великий член як зробити мінет

Чи подобається чоловікам Мінет і його важливість.

Перед тим як приступити до правил виконання оральних ласк, варто відзначити, що не треба вважати мінет чимось негідним. Також не робіть велику послугу для чоловіка, коли ви берете його пеніс в рот. Якщо ви відчуваєте огиду, бачите тут щось принизливе для себе, якщо для вас мінет — це спосіб отримання вигоди, — не треба читати далі цю статтю. В першу чергу, секс — це радість, яку отримують обидва партнера.

Щоб було повне відчуття чоловічої гідності, ви можете придбати спеціальну іграшку в магазині для сексу, якщо ж ви хочете вдома без якої суєти, то просто візьміть сосиску або палиця подібний предмет і починайте. Так, щоб кінчик досягав кінця гортані, і повторювати рухи до тих пір, поки ви не звикнете до цього відчуття повного рота.

Все більше хлопців починають помічати, як дівчата намагаються імітувати свою матку. Це не тільки не правильно, це навіть нагадує їм сітку. Для чоловіків жіночий рот це щось більше і тому вони не чекають примітивних рухів верх і вниз, це як сітка, яка треться довго і неприємно. Справжні ж майстрині знають, що на пару хвилин такий мінет, може забезпечити чоловікові не приємні відчуття навіть після декількох днів. Це виходить з того, що жіноче черево весь час змащується, а ваш рот наповнюється слиною як мінімум через хвилину, так як вас це не буде хвилювати як проста їжа.

Правопис слова «мінет» (інакше його називають феляція або фелляция чоловічого члена) родом з Франції: слово minette (кішечка) відмінно підійшло для опису м’яких і ніжних дотиків до пеніса губами. У Вікіпедії про мінеті йдеться небагато-хто придумав мінет, встановити складно. Божественні ласки члена ротом описували ще римські і давньогрецькі письменники і поети, правда вони згадувалися в гомосексуальних або позашлюбних зв’язках. А ось індійський трактат «Камасутра» звів мистецтво ласки члена ротом в ранг обов’язкового для гармонійного подружнього життя. Робити це чи ні – твій особистий вибір, але якщо жінка гребує оральним сексом, її завжди можуть обійти більш розкуті суперниці. А коли ти не просто готова зробити чоловікові приємно, але ще і знаєш, які бувають способи мінету, як смоктати чоловічий член красиво – це дає тобі сто очок перед іншою дівчиною. Як пишеться «мінет», можна дізнатися з вікіпедії, але практичну частину краще пізнавати разом з коханим. Наше прикладне керівництво дасть тобі всю необхідну інформацію для освоєння захоплюючого матеріалу.

Для початку оближи головку члена, введи її в рот. Постарайся тримати губи вузькими, ніби хочеш вимовити букву»У». Коли член буде в роті, можна починати похитувати головою вперед-назад, вийде так, як ніби ти нанизуєшся на член. Вводити член дуже глибоко може бути неприємно через нестачу досвіду. В такому випадку обмеж глибину введення мовою, просто піднявши мову до верхнього неба. Рухи головою можна робити швидше або повільніше, прислухайся до партнера і власних відчуттів. Продовжувати такі рухи можна поки партнер не дійде до піку насолоди.

Чому чоловіки люблять мінет? Дуже небагато чоловіків в такій ситуації залишаться холоднокровними, коли поруч сидить кохана жінка і тримає в своїх ніжних руках його гідність. У цей момент член вже стає твердим. Доторкніться до нього, щоб відчути всю його міць. Для того щоб розглянути детально всі його пристрій, член повинен бути напруженим. Саме тоді доступ до найчутливіших місць буде відкритий.

Мистецтво оральних ласк.

Перейдемо до тестикулам. Вони дуже чутливі до болю, звертайтеся з ними максимально акуратно. Зазвичай яйця не розглядають як об’єкт сексуальної гри, не допускайте таких же помилок. Ви можете доставити чоловікові величезне задоволення, якщо пограєте ласкаво і ніжно з його яйцями.

По-друге, у вас є руки, які також можуть стимулювати чоловіка, особливо пальці. За допомогою натискання, вони напружують його член також як і ваші стискання піхвою. З цього, пальцями потрібно працювати обережно, тому що в будь-який момент ви можете, перейти кордон і ваш чоловік просто задіюється раніше, ніж ви собі уявляли. Для цього просто спочатку трохи натискайте, і вже потім тільки всіма пальцями мніть його.

Ти теж можеш час від часу піднімати на чоловіка очі. По-перше, так ти будеш знати які ласки приємніше для нього. По-друге, йому принесе додаткове задоволення бачити твій збуджений погляд. Головне, щоб погляд не був переляканим. Потренуйся дивитися м’яко і сексуально.

Тому думайте тільки про те, що ви хочете, і не допускайте ніяких думок про погане закінчення цих забав. Якщо трапитися, так що ви соромитеся, робити мінет при його погляді, то просто зав’яжіть йому очі, також підбадьоривши його словами, що ви обожнюєте робити це чуттєво і без будь-яких зорових контактів. Тільки його і ваші почуття. Для тих, хто мине, робить не вперше, існують книги з майстерності.

Зміст

Ознаки вдалої пози:

Мало хто надає значення вмінню робити хороший мінет. У нашому суспільстві це не вважається важливим. Але ж для того, щоб доставити партнеру найвище задоволення від жінки потрібні тонкі вміння. Завжди можна вчитися на власному досвіді, але це може зайняти досить тривалий час. Тому нижче дано кілька порад щодо правил хорошого мінета, який ваш партнер ніколи не забуде.

З чого почати: перші кроки або мінет для початківців.

Все більше дівчат починають помічати, що чоловіки дуже трепетно ставляться до свого я. Якщо ж бути точніше то до насіння. Здогадок може бути багато, але висновок все одно один. Коли чоловік кінчає і вихлюпує з себе все що вимагає організм, в її очікуваннях що жінка все це буде злизувати і ковтати. Як би пішло це не звучало, це все одно, що визнання в почуттях. Якщо ж вони бачать що жінці неприємно ковтати його частинку, то це те ж саме, що відкидання від нього. Після цього, як відомо чоловік більше не хоче, щоб дівчина робила мінет, може закінчитися тим, що чоловік не вважатиме за потрібне більше взагалі мати з нею справу.

Оральний секс може бути дуже різним. Починаючи від збуджуючих, дражливих і грайливих ласк до інтенсивних і пристрасних рухів. Що може дражнити сильніше, ніж рух мовою уздовж всього стовбура, потім по колу уздовж канта головки, полоскотати вуздечку, вниз по стовбуру, приділити увагу яєчкам… не обов’язково повторювати всі рухи, які ви бачили в порно роликах. Повторюючи рухи як помпа, роблячи ритмічні, різкі посмоктування, щільно стиснутими губами, ваш партнер може злякатися грубості. Такі рухи не є запорукою того, що він швидко досягне розрядки.

А ви знали, що у цикорію дуже багато корисних властивостей? Детальніше читайте цю суттю.

Але під час дієти не можна забувати про розвантажувальні дні, більш докладніше в нашій статті. У ній ви знайдете багато відповідей.

Ви відразу ж зрозумієте, робив ваш чоловік обрізання чи ні. У нашій країні обрізання не є такою поширеною практикою як на Заході. У обрізання є свої переваги і недоліки. Якщо член обрізаний, гострота відчуттів чоловіка буде найімовірніше більше. Перейдіть до стовбура пеніса. На вершині ви побачите головку, яка товщі самого органу.

По-перше, не забувайте, що у вас є губи. Так, Безліч дівчат думає, що тільки рот і все. Ні, насправді губи також заводять, особливо коли починаєте цілувати знизу, а потім, піднімаючись до мошонки, проковтнути його. Тільки робити це треба не глибоко, щоб чоловік відчув, що повністю вами не опанував.

Техніка орального сексу.

Підберіть зручну і красиву позу Як зробити ласки смачними і полюбити оральний секс Правильні техніки фелляції і иррумации Пестіть член і яєчка Масаж простати посилить оргазм Як урізноманітнити мінет Правила Хеппі-Енду Робіть все з задоволенням Що буде, якщо не займатися таким сексом.

Зверніть увагу на рубчик, який йде на нижню частину пеніса. У місці з’єднання, де сходяться два кінці цього неправильного кола, буде прикріплена крайня плоть, якщо ваш партнер не обрізаний. Саме ця точка є найчутливішим місцем, спробуйте довести чоловіка до оргазму, лише легко постукуючи мовою по цій точці. Приділяйте велику увагу при минете голівці члена і зоні, яка прилягає до неї.

Керівництво по мінету.

Автор: Валерія Агинская. 01 жовтня 2016.

Отже, ви вже уважно розглянули і вивчили член вашого чоловіка. Вивчили всі його чутливі місця і ерогенні зони. Щоб спробувати краще зрозуміти реакції вашого партнера і використовувати це в своїх цілях, спробуйте виконати наступні нехитрі дії. Коли член знаходиться в напруженому стані і дивиться прямо в стелю, візьміть однією рукою його яйця, як би зберіть їх у жменю.

none

Робимо мінет правильно.

Отже, не бійтеся оральних ласк. Розгляньте, пізнайте і грунтовно вивчіть чутливі зони свого чоловіка. Відкиньте всі забобони і подаруйте своєму партнеру незабутні хвилини насолоди. Ви отримаєте подяку від нього сповна.

Повернемося знову до голівки члена. На самому кінчику ви можете побачити отвір сечівника. Саме звідси відбувається еякуляція, тобто викид сперми. Спробуйте самим кінчиком язика попестити цей отвір. На тілі чоловіка є багато ділянок,які чуйні до ніжних дотиків вашого язичка і губ. Спробуйте звернути увагу на ареоли сосків чоловіка, вони бувають дуже чутливі. Поцілуйте їх і стежте за реакцією партнера.

Чи можна збільшити член мінетом?

У жінок часто виникає питання, в якому положенні їм перебувати під час орального сексу. З-за анатомії члена партнера і рота жінки, найбільше задоволення чоловікові можна доставити стоячи на колінах між його ніг. В такому випадку ви берете його пеніс в рот знизу, а не збоку або зверху. Кожен чоловік унікальний, спробуйте різні пози і виберіть ту, яка сподобається вам і вашому чоловікові найбільше.

Зовнішній периметр головки є віночком, який з’єднує головку і стовбур члена. Віночок вважається найчутливішою частиною органу, приділяйте йому найбільше уваги при виконанні мінета.

Більшість дам хочуть думати, що знають, як принести задоволення чоловікові. Вони не прислухаються до свого партнера, а лише командують: лежи, не чіпай, все зроблю сама. Але ось мало хто задається питанням, які ласки більше приємні самому чоловікові. Яким він представляє ідеальний мінет. Варто розуміти, що чоловіки отримує уявлення про оральні ласки з порнофільмів, оповідань друзів і з власного досвіду.

Виконання традиційного минета.

А про те, як заплести французьку косу можна прочитати за адресою http://iwomanly.ru/beauty/kak-samoj-zaplesti-francuzskuyu-kosu/.

Підберіть зручну і красиву позу.

Здрастуйте. Ні, оральними ласками не можна збільшити статевий член. Збільшити дітородний орган можна за допомогою хірургічного втручання, коли хірург витягує назовні приховану частину пеніса, фіксує її, внаслідок чого член стає довшим на 2-3 див. В будь-якому випадку, навіть хірург не зможе збільшити пеніс на більшу кількість сантиметрів, ніж у чоловіка приховано всередині. Зважаючи на це, не варто чекати від даної операції відразу значних розмірів пеніса. Якщо приховано всередині 1 см, значить, настільки сантиметрів чоловічий член і стане більше. Після операції носиться спеціальний ортопедичний прилад екстендер, який не дозволяє витягнутої частини повернутися назад. Пристроєм можна користуватися і без хірургічного втручання. Однак часу для збільшення пеніса потрібно набагато більше. В середньому, щоб додати 2 см, необхідно щоденне носіння приладу до 6 годин в день на протязі 3-8 місяців. Сказати більш конкретно, скільки знадобиться часу, не представляється можливим. Все залежить від індивідуальних конституціональних особливостей конкретного чоловіка. Для отримання швидкого ефекту збільшення можна скористатися вакуумною помпою, яка дозволяє збільшити член в кілька разів. Ефект буде короткочасний, триватиме не більше 2-х годин. Як правило, помпа використовується безпосередньо перед сексом для досягнення штучної ерекції і збільшення пеніса.

Головне правило — чоловік повинен бачити, що це приносить вам радість, що ви любите і приймаєте його «гордість і гідність». Мало який чоловік дозволить собі закрити очі, коли це його перший досвід оральних ласк з новою партнеркою. Він буде стежити за ситуацією, щоб переконатися в тому, що їй можна довіряти. Коли він заспокоїться і зрозуміє, що може довіряти тобі, то розслабиться і прикриє очі. Хоча деякі чоловіки люблять спостерігати за процесом. Дивитися на оральні ласки коханої жінки-це збуджує.

