гормон росту збільшує член

ГР І ЖІНОЧА СЕКСУАЛЬНІСТЬ.

Висновок. Терапія із застосуванням тестостерону і дигідротестостерону, безсумнівно, робить позитивний вплив на хлопчиків, особливо тих, які страждають мікропенією. У той же час після досягнення юнацького віку введення таких препаратів в організм чоловіків з нормальним рівнем гормонів може призвести до негативних наслідків і, звичайно, ніяк не сприятиме зростанню чоловічих членів. Поки ще не було проведено жодного дослідження хлопчиків із середніми розмірами пеніса. Цілком можливо, що застосування дигідротестостерону і введення його хлопчикам, які досягли в період пубертації нормальних розмірів члена, може в кінцевому підсумку привести до їх збільшення до неймовірних розмірів. Ніхто тут не може дати надійних гарантій, так як більшість лікарів вважають такий експеримент безвідповідальним з медичної точки зору.

У продовження цієї теми повинен повідомити, що недавно я отримав листа від свого читача з Південної Кароліни, який розповів мені чудову історію. Місцевий міський лікар, який проводив медичний огляд спортсменів з вищого навчального закладу ввів в організм декількох хлопчиків якийсь секретний гормональний препарат. Через кілька місяців у кожного з них виріс член величезних розмірів. На жаль, всі мої спроби відшукати цього лікаря і вступити з ним в контакт, закінчилися невдачею. Так мені і не вдалося дізнатися подробиці розробленого ним особливого методу. Йому зараз 80 років, він пішов на пенсію і не бажає вступати в розмови з приводу своїх ін’єкцій, так як побоюється переслідування по суду. В одному, однак, я впевнений. Жоден з цих хлопчаків (що володіють тепер величезним членом) не потягне старого доктора за це в суд!

Жінки не переживають занепаду сексуальної функції, порівнянного з чоловічим. Здорова жінка може відчувати оргазм і в старості. Але багато факторів, пов’язаних зі старінням, можуть впливати на сексуальне задоволення жінки. Починаючи приблизно з 45 років зі зниженням виробництва естрогену, а потім ситуація ще більш ускладнюється менопаузою — жінки зазвичай переживають сухість і атрофію піхви. Це може викликати дискомфорт, в результаті чого багато жінок уникають статевих зносин або намагаються скоротити їх частоту. Відсутність регулярних статевих зносин, в свою чергу, може шкодити природній насолоді жінки або її здатності відчувати оргазм. Так само як і чоловік, вона повинна або користуватися своїм даром, або ризикує втратити його.

Сексуальність-невід’ємна частина нашої істоти. Коли ми молоді, вона ніби навіть заправляє нашим життям. Будь ви чоловік або жінка, у вас завжди є потреба добре виглядати, добре пахнути, добре одягатися, робити себе привабливим для тих, кого ви хотіли б залучити. Виробники реклами знають це і грають нашими свідомими і неусвідомленими бажаннями, продаючи нам все — від мила до автомобілів. Бути сексуальним — сама квінтесенція молодості. І якщо приходить час, коли ми більше не відчуваємо потреби залучати і бути привабливими для інших, здається, ніби щось пішло з нашого життя назавжди. Ми постаріли в самому реальному сенсі цього слова.

ГР і секс: незаперечні факти.

Зміст

ВВЕДЕННЯ В ОРГАНІЗМ ЛЮДИНИ ГОРМОНІВ.

Урологи помітили, що при введенні тестостерону хлопчикам, які мають дуже маленький, нерозвинений член, їм вдавалося домогтися його зростання. У рефераті лікарів медицини Еуда Бен-Галіма, Річарда Е. Хілмена і Вірджинії В. Уелдом, опублікованому в «американському журналі для дітей-інвалідів», вказується, що вони вводили 5-відсотковий розчин тестостерону протягом двадцяти одного дня в пеніси п’яти хлопчиків, які страждають від «мікрофаллоса» і великого скупчення слизу. Доза введених ліків поступово збільшувалася — від звичайної для дитини до дози нормального дорослого хворого. До того ж цим хлопчикам вводили ще й дорослий гормон для стимулювання росту. В результаті у всіх п’яти маленьких пацієнтів до кінця терапії були збільшені розміри фалоса до нормального рівня.

Якщо вводити гормон до народження дитини, то він має великий вплив на розвиток фалоса в ембріоні. За перші 12-14 тижнів ембріонального розвитку вироблене кількість тестостерону цілком залежить від материнських гормонів. Після цього сам ембріон починає виробляти такий гормон. Якщо його буде вироблено недостатньо протягом перших дванадцяти-чотирнадцяти тижнів, розвиток пеніса може сповільнитися, ставши причиною «мікрофаллоса». Жінки, які приймають гормони щоб уникнути викидня, ризикують тим самим уповільнити зростання члена свого немовляти. Через десять тижнів розвитку пеніс ембріона починає рости по 0,08 см в тиждень і досягає до моменту народження довжини 4 см.

Нещодавно був проведений ще один експеримент, в ході якого вводився топічний дигідротестостерон в пеніси двадцяти двох хлопчиків у віці від 3 до 15 років, яких відрізняли дуже маленькі розміри члена. Програма була розрахована на 8 тижнів, протягом яких всім хлопчикам молодше десяти років вводилася щоденна доза в 12,5 мл г, а старше десяти років — 25 мл р. в кінці експерименту (див. «Журнал урології», серпень 1993) 12 хлопчиків (55 %) показали «хороші» результати, Інші 10 (45 %) — «досить хороші». У всіх у них виросли розміри пенісів, — середнє збільшення відзначалося на рівні 153%. Цікаво відзначити, що у більш дорослих, що входили вже в період пубертації, результати виявилися краще, ніж у молодших за віком. Дослідники стверджують, що в період пубертації ефект 5-альфа-редуктази (уповільнює фалічний зростання) зменшується, і це могло призвести до особливо активного впливу дигідротестостерону.

ПРИЧИНИ ЗГАСАННЯ СЕКСУАЛЬНОЇ ФУНКЦІЇ.

Зниження чоловічої потенції відбувається паралельно зі зниженням виробництва гормону росту в організмі. При статевому дозріванні, коли вироблення гормону росту досягає піку, підліток знаходиться в майже постійному стані збудження. Коли він стає дорослим, час між ерекціями вже скорочується. В цей час він зазвичай здатний займатися сексом кожен день і навіть, може бути, кілька разів в день. До сорока років ця частота може знизитися до двох-трьох разів на тиждень, а до шістдесяти років — до разу на тиждень або менше. Одночасно зростає число випадків імпотенції. Будь-яке дослідження чоловічої сексуальної функції демонструє її занепад з віком. Згідно з класичним опитуванням Кінсі, у віці до 40 років імпотентами є близько 2 відсотків чоловіків. Але до вісімдесяти років вже 75 відсотків не здатні мати або підтримувати ерекцію. В ході дослідження массачусетського старіння чоловіків у випадковій вибірці з 1290 чоловіків виявилося, що кількість випадків повної еректильної дисфункції підвищилася з 5 відсотків в сорокарічному віці до 15 відсотків у семидесятидевятилетнем віці, а труднощі з ерекцією переживали 52 відсотки чоловіків старшої вікової групи. Чи є одночасний занепад гормону росту і сексуальної функції збігом або між цими явищами є причинно-наслідковий зв’язок? При першому клінічному аналізі впливу заміщення ГРЧ на 202 осіб, 172 з яких були чоловіками, проведеному Л. Кассом Террі і Едмундом Чейном, повні три чверті учасників заявили про підвищення сексуальної потенції або частоти статевих зносин. А 62 відсотки чоловіків повідомили, що час утримання ерекції у них побільшало. Оскільки величезна більшість отримують терапію гормоном росту повідомляють про підвищення сексуального апетиту і потенції, ми маємо всі підстави підозрювати, що гормон росту відіграє центральну роль у сексуальне здоров’я.

Авторизація.

Але найпотужніше вплив виходить від гормону росту, який може оживити статевий потяг і силу оргазму, які жінка відчувала в юності. Жінки, які проходять ГР-терапію, повідомляють про підвищення лібідо, посилення одержуваного задоволення, а також про множинних оргазмах, еквівалентних підвищеної чоловічої потенції. Частково підвищення у жінок сексуальності викликається їх підвищеною самооцінкою: вони вважають себе більш привабливими з гладкою шкірою і хорошою фігурою. Ніщо так не піднімає любовний настрій людини, будь то чоловік або жінка, як чудова зовнішність. А підвищена сексуальна активність як для жінки, так і чоловіки надає омолоджуючий ефект на гіпофіз і нейроендокринну вісь (див. схему в главі 4). Додаткову користь гормон росту приносить, полегшуючи менструальні і постклімактеричні симптоми. Наприклад, доктор Джон Барон з клініки Барон в Клівленді лікував гормоном росту і прогестероном тридцятип’ятирічну жінку, яка страждала сильною передменструальною напругою. Її симптоми ослабли до такої міри, що вона тепер майже не помічає, коли у неї менструація проходить. З допомогою ГР-замісної терапії повністю позбулася «припливів» 55-річна жінка-лікар. Крім того, рівень ФСГ (фолікулостимулюючого гормону) у неї впав з 60 (рівень, властивий менопаузі) до 8 (норма для молодої жінки з регулярними менструаціями).

Іншою важливою причиною відсутності ерекції є зниження рівня тестостерону. Однією з свято збережених таємниць є те, що чоловіки проходять чоловічу форму менопаузи, звану андропаузою. У той час як клімакс виникає у всіх жінок і супроводжується майже повним припиненням виділення естрогену яєчниками, чоловіча форма не універсальна і зниження виробництва тестостерону відбувається більш поступово. Середній здоровий чоловік п’ятдесяти років виробляє від однієї третини до половини тієї кількості тестостерону, яке він виробляв на третьому десятку років свого життя. У нездорових чоловіків відбувається ще більше падіння. «Чоловіча менопауза — реальний феномен, — каже Блекмен, — і з нею пов’язано все те ж, що відбувається у жінок, хоча в меншій мірі і далеко не у всіх». Деякі чоловіки, наприклад, переживають «припливи», потовиділення, болі, занепад енергії, висушування шкіри і депресію. Зниження виробництва тестостерону так само призводить до прояву ознак старіння, як зниження секреції гормону росту — до збільшення жирової і зменшення м’язової маси, втрати лібідо і відсутності ерекції. У деяких випадках зниження тестостерону пов’язано із захворюваннями гіпофіза. Інший ендокринної проблемою є недостатність гормонів щитовидної залози, яка може призводити до сексуальної дисфункції. (Більш детальне обговорення питань заміщення тестостерону та тиреоїдних гормонів див. у розділі 15.)

ВПЛИВ ГР НА ЧОЛОВІЧУ СЕКСУАЛЬНІСТЬ.

Мені доводилося чути про випадки, коли матері приймали особливі гормони (хоча мені не вдалося встановити які) у перші три місяці вагітності. У їх синів зазвичай розвивалися великі, явно незвичайних розмірів члени, які не можна було пояснити генетикою або спадковістю. Цілком очевидно, що правильно вибраний гормон (і в точному дозуванні) може сприяти фалічному зростанню понад нормальних розмірів, а використання невірно підібраного гормону може, навпаки, призвести до микрофаллосу. У нещодавно опублікованій в журналі «Ньюсуїк» статті підтверджувався той факт, що розміри пеніса можуть зменшуватися через тривалий вплив ДДТ на навколишнє середовище. Судячи з усього, коли ДДТ розпадається, то в результаті утворюються хімічні речовини, які на кшталт естрогенів. У ДДТ великий період напіврозпаду, він залишається у грунті довгі роки, тому ці речовини неминуче надходять всередину людини разом з їжею. На це вже звернули увагу зоологи, помітивши, що у алігаторів в Еверглейді зменшилися пеніси і тепер досягають лише чверті розмірів пенісів їх батьків. Подібним же чином часто і мікрофаллоси у людей бувають викликані вживанням заражених ДДТ продуктів в період вагітності. До тих пір, поки ми не почнемо боротися з забрудненням навколишнього середовища і не знайдемо способу позбутися від заражає грунт ДДТ, у нас буде з’являтися все більше і більше хлопчиків з дуже маленькими членами.

«Ми виявляємо, що чоловіки знову починають задивлятися на молодих дівчат, так що нам доводиться лікувати і їх дружин». Він сам впорскує своїй дружині гормон росту в поєднанні з естрогеном і прогестероном для полегшення симптомів клімаксу. У результаті впливу жіночих гормонів «у неї менструації — як у 20-річної і веде вона себе як молода дівчина. Їй 65, мені 61, але ми відчуваємо себе молодими», — говорить Баксас, який сам приймає гормон росту.

Для деяких людей лікування гормоном росту стало сексуальним пробудженням. Один шістдесятитрирічний лікар не мав зносин з жінками протягом п’яти років і відчував, що більше не цікавиться сексом. «Сказати правду — — каже він, — я відчував себе ніби безстатевим». Після чотирьох тижнів ГРЧ він випробував прилив сексуальної енергії. Він знову почав статеве життя і тепер має в середньому два статевих зносини в тиждень. Ставши прихильником ГРЧ, він тепер планує використовувати його в своїй медичній практиці.

Вплив гормону росту на лібідо у чоловіків і жінок настільки сильне, говорить доктор медицини Вінсент Джампапа, що коли один з подружжя відмовляється від ГР-терапії, шлюб опиняється під загрозою. Сем Баксас погоджується:

За словами всіх лікарів, які використовують у своїй практиці гормон росту, сексуальні зміни, що відбуваються і у чоловіків, і у жінок, просто вражаючі. Представники обох статей повідомляють про підвищення лібідо, пацієнти-чоловіки говорять про поліпшення ерекції, збільшення її тривалості та зменшення часу відновлення сил між оргазмами.

СЕКСУАЛЬНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ.

ГРЧ перетворив 55-річного Аллана Алшира, доктора медицини, в сексуальну динамо-машину. «Я не знаю, психологія це чи ні, — говорить він. — Я нещодавно розлучився після 33 років подружжя. Моя сексуальна активність становила один раз на тиждень, що не так вже й далеко від середнього для мого віку рівня». Тепер, одружившись повторно, він, за його словами, займається сексом два-чотири рази на день. «Раз вранці, раз ввечері. Я живу недалеко від роботи, так що іноді приходжу додому в обід попустувати». Він вважає, що його програма бодібілдингу, особливо присідання і ножні преси, надзвичайно сприятлива для підвищення сексуальної доблесті. Кровоносні судини, що живлять м’язи * ніг і стегон, переходять безпосередньо в артерію статевого члена. Це може бути однією з причин того, що його пеніс збільшився, говорить він. «Я знаю, що в той день, коли я роблю ножні преси, мою дружину чекають справжні випробування». Алшир каже, що середній час відновлення після оргазму для п’ятдесятип’ятирічного чоловіка становить 18 годин. «Мені для цього потрібно хвилини дві, а то й менше. Іноді він взагалі не спадає!»

Часто різницю помічає партнер. Л. Касс Террі, 55-річний невролог з Вісконсинського медичного коледжу, каже, сміючись: «це налякало мою дружину. Вона запитала: «Що цей лікар з тобою робить?» » .

Гормон росту звертає назад пов’язаний з віком занепад сексуальної енергії і функції. І він це робить на всіх рівнях організації тіла— від клітин до органів і цілих систем. На клітинному рівні він покращує синтез білків і поділ клітин, з якими пов’язано відростання органів. На рівні тканин анаболічний ефект затримання азоту сприяє наростанню м’язової маси.

Мак-Нейр розповідає, як одного разу не могла додзвонитися своєму 80-річному батькові протягом декількох годин. Після шести місяців терапії гормоном росту він завів собі подругу і купив нову машину. «Коли я нарешті додзвонилася і запитала його, де він був, він відповів, що це не моя справа. Я запитала: «тату, з тобою все гаразд?» А він зареготав. «Ти, — каже він, — моя дочка, і мені не пристало розповідати тобі про такі речі». Але я прекрасно зрозуміла, чим він займався», — говорить Мак-Нейр.

Одним з найважливіших впливів гормону росту є те, що він підвищує вашу здатність довше і інтенсивніше займатися фізкультурою (див. главу 18). У поєднанні з силовими вправами, особливо ножними пресами і присіданнями, він може збільшити приплив крові в артерії статевого члена. «Старіючий пеніс подібний до дірявого клапана», — говорить Алшир. — Кров накачується туди, але якщо клапани не працюють, вона виходить назад, і ніякої ерекції немає. Погляньте на культуристів, які у них величезні вени на руках і ногах. Бодібілдинг зміцнює тонус вен, — говорить він. — Існує думка, що у культуристів маленькі пеніси. Немає нічого більш далекого від правди. Пеніс — це теж м’яз. Якщо ви вправляєтеся і у вас в цілому хороше здоров’я, всі системи організму працюють краще».

Разом зі збільшенням розмірів статевих органів приходить поліпшення сексуальної функції. Важко було б повірити твердженням приймаючих гормон росту людей про їх.

У доктора Крентона був вісімдесятирічний пацієнт з сильною застійною серцевою недостатністю. З огляду на його похилого віку лікарі відмовилися від ідеї коронарного шунтування або трансплантації серця. Вважаючи, що гормон росту міг би допомогти його серцю, Крентон рекомендував ін’єкції ГРЧ. Через кілька місяців у цього чоловіка відновилися і серце, і сексуальна функція. «Його дружина каже, що він знову закохується», — сміється Крэнтон.

Найважливіший статевий орган знаходиться не нижче пояса, а вище шиї. То, як ми мислимо і що ми відчуваємо, робить дуже сильний вплив на сексуальну функцію чоловіків і жінок. Як ми побачимо в наступному розділі, гормон росту безпосередньо впливає на біохімію мозку, який в свою чергу керує свідомістю, емоціями та настроєм. Він також покращує клітинний метаболізм і підвищує рівень енергії. Люди, які приймають гормон росту, кажуть, що не знають, з чим пов’язане поліпшення їх сексуальної функції — з психологічними або фізичними факторами. Істина полягає в тому, що працюють і ті, і інші фактори. Розум і тіло нерозривно взаємопов’язані. Нейротрансмітери, хімічні гінці мозку, мають рецептори по всьому тілу. Сексуальна реакція великою мірою визначається тим, що відбувається з цими нейротрансмітерами. Коли ми стурбовані або переживаємо стрес, включити її важко. Коли ми розслаблені, коли ми добре почуваємося, коли наші соки вільно течуть, ми стаємо відкритими перед оточуючим нас чуттєвим світом, насолоджуємося видами, звуками, запахами, дотиками губ, язика, пальців, які розбурхують мозок і приносять задоволення. Центр задоволення включається, і бажання і збудження розпалюються природним чином.

Фаллопластичне збільшення (хірургічна операція з метою потовщення члена) обійдеться бажаючому в 2500-4000 доларів.

ГОЛОВНИЙ СТАТЕВИЙ ОРГАН.

Відео — гормон росту збільшує член (відео)

Харчування для зростання члена.

ВПЛИВ СИЛОВИХ ВПРАВ НА СЕКС.

2) надмірне зростання хрящових кісток, що призводить до укрупнення рис обличчя, носа, вух, щелеп;

сексуальної потужності, якби вони не були настільки наполегливими. Чоловіки повідомляють, що занепад сексуальної функції з віком звертається назад і повертається на рівні, відповідні 20-30-річного віку. У свої шістдесят два роки Лі-Беннер каже, що може займатися сексом кожен день, а то й два-три рази на день, якщо захоче. «Я, звичайно, зараз не такий, яким був у 20 років, — каже він. — Я все ще потребую гормональної стимуляції для оптимальної сексуальної функції. Але я знаходжу, що гормон росту інтенсифікував мої оргазми до рівня, який я мав ще будучи юнаком. Я не знав, що вони можуть бути сильнішими, але тепер, озираючись назад, я бачу різницю».

Крім того, ми виявили, що ті жінки, які брали (в сорокових-п’ятдесятих роках) препарат ДЕС, щоб оберегти себе від викидня, могли надати, самі того не бажаючи, ведмежу послугу своїм майбутнім синам. Якщо вірити даним, наведеним одним тележурналом, то за останні сорок років кількість випадків раку яєчок збільшилася на 200 %, а передміхурової залози — на 300 %. Уповільнений розвиток чоловічих членів можна також пояснити впливом ДЕС.

Збільшення члена гормонами призначається лікарем, який постійно відстежує стан організму людини, що проходить гормональний курс, оскільки втручання в гормональний баланс навіть під наглядом фахівця — це завжди ризик. До серйозних побічних ефектів прийому гормону росту відносяться:

На гормональному рівні існує прямий зв’язок між гормонами гіпофіза і гормонами статевих органів, яєчників і яєчок. Для багатьох чоловіків застосування ГРЧ досить для доведення до норми рівня тестостерону. Цікаво також відзначити, говорить доктор медицини Карліс Улліс, що гормон росту грає свою роль в чоловічому і жіночому безплідді, покращуючи вплив репродуктивних гормонів на виробництво сперми і яйцеклітин. «Це показує, що, по-перше, є фактор поліпшення, а по-друге, відбувається омолодження. Це також впливає на мозок і, мабуть, активізує всю нервову систему. Люди кажуть, що отримують більше задоволення, що може бути пов’язано з підвищенням чутливості нервових закінчень завдяки впливу гормону росту».

sexpreparat.ru.

ВІДНОВЛЕННЯ СЕКСУАЛЬНОЇ ЕНЕРГІЇ.

Як збільшують член на островах Самоа ?

Міф: збільшення пеніса неможливо «Можливо все. На неможливе просто йде більше часу » Ден Браун студенти на лекції за методами збільшення статевого члена і сексуальну освіту-відмовлялася вірити, що збільшення….

На щастя, міф про те, що збільшення члена неможливо, поступово розвіюється. Різні техніки і вправи для збільшення члена поширилися по всьому Інтернету, зібрана маса доказів того, що збільшення члена — це реально. Принаймні 1,3 мільйона чоловіків намагалися тренувати свої член. Багато хто з цих чоловіків спілкуються на онлайн-форумах, де вони обговорюють свої досягнення і результати. Ось що написав один з них, 20-річний чоловік:

Використання екстендера є:

Студенти на лекції за методами збільшення статевого члена і сексуальну освіту-відмовлялася вірити, що збільшення члена можливо за допомогою вправ. Але ж в сучасному світі є загальноприйняте повір’я, що чоловікові від народження дано розмір члена, який і залишається з ним на все життя, нехай навіть це повір’я є в корені невірним.

Міф: збільшення пеніса неможливо.

Відео — гормон росту збільшує член (відео)

1) ефективним – на відміну від методик харчування для збільшення члена, гарантується додаток 3-4 см довжиною 1-2 см до обхвату пеніса;

Перевір себе !

Ще розділи :

У 2005 році я провів дослідження про вправи для члена — перше у своєму роді, в якому взяли участь більше тисячі чоловіків. Результати дослідження показали, що ті чоловіки, які виконували вправи зі збільшення пеніса протягом 3 місяців, додали в довжині в середньому 2,5 см, а в обхваті — 1,2 див. Якщо переводити ці виміру обсяг, то можна побачити, що в середньому чоловіки збільшили розмір свого члена майже на 50 %.

Я» додав » близько 4 сантиметрів в довжині і близько 1 сантиметра в обхваті за рік тренувань. Я і моя дружина думаємо, що це значний результат, і все ще насилу віримо в те, наскільки змінився мій пеніс. Але головне — це те, що я тепер відчуваю себе впевненіше. Дивно, як вправи для члена вплинули практично на все в моєму житті. Я до сих пір запитую себе, чому ж я не почув про цю техніку років 15 тому.

Міфи про збільшення члена.

Харчування для зростання члена має на увазі здорову дієту (відмова від жирної їжі, алкоголю, фастфуду, обмеження солодощів) зі збільшеним споживанням в їжу певних продуктів, таких як:

Факт: збільшення члена можливо за допомогою тренувань.

Ще один чоловік 45 років говорить:

«Можливо все. На неможливе просто йде більше часу» Ден Браун.

Згідно Гріффіну, дослідження проводилося в 1975 році доктором Брайаном Річардсом, результати були опубліковані в Британському медичному журналі», а також у «Британському журналі сексуальної медицини». В експерименті брали участь 30 чоловіків, які протягом 3 місяців виконували комплекс вправ, подібних до тих, які наведені в цій методиці. До кінця дослідження у 28 чоловіків з 30 «були встановлені явні ознаки збільшення розмірів». Середнє збільшення в довжині склало 3 см, а середнє збільшення в обхваті-2,5 см.

У своїй книзі «Методи збільшення члена» автор Геррі Гріффін призводить схожі результати.

Найуспішніший результат, який відомий на сьогоднішній день, спостерігався у чоловіка, у якого початковий розмір члена становив 11 см в довжину і 8,5 см в обхваті. За 2 роки він збільшив розмір свого члена до 20 см в довжину і до 14 см в обхваті.

Інші поширені міфи про члена.

32-річний чоловік розповідає:

СВІДЧЕННЯ.

І хоча результати цієї людини сильно перевищують середні, проте він не один такий. Незліченна кількість чоловіків змогли значно збільшити розміри свого статевого члена, використовуючи вправи, описані в цій методиці.

Коли я вперше став тренувати свій член, я сильно сумнівався в успіху. З тих пір моє ставлення до вправ для пеніса кардинально змінилося. Я виконував вправи протягом двох тижнів і вже отримав результати: довжина і ширина обхвату мого члена збільшилися на півсантиметра. Мій розмір в млявому стані також збільшився на 20 %.

Факт: пеніс приблизно на 50 % складається з гладких м’язів.

Я почав тренувати свій член тому, що мені було важко примиритися з тим фактом, що він залишиться маленьким протягом всього мого життя. Я вклав в ці вправи багато часу, але воно того коштувало. Після півтора років старанних тренувань я додав в довжині близько 7 сантиметрів і збільшив обхват на 4 сантиметри. Хочете вірте, хочете ні, але збільшення члена можливо!

Цей міф досі живий, тому що м’язи всередині члена не схожі на традиційні м’язи, такі як, скажімо, ваші біцепси.

Міф: пеніс — це не м’яз.

«Не існує вправ для зміцнення члена, оскільки член — це не м’яз», — пише у своїй методиці «Гарантія задоволення» Рейчел Свіфт. Хоча дане твердження і приймається більшістю людей як факт, проте воно помилкове. Пеніс приблизно наполовину складається з м’язів.

скелетні м’язи-це м’язи, які ви тренуєте в спортзалі; кардіомишці-це ваше серце; гладкі м’язи знаходяться всередині ваших органів і в кров’яних судинах.

Існує 3 типи м’язів:

Всі ці м’язи різні, але їх внутрішня структура спочатку схожа. Кожен з типів м’язів складається з протеїнів, які життєво необхідні для функціонування м’язової системи. Гладкі м’язи, як і скелетні, починають рости, коли піддаються стресу, такому як фізичні вправи. Одне дослідження навіть показало, що введення клітин скелетних м’язів в м’які м’язи члена сприяє поліпшенню твердості і сили ерекції, що говорить про те, наскільки схожі ці два типи м’язів. Правда полягає в тому, що м’які м’язи так само важливі для вашого члена, як і кардиомышцы для вашого серця. «Правильне функціонування гладких м’язів необхідне для нормального процесу ерекції, — пише доктор Майкл Дісанто з Університету Пенсільванії. — Гладкі м’язи всередині члена більшу частину часу знаходяться в стислому стані і розслабляються тільки при наявності стимуляції».

Так ось, пеніс в основному складається з гладких м’язів.

Міф: ліки лікують еректильну дисфункцію.

Член кожного чоловіка містить різну кількість гладких м’язів. У деяких їх частка всередині члена може досягати 50%, У інших-менше 30%. Ця відмінність і є ключовим фактором, що пояснює, чому член деяких чоловіків не здатний ерегіровать, в той час як У інших ерекція може тривати годинами. «Кількість гладких м’язів всередині статевого члена є ключовим чинником, що визначає наявність здорової ерекції», — пише доктор Ерік Веспес, уролог.

Коли гладкі м’язи розслабляються, член швидко наповнюється кров’ю, одночасно з цим гладкі м’язи розширюються, і відбувається процес ерекції. В здоровому члені ці процеси відбуваються за лічені секунди.

Не дивно, що кількість гладкої м’язової тканини всередині статевого члена зменшується в процесі старіння. У дослідженні, опублікованому в Міжнародному журналі з дослідження імпотенції, доктор Веспес вимірював відсоток гладких м’язів всередині статевого члена у чоловіків різного віку. У чоловіків молодше 40 років в середньому 46 % члена складалося з гладких м’язів. У чоловіків від 41 до 60 років цей показник дорівнював 40 % і, нарешті, у чоловіків старше 60 кількість гладких м’язів в члені склало 35 %.

У процесі старіння ерекція слабшає, і член часто зменшується в розмірі, в основному через зменшення гладкої м’язової маси. Так як багато чоловіків значно збільшили твердість свого пеніса завдяки вправам, описаним у цій методиці, очевидно, що дані вправи сприяють розвитку гладких м’язів всередині статевого члена, хоча дослідникам ще належить це підтвердити. У будь-якому разі, член частково складається з м’язів і, отже, він зростає і міцніє, якщо його тренувати.

Факт: всі ліки дають тільки короткочасний ефект, залишаючи причину проблеми недоторканою.

Факт: для збільшення розмірів статевого члена потрібен час.

Але найголовніше-це те, що більш твердий член часто стає більше. Багато чоловіків кажуть, що їх перші успіхи в додаванні в розмірі пеніса є швидкими і значними, простіше кажучи, це пов’язано з поліпшеним кровообігом всередині статевого члена. Більш того, деякі вправи зміцнюють м’язи діафрагми таза — це ті м’язи, які відповідають за надходження крові в статевий член.

Еректильна дисфункція-неможливість отримувати і зберігати ерекцію. Це остаточний тупик для сексуальних відносин. У світі близько 200 мільйонів чоловіків, які страждають від еректильної дисфункції, і кількість таких чоловіків неухильно зростає. До 2025 року, як пророкують вчені, кількість чоловіків, які страждають від даного захворювання, наблизиться до позначки в 325 мільйонів.

Багато чоловіків помилково пов’язують проблеми з ерекцією зі старінням. Так відбувається через те, що в міру старіння чоловіка йому все більше і більше нав’язують різного роду таблетки, які допоможуть впоратися з еректильною дисфункцією. Однак всі ці таблетки часто бувають непотрібними, а іноді і призводять до цілого ряду додаткових проблем зі здоров’ям.

Міф про те, що збільшення члена неможливо, не єдиний — є ще й інші. Багато з цих міфів є частиною загальної проблеми, пов’язаної з поточним уявленням про вправи для члена. Ці міфи відіграють велику роль в тому, чому суспільство не вірить у можливість збільшення члена за допомогою вправ. Настав час остаточно розвіяти всі ці міфи.

Міф: збільшення розмірів статевого члена — це швидкий і легкий процес.

У той час як одні чутки стверджують, що збільшення статевого члена неможливо, інші говорять про те, що це швидкий і легкий процес. Всі ці домисли приходять до людини з різним електронним спамом і рекламою по збільшенню статевого члена.

Замість таблеток чоловіки просто повинні містити свій статевий член в хорошій фізичній формі. Дослідження показують, що певні вправи для статевого члена можуть збільшити міцність пеніса в тій же мірі, що і таблетки. У моєму дослідженні взяли участь 1000 чоловіків, більшість з них після проходження курсу вправ відчували «більш міцну і тверду ерекцію». Ось що пише один 62-річний чоловік:

Хоча додаток в 5 см і можливо, але точно не за двотижневий термін. 5 см в рік — це звучить більш реально. Вправи не дають результатів за ніч. І не важливо, який орган або набір м’язів ви тренуєте, — будь то ваш пеніс, прес або навіть ваш мозок.

більшості чоловіків, які набрали 2,5 см або менше в довжині, обхваті або в сукупності, знадобилося 4 місяці для досягнення цих результатів; більшості чоловіків, які набрали від 2,5 см до 5 см в довжині, обхваті або в сукупності, знадобилося від 3 до 12 місяців для досягнення цих результатів; більшості чоловіків, які набрали більше 5 см в довжині, обхваті або в сукупності, знадобилося більше одного року для досягнення цих результатів.

Скільки часу займе досягнення бажаного розміру?

У чому вся ця неправдива інформація і є причиною, за якою багато людей ставляться скептично до збільшення розмірів статевого члена: «Додайте 5 см в довжині всього за 2 тижні!»

Процес самовдосконалення ЗАВЖДИ вимагає часу і рішучості. Якщо ви маєте і тим, і іншим, то вас чекає успіх.

Ось що показали результати дослідження:

Тому що якщо починати заняття з таким настроєм, як «зараз або ніколи», ви або перетренируетесь, або не закінчите і перших двох тижнів тренувань. Але якщо ви підійдете до вправ з розуміємо, що для досягнення бажаних результатів знадобиться щонайменше кілька місяців, то у вас буде необхідний запас терпіння для того, щоб довести цю справу до кінця. Вправи принесуть найбільшу користь, коли ви будете ставитися до них як до здорової звички — такий, як чищення зубів вранці і ввечері, наприклад, або похід в спортзал.

У мене почалися проблеми з ерекцією у віці 55 років. Протягом 2 років ставало тільки гірше. На щастя, я почав досліджувати цю проблему і дізнався про вправи для статевого члена. Тепер моя ерекція майже така ж сильна, як і в молоді роки!

У загальному і цілому результати приблизно такі: додавання в 2,5-5 см досить поширене і вимагає від декількох місяців до року роботи. 7,5 см — це вже рідкість, але деяким чоловікам вдавалося додавати і більше, в середньому на досягнення таких результатів іде рік. У будь-якому випадку, кожен чоловік унікальний: деякі додають по 5-10 см за 3-4 місяці, в той час як інші додають по кілька міліметрів за кілька років. Існує кілька факторів, що впливають на швидкість досягнення результату.

Ідеальний тип мислення.

Міф: досягнутий результат сходить нанівець, якщо ви перестаєте займатися.

Змініть свій тип мислення з «Негайно!» на «З часом я буду мати той розмір члена, який я хочу». Чому?

Ваша мета. Якщо вам необхідно зміцнити рівень вашої ерекції, то це займе у всього кілька тижнів. Якщо ви хочете збільшити свій пеніс в обсязі на 100 і більше відсотків, вам буде потрібно набагато більше часу. Частота занять. Необхідно дотримуватися постійного плану тренувань, проте якщо ви будете занадто старатися, то вправи можуть вам нашкодити і ви перестанете додавати в розмірах. Правильність виконання. Неправильне виконання вправ — найбільша складність для багатьох чоловіків, деякі навіть не додають в розмірах саме з цієї причини. Ви дізнаєтеся, як тренувати член правильно і як максимізувати ваші розміри, в другій частині цієї книги. Існують інші фактори, які можуть впливати на результати, включаючи генетику, типи вправ, які ви використовуєте, кількість підходів і настрій.

Факт: збільшення члена часто залишається постійним і нікуди не зникає.

Найгіршим у фізичних вправах є те, що ви можете витратити 3 роки на досягнення ідеальної фігури, а потім повернуться до колишніх форм, не тренуючись рік. На щастя, справа йде інакше з вправами для збільшення члена. Якщо ви перестаєте займатися, результати нікуди не зникають. У багатьох чоловіків придбані розміри залишалися і після десяти років без занять. Сталість розмірів статевого члена, швидше за все, пов’язано з тим, що сама ерекція являє собою легку форму вправи для статевого члена.

Член поряд з гладкими м’язовими волокнами всередині нього, тренується кожен раз, коли у вас відбувається ерекція. Кожен раз, коли ви займаєтеся сексом, мастурбуєте або маєте нічну ерекцію, ваш член тренується. Ці щоденні ерекції безумовно не зможуть збільшити розміри статевого члена, але вони неодмінно допоможуть зберегти ті результати, яких ви вже домоглися.

Міф: вправи для члена шкідливі.

Багато людей помилково вважають, що вправи для статевого члена є небезпечним заняттям. В основному це пов’язано з тим, що багато чоловіків не знають і не розуміють, як правильно тренувати свій член, в результаті чого вони перевантажують його. Цього можна легко уникнути, якщо слідувати деяким вказівкам, про які ви дізнаєтеся в другій частині даної книги.

Не секрет, що для того, щоб бути у формі, ваші м’язи необхідно постійно тренувати. Так само йде справа і з вашим членом.

Факт: як і будь-які інші вправи, вправи для члена є корисними.