Було безліч суперечок, і, як відомо, народилася істина, яка була прийнята хоч і не всіма сторонами, але прийнята. Дівчина, яка любить свого хлопця воістину, проковтне те, що чоловік їй дає. Відразу чутні вигуки, що дівчина не повинна робити цього, якщо їй гидко. Але ось і ні. Уявіть себе на його місці, і що б ви відчували, коли вам, доставивши задоволення потім, відвернувшись, виплюнули весь вміст на підлогу. Не з приємних відчуттів, як ніби в душу плюнули, чи не правда? Тому, щоб правильно зробити мінет і не образити при цьому свого чоловіка, грунтовно попрактикуйтесь.

Візьміть член в руку міцніше, обголи його головку і почни вилизувати, як ніби це ескімо у тебе в руці. Можеш виконувати мовою різноманітні рухи, починаючи від повільних погладжувань, закінчуючи швидкими короткими дотиками. Прислухайся до поведінки партнера, коли відчуєш його швидкий оргазм, погрузи член в рот і збери всю сперму, щоб не забруднити себе і одяг.

Інструкція приголомшливого мінета:як робити і чим здивувати чоловіка.

Можливо ви чули вже про швидку і ефективну дієту, якщо ні, то радимо прочитати-гречана дієта для схуднення.

Порнофільми і розповіді друзів не завжди є об’єктивним джерелом інформації. Фільми знімаються не як відео уроки, а для того, щоб максимально повно порушити глядача. Не всі прийоми, побачені в ролику, можна відразу ж виконати в житті. Розповіді друзів теж не завжди є об’єктивним джерелом інформації. Присутні друзі можуть значно прикрасити деталями свою розповідь.

Для того щоб ваш чоловік не обговорював зі своїми друзями про те що ви не вмієте робити правильно мінет, зробіть пару дій. По-перше, завжди запасайтеся мастилом для того щоб вхід був м’якше і приємніше, також можна використовувати крем або яке-небудь рідке речовина, щоб задіяти ваші смакові рецептори, для слини. І найголовніше це не повторюватися. Для початку просто заведіть його губами, потім руками і тільки вже потім ротом. І ніколи не затримуйтеся більше хвилини на одному русі, це може вивести чоловіка з себе. Просто подразните його, і ви через 5 хвилин побачите результат.

Чоловік розташовується на спині. Його ноги розсунуті.Пестити вуздечку і головку члена дамі в цій позі дуже зручно. Можна допомагати собі руками. Зробіть ставку на кругові обертання і руху вгору-вниз. Час від часу виводьте дітородний орган вашого партнера з рота. У такі перерви можна пестити підставу члена. Також не забувайте про те, що чоловікам дуже подобається, коли пестять їх яєчка.

Короткий зміст статті.

Як правильно зробити оральний секс приголомшливим для коханого чоловіка і для себе? Використовуй смачний лубрикант – слини не вистачить, щоб коханець відчув божественні ласки члена ротом. Для виконання фелляції вибирай лубриканти тільки відомих і якісних марок – наприклад, System JO Gelato або той же Swiss Navy. Їх роблять на водній основі без жирів і силіконів. Ти, мабуть, здивований, навіщо взагалі потрібні якісь лубриканти, так ось вся справа в тому, що твоїй слини буде недостатньо для того, щоб було відмінне ковзання, крім того зараз світ інтим-індустрії плигнув далеко вперед і сучасні засоби створюються гиппоалергенными і дуже высококачесвенными, вони допоможуть подолати неприємні відчуття , а іноді (коли потрібно) і неприємних запах геніталій чоловіки, і асортимент смаків справді здатний задовольнити навіть найвибагливішу і досвідчену гурманку – Wicked зі смаком булочки з корицею, Shunga – шампанське і полуниця, System JO — тропічні фрукти…ммм….

Поза «Схиляння»

Чоловік стоїть на підлозі. Жінка стоїть перед ним на колінах. В цьому випадку вона зможе повністю контролювати весь процес. Партнер може допомагати дамі, задаючи потрібний темп. Ласкаво візьміть жінку за голову. Здійснюйте поступальні рухи. Даний процес називають иррумацией.

Є інша варіація цього способу. Взявши член в руку, обголи його головку. Потім обійми щільно головку губами і починай торкатися до кінчика члена круговими рухами мови. Візьми член в руку і обголи головку. Після цього міцно обніми її губами, немов манжетою і торкайся до самого кінчика члена круговими рухами мови. Це дуже дієвий спосіб довести партнера швидко до оргазму.

Поза «Сантехнік»

Важлива примітка: це подобається далеко не всім представницям прекрасної половини людства. Фізичний дискомфорт в даному випадку може бути дуже серйозним. Заздалегідь обговорите всі ці нюанси. Жінка при такій позиції може дивитися партнеру в очі. Візуальний контакт допоможе вам краще відчувати один одного. Позиція прекрасно підходить для тренування глибоких ласк. Пестіть яєчка і вуздечку члена. Активно використовуйте руки.

Визначивши найчутливіші точки, зосередьте всю свою увагу на них. Як було сказано вище, у чоловіків особливо чутливо місце, де віночок головки і крайня плоть з’єднуються. Спробуйте облизувати це місце довше, ніж інші ділянки і кінчиком язика постукуйте по цій точці. Так ви розбудите вулкан пристрастей свого чоловіка. При відсутності досвіду оральних ласк цей спосіб є виграшним. Також спробуйте цей варіант, якщо у вас не так багато часу для ласк партнера.

Як зробити ласки смачними і полюбити оральний секс.

Не зачіпаючи почуттів.

При наближенні оргазму, ви помітите зміни в члені партнера. Сигнали близького оргазму не можна переплутати. Головка члена набухає і стає більше, ніж при ерекції. Ви можете відчути ривки і поштовхи стегнами, як ніби чоловік хоче вставити член ще глибше. У більшості чоловіків на кінчику члена перед оргазмом виділяється крапля рідини. Коли ви бачите цю рідину і розкриття отвір на кінці члена, значить, ви все робили правильно і фінал вже близький. Ваш партнер близький до оргазму.

Зубки в мінеті, вимагають особливої уваги. Потренуйся ховати їх, обертаючи губами. Постарайся ніяким чином не заподіяти біль, інакше від грубого поводження партнер оцепенеет і більше не довіриться тобі повністю. Спогади про твої гострі зубки ще довго будуть спливати у нього в пам’яті.

Здрастуйте. Мій хлопець комплексує з приводу свого розміру, а я чула, що від мінета пеніс росте? Так може мені частіше йому робити мінет?

Поза «Класична»

Техніка нанесення мастила:

У жінки з’являється можливість пестити анус і яєчка чоловіки. Важливо відзначити, що ласки ануса переважна більшість чоловіків дуже цінує. Не пропустіть цю можливість. Всі ймовірні табу обговорюйте ще до початку постільних пригод. У цьому випадку вам вдасться уникнути багатьох незручних моментів, які цілком можуть вилитися в серйозні розбіжності і навіть скандали. У представленій позі партнер може рухатися самостійно. Втім, здатності задавати темп не позбавлена і жінка. Їй слід вхопитися руками за стегна або ноги чоловіка. Член проникає в горло дуже глибоко.

Як позбутися від нудоти під час минета:

Другий секрет, як полюбити оральний секс – це впевненість у своїх діях. Якщо ти знаєш, як робити мінет, які техніки використовувати, як їх поєднувати і що подобається саме твоєму партнерові, то оральний секс буде справжнім задоволенням для тебе. Ти будеш постійно бачити на обличчі своєї другої половини насолоду, будеш чути стогони, будеш отримувати його подяка – погодься, це дуже дорого коштує. Тим більше, що люди так влаштовані, коли вони вміють щось робити добре, їм неодмінно хочеться продемонструвати це комусь ще.

Ти можеш комфортно перебувати в ній кілька хвилин; Вона зручна для твого коханця; Ти можеш стимулювати головку пеніса і його стовбур, а також мошонку і промежину.

Попроси коханця поголити лобкову зону або зробіть це разом в душі; Нехай партнер ретельно вымоется перед сексом; Скористайся оральним лубрикантом – наприклад, Shunga зі смаком винограду або мандарина точно переб’є природний запах статевих органів; Глибоко дихай і впускай пеніс так глибоко, як ти можеш – з кожним разом це буде вдаватися все краще.

Нанеси на зап’ястя трохи мастила, вистачить всього кілька крапель; Лизни зап’ясті, як це роблять у фільмах так, щоб це виглядало еротично; Приступай до самого процесу, використовуючи техніки, які ти побачиш нижче.

Якщо гидливість сильніше тебе, і ти не хочеш навіть намагатися її подолати, зроби так дозволь випустити сперму тобі в рот, а потім непомітно виплюнь її в серветку. Альтернативний варіант – сперма на груди або зімкнуті губи. Деякі дівчата артистично відкривають рот, дозволяючи всій спермі витікати з нього. Подивися порнофільм про мінете, почерпнеш там багато відмінних ідей на цю тему.

Ще одне яблуко розбрату в питанні гидливості-сперма. Жінки можуть відверто плюватися нею або бігти у ванну відразу після оргазму партнера. Не роби так. Твоєму хлопцю буде неприємно бачити, що рідини його тіла тобі настільки огидні.

Краще постарайся поступово звикнути до смаку і запаху сперми. Так, це не делікатес, але сперма досить корисна, ми про це розповідаємо детальніше в нашому відеокурсу «Оволодій мистецтвом оральних ласк», а за допомогою спеціальної дієти партнер навіть може поліпшити її смак. Загалом, ковтання сперми-справа звички, ніхто з цим навиком не з’являється на світ.

Почни стимулювати пеніс губами або мовою, поступово нарощуючи інтенсивність рухів. Обов’язково використовуй спеціальний лубрикант (Shunga, Wicked, Bioglide) — однієї тільки слини не вистачить, вона швидко висихає. Однією рукою обхвати стовбур пеніса, головку обхоплюй губами. Починай синхронні рухи ротом і рукою вгору-вниз, як ніби це єдиний інструмент. Тільки не старайся повторювати чоловічі рухи рукою при мастурбації пеніса-ти повинна робити все впевнено, але ніжно!

Головка розташована на стовбурі пеніса. Він не такий багатий нервовими закінченнями, тому Стимуляція стовбура мовою або руками не особа ефективна. Багато жінок думають, що чоловік досягає оргазму лише за рахунок того, що вони смокчуть стовбур його члена вниз і вгору. Це не так. Ви думаєте, що всього лише смокчете член, насправді в цей же час задня частина рота пестить головку члена, що приносить чоловікові справжнє задоволення.

Класичний мінет коханому – це фелляция. Давай розберемося, як робити її правильно.

Правильні техніки фелляции і іррумації.

Це базова техніка, з якою ти можеш починати. Якщо весь час використовувати тільки її, фелляция буде нудною, і твій суджений навряд чи отримає хороший оргазм. Важливо урізноманітнити дії так, щоб коханець не знав, що його чекає в наступну мить. Крім основного руху, старайся дражнити головку і стовбур язиком, стимулювати мошонку і промежину.

Ще одна класна техніка фелляции-це вир. Уяви собі вирву з води і повторюй руху на статевому органі партнера: круговими рухами опускайся зверху вниз. Якщо ти ще будеш при цьому сама рухатися по спіралі, а в твоїй попі буде лисячий хвіст (анальний, звичайно), твій чоловік просто на сьомому небі від блаженства.

Якщо ти захотіла трохи відпочити під час минета, то зроби техніку «Легенда порноактрис» — гучна назва, згодна? Насправді це не що інше, як відомий з підліткового віку всім чоловікам прийом — пеніс за щокою у жінки. Скільки часу вони витратили на перегляд цієї техніки в інтернеті. Подаруй йому мрію прямо зараз і порадуй його око, ти ж пам’ятаєш, що чоловіки візуали?

Ще одна класна можливість вразити класичним мінетом свого ненаглядного – це прийом «Ламбада». Як його виконати – ти береш в руку гідність свого МЧ, а головку в рот і робиш рухи головою з боку в бік, ніби виконуючи танець «ламбада». Продовжуй цю техніку, не випускай член з рота, опускаючись дощенту і піднімаючись вгору. Не забувай про прицмокували звуки і обличчя, повне задоволення і насолоди процесом (лубрикант зі смаком горіхового капучіно від Зла тобі допоможе в цьому).

Інші прийоми минета:

Мінет за допомогою мови.

Подібний різновид фелляции в народі називають не інакше як відсмоктуванням, хоча звучить і грубувато. Під час її виконання важливо щільно обхопити губами і ротом фалос і здійснювати ритмічне всмоктування члена. Під час вакуумного минета важливо дотримуватися обережності всмоктування і не переборщити з силою. Також слід стежити за своїми зубами, уникаючи контакту їх з пенісом, щоб його не подряпати. Тренуйся на фалоімітаторі Джага Джага № 6, щоб не заподіяти біль коханому і прийти до нього з вже відточеним майстерністю.

Мінет за допомогою мови також, як і класичні оральні забави користується великою популярністю. За допомогою даного способу можна швидко порушити будь-якого чоловіка. Починати слід облизуванням головки пеніса і ніжними дотиками мови до вуздечки. Періодично також слід облизувати весь стовбур від самої головки і до кореня. Закінчити стимуляцію можна за допомогою вакуумної техніки.

Горловий мінет.

Якщо ти думаєш, що чоловік може навчити класичного минету, то помиляєшся: вийде не фелляція, а іррумація. Це означає, що партнер активно рухається, а ти просто дозволяєш йому проникати глибоко в свій рот. Форуми часто пишуть про глибокий мінеті, іррумація-одна з його різновидів.