Давайте розглянемо приклад. Завданням вашого серця є перекачування крові по організму. Будь-які вправи, які спрощують роботу вашого серця і роблять її більш ефективною, неодмінно є корисними для вас і вашого організму. Тепер давайте розглянемо роботу вашого статевого члена. Член повинен бути досить твердим для того, щоб ви могли займатися сексом з метою отримання задоволення або для твору потомства. Все, що робить роботу вашого члена більш простою і ефективною, є для нього корисним. Тобто ми приходимо до того, що вправи для статевого члена, так само корисні, як і щоденні пробіжки для вашого серця.

Найпоширеніша помилка у чоловіків, тренують свій член, наступне: якщо ви займаєтеся по 10 хвилин в день і досягнете гарних результатів, то займаючись за 60 хвилин в день, можна досягти ще більш значних розмірів. Вправи для члена так не працюють, і занадто великі навантаження можуть привести до еректильної дисфункції. На щастя, статевий член — це стійкий орган, і всі ознаки еректильної дисфункції майже завжди зникають після декількох днів. У будь-якому випадку, коли чоловік приходить до лікаря і говорить, що у нього почалися проблеми з ерекцією, лікар часто автоматично називає причиною розладу саме вправи для члена.

Дозволено використовувати гель для чоловіків від 18 років, граничний віковий критерій відсутній. Stand up gel підходить в якості експерименту при нормальній потенції. При цьому статевий акт набуває особливої гостроти відчуттів, при курсовому застосуванні сприяє збільшенню пеніса.

Більшість чоловіків пишуть про користь, яку ви отримуєте від вправ: крім того, що статевий член збільшується в розмірах, спостерігаються також посилення твердості, більш приємні відчуття від занять сексом, більш яскраво виражені оргазми і багато іншого.

Наведемо нижче список «бонусів», про які говорять чоловіки:

Привіт шановний Доктор! Прочитав про вашу методику збільшення статевого члена. Чи не ускладнить вас відповісти на кілька запитань: 1) Які саме препарати (яких виробників) ви рекомендуєте для ін’єкцій? 2) уколи підшкірні або внутрішньокавернозні, якщо так, то безпосередньо тільки в запалі тіла або в губчасте теж? 3) На сьогоднішній день, який найбільший приріст у Вашого конкретного пацієнта в довжину і діаметрі, з яких розмірів він починав?

Здрастуйте! Препарати я використовую наступні: Омнадрен-250 (Сустанон-250) і Нордітропін (Генотропін, Хуматроп). Перед тим, як їх вводити, пацієнт здає аналізу крові на статеві гормони, гормон росту і його метаболіти, інсулін, гормони щитовидної залози і надниркових залоз, біохімічний анліз крові. Аналізи здаються щомісяця. Вітаміни вводяться внутрішньом’язово, гормону росту — підшкірно в область стовбура статевого члена. Що стосується темпів приросту, то тут все досить індивідуально, залежить від кількості рецепторів до гормону росту і стероїдів в тканинах статевого члена, я думаю. У 70% пацієнтів ефект хороший. При носінні екстендера або стретчера 6-9 годин на добу і при застосуванні програмованої помпи з динамічною зміною розрідження не менше 3-х разів на тиждень, приріст довжини досягає 2-х см в місяць, діаметра на 0,5 см на місяць. А тут вже скільки у пацієнта терпіння і фінансів вистачить. Це основні моменти. Потрібно ще враховувати конверсію тестостерону в дигідротестостерон і в естрадіол у пацієнтів старшого віку. Ось як-то так, в загальних рисах…

Думка по гормональної підтримки в збільшенні члена.

великі розміри члена (як в ерегованому, так і в м’якому стані); більш сильні і тривалі ерекції; більш сильні оргазми; множинні оргазми; більш тривалий секс; збільшена інтенсивність при еякуляції; збільшений эякуляционный обсяг; більш здорова простата, що, можливо, зменшує шанси на розвиток раку простати та інших захворювань; велика впевненість у собі; більш сильне лібідо; зменшений або повністю усунутий вигин статевого члена; більш приємні відчуття як для людини, так і для його сексуального партнера; в цілому більш здоровий сексуальний досвід; більш здоровий стан статевого члена і його судинної системи. Якщо ви будете слідувати інструкціям, витратите на вправу належну кількість часу і будете вірити в результат, ви неодмінно підете по правильному шляху до більш здорового і великим члену, що дозволить вам випробувати багато з перерахованих плюсів на собі.

Повідомлення Praktik » 31 сер 2013, 18:25.

Проте не всі результати є постійними. Деякі чоловіки частково втрачають напрацьовані сантиметри з плином часу, в той час як інші можуть і зовсім втратити всі накопичені результати. Це може бути пов’язано з тим, що чоловік з якоїсь причини не эрегирует достатню кількість разів. Для того щоб зміцнити ваші результати і спробувати зробити їх постійними, вам буде потрібно використовувати закріплюють вправи, які включають у себе поступове зменшення навантажень замість того, щоб припинити всі тренування відразу.

Не могли б ви прокоментувати нижче наступний спосіб збільшення члена: чи Реально це?

Нам дуже шкода, але запити, що надійшли з вашого IP-адреси, схожі на автоматичні. З цієї причини ми змушені тимчасово заблокувати доступ до пошуку.

Чому так сталося?

Щоб продовжити пошук, будь ласка, введіть символи з картинки в поле введення і натисніть «Відправити».

Можливо, автоматичні запити належать не вам, а іншому користувачеві, що виходить в мережу з одного з вами IP-адреси. Вам необхідно один раз ввести символи в форму, після чого ми запам’ятаємо Вас і зможемо відрізняти від інших користувачів, що виходять з даного IP. У цьому випадку сторінка з капчею не буде турбувати вас досить довго.

У вашому браузері відключені файли cookies . Яндекс не зможе запам’ятати вас і правильно ідентифікувати надалі. Щоб включити cookies, скористайтеся порадами на сторінці нашої допомоги.

Слабка потенція, млявий член, відсутність тривалої ерекції — не вирок для статевого життя чоловіки, але сигнал, що організму потрібна допомога і чоловіча сила слабшає. Є велика кількість препаратів, які допомагають знайти чоловікові стійку ерекцію для сексу, але у всіх свої мінуси і протипоказання, особливо, якщо чоловікові вже 30-40 років. Капсули для потенції допомагають не просто отримати ерекцію ТУТ І зараз, але виступають в якості профілактики і накопичення чоловічої сили, дозволяючи чоловікові залишатися сексуально активним довгі роки! Будяк поєднує в собі понад 400 активних компонентів, для потенції важливий цинк, грає вирішальну роль в становленні чоловічої сили в будь-якому віці. Допомагає синтезувати тестостерон, усуває ймовірність розвитку імпотенції. Цинк і маленький статевий член пов’язані, недолік мікроелемента позначається на розмірах. Ефірні масла в складі Будяка гріють кров, дозволяючи їй швидше заповнювати запалі тіла і утримувати ерекцію.

Якщо у вас виникли проблеми або ви хочете задати питання нашій службі підтримки, будь ласка, скористайтеся формою зворотного зв’язку.

Можливо, у вашому браузері встановлені додатки, які можуть задавати автоматичні запити до пошуку. В цьому випадку рекомендуємо вам відключити їх.

Якщо автоматичні запити дійсно надходять з вашого комп’ютера, і ви про це знаєте (наприклад, за родом діяльності необхідно відправляти Яндексу подібні запити), рекомендуємо скористатися спеціально розробленим для цих цілей сервісом Яндекс.XML.

Після курсу член стає розміром як раніше, але це не привід для смутку. Тистикулы виростають, так як починають працювати і виробляти свій тестостерон. Звичайно після застосування стероїдів, перший місяць йде післякурсова депресія і ваш тестостерон швидко падає. Саме тому ще до кінця курсу стероїдів вам потрібно приймати тестостеронові бустери.

Дуже сильно цікавлюся темою збільшення члена, збираю з різних джерел інформацію по цій темі і потім її перевіряю.

Чи збільшує застосування стероїдів розмір пеніса? Що стосується розміру члена то тут все просто. Застосування стероїдів збільшує запаси крові у вашому тілі на 8-16%. У вас краще відчуття пампа, м’язи краще наливаються кров’ю, тому що більше крові біжить по вашим венах. Теж саме відбувається, коли у вас ерекція — у вашому тілі більше крові, значить і приплив крові в пеніс збільшується в середньому на 10% під час ерекції. Він стане жоще і більше. Що стосується спокійного не ерегованого стану то тут спостерігається та ж картина — за рахунок більшого обсягу крові в організмі, пеніс виростає на 8-16%. Саме це для деяких «хіміків» та сама причина, по якій важко часом злізти з курсу стероїдів. Під час курсу в організмі підвищений тестостерон, більше ерекція, більше пеніс, більше бажання займатися сексом, ти відчуваєш себе впевненіше.

Чи зменшує застосування стероїдів ваш пеніс? Відповідь-Ні! Зате ваші яєчка стануть менше-стероїди стискають ваші тистикули, тому що коли ви вводите додатковий тестостерон в організм, відразу йде сигнал в тистикули що його досить і більше не потрібно. Тістікули стискаються і очікують фазу, коли тестостерон знову знадобиться вашому організму. Яєчка стискаються у кожного індивідуально: є ті, у яких вони взагалі не стискалися. Річ Піана приймає стероїди вже 25 років і його тистикули стиснулися на 25%.

Вплив стероїдів на розмір і эррекцию.

І додам, що розміри статевого члена — це генетично закладена річ і збільшити її ніяк не зможете, ну, крім як перерізати зв’язки, але це задоволення сумнівне.

А як бути з коротконогими, дуже волохатими (тіло), з залисинами (на голові) і сексуально активними чоловіками — з тестостероном у них все в порядку — володіють невеликими ПЧ?

Препарат Гонадотропін хоріонічний – це медикаментозне гормональне ліки, що виділяється із сечі вагітних, воно стимулює інтерстиціальні клітини статевих залоз чоловіків, сприяє виробленню тестостерону.

Так, впливає, так як саме тестостерон на ембріональній стадії веде до формування члена замість клітора, а в підлітковому віці — до формування «дорослих» чоловічих геніталій. Але впливає не завжди і не тільки тестостерон, так як до 17-18 років цей ріст припиняється, хоча тестостерон нікуди не зникає.

До того ж, в середньому, розмір статевого члена більш-менш корелює з розмірами тіла. Тобто, якщо населення однієї території розбити на кілька груп по, наприклад, зростанню, то середній розмір члена у високих чоловіків буде трохи більше, ніж у низьких. (Інша справа, що розкид значень всередині кожної з груп буде більше цієї різниці середніх величин.)

Зі своєї дзвіниці додам, що тестостерон впливає на довжину члена дуже двояко. Якщо він поступово підвищується при наближенні статевого дозрівання — все ок, розвиток буде нормальним (нормальним, в плані без патологій, а не те, що у вас зросте, пардон, шланг). Але якщо в момент статевого дозрівання тестостерону буде занадто багато, то ефект буде зовсім протилежним: вторинні статеві ознаки бурхливо формуються, а в плані розвитку члена — він «перетворюється» у дорослий, але розмірами особливо блищати не буде (нагадує хлопця з коментаря вище, чи не так?).

Хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ) – гормон, який синтезується статевими органами жінок і чоловіків. У медичній практиці даний гормон відноситься до жіночих гормонів, так як саме його збільшення в організмі говорить про те, що жінка вагітна.

Препарат Гонадотропін для потенції і підняття лібідо: як приймати?

Також можливо, що ваш комп’ютер заражений вірусною програмою, що використовує його для збору інформації. Може бути, вам варто перевірити систему на наявність вірусів.

Гормон виконує відповідальну функцію в організмі, він регулює нормальний розвиток і функціонування статевих залоз. Зокрема, гонадотропін відповідає за регулювання процесів утворення насінної рідини, вироблення чоловічого гормону.

Чи впливає рівень тестостерону на зростання статевого члена?

Певні патології процеси, які спостерігаються в організмі підлітків і дорослих чоловіків, вимагають лікувального впливу з використанням медикаментів, що містять гормони.

Гормональний препарат і його вплив на чоловіків.

Недолік статевих гормонів призводить до зниження потенції, погіршення ерекції, імпотенції, порушення роботи репродуктивної функції. Усунувши першопричини гормонального збою, для нормалізації роботи статевої системи використовується ліки Гонадотропін.

Часто такі препарати застосовуються в терапії підлітків, у яких діагностується гіпоплазія яєчок, або не настає статеве дозрівання. Існує багато помилок, що стосуються прийому таких ліків.

Потрібно розглянути, коли рекомендуються гонадотропні препарати, які у них показання та протипоказання до застосування, є у них побічні ефекти? Також з’ясувати, чи допоможе препарат Гонадотропін для збільшення члена?

Тестостерон — необхідна умова для зростання члена. Без нього член просто залишиться нерозвиненим («дитячим»). Але остаточний розмір члена визначається не рівнем тестостерону (або не одним лише рівнем тестостерону), а якимись іншими факторами. Просто у відсутності тестостерону ці фактори взагалі не спрацювали б.

Препарати, що містять хоріонічний гонадотропін забезпечують наступні зміни в організмі:

При дотриманні правильного дозування, лікування дозволяє відновити повноцінну органічну діяльність. Ліки швидко впливає на статеві залози, практично миттєво підвищуючи тестостерон в організмі.

Деякі вважають, що такі лікарські засоби провокують сильну залежність. Але насправді, якщо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря, дотримуватися дозування та кратність застосування, то ризик розвитку залежності виключається.

Коли клітини яєчок працюють правильно, то стабільно виробляється тестостерон. Коли в організмі спостерігається дефіцит цього гормону, то виявляється слабка статева діяльність. У зв’язку з її стимуляцією і рекомендується засіб.

Збільшується рухливість сперматозоїдів. Відновлюються функції репродуктивної системи. Нормалізується процес розвитку яєчок. Прискорення росту волосяного покриву.

Гонадотропін рекомендується для лікування таких чоловічих патологій: статеве недорозвинення і інфантилізм, порушення генетичного характеру, пов’язані з недорозвиненістю зовнішніх статевих органів. Також ліки призначається, якщо в мошонці відсутня одне, або два яєчка.

Показання, протипоказання і побічні ефекти.

Протипоказанням до прийому лікарського засобу виступає рак яєчників, різні типи пухлинних утворень в організмі, індивідуальна непереносимість препарату або його додаткових компонентів, відсутність статевих залоз (вроджене або після механічного видалення).

Обгрунтовано призначення ліків при затримці розвитку і зростання, які стали наслідком порушення функціональності гіпофіза, а також для лікування ожиріння, викликаного розладами статевих залоз функціонального характеру.

Інструкція по застосуванню препарату.

У багатьох представників сильної статі, які брали анаболіки, відбувається зниження статевого потягу. Відгуки спортсменів стверджують, що якщо використовувати Гонадотропін регулярно, через рівні інтервали часу, то курс лікування допомагає для підвищення потенції, відновлення лібідо і сперматогенезу.

У чоловіків під час лікування за допомогою гормональних ліків може істотно збільшитися чутливість сосків грудних залоз, спостерігається набряклість, відбувається збільшення тестікули в паховому каналі, може зменшитися концентрація сперматозоїдів.

Практика показала, що в дорослому віці, препарат ніяк не посприяє збільшенню члена дорослого чоловіка. Дослідження показують, незважаючи на те, що засіб підвищує тестостерон в організмі, воно не збільшує статевий орган.

Лікарі попереджають, що це не всі побічні ефекти, так як не виключається розвиток алергічної реакції, підвищена дратівливість, розвиток депресивного синдрому у чоловіків.

Підлітковий вік. Хронічна форма ниркової недостатності. Коронарне захворювання серця. Тромбофлебіт.

Що ж стосується питання, чи можна їм збільшувати пеніс, то відповідь негативна. Гонадотропін може допомогти тільки в дитячому віці, або підлітку, у якого не настає період статевого дозрівання, не відбувається збільшення члена.

На основі гормону гонадотропін створено велику кількість різних лікарських засобів, які рекомендуються для посилення функціонування статевих залоз і нормалізації сперматогенезу.

Якщо затримується статевий розвиток у підлітків, то рекомендується від 3000 до 5000 ОД на тиждень протягом 90 днів. Якщо у чоловіка-імпотенція або інші розлади сексуального характеру, то дозування варіюється від 500 до 2000 ОД один раз в день кілька разів на тиждень. Курс терапії рекомендується в індивідуальному порядку. При гіпогонадотропному гіпогонадизмі призначають раз на тиждень від 1500 до 6000 ОД в комбінації з іншими терапевтичними заходами.

Лікарський засіб Гонадотропін дійсно допомагає відновити тестостерон в організмі, збільшує його вироблення. Відгуки чоловіків показують, що для потенції препарат хороший, проте, багато хто відзначає сильні головні болі від його прийому.

Гонадотропін хронічний використовується виключно за допомогою внутрішньом’язового введення. Перед введенням ліки, порошок розводиться розчином натрію хлориду.

З особливою обережністю ліки призначають чоловікам в наступних випадках:

Аналоги ліки.

Гонадотропін – це гормональний засіб, яке сприяє підвищенню потенції і ерекції. Через наявність важких побічних ефектів, препарат рекомендується з особливою обережністю і за суворими показаннями.

Якщо з якої-небудь причини неприпустимо призначення Гонадотропіну, лікар може рекомендувати наступні аналогічні засоби: Прегніл, Провірон, Гонадорелин. Будь-яке з цих коштів допомагає підвищити тестостерон в організмі.

Інструкція надає наступну інформацію щодо дозування:

Як збільшити зростання члена в підлітковому віці і чоловікам старше?

Провірон-андрогенний медикаментозний препарат, який допомагає компенсувати недостатнє вироблення тестостерону в організмі. Також, він стимулює розвиток статевих органів і вторинних статевих ознак.

Прегніл – лікарський засіб, активний компонент гонадотропін хоріонічний. Для чоловіків рекомендується: порушення роботи репродуктивної системи, затримка статевого дозрівання, відсутність одного або двох яєчок у мошонці.

Який засіб необхідно в тій чи іншій ситуації, вирішує тільки лікар. Проте, найчастіше лікування еректильної дисфункції у чоловіків відбувається іншими препаратами, які мають менше побічних ефектів і не містять в собі гормонів.

Якщо проблеми з потенцією, то краще звернути увагу на рослинний засіб без побічних ефектів – Перуанська Маку , яке підходить чоловікам в будь-якому віці, допомагаючи відновити статеві сили.

Іноді розмір його не влаштовує, і з’являється бажання збільшити його.

Деякі чомусь вважають, що збільшення зростання члена-це міф. Можете відразу викинути ці думки з голови. У цій статті науково доводиться, що цілком реально домогтися істотного збільшення, тільки було б бажання.

Всі ми знаємо, що гормон росту збільшує член.

Багато століть існують методи і засоби збільшення статевого члена, і деякі з них впливають на гормон росту для збільшення члена.

Варто відзначити, що гормональний засіб має багато протипоказань і великий список побічних ефектів, тому його ні в якому разі не можна приймати самостійно, його призначає виключно лікар. Ціна на Гонадотропін від 400 до 900 рублів.

Що є запорукою хорошого результату?

Серед них можна виділити різні техніки вправ, такі пристрої, як помпи, насадки, а також підвішування вантажів. Ефективність кожного з цих способів ми розглядали в окремій статті. Вибирайте той, який вам більше до душі.

Запорукою гарного результату і відмінного самопочуття є особливе харчування під час занять, а також чітке дотримання техніки безпеки . Перед вправами необхідно прочитати про правильну техніку, щоб не нанести собі травму.

В такому випадку швидке досягнення поставленої мети-те, чого хочуть багато чоловіків. Обговоримо, як збільшити зростання члена.

Чи Реально збільшити швидкість росту члена?

Перш за все, необхідно підготувати фалос до процедур . Треба ретельно вимити статеві органи і пристрої, з допомогою яких буду виконуватися вправи по збільшенню зростання члена. Потім можна зробити теплий компрес, щоб збільшити приплив крові до статевих органів. Перед деякими вправами використовуйте мастило .

Не секрет, що для того, щоб домогтися успіхів в будь-якій справі, необхідна ретельна підготовка . Це правило стосується і збільшення зростання швидкості пеніса. Наведемо деякі поради, до яких варто прислухатися перед початком процедури, як збільшити зростання пеніса.

Розглянемо покрокове виконання вправи .

Спробуємо виробити його за допомогою нехитрих способів.

Добре змастіть пеніс мастилом. Обхопіть пеніс великим і вказівним пальцями, повільно ведіть від основи члена до голівки, як би намагаючись проштовхнути кров до голівки. Коли пальці однієї руки досягли головки, візьміться таким же хватом біля основи фалоса і знову повільним міцним рухом ведіть до голівці. Продовжуйте вправу протягом 5-7 хвилин.

Друга вправа передбачає сильну хватку. Розглянемо його техніку.

Ці м’язи скорочуються під час оргазму. Їх натренованість зробить оргазм більш яскравим, допоможе відкрити нові відчуття. Розглянемо деякі вправи:

Ви повинні відчувати сильне розтягнення, але не гострий біль. Потім дайте йому відпочинок. Після цього повторіть процедуру ще 10 разів. Прислухайтеся до своїх відчуттів.

Існують різні вправи, які допоможуть як збільшити член підлітку, так і дорослому чоловікові. До них можна віднести вправи Кегеля, джелкінг і розтяжку.

Щоб зрозуміти, який м’язом треба буде працювати, необхідно, коли Ви підете в туалет, спробувати затримати сечовипускання . Ви відчуєте, як напружилися м’язи – це ті м’язи, які знадобляться при виконанні вправ.

Візьміть головку члена і міцно стисніть, але не до болю. Тепер необхідно відтягувати головку члена паралельно підлозі 5 хвилин. Потім треба зробити легкий масаж для пеніса, щоб поліпшити циркуляцію крові. Далі повторіть відтягування члена на всі боки. Кожен етап займе у вас по п’ять хвилин, а масаж в перервах — ще по п’ять. Після процедури кілька разів міцно стисніть головку пеніса.

Пристрої для збільшення зростання.

Серед пристроїв для збільшення статевого члена можна виділити помпи і насадки . Розглянемо кожен з видів.

Наведіть член в збуджений стан і сильно потягніть його . Ви повинні відчувати розтягування. Ця дія необхідно продовжувати протягом 5-7 хвилин.

Перевага вправ в їх абсолютної безкоштовності (всі відомі на сьогоднішній день безкоштовні способи нарощування члена знаходяться тут).

Розглянемо докладно кожне з вправ.

Далі потягніть член вниз і зафіксуйте на кілька секунд. Повторіть цю дію в інші сторони.

Візьміть якомога більше мастила і почніть водити по члену вгору-вниз, посилюючи захоплення біля основи. Захоплення має бути дуже міцним.

Вправи для збільшення зростання.

Детально дізнатися, як працює помпа можна в статті за посиланням.

Повітряна вакуумна помпа з насосом для відкачування повітря. Складається з прозорої колби з пластику або скла, насоса для відкачування повітря, а також ущільнювача. Повітряна вакуумна помпа з манометром . Складається з тих же частин, що і помпа з насосом, але плюс до цього містить манометр. Повітряна вакуумна помпа з грушею для відкачування повітря. Складається з прозорої колби і груші для відкачування повітря. Ця груша зручна для застосування, але не дуже ефективна при збільшенні члена. Вона допомагає підтримувати ерекцію, але не впливає на розміри статевих органів. Гидропомпа . Складається з прозорої колби, клапана для відкачування води, силіконового ущільнювача.

Розтяжка-відмінний засіб для збільшення швидкості росту пеніса. Розглянемо деякі техніки розтягування.

Обхопіть член великим і вказівним пальцями. Міцно стисніть пальці біля основи пеніса і повільно просувайте їх до голівки, посилюючи хватку, роздуваючи пеніс. Трохи просуньте руку назад і знову вперед.

Помпа-пристрій, здатний збільшити швидкість росту пеніса. Вона складається зі скляної колби і насоса, що відкачує повітря. Існують різні види помп :

Якщо коротко, то за допомогою вакууму створюється низький тиск в помпі.

Прилад діє так, що кров як би «застигає» в члені, за рахунок чого відбувається розтягування тканин і зростання пеніса.

В результаті цього відбувається приплив крові в пеніс.

3 КРАЩИХ СПОСОБИ ЗБІЛЬШИТИ ПЕНІС!

Гидропомпа – більш просунутий варіант збільшення пеніса. Вона складається з прозорого циліндра, який наповнюється водою, і насоса, що відкачує повітря.

Чоловік часто асоціює свій успіх і сексуальність з розміром статевого члена.

Великих розмірів вам друзі!

Хорошим вправою є вправа «швидкі стискання». Швидко скорочуйте тазові м’язи протягом 10 секунд. Потім зробіть перерву. Після цього повторіть вправу знову. Також існує вправа «стиснення з збільшується навантаженням». Спочатку напружуйте свій м’яз злегка, а потім все сильніше і сильніше. Вправа « тривалі стиснення ». Утримуйте свій м’яз в напрузі не менше 30 секунд. Зробіть перерву і повторіть знову.

Дізнаємося, як використовувати таке пристосування:

Насадки на пеніс допомагають не тільки принести задоволення партнерці під час статевого акту і досягти максимально яскравого оргазму, але також вони стимулюють затримку крові в пенісі .

В кінці процедури міцно візьміть пеніс у підстави, уявляючи, як кров затримується в ньому, і повільним міцним рухом направте кров до голівці.

Одним з вправ, як збільшити член в підлітковому віці є джелкінг .

Найефективніший і перевірений — крем Titan gel. Наш огляд можна прочитати тут, а практичним досвідом застосування крему блогер Сергій Корабльов поділився з нами за цим посиланням. Клікайте! Можна скористатися різними вправами для збільшення члена. Ну і, звичайно, хірургічний шлях — найбільш небезпечний.

А, значить, тканини набухають, тягнуться, і член збільшується в розмірах.

Виконувати цю вправу можна і сидячи, і стоячи. Слідкуйте за своїми відчуттями. Цей спосіб дуже травмонебезпечний , хоч і ефективний.

Найбільшу кількість позитивних відгуків отримали порошок перуанської Маки і краплі Молот Тора. ДО ІНШИХ не менш ефективних засобів відносяться:

Кожен з методів збільшення швидкості зростання пеніса хороший по-своєму, однак для того, щоб домогтися найкращих результатів, необхідно використовувати відразу кілька методів в сукупності. У цьому випадку Вас вразить швидкість росту Вашого фалоса.

Використовувати вакуумну помпу треба наступним чином : з неї відкачується повітря, через що створюється низький тиск в інструменті. Коли член досягає стану ерекції, необхідно надіти на нього спеціальне еластичне эректильное кільце. Це кільце перешкоджає відтоку крові з пеніса і допомагає йому залишатися в стані ерекції.

Вправи Кегеля виконуються без фізичного впливу, їх виконання засноване на силі думки.

промийте насадку теплою водою з милом; надіньте насадку на збуджений пеніс; якщо ви її наділи не для статевого акту, то носите її близько 30 хвилин.

Як за допомогою вантажів збільшити швидкість росту?

гучний Тонгкат Алі Платинум; не потребують реклами капсули Ловелас Форте; знаменитий спрей М-16; а також набирають популярність Эроган і Сила Марала.

Вправи Кегеля.

Коли у тебе маленький – твоя дівчина, звичайно, намагається заспокоїти, сказати, що головне не секс, а душа і все таке інше. Але я молодий і здоровий мужик, мені було 25-і я вірив у ці бредні. До того моменту, поки мені не надіслали відео, де її прут два здорових мужика. Ось тобі і «секс не головне».

Я вирішив, що пора з цим кінчати і почав вивчати тонни літератури по збільшенню пеніса. Дивився іноземні відео, перекладав англійську літературу в пошуках комплексу заходів, який може мені допомогти. Почав пробувати джелкінг, різні народні методи, креми і гелі, помпи і все таке інше.

Помістіть ваш фалос в воду і погойдують рухами надіньте помпу. Так створиться вакуум. Далі відкачайте воду за допомогою спеціального клапана. Кров повинна прилити до пеніса і привести його в ерегованому стані.

Він прийшов в клініку з 2-дюймовим мікропенісом, маленькими яєчками і рідкісними лобковими волоссям.

Історія про те, як ін’єкції тестостерону збільшили пеніс.

Техніка підвішування вантажів існує вже багато століть. Розглянемо цю техніку.

Привіт друзі! Мене звуть Микита Корабльов , я популярний блогер і до недавнього часу володар пеніса в 13см! Так, так – саме в 13см! Але я вирішив змінити свій член і у мене вийшло! Про це я і хотів розповісти.

Як я збільшив пеніс на 3,5 см за 14 днів?

Інша лабораторна робота показала низький рівень репродуктивних гормонів, таких як лютеїнізуючий гормон і фолікулостимулюючий гормон. Інтерв’ю з людиною показало, що він не еякулює і не відчуває менше ранкових ерекцій.

Діагноз? Відносно незвичайний розлад, зване ідіопатичним гіпогонадотропним гіпогонадизмом, де яєчка не виробляють достатньої кількості чоловічих статевих гормонів. Лікарі визначили, що у нього є ідіопатичний вигляд, що означає, що в його гіпофізі або гіпоталамусі не було ніяких структурних або функціональних аномалій.

У деяких будова пеніса відрізняється-тому деяким так складно його збільшити з допомогу Пріап гелю. Але вихід є! Генетику і будова пеніса не виправити, але можна застосовувати різні вправи і методики масажу члена (джелкінг) і разом з Пріап гелем ця методика дає РЕАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ! Після декількох років пошуків і величезної кількості методів які я випробував я нарешті знайшов свій метод, який працює: PRIAP ГЕЛЬ + ДЖЕЛКІНГ зміг збільшити мій член на 3,5 см за 14 днів , а через кілька місяців тренувань ще на 1,5.

Низький рівень тестостерону може призвести до слабкого сексуальному потягу, слабкої ерекції, збільшення жирових відкладень, зниження енергії, зменшення м’язової маси, депресії і втоми.

Якщо у вас є ознаки низького тестостерону, поговоріть з лікарем про перевірку рівня. Якщо він низький, ви можете стати кандидатом на терапію тестостероном, і ви повинні помітити, що ваші симптоми покращуються. Але важливо відзначити, що, якщо ваш рівень не є клінічно низьким, малоймовірно, що ваш терапія T допоможе вам.

ТІЛЬКИ СЬОГОДНІ! Ціна на Пріап гель-147 рублів! – товар обмежений! Замовляйте!

Якщо не нормалізувати кількість статевих гормонів у юнаки до 18 років, то в майбутньому виправити розмір пеніса за допомогою гормональної терапії йому не вдасться.

Лікарі запропонували ін’єкції тестостерону, щоб його рівень став нормальним. Після дев’яти місяців терапії тестостероном обсяг його яєчок подвоївся за розмірами, рівень тестостерону нормалізувався, а його член виріс до середнього розміру дорослого чоловіка. (Згідно з цим дослідженням у 2015 році середній розмір розтягування становить 5,2 дюйма). Він зміг припинити терапію.

Лікарі також визначили, що його обсяг яєчок був дуже низьким, так само як і рівень його тестостерону. Діапазон для низького Т варіюється в лабораторних умовах, але все, що нижче 300 нанограм на децилітр (ng / dL), зазвичай вважається діагностичним признкаом для низького тестостерону. У цього хлопця було всього 55,99 нг / дл.

Гормональна терапія в дійсності може підвищити розмір чоловічого статевого органу. Під час її проходження пацієнтом застосовується препарат, який збільшує вміст в організмі певних гормонів, що впливають на зростання пеніса. Це один з факторів, який позначається на параметрах даного органу.

Найбільший вплив на розвиток члена і працездатність репродуктивної системи має статевий гормон тестостерон. Якщо молода людина не відчуває дефіциту в цьому елементі, то його не стосуються проблеми з уповільненням зростання пеніса. Гормональні порушення ж видають себе недостатньо великими габаритами даного органу.

Які гормони відповідають за зростання члена.

Гормон виробляється чоловічим організмом. Даний процес відбувається в насінниках. За тестостероном закріплені наступні функції, на які він робить свій вплив:

Користуйтеся цією методикою і задовольняйте своїх жінок в ліжку! Замовляйте Пріап гель і починайте застосовувати джелкінг. Удачі вам!

Гонадотропін робить позитивний вплив на синтез тестостерону. Він володіє такими якостями:

Мутація голосу у підлітка; активне зростання волосся в області обличчя; статеве дозрівання юнаків; підвищення якості сперми; зростання м’язової маси.

Надмірна заклопотаність своїм пенісом і його розмірами змушує чоловіків погоджуватися на гормональну терапію. На жаль, мало хто замислюється про те, що даний метод лікування має чимало побічних ефектів, які негативно позначаються на чоловічому здоров’ї.

Взагалі, головне правило в прагненні збільшити член – потрібно думати в першу чергу про кровообігу.

Нещодавно був проведений ще один експеримент, в ході якого вводився топічний дигідротестостерон в пеніси двадцяти двох хлопчиків у віці від 3 до 15 років, яких відрізняли дуже маленькі розміри члена. Програма була розрахована на 8 тижнів, протягом яких всім хлопчикам молодше десяти років вводилася щоденна доза в 12,5 млг, а старше десяти років — 25 млг. В кінці експерименту (див. , серпень 1993) 12 хлопчиків (55%) показали результати, решта 10 (45%) — . У всіх у них виросли розміри пенісів, — середнє збільшення відзначалося на рівні 153%. Цікаво відзначити, що у більш дорослих, що входили вже в період пубертації, результати виявилися краще, ніж у молодших за віком. Дослідники стверджують, що в період пубертації ефект 5-альфа-редуктази (уповільнює фалічний зростання) зменшується, і це могло призвести до особливо актив ному впливу дигідротестостерону.

Нікотин в будь-якій формі заважає чоловічому гормону правильно впливати на тканини і особливо мозок. А крім того, вирішивши збільшити член, потрібно пам’ятати, що нікотин створює спазми судин, що погіршують циркуляцію крові. І особливо це стосується саме дрібних капілярів, за рахунок яких член наповнюється кров’ю.

Які ж вітаміни і мінерали найбільш корисні для чоловічого здоров’я і для комбінації з програмами збільшення члена? Наведемо невеликий список:

Здоровий раціон забезпечує організм потрібними вітамінами і мікроелементами; Зайва жирова тканина сприяє виробленню естрогену.

На сьогоднішній день було розроблено чимало цікавих способів збільшення чоловічого статевого органу. Вони не викликають хворобливих і дискомфортних відчуттів, а також не приносять шкоди здоров’ю. До того ж їх можна використовувати в домашніх умовах.

Унаслідок такого лікування підвищується внутрішньочерепний тиск. Через це чоловіків починають турбувати постійні головні бол і порушення координації рухів. При цьому рости може почати не тільки член, але і інші частини тіла.

Якщо розглядати людину грубо, як «політичну тварину», то можна сказати, що цивілізація заснована на сублімації сексуального інстинкту. І, як би це не було сумно, саме чоловічі гормони відповідають за кровопролитні війни – спочатку в обладунках і на конях, а потім з хімічною зброєю та водневими бомбами. Факт залишається фактом – щоб повноцінно почувати себе і в ліжку, і на рингу, і на нараді, чоловікові потрібен тестостерон. І ніякі екстендери і крему не допоможуть, якщо гормони не створюють нормального кровообігу в органах малого таза. Щоб підвищити тестостерон природними методами.

Крім того, в чоловічому статевому гормональному фоні є і психологічний момент. Постарайтеся більше спілкуватися з жінками, хотіти їх, домагатися їх. Фліртуйте, призначайте побачення – організм сам зрозуміє, який гормон вам зараз необхідний, і дасть команду його виробляти.

Крім того, ми виявили, що ті жінки, які брали (в сорокових-п’ятдесятих роках) препарат ДЕС, щоб оберегти себе від викидня, могли надати, самі того не бажаючи, ведмежу послугу своїм майбутнім синам. Якщо вірити даним, наведеним одним тележурналом, то за останні сорок років кількість випадків раку яєчок збільшилася на 200%, а передміхурової залози — на 300% Уповільнений розвиток чоловічих членів можна також пояснити впливом ДЕС.