Нанеси на пеніс мастило, обхвати стовбур рукою і починай повільно рухатися вгору-вниз, потім підключи другу руку і провертай їх одночасно в різні боки-так ти досягнеш ерекції. Щоб порушити партнера ще більше, ніжно проведи мовою по голівці, змінюючи легкі дотики відчутним натиском. Вибери позу, в якій партнер може вільно проникати в рот – наприклад, ляж на ліжко на спину, голову свесь вниз. Чоловік стає поруч з ліжком на коліна. Глибоко і розмірено дихай носом. Тримай партнера за стегна, щоб контролювати його рухи: хоча при цій методиці рухається тільки він, ти можеш уповільнити процес або змінити амплітуду руху.

Вакуумний мінет.

Глибока Стимуляція вважаються найскладнішою у виконанні, проте саме горловий мінет здатний подарувати максимально яскраві відчуття чоловікові. Глибокі оральні ласки по праву називають королівським мінетом, який не тільки дарує незабутні відчуття чоловікові, але і повністю задовольняє в моральному плані. Самостійно Ми спеціально розробили курс «ТОП 12 технік глибокого горлового мінета» для того, щоб ти з нуля могла легко навчитися робити королівський мінет і потрапила в 4% дівчат, які можуть повністю задовольнити свого чоловіка орально! Простіше глибока фелляция дається тим, у кого знижений блювотний поріг, але будь-яку фізіологічну реакцію можна подолати, якщо потренуватися.

Техніка иррумации:

Оральні ласки – це мистецтво, і чим більше ти практикуєшся, тим краще. Але є і теоретична частина, яку варто вивчити як табличку множення.

Отже, підведемо підсумок законів і правил хорошої фелляции:

Здавалося б, все досить просто – головне мати бажання практикуватися. Але є і помилки, які ставлять під питання твою техніку оральних ласк. Їх може допустити навіть досвідчена жінка, так що не переживай, просто постарайся запам’ятати їх і контролювати себе.

Основні помилки:

Як зробити класний і незабутній мінет? Звичайно, основне — ласки ротом члена свого коханого чоловіка. Отримавши базові знання, як робити мінет, ти зможеш імпровізувати. Головне правило – постійно міняти техніки (в середньому кожні 50 секунд), щоб рухи не були одноманітними.

Ти коли-небудь чула про те, що на пенісі чоловіки є цілих 30 основних ерогенних зон, які потребують різних типів стимуляції? Перерахуємо деякі з них:

Губки уретри; Вуздечка; Ребра стовбура; Купол головки; Корінь члена (під мошонкою).

Пестіть член і яєчка.

Дотики зубів до пеніса. Коли ніжного чоловічого достоїнства стосуються гострі зубки, хлопець просто обмирає і вже не може сконцентруватися на приємних відчуттях. Витягни губи вперед, як ніби п’єш з трубочки – в такому положенні їх варто тримати, коли стимулюєш пеніс. Одноманітність. Уяви, що коханець робить тобі куні так, ніби застиг на одному місці. Навіть якщо спочатку було приємно, в результаті дотику стануть дратівливими і навіть болючими. Задіюй всю статеву зону-переміщатися з головки на стовбур, стимулюй мошонку і стегна. Різкість і нетерплячість. Якщо ти починаєш різко смикати член і з самого початку брати швидкий темп рухів, не чекай гарного результату. Краще спершу пограй з сосками, животом і стегнами чоловіка, потім перемикайся на фалос. І пам’ятай, що швидкий оргазм – не самоціль, краще нехай він буде яскравим і незабутнім. Незацікавленість. Роблячи чоловікові послугу, і зі скорботним обличчям виконуючи свій обов’язок, ти не станеш класною коханкою. Краще принципово відмовся від оральних ласк, а якщо вже зважилася – покажи, що тобі теж це подобається! Не треба ховати обличчя, мовчати або демонструвати зневагу.

Навіть якщо ти інтуїтивно знайшла ці ерогенні зони або прочитала про них, завжди залишається ризик зробити щось неправильно. І це не даремно – ну хто з дівчат знає, що з вуздечкою потрібно звертатися дуже ніжно, а ласки головки без обов’язкового упору в долоню, язик, гортань або щоку не зможуть принести очікуваного результату? Самостійно дійти до таких висновків дуже складно – навіть сам чоловік не знає, як поводитися з чутливими місцями свого прутня!

Відеокурс «Оволодій мистецтвом оральних ласк» дасть тобі ключі до всіх ерогенних зон чоловіка, навчить отримувати максимальну віддачу у вигляді стогонів задоволення і яскравих оргазмів, і ти точно дізнаєшся, як зробити приголомшливий мінет своєму чоловікові. Стати чудовою коханкою нескладно – потрібні перевірені знання і звичайно практичні тренування! Перед переглядом курсу краще купити фалоімітатор – тобі обов’язково треба відточити свою майстерність перед тим як демонструвати її чоловікові.

Техніки ласки мошонки:

Достатню кількість мастила; Постійна зміна типів рухів і технік (3-4 методики за раз, кожна не більш 50 секунд); Зручна для тебе і для партнера поза; Хороший огляд того, що відбувається для чоловіка; Твоє щире бажання принести задоволення.

Існують спеціальні техніки ласки мошонки, але про них мало хто знає. В уроці» як пестити мошонку » наш сексолог Валерія Агінська поділиться секретами і авторськими напрацюваннями-твій благовірний буде у нестямі від захвату, якщо ти здивуєш його такою ласкою. А зараз давай розберемо кілька популярних технік-Випробуй їх на улюбленому вже сьогодні. Тільки не забувай: яєчка – чутлива область, силу прикладати не треба!

Перед тим як стимулювати мошонку мовою, обов’язково нанеси на неї водний лубрикант – той же, що ти використовуєш для фалоса. Якщо плануєш приділити увагу виключно ласк руками, використовуй силіконову змазку – вона не так швидко висихає і краще ковзає. Добре себе зарекомендували Pjur Original, Shiatsu Love Glide, Toy Joy Lube Silicone Based. До речі, щодо ручних технік – на цю тему у нас є цілих три відеокурсу під назвою «Подаруй чоловікові яскравий оргазм». Освоївши мануальні техніки з цих курсів, ти зможеш не тільки радувати чоловіка таким видом сексу, про який він навіть не підозрював, але і створювати свої круті сети з орально-мануальних прийомів. Повір, жінки, які володіють цими знаннями і вміннями –це справжні богині для будь-якого представника сильної половини людства.

Мистецтво класного минета-це ще й ласки мошонки, на ній багато нервових закінчень. Спробуй акуратно стискати їх рукою, паралельно стимулюючи пеніс-натискати потрібно не сильно і не дуже слабо, щоб не було лоскотно. Можеш використовувати мову і губи, щоб зробити рухи більш ніжними.

Чудеса-чотири пальці під тильною строною мошонки і великий палець на розділовому шві. Втираючими рухами проминаємо шов, при цьому іншою рукою стимулюємо головку. Кішечка-невеликими кігтиками стимулюємо мошонку з боків (не дряпаємо!). Краб-всіма п’ятьма пальцями однієї руки як би впиваємося в шкіру (мошонку).

Трясти; Сильно стискати; Брати в рот обидва яєчка одночасно.

Чого ніколи не треба робити з мошонкою.

Отже, ласки мошонки:

Не забувай про руки-поки твій рот і одна рука зайняті членом, другу руку можна використовувати для стимуляції мошонки. Попередньо нанеси мастило.

Стимулювати простату можна і без масажерів – рукою. Перед таким експериментом не забудь заручитися згодою коханого.

Правила красивого минета в сексі-задіяти якомога більше зон одночасно. Якщо тобі цікаво, як зробити незабутній мине, зверни увагу на «золотий стандарт»: губами і однією рукою ти пестиш голівку і стовбур, інша рука займається мошонкою, але один її палець введений в анус.

Як урізноманітнити мінет.

Так, класичний мінет коханому не передбачає анальних ласк, але простата — дуже чутлива ерогенна зона. Завдяки її стимуляції можна багаторазово посилити оргазм. Є спеціальні масажери анатомічної форми-вони вставляються в пряму кишку і впливають прямо на простату. Наприклад, Rebel Prostate Stimulator, Renegade Prostate Massager, Anal Fantasy Rectal Rocket. Для початківців краще підбирати вироби невеликого розміру з вібрацією-вони допоможуть увійти в смак. Відмінно підійде Anal Fantasy beginner’s Prostate Stimulator від Pipe Dream.

Зигзаг-гострою мовою здійснюй зигзагоподібні рухи на шовчику мошонки. Гармошка-вказівним і великим пальцем візьми мошонку в долоню і всмоктуючими рухами ротом стимулюй яєчка. Гладка зачіска-розслабленим мовою вилизуй всю мошонку.

Як стимулювати простату:

Обов’язково обговори можливість повноцінного проникнення з партнером: віртуальний мінет на форумі – це одне, але на практиці хлопці бояться впускати що в свій анус.

Сексолог Валерія Агінська в своїх уроках не тільки розповідає, як правильно робити незабутній мінет, але ще і пропонує спеціальні техніки з масажу простати. На нашому сайті ти знайдеш спеціальний курс «Масаж простати», який додасть сто очок до твоїх сексуальних вмінь!

Ти вже знаєш, якими бувають способи минета. Здивуй коханця, постійно змінюючи техніки — кожна з них повинна тривати не більше 50 секунд, інакше відчуття притупляються. Але демонструвати весь арсенал відразу не потрібно-за раз досить змінити 3-4 техніки.

Додаткові техніки:

Мистецтво ласки члена ротом передбачає постійну зміну рухів: стимулюй член обертанням, потім перейди на базову техніку вгору-вниз; Феляція або фелляция чоловічого члена – не тільки «смоктання», потрібно задіяти також і мову. Оближи чутливу головку, постукуй мовою по стовбуру, швидкими рухами спускайся до самої мошонки. Хвиля — жінка показує себе в русі. Поза збоку від партнера. Обхопи головку губами, легкий підсмоктування і пірнаючими рухами головою вперед, вправо і вліво простимулюй головку члена. Грація — головка члена впирається у верхнє небо, і рухом головою (як-ніби киваєте) — стимулюйте купол головки, а руками — легкими рухами масажуйте шовчик на мошонці.

Нанеси на палець анальну мастило, відмінно підійде лубрикант Pjur Anal; Ніжно масажуй вхід в анус круговими рухами; Введи палець на приблизно на сантиметр; Починай зворотно-поступальні рухи; Якщо партнер згоден, просувай палець далі на 3-4 см; Круговими рухами масажуй простату на передній стінці прямої кишки.

Коли ти розібралася, як навчитися смоктати коханому чоловікові, саме час дізнатися деякі хитрощі. Існує багато різних способів урізноманітнити феляцію, ось деякі з них:

Масаж простати посилить оргазм.

Метелик. Візьми пеніс в рот і використовуй мову, щоб відтворити тріпотіння крилець метелика на стовбурі. Постійно торкайся до різних місць, активно рухайся. Піаніно. Ніжно облизуй головку мовою, пальці однієї руки зімкнуті на стовбурі члена. По черзі підсилюй натиск пальців на пеніс – спочатку мізинця, потім безіменного пальця, середнього, вказівного, як ніби натискаєш клавіші піаніно. Зроби те ж саме в зворотному порядку. Гаряче-холодно. Набери в рот трохи теплого м’ятного чаю і обхопи губами пеніс, не ковтаючи напій – партнер відчує приємний збудливий жар, потім холодок. Якщо це здається тобі занадто складним, просто пожуй м’ятну жуйку перед інтимом.

Зверни увагу, наскільки ці техніки відрізняються від звичного «смоктання», рухів ротом вгору-вниз. Але це тільки частина арсеналу насолоди, яку ти можеш доставити коханому орально. Технік дуже багато – одні допомагають швидко привести член в стан ерекції, інші наближають або відсувають оргазм. По суті, ти можеш буквально управляти оргазмом коханого, а ще його задоволенням і настроєм! Курс «оволодій мистецтвом оральних ласк» — твій доступ до найвишуканіших пестощів і технікам, про які не знає 95% жінок.

Правила Хеппі-Енду.

Головний секрет в тому, як навчитися робити мінет красиво-робити його із задоволенням! Якщо ти насолоджуєшся процесом, то починаєш інтуїтивно розуміти, що робити далі, знаходиш найчутливіші точки чоловічого пеніса. Виявляється, в статевому органі є цілих 30 ерогенних зон, але більшість з них знаходяться в сплячому стані. Чим більш різноманітні техніки ти застосовуєш і чим частіше практикуєшся, тим вище шанси значно підвищити чутливість члена до пестощів. В результаті твоя половинка буде відчувати з тобою більш яскравий і тривалий оргазм, отримає море задоволення в процесі!

Робіть все із задоволенням.

Це основні правила. Але якщо ти хочеш дізнатися, як навчитися смоктати коханому чоловікові так, щоб він втратив голову, подивися відеокурс орального сексу від нашого фахівця. Тобі сподобається!

Мистецтво класного минета-це ще й підведення коханця до приголомшливого оргазму. Про те, як правильно зробити оральний секс приголомшливим для коханого чоловіка, ми вже поговорили, а зараз ми подивимося, як посилити оргазм.

Деякі дівчата гидливо дивуються – ну хто придумав мінет? Якщо ти теж відчуваєш відторгнення до оральних пестощів, включай їх у своє життя поступово, і бажано з коханим. Подивися еротичний фільм, спробуй зі своїм коханцем пограти віртуальний мінет на форумі – це збуджує, і ні крапельки не страшно. Просто знайдіть тематичний ресурс І зареєструйтесь там, а потім постарайтеся повністю відпустити свої фантазії. Подумай, як саме ти хочеш Чіпати член, і опиши все без краплі сорому. Ти можеш бути милою і покірною або відчути себе пані – головне добре вжитися в роль. До речі, віртуальний мінет на форумі можна приурочити до періоду розставання, коли ви обидва будете нудьгувати один по одному.

Відклади оргазм: доводь партнера до межі кілька разів, потім сбавляй темп – це підсилить відчуття в рази; В момент оргазму продовжуй стимулювати статевий орган, не випускаючи з рота, відчуття будуть швидко наростати; Нехай чоловік під час сексу навчить робити мінет, дай йому повну свободу рухатися у тебе в роті, діяти твоїми руками – оргазм настане набагато швидше. Коли оргазм на підході, стисни рукою підстава члена-це призупинить сім’явиверження і дозволить тобі трохи відкласти оргазм, щоб посилити насолоду. Проглоти сперму. Ну або хоча б не випльовуй її прямо на очах у здивованого партнера. Чоловікові вкрай важливо розуміти, що ти любиш і приймаєш його повністю, а не мчиш чистити зуби після сексу.

Як побороти нудоту і отримати задоволення від фелляции.

Фалоімітатор для тренувань.

ДО РЕЧІ, фелляція дозволяє відчути безмежну владу над чоловічим тілом! Це теж важливий фактор твого задоволення.

Нудота під час орального сексу пов’язана з тиском статевого органу на задню стінку твоєї глотки. Згадай, напевно ти хоч раз викликала нудоту, натиснувши двома пальцями на корінь язика — принцип тут такий же. Іноді нудоту викликають лобкове волосся партнера, лоскочучі слизову оболонку рота, неприємний запах тіла. Перебороти блювотний рефлекс можна тільки наполегливими тренуваннями і винятком всіх несприятливих факторів.

Не бійся, що партнеру не сподобається твій сюрприз, просто підготуй його заздалегідь-подзвони днем і скажи, що сьогодні вас чекає дещо особливе. Нехай час, що залишився передчуває те, що буде ввечері.

Кетсьют і трусики з перлами.

Твої помічники для приголомшливого мінета.

Перед тим як дивувати улюбленого новими знаннями, потрібно гарненько потренуватися. Вибери варіант, який буде відповідати гідно середньостатистичного хлопця – наприклад, The Realistic Cock Ultraskin. По-перше, цей фалоімітатор з категорії реалистик повністю повторює анатомічні особливості пеніса, по-друге, він забезпечений присоском. Щоб навчитися відпрацьовувати складні рухи, найкраще закріплювати «тренажер» на горизонтальній поверхні, а не тримати його в руках. Так ти зможеш отримати 100% ефект взаємодії з реальним партнером.

Ти вже знаєш, що хлопці люблять очима, тому заздалегідь продумай свій образ. Вибери що-небудь особливе, наприклад, кетсьют. Цей облягаючий комбінезон з вінілу або шкіри прекрасно підкреслює кожен вигин тіла, роблячи тебе неймовірно сексуальною. Така жінка-кішка здатна підкорити навіть самого холодного представника сильної статі, а якщо ти ще й приготувала цілу інтимну програму – коханець буде в захваті!

Альтернативою складним костюмам може бути одна пікантна деталь-наприклад, трусики з перлами. Для більшої пікантності їх краще надягати під суворий одяг на кшталт офісного костюма. Дозволь своєму благовірному запустити руку під спідницю і перевірити, що на тобі сьогодні – гарантуємо, що він не зможе встояти! А ще перед тим як доставити коханцеві оральне задоволення, можеш повільно зняти з себе весь одяг, дивлячись в очі партнеру, і залишити на тілі тільки розпусні трусики. Повір, що відкривається огляд буде чудовим!

Ти вже напевно зрозуміла, що без лубриканта фелляция не зможе бути ідеальною. Тоді давай поговоримо про найякісніших і приємних мастилах для цього виду сексу. Всі вони виконані на водній основі, не містять силікон або жири. Такі мастила не завдадуть шкоди при ковтанні, хоча спеціально ковтати їх у великій кількості не варто. А встояти буде складно – деякі лубриканти зі смаком улюблених десертів просто не відрізнити від справжніх страв! Додатковий плюс – вони не містять цукру, так що за фігуру не переживай.

Wevibe tango.

Коли ти розібралася в усіх тонкощах інтимної стимуляції пеніса ротом,Wevibe tango пора підключати секс-іграшки для ще більш приголомшливого ефекту. Ідеально підходить Wevibe tango – мініатюрний вібратор ергономічної форми, призначений для стимуляції ерогенних зон. Як подарувати коханому максимум відчуттів? Почни чіпати його фалос губами і на найактивніших збуджуючих методиках приклади до щоки або горла (якщо робиш глибоку глотку) вібратор, включи. Вібрація значно посилить відчуття і швидко доведе партнера до фіналу. Краще не попереджай про те, що будеш використовувати вібратор – ефект несподіванки збуджує ще сильніше.

Лубрикант на водній основі.

Оральний лубрикант Wicked.

У цього виробника з США дуже багато незвичайних і якісних мастил, але нас зараз цікавлять тільки оральні. Основна їх відмінність від інших-водна основа, відсутність силіконів і жирів в складі. Оскільки ці лубриканти їстівні, виробник подбав про натуральні добавки і повну відсутність цукру. А вже якщо говорити про смаки… Посуди сама, ну хіба можна встояти перед м’ятним какао, кава мокка, булочкою з корицею, вишневим лікером або яблуком в карамелі?

Чуттєві ласки ротом, плавно перетікають в глибоку феляцію – це незабутнє задоволення. До речі, не забудь нагадати благовірному, що ти теж не проти випробувати на собі чарівні властивості масла від Shunga, коли він буде робити тобі кунілінгус.

Оральне масло Shunga.

Оральне масло Shunga – цікавий аналог лубрикантів. Масляна основа робить засіб прекрасним помічником для смачних ласк, в яких ти приділяєш особливу увагу пеніса, мошонці і промежини партнера. Звичайна змазка на водній основі швидко висихає, а масло нагадує тягучий солодкий сироп, продляете задоволення.

Пам’ятаєш гру «гаряче-холодно»? Тепер те ж саме ти можеш зробити з членом чоловіки, тільки вже по-справжньому, і буквально звести з розуму новими відчуттями. Блиск для губ Shunga – це не чергова косметична іграшка, а реально працюючий секретний інгредієнт. Просто нанести блиск на губи перед тим як робити горловий, або навіть звичайну феляцію. Відчуття жару і поколювання на твоїх губах передасться на слизову оболонку члена, тканини якого дуже чутливі. Відчуття приблизно такі, як якщо б ти пожував перед оральними ласками агресивну м’ятну жуйку.

Shunga блиск для губ.

Що буде, якщо не займатися таким сексом.

Коли ти будеш знати, як правильно робити горловий мінет, захочеться вдосконалюватися і далі. Посилити відчуття коханця можна за допомогою невеликого девайса G-Vibe з потужною вібрацією. Цей вібратор дуже функціональний: його можна використовувати для стимуляції точки G і навіть чоловічий простати. Але зараз нам цікавий інший варіант застосування: коли вийдеш на глибоку феляцію, просто приклади G-Vibe до шиї. Відчуття будуть непередаваними, як ніби все твоє горло завібрувало.

Навіть якщо ти ідеальна у всіх відносинах, але при цьому гидуєш займатися оральним сексом, суджений не буде задоволений, і дуже скоро знайде дівчину, яка покаже йому небо в алмазах. Для хлопців оральний секс – показник твоєї довіри і готовності прийняти його цілком. У парах, де він відсутній:

Так, такого ж ефекту вдасться досягти тієї ж жуйкою або м’ятним льодяником, тільки от результатом експериментів може стати кандидоз або подразнення слизових оболонок – все-таки харчові продукти з цукром не підходять для цієї мети. А ось блиск-спеціальний засіб, ще й виглядає на губах чудово: всі твої красиві техніки з ним стануть ще більш ефектними за рахунок збільшення обсягу губ.

Звичайно, масло теж їстівне і чудово підходить для глибокого фелляції за рахунок розігріваючих компонентів – закінчи масаж цієї вишенькою на торті і твій коханець буде абсолютно щасливий. Зробити його ще більш щасливим допоможе аромат, який виділяє масло – шоколад, малина, ваніль, виноград, екзотичні фрукти. Якщо МЧ не любить всі ці жіночі штучки і боїться втратити свою брутальність, вибери масло з ароматом м’яти або зеленого чаю – воно абсолютно нейтрально.

Рівень близькості і відкритості набагато нижче; Люди рідше відчувають оргазм; Сексуальне життя скоро стає нудною і прісною.

Як правильно робити мінет? 7 золотих правил.

Відмовляючись стимулювати партнера ротом, ти сама позбавляєш себе статусу прекрасної коханки, але ж це куди важливіше кулінарних навичок і навіть зовнішньої краси. У той же час жінка, чудово володіє навичками фелляції, завжди виявляється бажаною, навіть якщо вона вже 20 років у шлюбі. Фелляция – найкоротший шлях до серця коханого, правда застосовувати його вже на першому побаченні не варто. Нехай краще кавалер передчуває неземне задоволення, яке отримає з тобою в ліжку.

Автор: Рита Самсонова 12.07.2014 10:02.

Розширення сексуальних горизонтів необхідно, якщо ти хочеш зберегти щасливий шлюб і стати для свого чоловіка найбажанішою жінкою. Мало просто робити феляцію – потрібно робити її добре, знати, як змусити партнера втратити голову від пристрасті. Від жінок, які вдосконалюються в мистецтві сексу, просто не йдуть – це величезна перевага. На жаль, сама ти не зможеш повністю оволодіти мистецтвом оральних забав – потрібно чітке керівництво з наочною демонстрацією, адже техніки вимагають точності виконання. Наш курс » оволодій мистецтвом оральних ласк – — це готовий підручник, в якому зібрана тільки практична інформація!

Про те, що хочуть чоловіки, жіноча половина знає настільки багато, як і чоловіча про те, що хочуть жінки. По обидві сторони цього фронту взаємин виникає непорозуміння, кожен з учасників представляє все по-своєму і становить свої сходи пріоритетів протилежної статі, спираючись на яку і відбувається створення і розвиток будь-яких відносин. Особисте життя є важливою частиною будь-яких відносин, навіть якщо вони не претендують на довгострокові. Про те, як правильно робити мінет, про те, чого очікує чоловік від жінки в моменти орального сексу, можна дізнатися в цій статті.

Як правильно робити мінет зобов’язана знати кожна дівчина, яка по-справжньому любить свого чоловіка. Якщо ж такого немає поблизу, то ці знання обов’язково знадобляться в житті, коли знайдеться той єдиний, якому не шкода буде принести задоволення. Ставлення до мінету не настільки однозначне, як може здатися на перший погляд. Навіть деякі чоловіки можуть не настільки позитивно дивитися на цей процес. А от жінкам, на плечі, точніше на руки і рот, яких лягає ця відповідальність — догодити чоловіка, доводиться або розбиратися в тонкощах питання або ж висловлювати своє невдоволення, неготовність йти таким шляхом до радості і широкій посмішці чоловіки.

Для тих, хто не має ні найменшого уявлення, що таке мінет, невелика довідка. Отже, мінет — це процес, в який входить використання рота дівчини, рук для доведення чоловіка до оргазму. Іншими словами, дівчина смокче статевий орган чоловіка, мне його руками, грудьми, облизує, чмокає, цілує, ковтає, поки чоловік не досягне свого піку насолоди. Щоб правильно це робити, дівчині обов’язково потрібно бути позитивно налаштованою до цього процесу, їй ні в якому разі не потрібно показувати свою огиду або небажання смоктати, інакше все пропало. Покажіть свою радість ! Повірте, ця радість до вас повернеться, коли справа дійде до орального акту — кунілінгуса.

Ми жодним чином не хочемо схилити вас до тієї чи іншої точки зору, ми лише надаємо корисну інформацію для тих, хто хоче отримати цінні знання і застосувати їх на практиці. Перед тим, як перейти до перерахування основних правил правильного мінету, варто сказати, що для досягнення найкращого результату ваші стосунки з хлопцем повинні бути не тільки на фізичному рівні, пристрасний мінет суттєво програє чуттєвого, наділеному любов’ю і визнанням. Не потрібно боятися експериментувати , страх зробити щось не так не має пробиратися в вашу голову. Для цього краще підготуватися заздалегідь, прокручуючи основні правила кожен раз, коли ви будете робити своєму обранцеві щастя. Отже, як робити правильно мінет, дізнайтеся далі.

Послідовність дій залежить від вашого досвіду. Починати перші мінєти варто з того, щоб просто використовувати свій рот і руки для стимуляції члена.

Схема дуже проста: дівчині потрібно вміло використовувати силу тертя з допомогою рота і рук, чим ніжніше і пристрасніше ви будете смоктати цей м’ясний льодяник, тим ефективніше буде результат, тим краще буде мінет, тим більше щастя ви побачите в очах свого чоловіка.