Правильне харчування чоловікові необхідно, щоб зміцнити чоловіче здоров’я і стан члена, яєчок. Тут є дві причини:

Мені доводилося чути про випадки, коли матері приймали особливі гормони (хоча мені не вдалося встановити які) у перші три місяці вагітності. У їх синів зазвичай розвивалися великі, явно незвичайних розмірів члени, які не можна було пояснити генетикою або спадковістю. Цілком очевидно, що правильно вибраний гормон (і в точному дозуванні) може сприяти фалічному зростанню понад нормальних розмірів, а використання невірно підібраного гормону може, навпаки, призвести до микрофаллосу. У нещодавно опублікованій В журналі статті підтверджували той факт, що розміри пеніса можуть зменшуватися за продовж вального впливу ДДТ на навколишнє середовище. Судячи з усього, коли ДДТ розпадається, то в результаті утворюються хімічні речовини, які на кшталт естрогенів. У ДДТ великий період напіврозпаду, він залишається у грунті довгі роки, тому ці речовини неминуче надходять всередину людини разом з їжею. На це вже звернули увагу зоологи, помітивши, що у алігаторів в Евсрглеїді зменшилися пеніси і тепер досягають лише чверті розмірів пенісів їх батьків. Подібним же чином часто і мікрофаллоси у людей бувають викликані вживанням заражених ДДТ продуктів в період вагітності. До тих пір, поки ми не почнемо боротися з забрудненням навколишнього середовища і не знайдемо способу позбутися від заражає грунт ДДТ, у нас буде з’являтися все більше і більше хлопчиків з дуже маленькими членами.

Мікроелементи, наприклад, цинк, селен, кальцій, магній; вітамінні комплекси з вмістом груп С, Е, в; жири груп омега 3 і омега 6; жири і білки — для утворення тестостерону необхідний холестерин.

Морепродукти, особливо жирна риба і молюски; Апельсини і лимони, шипшина, ягоди; Злакові, квасоля, боби; Насіння гарбуза і соняшнику; Пісна яловичина; Зелень, в першу чергу петрушка і кріп, розмарин, салат; І секретне чоловіче зброю – горіхи.

34-річний чоловік з Пакистану потрапив в ендокринологічну клініку з незвичайною скаргою: у нього не було волосся на обличчі, пахвах і лобку.

Висновок. Терапія із застосуванням тестостерону і дигідротестостерону, безсумнівно, робить позитивний вплив на хлопчиків, особливо тих, які страждають мікропенісом. У той же час після досягнення юнацького віку введення таких препаратів в організм чоловіків з нормальним рівнем гормонів може призвести до негативних наслідків і, звичайно, ніяк не сприятиме зростанню чоловічих членів. Поки ще не було проведено жодного дослідження хлопчиків із середніми розмірами пеніса. Цілком можливо, що застосування дигідротестостерону і введення його хлопчикам, які досягли в період пубертації нормальних розмірів члена, може в кінцевому підсумку привести до їх збільшення до неймовірних розмірів. Ніхто тут не може дати гарантії надійних, так як більшість лікарів вважають такий експеримент безвідповідальним з медичної точки зору.

Втім, недостатньо буде просто підвищити постачання тіла гормонами, щоб збільшити член. Навіть медикаментозні гормональні препарати так не працюють. Однак тестостерон-найкраща підмога в таких методах, як Джелкінг, екстендери і вакуумні помпи.

Зрозуміло, що тестостерон – найважливіший важіль чоловічого організму. З низьким рівнем цього гормону жоден чоловік не зможе досягати нових горизонтів, робити великі справи, винаходити і відкривати щось нове. Але все це – програма максимум для тестостерону. А починаються проблеми з куди більш побутових і звичних труднощів. Спочатку складності в ліжку, неможливість принести жінці задоволення, незадоволеність розмірами свого члена. А потім-постійна пригніченість, дратівливість, та й просто відчутний недолік життєвих сил. Щоб впоратися з цими проблемами кращий спосіб-це підйом рівня гормонів.

Альтернативні методи.

Якщо вводити гормон до народження дитини, то він має великий вплив на розвиток фалоса в ембріоні. За перші 12-14 тижнів ембріонального розвитку вироблене кількість тестостерону цілком залежить від материнських гормонів. Після цього сам ембріон починає виробляти такий гормон. Якщо його буде вироблено недостатньо протягом перших дванадцяти-чотирнадцяти тижнів розвиток пеніса може сповільнитися, ставши причиною . Жінки, які приймають гормони щоб уникнути викидня, ризикують тим самим уповільнити зростання члена свого немовляти. Через десять тижнів розвитку пеніс ембріона починає рости по 0,08 см. на тиждень і досягає до моменту народження довжини 4 см.

Недолік тестостерону і розмір члена.

Тривалий прийом гормонів для росту пеніса може привести до розвитку таких негативних реакцій:

Особливе значення має тестостерон для росту члена саме в період статевого дозрівання. Саме в цей час член зростає під впливом гормонів, і якщо буде спостерігатися їх недолік, пеніс змусить свого власника комплексувати.

Збільшення члена гормонами важко здійснити. Але підняти рівень тестостерону потрібно, щоб спроба збільшити член вправами і масажем виявилася успішною. Крім того, гормональна терапія виявляється необхідною, якщо чоловік страждає від серйозних захворювань.

Забувши про цю вимогу, можна відмовитися від будь-яких інших методів – вони все одно не допоможуть. А якщо якимось дивом член і збільшиться, в такій ситуації почне мучити слабкість ерекції, адже порушення пеніса – це лише кровообіг. Алкогольні напої та етанол, що міститься в них, також вкрай негативно впливає на кров. В радянських школах дітям на уроках хімії показували, як під впливом спирту кров починає загущаться, згортатися. Алкоголь сприяє нездорово сильної згортання крові і появи маленьких судинних склеювань, грудочок з еритроцитів. Такі грудочки можуть легко забивати не тільки капіляри, але і більші артерії, вени.

Фізичні вправи.

Терапія на основі даного гормону регулярно застосовується спортсменами, яким потрібно збільшити м’язову масу. До того ж він допомагає короткочасно підвищити зростання тестостерону.

Як підвищити рівень чоловічих гормонів.

Збільшення члена гормонами.

Є два основних методи: природні техніки, пов’язані з пристроєм фізіології і психіки чоловіки, медикаментозні препарати, що збільшують рівень тестостерону насильно.

Щоб вироблення гормонів у чоловіка покращилася, необхідні фізичні навантаження. Головним чином це заняття з обтяженнями, єдиноборства, командні ігри. Саме тут народжується бажання перемагати і змагатися. Не дарма бодібілдери, для яких рівень тестостерону професійно важливий, говорять про необхідність «бази» – найбільш важких, стимулюючих чоловіче начало вправах.

Необхідно підготувати пеніс, зробивши легкий масаж руками. Закріпіть на член конструкцію, до якої буде кріпитися вантаж. Прикріпіть вантаж. Починайте носити вантажі з 15 хвилин, поступово збільшуючи час носіння.

Відмова від шкідливих звичок.

Здоровий раціон.

Що таке тестостерон? Можна було б просто сказати, що це чоловічий гормон. Але якщо говорити більш точно, дивлячись в саму суть предмета, то тестостерон виявляється гормоном перемоги. Це та речовина, яка тисячоліттями допомагала чоловікам прагнути до досягнень, перемагати в боротьбі і суперництві. Звичайно, первинна біологічна його мета в тому, щоб чоловічі особини билися за право розмножитися і залишити свої гени в жилах потомства. Але з людиною все вийшло складніше.

Урологи помітили, що при введенні тестостерону хлопчикам, які мають дуже маленький, нерозвинений член, їм вдавалося домогтися його зростання. У рефераті докторів медицини Эуда Бен Галіма, Річарда Е. Хилмэна і Вірджинії Ст. Услдом, опублікованому в вказується, що вони вводили 5 процентний розчин тестостерону протягом двадцяти одного дня в пеніси п’яти хлопчиків, які страждають від великого скупчення слизу. Доза введених ліків поступово збільшувалася — від звичайної для дитини до дози нормального дорослого хворого. До того ж цим хлопчикам вводили ще й дорослий гормон для стимулювання росту. В результаті у всіх п’яти маленьких пацієнтів до кінця терапії були збільшені розміри фалоса до нормального рівня.

Погана ерекція; важко контролювати сім’явиверження; мала кількість сперми, низька її густота; слабкий розвиток м’язової маси і фізичної сили; порушення пам’яті і уважності; постійна втома, поганий настрій, депресії; поява зайвих жирових відкладень; загальне зниження лібідо.

Введення в організм людини гормонів.

А в яких продуктах ці речовини містяться? Розповімо, чим урізноманітнити свій стіл чоловікові, який бажає збільшити член:

Детальніше про техніку підвішування дивіться у відео.

Коли лікарі оглянули його, вони також виявили, що його член набагато менше середнього. При розтягуванні, клініцисти часто використовують для імітації прямий довжини — статевий член чоловіка вимірювався трохи менше двох дюймів, згідно зі звітом про випадки захворювання BMJ. Це підпадає під категорію микропенисов, що означає довжину пеніса, яка становить 2,5 стандартних відхилення нижче середнього. (При аналізі пеніса в 2015 році у 15 000 чоловіків, при розтягуванні було 3,3 дюйма або менше).

Тривалий прийом статевих гормонів іноді призводить до цукрового діабету.

Природні техніки.

Сучасні розробки фармацевтів допоможуть підняти рівень чоловічих гормон, навіть якщо справа здавалося безнадійним. Але потрібно пам’ятати: ні в якому разі не можна приймати рішення про гормональне лікування самостійно. До того ж, самі по собі медикаментозні гормони не сприяють зростанню статевого члена – це тільки необхідна підмога.

І саме гормон тестостерон призвів до того, що чоловікам довелося полювати більше, ніж їх братам меншим. Спочатку полювання, а потім наука, виробництво, географічні відкриття і польоти в космос.

Запалення молочних залоз; Набряк м’язів; Накопичення солей в м’язових тканинах; Шкірний висип.

Відомі випадки, коли після початку прийому таких засобів люди радикально змінювали спосіб життя і поведінку. Тому десять разів подумайте, перед тим як зважитися. Без різниці, в чому ваша мета при цьому – великі біцепси або збільшення пеніса. Не забувайте про прийом лікаря і повному попередньому огляді.

У гормональних препаратів часто виявляються несподівані протипоказання і побічні ефекти.

Що впливає на зростання статевого члена і від чого залежать розміри пеніса.

Медикаментозні препарати.

Хороший результат дають спеціальні вправи, які рекомендують виконувати чоловікам з маленьким розміром пеніса. Для посилення дії тренування можна використовувати різні пристосування, наприклад, екстендер, призначений для витягування члена.

Через подібних ускладнень фахівці не рекомендують використовувати гормонотерапію в якості самолікування. Найкраще довірити завдання підбору відповідних препаратів лікаря.

На розмір члена, його обсяг, форму може істотно вплинути рівень тестостерону в крові юнака в період його дорослішання, статевого дозрівання. Від вироблення гормону залежить розвиток вторинних статевих ознак у хлопчика:

Якщо в ендокринній системі з’явився збій, а рівень тестостерону знижений, то вплинути на ситуацію можна тільки в період статевого дозрівання. Підвищення рівня чоловічих статевих гормонів після того як ріст і формування тіла вже припинились не зумовить збільшення пеніса, адже одне від іншого не залежить.

Загальна статура не менш важлива, адже тіло має бути пропорційним – всі його частини залежать один від одного. Якщо чоловік невисокий, щуплий, худорлявий то, швидше за все, він не може похвалитися вражаючою довжиною статевого органу. Якщо людина від природи високий, широкий в плечах, з потужними руками і ногами, то і фалос у нього, швидше за все, відповідний. Це означає, що в якійсь мірі можна простежити залежність величини члена від зросту, статури людини.

Надмірна вага в підлітковому віці може вплинути на розмір статевого члена. Жирова тканина гормонально активна, в значній мірі знижує показник тестостерону. Дефіцит цього гормону гальмує зростання члена. У дорослих інтимні параметри не залежать від зайвої ваги, проте він візуально зменшує довжину чоловічого органу через жирової складки над лобком.

Дуже багато чоловіків не задоволені параметрами пеніса, якими їх нагородила природа. Третина всіх опитаних чоловіків цікавить – що впливає на розмір пеніса, від чого він залежить, які чинники обумовлюють його збільшення або зменшення, чи впливає розмір простати? Для чоловіків зрілого віку особливо актуальне питання потенції, функціональності члена під час простатиту.

Запитайте у уролога, від чого залежить розмір пеніса. Лікар напевно відповість, що довжина члена, як і інші параметри чоловічого тіла, багато в чому обумовлена генетичним фактором.

Зростання м’язової маси. Поява густого волосяного покриву. Зростання члена. Розмір мошонки, яєчок.

Зростання члена багато в чому залежить від рівня тестостерону в крові.

Часто чоловіків турбує – які продукти впливають на ріст статевого члена, чи залежить поліпшення сексуальних можливостей від зміни раціону? За результатами досліджень, на зростання розміру члена за допомогою їжі дійсно можна вплинути.

Необхідно вживання в підлітковому віці:

Багато підлітків, та й зрілі представники сильної статі вважають, що зростання пеніса залежить від того, наскільки часто вони практикують чоловічий онанізм. Інші вважають, що мастурбація на ріст статевих органів впливає негативно, і вони можуть зменшитися. Однак дослідження довели, що характеристики пеніса – зростання, обсяг і форма не залежать від такої «стимуляції», як і від частих занять сексом.

Роль генів і гормонів.

Все це робить позитивний вплив на зростання пеніса.

Чи має значення «стимуляція»

Правильне харчування і його роль.

Як простата впливає на чоловічу потенцію? Ця тема цікавить людей, які досягли середнього віку, але хочуть зберегти високі показники потенції, здатність до стійкої ерекції пеніса до старості.

Обов’язково приймати залізо, магній, кальцій, цинк. Ці мінерали, вітамінні комплекси впливають на швидкий розвиток підлітка. Правильно сформовані в юнацтві артерії, вени зможуть в достатній кількості забезпечити приплив крові до члена під час збудження.

Велику роль для зростання члена має харчування чоловіка.

Деякі продукти, що володіють збудливими властивостями, що діють як афродизіак, здатні впливати на збільшення припливу крові до статевих органів, короткочасно збільшити розмір члена, а також підвищити можливості в ліжку. Чинний таким чином продукт можуть періодично вживати дорослі чоловіки, зростання пеніса у яких вже припинився, але які незадоволені його розміром.

Роль захворювання.

З упевненістю можна стверджувати, що є пряма залежність між здоров’ям простати і розмірами члена чоловіка при порушенні. Якщо простата здорова – людини не турбують ніякі негативні відчуття, розмір пеніса від неї не залежить. Але якщо відбувається запалення або розростання передміхурової залози, то один з перших ознак – зниження потенції. Хоча ризик повної імпотенції досить невеликий, простатит на ерекцію, точніше, її якість, тривалість, все ж впливає. У чоловіка може істотно зменшиться обсяг пеніса під час збудження, порушитися тривалість статевого акту.

Причини виникнення простатиту допоможе виявити МР томографія. Як тільки лікар діагностував наявність захворювання, необхідно негайно діяти, не допустити загострення хвороби, яке здатне погіршити ситуацію. Допоможе позбутися від простатиту або аденоми лікарський фітопрепарат Простамол Уно. Ефективні також Алфупрост і Вітапрост. Ці засоби добре усувають симптоми захворювання, позитивно впливають на підвищення рівня потенції, збуджений пеніс знаходить свої природні параметри.

Максим84 » Вт мар 14, 2006 12:35 pm.

Багатих вітамінами різних фруктів, ягід. Білкової їжі – бобових, горіхів, круп, м’яса. Червоної жирної риби, яка багата Омега-3 кислотами.

У випадку коли людина вже досяг зрілого віку, його більше хвилює інформація на тему, чи впливає його простата на потенцію, ерекцію, величину пеніса в збудженому стані. І вчасно отриманий позитивну відповідь на це питання допоможе чоловікові бути насторожі і уникнути простатиту. Якщо ж запалення передміхурової залози або аденома вже псують здоров’я, статеве життя, такі препарати, як Простамол Уно, Алфупрост, швидко знімають симптоми хвороби, сприяють зростанню потягу, можуть повернути пеніса його колишню міць, розмір і навіть звернути захворювання назад.

Якщо чоловік, не досягла 20 років, цікавиться, від чого залежить розмір, зростання його члена, він з великою ймовірністю може вплинути на розвиток свого органу.

Простамол Уно, хоч і лікарський препарат, але полегшує тільки ознаки аденоми і простатиту, в той час як Алфупрост впливає безпосередньо на причину захворювання. Проте яким би чином не діяли Простамол Уно, інші кошти на організм чоловіка, пацієнти відзначають, що істотне поліпшення всіх показників залежить від проходження повного курсу терапії. У відповідь на питання «чи Залежить розмір члена під час сексу, рівень потенції, стан простати від прийому Простамол Уно?» більшість чоловіків давали позитивну відповідь.

Для хорошого ефекту від прийому препарату, потрібно пройти повний курс лікування.

Правильне харчування, підвищення рівня гормонів буде позитивно впливати на ріст члена, але в розумних межах.

Здрастуйте доктора. У зв’язку з вищепоставлені питанням у мене з’явився, ну як би не питання а привід для міркувань. Цікавлять будь-які припущення чому член інтенсивно зростає в момент статевого дозрівання і різко припиняє це зростання відразу після настання статевої зрілості(17-18 років). Адже досі немає ніякого наукового пояснення цьому явищу. Ось взяти хоча б зростання скелета. Тут все зрозуміло, епіфізи (хрящики) з яких росте кістка, після настання статевого дозрівання з-за впливу гормонів, твердне, м’яка тканина костеніє, перетворюється в тверду і ріст людини припиняється. Але як пояснити завершення зростання члена? Спадкової генетичної схильність. ні. адже якщо в момент статевого дозрівання вводити великі дози гормонів то утворюється мегафалос (25-30)див. Значить, днк тут теж ні до чого. Я так розумію що в період статевого дозрівання клітини статевих органів чутливі до статевих гармонам, а після цього вони перестають їх приймати. із-за чого це відбувається. Я розумію що відповіді на це питання не може на даний момент існувати інакше проблеми з розмірами члена зовсім би не існувала. Все одно цікавить ваші припущення з цього приводу. Навернека ви бували на конференціях на яких подібні питання обговорювалися. може поділіться. [email protected]

androlog » Вт мар 15, 2006 11:27 pm.

Цікаве питання задаєте. Якщо в момент статевого дозрівання вводити великі дози тестостерону мегафаллос не виросте. Член дійсно зростає під дією гормонів в будь-якому віці, але якщо він ще не виріс.

Або у віці 45 років при недорозвиненні через вроджену відсутність яєчок. Призначаємо тестостерон, і пеніс виростає до нормальних розмірів.

Невідомо, чому його зростання припиняється. Генетична схильність може грати роль. Можливий вплив також і інших факторів, які «закривають» зони росту.

Наприклад, в дитинстві, якщо виникає різке підвищення рівня тестостерону (при деяких захворюваннях), статевий член може зрости до значних розмірів і у маленької дитини.

Я ввів собі 1 мл омнадрена 250 не віриться що відчую ефект мені цікаво підвищення потенції і трохи росту м’язів , а то у мене з цим слабо мені 26 років . Як радять бодібілдери для росту м’язів 1 мл в тиждень боюся вводити . Думаю якщо у мене низький тестостерон то і так буде зростання м’язів при нормально рівні. Як думаєте 1 мл омнадрена сильно мені нашкодить ? Краще звичайно було б спочатку аналізи здати на тестостерон що б знати . Потім полюбому здам але тепер треба чекати недеь 4-5 або більше . Знаю що треба пити тамоксифен на тлі прийому тестостерону що б запобігти гінекомастію .

Андрогенні стероїди можуть збільшити пеніс або тільки м’язи ?

Але одне відомо точно-витягування може сприяти зростанню і подовженню статевого члена в будь-якому віці. Гормональна навантаження в цьому випадку відіграє визначальну роль при недорозвиненні, при нормальних розмірах — стимулюючу.

Прочитав побочки до омнадрену . Побічні ефекти: підвищене статеве збудження і почастішання ерекції, збільшення статевого члена, пріапізм, це плюси свяп купа і мінусів . Що думаєте чи можуть андрогеннни в зрілому віці збільшити статевий член або тільки мускулатуру ?

quote: Originally posted by Koleson: Що буде при введенні терапевтичних доз тестостерону протягом усього життя ? Читав яєчка зменшуватися , без препарату організм не зможе виробляти свій тест . І потрібні місяці лікування . За якийсь час застосування тестостерону в розумних дозах відбудеться пригнічення вироблення ендогенного тестостерону і атрофія яєчок оборотні зміни ? Мені не зрозуміле ваше запитання. Що Ви маєте на увазі, говорячи про «введення терапевтичних доз тестостерону протягом усього життя»? Подібна терапія має на увазі наявність важкої гормональної патології, і міркувати про придушення ендогенного тестостерону щонайменше дивно.

Андрогени викликають появу або розвиток чоловічих вторинних статевих ознак: зниження і огрубіння голосу, ріст волосся на обличчі і тілі за чоловічим типом, перетворення пушкового волосся на обличчі і тілі у термінальні, посилення секреції поту і зміна його запаху, у чоловіків — збільшення розмірів статевого члена і яєчок до генетично заданого максимуму.

Що буде при введенні терапевтичних доз тестостерону протягом усього життя ? Читав яєчка зменшуватися , без препарату організм не зможе виробляти свій тест . І потрібні місяці лікування . За якийсь час застосування тестостерону в розумних дозах відбудеться пригнічення вироблення ендогенного тестостерону і атрофія яєчок оборотні зміни ?

Забаньте цього дурня!

quote: Originally posted by Koleson: чи можуть андрогеннны в зрілому віці збільшити статевий член ні в якому віці не можуть.

Не відчуваю дію ні писхологически ні фізіологічно , витривалість таже не дуже підвищилася , сексу не хочеться ввів 2 мл замість 1 мл Ну тоді більше не буду вводити , а я думав він так буде стимулювати хе хе .

Я ось дуже рано почав дозрівати (в 12 вже був оргазм) але швидко перестав рости і розвиватися, років в 15-16 вже не ріс . І геніталії на рівні 14 років залишилися і тіло теж плечі підліткові . Але напевно це рідкість що б у кого то від тестостерону виріс член , а то б дуже б рекламували гормони . Хоча їх боятися рекламувати, адже палиця з двома кінцями .

Член можна подовжити хірургічно. Значна частина довжини пинуса — його корінь, прихований всередині тіла. При операції розсікають утримує член зв’язку і висувають сабж на неск. сантиметр. А яєчка можна замінити / доповнити силіконовими імплантантами. (с) Discovery channel.

Хочете м’язи-жріть м’ясо, натуральне, варене. Тільки шлунок і весь шлунково-кишкового тракту вилікуєте спочатку, якщо м’ясо не засвоюється.

А з приводу розміру члена, раз вже Ви так стурбовані — краще не великий, а вмілий — навчитеся керувати ним і партнеркою. Не важливий розмір — важливий результат. Решта — бзік.

🙂 Пореготати. Тестостерон треба підвищувати природними шляхами. Зайнятися Бі, завести собі герлу розуміючу поеротичніше. Припинити бухати нарешті. А гормони колоти, без показань -ну його, ще чого онкологічне вискочить.

Невеликий розмір члена-не єдина проблема, з якою стикаються чоловіки через низький рівень чоловічих гормонів. Пізнати, що вміст тестостерону в організмі потрібно підвищити, можна за наступними симптомами:

У хлопчиків з мікропенісом відзначений не тільки низький рівень СТГ, але і значне збільшення статевого члена при введенні людського соматотропіну.

2 Koleson: проблеми з потенцією та/або лібідо (це різні речі, хоча і взаємопов’язані) треба вирішувати шляхом звернення до соотв. лікарям (уролог, андролог, психолог. ), самолікування = довбоубизм, можна зробити ще гірше, ніж було. Особливо якщо упариваться гормонами: бачив передачу про мужиків-качків з молочними залозами, яким інші дівчата позаздрять. Самі здогадаєтеся, чому така напасть?

quote: Originally posted by Koleson: почастішання ерекції, збільшення статевого члена При ерекції це зазвичай і відбувається Так що ніякого кидалова.

Колоти всяку хрень припиніть, якщо кортить — почитайте книгу якогось Мантека Чіа (Mantek Chia, Dao) «Сексуальні секрети, які слід знати кожному чоловікові» — там є чому повчитися, хоча б трохи. Тільки читайте з початку.

У літературі є вказівки на можливу роль зниження соматотропної функції гіпофіза в походженні мікропенісу у хворих з ізольованим дефіцитом СТГ [Vanelli et al., 1979].

Згідно з нашими дослідженнями, рівень пролактину в крові істотно підвищений у хлопчиків із затримкою статевого розвитку, особливо при тих формах, патогенез яких пов’язаний з недостатньою чутливістю гонад або андрогенозависимых тканин. Це виражається не тільки в підвищенні базальної секреції гормону, але і в збільшенні виділення пролактину в кров протягом доби.

Роль пролактину в регуляції статевого розвитку залишається неясною. На цей рахунок є досить суперечливі думки. На відміну від дівчаток у хлопчиків не виявлено вираженої вікової динаміки продукції гормону [Lee et al., 1982]. Однак пролактин може прискорювати дозрівання рецепторів інтерстиціальних клітин гонад, взаємодіючих з ЛГ, тому слід було б очікувати значного збільшення його секреції в пубертатному періоді. Ми, так само як і інші дослідники, все ж не виявили статистично достовірного підвищення рівня пролактину на стадії статевого дозрівання.

Проте ми не виявили достовірного зниження базального рівня СТГ при всіх формах гіпогонадизму.

Збільшення статевого члена при введенні людського соматотропіну.

У підлітків з помилковою адипозогенітальною, дистрофією, тобто з формою затримки статевого розвитку, обумовленою недостатністю гіпоталамо-гіпофізарної системи, такого підвищення рівня пролактину немає.

У зв’язку з тим що у хворих гіпогонадизмом продукція тестостерону знижена ще більше, ніж у хлопчиків із затримкою статевого розвитку, важко припустити, що низький рівень СТГ у останніх обумовлений дефіцитом андрогенів. Неоднорідність показників соматотропной функції гіпофіза при затримці статевого розвитку і гіпогонадизмі ще раз підкреслює можливість первинної ролі недостатньої секреції СТГ в походженні затримки пубертата і недорозвинення статевого члена.

Циркадіанні ритми пролактину у здорових хлопчиків (1), при помилковій адипозогенітальній дистрофії (II) , при синдромі, неправильного пубертату (III)

«Порушення статевого розвитку у хлопчиків», П. М. Скородок, О. Н.Савченко.

Гіперпролактинемію ми не відзначили і при формах гіпогонадизму, пов’язаних або з первинним морфологічним ураженням яєчок, або з гіпофункцією гіпофіза. Все це наводить на думку про те, що збільшення продукції пролактину тісно пов’язане з неповноцінним дозріванням рецепторів яєчок.

Отже, як збільшити розмір члена на 5 см? І чи можна це зробити?

Отже, патогенез затримки статевого розвитку вельми складний і різноманітний. Затримка пубертату тісно пов’язана зі змінами всіх механізмів, що забезпечують регуляцію статевого дозрівання. Найбільш важливі з цих порушень розібрані в даній главі, але ними, безумовно, не вичерпується складний процес затримки статевого розвитку.

Поки не можна вирішити, знижує гіперпролактинемія чутливість рецепторів гонад і тим самим затримує статевий розвиток або вона носить вторинний компенсаторний характер при первинній рецептивної недостатності інтерстиціальних клітин сім’яників. Можливий і той, і інший варіант, так як є дані про блокуючу дію гіперпродукції пролактину на рецептори ЛГ [Purvis, Hunsson, 1978] та відомості про участь цього гормону в дозріванні рецепторів гонад.

Безсумнівно лише те, що гіперпролактинемія бере участь у патогенезі затримки статевого розвитку, і вивчення цієї участі дозволить відповісти на питання про доцільність використання препаратів, що блокують секрецію пролактину, для корекції уповільненої пубертату.

Звертає на себе увагу і значне підвищення вмісту в крові пролактину у хлопчиків з мікропенісом. Генез цього варіанту пов’язаний з недостатньою чутливістю тканини кавернозних тіл до тестостерону, і можна припустити, що фізіологічне значення пролактину полягає не тільки в прискоренні дозрівання рецепторів насінників, але і в регуляції гормон-рецепторного взаємодії безпосередньо на тканинному рівні. Однак характер цієї регуляції залишається неясним.

Методи збільшення статевого члена.

Як не парадоксально, але переважна більшість чоловіків незадоволені розмірами свого дітородного органу і готові піти на багато що, щоб його хоч трохи збільшити. І лікарі йдуть таким чоловікам назустріч. Розглянемо реальні способи і методи збільшення статевого члена.

Способи і методи збільшення статевого члена.

Розглянемо зазначені способи збільшення пеніса більш докладно.

хірургічні операції; використання спеціальних пристосувань (екстендерів, вакуумних помп); виконання вправ; масаж; вживання медикаментозних препаратів.

Хірургічні операції.

На сьогоднішній день існують такі способи збільшення статевого члена:

Хірургічні операції, спрямовані на збільшення розмірів статевого члена, включають до свого складу:

Збільшення статевого члена гіалуронової кислотою здійснюється шляхом ін’єкцій гелів і наповнювачів на основі зазначеної речовини в підшкірну клітковину. Для досягнення стійкого ефекту зазначена процедура вимагає періодичного повторення. За допомогою гіалуринової кислоти може бути вироблено і збільшення головки члена.

Лигаментотомия – це безпечний спосіб збільшення члена в довжину за рахунок розсічення підвішуючої зв’язки і, відповідно, вивільнення «резервної» частини пеніса. Відразу ж після операції член подовжується на 1-2 сантиметри.

Як збільшити статевий член.

Трансплантація м’язової тканини – це складна операція, яка полягає у вилученні м’язового клаптя з черевної стінки або пахвової фасції і пересадці його на статевий член. Внаслідок зазначеної операції обсяг статевого члена збільшується на 3-4 сантиметри в діаметрі.

Ліпофіллінг – це методика збільшення пеніса, заснована на введенні жирової тканини в підшкірну клітковину. Жир в цьому випадку береться з інших частин тіла, очищається і вводиться в статевий член за допомогою спеціальної голки. Зазначена операція дозволяє зробити орган товщі приблизно на 1 сантиметр. Процедура абсолютно безпечна, однак, вимагає періодичного повторення.

лігаментотомію; ліпофілінг; трансплантацію м’язової тканини; фаллопротезування; уколи гіалуронової кислоти.

Ліпофіллінг – це методика збільшення пеніса, заснована на введенні жирової тканини в підшкірну клітковину.

Пристосування для збільшення статевого члена.

Збільшити пеніс хірургічним шляхом, так само як і зробити зміну розмірів голівки члена можна в будь-якій спеціалізованій клініці, в тому числі, і в Ібн Сіно.

Фаллопротезірування – це методика збільшення пеніса шляхом вживлення імплантату з хрящової тканини або спеціальних еластичних матеріалів. Оптимальним варіантом в даному випадку є вживлення імплантату з надувним механізмом, що дозволяє чоловікові самостійно регулювати ерекцію.

Незважаючи на те, що існує величезна кількість технік і методик, що збільшують член без операції, найбільш популярними з них є:

Основними пристроями, що дозволяють зробити безопераційне збільшення дітородного органу, є:

Помпа (вакуумний насос) – це прилад, що дозволяє досягти тимчасового збільшення дітородного органу як в довжину, так і в діаметрі. Досягнення стійких результатів, можливо лише, в разі тривалого використання пристрою. Прилад простий у використанні, однак, застосовувати його потрібно правильно. В іншому випадку великий ризик розвитку серйозних травм і ускладнень.

Екстендер – це прилад, що дозволяє збільшити пеніс шляхом розтягування його тканин. В результаті тривалого носіння екстендера відбувається зростання нових клітин, повністю ідентичних тканини органу. Причому збільшуватися в цьому випадку член буде як в довжину, так і в діаметрі.

даоська методика збільшення; джелк; вправи Кегеля.

Вправи і масажі.

Роблячи зазначені вправи кожен день чоловіки, як правило, досягають відмінних результатів.

Вправи і масаж – це методики збільшення члена, засновані на виконанні тих чи інших дій (растягиваний, погладжувань, стискань) в певній послідовності, що призводять до певного результату.

Ефірна олія для збільшення члена-це натуральний засіб, зроблений на рослинній основі і дозволяє збільшити статевий члену шляхом глибокого проникнення в капіляри, поліпшення кровопостачання органів малого таза і розтягування печеристих тіл.

Ефірні масла.

Однак слід пам’ятати, що швидке збільшення члена за допомогою ефіру неможливо.

Креми для збільшення члена-це зовнішні засоби, що дозволяють домогтися короткочасного ефекту по збільшенню органу і поділяються на:

Краплі для збільшення члена-це кошти, що приймаються всередину і впливають на орган за рахунок активних компонентів. Вживаються подібні краплі в суворій відповідності з інструкцією виробника.

Медикаментозні засоби.

Гормони для збільшення члена-це, перш за все, гормон росту і тестостерон, що призначаються виключно лікарем і здатні при певних умовах збільшити дітородний орган на кілька сантиметрів. Однак приступаючи до терапії гормонами, слід пам’ятати, що вживання подібних препаратів здатне привести до розвитку важких побічних ефектів.

Незважаючи на те, що більшість з розглянутих методик абсолютно безпечні для здоров’я, приймати рішення про збільшення дітородного органу слід виважено і обережно.

Крему для збільшення члена.

У переважній більшості випадків збільшення статевого члена проводиться за допомогою наступних масел:

Розглянемо, що собою являє той чи інший спосіб збільшення члена за допомогою медикаментів.

препарати нетривалої дії (до 2 годин); препарати довгострокової дії (до 5 годин); препарати, що володіють допоміжним дією.

Профіль Група: Members Звідки: Повідомлень: 388 Карма: 1.

кремів; масел; крапель для збільшення пеніса; гормональних препаратів.

Гормон росту збільшує член.

Медикаментозний спосіб збільшення члена включають в себе використання наступних засобів:

Репутація: 84 голосів.

Після 20 років від гормону росту вже не ростуть кістки і внутрішні органи, оскільки причин для зростання немає, так що можете не побоюватися стати гігантом), а ось у члена такі причини можуть бути, якщо ви їх самі створите — це приміром розтягнення.

Ось властивості гормону росту, які зацікавлять нуперов Прискорює загоєння ран Володіє ефектом омолодження Стимулює зростання більшості внутрішніх органів у період природного росту Стимулює повторний ріст внутрішніх органів (атрофованих з віком) Викликає ріст кісток і збільшує зростання у молодих людей до 26 років (до закриття зон зростання), зміцнює кістки Прискорений ріст хрящів і сполучної тканин.

Після закінчення природного активного росту приблизно в 17-18 років відбувається закриття зон росту кісток, а також поступове зменшення вироблення гормону росту.

Само собою без вішалки або екса гормон росту працювати не буде, (як і в бодібілдингу без тренування). В нашому випадку він може спрацювати як каталізатор і в рази прискорити зростання!

Саме завдяки гомону росту запускається процес гіперплазії клітин (їх поділ)

Масла для збільшення члена – це натуральний засіб, зроблені на рослинній основі.

Базовий рівень соматотропіну максимальний в ранньому дитинстві, амплітуда піків секреції максимальна у підлітків в період інтенсивного лінійного росту і статевого дозрівання.

Відносно недавно в бодібілдингу з’явилася нова тема — використання пептидів. Пептиди являють собою речовини абсолютно природні для людського організму, вони покликані регулювати в ньому різні хімічні процеси. Але нас цікавить тільки один з їх видів, а саме пептиди стимулюючі вироблення гормону росту (соматотропін)

Щоб не бути голослівним, ось вам посилання (сподіваюся можна викласти) [Для перегляду посилання зареєструйтеся] наберіть в пошуку «гомін зростання» там же буде інфа про пептиди. А так само посилання на нормальний інет магазин де їх можна купити.

Колоти сам гормон росту я б не рекомендував з двох причин, по-перше, він обійдеться вам приблизно по тисячі рублів в ДЕНЬ, а по друге він не легальний.

Пептиди ж при правильному вживанні підвищують концентрацію гормону росту настільки ж ефективно, а за ціною вийде в рази дешевше.

Так от за допомогою вищезазначених речовин (вони до речі абсолютно легальні на відміну від самого гормону росту) можна підвищити секрецію гомона зростання в рази, при оптимальному використанні в 15-20 разів.

Особливо цікавлять можливе результати старих потертих нуперов у яких вже пройшов приріст новачка.

Приблизно від двох до трьох тисяч на місяць.

Припущу що ми, нуперы, в більшості своїй вже вийшли з дитячого віку, а окремі особистості навіть з перехідного і концентрація гормону росту у нас низька в середньому 1-5 нг/мл

Загалом пропоную провести експеримент, масово закупитися пептидами і подивитися на результат, а заодно поправити здоров’я і підкачатися.