Для початку візьміть його в руки, повільно і ніжно відсувайте крайню плоть і знову ховайте головку в чохол. Поступальні, циклічні рухи туди-сюди зроблять свою справу, але цього мало. Без рота і губ не можна зробити правильний мінет. Для цього візьміть спочатку край члена в рот, уявіть, що ви давно хотіли льодяник і ось він вам дістався. Облизуйте, цілуйте, ковтайте, запускайте глибше в рот член, не забуваючи і про руки, які можна покласти на сідниці хлопця або використовувати для масажу яєчок, члена.

Ці прості правила можна модернізувати, підключаючи свою фантазію і особисті уподобання чоловіка, який буде радити вам або направляти в потрібне русло. Не забувайте головне: правильний мінет окупиться в майбутньому, ви розташуєте до себе чоловіка, у вас завжди буде аргумент вимагати від нього якісь дрібниці або серйозні речі, від шоколадки до автомобіля, від простої посмішки до заповітного відповідного кунілінгуса. Але не варто сильно сподіватися на те, що тільки хороший мінет поверне на Землю мир: проблеми у відносинах потрібно вирішувати в процесі бесіди, а не оральним шляхом.

Коли член буде тверднути, ви можете змінювати швидкість процесу, то зупиняючись, то прискорюючись. Коли цей жезл стане досить твердим, можна приділити увагу всій його площі. Цілуйте від головки до яєчок, облизувати, при цьому притримуючи в зручному положенні член руками і не перестаючи його стимулювати рухами «туди-сюди». За станом свого партнера ви повинні змінювати ступінь впливу. Коли справа буде наближається до закінчення і відповідно оргазму чоловіки, вам потрібно зосередитися і всі рухи робити з більшою пристрастю, більше уваги приділяючи голівці члена, де зосереджено більшість всіх ерогенних клітин. У момент оргазму бажано не випускати член з рота і прийняти весь результат всередину — це запорука відмінного мінету. Якщо ви все це глотнете, вам не буде ціни, але якщо ви цього не зробите, нічого страшного, головне, після цього не зупинятися і продовжувати стимулювати за колишньою схемою статевий орган хлопця. Протягом хвилини-двох член найбільш чутлива до пестощів, особливо голівка, тому продовжуйте ласки губами і руками, поки цей м’ясний болт не стане падати і перетворюватися у звичайного черв’ячка.

Перше правило чудового минета: дивитися в очі.

Тепер же розберемося в тонкощах відмінного мінету. Ці правила, які описані нижче, повинні осісти в пам’яті і бути присутнім там все свідоме життя.

Інструкція для початківців.

Крім безпосередньо самого рота, звичайно потрібно підключати до процесу обидві руки, ну або скільки їх у вас там. Якщо немає рук, тоді селяви. Беріть член в руки, масажуйте яєчка, сідниці також будуть раді рукам. Коли жезл буде в роті, проводите руками від паху до грудей, погладжуючи свого партнера. Повертайтеся до того, щоб стискати руками посох чорного короля і допомагаючи губам цю відповідальну роботу. Руки повинні брати участь в мінеті нарівні з Ротом і губами. Потрібно пам’ятати також, що краще долоньки змастити кремом або будь-якою рідиною (слина, вода, сік), щоб не було сухого тертя, це може доставити неприємні відчуття для чоловіка.

Третє правило, яке допоможе зробити правильно мінет: глибина проникнення.

Друге правило відмінного минета: використовувати руки.

Четверте правило хорошого мінета-спостереження за чоловіком.

Візуальний контакт не обов’язковий, але в більшості випадків він грає важливу роль. Особливо, якщо чоловік дивиться на вас, то ваш погляд буде тільки позитивним моментом. Але тут важливо не тільки дивитися, але і намагатися донести поглядом свої емоції і пристрасть, передати через очі щире бажання зробити його щасливішим. З допомогою очей ви показуєте свою готовність спілкування незважаючи на те, чим ви зараз займаєтеся, ви завжди поруч, навіть зараз, коли вам дуже непросто.

Від того, наскільки глибоко ви ковтнете член, залежить ваш ступінь зацікавленості результатом. Причому тут не головне результат, чоловік оцінить саме ваше бажання взяти його якомога глибше. Просто спробуйте глибше його засунути в рот, при цьому висунувши мову і як би поклавши член на нього (так він увійде набагато ефективніше). У багатьох дівчат можуть виникати блювотні рефлекси, проте пам’ятайте, наскільки важливим процесом ви займаєтеся і пробуйте знову й знову. З часом ви навчитеся робити чудовий глибокий мінет, який піднесе вашого партнера на найвищі рівні блаженства.

Також одна з особливостей відмінного мінета — це щоки. Хлопці просто обожнюють дівчат, які запускають член за щоку. Як це відбувається? Уявіть, що ви чистите зуби на одному з боків рота, так ось статевий орган буде замінювати щітку. Тут потрібно знайти золоту середину, наскільки сильно потрібно закидати за щоку. Найкращий результат досягається після тренувань і проб.

За допомогою візуального контакту, про який ми писали в першому пункті, спостерігайте за реакцією партнера, дивіться, наскільки йому подобаються ті чи інші рухи і ваші рішення. Саме за допомогою постійного спостереження ви досягнете найкращого результату. Відзначайте ті моменти, коли ваші дії приводили чоловіка до найбільшого задоволення і стогонів, запам’ятовуйте і намагайтеся враховувати його стан. В кінці, коли він буде хотіти кінчати, постарайтеся не витягати посох чорного короля з рота, цим ви доставите чоловікові неймовірне задоволення. Хоча, деякі люблять кінчати на груди або волосся, не відмовляйте йому в цьому задоволенні. Спостерігайте за ним, за всіма Його бажаннями і намагайтеся наступного разу врахувати напрацьований досвід.

Якщо ви робите з дня у день все за однією схемою, скоро це набридне вашому партнерові, та й вам теж потрібно якось розвиватися і вивчати нові горизонти. Тому спробуйте експериментувати. Не варто вдаватися в крайнощі, в межах розумного пробуйте нові підходи, покусування, пощипування крайньої плоті, потряхування. Тут все на вашій совісті. Чим більше розмаїття ви внесете в свою минетную життя, тим більше буде вдячний вам за це хлопець.

Шосте правило, без якого не вийде хороший мінет — використання мови і щік.

П’яте правило відмінного мінета-різноманітність.

Сьоме правило чудового минета: бесіда.

Губи, рот, руки і навіть ноги-це все відмінно, але цього мало. Для відмінного і чудового минета потрібна мова і ваші щоки. За допомогою мови ви повинні починати процес, поступово підключаючи руки і поцілунки губами. Облизуйте якомога більше поверхню самого шкіряного болта, спускайтеся до яєчок, приділяйте особливу увагу голівці, вона дуже чутлива. Для того, щоб ковтати глибоко, мову потрібно висовувати і класти одноокого змія на нього.

Часто трапляється, що після хорошого минета хлопець бажає віддячити дівчину кунілінгусом або відмінним повноцінним статевим актом. Це одна з головних ваших мотивацій, шановні дівчата. Правильно зроблений мінет буде запорукою успіху відмінною і насиченою сексуального життя в парі.

Склади руки чашкою і підтримуй мошонку знизу, поки стимулюєш пеніс – виникне невелике приємне тиск. Легенько стисни мошонку над яєчками, щоб шкіра на них злегка натягнулася. Погладжуй мошонку мовою, можна по черзі взяти кожне яєчко в рот, гарненько зволоживши їх.

Корисні поради для життя — Лайф рада.

Ці нескладні правила можуть допрацьовуватися вашим особистим досвідом. Ми лише трохи направили вас на шлях істини. Дуже багато прийде з практикою. Бажаємо проводити її з близькими людьми, до яких ви відчуваєте теплі почуття, а не лише статевий потяг. Пам’ятайте, що мінет може стати причиною зараження вірусними захворюваннями: сифіліс, гепатит, герпес та інші. Тому даруйте радість своїм ротом, губами, мовою і щоками тільки перевірених молодих людей.

Після кожного мінета потрібно спілкуватися. Про що? Звичайно ж про те, наскільки добре все пройшло, що потрібно виправити або доопрацювати. Цей акт взаємодії внесе ще більше щастя у ваші відносини. Ну а якщо ви зустрілися на пару раз і мінет був раптовим, тоді бесіду можна виключити. Розмовляти буде доречно проводити з близькою і рідною людиною, враховуючи всі прохання і побажання хлопця в майбутньому.

Як правильно робити миньет.

Як правильно робити миньет відео урок.

Досконало оволодіти мистецтвом орального сексу після вивчення однієї статті просто неможливо і наведені нижче рекомендації є лише загальними. Якщо ж Ви шукайте більш детальну інформацію, то ідеальним рішенням для Вас стане книга «Мистецтво мінету». Ця книга є чудовим практичним керівництвом для тих, хто хоче відкрити для себе абсолютно нові способи спокушання свого обранця з допомогою чуттєвих оральних ласок. Ви дізнаєтеся, як потрібно робити приголомшливий мінет і докладно ознайомитеся з величезною кількістю технік і поз для орального сексу. У книзі ви знайдете всю найціннішу інформацію про мінете, яку накопичило людство до сьогоднішнього дня.

Говорячи про те, як правильно робити мінет, слід сказати, що починати бажано відразу, без довгих прелюдій. Справа в тому, що чоловікові це не потрібно, на відміну від жінки, якій просто необхідні попередні ласки. Така чоловіча особливість, тому починати «працювати» з статевим членом потрібно відразу.

Ну а тепер давайте розглянемо загальні правила орального сексу. Перш ніж дізнатися, як робити мінет, ви повинні усвідомити, що не можна робити це через силу, тільки заради ласку. В даний час в оральному сексі немає абсолютно нічого поганого, більше того, деякі жінки не тільки доставляють чоловікові таким чином незабутнє задоволення, але і самі відчувають насолоду від самого процесу. Якщо ви дійсно хочете дізнатися, як робити мінет, то дана стаття призначена спеціально для вас. Отже, нижче буде перераховані найефективніші і якісні уроки минета, після вивчення яких ви дізнаєтеся, як правильно смоктати член, щоб доставити чоловікові незабутню насолоду, за що він неодмінно вас віддячить.

Правила орального сексу.

Чоловіки не забувайте про жінок — струменевий оргазм це найкраща подяка за якісний миньет.

Почати потрібно з того, що чоловічий пеніс є дуже чутливим. При цьому найбільш чутливою його частиною є саме головка, яка має в собі величезну кількість ерогенних зон, і якщо ви навчитеся на них правильно впливати, ваш чоловік пізнає справжнє задоволення і бурхливий оргазм не змусить себе чекати. Правильна техніка минета передбачає шанобливе ставлення до статевого члена, саме тому, перш ніж приступити до самого процесу, ви повинні ретельно підготуватися.

Говорячи про те, як правильно смоктати член, також слід зазначити, що не можна перестаратися в силі і частоті ласк. Ніколи не потрібно натягувати шкіру на статевому органі партнера, повірте, йому це навряд чи сподобається. Справа в тому, що при натягуванні шкіри ви можете передавити нервові закінчення в області вуздечки, а це найчутливіша зона головки. Таким чином, всі наступні старання можуть виявитися марними, так як чоловік їх просто не відчує, так що таку техніку мінета можна сміливо назвати неправильною.

Деякі жінки, забувають про використання мови і працюють тільки губами. Як вже неодноразово говорилося, для найкращого минета необхідно використовувати одночасно губи, язик і горло. Втім, використовувати їх потрібно правильно. Не варто лизати член як морозиво, навряд чи ви тим самим доставите партнеру задоволення. До речі, не рекомендується використовувати мову в області отвору сечовипускального, так як це, знову-таки, може викликати не найприємніші відчуття у чоловіка. Просто обережно натисніть мовою на вуздечку головки члена, після чого розслабте тиск і повторюйте цей рух кілька разів. Повірте, ефект буде приголомшливим, так як дана область є самою ерогенною. І запам’ятайте, не потрібно занадто часто лизати про сильно тиснути. Не забувайте, що ваше завдання полягає в тому, щоб дізнатися, як правильно робити мінет, а для цього необхідно робити м’які і в той же час в міру наполегливі натискання мовою безпосередньо на саму вуздечку, і навколо її. І взагалі, не потрібно постійно виконувати одне і те ж рух. Намагайтеся дотримуватися якусь почерговість і різноманітність.

Якщо ви хочете дізнатися, як робити мінет, щоб чоловік був задоволений і захоплювався вашими навичками, необхідно трохи притримувати член руками. Зауважте, лише трохи притримувати. Не варто активно працювати руками, ваші головні інструменти — рот, язик і горло. Повірте, якщо ви правильно їх використовуєте, захват чоловіка гарантований. До речі, не варто робити занадто сильні і часті рухи головою, а також надміру дратувати головку статевого чоловічого органа мовою, якщо вона занадто чутлива.

Далі, слід дати більш конкретні рекомендації. Обхопіть чоловічий статевий орган губами, при цьому намагайтеся сильно його не здавлювати, так як це знову-таки можете призвести до того, що нервові закінчення виявляться не такими чутливими і партнер не відчує ваших ніжних ласк. Обережно, вологими від слини губами, візьміть член, і поступово починайте робити розмірені рухи головою уздовж чоловічого органу повільно нарощуючи темп. Не варто вводити член занадто глибоко в горло, так як це може викликати у вас неприємні відчуття, а для чоловіка це не грає настільки важливої ролі, тому що найчутливіші ерогенні зони, як вже говорилося раніше, знаходяться саме під голівкою, отже, ваше завдання приділити цій частині члена особливу увагу. Втім, деякі сексологи радять для різноманітності час від часу намагатися захопити член якомога глибше в глотку, при цьому, щоб поліпшити цю техніку мінету, необхідно носом малювати уявну вісімку на лобку партнера. Повірте, подібні рухи не зможуть залишити байдужим жодного чоловіка.

Не забувайте періодично робити невеликі паузи. Кожен чоловік бажає, щоб це задоволення тривало якомога довше, в той же час, він не хоче щоб ви зупинялися, тому тут важливо знати як робити мінет з поступовим збільшенням темпу Збільшуючи темп оральних ласк, які спрямовані безпосередньо на голівку, необхідно робити це невеликими «серіями», інакше кажучи, потрібні нетривалі паузи, причому це не означає, що протягом цього часу необхідно нічого не робити. Не варто забувати, що уроки мінету включають в себе не тільки ласки головки, адже існують не менш чутливі зони, наприклад, древко члена або яєчка. Тривалість кожної серії повинна бути короткою і становити приблизно 20— 30 секунд, в іншому випадку нервові закінчення, що знаходяться на головки чоловічого статевого органу просто припинять приносити насолоду чоловікові. До того ж, під час подібних перерв ви зможете отримати невеликий відпочинок Для м’язів рота.

На певному етапі відносин, у жінки з’являється величезне бажання подарувати своєму чоловікові незабутнє задоволення, причому звичайного сексу часом для цього недостатньо, у зв’язку з чим виникає питання — « як правильно робити мінет ». Але не варто забувати, що жінці також важливо знати, як отримувати від сексу максимум задоволення . Відразу слід сказати, що оральний секс вимагає серйозної підготовки, і щоб зробити його якісним, потрібні певні знання і терпіння, більше того, часто ідеальна техніка мінета вимагає і акторської майстерності. Важливе значення в даному випадку виконує і досвід.

Отже, ви дійшли до початку процесу і прийшов час обхопити головку чоловічого статевого члена губами. Даному уроку минета слід приділити особливу увагу, так як при неправильному його виконанні ви можете доставити партнеру неприємні відчуття, що зведе нанівець всі Ваші подальші старання. Намагайтеся не доторкатися до голівці зубами, адже як вже говорилося раніше, вона вкрай чутлива і навіть незначні грубі руху можуть викликати больові відчуття у чоловіка, тому починати треба обережно, працюючи лише губами і мовою.

Як правильно робити мінет підводимо підсумок.

Аутофелляция, самоотсос, самоминет: вчимося смоктати свій член.

І так, ось ми і підійшли завершальному уроку мінета. Багато жінок, в пошуках відповіді на питання — « Як правильно зробити чоловікові мінет » цікавляться ще одним дуже важливим для себе моментом-чи зобов’язання ковтати сперму? Запам’ятайте, тут не можна дати конкретної відповіді і вирішити це питання ви повинні з партнером, якщо між вами дійсно є почуття, то ви неодмінно зможете домовитися. Якщо ж ви не хочете ковтати сперму, а чоловік мріє випустити насіння саме вам в рот, ви можете знайти оптимальне рішення, наприклад, зібрати її в рот, і після виплюнути в туалет. Навряд чи це образить вашого партнера, навпаки, він буде шалено вдячний вам, адже подібну техніку минета можна сміливо назвати божественною і ідеальною. До речі, ще кілька рекомендацій ви зможете знайти в наступній статті.

починаємо відразу, без додаткових прелюдій, причому темп поступово нарощуємо без різкої активності; працюємо виключно губами, мовою впливаємо на вуздечку і іноді для різноманітності використовуємо горло, роблячи глибокий заковтнувши, при цьому руки застосовуємо лише з тією метою, щоб тримати член; ні в якому разі не допускаємо дотиків до чоловічого статевого органу зубами, не натягуємо шкіру на члені; робимо ритмічні і не надто поспішні рухи головою вперед-назад; як тільки партнер проявляє ознаки наближається оргазму, зменшуємо частоту рухів головою; після того, як чоловік скінчив, більше не чіпаємо його член.

У момент, коли ви вже доведете партнера до самого верху блаженства, буде виражений сім’явипорскуванням, причому переважна більшість чоловіків бажає кінчити прямо в рот. Не забувайте, що ваше завдання навчитися, як правильно робити мінет, і в даному випадку в ідеалі ви повинні продовжувати пестити член навіть після того, як закінчить партнер. Тобто продовжуйте рухати головою вперед-назад, при цьому накопичуючи в роті чоловіче сім’я, якщо не бажаєте його ковтати. Як тільки партнер повністю випустить всю сперму, ви повинні зупинитися. Замріть на деякий час з членом у роті, після чого можете його випустити. Продовжувати робити мінет буде не розумно, так як наступні дотики до чоловічого члена будуть неприємні партнеру.

Всі ці моменти дають зрозуміти, як правильно робити мінет і чого робити не варто. На цьому ми будемо завершувати цю статтю, сподіваємося ви освоїте техніку мінету і доставите своєму партнеру незабутнє задоволення, за що він буде щиро вдячний і неодмінно постарається відповісти взаємністю!

Напевно, спостерігаючи за тим, як особливо кмітливі представники роду людського могли займатися оральним самозадоволенням, ви думали «хотілося б також вміти». Напевно, більшість хлопців хоч раз, та намагалися робити аутофеляцію, кажучи простіше, самомінет. І також ймовірно, що більшості також не вдавалося хоча б трохи, хоча б облизнути заборонений плід. Ми відкриваємо цикл статей, присвячений самомінету, і сьогодні хотіли б представити Керівництво по аутофелляції або все що ви хотіли дізнатися, але боялися запитати.

1. Ми здатні на це.

Багато дівчат дивуються, чому хлопці бувають так одержимі ідеєю самоминета. Напевно причина та ж, чому собаки вилизують себе там — тому що вони можуть. Не секрет, що самомінет набагато крутіше мастурбації. Відчуття, що твій твердокам’яний член занурений у вологий теплий рот, підсилює той факт, що рот твій. Ти отримуєш задоволення і сам повністю його контролюєш — ніяких кусаний, зубів і неакуратною техніки. Крім того, багатьох хлопців збуджує кончанія собі на обличчя або ковтання власної сперми. Самоминет — кращий метод самостійного задоволення.

3. Основні позиції.

Найпростіший і, ймовірно, найефективніший спосіб аутофелляції це розташуватися на спині. Ви, ймовірно, захочете використовувати диван, ліжко або іншу м’яку поверхню. Хоча деякі практикуючі вважають за краще якраз більш жорстку горизонталь, щоб краще перебувати в упорі. Вважаємо, м’якого килима на підлозі буде достатньо. Роздягнувшись догола, розташовуйтеся поруч зі стінкою, спинкою ліжка, щоб було куди оперти нижню частину тулуба і ноги. Встаньте в позу, близьку до свічці, спершись ліктями об підлогу, підтримуючи долонями поперек і поклавши ноги на стіну. Потім поступово опускайте ноги і таз до підборіддя, а головою тягніться вгору. Не варто напружувати спину, щоб дотягнутися до члена, навіть якщо він виявляється дуже близько від особи. Все завдання полягає в тому, щоб привчити м’язи і сухожилля тягнутися. Будьте розслаблені. Якщо дотягніться губами до члена в такому стані-добре, немає-нічого страшного. Можете дрочити, а можете просто міркувати про марність буття і продовжувати практикуватися.

2. Будь гнучкіше.

На щастя, є безліч прикладів того, що необов’язково мати величезний член для самоминета. Багато хлопців з розмірами в 13-15 см. могли зробити це. Якщо ти не народився гутаперчивым хлопчиком або не займався йогою останні років 10, то буде потрібно якийсь час на практику і вправи, перш ніж два друга: твій член і твій рот нарешті зустрінуться. Інша справа, якщо у людини є проблеми зі спиною. Якщо ти ламав її, є защемлення хребетного диска та інші ортопедичні проблеми, то вкрай не рекомендуємо тобі займатися аутофелляцией. Так можна сильно собі нашкодити, що взагалі буде не до сексу. Навіть зі здоровою спиною потрібно проявляти обережність, не перевантажувати спину не намагатися надмірно її вигнути, поки не можеш. Всьому свій час, будь терплячий і не форсуй події. Вважаємо, невеликий пивний животик не буде сильною перешкодою, але при надмірній зайвій вазі можливість самомінету прагне до негативних величин, не те що, до нуля. Так що краще попрацюй над собою, скинь зайві кг і підкачай прес.

Для забезпечення самоотсоса потрібно мати один з двох фізіологічних факторів (а бажано обидва): гнучкий хребет, довгий член. Довгий пеніс в ерегованому стані вкорочує дистанцію, що істотно полегшує процес. Однак його довжина річ незмінна, а ось при не дуже грізних розмірах геніталій нам під силу досягти більшої гнучкості хребта.

Якщо у вас проблеми із зайвою вагою ,то і правильний миньет не порушить партнера .

Варіацією цієї позиції є простий гравітаційний маневр — ви закидаєте ноги наверх, а потім просто дозволяєте їм опускатися до підлоги, за голову. Робіть це повільно і в розслабленому стані, повторюйте кілька разів. В обох випадках будьте дуже обережні, не напружуйтеся і намагайтеся не потягнути шию, на неї буде чинитися тиск. Бережіть своє тіло.

Положення сидячи — ще один хороший метод для початківців осягати аутофелляцию. Тут все просто. Сідаємо на край стільця, тягнемося ротом до паху, не роблячи різких рухів і не напружуючи спину. Можна обхопити руками ноги і намагатися притягнути до себе. Здійснюємо пульсуючі рухи вгору-вниз головою і всією верхньою частиною тіла. Це допомагає зняти напругу і більше розтягнути спину. Коли будеш починати діставати свій стоїть член, однією рукою направляй його в рот, при цьому здійснюючи головою ритмічні сисні руху. Також не забуваємо про обережність, ніяких напруг і різких рухів.

5. ОК, а що далі?

Взагалі багато асани в йозі сприяють ефективній аутофелляції, наприклад плуг. Радимо всім бажаючим самозадоволюватися зайнятися регулярною практикою. Не треба тільки під час вправ з йоги занадто багато думати про самоминете, так важко зосередитися і розслабитися.

6. Додаткові поради.

Якщо ти вже достатньо гнучкий, щоб дотягнутися губами до члена, то пропонуємо тобі підняти майстерність самоотсоса на новий рівень, спробувавши більш складну позицію. У положенні лежачи помісти коліна по обидва боки від голови і подивися, як далеко вниз вони можуть опуститися вниз за твоєю головою. Подивися, наскільки добре твоєму погляду відкривається промежину. Деякі хлопці настільки гнучкі, що можуть не тільки смоктати свою палицю, але і вилизувати власні кулі. Хлопці з дуже гнучким тазостегновим суглобом можуть спробувати зв’язати себе в крендель, поклавши ноги за спиною і зчепивши їх в замочок за лопатками.

Після того, як член у роті, що далі робити? Вважаємо, що більшості немає потреби пояснювати процес смоктання, навіть якщо хтось ніколи цього раніше не робив. Але ось деякі поради бажаючим дізнатися. Обхопи головку губами, проведи мовою по її підставі, затримайся в продиху і пограй з вуздечкою — на ній міститься безліч ерогенних закінчень. Охопи член повністю губами і роби смоктальні руху, втягуючи його якомога глибше. Досягнувши гарної гнучкості спини, ти, можливо, будеш в змозі зробити глибокий самомінет і увібрати в рот свій член повністю.

Самостійний відсмоктування може бути пов’язаний з надмірною фізичною активністю і навантаженням на зв’язки. ось кілька порад, які допоможуть уникнути неприємних ситуацій.

— добре розминай м’язи шиї, спини, попереку, ніг. Хороша розминка і розтяжка перед власне самим самомінетом дозволить уникнути розтягувань і м’язових судом.

4. Тантрична йога для одного.

— пий багато води, щоб тримати свої м’язи в еластичному стані. Це також запобігає травми, спазми і втоми.

— переконайся, що робиш це на порожній шлунок. Чекай годину або два після їжі, очисти кишечник, якщо це можливо. Так буде комфортніше — вміст шлунка не стане перешкодою, коли ти будеш стискати живіт.

— Не напружуйся, зупиняйся відразу, як відчуєш біль.

7. Якщо спочатку не виходить.

— Міняй позиції, щоб уникнути надмірного тиску на якомусь одній ділянці.

Якщо ви в змозі доторкнутися губами до головки члена — ви великий молодець! стимулюйте і пестіть його мовою, в будь — якому випадку, головка-найчутливіша частина члена. Якщо ви в змозі охопити губами всю головку і навіть частина стовбура — тим краще. Рухайтеся головою вгору-вниз, щоб створювати сисний ефект або ж нижньою частиною спини. Так ви будете як би трахати себе в рот. Найкраще чергувати так, щоб не викликати надмірного напруження шиї або м’язів попереку.