Я сам збираюся прикупити пептидів місяця через чотири, буду використовувати разом зі стероїдами для качалки і паралельно нупити.

Малик 12 Мар 2009.

Пікап Форум.

тестостерон чи допоможе збільшити член?

Використовувати буду такі пептиди (оптимальна комбінація) GHRP-2 по 100 мкг три рази на добу. CJC-1295 по 1000 мкг двічі на тиждень. Тривалість курсу 8 тижнів.

лсд 12 Мар 2009.

69Eyes 12 Мар 2009.

4auka 13 Мар 2009.

тестостерон, нах нада? при будь-якому впливі на організм, в організмі виникає амортизація — зворотна реакція, а з гормонами краще не жартувати, тому що це наше все — від них залежить все і після штучного підвищення рівня тестостерону неминовать «відкату» — коли його рівень мимовільно знизиться на грунті чого можуть виникнути проблеми. ЗИ: у мене в 17 теж був 13 см, щас виріс до 15,5-16, а мені 20. і кажуть, що рости буде до 25 ( ну у мене теж баки не виросли і на підборідді не густо =) ). Так що не парся, дівки довать будуть =))

peter schiff 14 Мар 2009.

4auka 14 Мар 2009.

Let’s Play 14 Мар 2009.

[email protected] 13 Мар 2009.

сам пшел неадекватам тут не місце.

НУП, готовий був почати робити, але там вказано, мовляв, до 18 краще не починати авось чого підросте.

Автор розмір у тебе ненормальний повинен бути хоча б 18 см ну і звичайно товстіший. То що НУП знайшов молодець в принципі тобі правильно сказали що до 18 років краще не починати але це тільки серйозні вправи. Ти можеш робити легкий джельк і звичайні розтягування нічого поганого не буде(хоча і вирости ти сильно не зможеш) у суданських арабів джельком займаються з 8 років.. Тестостерон тобі швидше за все не допоможе так як він впливає років до 14-15 і при цьому ти не можеш вирости більше ніж твій генетичний максимум. Сходити все одно варто зайве волосся на обличчі і тілі не завадять 😉 Зайди в тему про розмір члена в цьому ж розділі там багато фоток викладено для мотивації. Зрозумієш що НУП цілком реальна річ 🙂

Правда мороки не на один рік.

gratis 09 Сер 2011.

Хлопці реально хуі збільшують. І в 20 років, і в 70.

Uhbif 14 Мар 2009.

ідіка ти нахуй отседова зі своєю хуйнею.

Pilot505 09 Сер 2011.

cubbins 18 Лис 2011.

І ще, чутливість рецепторів до тестостерону/дігідротестостерону зазвичай закінчується в 15-16 років, пізніше тісто допоможе тобі тільки накачати м’язи, але не член.

Та й регулярний секс років з 16 дуже допомагає природному зростанню члена без жодних гормонів ззовні, тому багато хто помічає, що років до 20 він збільшився. Якщо замість сексу була тільки дрочка, то на зростання розраховувати не доводиться.

Там так написано » вхід до 18 років заборонений!»не тому, що з 17 до 18 років ти отримаєш +5 см просто ростом організму. А тому що юнаки до повноліття своїм максималізмом можуть тільки нашкодити справі збільшення пеніса.

Не можна тестостерон збільшити нічого! Тим більше приймати його без призначення лікаря, і то якщо це не обходимо для здоров’я. Так як цим струму виростить в крові кількість жіночих гормонів. Так само цілком може бути обумовлений набір ваги. Від захоплення тесту почнеться сильно жирність шкіра, вугри підуть і гінекомастія може піти(через підвищення жіночих гормонів). ГОЛОВНЕ НЕ РОЗМІР, А ВМІННЯ НИМ КЕРУВАТИ.

Ефективність будь-якої зброї залежить від вміння їм володіти, а не від його розміру.

KARE 18 лис 2011.

Прийом гормон викликати може реальні проблеми зі здоров’ю. Приміром ти будеш їх пити без контрольно(без реальної необхідності на думку лікаря). Зі стояком проблеми стати можуть. Повідомлення відредагував cubbins: 18 Листопад 2011 — 16:31.

Автор не шалі з гормонами, тобі ще рости і формуватися років до 25, будь гормональний збій не в твою користь. Сиськи виростуть (жарт) .

А щоб самоствердитися, є маса інших способів.

Та й не потрібен бабам гігантський розмір, не віриш попитай у тутешніх тіток.

Чи допоможуть ін’єкції гормону росту збільшити пеніс? Онлайн-консультація. 2016-12-16 18:34:49.

18: 34: 49 User: Привіт.

18: 35: 06 Андрій Н. : Що вам підказати?

18:34:49 : Здрастуйте! Якщо вам цікаво, то можу більш детально розповісти про екстендерів.

18:38:11 User : Гормону росту?

автор звідки тарган?які твої роки! ебі не парся. Повідомлення відредагував 4auka: 13 Березень 2009 — 21:20.

18: 41: 08 Андрій Н. : Щоденні заняття з екстендером це найшвидший спосіб досягти бажаного. Висока ефективність екстендера пов’язана з тим, що член розтягується тривалий час – по 6 годин в день, а чим довше вплив на тканини, тим швидше зростання. Екстендер являє собою аналог апарату Ілізарова, виробляє розтяг за головку з допомогою пружних штанг.

18: 41: 38 Андрій Н. : Екстендер розтягує тканини пеніса. Спочатку відбувається розтягнення тканин, потім, якщо тканини розтягуються регулярно і достатній час, починається ріст тканин, організм відповідає на зовнішній вплив.Якщо пеніс просто розтягнути, то він скоро (протягом пари годин) повернеться в колишній стан, але якщо займатися тривалий час, збільшення обсягу пеніса буде пов’язано в основному з приростом тканини. Приріст залишиться з Вами назавжди, так як додаткові клітини не можуть раптом зникнути або «ужаться».

18: 39: 41 Андрій Н. : Про міфи і методи збільшення Ви детально можете ознайомитися в нашій статті.

18: 42: 19 Андрій Н. : За курс застосування (а це в середньому приблизно 6-8 місяців щоденних занять) можна отримати наступні результати:

18: 36: 46 Андрій Н. : Впливає тільки спосіб життя і те, наскільки він здоровий чи ні.

— Приріст пеніса в довжину-3-5 см. — приріст обсягу-до 1,5-2 см. в обхваті.

18: 38: 24 Андрій Н. : Гормональні препарати також не забезпечать зростання-це ще один міф. Гормони можуть допомогти тільки в разі недорозвиненості первинних статевих ознак через проблеми з ендокринною системою в період статевого дозрівання. Проте в цьому випадку тим більше не можна займатися самолікуванням забороненими до вільного продажу гормональними апаратами. Зверніться до фахівця, лікар пропише потрібні препарати і в потрібному дозуванні.

18: 43: 19 Андрій Н. : Це залежить від того, скільки вам років.

18:39:52 User : чи Можна збільшити пеніс з 16 см до 20 см? І які способи допоможуть?

18:42:42 User : То що я не займався спортом і вів сидячий спосіб життя, це могло призвести до уповільнення зростання пеніса?

18:35:39 User : чи впливає ранній секс і мастурбація часта на зростання пеніса?

18: 43: 50 Андрій Н. : Ближче до 30-швидше за все.

18: 43: 37 Андрій Н. : Якщо сидячий спосіб життя у вас в 18-то немає.

18: 35: 52 Андрій Н. : Ні.

18: 44: 05 Андрій Н. : через неправильне обміну речовин і тд.

18: 44: 18 User: у період статевого дозрівання я часто сидів за комп’ютером і грав в ігри.

18:44:34 User : я маю на увазі в період статевого дозрівання.

18: 45: 24 User : і ще у мене була зайва вага 10-15 кг.

18: 45: 35 Андрій Н. : На зростання пеніса впливає велика кількість факторів. Шкідливі звички (особливо куріння), нездоровий спосіб життя, а також дефіцит деяких сполук, мінералів та вітамінів може значно гальмувати зростання пеніса. Тому не зовсім зрозуміло, наскільки Ви вбивали свій організм за комп’ютером.

18: 46: 24 Андрій Н. : Так що це не аргумент.

18: 46: 09 Андрій Н. : Можна бути сироїдом і успішно грати в комп’ютерні ігри.

18: 47: 26 Андрій Н. : Вам скільки зараз років?

18: 37: 43 User : чи допоможуть іньєкції тестестерону збільшити пеніс?

18: 47: 13 User: вуглеводів споживав більше, а білків мало.

18:47:34 User : мені 25.

18: 46: 44 User: ніколи не курив, але м’ясо я їв мало, а хліба багато.

18: 48: 38 User: я про період статевого дозрівання маю на увазі.

18: 49: 54 Андрій Н. : Він може бути як до 18 років так і до 23.

18: 50: 28 Андрій Н. : Немає в хлібі ніяких корисних для організму вітамінів, що б хто не говорив.

18:49:46 User : а в хлібі вітаміни є і ставився до неправильного харчування?

18:50:11 User : Просто хліба у мене б л соновынм продуктом харчування.

18: 49: 09 Андрій Н. : Можете почати профілактику біодобавками, в яких міститися необхідні організму амінокислоти, що створюють умови росту тканин в пенісі. Детальніше про вітаміни тут http://www.extender24.ru/%D0%B1%D0%B8%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B8-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%BC%D1%83%D0%B6%D1%87%D0%B8%D0%BD/

18:48:19 User : пеніс адже ратсет під час плового дозрівання.

18:57:21 User : а у бодібілдерів від стероїдів пеніс зростає чи зменшується?

18: 52: 30 Андрій Н. : Я вам посилання трохи вище дав почитати.

18: 51: 20 Андрій Н. : До багатьох борошняних виробів це відноситься також.

18: 56: 07 Андрій Н. : Наприклад цинк і женьшень сприяють виробленню чоловічих гормонів.Аргінін посилює живлення м’язів, тонізує судини, будівельний матеріал для росту тканин. Натуральна амінокислота L-аргінін – засіб, що дозволяє розширити судини і посилити приплив крові до необхідних зонах. Спорт буває настільки різним, що після деяких його видів деякі чоловіки можуть назавжди залишитися інвалідами, не плутати з фізичною культурою. Але в цілому, якщо при заняттях спортом, не вживається ніяких шкідливих допінгів, не вколюється ніякі гормони, немає зловживання алкоголем — паралельно (Таких випадків сьогодні багато)

18:53:38 User : А взагалі спорт впливає на зростання пеніса негативно або позитивно чи від цього не залежить?

18: 51: 07 Андрій Н. : Крім засмічення судин, поїдання хліба більше ні до чого не призводить.

18: 52: 12 User : а які продукти впливають на ріс пеніса і вітаміни?

18: 49: 41 Андрій Н. : Період статевого дозрівання у всіх і кожного свій.

18: 58: 39 Андрій Н. : Тому не вітається у сучасних бодібілдирів.

19:00:16 User : я як зрозумів ніякі гормони не допоможуть збільшить пеніс після 20 років, тільки екстендер і операція?

19: 03: 31 Андрій Н. : При лігаментотомії підрізають підтримують зв’язки «щоб «витягнути» внутрішню частину пеніса. «Витягування» пеніса і приживлення його в новому положенні виробляється з допомогою екстендера, який потрібно носити щодня по 6 годин весь післяопераційний період. Цей період – кілька місяців, при цьому екстендер встигає викликати зростання тканин. Тобто, сама по собі операція не збільшує пеніс ні на міліметр, а лише прискорює дію екстендера.

18: 58: 53 Андрій Н. : Така практика була в моді швидше в 90-х.

19: 03: 06 Андрій Н. : Якщо свої особисті природні гормони -, то допоможуть. Але навряд чи у віці 20 — ти років вони виробляються у чоловіків в необхідній кількості, щоб тривав природне зростання пеніса. Щодо операції — це одна з хитрощів недобросовісних лікарів, які приховують від своїх клієнтів той факт, що в після операційний період, пацієнт використовує САМЕ екстендер.

19:05:52 User : що краще?

18:57:16 Андрій М. : У віці 25 років, ніякої спорт або фізична культура не допоможе Вам збільшити пеніс — необхідний екстендер для додаткового навантаження тканин.

19: 05: 40 User : а гідропомпа йди екстендер?

18: 58: 22 Андрій Н. : і на загальне здоров’я в цілому.

19: 05: 01 Андрій Н. : *а тільки прискорює дію екстендера — що також є питанням спірним-чи прискорює.

Що являє собою кліторальний оргазм?

19: 09: 07 Андрій Н. : Обидва апарати, за підсумком однаково ефективні, різниця лише в часі досягнення результату.

19: 08: 07 Андрій Н. : Екстендер викликає зростання швидше, ніж гідропомпа.Чому? Екстендер розтягує пеніс в довжину, тому і зростання відбувається в основному в довжину, товщина пеніса від екстендера збільшується не дуже сильно, тільки за рахунок загального зростання пеніса. Гідропомпа розтягує тканини зсередини — у всіх напрямках, тому більше працює на обсяг. Розтягнення в довжину і розтягування зсередини – два різних види навантаження, різні види навантаження корисно комбінувати, це призводить до більш активного поділу клітин. Цей ефект аналогічний тому, як в бодібілдингу використовуються різні вправи на одну і ту ж групу м’язів. Ще один плюс комбінування гидропомпы і екстендера, це те, що тепла вода добре прогріває тканини пеніса, роблячи їх більш еластичними, готуючи до сетів екстендера. Одночасне застосування екстендера і помпи – найбільш ефективна методика збільшення пеніса.

чи впливає гормон росту на пеніс?

Раніше було поширено думку, що цей тип оргазму властивий дуже молодим жінкам, а в міру дорослішання оргазм переміщається в піхву. Однак це не так. Кліторальний оргазм може бути характерний для будь-якої жінки, незалежно від її віку, статури і т. д.

Перш за все, для повно цінної в усіх відношеннях статевого життя не потрібно статевий член особливо великих розмірів. Як відомо, у жінок можливі чотири типи оргазму, і при трьох з них (кліторальний, вагінальний і промежинна) розмір статевого члена не має ніякого значення. При четвертому типі оргазму — шийковому (маточне) — необхідна певна довжина статевого члена, але і то досить помірна, оскільки шийка матки у більшості жінок розташована порівняно неглибоко. Не існує будь-яких співвідношень між загальними розмірами тіла, зокрема зростанням і величиною статевого члена, у чоловіка і об’ємом піхви у жінки. Анатомічна невідповідність може мати місце тільки при грубо вираженої патології піхви (недорозвинення його, рубцеве звуження після травм, опіків) . В інших випадках статеві органи чоловіка і жінки становлять функціональну систему, в якій піхву може значно розтягуватися при великому статевому члені і, навпаки, стискаючись, щільно облягати невеликий статевий член.

Знижений тестостерон.

Можливість зачаття дитини; Забезпечення нормального стану кісток і м’язової маси; Вираженість вторинних статевих ознак; Нормальний склад крові; Вироблення ознак стандартного чоловічої поведінки.

Андрогенний дефіцит викликає:

Передумови імпотенції криються, перш за все, в органічних ураженнях систем організму. Також часто причиною стає незначний розмір «гідності», що здається чоловікові перешкодою для здійснення повноцінного статевого акту.

Будь-які зміни в самопочуття чоловіка так чи інакше позначаються на сексуальній спроможності. Повноцінне чоловіче здоров’я залежить комплексу факторів, які полягає в нормальному функціонуванні безлічі систем організму. На потенції негативно позначаються різні патології систем і органів.

Низький рівень тестостерону провокує не тільки проблеми з потенцією, але і викликає проблеми із загальним самопочуттям.

Проблеми зі здоров’ям чоловіка.

Основні функції гормону:

Погіршення стану волосся, покривів шкіри, нігтьових пластин; Підвищення жирового прошарку; Алопецію; Значне збільшення грудних залоз; Зниження потягу та порушення статевої функції; Втома та зниження загального тонусу; Розвиток тривожності, апатії, агресії, надмірної дратівливості; Зниження потенції.

Стреси і постійне нервове стан; Відсутність активності; Нестача відпочинку; Застійні процеси в області передміхурової залози; Неправильно підібране спортивне харчування; Похибки в щоденному раціоні.

Чоловіче здоров’я.

Часто чоловіки комплексують через розміри статевого органу. Така заклопотаність найбільш властива підліткам, але і після 20 років чоловіки іноді тривожаться, чи достатньо великий їх пеніс для задоволення коханої жінки або чоловіка.

Сумніви змушують не тільки шукати способи для збільшення обсягів і довжини. Впевненість в недостатності розмірів іноді провокує статеве безсилля. Збільшення органу можливо як оперативним шляхом, так і допомоги ряду домашніх методик і спеціальних засобів.

Причини зниження тестостерону:

Невеликих розмірів «гідність»

Хронічні хвороби.

На стан судин впливають:

Різні дисфункції нервової системи, хвороби хребта зменшують нервову провідність центрів, що відповідають за збудження. Ендокринні патології ведуть до дисбалансу гормонів в організмі. Також на ньому позначається ожиріння, яке, до того ж, знижує сексуальність і привабливість чоловіка.

Збереження чоловічого здоров’я.

Супутні хронічні патології значно позначаються на здоров’ї чоловіка. Для досягнення ерекції дуже важливо, щоб судинна система повністю функціонувала. При порушеннях кров починає циркулювати з перебоями, недостатньо наповнює кавернозні тіла статевого члена і, як наслідок, він не твердне настільки, щоб можна було здійснити статевий акт.

Захворювання органів сечостатевої системи безпосередньо впливають на потенцію. Особливо важливо стежити за функціональністю передміхурової залози. Інфекції, запальні процеси розростання тканин порушують її роботу, що знижує не тільки еректильну функцію, але здатність до зачаття.

Цукровий діабет; Наявність атеросклеротичних бляшок; Травми, невдале хірургічне втручання; Захворювання серцевого м’яза.

18: 57: 52 Андрій Н. : Ні те й не інше. Негативно впливає на потенцію.

Перейматися збереженням власного здоров’я рекомендується вже в юному віці. Враховуючи стан екології, множиною захворювань схильні чоловіки в молодому віці, тому заходи варто приймати, не чекаючи розвитку хвороб.

Погіршується стан судин; Пригнічується розумова активність; Розвиваються патологічні порушення в органах, включаючи виникнення злоякісних утворень.

Дотримання принципів ЗСЖ – основа підтримки гарного самопочуття. Щоб проблеми зі здоров’ям чоловіка не виникали, слід:

Надлишок алкоголю веде до порушень роботи ЦНС, що негативно впливає на серцевий м’яз і судини, заважає повноцінної розумової активності.

Спосіб життя.

Нікотин, будь-які речовини, що мають наркотичні властивості і навіть кальянні курильні суміші викликають ейфорію або підвищення працездатності на короткий термін. Однак, негативний вплив непорівнянно з цими факторами. Накопичуючись в організмі, складові позначаються на всіх системах і органах:

Медики радять чоловікам регулярно вживати в їжу:

Виключити куріння і наркотичні речовини; З спиртних напоїв вибирати червоне вино і пити його в помірних дозах; Харчуватися корисними продуктами; Підтримувати необхідний рівень фізичної активності; Виділити достатній час на сон; Навчитися боротися зі стресами.

Морепродукти, насичені амінокислотами і цинком; Цитрусові, усувають андрогенний дефіцит і підвищують імунітет; Мед, комплексно впливає на потенцію і здатність до зачаття; Морську рибу, що підвищує сексуальний потяг і зміцнюючу ерекцію; Яйця, активізують вироблення тестостерону; Ріпу, сприяє здоровій лібідо; Ягоди, необхідні для загального посилення потенції; Авокадо, які беруть участь у підвищенні рівня андрогенів; Чорний шоколад, збільшує почуття «бажання» і нормалізує кровообіг; Гранат, необхідний для повноцінного постачання кров’ю статевого члена; Кавун, має судинорозширювальні властивості і попереджає розвиток пухлин; Банани, поліпшують настрій і продовжують інтимний акт; Овочі, які відповідають за гормональний баланс; Соки, стимулюючі функції органів статевої системи; Гарбузове насіння, відновлюють роботу передміхурової залози; Молочні продукти, що сприяють фертильності; М’ясо, необхідне для забезпечення організму білком; Горіхи, цілком зміцнюють еректильну функцію.

Виключити їх раціону слід смажене на олії, копченості, соління, жирне. Негативний ефект викликає надлишок цукру, енергетики, надлишки кави і страви з ресторанів швидкого харчування.

Повноцінний сон необхідний для відпочинку і підготовки організму до нового трудового дня. Також в нічний час активніше продукується тестостерон. Велику роль для підтримки здоров’я відіграє регулярне статеве життя з перевіреною партнеркою.

Крок на місці; Нахили вперед і вбік; Обертання хула-хупа; Підйом тазу з положення «лежачи на підлозі»; Утримування уявного предмета за допомогою напруги сідничних м’язів; Виконання «берізки» і «містка»; Методика Кегеля.

Кілька разів на тиждень відвідувати тренажерний зал; Плавати в басейні; Робити короткі пробіжки; Присвятити хоча б 1 з 7 днів практик йоги.

Також корисно робити ранкову зарядку, що підвищить тонус (важливо для високого рівня потенції). Наступні рухи тіла вважаються найбільш корисними:

Стреси, перевтоми, невротичні синдроми чинять негативну дію на загальне самопочуття. Важливо мінімізувати кількість стресових факторів протягом дня.

Корисні товари.

Регулярна активність і комплекси вправ відповідають не тільки за статеву функцію, але і загальний стан здоров’я. Медики рекомендують:

Важливо розуміти, що збереження чоловічого здоров’я багато в чому залежить від регулярних профілактичних оглядів. Особливо уважно до обстежень повинні ставитися чоловіки після 40-50 років.

Підтримка хорошого здоров’я багато в чому залежить від наявності в організмі необхідних вітамінів і мікроелементів. Для цього важливо приймати вітамінно-мінеральні комплекси і харчові добавки, що забезпечують чоловіка корисними речовинами.

Також хороші результати для профілактики чоловічої імпотенції показують гомеопатичний препарат Імпаза.

Вектор Соломона – зміцнює організм чоловіки в цілому; Перуанська Маку – застосовується для профілактики урологічних захворювань; Мукуна Пекуча – дозволяє попередити порушення потенції, пов’язане з віковими змінами; Libido Drive – капсули для запобігання сексуальних дисфункцій; Кристаллины Vas Gigas – підсилюють фертильність і підвищують якість сперми; Pantosagan – забезпечує стабільний емоційний фон і покращує імунний захист; Biomanix – корисний для лікування урологічних захворювань і підвищення сексуальної активності; Краплі Alfa Man – сприяють підвищенню чутливості ерогенних зон; Eroxin – капсули, показані для профілактики імпотенції у чоловіків після 50 років; Mega Men – препарат для відновлення працездатності, статевої функції, боротьби з впливом стресів; BIG ZILLA – натуропатическое ліки, рекомендований при зниженим лібідо і постійному впливі навантажень; Сила Марала – використовується для нормалізації рівня холестерину, підвищення потенції, додання бадьорості; АФРОСТРОНГ – застосовується для усунення симптомів простатиту і посилення статевої функції; Дар Гімалаїв – комплексно відновлює еректильну функцію, бореться з хворобами простати; Black Size – змінює параметри пеніса в кращу сторону, підвищує витривалість; Priup – робить шкірний покрив пеніса більш еластичним, активізує синтез андрогенів; Stand Up Gel – збільшує статевий орган, додає актом близькості різноманітності; Titan Gel – допомагає подовжити чоловіче достоїнство, стимулює лібідо; XL Sperm Spray – впливає на розміри пеніса, збільшує потенцію; Dominator – призначений для збільшення члена, тонізує організм; RASPUTIN GEL – попереджає інфекційні чоловічі хвороби, а також тимчасово збільшує дітородний орган; Максі Сайз – засіб для стабільної ерекції і збільшення «параметрів» пеніса; Ель Мачо – впливає на здоров’я в цілому, позбавляє від статевих дисфункцій.

Часто чоловіки звертаються до медиків тільки при виражених симптомах і значному больовому синдромі. Однак в таких ситуаціях захворювання вже може перебувати в запущеній стадії.

Регулярне медичне обстеження.

Болі будь-якої локалізації; слабкість в тілі, запаморочення; порушення сечовипускання; розлади еректильної функції.

Здавати аналізи на статеві гормони, щоб своєчасно виявити можливе зниження і вжити заходів; Проходити діагностичне обстеження внутрішніх органів; Кожні півроку відвідувати уролога для перевірки функціональності передміхурової залози та інших органів сечовивідної системи; Ретельно контролювати стан судин і серцевого м’яза.

Коли звертатися до лікаря?

Уникати самолікування і дотримання порад друзів і родичів; Займатися спортом, однак без надмірного завзяття – підвищені навантаження так само шкідливі, як і їх повна відсутність; Відвідувати лікаря після випадкової інтимному зв’язку без бар’єрних контрацептивів – статеві інфекції рекомендується лікувати на початкових стадіях; Контролювати андрогенний рівень – його зниження може бути не тільки наслідком віку, але симптомом важких захворювань; Практикувати захищений секс у всіх випадках, крім прагнення зачати дитину з дружиною або постійною подругою; Після 45 років регулярно перевіряти стан простати і здавати кров на онкомаркери – це дозволить уникнути або своєчасно «захопити» розвиток пухлини; Аптечні та рослинні препарати для підвищення сексуальної спроможності приймати тільки в зазначених дозах і, бажано, після лікарської консультації; Вживати лікарські засоби для терапії різних патологій виключно під медичним контролем і при обгрунтованих показах; Придбавати товари для поліпшення чоловічого здоров’я і різноманітності в інтимному житті виключно у перевірених виробників.

Проблеми зі здоров’ям підстерігають нас на кожному кроці. Погана екологія, хронічні стреси і перевтоми, Недостатня рухова активність і неправильне харчування – все це позначається на чоловічій силі і здатності зачаття.

Лікарі настійно радять навідувати клініку як для профілактичних оглядів, так і при виникненні незначних ознак, що свідчать про можливу хворобу. На неї можуть вказувати:

Статеві гормони присутні в крові обох статей постійно і відповідають за безліч біологічних функцій – не тільки збудження і оргазм. Коли концентрація андрогенів в крові висока, а секс відкладається, у чоловіків трапляється полюція.

Виникнення сексуального інтересу до жінки-це складний багатоступінчастий процес. Статевий потяг у чоловіків зав’язано на комплексі нейропсихічних, гормональних і біохімічних реакцій. Рівень і характер лібідо у кожної людини індивідуальний.

Гемоспермія перекладається з грецької, як «кров в спермі». Її поява завжди змушувало чоловіків турбуватися, і не безпідставно. У МКБ 10 перераховані 11 хвороб чоловічих статевих органів, і майже всі вони супроводжуються гемоспермією.

Видільна система у чоловіків влаштована складніше, ніж у жінок. Вона вразливіша різних захворювань розташованих по сусідству органів, зате стійкіше до інфекцій з більш довгою уретри. Урофлоуметрія увійшла в практику урології недавно.

Поширеною причиною прискорених позивів в туалет серед представників сильної статі є вікові зміни в простаті – запалення і аденома. В цілому ж цей симптом об’єднує кілька захворювань або навіть просто тимчасових явищ.

На суглоби тазу і попереково-крижового відділу припадає майже все навантаження від ваги верхньої половини тулуба. У чоловічої статі вона масивніше, ніж у жіночої. Біль в паху справа у чоловіків (або зліва) може говорити про самих різних захворюваннях.

Стигматизація чоловічого населення як завжди сексуально активних представників соціуму, призвела до того, що фригідність асоціюється виключно з жінками. Складно уявити, що така ж проблема може торкнутися і сильної статі.

Доброякісні новоутворення яєчок поширені більше, ніж прийнято вважати в суспільстві. Але в переважній більшості випадків вони переборні без негативних наслідків для потенції і дітородної функції чоловіка.

У медицині і навколомедичних навчаннях здавна ведеться суперечка про користь і шкоду відмови від сексу. За твердженням лікарів, статеве утримання у чоловіків призводить до ряду негативних наслідків. А ось ченці більшості конфесій проповідують дотримання целібату.

Гормони для росту статевого члена у чоловіків.

Щоб розвиток пеніса проходило без затримок, організму юнаки потрібно регулярне вироблення гонадотропіну і тестостерону.

Сучасна наука, як і стародавня, не завжди може точно визначити причини тих чи інших порушень. Хвороба Пейроні – з числа залишаються для неї загадкою. Вона проявляється видимим викривленням пеніса і пов’язаними з ним ускладненнями у чоловіків.

Тестостерон для збільшення пеніса.

Розвиток статевого органу у юнака починається з 15 років. Зростання пеніса триває практично до повноліття. До 18 років член ставати більш довгим і об’ємним. Проте, якщо з яких-небудь причин розвиток фалоса затримується, лікар призначає певну гормональну терапію. Багато молодих і зрілих чоловіків бажають знати, чи існує гормон росту для члена?

Передміхурова залоза виробляє еякулят-насіннєву рідину, з якою при оргазмі змішуються і надходять в піхву сперматозоїди з насінників. Довгий час масаж простати використовувався як терапевтична міра для чоловіків.

Саме ці гормони безпосередньо впливають на довжину статевого органу.

На думку медиків, гормони сприяють збільшенню фалоса.

Гормональна терапія має свої показання і протипоказання, яких слід обов’язково дотримуватися. Перш ніж приступити до гормонолечению, важливо знати, які речовини необхідні чоловічому організму, їх властивості і вплив на параметри та функції фалоса.

Основні поради медичних фахівців для підтримки чоловічого здоров’я досить прості. Треба:

Саме рівень тестостерону впливає на параметри пеніса у юнака. Якщо в організмі підлітка відбуваються гормональні порушення, це неодмінно позначиться на габаритах статевого органу.

Гормони – речовини, які впливають на ріст і масу людини. При зниженні головного чоловічого гормону тестостерону відзначаються:

різні статеві розлади; зниження статевого потягу; еректильна дисфункція; низька потенція.

Багато власників маленького фалоса вважають, що, якщо почати приймати тестостерон, то розмір органу збільшитися. Частково це є правдою.

Однак слід знати, що в старшому віці надмірна кількість тестостерону призводить до розвитку патологій і є небезпечним.

На збільшення пеніса у чоловіків після двадцяти років тестостерон не робить істотного впливу.

Тестостерон – речовина класу андрогенів. Цей статевий гормон має стероїдну природу.

Гормональна терапія забезпечує нормальне проведення статевого акту і допомагає пеніса «підрости » на 2 см.

Однак важливо знати, що застосування тестостерону дасть позитивний результат лише в дитячому і підлітковому віці.

Медики призначають гормональну терапію тільки в крайніх випадках. Якщо чоловік є власником мікро-пеніса, є недорозвиненість органа і різні патології, тоді застосування гормонів є доцільним.

У дорослого представника сильної статі речовина продукується насінниками.

Гормон контролює роботу гіпофіза і гіпоталамуса. Тестостерон впливає на:

Тестостерон виробляється і в жіночому організмі, але його рівень у жінок в двадцять разів менше. Коли рівень тестостерону знижується, це негайно позначається на статевих функціях людини. У деяких випадках розвивається імпотенція. Критичним вважається рівень тестостерону менше 300 нанограм на децилітр.

Підвищити рівень тестостерону у чоловіка можна природним способом. У щоденний раціон харчування необхідно включити морепродукти, багаті цинком, джерела білка і вітамінів. Корисно щодня їсти цитрусові плоди, горіхи і фрукти з високим рівнем кортизолу. Дана речовина сприяє збільшенню синтезу чоловічого гормону росту.

При лікуванні тестостероном використовуються ін’єкції, гелі та мазі, що містять гормон росту.

Приймаючи вітаміни, необхідно знати про те, що гормональна терапія не завжди буває безпечною. Також для досягнення потрібного результату потрібен час.

Член виріс на + 3,5 см. реальний спосіб!

Рекомендовано до прочитання:

мутації голосу в підлітковому віці; ріст волосся на обличчі (борода, вуса); статеве дозрівання хлопчика; якість сперми; м’язовий ріст.

Якщо чоловік все-таки приймає рішення про вживання стероїдів, то необхідно дотримуватися мінімальних безпечних доз. Гормонотерапія повинна проводитися під суворим лікарським контролем.

поліпшення потенції; стабілізація сім’явиверження; зростання мускулатури.

Якщо патологія викликана іншими захворюваннями, то прийом гормонів навряд чи допоможе. Тому важливо точно знати причини розвитку патології.

Гонадотропін посилює синтез тестостерону. Основні властивості гонадотропіну:

Гонадотропін для росту члена.

Гонадотропиновую терапію застосовують багато спортсменів для збільшення обсягів м’язів. Однак на думку лікарів, даний гормон забезпечує короткочасний підйом тестостерону.

Речовина продукується плацентою матері в період вагітності. Гормон широко використовується в лікуванні жінок, а також застосовується для нарощування м’язової маси спортсменів.

Гормон росту-чи впливає на розміри статевого органу.

Щоб з допомогою гонадотропіну і тестостерону збільшити статевий член, потрібно приймати гормони довго, щодня і у великих дозах.

Однак не факт, що гормонотерапія допоможе – швидше за все, ширина і довжина статевого члена залишаться колишніми.

З віком синтез пептиду зменшується. Це слід враховувати кожному представнику сильної статі.

Гормональна речовина відноситься до поліпептидів. Воно синтезується в гіпофізі людського мозку.

Стимулююча терапія призначається чоловікам для поліпшення сперматогенезу. Вживання препаратів дозволяє налагодити вироблення власного тестостерону. В результаті поліпшуються статеві функції чоловіка, поліпшується потенція і інтимне життя.

Гормон стимулює ріст м’язів і кісток, зменшує запаси жиру в організмі, бере участь у зростанні хрящів. Його недолік в літні роки вкрай негативно позначається на чоловічому здоров’ї.

Цей гормон люблять приймати багато спортсменів для поліпшення своїх спортивних показників і нарощування обсягу мускулатури. Речовина бере участь у метаболізмі, сприяє білковому обміну і збільшує ступінь глюкози в кров’яних масах. Беручи соматотропін, чоловік може відкоригувати свою фігуру і поліпшити рельєф м’язів.

Чим небезпечне застосування гормонів.

Літнім людям потрібно наситити своє харчування фруктами, морепродуктами, м’ясом і овочами, щоб статева система працювала без збоїв навіть в старості.

Підвищується внутрішньочерепний тиск, виникають головні болі і порушення координації рухів. Можуть почати рости різні частини тіла, а не тільки статевий орган. У зв’язку з великою кількістю побічних ефектів медики не рекомендують бездумно вживати гормони бодибилдерам і спортсменам, а також тим чоловікам, які бажають збільшити подібним способом член.

Чи надає даний гормон вплив на розмір пеніса? Багато чоловіків стверджують, що збільшили фалос стероїдами.

запальний процес в молочних залозах; поява шкірного висипу; накопичення солей в м’язах; набряклість м’язових тканин.

Згубний вплив гормонотерапії неодноразово було зафіксовано в медичній практиці.

При застосуванні тестостерону та інших гормонів в кілька разів збільшується навантаження на серцево-судинну систему. Також зростає ризик розвитку інсульту та інфаркту.

Гормонотерапія має побічні ефекти. Тривале вживання гормональних стероїдних препаратів здатне викликати:

Однак подібну заяву деякі медики піддають сумніву. На думку медичних фахівців, для чоловіка головне – вести здоровий спосіб життя, не допускати ожиріння і правильно харчуватися.

Дієта повинна включати продукти, багаті цинком і корисними вітамінами. Правильно підібраний раціон харчування забезпечує високий рівень тестостерону, хороший кровообіг, стабільний емоційний фон.

Медики настійно не рекомендують займатися самолікуванням, яке призводить до неписьменному застосування гормональних препаратів.

При довгому застосуванні стероїдів можлива поява цукрового діабету. Особливо залежить рівень глюкози в кровотоці від кількості соматотропіну.

захворювання серця; серцеву недостатність; діабет; ендогенну гіперсекрецію; гіпофункцію статевих залоз; хвороби нирок; недуги щитовидки.

З віком вироблення чоловічих гормонів в організмі представників сильної статі знижується. Тому дуже важливо не допустити розвитку імпотенції і еректильної дисфункції при старінні.

Пептиди і зростання органів.

Пептиди у великій кількості можуть загрожувати здоров’ю чоловіка. У великих дозах вони здатні викликати:

Обговорення.

Щоб безпечно збільшити статевий орган, медики рекомендують відмовитися від гормональної терапії і використовувати інші способи.

Використовувати стероїдні гормони потрібно грамотно і в мінімальних кількостях.