Як правильно робити мінет і в чому його корисні властивості? 18+

Поділися новиною:

Відеоуроки орального сексу.

Мине-камінь спотикання багатьох пар. Ми зараз не будемо зупинятися на сакральному опитуванні: брати чи не брати. Це кожна дівчина (або молода людина, залежить від уподобань) вирішує для себе самостійно. Але як його робити правильно? І чи є від нього якась користь?

Коментар лікаря-сексолога.

Уроки від гомосексуаліста.

Головний редактор: Петрова Н. А.

e-mail: [email protected], Телефони редакції: 99-06-18, 21-80-04.

Не турбуйся, якщо відразу не виходить дати собі в рот. Самоотсос це не опція за замовчуванням у всіх мужиків. Для цього потрібно терпіння, дисципліна і практика, перш ніж ти розвинеш гнучкість своєї спини. Якщо попервах не виходить торкнутися мовою члена, просто дрочи в задоволення і кінчай. Наступного разу ти будеш на пару міліметрів ближче до мети. Деякі дані говорять, що тільки 1% чоловіків в змозі зробити собі мінет. Ми ж вважаємо, що при належному тренуванні хлопці здатні розвинути гнучкість хребта так, щоб хоча б можна було облизнути голівку. Крім того, тренування роблять тебе більш гнучким, покращують кровотік в організмі і загальне самопочуття. Так що просто бери і роби, тільки не поспішай і не напружуйся. Намагайся отримувати задоволення від процесу.

Ви замислювалися про те, як правильно робити мінет? За шістнадцять років до мого народження Лінда Лавлейс показала всьому світу, як правильно смоктати, але до цих пір зустрічаються дівчата (і навіть цілком дорослі жінки), які відносяться до орального сексу надто упереджено. Таке негативне ставлення багато в чому продиктована недостатнім досвідом або відсутністю навичок — це можна подолати, якщо розібратися, як правильно займатися оральним сексом.

Звичайно, техніка мінета дуже важлива, і зробити правильний мінет хлопцеві не так-то просто — в іншому випадку, щасливих хлопців було б більше. Давайте розберемося, яким повинен бути правильний мине, як до нього підготуватися і як правильно смоктати член, щоб це було приємно і чоловікові, і жінці (так, це цілком реально).

Що нам потрібно знати про мінете.

Правильний мінет дуже подобається більшості чоловіків (особливо якщо він зроблений якісно і з фантазією), але крім цього є й інші причини з великою ніжністю ставитися до цього виду ласк. Перш за все-естетичне задоволення. Коли красива дівчина прибирає волосся, опускається на коліна перед чоловіком, облизує губи і притискається ними до пружному гарячого члену — це дійсно красиво і дуже збудливо.

Як тільки мова заходить про оральні ласки, погляди чоловіків мрійливо спрямовуються вдалину.

Засновник ТОВ»Пенза-прес». Свідоцтво про реєстрацію ЗМІ ЕЛ № ФС77-68170 від 27 грудня 2016. Зареєстровано Федеральною службою з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій. Адреса редакції: 440000, Пензенська область, м Пенза, вул. Червона, 104, 4 поверх. Переклад назви на державну мову Російської Федерації: прогород58.ру при частковому або повному відтворенні матеріалів новинного порталу progorod58.ru у друкованих виданнях, а також теле — радіоповідомленнях посилання на видання обов’язкове. При використанні в Інтернет-виданнях пряма гіперпосилання на ресурс обов’язкове, в іншому випадку будуть застосовані норми законодавства РФ про авторські і суміжні права.

Адже буквально одним рухом гострого і вмілого язичка ми можемо змусити хлопця стогін.

Інший аспект-глибокий архетиповий підтекст. Здавалося б, догоджати чоловіка ротом — це підпорядкування, але я думаю, кожна дівчина, яка відчуває, як правильно смоктати член, пам’ятає це відчуття влади над чоловіком, адже буквально одним рухом гострого і вмілого язичка ми можемо змусити хлопця стогін.

Відповідні умови можуть бути різними — головне, щоб і вам, і вашому чоловікові було комфортно. Хтось вважає, що ідеальний мінет можливий тільки у власній спальні, але я не бачу нічого поганого в тому, щоб побешкетувати в ліфті або навіть в машині. Якщо ви хочете зробити правильний мінет хлопцю за межами вашої спальні, подбайте про те, щоб під рукою у вас були вологі серветки — чистий член смоктати набагато приємніше.

Основа правильного минета.

Про техніку минета я розповім більш докладно далі, а поки спробуємо розібратися, що ж таке залученість в процес. Уявіть, що ви масажуєте член коханого чоловіка мовою і розслабляєте шийку, щоб він увійшов ще глибше, а ваш чоловік в цей час грає в енгрі бердс. Приємного мало, правда? Точно також і чоловікові не хочеться бачити, що вам нудно відсмоктувати. Підтримуйте ентузіазм, насолоджуйтеся процесом смаком і запахом гарячого порушеної члена, своєю владою над ним і звичайно ж тим задоволенням, яке ви доставляєте хлопцеві своїми діями.

Що мається на увазі під бажанням? Ви обоє повинні хотіти зайнятися оральним сексом, ви повинні відчувати збудження, а ось ерекція у чоловіка зовсім не обов’язкова. Зрештою, як тільки ви проведете ніжним язиком по члену і стиснете головку губами, він стане пружним, і з кожним рухом ви будете відчувати, як він міцнішає.

Природно, і ви, і ваш партнер повинні цього хотіти. Звичайно, ігри з примусом і иррумацией — це дуже привабливо, але сьогодні ми говоримо про інше. З чого складається правильний мінет? Перерахувавши:

Якщо ви задумалися про те, як правильно робити мінет, то швидше за все вас цікавить і поза. Як правильно займатися оральним сексом і отримувати задоволення?

В якій позі найзручніше.

Чому хлопцям так подобається цей вид ласк? За всю свою сексуальну життя я зустрічала лише одного чоловіка, який не любив мінет, і у нього на те були вагомі причини — природа була до нього занадто щедра, і правильний мінет зробити було просто неможливо. У всіх інших випадках, як тільки мова заходила про оральні пестощі, погляди чоловіків починав мрійливо спрямовуватися вдалину, а їх члени займали стійку позицію, так і закликаючи опуститися на коліна і відкрити ротик.

Чи Любите ви робити мінет?

Звичайно, ви можете розташуватися перпендикулярно до чоловіка, або навіть стати на місток і робити мінет саме так, але це все практично не впливає на якість і техніку мінету, тому такі трюки краще залишити для хоум відео і гарячих фотосесій.

З чого почати.

Щоб зробити ідеальний мінет, вам буде потрібно досить мастила — нею може виступити власна мастило (при порушенні головка члена зволожується), ваша слина або спеціальне мастило з найближчої аптеки. Добре зволожите член — я волію робити це мовою і пальчиками, але у кожної дівчини свій стиль — а потім, глянувши в очі, зосередьтеся на члені. Обійміть головку губами, пройдіться мовою від основи до Вуздечки і постарайтеся ретельно вилизати яйця (до речі, декому подобається, коли мова дівчини після мошонки добирається і до самих затишних містечок).

Щоб зробити ідеальний мінет, вам буде потрібно досить мастила.

Запам’ятайте кілька простих правил:

Техніка » Морозиво»

Техніка мінета » гойдалка»

Котяча техніка минета.

Не варто забувати про те, що мінет — це не прості поцілунки, а справжній секс (хоч і оральний), а значить, все має відбуватися також. Почніть з неквапливих ласк, порушите свого чоловіка і пограйте з ним. Любите стриптиз? Чому б і не станцювати! Обожнюєте довгу прелюдію? Притисніться до його ширінці усіма своїми гарячими і солоденькими містечками по черзі, щоб він відчував, яка ви гаряча і як сильно вам хочеться доторкнутися до його члену, і лише тоді, коли ви зрозумієте, що і вам, і вашому чоловікові дуже важко стримуватися, приступайте до кульмінації.

Бачили, як кішки п’ють молочко? Правильний мінет в цій техніці передбачає постійні поступально-зворотні рухи (так, як при сексі — туди і назад) ротом і язиком починаючи від промежини вашого хлопця і закінчуючи головкою його порушеної члена. Якщо ви не маєте пуританських поглядів (сподіваюся, я вже розвіяла їх?), почніть пестити мовою анус і повільно просувайтеся до вуздечки, не змінюючи темпу і забезпечуючи максимальне зіткнення мови з його найсолодшими містечками.

Складіть губки так, щоб вони повністю закривали зуби і утворювали кільце, наблизьтеся до члена і візьміть його в рот, втягніть, немов вакуумом. Втягніть щічки, і почніть повільно похитувати головою зверху вниз, але при цьому не випускайте пеніс з рота — як ніби ви вирішили як слід розгойдатися на гойдалках. Витримуйте комфортний темп, тут весь секрет криється саме в кількості повторів.

Незвичайна техніка минета з озвученням.

Техніка мінета «Зміна декорацій»

Мабуть, кожна дівчина пробувала під час мінету стогнати — ідеальний мінет увазі насолода для обох учасників, але я маю на увазі не просто звичайні постанывания. Використовуйте звук як інструмент — легкі вібрації, які створює повітря, проходячи через ваші голосові зв’язки, добре відчуваються членом. Спробуйте шумно вдихати і видихати, коли робите ідеальний мінет з озвучкою, спробуйте стогнати дуже голосно, а якщо ваш хлопець лояльний до експериментів, можна спробувати заспівати або трохи посміятися, коли ваше горло щільно обхоплює його член. Ви обоє відчуєте нові враження, а довести до оргазму ротом чоловіка буде набагато простіше.

Насправді, технічно це може бути будь-який мінет-головну роль тут грають декорації, навколишнє середовище. Привнесіть нотку пристрасті у ваші відносини, різноманітність розбурхує кров і підсилює будь-які відчуття, в тому числі і приємні. Отже, як правильно смоктати хлопцеві з фантазією:

Візьміть його пеніс в руку, трохи стисніть у підстави і притисніть його до своїх губ — поки ще зімкнутим, потім спробуйте на смак вуздечку, і кілька разів проведіть мовою від підстави до члена, втягуючи в себе голівку на останньому етапі. Посмоктуйте його ніжно, як підталий ескімо, або навіть з натиском облизуйте, головне — не зупиняйтеся. До речі, можна допомогти собі рукою — не забувайте стимулювати його дружка біля самої основи, а також раджу пальчики облизати і приголубити його яєчка і анус.

Як правильно смоктати з ефектом вакууму.

Описана техніка мінета — найпростіша, тут пропонується діяти за натхненням, а як бути, якщо саме з натхненням і проблема?

Багатьом чоловікам подобається, коли жінка робить вакуумний правильний мінет, але є поширена помилка — жінка намагається брати в рот весь член, чого в цій техніці мінету зробити практично неможливо. Тому не варто замахуватися на неможливе — створіть ротом вакуум і втягніть член в рот приблизно до середини, він повинен ледве стосуватися гланд, а потім почніть рухатися в протилежну сторону, обережно витягаючи його з ротика, але при цьому не знижуючи відчуття вакууму. У підсумку крім стимуляції мовою, небом і губами на член буде впливати ще й натяг. Продовжуйте так, поступово прискорюючись і надягаючи на його член ротом все швидше і швидше — ваш чоловік буде стогнати від задоволення і незабаром відчує оргазм.

Існують різні східні практики, Як правильно робити мінет уроки і самовчителі східних авторів вам розкажуть повною мірою. Я лише згадаю кілька найпопулярніших технік і розповім, як правильно займатися оральним сексом зі східним колоритом.

Східні практики.

«Крила метелика» — популярна техніка мінета, суть її полягає в тому, що приблизно на відстані двох-трьох пальців від головки на члені є особливе місце, східні трактати називають це місце короною члена. Стимулюйте її легкими постукуваннями язичка і покручуйте ротом, коли проходите це місце, і ваш чоловік буде тріпотіти точно також, як крильця метеликів.

«Вогонь і лід — — цікава техніка минета. Багато дівчат цікавляться, як правильно робити мінет хлопцеві з кубиком льоду, але я дотримуюся думки, що лід подобається далеко не всім, тому спробуйте зрозуміти, як зробити ідеальний мінет з легким холодком і жаром. Отже, вам буде потрібно щось розігріває і що-то охолоджує.

У чоловіків є практично підсвідоме бажання засунути в нас свій твердий член глибше.

Глибока глотка.

В якості розігріваючого можна взяти звичайний чай або каву, можна поекспериментувати з міцним алкоголем. Тут все просто — набираєте в рот трохи рідини і приступаєте до мінету, робите його так, як вам подобається, але постарайтеся розігріти весь член і навіть трошки яєчка, спробуйте провести теплим язиком по промежини — так ви підключіть до процесу ще й простату. А потім вам потрібно взяти в рот щось охолоджуючу — наприклад, крапелька м’ятного ополіскувач для рота або дуже м’ятні цукерки (ті, які пом’якшують горло при застуді). Чоловік відчує легке печіння, а потім одне тимчасово жар і холодок, великий вміст ментолу додасть легкий анестезуючий ефект (можна використовувати це для техніки горлового мінета), і ось тут вам треба бути напоготові — як тільки ви впевнені, що ментол спрацював, прикладіть зусилля і зробіть закінчення мінету просто феєричним!