Андрій Грицюк: Навскидку відразу що знайшов. Рональд Клац «ГОРМОН РОСТУ» ЗБІЛЬШЕННЯ РОЗМІРІВ ОРГАНІВ Документально зафіксовано, що гормон росту звертає назад старече зменшення серця, печінки, селезінки та інших життєво важливих органів. Тепер виявляється, що він збільшує і статеві органи. Після сорока років життя пеніс і клітор починають зменшуватися. Але багато пацієнтів повідомляють, що завдяки гормону росту статевий член повертає розмір, який він мав в молодості. Те ж відбувається і з клітором у жінок. Згідно з Чейну, „коли ви відновлюєте гормони до рівня 20-річного віку, статевий член чоловіка і клітор жінки повертають свої початкові розміри. У журналах про це ще не повідомлялося, але це результати, досягнуті моїми пацієнтами після шести місяців, року, двох і більше років застосування гормону». Баксас, використовує ГР у своїй практиці, каже: „Пеніс виразно збільшується. Це орган, який може збільшуватися. Мої пацієнти кажуть мені, що стають більш активними сексуально. Вони знову переживають множинні оргазми. Деякі чоловіки стверджують, що тепер у них виходить краще, ніж в 20 років».

25 повідомлень.

Гормони для росту і збільшення члена: тестостерон-і гонадотропін.

Гормони росту для збільшення члена.

Визнаючи, що гормон росту може сприяти збільшенню розміру пеніса, Алшир попереджає, що „на це не варто розраховувати всім. Це залежить від багатьох факторів: належне кількість гормону у вашому організмі, який ваш м’язовий тонус і наскільки добре у вас кровообіг в статевому члені». Саме тут може бути особливо корисним фізкультурний ефект гормону росту.

В основному, гормональні речовини вживаються спортсменами для поліпшення спортивних показників. Однак вживання багатьох стероїдів заборонено.

Ріст і розвиток статевих органів починається в період статевого дозрівання в 10-15 років, а зростання пеніса триває до 17 років. У 18-річному віці член може трохи вкоротитися на 0,5 см за рахунок того, що стає трохи більше в своєму обсязі.

У ряді випадків, статевий розвиток у хлопчиків може затримуватися, а в поодиноких випадках і зовсім не настає. У другій ситуації, необхідно негайно звертатися до лікаря за адекватним лікуванням. Як правило, доктор рекомендує терапію тестостероном, щоб підштовхнути зростання статевого органу.

Також на ринку представлені біодобавки, що допомагають попередити розвиток захворювань:

Але практика сучасного світу показує, що є різноманітні способи, які виправлять цю проблему в незалежності від віку чоловіків. Незважаючи на ефективність різних засобів для досягнення певного результату потрібен час, а представники сильної статі не бажають чекати, шукаючи способи максимально швидкого збільшення.

Гонадотропін виробляється клітинами плаценти в період вагітності жінок, він застосовується для лікування безлічі жіночих захворювань. Однак гонадотропін знайшов своє застосування не тільки у представниць сильної статі, але і у чоловіків.

Однак така процедура не завжди буває дієва, має масу протипоказань і побічних ефектів. У зв’язку з цим вважається, що той статевий орган, який сформувався до 18-річного віку, залишиться на все життя.

Деякі представники сильної статі прийшли до висновку, що якщо даний гормон здатний провокувати активну вироблення тестостерону, значить, він допоможе і для зростання статевого органу. Чи так це насправді, і чи росте від нього член?

Існує думка, що гормони допоможуть збільшити пеніс в будь-якому віці. Саме тому необхідно розібратися, що являє собою гормон гонадотропін, як він може впливати на ріст статевих органів?

Як правило, гормон гонадотропін користується успіхом у спортсменів. Секрет у тому, що цей гормон може збільшувати синтез тестостерону в організмі чоловіка, який в свою чергу активно впливає на ріст м’язової маси.

Посилення потенції. Спортсмени підтверджують, що даний гормон активно впливає на статеві функції, забезпечує міцний і пружний член під час сексуального контакту, крім цього, тривалість статевого акту збільшується у кілька разів. Бореться з передчасним сім’явипорскуванням. Провокує зростання мускулатури при активних заняттях спорту.

Лікарі стверджують, що гонадотропін забезпечує тільки разовий сплеск чоловічого гормону, і подальше його застосування не буде чинити такого ефекту. Крім цього, щоб за допомогою даного гормону активізувати ріст статевих органів, його необхідно приймати тривалий період часу і в дуже високих дозах.

Гонадотропін і його позитивні ефекти на організм чоловіка:

Як можна зрозуміти з вищевказаного, гонадотропін володіє деякими позитивними ефектами, але про збільшення статевого члена немає ні слова. Чому так?

Що таке гонадотропін?

Проте високі дози викликають великий ряд негативних ефектів, які згубно позначаються на здоров’ї чоловіків. Необхідно перерахувати самі основні:

У зв’язку з такою інформацією можна сказати, що даний гормон не підходить для росту члена, тому що сплеск чоловічого гормону здійснюється тільки після першого прийому.

Якщо ж приймати препарат у дуже високому дозуванні і тривалий період часу для зростання пеніса, то ймовірність занапастити своє здоров’я, так і не збільшивши член, наближається до 100%.

Терапія тестостероном.

Запалення молочних залоз. Виникнення вугрової висипки в дуже великих кількостях, яка локалізується по всьому шкірному покрову тіла. При тривалому прийомі виникає скупчення солей, внаслідок чого припиняється ріст мускулатури, і вона набрякає.

Однак відомі випадки, що вітаміни для росту члена додав деяким представникам сильної статі від 1 до 3 сантиметрів не тільки в довжину, але і в обхваті. Лікарі з приводу даної процедури говорять наступне:

Дана процедура може проводитися тільки за серйозними показаннями, наприклад, діагноз мікропеніс. Якщо в приватній клініці представляється дана послуга для зростання члена, чоловікові повинні повною мірою пояснити всі побічні ефекти і ризики процедури.

Терапія для збільшення члена рекомендуються виключно лікарем, який зобов’язаний відстежувати стан пацієнта в період її застосування. Незважаючи на постійний лікарський контроль, ймовірність непоправних наслідків досить висока.

До такого способу збільшення статевих органів необхідно ставитися з побоюванням, і це небезпідставно. Так як будь-яке втручання в чоловічій організм може призвести до порушень внутрішніх систем, внаслідок чого може розвинутися хронічне захворювання або патологія серцево-судинної системи.

У нормі зростання статевого органу починається в період статевого дозрівання хлопчиків, який настає у віці 10-14 років. На тлі цього відбувається розвиток вторинних статевих ознак – зміна тембру голосу, формування скелета за чоловічим типом і т. д.

Вважається, що тестостероном можна збільшити член. З одного боку, дійсно, терапія даними гормоном для росту члена активізує його розвиток. Але в цій гладкою ланцюжку існує одне значне «але», так як тестостерон дієвий тільки в період статевого дозрівання або в дитячому віці.

Як правило, медична практика показує, що в старшому віці тестостерон для зростання пеніса є малоефективним засобом.

Щоб відповісти на нього, необхідно розглянути, що являє собою гормональна терапія тестостероном, і якими протипоказаннями має? А також з’ясувати, чи допоможе гормон гонадотропін?

Гормони для збільшення члена: чи можна використовувати для зростання пеніса?

Поряд з цим, багато чоловіків, незадоволені розмірами свого дітородного органу, задаються питанням, чи можливе збільшення члена гормонами в дорослому віці?

Однак з іншого боку, ефективність гормону визначається виключно віком чоловіки. Тобто він буде результативний в пубертатний період або в дитячому віці хлопчика.

Як показує медична практика, терапія гормонами до 15 років може бути досить ефективною. Однак статевий член все одно буде меншого розміру, ніж було «закладено природою».

Поряд з цим слід зазначити, що в більш старшому віці, тестостерон – це більше шкоди, ніж ефективність в плані збільшення статевого члена. Це твердження можна обґрунтувати наступною інформацією:

Іноді трапляється так, що процес статевого дозрівання протікає зі збоями, що в свою чергу виявляється у відсутності зростання пеніса. В цьому випадку лікар рекомендує гормональну терапію за допомогою гормону тестостерон.

Тестостерон і зростання чоловічої гідності.

Серед чоловіків існує думка, що гормон для збільшення члена допомагає позбутися від маленького пеніса, і збільшити його на кілька сантиметрів. Якщо подивитися з одного боку – це дійсно вірно, так як чоловічий гормон сприяє активному розвитку статевого органу.

Тестостерон – це «гормон росту статевого члена», і його рівень в період статевого дозрівання, визначає, який розмір пеніса буде у хлопчика в майбутньому. Вважається, що достатня кількість гормону в організмі призводить до нормального росту статевого органу.

Гормональна терапія має великий список протипоказань і побічних ефектів. Низька ефективність терапії тестостероном (до 5%) або її повна відсутність.

Наприклад, якщо у чоловіка розмір дітородного органу не більше 4 сантиметрів. Таке патологічний стан називається мікропеніс, і характеризується неможливістю зробити повноцінний статевий акт.

Проте, медичній практиці відомі випадки, що навіть у дорослому віці тестостерон допоміг чоловікам збільшити статевий орган. Однак гормони для збільшення члена можуть призначатися за суворими медичними показаннями.

У разі якщо в організмі здійснився патологічний збій, внаслідок якого істотно знизився вміст чоловічого гормону, це може негативно позначитися на розмірах репродуктивного органу.

Слід зазначити, що гормони для збільшення пеніса призначаються тільки лікарем, і їх використання здійснюється під лікарським контролем.

У зв’язку з таким діагнозом, лікар може рекомендувати хірургічне втручання для збільшення члена, плюс подальшу гормональну терапію.

Гонадотропін – це специфічний гормон, який виробляється в жіночому організмі під час вагітності. Однак цей гормон знайшов широке застосування серед представників сильної статі.

У переважній більшості випадків, цей гормон використовують професійні спортсмени. Справа в тому, що гонадотропін сприяє активному виробленню чоловічого гормону, тобто тестостерону, що в свою чергу активізує зростання м’язової маси.

Гонадотропін і зростання пеніса.

Незважаючи на деякі позитивні якості гормону, про зростання репродуктивного органу і мови немає. Секрет полягає в тому, що гонадотропін провокує разовий викид тестостерону.

Прийом гонадотропіну забезпечує наступні ефекти:

Багато чоловіків відзначають, що гонадотропін забезпечує якісну ерекції пеніс «просто залізний» під час збудження, а проблеми з раннім сім’явипорскуванням вже не турбують.

Тому, якщо чоловіка не влаштовує розмір пеніса, бажано звернути увагу на безпечні способи, що забезпечують збільшення члена.

У зв’язку з цим можна зробити висновок, що тривале застосування гонадотропіну – це загублене здоров’я чоловіка на тлі відсутності зростання статевого органу.

Думка чоловіків легко простежити: якщо гормон активізує вироблення тестостерону, який в свою чергу впливає на розміри статевого органу, значить, він допомагає збільшити статевий член. Чи дійсно це так?

Збільшити чоловічу гідність можна за допомогою наступних варіантів:

Як показує медична практика, збільшити пеніс гормонами після 15-річного віку, практично не можливо. А ось придбати проблеми зі здоров’ям-цілком реально.

А щоб через нього збільшити статевий член, приймати гормон необхідно протягом тривалого періоду часу (півроку і більше), у дуже високих дозах. При цьому немає наукового підтвердження, що член дійсно буде рости.

Якщо порівняти гормональну терапію і хірургічне втручання, якого так бояться представники сильної статі, то другий варіант і буде набагато безпечніше, незважаючи на ймовірні негативні наслідки.

Збільшення члена: способи і методи.

Збільшення тривалості статевого акту, боротьба з ранньою еякуляцією. Підвищення потенції. Швидке зростання мускулатури при спортивних навантаженнях.

Проте, в сучасному світі достатньо способів, і можна обійтися без ножа хірурга, щоб наблизитися до своєї мрії.

Вакуумна помпа для збільшення статевого члена. Це спеціальний пристрій, що допомагає нормалізувати повноцінне кровообіг в пенісі, збільшити обсяг м’яких тканин органу, що у свою чергу призводить до зростання статевого члена. Методика Джелкінг та інші. Ручні техніки для збільшення пеніса дозволяють чоловікам самостійно збільшити пеніс в довжину і товщину допомогою спеціальних витягають рухів. Екстендер – ортопедичне медичне пристосування для збільшення члена. І працює цей апарат на принципі постійного механічного витягування органу, що в свою чергу подовжує підтримують зв’язки пеніса.

Якщо чоловік хоче «прямо миттєвий ефект збільшення, то кращий варіант – насадки на статевий член .

Такі вироби допомагають збільшити не тільки довжину і товщину пеніса, але і значно урізноманітнюють інтимне життя.

Вправа для зростання пеніса.

Однозначно, всі перераховані вище способи ефективні, при цьому в повній мірі безпечні для чоловічого здоров’я. Однак вони вимагають певного періоду часу, щоб збільшити статевий член.

Перш ніж витягати пеніс, потрібно зробити прогрівання. Для цього член можна опустити в ємність з теплою водою на 5-10 хвилин. Після можна приступати до тренування:

Рівень чоловічих статевих гормонів має великий вплив на розмір статевого члена. Їх недолік може привести до уповільнення зростання і розвитку пеніса у хлопчиків і юнаків. У більшості випадків такі проблеми пояснюються патологічними процесами, які протікають в організмі людини.

Прискорити ріст статевого члена допомагає спрей Домінатор – натуральний засіб для чоловіків, допомагає збільшити пеніс в довжину і товщину.

Багато чоловіків, які не задоволені розмірами свого статевого органу, починають приймати гормони для росту члена. Фахівці розглядають такий метод вирішення проблеми, але попереджають про наявність у гормональної терапії величезної кількості побічних ефектів. Тому доцільність і безпеку такого способу збільшення пеніса в обов’язковому порядку повинні обговорюватися з фахівцем.

Щоб домогтися видимого ефекту, тренуватися необхідно не час від часу, а кожен день протягом декількох місяців.

Нанести на член мастило, довести себе до ерекції. Обхопити підставу члена хваткою кільце. Протягнути це кільце до голівки (її торкатися не потрібно). Під час вправи повинна дотримуватися рівномірне навантаження на весь стовбур статевого органу. В цілому виконують від 20 до 30 рухів.

Чи впливають гормони на розмір члена.

І в цьому їм допоможуть результативні вправи для збільшення статевого органу. Вони володіють багатьма перевагами: ефективно працюють, не вимагають особливих навичок, можна виконувати в домашній обстановці.

Саме тестостерон називають самим чоловічим гормоном.

Недолік статевих гормонів в період дорослішання хлопчика може обернутися уповільненням зростання статевого органу.

Дана речовина створюється плацентою матері в період виношування нею дитини. Його нерідко застосовують при лікуванні жінок. Також він корисний для тих, хто бажає наростити м’язову масу.

Тестостерон виробляється не тільки чоловічим, але і жіночим організмом. Але в другому випадку його рівень вмісту мінімальний. Якщо кількість гормону знижується у чоловіка, то це відбивається на його статевих функцій. Подібні проблеми призводять до серйозних захворювань, серед яких безпліддя.

Покращує потенцію; стабілізує еякуляцію; активує ріст мускулатури.

Нерідко власники маленьких членів починають приймати тестостерон, щоб позбутися від неприємної проблеми. Іноді цей спосіб лікування дійсно спрацьовує. Насичення організму даними гормоном доцільно лише в дитячому та юнацькому віці. На дорослих чоловіків даний метод ніяк не впливає.

Не кожен чоловік готовий вкладати фінансові кошти, купуючи спеціальні пристосування для збільшення пеніса. Деякі представники шукають більш прості, а головні безкоштовні методи збільшення.

Щоб домогтися збільшення статевого члена за допомогою гонадотропіну, його слід приймати досить довгий час у великій дозі. Але навіть дотримання цієї умови не є стовідсотковою гарантією отримання позитивного результату.

Гормон росту соматотропін.

Існує думка, що розмір члена підвищується від гормону гонадотропіну. Він має вплив на показники зростання статевого органу. При достатній кількості даної речовини в організмі у чоловіка нормально росте пеніс.

Гонадотропін використовують для прискореного нарощування м’язової маси.

Даний гормон позитивно позначається на зростанні кісткової тканини і м’язів. Він зменшує запаси жирових відкладень в організмі людини і бере участь у зростанні хрящів. Брак соматотропіну негативно відбивається на здоров’ї чоловіків похилого віку. Щоб уникнути подібних проблем, їм слід насичувати свій щоденний раціон великою кількістю свіжих фруктів, морепродуктів і м’ясних виробів. В цьому випадку статева система буде справно працювати навіть в літні роки.

Намагаються домогтися збільшення м’язової маси і розміру члена за допомогою гормонів цього типу багато чоловіків. Особливо популярно ця речовина серед спортсменів. Воно бере активну участь в процесах метаболізму і впливає на вміст глюкози в кров’яних масах.

Багато чоловіків впевнені, що даний гормон дозволив їм домогтися збільшення статевого члена. Але медики поки не знайшли достовірного підтвердження даної інформації.

Щоб мінімізувати небезпеку, яку несуть в собі гормональні препарати для росту пеніса, необхідно приймати їх відповідно до інструкції в мінімальному дозуванні. Медики рекомендують чоловікам утримуватися від такого лікування. Адже існує безліч не менш ефективні, але більш безпечних методик, які дозволяють зробити пеніс на пару сантиметрів більше.

Через гормональної терапії підвищується навантаження на серцево-судинну систему, що загрожує загостренням захворювань з її боку.

Корисний гормон росту для збільшення статевого члена. Соматотропін синтезується в порожнині гіпофіза, який розташовується в мозку. З віком його продукування істотно зменшується. Про це слід пам’ятати кожному чоловікові, якого хвилює власне здоров’я.

Тривалий прийом гормонів небезпечний серйозними ускладненнями, серед яких – цукровий діабет.

Останній рік багато експерементував з програмами гормональної підтримки НУПа (є досвід, раніше гойдався). Є деякі результати: 1. Про те, що НЕ ДОПОМАГАЄ — введення препаратів тестостерону (сустанон-250, тестостерон енантат, тестостерон пропіонат та ін) у дозах до 500 мг/тиж протягом 2 місяців не дає відчутного результату, крім того, значні побічні ефекти і досить тривалий процес відновлення нормального гормонального балансу в організмі. 2. Про те, що НЕ ДОПОМАГАЄ — введення препарату хоріонічного гонадотропіну (в дозі 5000 МО/4 діб. протягом 2 міс. — той самий результат, ті самі побочки. 3. Про те, що ДОПОМАГАЄ, і раджу спробувати — прийом провирона (у дозі до 150 мг/добу плюс застосування для джелкінга мастила на основі масляного рідини вітаміну Е (30%) і того ж провирона (тонко мелений порошок з розрахунку 50 мг/мл олії). Кілька слів про провіроне: діюча речовина местеролон-це метильований дегідротестостерон, тобто похідне того самого дегідротестостерона, який і визавает, власне, зростання і розвиток статевого члена в період статевого дозрівання. Виготовлена таким чином мастило — аналог гелю Андроктим (хто знає). Саме кльове тут те, що у зазначеному дозуванні його можна приймати по півроку і довше — він НЕ ДАЄ побічних дій НА ГОРМОНАЛЬНИЙ ФОН І ПЕЧІНКА (Недоліків у цього препарату 2: він досить дорогий (місяць застосування обходиться приблизно в 100 грінів), і він входить в список сильнодіючих речовин, а значить, переслідується Госнаркоконтролем. Втім, купити його в мережі просто на будь-якому качковском сайті з доставкою поштою (сам я возив з Москви, а один час просто купував в аптеці).

Привіт, Іскандер ! Ласкаво просимо на форум!

Хотілося б поділитися власним досвідом НУПа із застосуванням програм гормональної підтримки. Коротка передісторія: НУПом займаюся 2 роки, початкові параметри: BPEL-14,5 см, EG-12,5 см. тепер: BPEL — 18.0 см, EG — 14,5 см.

Взагалі, питання стимуляції росту статевого члена я розробляю роки вже чотири. Спеціально вивчав ендокринологію, ембріогенез і гістологію. Знайшов вже кілька теорій щодо того, чому член швидко зростає в пубертате, а найголовніше, чому його зростання сильно сповільнюється в зрілому віці (але не зупиняється зовсім, ти, звичайно, знаєш).

На рахунок дигідротестостерону — я згоден, від простого нанесення на член ефекту бути і не повинно. Але ефект може бути від прийому препарату перорально, або від внутрішньокавернозної ін’єкції (наприклад, станолону-але іньєкційних препаратів дигідротестостерону зараз не дістати). Ідея з мастилом полягає в тому, що препарат активно втирається в розігрітий орган, в зв’язку з чим підвищується місцева концентрація цього гормону в тканинах геніталія. До речі, є така клініка — АНДРОС, здається, якщо не помиляюсь, так там рекомендують використання екстендера і нанесення ПІД ЧАС ЙОГО НОСІННЯ гелю Андрактим на основі андростанолона (той же дегидротестостерон), який самі і продають. За відгуками, за рік від 2-х до 6-ти см роблять.

Зараз перевіряю ще одну забійну гормональну програму, прогрес є, але остаточні результати будуть через 2-3 місяці. Буду жити, напишу. Успіхів у нашій нелегкій, але такій потрібній справі!

Ти все дуже цікаво пишеш! Дуже цікаво!

Щодо дегидротестостерона: Я пам’ятаю, на одному НУП форумі один бізнесмен пропонував придбати крем з таким начебто гормоном. Треба було просто рясно намазувати їм член і чекати, повинен був рости. Багато хто пробував, але результат нульовий.

Також можна почати прийом аптечних препаратів з натуральним складом, які позитивно позначаються на зростанні інтимного органу та роботі всієї статевої системи.

Класні у тебе результати! А крім хімії, що ще ти робив, які вправи, методи?

Спасибі, Goody! Я радий, що тепло прийняли!

Значить, ти, НУПом почав займатися 2 роки тому, а як дізнався про вправи, про Джелк, про Розтягування, із зарубіжних джерел?

Якщо є якісь ідеї і думки, припущення на цю тему, напиши, будь ласка.

Вважаю гормональну терапію найбільш перспективною темою для розробки (звичайно, поряд із застосуванням фізіологічних методів, тобто НУПа), гормональна система людини дуже складна, але потдается контрольованого впливу ззовні. Якщо ця тема цікава для тебе та інших учасників форуму, можу поділитися ще деякими напрацюваннями, які сильно прискорюють процес.

Якщо ти живеш на пост радянському просторі, то може бути і не дістати, ну, а якщо ти живеш в Америці, то все можливо.

Вправи такі: джельк з мастилом 1 раз в день по 500 «доїнь» поспіль. Перед джельком — розігрів гарячому душем (яйця акуратно прикриваються рукою, не люблять вони цього) Потім — вакуумне розрядження електричної помпою за 20 хв, або розтягування руками (вперед — 5 хв, вправо, вліво, вниз, вгору — по 5 хв, потім знову вперед — 1-2 хв.), чергуючи через день, але останнім часом помпа частіше (руки втомлюються ) Займаюся 5-6 разів у тиждень.

Ого! Це ж, яку шалену Мотивацію треба мати!? Цікаво, що змусило тебе так, над цим працювати?

Я ж думав, що ти зав’язав зі збільшенням пеніса?! Хіба не так? Я думав, чому маючи такий ентузіазм ти різко кинув цим займатися. І прийшов до висновку, що всьому виною твоя молодість, з усіма наслідками, що випливають звідси наслідками. Ти яро кинувся в бій, нехтуючи здоровим глуздом, і отримав травму, потім ти звернувся до «лікаря», і він сказав тобі: «ти, че?! Не шкодь собі! Ці потягушки не збільшать тобі член! Забудь про це і знайди собі люблячу дівчину, яка не буде звертати уваги на твій член!» І ти повірив йому, і почав шукати. І тепер, через деякий час ти згадав про гормони, гормони! Можна ширнути і нічого не робити і буде рости! Так, ось рішення! Братан, не варто так заводиться! Навіщо мучити свій організм? Все одно, через місяць ти передумаєш!

Якщо шановний Модератор дасть згоду, я викладу в форум програму фарм.підтримки, розраховану на досвідченого НУПера, з обґрунтуванням оной.

Якщо є питання, що вимагають швидких відповідей, пишіть на мило, в форум частіше, ніж раз в три дні не вийти залізти. Удачі!

Так, і ще, Zeus : Розмір не має значення! Твій «доктор» – прав!

ААА, навіщо взагалі тобі це треба? У тебе і початкові параметри були нормальні. Тобі що — шланг потрібен? P. S: вибач якщо що не так сказав.

Zeus , братан! Невже це ти?!

Goody , про вправах я дізнався з книги Р. Гріффіна «Як збільшити чоловічий статевий член», після чого через інтернет купив диск з записом скромною за змістом та виконання інтерактивної програмки з описом вправ джелька (пишіть кому цікаво, можу скинути цей шедевр на мило). Живу в Самарі. Гель «Андрактим» — розробка, мабуть, спеців з Андроса, інформації з нього немає, в Держреєстрі лікарських засобів він не зареєстрований, але на їх форумі прослизнуло назва діючої речовини — андростанолон. Про цю субстанції і про препарати на її основі можна знайти інформацію в мережі. На жаль, у даний час ці препарати, на скільки мені відомо, не виробляються, де вони його беруть — не зрозуміло. З похідних дегідротестостерону зараз доступні два препарати-Провірон (таб.) і мастабол фірми British Dragon (иньекционный). Про мотивацію-це питання я ставив знайомому психіатру-відповідь досить розлогий, але більше з цього приводу я не турбуюся. Кінцева моя мета — NBPEL=23 EG=17. Чому так щільно займаюся — особливість характеру, напевно. Хочу довести до кінця розпочату роботу, докопатися до суті. Zeus, мій e-mail: [email protected], аськи ні, та й Інтернет в моїй конторі зараз обрізали, тільки Пошта і працює, відпиши своє мило, поспілкуємося.

«гель Андрактим» — цікаво, що це за гель такий? Проводилися серйозні клінічні випробування, підтверджені відповідними органами, і де про це можна почитати? Або в державі з тотальною корупцією, в принципі, все можливо.

Пишу свою відповідь заного, т. к. мій чомусь стерли.

Я цим особливо не захоплювався, тому не пам’ятаю, був якийсь ресурс де це обговорювалося. Я про це дізнався з форуму на сайті (там є посилання на вільний НУП форум). Один американець, як-то колов у свій член прямо в дві камери пеніса, якісь препарати, а потім не рекомендував нікому цього повторювати, його нік Supra, спробуй знайти його теми в розділі про Експериментальному Збільшення Пеніса, на жаль, він зараз став мало балакучий, поїхав воювати в Афганістан, тому від нього важко отримати конкретну відповідь про результати. Він ще там вів дуже живу бесіду з якимось мужиком працюють в лабораторії, якийсь вчений, він навіть проводив експерименти на мишах з усякими гормонами на збільшення пеніса, у нього з Supra – ой була дуже цікава розмова, знайди там цю тему.

І ще, хочу внести ясність. Я шукаю абсолютна рішення проблеми, тобто відповідь на питання: якщо статевий член росте САМОСТІЙНО в період статевого дозрівання, яким впливом на гормональну систему дорослого чоловіка можна продовжити цей процес? Але! Поки рішення не знайдено, можна користуватися тим, що ВЖЕ ВІДОМО, а саме: в культуризмі програми фармакологічної підтримки використовуються НА ДОДАТОК до інтенсивного тренінгу, і в рази скорочують час, необхідний для досягнення поставленої мети. У Нупі подібна програма так само значно прискорює процес, це перевірено.

Я приємно вражений твоєї стійкості, твоєму терпінню, бажанням-ні кожен на це здатний. Ти молодець!

Мене хвилює одне: якщо вони продають і стверджує, що це допомагає зростання пеніса, то значить, я так думаю, вони повинні були підтвердити ці якості в Моз. Якщо є висновок Моз, що це працює, тобто, не за хабарі, а справді працює, то тоді немає питань, ОК! Ну, а якщо вони там використовують для свого гелю якусь хитру формулювання, написаний дрібним шрифтом, яка не обіцяє збільшення, тоді це просто додатковий порожній товар який вони штовхають нас у доважок, який-небудь маркетинговий хід, і нічого більше.

Даремно ти так виставив свою адресу. Спама не боїшся? Краще отредактируй.

Так, звичайно, ти можеш це зробити. Цікаво було б почитати.

Я теж думав про це. Мабуть, з віком в організмі чоловіка перестає виділятися якийсь хитрий гормон, якесь молекулярне з’єднання. Я думаю, над цим багато хто працює. Адже, подумай тільки, якщо ти знайдеш це абсолютне рішення, ти станеш мільйонером!

Flaviy , Flaviy , Flaviy Це я видалив твій пост. Тому що він зайвий. Такі питання вже набили оскому. Ти не один такий. Для таких питань пиши йому лист, і не засмічуй тему.

Zeus Значить, ти хочеш збільшити собі член чисто гормонами і без вправ. Ніколи я не чув, щоб це комусь вдавалося. Так що, тобі, мабуть, доведеться походити з дрібним членом ще кілька десятиліть, до нового прориву в науці.

Немає у мене травм не було ще недошол до цього, так що ти недумай що здався, мовляв лікар сказав і так далі. Ти знаєш що я за гармональное увелечение, так як я пробував робити всі ці вправи — настільки незручно, наприклад розтягування, так там толком нічого тягнути ) Джельк капіляри можуть полопатся, помпи є ризик варикоцеле. Вобщем я все це до того що при вправах великий ризик травм, а мені ой як нехочется в 20 років мати вже проблеми у цій частині. Дивився на цьому форумі там нерівномірне збільшення ( біля основи ). Кожному з вас в душі вже так набридли ці виснажливі тренеровки і так далі. І все чому нерозумно і уперто невірять що в гормонах все рішення проблеми. І даремно. Я непойму чому тема закрита? Та гармони це дорогувато, але самі подумайте щоб ви вибрали виверительный рік тренероваок заради сантиметра або місяць прийому гармона? Goody ти на Нуповскіх англійських сайтах лазиш, Англійська я як зрозумів знаеш, і я впевнений що там про гармони є, яб і сам по лазив але по англійськи ні слова нерозумію (. Велике прохання виклади хоч чучуть матеріалу (( будь Ласка.

Така ж, блін, історія.

Про обіцяну програму: принцип дуже простий. У будь-який момент часу в організмі паралельно йдуть два процеси — анаболічний і катаболічний (створення нового та розпад наявного білка, відповідно), а разом вони складають метаболізм (процес обміну речовин). Природно, оскільки білок є основним будівельним матеріалом в організмі, тут і далі мова йде тільки про метаболізмі білка. Так ось, при НУПе відбувається приблизно те ж, що і при заняттях бодібілдінгом, а саме: від активних вправ в тканинах статевого члена починають переважати катаболічні процеси, тобто йде розпад білка. Під час відпочинку між серіями вправ включаються механізми компенсації, тобто анаболічні процеси посилюються, йде активне утворення нових білкових структур, причому при правильному побудові плану тренувань, відбувається сверхкомпенсация, тобто білкових структур утворюється дещо більше, ніж було зруйновано. В цьому проявляється захисний механізм організму. Під правильною побудовою плану тренувань має на увазі їх достатня інтенсивність і достатній час відпочинку між тренуваннями. Процес надкомпенсації можна значно посилити, якщо зрушити загальний баланс метаболізму в організмі в бік анаболічної складової. Зробити це не складно, шляхів багато. Нижче перерахую основні: 1. Прийом анаболічних-андрогенних стероїдів. 2. Прийом препаратів пептидної структури (інсуліну, гіпофізарних гормонів, факторів росту). 3. Прийом нестероїдних анаболічних речовин (нікотинова кислота, пантотенат кальцію, амінокислоти в чистому вигляді і великих дозах, тощо). 4. Фізіотерапевтичні процедури (сауна, парна лазня, кріосауна). Про всі ці способи, і інших теж, багато інформації в інеті, в основному на сайтах з бодібілдингу.

Довго не писав, Goody дав розумну наколку, довго скачував тексти буржуйських форумів і займався перекладом.

Сам я брав саме анаболічні стероїди, а саме станозолол (станобол, сілаболін) у вигляді масляного розчину для в/м ін’єкцій (є і таблетки). У терапевтичних дозах (1 мг / кг ваги тіла в місяць) ця сполука не пригнічує ендогенну вироблення тестостерону і сперматогенез. Моє дозування було значно вище, приблизно в 5 разів, і за мірками культуристів це дуже скромно. Курс тривав 3 місяці, після чого я колов за 5000МЕ хоріонічного гонадотропіну (5 ін’єкцій кожен 4-й день), після чого кломіфенцітрат за схемою 2, 2, 2, 2, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 1, 0.5, 0.5, 0.5, 0.5 таб./сут (таб. по 50мг). Така терапія повністю відновлює нормальну вироботку тестостерону в і сперматогенез в організмі.

В принципі, все. Питання?

Іскандер[b] Привіт. Спасибі за розпис гармональному препоратов і ізі техніку їх прийому, але мене цікавить інше питання. Адже м’язова тканина і тканина члена 2 різні речі. М’язова тканина більш здатна до поділу ніж губчаста. ДО РЕЧІ тиф говорив що знаєш чому після пубертрату член перестає рости (я маю на увазі так як він зростання під час пубертрату). Мені і я думаю нетолько мені цікаво чому член перестає так інтенсивно рости, билби вдячний еслиб розказав.

При використанні програми фарм. підтримки період відновлення між тренуваннями можна скоротити, тобто займатися кожен день. Не рекомендую вживати Анаболічні стероїди групи нандролона, тому що вони за структурою близькі до прогестерону і викликають надлишкову секрецію пролактину, що негативно позначиться на результаті. Ні в якому разі не вживайте з анаболічною метою препарати тестостерону.

Причини появи аномально великих екземплярів на сьогоднішній день, схоже, ясні — це досить складні біохімічні процеси в тканинах статевого члена, спровоцированнные, мабуть, деякими гормональними і фізіологічними особливостями організму. На щастя, ці процеси можна запустити свідомо в ході експеременту. Над цим зараз і працюю. Про результати доповім.

І ще якщо можеш будь ласка поділися матеріалами які ти перевів з сирів окторі тобі дав [B]Goody Просто я в англійському повний дуб.

Значить, ти не рекомендую займатися кожен день, щоб був час на відновлення. А що якщо тренування будуть як-би збалансованими, тобто, не такими інтенсивними. Ти ще, згадав «сауну» як відновлюючий засіб, що конкретно за цим стоїть? — як саме вона сприятиме відновленню.

До речі я неговорив що член може вирости через прийом тільки одного гармона, потрібна комбінація гормонів і вітамінів тоді він буде рости. Адже в пубертраті ми неделали вправ щоб він ріс він ріс за допомогою гармонов.

Zeus , ЧИСТО гормонами член збільшити не вдасться! Немає такого специфічного гормонального фактора, которуй б впливав на зростання члена вибірково.

Харчування для росту члена передбачає здорову дієту (відмова від жирної їжі, алкоголю, фастфуда, обмеження солодощів) зі збільшеним споживанням в їжу певних продуктів, таких як: 1) горіхи – особливо волоські горіхи, мигдаль, фісташки; 2) овочі, фрукти, зелень та інша рослинна їжа – петрушка, цибуля, часник, кмин, спаржа, гранат, апельсин, інжир та інше; 3) молочні продукти – кефір, сир, сир, йогурт.

До такого способу, як збільшення члена гормоном росту або за допомогою курсу тестостерону багато хто ставиться з обережністю і побоюванням. І небезпідставно, оскільки будь-гормональне порушення може призвести до непоправних наслідків — до збою усередині складної системи людського організму – де всі елементи дуже тісно взаємопов’язані. Збільшення члена гормоном росту може дати дуже хороший результат – відомі випадки, коли гормони для збільшення пеніса сприяли поповненню декількох сантиметрів до початкової довжини і обхвату статевого органу. Людина, що зважилася на збільшення члена гормоном росту, повинен повністю усвідомлювати, на що він йде, враховувати вартість даного методу, складність процедури і можливі ризики.

Харчування для зростання члена і збільшення його гормонами.

Ефективність розроблених на сьогодні сотень різноманітних дієт для збільшення члена індивідуальна для кожної людини. Цікавий факт: максимально ефективною вона буде для того чоловіка, який до звернення до дієти не дуже слідкував за своїм харчуванням і мав шкідливі звички. Фокус в тому, що здорове харчування надає позитивно вплив в цілому на організм – нормалізується обмін речовин, вироблення нових клітин, виводяться токсини, поліпшується кровообіг і ритм роботи серця, відбувається ряд змін, серед яких і поліпшення статевої функції. Згадаймо будову пеніса і механізм сексуального збудження. Печеристе тіло наповнюється кров’ю, яку перекачує серце. Цілком природно, що поліпшення кровообігу і стану судин організму означає приплив більшої кількості крові, а, значить, збільшення статевого члена на 1-2 див. Мінуси в тому, що результат, який дає харчування для збільшення члена, часто не надто значний, особливо якщо чоловік і раніше дотримувався правил здорового харчування.

Гормони для збільшення пеніса.

Іскандер , дуже цікаво! Молодець! Дякую!

Перший результат вже через 3 тижні Приріст довжини пеніса до 0.5 см в місяць Збільшення обхвату до 0.5 см в місяць.

Збільшення члена гормонами призначається лікарем, який постійно відстежує стан організму людини, що проходить гормональний курс, оскільки втручання в гормональний баланс навіть під наглядом фахівця — це завжди ризик. До серйозних побічних ефектів прийому гормону росту належать: 1) збільшення навантаження на серце і внутрішньочерепного тиску, що може привести до інсультів та інфарктів; 2) надмірне зростання хрящових кісток, що призводить до укрупнення рис обличчя, носа, вух, щелеп; 3) розвиток цукрового діабету; 4) ліпоатрофія (згоряння жирової тканини нижче допустимої межі).

1) ефективним – на відміну від методик харчування для збільшення члена, гарантується додаток 3-4 см довжиною 1-2 см до обхвату пеніса; 2) безпечним – на відміну від використання гормонів для збільшення члена, даний метод не піддає ризику весь організм і не має побічних ефектів.

Якщо за допомогою екстендера ви не зможете досягти необхідного результату — ми повернемо його вартість.

Глава 11. ГР і секс: незаперечні факти.

Анонімна доставка по всій Росії Оплата при отриманні оригінальні екстендери з гарантією 3 роки професійні консультації знижки та подарунки покупцям.

Щоб зрозуміти, яким чином гормон росту може відродити активне сексуальне життя, давайте розберемося в деяких корінних причинах чоловічої імпотенції. Якщо раніше було прийнято вважати, що першою причиною втрати потенції є психологічні чинники, тепер фахівці вважають, що в 75 відсотках випадків, а коли мова йде про чоловіків старше 50 років — у 90 відсотках випадків, відповідальність за це лягає на фізичні причини. Згідно зі спільною доповіддю по імпотенції, представленому національними інститутами здоров’я, майже половина випадків еректильної дисфункції у чоловіків старше 50 років викликається атеросклерозом артерій статевого члена. То ж накопичення бляшок, яке звужує коронарні артерії і може викликати інфаркт, виникає в крихітних кровоносних судинах, що живлять кров’ю пеніс. Розпухання пеніса при ерекції є прямий наслідок застою крові.

Екстендер являє собою ортопедичний апарат для збільшення розмірів статевого члена або корекції його форми. Принцип дії екстендера заснований на розтягуванні м’яких тканин, в результаті чого відбувається природний приріст їх клітин. Даний ефект збільшує довжину і обхват пеніса в спокійному і ерегованому стані. Середня тривалість курсу збільшення пеніса з допомогою екстендера – близько 6 місяців, при цьому збереження досягнутих результатів гарантується. Опубліковано кілька досліджень європейських вчених, які підтверджують, що використання екстендера дає позитивний результат в 100% випадків. У чоловіків, які користувалися екстендером, не спостерігалося побічних ефектів. Вам не потрібно лягати під хірургічний скальпель або витрачатися на дорогі медикаменти – з допомогою екстендера вирішити питання збільшення статевого члена без ризиків для здоров’я і гаманця можна раз і назавжди!

Насправді відсутність ерекції може бути уподібнено смерті канарки у вугільній шахті-це попередження про небезпеку. Згідно Дж. Е. Морлі, показано, що еректильна дисфункція є передвісником інфаркту або інсульту. Імпотенція передбачає ті ж фактори ризику, які властиві хвороби серця, а саме поганий жирової профіль, включаючи підвищений загальний рівень холестерину, низький рівень ВПЛ, високий рівень НПЛ і тригліцеридів, куріння. До числа інших поширених захворювань, асоційованих з сексуальною дисфункцією, відносяться інсулінозалежний діабет і гіпертонія — на жаль, ліки, що використовуються для лікування гіпертонії, теж можуть викликати імпотенцію.

Іншою важливою причиною відсутності ерекції є зниження рівня тестостерону. Однією з свято збережених таємниць є те, що чоловіки проходять чоловічу форму менопаузи, звану андропаузою. У той час як клімакс виникає у всіх жінок і супроводжується майже повним припиненням виділення естрогену яєчниками, чоловіча форма не універсальна і зниження виробництва тестостерону відбувається більш поступово. Середній здоровий чоловік п’ятдесяти років виробляє від однієї третини до половини тієї кількості тестостерону, яке він виробляв на третьому десятку років свого життя. У нездорових чоловіків відбувається ще більше падіння. «Чоловіча менопауза — реальний феномен, — каже Блекмен, — і з нею пов’язано все те ж, що відбувається у жінок, хоча в меншій мірі і далеко не у всіх». Деякі чоловіки, наприклад, переживають «припливи», потовиділення, болі, занепад енергії, висушування шкіри і депресію. Зниження виробництва тестостерону так само призводить до прояву ознак старіння, як зниження секреції гормону росту — до збільшення жирової і зменшення м’язової маси, втрати лібідо і відсутності ерекції. У деяких випадках зниження тестостерону пов’язано із захворюваннями гіпофіза. Інший ендокринної проблемою є недостатність гормонів щитовидної залози, яка може призводити до сексуальної дисфункції. (Більш детальне обговорення питань заміщення тестостерону та тиреоїдних гормонів див. у розділі 15.)

Зрозуміло, свою роль відіграють і фактори способу життя, зокрема пияцтво і куріння. За останні кілька років куріння визнано головним винуватцем погіршення кровообігу в статевому члені. Якщо ви курите, відмова від сигарет у порятунок свого сексуального життя може бути більш сильною мотивацією, ніж порятунок самого життя.

Але найпотужніше вплив виходить від гормону росту, який може оживити статевий потяг і силу оргазму, які жінка відчувала в юності. Жінки, які проходять ГР-терапію, повідомляють про підвищення лібідо, посилення одержуваного задоволення, а також про множинних оргазмах, еквівалентних підвищеної чоловічої потенції. Частково підвищення у жінок сексуальності викликається їх підвищеною самооцінкою: вони вважають себе більш привабливими з гладкою шкірою і хорошою фігурою. Ніщо так не піднімає любовний настрій людини, будь то чоловік або жінка, як чудова зовнішність. А підвищена сексуальна активність як для жінки, так і чоловіки надає омолоджуючий ефект на гіпофіз і нейроендокринну вісь (див. схему в главі 4). Додаткову користь гормон росту приносить, полегшуючи менструальні і постклімактеричні симптоми. Наприклад, доктор Джон Барон з клініки Барон в Клівленді лікував гормоном росту і прогестероном тридцятип’ятирічну жінку, яка страждала сильною передменструальною напругою. Її симптоми ослабли до такої міри, що вона тепер майже не помічає, коли у неї менструація проходить. З допомогою ГР-замісної терапії повністю позбулася «припливів» 55-річна жінка-лікар. Крім того, рівень ФСГ (фолікулостимулюючого гормону) у неї впав з 60 (рівень, властивий менопаузі) до 8 (норма для молодої жінки з регулярними менструаціями).

Хоча немає клінічних досліджень, які б спеціально вивчали вплив гормону росту на сексуальну функцію, існують свідчення того, що гормон росту відіграє центральну роль як в бажанні, так і у здатності мати статеві зносини. По-перше, люди, які страждають дефіцитом гормону росту через хвороби гіпофіза, скаржаться на зниження лібідо і сексуальної функції. По-друге, коли вони приймають гормон росту, якщо вірити Бенгтссону, то повідомляють про підвищення сексуального потягу і функції, про що свідчать їх відповіді на анкету, що вимірює якість життя пацієнтів. По-третє, про це свідчать люди, що приймають гормон росту в рамках програми протидії старінню.

Зниження чоловічої потенції відбувається паралельно зі зниженням виробництва гормону росту в організмі. При статевому дозріванні, коли вироблення гормону росту досягає піку, підліток знаходиться в майже постійному стані збудження. Коли він стає дорослим, час між ерекціями вже скорочується. В цей час він зазвичай здатний займатися сексом кожен день і навіть, може бути, кілька разів в день. До сорока років ця частота може знизитися до двох-трьох разів на тиждень, а до шістдесяти років — до разу на тиждень або менше. Одночасно зростає число випадків імпотенції. Будь-яке дослідження чоловічої сексуальної функції демонструє її занепад з віком.

Лі-Беннер теж помітив приголомшливе омолодження своєї клієнтури. «У мене були пацієнти на дев’ятому десятку, які повідомили, що гормонально-замісна терапія повернула їх на рівень, якого вони не відчували і в п’ятдесят років», — говорить він. Зокрема, він згадує 84-річну жінку та її 80-річного чоловіка. «Це була вельми поважна пара, — говорить він. — Нещодавно він подзвонив мені о шостій ранку і сказав: «Док, Хейзел потрібен чоловік. Я хочу, щоб ви під’їхали і зробили мені укол»».

Дехто міг би заперечити, що ці дивовижні зміни в сексуальній поведінці є ефектом плацебо. Як лікар, я чудово розумію, що якщо хтось вважає зелені цукерки «M&Ms» збудливим засобом, то пригорщі їх цілком би вистачило для стимуляції його статевих гормонів. Але видається майже неможливим, щоб плацебо могло б змусити людину цікавитися сексом після декількох років відсутності якого-небудь бажання або підвищувати активність з одного разу на тиждень до кількох разів на день. Крім того, благотворний ефект плацебо спадає через кілька тижнів, у той час як більшість цих пацієнтів приймають гормон росту як мінімум шість місяців, а деякі навіть п’ять років і весь цей час повідомляють про підвищення, а не зниження, сексуальної активності. Спробуйте-но відняти тепер у них їх ГРЧ!

Але не тільки чоловіки відчувають перезарядку своїх сексуальних батарей. Доктор Елмер Крентон розповідає про свою пацієнтку, у якої з’явилися сильні еротичні позиви, коли вона почала приймати гормон росту. Вона неодноразово вмовляла свого чоловіка теж приймати ГРЧ, щоб вони опинилися на одній сексуальній хвилі. Згодом вона відмовилася від спроб умовити і залишила його заради чоловіка, який був молодший за неї.

Згідно з класичним опитуванням Кінсі, у віці до 40 років імпотентами є близько 2 відсотків чоловіків. Але до вісімдесяти років вже 75 відсотків не здатні мати або підтримувати ерекцію. В ході дослідження массачусетського старіння чоловіків у випадковій вибірці з 1290 чоловіків виявилося, що кількість випадків повної еректильної дисфункції підвищилася з 5 відсотків в сорокарічному віці до 15 відсотків у семидесятидевятилетнем віці, а труднощі з ерекцією переживали 52 відсотки чоловіків старшої вікової групи. Чи є одночасний занепад гормону росту і сексуальної функції збігом або між цими явищами є причинно-наслідковий зв’язок? При першому клінічному аналізі впливу заміщення ГРЧ на 202 осіб, 172 з яких були чоловіками, проведеному Л. Кассом Террі і Едмундом Чейном, повні три чверті учасників заявили про підвищення сексуальної потенції або частоти статевих зносин. А 62 відсотки чоловіків повідомили, що час утримання ерекції у них побільшало. Оскільки величезна більшість отримують терапію гормоном росту повідомляють про підвищення сексуального апетиту і потенції, ми маємо всі підстави підозрювати, що гормон росту відіграє центральну роль у сексуальне здоров’я.

Одним з пацієнтів, що відчувають гормональний дисбаланс у своєму подружньому житті, є сорокадев’ятирічний бізнесмен, який одружений вже 25 років. Їх сексуальне життя перетворилося на комфортабельну рутину, в ході якої вони мають статеві зносини раз-два на тиждень, зазвичай у вихідні, говорить ця людина, яку ми назвемо Фредом. Люблячий пригоди, не боїться ризику, мотаються по своїх справах по всьому світу, він почав приймати гормон росту, дізнавшись про експеримент Радмена. Фред каже: приблизно через місяць після початку терапії «я постійно відчував сексуальне збудження. У мене раптом виникло бажання займатися сексом кожен день, але моя дружина не була готова до цього. Я ніколи раніше не зраджував їй, але тепер почав озиратися на всі боки». Він наполягав на тому, щоб і дружина почала приймати препарат, але вона відмовилася, кажучи, що їй це не потрібно. Тепер він подумує про те, щоб розлучитися з нею. «Може бути, це безумство», — каже він, — але я відчуваю, що наші шляхи розходяться. Я стаю молодшою, а вона або просто залишається тією ж, або старіє. Це справжня проблема».

ЗБІЛЬШЕННЯ РОЗМІРІВ ОРГАНІВ.

Визнаючи, що гормон росту може сприяти збільшенню розміру пеніса, Алшир попереджає, що «на це не варто розраховувати всім. Це залежить від багатьох факторів: належне кількість гормону у вашому організмі, який ваш м’язовий тонус і наскільки добре у вас кровообіг в статевому члені». Саме тут може бути особливо корисним фізкультурний ефект гормону росту (див. главу 18).

Документально зафіксовано, що гормон росту звертає назад старече зменшення серця, печінки, селезінки та інших життєво важливих органів. Тепер виявляється, що він збільшує і статеві органи. Після сорока років життя пеніс і клітор починають зменшуватися. Але багато пацієнтів повідомляють, що завдяки гормону росту статевий член повертає розмір, який він мав в молодості. Те ж відбувається і з клітором у жінок. Згідно з Чейну, «коли ви відновлюєте гормони до рівня 20-річного віку, статевий член чоловіка і клітор жінки повертають свої початкові розміри. У журналах про це ще не повідомлялося, але це результати, досягнуті моїми пацієнтами після шести місяців, року, двох і більше років застосування гормону». Баксас, використовує ГР у своїй практиці, каже: «Пеніс виразно збільшується. Це орган, який може збільшуватися. Мої пацієнти кажуть мені, що стають більш активними сексуально. Вони знову переживають множинні оргазми. Деякі чоловіки стверджують, що тепер у них виходить краще, ніж в 20 років».

ГРЧ перетворив 55-річного Аллана Алшира, доктора медицини, в сексуальну динамо-машину. «Я не знаю, психологія це чи ні, — говорить він. — Я нещодавно розлучився після 33 років подружжя. Моя сексуальна активність становила один раз на тиждень, що не так вже й далеко від середнього для мого віку рівня». Тепер, одружившись повторно, він, за його словами, займається сексом два-чотири рази на день. «Раз вранці, раз ввечері. Я живу недалеко від роботи, так що іноді приходжу додому в обід попустувати». Він вважає, що його програма бодібілдингу, особливо присідання і ножні преси, надзвичайно сприятлива для підвищення сексуальної доблесті. Кровоносні судини, що живлять м’язи ніг і стегон, переходять безпосередньо в артерію статевого члена. Це може бути однією з причин того, що його пеніс збільшився, говорить він. «Я знаю, що в той день, коли я роблю ножні преси, мою дружину чекають справжні випробування». Алшир каже, що середній час відновлення після оргазму для п’ятдесятип’ятирічного чоловіка становить 18 годин. «Мені для цього потрібно хвилини дві, а то й менше. Іноді він взагалі не спадає!»

З гормоном росту здається, що ви ніколи не будете занадто старим. Вісімдесятидворічний доктор Джон Барон, приймає гормон росту більше року, говорить: «Я сам дивуюся. Я б сказав, що лібідо і сексуальна функція У мене — як в 25 років. Я відчуваю все більший потяг до представниць протилежної статі і ціную їх все більше. Це зробило моє життя щасливішим».

Багато літніх жінок також повідомляють про відсутність лібідо. Якщо у них є партнер, вони можуть намагатися мати статеві зносини якомога рідше. Якщо вони самотні, вони можуть відчувати себе задоволеними своїм становищем в тому сенсі, що втрачають інтерес до чоловіків і сексу. Це теж часто пов’язано з нестачею гормонів, не тільки естрогену, але і тестостерону, ДГЕА і гормону росту. Заміщення естрогену може викликати мастило піхви, а тестостерон і ДГЕА можуть оживити інтерес до сексу. (Докладне обговорення користі повного гормонального заміщення у жінок см. у розділі 15.)

П’ятдесятирічний морський біолог, який побажав залишитися неназваним, каже: «після 45 років почався спад. Я не знаю, було це пов’язано з психічними або фізичними факторами, але ерекція вже перестала бути такою безумовною і надійною, як раніше. Я звик займатися сексом п’ять-шість разів на тиждень, в хороші дні роблячи це по два-три рази. Все це скотилося до одного-двох разів на тиждень. Це, мабуть, середній рівень, але це не те, що я хотів. Завдяки гормону росту я, можливо, і не став таким, як в 25 років, але все ж повернувся в минулі часи. І пару раз в день можу займатися цим вільно».

Разом зі збільшенням розмірів статевих органів приходить поліпшення сексуальної функції. Важко було б повірити твердженням приймаючих гормон росту людей про їх сексуальної сили, якщо б вони не були настільки наполегливими. Чоловіки повідомляють, що занепад сексуальної функції з віком звертається назад і повертається на рівні, відповідні 20-30-річного віку. У свої шістдесят два роки Лі-Беннер каже, що може займатися сексом кожен день, а то й два-три рази на день, якщо захоче. «Я, звичайно, зараз не такий, яким був у 20 років, — каже він. — Я все ще потребую гормональної стимуляції для оптимальної сексуальної функції. Але я знаходжу, що гормон росту інтенсифікував мої оргазми до рівня, який я мав ще будучи юнаком. Я не знав, що вони можуть бути сильнішими, але тепер, озираючись назад, я бачу різницю».

Гормон росту звертає назад пов’язаний з віком занепад сексуальної енергії і функції. І він це робить на всіх рівнях організації тіла — від клітин до органів і цілих систем. На клітинному рівні він покращує синтез білків і поділ клітин, з якими пов’язано відростання органів. На рівні тканин анаболічний ефект затримання азоту сприяє наростанню м’язової маси.

На системному рівні гормон росту покращує роботу серця і кровообіг у всіх частинах тіла. Коли в пеніс замочується більше крові, ерекція посилюється і може довше утримуватися. Показано також, що гормон росту підвищує рівень ВПЛ-холестерину. В одному експерименті підвищення рівня ВПЛ-холестерину збільшувало ймовірність настання ерекції, можливо, через покращення периферійного кровообігу завдяки здатності ВПЛ усувати бляшки судин. Гормон росту також прискорює загоєння крихітних ран в пенісі і пошкоджень кровоносних судин, що відбуваються при статевому акті, від їзди на велосипеді та в деяких інших ситуаціях.

Які продукти здатні збільшити член.

Дотримуючись правильної стратегії харчування, можна вплинути на розміри пеніса, сексуальну витривалість і силу ерекції.

незамінні амінокислоти; вітаміни; мінерали; жирні кислоти; мікроелементи; протеїни.

Слід розуміти, що вуглеводи, жири і білки є будівельним матеріалом для тканин людського тіла. Вживання корисних продуктів, збагачених мікроелементами і вітамінами, сприяє відновленню в організмі обмінних процесів. Нормалізація клітинного метаболізму благотворно позначається на зростанні еректильної тканини і м’язових волокон, з яких складається дітородний орган.

Статевий член – частина чоловічого тіла, яка складається з м’язових тканин, судин і анатомічних структур, здатних до кровонаповненню (еректильна тканина). Для збільшення статевого члена необхідно вживати тільки ті продукти, до складу яких входять необхідні для росту тканин речовини, а саме:

Вживаючи продукти для збільшення члена, можна простимулювати вироблення андрогенів (стероїдні гормони), завдяки чому вдасться не тільки змінити параметри статевого органу, але і підвищити чоловіче лібідо.

ретинол антиоксиданти фолієва кислота аскорбінова кислота філохінон (вітамін К) калій.

бета-каротин, тіамін ретинол, аскорбінова кислота марганець.

Користь правильного харчування.

Щоб напевно збільшити член і попередити розвиток еректильної дисфункції, рекомендується включити в свій раціон такі продукти харчування:

Щоб очистити організм від токсичних речовин і відновити в ньому білковий, вуглеводний і ліпідний обміни, потрібно строго стежити за своїм раціоном і вживати тільки ті продукти, які благотворно впливають на функціонування серцево-судинної та ендокринної системи. Брак корисних речовин в організмі негативно позначається на швидкості обмінних процесів і, відповідно, здатності тканин до розвитку. Крім того, вживання жирної їжі негативно впливає на роботу серцево-судинної системи. Відкладення холестерину на стінках судин призводить до порушення кровообігу в паховій області, внаслідок чого знижується ступінь кровонаповнення печеристих тіл в пенісі під час сексуального збудження.

стимулюють синтез андрогенів в організмі, які сприяють розвитку м’язових тканин.

Топ-10 корисних продуктів.

вітамін С, бета-каротин піридоксин кальцій філохінон фолієва кислота.

Що потрібно їсти, щоб збільшити статевий член? У природі не існує продуктів, які безпосередньо впливали б на розвиток тканин в пенісі. Однак для прискорення їх росту можна використовувати певні овочі і фрукти, які благотворно впливають на швидкість біохімічних процесів, клітинний мітоз і вироблення в організмі тестостерону.

очищають судини від холестеринових бляшок попереджають розвиток раку простати.

прискорюють окислювально-відновні процеси стимулюють синтез нуклеїнових кислот і протеїнів.

рибофлавін ретинол тіамін вітамін PP залізо.

прискорює синтез незамінних амінокислот стимулює роботу кори надниркових залоз нормалізує роботу нервової системи.

підтримує необхідний рівень гомоцистеїну в крові стимулює синтез білка і поділ клітин м’язових тканин.

пантотенова кислота, піридоксин токоферол магній.

зменшують проникність судин сприяють підвищенню клітинного тургору.

вітамін PP піридоксин фолієва кислота, тіамін пантотенова кислота кобальт, селен кремній.

стимулює синтез вітаміну В12 бере участь у відновленні кислотно-лужного балансу перешкоджає демінералізації кісток.

тіамін холін рибофлавін біотин, пантотенова кислота молібден кальцій фосфор.

ретинол фолієва кислота, тіамін омега-3 кальцій.

благотворно впливає на репродуктивну функцію підвищує імунітет, нормалізує роботу серцево-судинної системи.

холін, біотин токоферол піридоксин цинк марганець.

ретинол бета-каротин вітамін до аскорбінова кислота кальцій магній.

Які напої стимулюють розвиток тканин пеніса? Свіжовичавлені соки і тонізуючі напої також сприяють зміцненню серцево-судинної системи і відновленню нормальної мікроциркуляції крові в органах малого таза. Вони не збільшують чоловічий член, проте стимулюють посилення ерекції. Як відомо, рясне кровонаповнення печеристих тіл сприяє розтягування тканин, внаслідок чого відбувається подовження і потовщення пеніса під час ерекції.

стимулює розвиток м’язових тканин покращує провідність нервових імпульсів сприяє синтезу незамінних амінокислот.

прискорює синтез тестостерону зміцнює стінки судин очищає кров від токсинів.

Напої-стимулятори.

До числа «правильних» напоїв, що стимулюють збільшення статевого органу, можна віднести:

Важливо! Надмірне вживання алкоголю сприяє збільшенню проникності судин, з-за чого знижується ерекція і сексуальна витривалість.

Правильне харчування сприяє відновленню еректильної функції, посилення потенції і поліпшенню якості ерекції. Однак на істотне зростання пеніса в даному випадку розраховувати не доводиться.

томатний сік; червоне вино (сухе); зелений чай; гранатовий сік; мінеральну воду.

Гормони для збільшення члена.

Справа в тому, що вживання гормоносодержащих ліків впливає на гормональний фон і пригнічує продукцію андрогенів в організмі. Нераціональне використання препаратів тягне за собою появу побічних ефектів. Слід розуміти, що стероїдні гормони збільшують не тільки фалос, але і стимулюють розвиток хрящових і кісткових тканин. Приблизно в 50% випадків при проходженні фармакотерапії починає рости ніс, нижня щелепа і вуха.

свинина; пиво; картопля; майонез; цукор; газовані напої; білий хліб; солоний арахіс; копчене м’ясо; кондитерські вироби.

Шкідливі продукти.

Надлишок стероїдних речовин в організмі загрожує розвитком ендокринних захворювань і порушенням роботи кори надниркових залоз.

Практично будь-яка дієтична програма наполягає на необхідності вживання великої кількості чистої води. Звичайна вода сприяє очищенню організму від токсичних речовин, що уповільнюють обмінні процеси в тканинах. Якщо ви будете вживати не менше 2 л мінеральної води в день, згодом це благотворно позначиться на стані судин, органів детоксикації і самопочуття в цілому.

Надмірне вживання пива загрожує абдомінальним ожирінням та підвищенням рівня жіночого гормону в організмі, що негативно впливає на еректильну функцію і чоловічу фертильність.

Відомо, що для стимуляції росту статевого органу нерідко застосовують чоловічі гормони, зокрема тестостерон. Він дійсно прискорює біохімічні процеси в організмі, внаслідок чого в печеристих тілах утворюються нові тканинні структури. Однак гормональна терапія призначається переважно тим чоловікам, які страждають патологіями.

Правильне харчування для збільшення члена припускає не тільки вживання певних продуктів, але і повна відмова від шкідливої їжі. Як стверджують дієтологи і ендокринологи, деякі напої і продукти буквально уповільнюють швидкість обмінних реакцій в клітинах. Згодом це негативно позначається на регенераційних процесах і швидкості утворення нових тканинних елементів. Щоб попередити гальмування метаболічних реакцій в організмі, рекомендується обмежити вживання наступних продуктів:

Сьогодні в ЗМІ часто з’являється реклама різних препаратів для збільшення члена, рівня потенції, для тривалості статевого акту і так далі. Попит на ці товари є, однак, зовсім не факт, що всі ці препарати будуть працювати.

Збільшення члена гормонами – один з найдієвіших методів корекції довжини і товщини дітородного органу. Від концентрації андрогенів в організмі залежить швидкість розвитку м’язів і еректильної тканини в пенісі. Але перш ніж вживати гормони для збільшення чоловічого члена, необхідно проконсультуватися з ендокринологом.

Збільшення члена гормоном росту і тестостероном.

Крім того, ніхто не може дати гарантії, що всі ці препарати підходять для кожного чоловіка і є універсальними, що через рік або два член знову не знайде колишні розміри.

Гормон тестостерон і гормон росту для збільшення члена.

Є випадки, коли гормони дійсно допомагали збільшити член на кілька сантиметрів, але це не варте того ризику, якого можуть бути піддані всі органи. Перш, ніж починати вживати препарати для збільшення члена гормонами росту або тестостероном, треба добре все обдумати і зважити всі «за» і «проти», так як це дуже рішучий крок.

Побічні ефекти, які можуть виникнути від вживання гормонів росту або тестостерону.

Багато чоловіків знають або хоча б здогадуються про такий метод виправлення ситуації з маленького пенісом, як прийом всередину гормонів. Тестостерон і розмір члена пов’язані найбільш нерозривним зв’язком. Проте, чоловіча стать різного віку відноситься до нього з побоюванням, так як гормональні порушення можуть привести до серйозних збоїв в роботі всього організму.

Так, тестостерон збільшує статевий член у більшості випадків, так, тестостерон збільшить член швидко, він буде рости і збільшуватися як в ширину, так і в довжину, тільки іноді за це доводиться дуже дорого платити власним здоров’ям.

З вищевказаного зрозуміло, що така методика гормонального збільшення статевого члена не зовсім заможна і має більше мінусів, ніж плюсів. Для того, щоб не нашкодити своєму організму, потрібно зрозуміти, що є такі продукти, які викликають ріст клітин організму, їх доцільно приймати і вводити в свій раціон, якщо Вас не влаштовує розмір Вашого статевого органу.

Продукти, які допоможуть прискорити зростання статевого органу.

Як правило, гормон росту або тестостерон збільшує член на 3-4 сантиметри. Якщо Ви все-таки твердо вирішили, що збільшення члена гормонами Вам підходить, то варто звернутися до лікаря, який випише необхідний курс і буде протягом усього терміну лікування відстежувати стан здоров’я, так як вживання гормонів навіть під наглядом фахівця допоможе привести до безлічі побічних ефектів.

Збільшується навантаження на серце і судини, в рази підвищується ризик розвитку серцевих захворювань, особливо таких страшних, як інфаркти та інсульти. Гормони росту можуть привести до того, що почнуть активно укрупнюватися тканини людського тіла, але зовсім не там, де це було спочатку потрібно. Від тестостерону зростає член, а й інші тканини. Особливо це стосується тканини хрящової. Коли ви п’єте гормон росту, зростає член, щелепи, вуха, ніс, Інші частини обличчя. Чи готові Ви до таких змін? На тлі гормонального дисбалансу можуть статися і порушення в роботі ендокринної системи. Найстрашніше захворювання, яке може зненацька застигнути чоловіка від збільшення статевого члена гормонами – це цукровий діабет. Часом гормони можуть викликати сильне зниження ваги, жирова тканина буде згоряти до тих пір, поки її рівень не виявиться нижче нормального.

3. Авокадо. Цей продукт в чистому вигляді далеко не всім припадає до душі, але якщо його розім’яти, підсолити і мазати на хліб, то вийдуть відмінні бутерброди для перекусу. Крім того, авокадо можна додавати в будь-які овочеві салати.

Якщо ви не задоволені своїм пенісом і хотіли збільшити його розмір, постарайтеся замінити «важкі» продукти тими, які містять в собі велику кількість корисних речовин. Крім цього рекомендується включити в меню біодобавки, до складу яких входять мінерали і речовини, що стимулюють синтез стероїдних гормонів. До найбільш ефективних вітамінно-мінеральних комплексів відносяться «ВитаМакс», «VITRUM», «MAN’S FORMULA», «CENTRUM», «Герімакс» і т. д.

Для чоловіка, який проживає в Росії, нормальним вважається розмір члена від 12 сантиметрів, те, що менше цієї цифри – це безумовна патологія. А ось в Китаї абсолютно нормально мати пеніс розмірів в 9 сантиметрів, і ніхто не вважатиме його маленьким.

1. У раціоні кожного здорового чоловіка має бути м’ясо. Якщо Ви не маєте нічого проти цього продукту, то його потрібно сміливо включати в свій повсякденний раціон. Однак, вибір слід робити на користь червоного м’яса, яловичини і свинини, а не білого.

6. Горіх. Не забувайте і про горіхи, в них міститься багато протеїнів, які допомагають нарощувати м’язову масу.

4. Натуральні приправи. Сюди відносяться імбир, петрушка, шпинат, кріп та інші приправи. Головне-вживати їх в сирому вигляді і якомога частіше.

5. Фрукт. Абсолютно всі фрукти самим позитивним чином впливають на чоловіче здоров’я, а значить – і на зростання члена.

8. Насолода. Зовсім не означає, що можна безконтрольно вживати солодощі, але трохи натурального гіркого шоколаду не зашкодить.

2. Червоні ягоди типу вишні, черешні або полуниці. Головне-стежте за тим, щоб у вас не виникало на них алергії. Якщо такого немає, то такі продукти можна щодня, але в розумній кількості.

7. Риба і морепродукти. Дари моря дуже багаті необхідними елементами для чоловічої сили.

Укладення.

Екстендер для збільшення члена.

Якщо ж Ви хочете збільшити член більш швидко, то спробуйте наступні методики для його збільшення:

Альтернативні методи збільшення члена.

3. Мастурбація для збільшення члена. Сьогодні заняття мастурбацією вже не сприймаються як щось неправильне і ганьбить людину. Виявляється, цілком можна поєднувати приємне з корисним, адже якщо правильно мастурбувати, то є шанс збільшити розміри пеніса на кілька бажаних сантиметрів. Про те, як правильно дрочити читайте тут….

Таким чином, гормональне збільшення члена за допомогою гормону тестостерону – це крайня міра, на яку можна піти лише під наглядом лікаря та усвідомлюючи всі ризики, яким Ви себе піддаєте. Як виявилося, член можна збільшити і не настільки радикальними методами.

Підвищує ефективність розтягування пеніса екстендером в 3 рази!

Сприяє росту м’язової маси, спалювання жиру, статевої активності, лікує імпотенцію, підсилює регенерацію і кровопостачання тканин.

1. Регулярне носіння спеціального приладу для збільшення члена, який називається екстендер. Це не найприємніше заняття, але методика дає хороші результати, особливо якщо екстендер носиться по 6-8 годин на день.

7000 4900 рублів.

* В увазі кризи ціна в будь-який момент може бути збільшена.

ЧОМУ ВАМ ВАРТО КУПИТИ САМЕ AAKG-350 (L-АРГІНІН-АЛЬФА-КЕТОГЛЮТАРАТ)?

2. Вправи для збільшення довжини і товщини чоловічої гідності. Керівництва по виконанню цих вправ теж є в продажу. Є вони і в різних відеоуроках, які можна дивитися онлайн.

Тільки «AAKG-350» в 3 рази збільшить ефективність збільшення пеніса! «AAKG-350» лікує передчасне сім’явиверження і продовжує ваш секс тільки «AAKG-350» одночасно збільшить ваші м’язи! «AAKG-350» посилює ваше сексуальне лібідо і продовжує вашу молодість. Тільки «AAKG-350» одночасно робить вас бадьоріше і зміцнює вашу імунну систему! «AAKG-350» покращує кровопостачання при сидячому способі життя. Тільки «AAKG-350» додатково спалює зайвий жир і поліпшить ваш настрій!

ААКG-350 (L-Аргінін -альфа-кетоглютарат), 180 таб.

ТІЛЬКИ НАТУРАЛЬНІ ІНГРЕДІЄНТИ СУЧАСНОЇ МЕДИЦИНИ США.

Революційна комбінація L-Аргініну та Альфакетоглютарата сильно підвищує рівень оксиду азоту набагато сильніше, ніж звичайний аргінін і тому надає більш потужний ефект для зростання пеніса, при еректильної дисфункції, для росту м’язів, при хворобах серцево-судинної системи, слабкість імунної системи.

Функціональні дії.

Протипоказання.

— Носіння екстендерів та інших ортопедичних приладів. — Ожиріння і зайва повнота. — Хвороби серцево-судинної системи (атеросклероз, гіпертонічна хвороба, поліпшення реологічних властивостей крові). — Цироз печінки і жирове переродження печінки. — Хвороби нирок (цистит, пієлонефрит, ниркова недостатність). — Діабет, артрити, артрози. — Безпліддя у чоловіків і жінок, імпотенція. — Активне статеве життя. — Злоякісні та доброякісні новоутворення (фіброаденома, міома, аденома передміхурової залози, кісти в різних органах). — Депресія. — Імунодефіцит (СНІД). — Травми, забої, переломи.

У статті розповімо:

— Підсилює синтез білка для росту м’язів тіла, і зокрема, тканин пеніса. — Має психотропний ефект, викликаючи збільшення до верхніх нормальних кордонів соматотропного гормону (СТГ) — гормону росту (ГР). Гормон росту виділяється гіпофізом і покращує опірність захворювань. Сприяє поліпшенню настрою, робить людину більш активною, ініціативною і витривалою. — Сприяє відновленню і регенерації тканин (ран, розтягнень сухожиль, переломів кісток). — Бере участь в процесах спалювання жиру, перетворення її в енергію, допомагаючи підтримувати зовнішню форму і бути енергійним. — Активізує імунітет. Активує протипухлинну цитотоксичність макрофагів, збільшує число і функциальную активність Т-хелперів – основної ланки в розвитку імунної відповіді, збільшує кількість та активність NK (натуральних кілерів) і LAK (лимфокин-активованих кілерів) в їх прямий протипухлинної агресії, уповільнює ріст пухлин, у тому числі і багатьох ракових. — В дозах 2-3 грама в день L-Аргінін сприяє зменшенню напруженості гладкої мускулатури артерій, тим самим знижуючи діастолічну — нижню складову кров’яного тиску. — Перешкоджає утворенню кров’яних згустків і адгезії цих згустків на внутрішній стінці артерій, тим самим зменшуючи ризик виникнення тромбів та атеросклеротичних бляшок. — Виводить кінцеві продукти азотистого обміну, зменшує рівень сечовини в крові і сечі. — При нестачі Аргініну підвищується ризик розвитку діабету 2-го типу. — Недолік Аргініну призводить до уповільнення росту і статевого дозрівання дітей. — Покращує реологічні властивості крові. — Його необхідно застосовувати при використанні екстендерів для збільшення пеніса.

Показання до застосування.

Вагітність, лактація, шизофренія, герпес, індивідуальна непереносимість компонентів. Аргінін слід уникати людям з глаукомою або герпесом, якщо інше не наказано лікарем. Не використовуйте, якщо у вас був інфаркт міокарда або встановлювали захворювання коронарної артерії.

Стан гормонального фону відбивається на еректильної функції, особливо на неї впливає рівень тестостерону в організмі.

Концентрація тестостерону в організмі молодої людини впливає на розміри статевого члена.

Пеніс у юнаків починає розвиватися у віці 15 років. До повноліття дітородний орган набуває об’єм і довжину. Якщо з якихось причин розвиток члена затримується, необхідно звернутися до фахівця. Багато чоловіків турбуються з приводу розміру свого пеніса. Їх цікавить питання: чи зростає член від гормону росту, адже через скромних розмірів даного органу у чоловіків з’являються комплекси, і вони починають шукати варіанти, які допоможуть в такій ситуації. При зверненні до лікаря, він призначає спеціальний курс гормональної терапії.

Це сприяє появі різних проблем, що носять психологічний характер. Рівень тестостерону можна відкоригувати-чоловікам в подібних випадках призначають гормональні засоби, до складу яких входить тестостерон.

Вплив гормонів на розвиток статевого члена.

Недостатній рівень тестостерону стає причиною:

зниження лібідо; порушеннями еректильної функції; дефіциту сперми.

Концентрація тестостерону в організмі молодої людини впливає на розміри статевого члена. Порушення гормонального фону обов’язково позначаться на параметрах пеніса.

Цей гормон безпосередньо впливає на параметри члена під час статевого дозрівання. Низька концентрація в організмі тестостерону в підлітковому періоді робить негативний вплив на розміри пеніса.

Використання гормональних засобів допомагає проведенню нормального статевого акту і сприяє збільшення пеніса на 2 сантиметри.

Низький рівень тестостерону впливає на загальне самопочуття чоловіків, при цьому з’являється слабкість, стан апатії, повна відсутність мотивації.

Гонадотропін.

Чоловіки рівень тестостерону можуть підвищити природним шляхом. Для цього в щоденне меню потрібно включити морепродукти, багаті цинком, які є джерелом білка і вітамінів. Так само потрібно щодня їсти цитрусові, горіхи і фрукти, що містять кортизол. Ця речовина стимулює виробництво гормону росту у чоловіків.

Гонадотропін ефективно допоможе:

вирішити проблеми з достроковою еякуляцією; посилити ерекцію; наростити мускулатуру.

Стан здоров’я чоловіків так само залежить від концентрації в організмі гонадотропіну, який є специфічним гормоном і синтезується в організмі жінок в період виношування вагітності. Кошти з гонадотропіном призначають чоловікам, при виявленні дефіциту тестостерону.

Але гонадотропін не має безпосереднього впливу на збільшення розмірів пеніса, тому що разової дози недостатньо. Щоб збільшити розміри члена гонадотропін необхідно пити постійно і в великих дозуваннях. Це здатне стати причиною розвитку різних ускладнень. Разом з цим немає наукового доказу того, що застосування гонадотропіну сприяє зростанню статевого члена.

Це сприятливо впливає на еректильні функції-відбувається підвищення статевого потягу і відновлюється потенція.

Пептиди, так само сприяють захисту чоловічого організму від розвитку такої патології, як простатит, надає згубний вплив на функції статевих органів.

Але ці речовини не впливають на збільшення параметрів пеніса.

Розвиток і зростання м’язової маси стимулюють пептиди. Вони присутні в складі косметичних засобів і препаратів, призначених для схуднення. Пептиди необхідні для підтримки здоров’я серця і судин. Вони запобігають розвитку атеросклерозу і тромбозів. Крім цього пептиди сприяють відновленню і зміцненню судин, що постачають кров’ю органи розмноження.

Виробництво пептидів в організмі з віком знижується.

Крім цього соматотропін сприяє омолодженню, перешкоджає старінню клітин. Щодо впливу цього гормону на збільшення статевого члена – зв’язок не отримала наукового підтвердження.

Симптоми мікропенія можна виявити у хлопчиків з трьох років.

Соматотропін — ще один гормон, пов’язаний з функціями росту. Він має велику популярність у спортсменів, які прагнуть швидше наростити м’язи і підвищити свою витривалість.

Виробництво пептидів в організмі з віком знижується. Про це не можна забувати.

Стимулююче лікування призначають чоловікам, щоб у них покращився сперматогенез. Застосування ліків допомагає стимулювати синтез власного тестостерону. Результатом терапії є поліпшення статевих функцій, потенції і інтимного життя в цілому.

Багато з чоловіків турбуються через розмір свого пеніса, але у більшості з них немає ніяких порушень. Корекція рівня гормонів потрібно тільки тим представникам сильної статі, у кого довжина статевого члена не складає більше 4 сантиметрів у спокійному стані і менше 7 сантиметрів під час ерекції.

Микропения – патологія, при розвитку якої дітородний орган чоловіків має критично малі розміри. Це захворювання є наслідком порушення синтезу в чоловічому організмі гормонів чоловічого типу.

При виявленні ознак, що вказують на микропению у юнака, точно діагностувати захворювання допоможуть:

аналіз крові на рівень статевих гормонів; спермаграма; аналіз каріотипу.

будова чоловічого тіла має жіночий тип – широкі стегна, вузькі плечі; ожиріння; шкірний покрив має мізерну рослинність; еректильна дисфункція; розумова відсталість.

Це захворювання спостерігається при різних патологіях, що з’являються під час розвитку ембріона або в дитинстві.

Симптоми захворювання можна виявити у хлопчиків з трьох років. Своєчасне лікування дозволить виправити дане порушення.

Ознаками мікропенії, крім маленьких розмірів пеніса є:

Лікування микропении проводиться за допомогою консервативних методів і хірургічного втручання. При консервативній терапії використовуються препарати на основі гормонів.

Дорослим гормональні засоби призначають при:

Побічний ефект.

Гормональне лікування тільки, щоб збільшити дітородний орган, при відсутності інших патологій, в офіційній медицині не призначається.

еректильної дисфункції; гормональних збоях; травмах статевих залоз.

Тривале використання гормональних засобів в кілька разів збільшує навантаження на серце, що призводить до інфаркту або інсульту. Підвищується внутрішньочерепний тиск, з’являються головні болі, порушується координація рухів. Крім статевого органу інші частини тіла теж можуть почати рости. Через багато небажаних ефектів фахівці не радять безконтрольно застосовувати гормональні засоби спортсменам і бодибилдерам, і чоловікам, які хочуть збільшити свій статевий орган подібним способом.

Не можна займатися самолікуванням.

тунельний синдром : активний ріст м’язової тканини кінцівок сприяє здавлення нервів периферичної системи, що приводить до оніміння кінцівок; гіпертонія : підвищення артеріального тиску відбувається через безконтрольне застосування гормонів росту; порушення роботи щитовидної залози: ускладнення, що зустрічається досить рідко, лікується призначенням препаратів забезпечують підтримання функцій щитовидки; гіперглікемія: використання гормонів росту призводить до зниження інсулінової чутливості, унаслідок чого підвищується вміст цукру в організмі; гіпертрофія міокарда: патологія розвивається при використанні гормонів росту у великих дозах.

Які є гормони для росту пеніса.

Застосування пептидів у великих кількостях здатне стати причиною розвитку:

У пошуках змін частини свого тіла і спробах наблизитися до уявлення про ідеал, чоловіки переборюють сумнів. Починають активно цікавитися даними про гормональне збільшення пеніса. Найбільш важливі питання про те, які потрібні гормони для члена, як їх використовувати і до чого це може призвести.

При прийнятті рішення про прийом гормонів для збільшення пеніса – потрібен ретельний аналіз подібної терапії. Безконтрольне застосування гормональних засобів, здатне стати причиною розвитку небажаних ефектів, здатних завдати шкоди здоров’ю:

Коли призначають гормони для росту члена і чи росте він від них.

серцевих патологій; цукрового діабету; эндрогенной гіперсекреції; патологій нирок; захворювань щитовидної залози.

Питання про те, як збільшити член гормонами, задається чоловіками з побоюванням і сумнівами. Будь-яка зміна гормонального балансу веде до наслідків у вигляді порушення нормальної функціональної діяльності всього організму .

Гормональних засобів, використовуваних для зміни параметрів пеніса не багато, а точніше всього два. В першу чергу, член зростає від гормону росту , що дозволяє активно застосовувати його в цьому напрямку. Аналогічно використовують і тестостерон.

Для безпечного збільшення дітородного органу фахівці радять відмовитися від використання гормональних препаратів та скористатися іншими методами.

Чи зростає член від гормону росту і чому? Соматотропін відповідає за збільшення статевого органу і за зростання всього організму .

Чи зростає член від гормону росту.

Призначають препарат в основному при загальній нестачі маси, а не тільки для зміни габаритів пеніса . до змісту ↑

Особливо це проявляється на м’яких тканинах і хрящах. А оскільки чоловічу гідність представлено саме м’якими тканинами-somatotropin збільшує його.

Чи зростає член від тестостерону.

В організмі чоловіка тестостерон виконує безліч функцій і одна з них – підтримка правильного дозрівання статевої системи. Відповідно до цього, тестостерон і розмір члена мають прямий зв’язок між собою .

У період статевого дозрівання, ще формується чоловікові можна допомогти збільшити статевий орган подібними препаратами. А ось після цього періоду – не має сенсу і використовується тестостерон тільки в терапії за іншими показаннями. Це пов’язано з тим, що після пубертатного періоду тканини пеніса не змінюються і той розмір, який сформувався, вважається остаточним варіантом, даними від природи.

При нестачі цього гормону під час внутрішньоутробного розвитку буде спостерігатися уповільнення формування первинних статевих ознак. У цьому слуяае розмір пеніса буде менше, ніж міг би.

Самостійно вибрати для себе гормональну терапію чоловік може, оскільки препарати не вимагають пред’явлення рецепта в аптеці. Цей підхід заборонений, через можливі побічні ефекти .

Дивіться відповідь людини, яка вживала тестостерон:

Проводиться такий вплив на статеву сферу тільки після призначення лікаря і під суворим його контролем. Під час терапії, фахівець може призначити як укол тестостерону для росту члена хлопчика, так і ін’єкції соматотропіну.

На скільки можна збільшити член такими препаратами.

В яких випадках застосовують гормональну терапію.

Тривалість курсу терапії-вибирається лікарем і залежить від ступеня нестачі вироблення одного з цих гормонів в організмі майбутнього чоловіка. до змісту ↑

Гормональна терапія завжди вимагає уважного ознайомлення з дією обраних препаратів і, особливо – з можливими побічними явищами. Гормони для збільшення пеніса-винятком в даній ситуації не стають і для них можна виділити чотири найбільш поширених побічних ефекту. Серед них: Підвищення ризику розвитку патології серцево-судинної системи , особливо інфарктів і інсультів. Це пов’язано з тим, що при даній терапії підвищується навантаження, як на серце, так і на всі ланки судинного русла. Збільшення обсягів інших тканин . Гормон росту, як і тестостерон, може привести до того, що рости буде зовсім не пеніс, а інші тканини організму, особливо – хрящі. Найбільш яскраво це проявляється на розмірі щелеп, вух і носа, в меншій мірі на інших хрящових структурах. Ендокринні патології . Застосування гормонів може стати причиною порушення рівноваги в ендокринній системі організму, що призведе до розвитку патологій, що супроводжуються своєю характерною симптоматикою. Але більшою мірою є ризик розвитку цукрового діабету. Різка втрата ваги . Застосування гормонів стає причиною порушення обмінних процесів в організмі, що веде за собою стрімку втрату ваги, аж до дистрофії.

Більш того, цей спосіб досягнення змін супроводжується великими ризиками і вимагає виключно зваженого рішення, і головне – узгодження його з лікарем.

І все ж, чи дають результат гормони для росту члена? Насправді, така терапія дає певний ефект. Однак чоловікові не варто очікувати вражаючих змін і надбавки 10 см в довжину. І соматотропін, і тестостерон збільшують член всього на 3-4 см , тому такий вплив підійде не всім.

Крім використання соматотропіну або тестостерону для збільшення члена, можна використовувати і інші варіанти.

Для додаткової допомоги організму вживайте продукти сприяють зростанню пеніса.

Препарати для збільшення пеніса: класифікація.

Таблетки для збільшення члена дуже популярний продукт, багатьох вони приваблюють тим, що не вимагають особливих зусиль і часу, все що треба це пити в потрібний час, зберігай дозування і все, твій пеніс виростить.

Для початку розберемося, якими бувають таблетки, і чим хороший або поганий кожен тип.

Розділимо їх на кілька категорій: Апаратне збільшення . Ця альтернатива включає в себе можливість використання наступних пристроїв: екстендер, стретчер і вакуумна помпа. Вплив власними руками передбачає отримання збільшеного розміру чоловічого достоїнства, шляхом виконання ручного масажу, джелкінга або спеціальних вправ. Препарати для нанесення на шкіру . У цю категорію входять гелі, мазі і спреї, що застосовуються з цією метою. Засоби для внутрішньої стимуляції росту пеніса . Вони представлені різноманітними біодобавками, травами і чаями.

Про це наша сьогоднішня стаття, ми з’ясуємо, наскільки корисні препарати для збільшення члена, якими вони бувають, і здатні дати помітний результат.

Чи працюють таблетки для захоплення члена?

Але в зв’язку з цим виникає питання, а взагалі реально збільшити член за допомогою таблеток? Якщо так, то як це працює, які протипоказання. Все це ви зможете дізнатися з цієї статті, а так само кілька найпопулярніших препаратів.

Перед гормональною терапією рекомендуємо спробувати наступні засоби: Гель Титан; Крем Максі Сайз; Мазь Распутін; Спрей Домінатор.

Тепер з’ясуємо, чи викликають гормональні препарати для збільшення статевого органу зростання пеніса.

Відповідь медиків однозначна – ні. Основою для таких таблеток служить тестостерон, так званий «чоловічий гормон». Він дійсно бере участь у формуванні чоловічого тіла під час статевого дозрівання, але сам по собі зростання довжини члена не викликає.

«Медичний»

Лапки в заголовку неспроста – в 90% випадків ці «ліки» ніяк не відносяться до медицини. Такі препарати використовують для росту члена гормони. За законом їх оборот обмежений-продавець повинен отримати спеціальну ліцензію, а покупець – рецепт лікаря. Тому більшість пропозицій інтернет-магазинів – просто обман.

З іншого боку багато хто побоюється таблеток, адже їх так легко підробити, та й взагалі вони часто одне лікують, а інше калічать. Ось тільки багато чоловіків готові поступитися з усіма ризиками, якщо це допоможе їм відчувати себе «гігантами», а тут такий простий спосіб вирішення проблеми, та ще і відносно недорогий.

В медицині його застосовують зовсім для інших цілей, і дуже обережно – в чистому вигляді він порушує роботу печінки, нирок, викликає імпотенцію(або навпаки, гіперсексуальність), призводить до гінекомастії і липомастии – ожиріння молочних залоз. При цьому доказів ефективності збільшення члена гормонами немає.

До цієї групи таблеток відносяться всілякі екстракти з фантастичних рослин, приготовлені за стародавнім рецептом спеціально навченими незайманими в ніч, коли цвіте папороть. Склад таких препаратів часто тримається в секреті, що, взагалі-то, суперечить Закону про захист прав споживачів.

«Традиційний»

Виробники і продавці роблять упор на повну натуральність всіх компонентів, але на практиці ніхто не гарантує безпеку кошти. Отруїтися можна і штучно синтезованими, і натуральними речовинами.

Більшість добавок, по завіреннях виробників, подовжать ваш пеніс на 3 см за кілька тижнів. При цьому робити для цього нічого не потрібно – достатньо приймати 1-3 капуслы в день. Це не так. По суті, біологічно активні добавки – це звичайні вітаміни з вмістом екстрактів екзотичних рослин і морських водоростей, вітамінів і мікроелементів.

Що стосується ефективності таких таблеток для збільшення члена, то її просто немає. Справа в тому, що ці препарати, в основному, діють як афродизіаки, паралельно стимулюючи кровообіг. Через це член дійсно збільшується візуально, але відбувається це через надлишкового кров’яного тиску. Як тільки ви перестаєте їх приймати, пеніс тут же приймає нормальні розміри. Додатковий мінус-велике число протипоказань і побічних ефектів.

Цей тип таблеток викликає і посилює проблеми з кров’яним тиском, деякі компоненти (наприклад, силиций) викликають сильні алергічні реакції, висип і погіршення загального самопочуття.

Якщо поєднувати прийом таких препаратів і спеціальні вправи, збільшення члена вийде безпечним і досить результативним. Якщо збираєтеся купувати біологічно активні добавки, будьте обережні – окремі компоненти викликають алергічні реакції.

Бади для збільшення члена.

Спеціальні добавки допоможуть зміцнити чоловіче здоров’я і подовжити статевий орган, нехай і побічно. Варто звернути увагу на продукти з вмістом «будівельних матеріалів» для білка: амінокислот, вітамінів, мінералів.

Шкоди здоров’ю вони не завдадуть, але і збільшення пеніса від них не дочекаєшся. Уважно читаючи етикетку, ви більше дізнаєтесь: виробники чесно вказують, що застосовувати Бади має сенс тільки разом зі спеціальними вправами або приладами (экстендерами, гидропомпами). Ось тільки пишеться це попередження дрібним шрифтом і виключно в інструкції, тому побачить його тільки дуже, дуже допитливий покупець. А при замовленні таких речей з інтернет – магазину все ще сумніше-там інструкцію почитати ніхто не дасть. Самі по собі біологічно активні добавки не впливають на зростання пеніса, але користь для чоловіка від них є.

Наведемо приклад бодібілдерів: жоден з них не може похвалитися тим, що наростив м’язову масу просто закинувшись таблеткою або біодобавкою – всі вони багато часу проводять в спорт-залі.

Гормональні препарати.

Також недаремними стануть добавки з L-аргініном – це речовина сприяє виробленню гормону росту і поділу білкових клітин.

Здавалося б, очевидно, що додатковий тестостерон допоможе члену зрости. І деякі дійсно намагаються зробити це, приймаючи той же Гонадотропін. Однак сумнівно, що можна це завдання вирішити за допомогою підйому рівня тестостерону.

Чому збільшення члена за допомогою таблеток неможливо?

Наростити обсяг члена можна, але, як і в ситуації з іншими частинами тіла, тільки природним шляхом – стимуляцією росту тканин і ділення клітин. Ні «хімія», ні натуральні речовини не здатні дати такого ефекту.

Для того, щоб одного разу порадіти результату, потрібно докладати якихось зусиль: займатися за спеціальним комплексом вправ, застосовувати спеціальні медичні прилади.

Запалі тіла розтягуються саме за рахунок підвищення рівня кров’яного тиску всередині члена. Самі вони при цьому не виростають, навіть у разі найефективнішого збільшення члена. Тому з гормональними препаратами, від яких нібито починає збільшуватися пеніс, краще не загравати.

Якщо розглядати статевий член у структурному плані, то можна здивуватися тому факту, що пеніс за своєю структурою не схожий ні на один інший людський орган.

Адже член активно росте вод впливом чоловічих гормонів тільки в період статевого дозрівання. І запустити механізми росту будь-якої частини тіла за допомогою гормонів дуже складно. Не всі тканини мають здатність відновлюватися і рости протягом усього життя. Тому в справі збільшення члена краще звернутися до препаратів і технікам, що поліпшують кровообіг. Кров’яні тільця, на відміну від хрящів і кісток, можуть змінювати свою будову і кількість протягом людського життя.

Принцип дії ліків — збільшення члена за рахунок розширення судин в тканинах фалоса. При активному розширенні судин, приплив крові до капілярах печеристого тіла збільшується, що впливає на розмір і якість ерекції. Майже всі препарати для збільшення статевого члена працюють, спираючись на таку схему.

Виробники подібних препаратів стверджують, що таблетками можна збільшити член до тих розмірів, які хочеться бачити. Але чи всі слова з яскравих реклам правдиві? Пропонуємо ознайомитися з деякими з представників таблеток, що збільшують пеніс.

Принцип дії препаратів для збільшення чоловічого члена.

Таблетки, що збільшують статевий член-ціни і характеристики.

VigRXPlus або Вигрикс Плюс — препарат для збільшення розміру члена виготовляється з рослинних компонентів. Рослини, зібрані в Китаї, Європі, Південній Америці не тільки допомагають збільшити розмір пеніса, але також є потужним афродизіаком.

Її збудливу дію провокує приплив крові до эректильным тканин статевого члена, що в свою чергу впливає на появу необхідної кількості «матеріалу» для збільшення.

Препарат Vigrx plus; Таблетки SizeGain; Препарат XtraSize;

Вони допомагають повернути в потрібне русло сексуальну активність чоловіка. Це не дивно, адже при використанні препарату сексуальну насолоду і сильна ерекція – додаткові приємні бонуси.

До складу не гормональних препаратів входять натуральні трави. Якщо бути точніше, то з певного збору трав виготовляється суміш, яка починає працювати зсередини.

До найбільш поширених серед споживачів товарів можна віднести:

Таблетки VigRX plus.

Важливо відзначити, що багато виробників приховують склад своєї продукції, що змушує задуматися про ефективність засобу. До складу VigRXPlus входять наступні компоненти:

Склад препарату.

Використовуючи ліки для збільшення члена важливо враховувати той факт, що засіб впливає не стільки на довжину, скільки на обсяг пеніса. Маніпуляції з розтягуванням і витягуванням фалоса в довжину – додаткові, допоміжні засоби.

Damiana; Екстракт, що видобувається з кори рослини Муіра Пуама; Сереноя повзуча — екстракт плодів карликової пальми сереноа; Екстракт Листя Эпимедиума; Гінкго білоба; Биоперин; Азіатський Червоний Женьшень: Повитиця – екстракт насіння; Глід – ягоди.

Один додатковий тиждень дається з розрахунку на те, що пробний курс дорівнює 60 дням, а доставка замовлення може зайняти 7 днів. Виробники обіцяють повернути повну вартість, плюс ті гроші, що були витрачені на доставку. Щоб бути впевненим в оригінальності своєї покупки важливо замовляти препарат VigRX Plus на офіційному сайті виробника.

Крім інструкції на препарат дається гарантія терміном на 2 місяці (60 днів). До цього періоду плюсується ще один тиждень. Тобто, якщо покупець за 67 днів використання не побачив ефекту, то він може повернути назад не виправдав очікувань препарат, запакувавши його перед поверненням у фірмову упаковку.

Склад препарату:

Використовуючи бад можна сподіватися на те, що статевий член стане більш товстим і довгим. Довжина і обсяг пеніса може збільшитися на 30%. Це не єдиний ефект, який препарат надає на чоловіче здоров’я. При вживанні капсули для збільшення члена спостерігається підвищена сексуальна активність і сильний статевий потяг.

Сереноя повзуча — екстракт плодів карликової пальми сереноа; Екстракт, що видобувається з рослини Муіра Пуама; L-Аргінін HCl; L-Карнітин Фумарат; L-Лізин HCl; Журавлина; Гарбуз; Багатоніжка Звичайна, Трава горянка; Бульби Маки.

SizeGain-препарат потенції для збільшення члена.

Якщо ви часто ставите питанням, які ліки здатні збільшити член, то свою увагу потрібно зупинити і на декількох препаратах для збільшення розмірів пеніса.

Беручи VigRX Plus і виконуючи спеціальні вправи, що стимулюють ріст печеристих тканин пеніса, можна домогтися помітних результатів – член стає товщі, довше і витривалішими в плані сексу.

Гарантія якості.

XtraSize — ліки для збільшення пеніса.

Що стосується гарантій, які дає виробник, то тут не все так райдужно як в першому випадку з VigRXPlus. Незадоволеному покупцеві повертають гроші тільки за нерозпечатані упаковки. За розпочату упаковку виробник не повертає кошти. Тобто, витративши всі упаковки і не домігшись результату, повернути витрачені кошти вже не вийде.

Реальні відгуки про VigRX Plus можна подивитися на різних форумах. Крім того дієвість таблеток доведена шляхом клінічних досліджень. Результати говорять самі за себе – збільшення пеніса при правильному використанні досягає 5 сантиметрів. До таблеткам VigRX Plus додається інструкція із застосування.

Другим за популярністю засобом є БАД для збільшення пеніса XtraSize. Ця харчова добавка – абсолютно натуральний продукт, що виготовляється з рослинних компонентів.

SizeGain – ціла програма, що складається з 2 елементів.

Якщо розглядати SizeGain, як ліки збільшує пеніс, то тут багато лікарів і користувачі висловлюють таку думку – препарат справляється з поліпшенням ерекції, але не особливо подовжує статевий член.

Біоперин; гінкго білоба; женьшень червоний; Якорець сланкий; Епімедіум великоквітковий.

Перший елемент системи – таблетки, що підвищують чоловічу потенцію. Другий елемент – спеціально розроблений комплекс вправ «Naturpenis», який сприяє посиленню дії препарату.

Програма SizeGain розрахована на 60 днів. По закінченню цього строку і за відсутності результатів щодо збільшення довжини статевого члена покупцеві відшкодовують повну вартість, але за умови, що він поверне всі упаковки протягом 2 тижнів.

Альтернатива таблеткам.

Відмінною альтернативою мазей є краплі для збільшення члена.

Ніхто не знає, який препарат збільшує член більш ефективно. Комусь підходять таблетки, деякі використовують замість таблеток мазь.

Протипоказання до використання таблеток.

Використовуватися таблетки для вирішення проблеми з сантиметрами не варто:

Приймаючи таблетки для збільшення статевого члена важливо дотримуватися дозування, зазначену в інструкції по застосуванню. При зловживанні препаратом чоловік ризикує отримати не моментальний ефект, а відчутне ускладнення.

Мазі діляться на 3 категорії:

Уявіть, яке почуття впевненості Ви будете відчувати від усвідомлення того, що можете досягти ерекції за бажанням, у будь-який момент. І це якраз те, на що ви можете розраховувати, застосовуючи поліпшене і випробуване часом засіб Size Gain Plus™. Якщо Вам набридло соромитися своїх розмірів під час любовної близькості… Якщо Вам потрібен якісний секс… Єдиний вибір – Size Gain Plus . Використовуючи Size Gain Plus , Ви отримаєте:

Ми з гордістю пропонуємо Вам унікальний натуральний продукт для збільшення пеніса Size Gain Plus™. Уявіть собі, що значить назавжди змінити своє життя і забути про емоційний біль, яку ви відчуваєте через розмір члена під час сексуальної близькості. Просто подумайте, що б Ви відчули при вигляді свого статевого члена, що виріс в довжину і збільшився в окружності в ерегованому стані.

Коли в анамнезі є діагноз ниркова або печінкова недостатність; Якщо незадовго до початку курсу чоловік вживав нітрогліцерин. Крім того, поєднувати таблетки і нітрати строго заборонено; при нормальному рівні ерекції таблетки можуть надавати занадто довгий вплив. При активному притоку крові в статевий член ерекція може протриматися до 4 годин, що в свою чергу призводить до травм пеніса; Є вікове обмеження – до 65 років. Після 65 років вживання таблеток не рекомендовано через негативний вплив на серцевий м’яз. Якщо чоловіка все-таки не відмовити, то варто хоча б знизити дозування в 2 рази; Захворювання ШКТ, атеросклероз, онкологічні патології.

Найпопулярніші препарати.

Короткочасного ефекту; тривалого ефекту; засоби, що використовуються в якості мастила під час вправ для збільшення статевого члена.

Вже більше шести років чоловіки у всьому світі регулярно вдаються до одного і того ж засобу для збільшення статевого члена – Size Gain Plus™.

Принцип дії.

Довшу, тверду, тривалу ерекцію коли побажаєте. Підвищену сексуальну витривалість і статевий потяг. Підвищену сексуальну витривалість і статевий потяг. Більш яскравий, інтенсивний оргазм. Відсутність передчасної еякуляції, що пригнічує емоційний настрій.

Size Gain Plus — збільшення пеніса + Подарунок!

Інгредієнти Size Gain Plus потрапляють безпосередньо в пеніс, так звану еректильну тканину і розширює її з кожним наступним разом. Між 2 і 5 тижнями прийому препарату ви відчуєте більш швидку збудливість. Після того, як Ви почнете відчувати більш сильну ерекцію, починається етап збільшення пеніса.

Якщо ви бажаєте продовжити прийом препарату, ви будите постійно відчувати удосконалення чоловічої сили, можливостей, поліпшення ерекції і більш швидку збудливість. Склад Size Gain Plus дійсно 100% натуральний і унікальний:

Спочатку Ви помітите збільшення пеніса в діаметрі, наступні прийоми будуть розширювати еректильну тканину і тим самим збільшувати довжину пеніса. Зазвичай, користувачі нашої продукції повідомляли, що помічали збільшення на 1,25 см і 6,25 см за 4 – 6 місяців вживання. Даний результат є одним з найкращих на ринку аналогічних препаратів на сьогоднішній день. Коли Ви будите досить задоволені своїм розміром, Ви можете зупинити прийом препарату, але при цьому його розміри НЕ ЗМІНЯТЬСЯ.

AAKG (аргінін альфа-кетоглютарат)

Біотерапії.

Основним його дією є розслаблення перенапружених клітин, знімає спазми і розширює судини, що допомагає крові протікати швидше і швидше доставляти корисні поживні речовини організму.

Збільшення пеніса – це не просто допомога, а фантастична допомогу, оскільки даний інгредієнт допомагає не просто домогтися збільшення розмірів пеніса, але і підсилити ерекцію, продовжити статевий акт, швидше відновитися після нього, а також грає важливу роль в профілактиці і лікуванні простатиту, завдяки тому, що відновлює кровообіг в статевій системі.

Екстракт кореня женьшеню.

Біоперин-це патентований, ексклюзивний інгредієнт, який допомагає засвоєнню продукту в кілька разів швидше. Таким чином, Ваш організм не просто швидше засвоює ВСІ інгредієнти , але і допомагає побачити реальне збільшення пеніса всього через декілька днів.

Напевно, немає жодної людини, яка б не знала про чудові властивості цієї чудо рослини. Про його корисні властивості на організм людини ходять легенди і використовують його вже протягом століть.Якщо у вас простатит, Вам точно доктор призначить женьшень. Якщо у Вас втома організму – женьшень, при хворобах – женьшень…

І правда, ця рослина дуже корисно.

Цей інгредієнт добре знайомий спортсменам, оскільки він широко використовується для збільшення енергії і підвищення ККД. Він також користується величезною популярністю у бодібілдерів. Крім того, мало хто знає, але відкриття AAKG удостоїлося Нобелівської премії!

Женьшень-потужний тонізуючий засіб, афродизіак і адаптоген. Тож не дивно, що женьшень часто присутній в складі енергетичних напоїв. Але будьте впевнені, що його дози в них не є лікувальними. Як адаптоген він підвищує стійкість нашого організму до фізичного, біологічного та хімічного стресу.

Завдяки йому наближається до норми рівень цукру в крові (женьшень може знижувати рівень цукру), підвищується якість фізичного і психологічного стану, поліпшуються показники гемоглобіну А1С.

Женьшень значно полегшує стан при неинсулинозависимом діабеті, діагностованому на ранній стадії.

Неврастенія і невроз також є частими показаннями для прийому женьшеню. Женьшень покращує обмін речовин в організмі і сприяє схудненню. Женьшень оптимізує роботу шлунково-кишкового тракту. Показники зору підвищуються при прийомі женьшеню.

Еректильна дисфункція у чоловіків – одне зі свідчень для прийому женьшеню. При постійному прийомі женьшеню у спостережуваних пацієнтів з цією проблемою значно поліпшується стан.

Вплив кореня на інші органи.

З Палметто.

Со Палметто обов’язково призначають чоловікам при простатиті, аденомі, збільшенні передміхурової залози, лікуванні імпотенції, для збільшення синтезу сперми і т. д.

Женьшень покращує функціонування дихальної системи, кровоносної системи, селезінки, нирок і печінки. Але при хворобах печінки не рекомендується прийом женьшеню в спиртових настоянки.

При регулярному прийомі З Палметто у чоловіків нормалізується функція передміхурової залози, зберігається повноцінної репродуктивна функція, підтримується нормальної робота сечостатевої системи, зміцнюється організм. Особливо корисний, після перенесення захворювань.

Прийом женьшеню після порожнинних хірургічних втручань значно прискорює процес відновлення. Опромінення радіоактивними ізотопами при онкологічних захворюваннях – ще один привід приймати женьшень. Він виводить їх з організму. Женьшень включається в загальне лікування статевих розладів, хвороби Боткіна, гастриту, туберкульозу, атеросклерозу.

Гінкго білоба широко застосовується для лікування серця і судин, поліпшення в’язкості і плинності крові, поліпшення мозкової діяльності, Лікування нервової системи, дихальної системи. Приймаючи цей продукт, зводиться нанівець негативний вплив вільних радикалів, що є профілактичним заходом передчасного старіння і ракових захворювань. Поліпшується зір, сітківка ока стає стійка різного роду пошкоджень.

Останнім часом ця рослина отримала величезну популярність у світі, завдяки своїм корисним властивостям.

Гінкго Білоба.

В упаковці 30 таблеток – місячний запас.

Женьшень сприяє загоєнню ран.

Хоча жодна жінка ніколи Тобі цього не скаже, але можеш бути впевнений – розмір Свого пеніса має значення Тільки масивний член, довжиною 19-23 см дозволяє чоловікові повністю задовольнити жінку і гарантовано довести її до оргазму, про який вона буде розповідати своїм подругам. Маленький пеніс не в змозі досягти багатьох областей порушення одночасно – ти можеш бути прекрасним коханцем, однак, без відповідного розміру члена ти не зможеш повністю розкрити свій потенціал.

Спосіб прийому: приймати 1 таблетку на добу, запиваючи достатньою кількістю води.

Розмір пеніса має прямий вплив на те, як Ти сприймаєш себе і свою сексуальність. Незалежно від того, знаходишся ти в тривалих відносинах, або в короткострокових відносинах з різними жінками — мета завжди одна і та ж. Хочеш задовольнити себе і свою партнерку, хочеш доставити їй максимум задоволення-більше, ніж будь-хто інший. Недостатній розмір члена, призводить до того, що ти не в змозі повною мірою насолоджуватися статевим актом. Тепер уяви собі, як змінилося б твоє сексуальне життя, якби твій член став довшим і масивнішим.

Країна виробництва — Іспанія.

Уяви собі реакцію жінки ні вид твоєї наготи. Відчуй нові відчуття під час статевого акту. Почуй з її вуст слова «це був кращий секс в моєму житті», коли все закінчиться. Уяви собі здивування, коли саме вона запропонує другий раз. Відчуй гордість, якщо це був швидкий секс на один раз. Відчуй радість, якщо після стількох років у Ваших стосунках знову з’явиться пристрасть. Розмір має значення.

Size Gain Plus – це не просто збільшення пеніса і підвищення ерекції – це корисний набір вітамінів для чоловічого організму!

Люди, хворі на цукровий діабет ( інсулінозалежні ) завдяки гінкго білоба поступово знижують споживання інсуліну. Завдяки поліпшенню мікроциркуляції в передміхуровій залозі посилюється потенція.

Візьми під контроль своє сексуальне життя.

Століття великих членів.

У цій статті докладно розписано про дію препаратів по збільшенню члена, а так само представлено кілька думок про їх ефективності, протипоказання, результати. В кінці представлено кілька найбільш популярних таблеток і кремів.

У зв’язку з цим часто постає питання Як можна збільшити свій член за допомогою препаратів, так як операції дорогий, та й інші методики так само дуже небезпечні і можна зробити гірше або ж зовсім позбутися вельми дорогої частини тіла.

У наше століття стало неймовірно популярний культ «великих членів» багато чоловіків комплексують з приводу маленького на їхню думку пеніса або ж просто бажають виділятися серед більшості розміром члена. Кому-то факт невеликого статевого органу б’є по самооцінці або по самолюбству.

Більшість чоловіків не роблять нічого, щоб це змінити. Вони не знають, що невелике зусилля може повністю змінити їх інтимне життя.

Більш інтенсивне задоволення і підвищення впевненості в собі – все в Твоїх руках!

Відсутність задоволення від сексуального життя призводить до низької самооцінки і скутості в інтимних контактах, також може викликати депресію і почуття самотності.

Розмір члена не є чимось, що не можна змінити. Навіть навпаки-у збільшенні пеніса немає нічого нового. Заможні чоловіки протягом багатьох років відвідували ексклюзивні приватні клініки, щоб збільшити пеніс, піддавшись болючою і дорогої пластичної операції.

Ті, хто не міг собі це дозволити, використовували так звані подовжувачі та інші малоприємні інструменти для механічного подовження пеніса.

Що б ти сказав, якби дізнався, що існує повністю безпечний і безболісний спосіб збільшити довжину члена на 3,5 або навіть 7,5 см?

Тобі пощастило, що ти опинився на нашому сайті. Так Ти зробив перший крок до отримання повного контролю над своїм сексуальним життям.

XtraSize це харчова добавка в таблетках, використання якої безболісно зробить твій пеніс довші і масивніше. Стати, нарешті, таким чоловіком, яким ти завжди мріяв стати – більший розмір пеніса дозволить тобі і твоїй партнерці отримувати максимум задоволення від статевого акту.

Досить щодня після сніданку прийняти одну таблетку XtraSize. Через кілька днів з’являться перші ефекти у вигляді більш сильної ерекції і збільшення тривалості статевого акту.

Розмір має значення. Добре, що можна розраховувати на xtrasize.

Пам’ятай, що твоя сексуальна кондиція в першу чергу впливає на здоров’я всього твого організму. Перед покупкою одного з цих препаратів, задумайся про те, як твоє тіло буде реагувати на штучне хімічна речовина, яку було випробувано в лабораторії протягом всього декількох місяців, і фактичний вплив і довгострокові ефекти ще не повністю вивчені. На щастя, тепер у тебе є альтернатива.

XtraSize повністю безпечний – проводиться за американським рецептом – суміші з натуральних інгредієнтів, які використовувалися протягом багатьох років і ефективність яких була неодноразово підтверджена. Безпека використання нашого продукту підтверджують позитивні відгуки тисяч задоволених чоловіків, які повністю змінили своє життя з XtraSize.

Результати аналізу ефективності XtraSize просто незаперечні. Значне збільшення розміру члена під час ерекції і її тривалість. У той час ретельних досліджень і аналізу я переконався, що XtraSize не тільки ефективним, але і абсолютно безпечний. Я рекомендую XtraSize кожному чоловікові, який хоче поліпшити своє сексуальне життя.

Продовжуй приймати таблетки, і розмір твого члена буде поступово збільшуватися. Після місяця використання XtraSize довжина збільшиться на 3 сантиметри, а через шість місяців – навіть на 7,5 см.

Останнім часом на ринку з’явилися також різні типи лікарських засобів «для збільшення члена». Більшість цих коштів доступно тільки за рецептом лікаря, так як їх використання може викликати цілий ряд побічних ефектів.

Навіть якщо у тебе немає ніяких проблем з ерекцією, підвищена вбирає здатність печеристого тіла зробить твій пеніс більш довгим і масивним, а Твоя ерекція стане більш інтенсивною.

Хочеш знати, від чого залежить розмір твого члена?

РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ЛІКАРЯМИ.

Пеніс складається з двох паралельних печеристих тіл і губчастого тіла, що утворюють головку статевого члена. Коли ці тіла починають заповнюватися кров’ю, вони починають розширюватися всередині пеніса тим самим викликаючи ерекцію. Під час ерекції, твій організм максимально заповнює кров’ю запалі тіло. Саме печеристе тіло більшою мірою, ніж все інше, відповідає за розмір Твого члена під час ерекції.

В результаті довжина і товщину пеніса, а також сила ерекції підвищуються. Завдяки унікальному американському рецепту, ефекти використання XtraSize є постійними і не зникають, після закінчення курсу лікування. Розширене печеристе тіло і його функціональна здатність не зникають – це дозволить Тобі насолоджуватися більш масивним членом весь час.

Завдяки XtraSize ти назавжди покращує функціональну здатність і вбирає здатність печеристих тіл, збільшуючи розмір твого пеніса назавжди.

Досить щодня після сніданку прийняти одну таблетку XtraSize. Перші ефекти використання препарату у вигляді інтенсивної ерекції і більшої витривалості Твого тіла ти помітиш вже через кілька днів. Продовжуй приймати таблетки і розмір твого пеніса буде поступово збільшуватися.

XtraSize це харчова добавка в таблетках, яка покращує приплив крові в твоєму організмі і збільшує поглинаючу здатність і функціональну здатність печеристого тіла. Завдяки цьому, коли камери твого пеніса розширюються, тканини набухають набагато сильніше, ніж до використання препарату.

Довший і масивний член, яким ти будеш пишатися, завдяки всього одній таблетці в день.

Однієї упаковки XtraSize (60 таблеток) вистачить на два місяці лікування.

Стільки часу достатньо, щоб зробити твою ерекцію сильніше, а Твій пеніс став довший ще на 3 см, що дозволить тобі отримувати більше задоволення від сексу. Для досягнення максимальних результатів, ми рекомендуємо купити три упаковки XtraSize і використовувати наш продукт протягом 6 місяців. Ми гарантуємо Тобі, що цього часу вистачить, щоб Твій пеніс став масивніший і довший на 7,5 см, що дозволить Тобі і Твоїй Партнерці отримати максимум задоволення від статевого акту.

Приєднатися до чоловіків, які діють.

Ті, хто «ДІЮТЬ» читають наш сайт, приймають рішення і замовляють наш препарат. Згодом вони знову нам пишуть, щоб розповісти про те, як сильно вплинув на їхнє життя XtraSize. Наш препарат допоміг тисячам чоловіків – подивіться, що деякі з них говорять про XtraSize. А ті, хто «ТІЛЬКИ ЧЕКАЮТЬ», переглядають наш сайт і думають «що б було, якщо б у мене був великий пеніс» – але нічого з цим не роблять в цьому напрямку, щоб збільшити свій пеніс, тим самим покращуючи своє особисте життя. Вони відкладають покупку продукту до нескінченності.

Щороку ми отримуємо тисячі листів від чоловіків, які відвідали наш сайт. Всі вони діляться на дві групи – на тих, хто «ДІЮТЬ» і на тих, хто ТІЛЬКИ ЧЕКАЄ», що пояснює, чому з часом їх життя може закінчитися по-різному.

Результати аналізу ефективності XtraSize просто незаперечні. Значне збільшення розміру члена під час ерекції і її тривалість.

Перевірена формула.

Виріши сам, до якої групи чоловіків ти ставишся. Діючи. Замов XtraSize і почни нове сексуальне життя. Ти також можеш Читати далі, щоб дізнатися більше про наш унікальний рецепт.

Опис: приймаючи VigRX ПЛЮС, не тільки ви будете приємно здивовані його можливостями, але і ваша партнерка гідно оцінить позитивні зміни.

Всі речовини, використовувані при виробництві XtraSize, були вирощені на полях сертифікованих виробників, які спеціалізуються на вирощуванні лікарських рослин і трав для медичних та дієтичних цілей.

У той час ретельних досліджень і аналізу я переконався, що XtraSize не тільки ефективним, але і абсолютно безпечний. Я рекомендую XtraSize кожному чоловікові, який хоче поліпшити своє сексуальне життя.

100% натуральний склад.

максимально збільшити розміри статевого члена; позбутися від передчасної еякуляції; не хвилюватися про стабільності своєї ерекції; зробити оргазм більш потужним і тривалим.

Завдяки одній таблетці XtraSize в день, Твоя ерекція стане більш інтенсивним, а пеніс збільшиться на 3,5 або навіть 7,5 див. Замовивши XtraSize, ти станеш чоловіком, яким ти завжди хотів стати.

Ви гарантовано зможете:

Наша унікальна формула є результатом роботи групи американських вчених, лікарів та експертів з харчування.

VigRX ПЛЮС.

Спосіб застосування: Біодобавку слід приймати щодня по дві таблетки після прийому їжі. Не рекомендується вживати більше 6 таблеток на добу. Для досягнення разового ефекту, можна приймати безпосередньо перед близькістю, запиваючи теплою водою.

VigRX ПЛЮС опис.

Якщо у вас проблеми з сексуальним життям, то саме засіб VigRX ПЛЮС буде одним з кращих рішень, яке можна назвати і корисним, і доступним, і дійсно універсальним.

Якщо вам здається, що у вас проблеми з розміром статевого члена, то саме даний засіб дозволить вам від даних проблем позбутися. Можна сказати про те, що досягалася розробка даного препарату легко і просто, але була проведена ґрунтовна робота і дійсно вдалося досягти вражаючих результатів. Засіб такого рівня дійсно допоможе кожному чоловікові.

Засіб VigRX ПЛЮС призначене для того, щоб дійсно в кращу сторону і цілком ефективно змінити життя чоловіків.

Без будь-якої серйозної натяжки можна назвати засіб VigRX ПЛЮС дійсно лікарською, хоча зв’язок поліпшення сексуального життя і фізіологічного здоров’я людини очевидна ще не всім.

Зверніть увагу на те, наскільки багато насправді було в нього вкладено і ви зрозумієте, що робота дійсно не проводилася дарма, що якісний препарат VigRX ПЛЮС вже виручив величезна кількість людей по всьому світу.

Мова йде про те, що препарат VigRX ПЛЮС покращує сексуальне життя і чоловіки, і жінки, які отримують від сексу більше задоволення, які не соромляться своїх бажань, діють більш відкрито і втілюють свої найсміливіші фантазії, що дозволяє впевненіше відчувати себе з протилежною статтю, не сумніватися в тому, що ви здатні задовольнити жінку, а значить стіна страхів і комплексів, яка утворюється в тому випадку, якщо в ліжку ви не вважаєте себе великим молодцем, буде зруйнована раз і назавжди.

Секретом XtraSize є повністю натуральні інгредієнти найвищої якості.

Вам варто всього один раз відчути, що таке справжній успіх в ліжку, що стане для вас набагато більшим досвідом, бажанням досягати більшого і в звичайному житті, на роботі, відчувати себе впевнено в усьому, за що б ви не взялися.

Крім цього, препарат VigRX ПЛЮС надійний, вже використовувався мільйонами чоловіків по всьому світу і не володіє високою вартістю, що дозволить кожному бажаючому використовувати цей засіб так, як йому необхідно і тоді, коли це може знадобитися.

Збільшення Пеніса.

Крім цього, завдяки сучасним науковим досягненням, вдалося домогтися того, що даний лікарський засіб однаково якісно впливає на чоловіків по всьому світу, обходячи стороною індивідуальні особливості різних організмів, що теж дуже великий плюс, який дозволяє не застоюватися на одному місці, а створювати лікарські засоби, що будь-якому чоловікові дозволять відчувати себе приємно і комфортно.

Вплив успіху в ліжку на психологічний стан, а так само психологічного стану на здоров’я фізіологічне доведені вже досить давно, тому вам потрібно лише навчитися використовувати такий простий, але дуже корисний досвід.

Ваш організм отримає сигнал про те, що життя далеко не закінчена, що у вас попереду багато корисних справи та роботи, а значить він повинен підключити до забезпечення життєдіяльності набагато більше ресурсів, використовувати всі можливості, які у нього будуть, щоб дати вам більше сил і позитивного настрою на життя.

Зверніть увагу на те, що це лікарський засіб, яке дійсно виконано з тільки натуральних елементів, що дозволяє припустити .що і якість його знаходиться на найвищому рівні.

Цей засіб було перевірено на собі величезною кількістю самих різних громадян, тому у вас не буде підстав сумніватися в тому, що воно дійсно допоможе, що воно дозволить вам почати на новому якісному рівні насолоджуватися життям.

Поліпшення психологічного стану, позбавлення від комплексів і страхів обов’язково дозволить вам домогтися поліпшення та фізіологічного стану. Ви будете краще піклуватися про себе, сам позитивний настрій буде передаватися всім органам і системам вашого організму, що дозволить йому активізуватися.

Зверніть увагу на те, що препарат VigRX ПЛЮС дійсно дозволить вам збільшити розмір члена на час статевого акту до рівня, який за індивідуальними параметрами буде для вас максимально можливим. Можна сказати про те, що такий ефект може досягатися особливо-то легко і просто, але все-таки чималу кількість справжніх професіоналів працювало над даним препаратом, що і дозволило йому досягти настільки вражаючого рівня. Далі, варто сказати про те, що, якщо ви скористаєтеся допомогою лікарського засобу VigRX ПЛЮС, то зможете без утворення будь-якої залежності почати поступово позбавлятися від будь-яких проблем, пов’язаних з еректильною дисфункцією.

Якщо вам необхідно, то відновити тонус сексуальних відносин буде багато разів простіше, ніж можна було собі уявити, тому звернення за такою професійною допомогою не буде зайвим.

Упевненість у собі.

Перевірений засіб.

Працює це гранично ефективно і не варто чекати, що препарат VigRX ПЛЮС буде залишати після себе якісь сліди в організмі.

Препарат VigRX ПЛЮС дійсно дозволить набагато краще відчувати в ліжку будь-якому чоловікові.

Зверніть увагу на те, що засіб VigRX ПЛЮС звичайно ж є дуже корисним і відмінно проявив себе по всьому світу, але необхідно сказати про те, що тут є і деякі протипоказання, які необхідно враховувати. Якщо говорити про побічні ефекти, що дуже дивно, фахівці так і не змогли виявити щось, що могло б особливо-то налякати простих громадян, але зверніть увагу на те, що є протипоказання. Наприклад, варто сказати про те, що VigRX ПЛЮС складається з досить великого числа різних компонентів, а це означає, що необхідно подбати про те, щоб з усіма компонентами ваш організм дружив.

З приводу побічних ефектів сказати щось складно, адже навмисно створити такий препарат, який працював би у бік сексуального збудження і не мав побічних ефектів дійсно складно, тому будемо сподіватися на те, що саме такими темпами і на такому рівні дана сфера буде розвиватися далі.

Побічні ефекти VigRX ПЛЮС.

У тому випадку, якщо хоча б на якийсь із компонентів у вас є індивідуальна непереносимість, то жодним чином використовувати даний засіб можна і вам потрібно буде пошукати щось інше.

Сучасний препарат VigRX ПЛЮС має застосовуватися за 30-40 хвилин до початку статевого акту, бо ви навряд чи зможете помилитися і не будете переживати з приводу того, що не прийняли лікарський засіб заздалегідь. Далі, зверніть увагу на те, що даний препарат, на відміну від безлічі інших, приймається саме курсами.

У тому випадку, якщо ви терпляче виконайте дану умову, у вас буде можливість дійсно попрощатися з будь-якими проблемами зі статевою дисфункцією і раннім сім’явипорскуванням.

Далі вам необхідно буде повторювати прийом по одній капсулі кожні 72 години і продовжити цей курс протягом трьох місяців.

Навряд чи кожен може так просто повірити в те, що його проблеми, з якими він мучився протягом великої кількості часу, можуть так просто взяти і залишити його, але набагато краще подивитися на тих людей, які від своїх проблем дійсно позбулися й зараз живуть щасливо, не звертаючи уваги на якісь складнощі, які продовжують відвідувати статевого життя величезна кількість інших людей.

Препарат VigRX ПЛЮС буде працювати саме на поліпшення кровообігу в області статевого органу. Зроблено дуже багато для того, щоб цей препарат був дійсно неймовірно якісним та ефективним, проведено величезну кількість клінічних випробувань, які показали, що покращувати потенцію, продовжувати статевий акт і повертати чоловікові упевненість в собі можна багаторазово більш простими способами, ніж багато хто собі припускають.

Дуже важливо відзначити, що VigRX ПЛЮС це саме сучасний і неймовірно якісний препарат, в якому втілені всі самі сміливі та якісні задумки, які були досягнуті в сучасній медицині.

Індивідуальна переносимість.

Крім того, що даний препарат ґрунтується на дуже якісних народних рецептах, які застосовувалися величезну кількість часу, необхідно сказати про те, що за допомогою сучасного обладнання і експериментальним шляхом вдалося добитися просто неймовірної точності та дотримання всіх пропорцій.

За допомогою активних речовин, препарат VigRX ПЛЮС дозволить домогтися того, що судини вашого статевого органу будуть працювати на повну потужність і зазвичай буває так. що лікування не буває довгостроковим, а вже зовсім скоро ви позбавляєтеся від проблеми і починаєте без будь-якої медикаментозної підтримки вести нормальний здоровий спосіб життя.

Якщо говорити про індивідуальну переносимість, то проблеми з цим зустрічаються гранично рідко, тому у вас знову ж таки не буде ніякого приводу для переживань.

Засіб VigRX ПЛЮС отримало дійсно велика кількість вимог до якості, тому тут досягнута просто ідеальна пропорція різних діючих речовин, яка допоможе вам отримати високу якість продукції.

Вплив на фізіологію.

Роботу в потрібному напрямку виконують професіонали найвищого рівня, що говорить сама за себе. Ті результати, які тепер можуть здатися деяким людям чимось неймовірним, насправді, являють собою абсолютно нормальне явище, що стало наслідком чималого старання і використання кращих технологій, наявних в цій сфері. Зверніть увагу на те, що фізіологічні можливості розширення судин статевого члена можуть бути набагато вище, ніж той рівень, який є у вас, у чому і полягає вся суть необхідності прийому препарату.

Можна сказати про те, що своєчасне звернення за кваліфікованою допомогою тут відіграє набагато важливішу роль, ніж сама можливість придбати даний препарат, адже він не коштує дорого, але при цьому поставляється по всьому світу і може бути закуплений дійсно швидко.

Можливості, які відкриваються у кожного, разом із застосуванням даного засобу, дозволять раз і назавжди позбутися від будь-яких сексуальних проблем.

Досягнення дане є дуже важливим і варто відзначити, що попрацювало над ним величезна кількість фахівців найвищого рівня. Якщо говорити про фізіологію даного процесу, то ви абсолютно нічого не помітите — збудження і збільшення статевого органу буде проходити швидко, без яких-небудь хворобливих відчуттів і ви будете впевнені в тому, що відбувається це саме. Продукція VigRX ПЛЮС дає вам можливість саме натуральним шляхом позбутися від таких неприємних проблем, які навряд чи можуть порадувати хоч якогось чоловіка.

Склад VigRX ПЛЮС.

Можна сказати про те, що все робиться так просто, але все-таки досвідом, помилками і технологіям вдалося домогтися практично ідеального складу препарату. Входить в нього Повиток, Горянка стрілолиста, Муіра Паума, білоба і Катуаба. Рік за роком, протягом досить великої кількості часу, фахівці працювали над тим, щоб досвід народної медицини дійсно якісно доповнити тими технологіями, які з’явилися в нинішній час. Зверніть увагу на те, що на появу у вас залежності від препарату він працювати не буде – вже після першого застосування ви можете позбутися від проблем в ліжку.

Даний засіб виконано з тільки натуральних складових, що дозволило домогтися дуже хорошого результату. Засіб VigRX ПЛЮС проводиться до Гонконгу і можна уявити, наскільки серйозні вимоги в плані якості є в цій країні до лікарських засобів.

Зверніть увагу на те, що термін придатності даного препарату дорівнює трьом рокам, яких буде цілком достатньо для того, щоб все наявне засіб використовувати.

Іноді комплекси чоловіка з приводу маленького розміру пеніса — це безглузде самобичування. У багатьох жінок піхву має невелику довжину, з-за чого член великого розміру приносить не тільки незручність, але і хворобливі відчуття під час статевого акту. Але згідно з анонімними опитуваннями Великий член приваблює і збуджує жінку набагато більше ніж «стандартний».

Бувають випадки, що розмір пеніса дійсно невеликий, в такому випадку чоловік відчуває комплекси, особливо в ліжку з жінкою, вважаючи маленький член великим недоліком.

Середній розмір члена.

Саме через ідеальної пропорційності речовини і тому подібних параметрів препарат VigRX ПЛЮС дійсно зміг виділитися на тлі великого числа конкурентів. Працювала над собою велика кількість справжніх професіоналів, було проведено колосальну кількість клінічних випробувань, які дозволили домогтися дуже багато чого.

Середньостатистичний розмір пеніса 12 см в стані ерекції , лікарі вважають це нормою. Однак багатьох чоловіків не задовольняють дані показники, вони бажають надати йому велику довжину і діаметр. Навіть якщо чоловік говорить про те, що розмір не головне, напевно він лукавить, адже багато хто відчуває з цього приводу дискомфорт і сором, особливо якщо його товариші володіють «приладом» побільше.

Природа споконвіку зробила чоловіків «самцями, а статеве життя – це потреба, без якої не обходяться як чоловіки, так і жінки. Секс приносить задоволення тільки тоді, коли розмір влаштовує жінку.

Крем для збільшення члена – правда чи брехня?

Але виникають і інші ситуації, коли чоловіки шукають вихід і застосовують не креми для збільшення пеніса, а лягають під ніж, використовують різні апаратні методики, які більше схожі на середньовічні тортури.

Дуже часто для того, щоб збільшити його, представники сильної статі вдаються до використання різних способів, які приносять тільки невпевненість в собі. Однак,існує реальний спосіб, що допомагає збільшити статевий орган чоловіка не завдаючи шкоди організму — використовувати крем для збільшення пеніса.

Крем для збільшення члена — це засіб, який вселяє надію чоловікам з маленьким розміром, але працює вона? Статевий член – це гордість кожного чоловіка. Особливо якщо є чим пишатися і його розмір перевищує середньостатистичний. Чоловіче «гідність» більшої довжини надає чоловікові впевненості в собі.

Гормони для росту статевого члена-які дійсно діють.

Тому ми поговоримо про різні креми, їх позитивні властивості і наболіле питання: «чи дійсно вони допомагають збільшити розмір?».

Зазвичай у чоловіків, у яких спостерігався дефіцит тестостерону, подібна проблема зберігається і в дорослому віці.

Він досить специфічний, так як продукується жіночим організмом під час вагітності.

Гонадотропін – це ще один гормон, який використовується у вирішенні проблем з чоловічим здоров’ям.

Які гормональні препарати можуть впливати на розміри пеніса.

Препарати на основі гонадотропіну призначаються чоловікам, які страждають від дефіциту тестостерону.

Гонадотропін володіє такими ефектами:

Однак гонадотропін не може впливати безпосередньо на зростання дітородного органу чоловіків, так як разової дози цього гормону недостатньо для збільшення члена. Щоб домогтися збільшення пеніса, гонадотропін потрібно приймати постійно, але у великих дозах.

Під час статевого дозрівання саме цей гормон впливає на розміри органу.

Чоловіча сила повністю залежить від гормонального фону, і прямий вплив на неї робить тестостерон.

Жінки теж всіляко прагнуть підтримувати своє тіло і використовують крем для збільшення бюста. kremys.ru.

Розмір статевого члена турбує більшу частину чоловіків. Надто скромні розміри цього органу змушують чоловіка відчувати комплекси і шукати способи, що дозволяють виправити цю проблему. Гормони для росту статевого члена у чоловіків цікавлять багатьох, але чи працює такий метод?

Ці сполуки входять до складу косметологічних препаратів і ліків для схуднення.

Це призводить до розвитку різноманітних психологічних проблем. Дефіцит тестостерону піддається корекції, і для цього чоловікові прописуються гормональні препарати, що містять тестостерон.

Гормон росту.

Це сприятливо впливає на статеву функцію – у чоловіка зникають проблеми з ерекцією і підвищується лібідо.

Пептиди відповідають за здоров’я серцево-судинної системи людини, захищаючи організм від тромбозу і атеросклерозу. Також пептиди захищають від руйнівного впливу судини, що забезпечує кровопостачання статевих органів.

Крім цього пептиди захищають чоловічий організм від такого захворювання, як простатит, який робить згубний вплив на статеву функцію.

Ще одним гормоном, пов’язаним з функцією росту, вважається соматотропін. Він досить популярний серед спортсменів, які прагнуть наростити м’язову масу і підвищити фізичну витривалість.

Микропения – це наслідок порушеної вироблення чоловічих статевих гормонів.

будова тіла за жіночим типом (вузькі плечі, широкі стегна); убогий волосяний покрив тіла; ожиріння; розумова відсталість; порушення ерекції.

Що стосується призначення гормонів лише для збільшення розмірів статевого члена при нормальному стані чоловічого здоров’я, то в офіційній медицині такої практики немає.

Ознаки мікропенії можна виявити у хлопчиків вже в трирічному віці. Чим раніше буде розпочато лікування, тим вище ймовірність того, що порушення буде виправлено.

У дорослому періоді лікування гормональними препаратами призначається за такими показаннями:

Також соматотропін виконує омолоджуючу функцію, захищаючи клітини від старіння. Що стосується впливу цього гормону на ріст члена, то такий взаємозв’язок не підтверджена науково.

Якщо ознаки мікропенії були виявлені в юнацькому віці, то поставити точний діагноз пацієнтові можна на основі таких досліджень:

Цей препарат користується попитом у багатьох країнах світу. Має натуральне походження. Компоненти SizeGain надають стимулюючий вплив на еректильну тканину статевого члена. При кожній ерекції член збільшується на кілька міліметрів.

Патологія, при якій у чоловіків спостерігається критично малий розмір дітородного органу, називається микропенией.

Для швидкого збільшення члена наші читачі радять Крем «Stand-Up Gel». Це натуральний засіб, який допомагає збільшити член на 3,5 см всього за 2 тижні! До складу «Stand-Up Гелю» входять тільки натуральні компоненти, що володіють максимальною ефективністю. Завдяки своєму складу, препарат абсолютно безпечний, не має протипоказань і побічних ефектів.

За 1,5 місяці прийому цих таблеток можна очікувати збільшення довжини органу на 2-5 см. До складу препарату входить екстракт кореня женьшеню, биоперин, гінко білоба.

еректильна дисфункція; гормональний збій; перенесені травми статевих залоз.

Однак ці препарати не мають в своєму складі гормонів, що стимулюють зростання органів, в тому числі і статевого члена.

тунельний синдром: з-за активного росту м’язів кінцівок відбувається здавлювання периферичних нервів, із-за чого людина відчуває оніміння кінцівок; гіпертонія: артеріальний тиск підвищується на тлі безконтрольного прийому гормонів росту; дисфункція щитовидної залози: таке ускладнення зустрічається рідко, і воно усувається прийомом підтримують функціонування щитовидної залози препаратів; гіперглікемія: на тлі прийому гормонів росту знижується чутливість до інсуліну, з-за чого підвищується рівень глюкози в крові; гіпертрофія міокарда: розвивається у тому випадку, якщо людина приймає занадто великі дози гормону росту.

Підсумок.

Збільшення довжини і ширини статевого члена у дорослих чоловіків за рахунок гормональної терапії є майже нездійсненним завданням. Однак подібні препарати можуть надавати сприятливий вплив на чоловіче здоров’я за рахунок корекції гормонального фону, що призводить до посилення лібідо, зникнення проблем з ерекцією (недостатня ерекція, передчасна еякуляція).

Якщо чоловік задався метою приймати препарати на основі гормонів росту заради збільшення статевого члена, то він повинен ретельно зважити всі «за» і «проти» такого підходу. Безконтрольний прийом препаратів гормонального походження може викликати різноманітні побічні ефекти, що завдають шкоди здоров’ю:

2) овочі, фрукти, зелень і інша рослинна їжа-петрушка, цибуля, часник, кмин, спаржа, гранат, апельсин, інжир і інше;

3) молочні продукти – кефір, сир, сир, йогурт.

1) горіхи – особливо волоські горіхи, мигдаль, фісташки;

3) розвиток цукрового діабету;

Стурбованість чоловіків розмірами власного статевого члена не є надуманою або тільки психологічною проблемою. Сучасний ритм життя, екологічна обстановка і якість харчування багато в чому чинять негативний вплив на організм, в тому числі і на розвиненість його окремих органів. Існує безліч методик для збільшення пеніса, що включають в себе спеціальне харчування для росту члена, вправи, масажі, хірургічні методи, гормональні курси і багато іншого. Чи є дані методи універсальними і чи підходять всім без винятку чоловікам?

1) збільшення навантаження на серце і внутрішньочерепного тиску, що може призвести до інсультів і інфарктів;

Ін’єкції гормонами.

2) безпечним – на відміну від використання гормонів для збільшення члена, даний метод не піддає ризику весь організм і не має побічних ефектів.

Почніть рухатися до результату сьогодні!

Гормони росту для пеніса.

4) ліпоатрофія (згоряння жирової тканини нижче допустимої межі).

БАД, яка приймається разом з їжею. Виробник продукту запевняє, що XtraSize дозволяє не тільки збільшити член, але і підвищити чоловічу силу.

Для того, щоб досягти високих результатів у збільшенні пеніса з допомогою ін’єкцій гормонами, необхідно вводити препарат протягом тривалого часу і тільки після консультації з фахівцем. При цьому дози препарату завжди будуть високими, так як у організму виробляється звикання.

Гормони для росту члена.

Гормони активний тестостерон-і гонадотропін активно застосовуються для збільшення пеніса, а також посилення потенції. Подібні гормональні препарати використовують спортсмени для нарощування м’язової тканини. Вони підтверджують, що гонадотропін сприятливо впливає на статеву функцію, забезпечуючи тривалість і чутливість сексуального контакту. Крім того, гормони росту борються з передчасною еякуляцією, покращуючи якісні показник статевої близькості.

За допомогою екстендера ви можете збільшити пеніс на 3-5 сантиметрів.

ЗМІСТ.

Якщо за допомогою екстендера ви не зможете досягти необхідного результату — ми повернемо його вартість.

Щоб убезпечити себе від непотрібних турбот, захистити себе від неприємних наслідків, варто вибирати більш приємні способи зростання статевого органу. Гель для збільшення або фітопрепарати допоможуть домогтися аналогічного ефекту в максимально короткі терміни, при цьому не потрібно вводити в член гормони.

Збільшення статевого члена гормонами росту досить популярний спосіб, який дійсно працює. Але, незважаючи на багато позитивних моментів, серед яких зростання пеніса в довжину і товщину, поліпшення сексуальних можливостей, у ін’єкцій є ряд негативних моментів. Введення тестостерону локально або в підшкірну жирову клітковину має бути обов’язково узгоджене з лікарем, так як подібні втручання в гормональний фон можуть призвести до негативних наслідків. Крім того, ін’єкції пов’язані неприємними, хворобливими відчуттями.

Чи можна збільшити член в домашніх умовах іншим способом?

Гормон росту для збільшення члена може бути призначене лікарем тільки в тому випадку, якщо у чоловіка спостерігається недорозвинення пеніса, причиною якого є гормональне порушення. Подібні проблеми зазвичай виявляються в дитячому і підлітковому віці. Гормональна корекція в цьому віці досить ефективна. Вдаватися до ін’єкцій для того, щоб збільшити довжину і товщину дітородного органу не варто, так як є багато інших більш ефективних препаратів, косметичних та фармацевтичних засобів.

Існує багато ефективних методів збільшення статевого органу, які доставляють хворобливих відчуттів і не вимагають хірургічного втручання. При цьому багато з них можна застосовувати в домашніх умовах. До найбільш результативним способам зростання пеніса відносяться використання екстендера, виконання спеціальних вправ, прийом препаратів з натуральним складом.

Мінуси ін’єкцій.

Не менш популярні такі способи збільшення пеніса, які можна застосовувати вдома, як:

Популярні методи збільшення на дому.

Застосовуючи дані методи в комплексі, можна домогтися високих результатів. Наприклад, спрей для збільшення члена в поєднанні з джелкингом дозволяють збільшити дітородний орган на кілька сантиметрів протягом тижня.

Вони легкі в застосуванні і допомагають збільшити член на 5-7 см в довжину. Кошти Titan Gel і Dominator складаються з натуральних компонентів, тому вони абсолютно безпечні і не викликають алергічних реакцій, побічних ефектів.

джелкінг – комплекс вправ для розтягування печеристих тіл члена; використання екстендера, вакуумної помпи; підвішування вантажів; масаж.

рослинна їжа-зелень, овочі та фрукти; будь – які види горіхів; кисломолочна продукція-кефір, йогурт, сир.

В першу чергу необхідно подбати про те, що харчування має бути здоровим. Коли у чоловіка буде збалансоване, правильне харчування, то він відразу ж помітить поліпшення здоров’я в цілому. Поліпшення кровообігу призводить до того, що до пеніса під час збудження приплив крові буде набагато більше, тому він одразу збільшиться на кілька сантиметрів. А якщо додати до здорового харчування гель для зовнішнього застосування, то статевий член збільшиться на 3-4 см вже після першого застосування.

Тестостерон.

Продукти для збільшення члена.

Перш ніж починати прийом таблеток, вдаватися до ін’єкцій гормонами для зростання пеніса, потрібно уважно переглянути свій раціон харчування, так як багато продукти допомагають в даному питанні не менше, ніж фітопрепарати, мазі, спреї і мануальні, масажні методики. До продуктів, які призводять до зростання члена, відносяться:

вирішує проблему передчасного сім’явиверження; підсилює потенцію; сприяє зростанню м’язової маси, що актуально для спортсменів.

Недостатня кількість чоловічого статевого гормону викликає такі проблеми:

Дефіцит тестостерону також впливає на загальне самопочуття чоловіка: з’являється слабкість, апатія і відсутність будь-якої мотивації.

Збільшення члена за допомогою кремів, мазей і спреїв – це оптимальна, безпечна альтернатива ін’єкцій гормонами. Тому якщо ви вирішили збільшити статевий орган ефективно, швидко і безболісно, то застосування фітопрепаратів та засобів – це ідеальний варіант. На сьогоднішній день найбільш популярними і ефективними засобами є Титан Гель і спрей Домінатор .

низьке лібідо; проблеми з ерекцією; недостатня кількість сперми.

Якщо в організмі під час підліткового періоду спостерігається дефіцит цього гормону, то це негативно позначиться на розмірах статевого члена.

Пептиди також мають стимулюючий вплив на ріст м’язів і органів людини.

Це може спровокувати різноманітні ускладнення з боку інших систем органів людини. Крім цього, немає наукових доказів того, що гонадотропін дійсно стимулює ріст статевого органу.

Також пептиди можна знайти в складі таблеток, призначених для росту статевого члена.

Коли необхідна гормональна терапія?

Розміри статевого члена турбують багатьох чоловіків, проте більшість з тих, хто цікавиться цією проблемою, не мають будь-яких патологій. Медична корекція потрібно лише тим чоловікам, довжина статевого члена яких не перевищує 4 см в спокійному стані і 7 см в стані ерекції.

Микропения вимагає своєчасного лікування, що включає консервативну і хірургічну терапію. Консервативне лікування включає прийом гормональних препаратів.

До симптомів мікропенії, крім малих розмірів статевого члена, відносять:

Однак на зростання члена ці з’єднання не надають будь-якого дії.

аналіз рівня статевих гормонів в крові; спермограмму; аналіз каріотипу.

Сьогодні серед чоловіків, охочих збільшити розмір статевого органу, користуються популярністю такі препарати:

Спостерігається такий синдром при багатьох патологіях, які виникають у період ембріонального розвитку людини або ж в ранньому дитинстві.

Список препаратів для збільшення пеніса.

Існують стану здоров’я людини, при яких прийом препаратів на основі гормонів росту заборонений. Мова йде про гіпертонії, атеросклерозі і цукровому діабеті. Прийняті при таких захворюваннях гормони росту лише посилюють проблеми зі здоров’ям.

Побічні ефекти гормону росту.

Для швидкого збільшення члена наші читачі радять Крем «Титан Гель». Це натуральний засіб, який допомагає збільшити член на 3,5 см всього за 2 тижні! До складу Титан Гелю входять тільки натуральні компоненти, що володіють максимальною ефективністю. Завдяки своєму складу, препарат абсолютно безпечний, не має протипоказань і побічних ефектів.

Розмір вашого члена більше 20 см? Якщо так, то вітаємо! Ви в числі 0,85 % чоловіків, чий пеніс можна вважати великим. Якщо ні, то не турбуйтеся, нас таких багато, але є і рішення цієї «маленької» проблеми. Партнерка оцінить ваш розмір, не сумнівайтеся! Скористайтеся унікальним шансом і змініть своє життя вже сьогодні.

Вже багато коштів перепробовано і нічого не допомагало?

Переходьте за посиланням і дізнайтеся, як всього цього можна домогтися, не виходячи з дому, причому за копійки.

Дійсно ефективними методами залишаються спеціальні вправи, операція, мазі і гелі з унікальними компонентами.

Збільшити довжину члена до 4 сантиметрів. Збільшити пеніс в діаметрі на 60 %. Зробити оргазми більш яскравими і тривалими. Підвищити витривалість в ліжку в 3 рази. Забезпечити стійку і найсильнішу ерекцію в будь-який час дня і ночі. Доставити своїй партнерці максимум задоволення в ліжку.

Існує дешевий і швидкий спосіб збільшити статевий член! Всього за місяць ви зможете:

А лягати під скальпель для вас зовсім не вихід?