Заслуговує на увагу і техніка горлового минета з використанням східних масел. Масла допомагають розігріти член, а також розслабляють горло і забезпечують більш комфортне ковзання члена в гортані. До речі, ця техніка глибокого мінета має на увазі повільні рухи.

Більш ніж впевнена, що більше половини дівчат почали читати цей текст, щоб дізнатися, як правильно робити глибокий мінет. З тих пір, як Лінда Лавлейс принесла цю методику на великий екран, минуло кілька десятиліть, але деякі досі задаються питанням, як правильно робити горловий мінет, що для нього важливо і як це взагалі здійснюється фізіологічно.

Як правильно робити глибокий мінет:

Чому це потрібно вміти? Взагалі-то правильний мінет — не обов’язково глибокий, але у чоловіків є практично підсвідоме бажання засунути в нас свій твердий член глибше, і їм в більшості випадків без різниці, в яку саме з дірочок він потрапив. Правильний мінет під назвою глибока глотка це красиво і подобається чоловікам, а ще по секрету скажу, що багатьом жінкам цей вид ласк недоступний, і опанувала ним дівчина — рідкість. Тому як мінімум варто спробувати зрозуміти, як правильно робити горловий мінет — раптом ви та сама рідкість, якій це буде легко і приємно?

Дихання — важлива складова горлового мінета. Хлопці, зізнайтеся, вам же подобається, коли ваш член заважає нам дихати? Однак, тут важливо не перестаратися. Як правильно робити глибокий мінет і не забувати дихати? Зловіть ритм і дихайте носом і ротом одночасно, через пару-трійку фрикцій ви зрозумієте, в якийсь момент вам потрібно набрати повітря, і коли вийде видихнути.

Розслаблене горло на перших етапах це дуже важливо — якщо ви будете напружуватися, то ризикуєте назавжди розпрощатися з цією технікою мінету. Справа в тому, що якщо на самому початку своїх дослідів з глибоким мінетом отримаєте різко негативні відчуття — переляк задихнутися, сильна біль, серйозні травми — то при наступних спробах горлечко буде зрадницьки стискатися. Не варто до цього доводити, попросіть партнера поставитися до вас дбайливо, а самі трохи менше нервуйте — зрештою, це просто збуджений член, чи вам не знати, як з ним впоратися?

Розслабитися допоможе і правильна поза.

Багато посібники рекомендують лягти на ліжко і звісити голову, щоб рот, горло і гортань утворили одну лінію. О, так!

І звичайно ж не забувайте про враження.

Блювотний рефлекс — чиста фізіологія, наш організм вважає, що великі предмети, що потрапили в горло, загрожують вашому житті, і рефлекторно намагається позбутися. Значить, що? Правильно, потрібно привчитися до того, що потрапив в горло предмет — це безпечно і приємно. Тренуйтеся, тренуйтеся і тренуйтеся — інших способів немає. Поясніть своєму хлопцеві, що намагаєтеся навчитися, як правильно робити мінет уроки будуть вам забезпечені. Однак, якщо хлопець дуже наполегливий, а вам важко дається навчання, придбайте фалоімітатор — найкраще реалистик, і нехай він відповідає розмірам члена вашого постійного партнера (або незначно їх перевершує). А потім звикайте тримати член максимально глибоко в роті, і періодично входити їм у горло. Буде чудово, якщо ваші тренування будуть пов’язані з фізіологічним задоволенням для вас — спробуйте смоктати цю штуку, коли пестите себе пальцями або вібратором, засовуйте його в рот глибше, коли ваш хлопець робить вам куні. З часом ви подолаєте блювотний рефлекс, і зможете приймати в своє ніжне горлечко дійсно великі члени.

Ковтати чи ні.

Рекомендації та лайфхаки.

Як правильно робити горловий мінет? Сексуально, гаряче і пристрасно — інакше і братися за цю справу не варто.

Не соромтеся підключати до процесу руки. Не варто перетворювати мінет в акт онанізму своєму партнерові, але і зовсім виключати руки ні до чого, еволюція витратила надто багато часу на те, щоб наші ручки були такими спритними і умілими. Пестіть чоловіка, поки його стовбур буравить вашу глотку — погладжуйте стегна і живіт, впивайтеся кігтиками в сідниці, коли він входить занадто глибоко, покручивайте яйця (ніжно) або навіть дістаньтеся пальчиком до його попи — загалом, будьте активні, мало кому хочеться трахкати в рот безвольну ляльку.

Як би ви не вирішили вчинити зі спермою, поставтеся до неї шанобливо — чоловіки міцно пов’язують сперму з власним оргазмом і задоволенням, для них це реальне втілення їх кайфу, тому не варто кривитися і отплевываться — зображуйте задоволення чи насолода. А ще краще — постарайтеся це відчути.

Тільки всі ці посібники не враховують того, що дівчина залишається повністю в пасивній позиції і не може контролювати глибину входу, швидкість, кут входження члена. На перших порах цю позицію слід практикувати лише в тому випадку, якщо ви упевнені, що при найяскравіших відчуттях ваш партнер не втратить голову і не трахне вас жорстко в горло. Фахівці (так, я вважаю логічним прислухатися до дівчат, які практикують глибоку глотку щодня) рекомендують як правильно робити горловий мінет — стоячи на колінах, з прямою спиною, трохи піднявши підборіддя і висунувши щелепу вперед.

Тепер ви знаєте, як правильно робити мінет і як правильно займатися оральним сексом взагалі, вам знайомі кращі техніки мінету і ви практично готові до того, щоб розповідати іншим як правильно робити мінет, давати уроки і взагалі вважатися гуру.

Як вчинити зі спермою, якщо ви вирішили зробити своєму хлопцю ідеальний мінет: прийміть всю сперму в рот, якщо пара крапель виявиться на губах або грудях-це тільки поліпшить загальну картину.

Обов’язково подумайте про це ДО ТОГО, як ваш старанний язичок доторкнеться до його пружному пеніса! Варіантів у вас не так багато — ви можете проковтнути сперму. Багатьом дівчатам (і автору цих рядків в тому числі) сперма здається приємною на смак, в ній немає шкідливих речовин і вона не здатна нашкодити здоров’ю — тому питання про те, ковтати чи ні можна не ставити. Однак, є дівчата, яким неприємний сам смак. Власне, з цим зробити щось дуже складно. Якщо ви впевнені в тому, що хлопець щойно з душу, і він абсолютно здоровий, а блювотні позиви у вас виникають виключно через його природного запаху, то вам би я порадила тримати під рукою пачку серветок або ж використовувати спеціальні смакоароматичні склади для орального сексу. Якщо смак сперми здається вам занадто різким, і ви фізіологічно не готові приймати її в рот, то попросіть (можна навіть перервати для цього мінет) хлопця кінчити вам на груди або живіт, а якщо вам захочеться зробити йому приємне — натякніть на те, що не проти розмазати перлові краплі гарячої сперми за своїм щічках і губ.

Розповім про деякі хитрощі, які допоможуть вам в цьому приємному і складному справі.

Якщо ви фізіологічно не переносите смак і запах чисто вимитого члена свого коханця, то подумайте трохи — раптом організм таким чином вас застерігає від невідповідного вам чоловіки? Якщо ж ви впевнені у вашій сумісності, то спробуйте робити мінет з презервативом, або використовуйте смакоароматичні мастила.

Перш за все, поменше нервуйте і хвилюйтеся. Пам’ятайте, жоден чоловік традиційної орієнтації не здатний розповісти і показати, як правильно робити чоловікові мінет. У них є тільки минулий досвід і знання, отримані теоретичним шляхом. Минулий досвід відіграє меншу роль, адже поруч з вашим чоловіком зараз ви, і він в будь-якому випадку буде лояльний до ваших питань і експериментів, як зробити ідеальний мінет. Знання, отримані теоретичним шляхом, ви можете отримати разом з ним. Ну, попросіть його показати вам приклад правильного минета на відео-швидше за все, це буде порно, а не відео уроки правильного минета для домогосподарок і студенток, але яка різниця? Задавайте навідні питання, що йому подобається в побаченому-вираз обличчя? Кут? Поза? Те, що дівчина на відео перед тим, як правильно робити горловий мінет, розмазує по своїм губам свою ж мастило? Повторюйте побачене тут же — немає нічого кращого практики.

До речі про мастила. Хочете не відчувати неприємних відчуттів на самому початку навчання техніці горлового минета? Купіть спеціальну мастило для горлового минета. Так ви забезпечите краще ковзання, розслабите горло і злегка знеболіть його.

Смоктати потрібно з душею. Це найголовніше. Краще робити мінет не надто часто, але робити її добре, якісно і з душею, використовуючи весь свій арсенал навичок і умінь, подивившись як правильно робити мінет відео уроки, змушуючи вашого чоловіка гарчати від збудження всякий раз, коли ви відкриває рот.

Практично всі кращі техніки мінета мають на увазі використання рук, але враховуйте-якщо ви хочете рухати рукою на підставі члена в такт з губами, але член повинен бути добре змазаний. Так, знову йдеться про вашої природної змазки (якщо ви збуджені, введіть пару пальчиків в піхву, а потім розмажте по члену або запропонуйте хлопцеві змінити дірочку і трошки змастити член в самому відповідному місці на вашому тілі), або про слині або штучної мастилі. Пам’ятайте — рукою можна пестити не тільки член. Зрештою, у нього є руки і він в цьому дасть сто очок вам, так що ні до чого змагатися в цьому питанні. Пестіть його яєчка — погладжуйте їх, легенько і акуратно дряпайте кінчиками нігтів, покручивайте і піднімайте… Приділіть достатньо уваги його простаті — небудь попестити його анус пальчиками і мовою і спробуйте злегка проникнути всередину, або не претендуйте на недоторканність його заду і просто погладжуйте містечко між яєчками і анусом — простата там всередині, і йому буде приємно.

Звичайно, є різні техніки минета, в тому числі і техніки глибокого минета, але ніхто не розповість вам, як правильно смоктати член, якщо ви цього не любите-полюбите це всією душею. Як було сказано в одній переказний книжці, за яким після перебудови можна було дізнаватися про таїнства сексу — мінет це вираження всієї вашої любові до вашого чоловіка, уявіть, що він зменшився до розмірів свого члена і уявіть, як би ви його пестили. Швидше за все, ви б його гладили, цілували, облизували і навіть спробували б взяти в рот — а більшого і не потрібно. Висловлюйте свої почуття за допомогою мови і ротика, передавайте йому свої емоції і будьте щирі — тоді кожен зроблений вами мінет буде ідеальний.

Мінет-це оральний статевий акт, при якому відбувається збудження члена за допомогою мови і губ. Мета таких ласк зробити приємно чоловікові, але і сама жінка при цьому отримує задоволення, так як в роті перебуває кілька ерогенних зон.

Відео урок як правильно робити мінет.

Подивившись дане відео ви дізнаєтеся як правильно робити чоловікові приємно мовою і не тільки! Дані відео урок буде корисний як досвідченим коханкам, так і тільки починають пізнавати ази сексу дівчат.

Є кілька методів лизання, які можна використовувати:

Що таке мінет?

Зосередьтеся на кінчику.

Рідко зустрінеш чоловіка, якому б не подобався мінет. Якщо і трапляються, то тільки тому, що їх партнерка не вміє правильно це робити. У деяких дівчат робота мовою є вродженим даром. Ви не належите до числа таких щасливиць? Гарна новина, ви можете дізнатися навички та поради, щоб довести техніку до досконалості і просто підірвати його розум.

Як правильно робити мінет чоловікові?

Не варто накидатися з ходу на член, треба прискорюватися поступово. Для початку просто полижіть його дітородний орган. Це потужний початок, воно служить для прелюдії і налаштовує на потрібний лад. Вам просто треба взяти його член в долоню і почати облизувати.

Шов на нижній стороні члена для багатьох сама чутлива зона. Зробіть мову гостріше і лижіть, швидко рухаючись вгору-вниз або з боку в бік.

Не забудьте про кулі.

Це найпотужніша секс-хитрість. На ділянці між яйцями і анальним отвором знаходиться багато нервових закінчень. Ви змусите його голосно стогнати, якщо доберетеся до цієї зони. Можна лизати вгору-вниз або круговими обертаннями, підвищуючи обороти. Деяким хлопцям подобається, коли лижуть їх анус, інші цього не люблять. Він сам вам дасть зрозуміти, де зупинитися.

Його яйця настільки ж чутливі, як і пеніс, а для деяких хлопців навіть ще більше. Візьміть по черзі кутикули в рот і просто лижіть, цілуйте і сосите їх.

Це вершина майстерності. Щоб процес пройшов успішно, необхідно таке положення тіла, при якому в шиї створюється пряма лінія. Застосовуйте хорошу мастило для найкращого ковзання. Намагайтеся дихати через ніс і повністю розслабити горло. Просувайте член легкими впевненими рухами всередину. Якщо ви правильно вибрали кут нахилу, процес з мастилом пройде досить легко.

Класичний варіант минета.

Базова техніка минета.

Приділіть увагу вуздечку.

Як правильно робити глибокий мінет?

Нехай всі його бажання розтануть у вас на мові. Уявіть, що перед вами тане вершкове морозиво, яке треба ніжно і дбайливо злизувати. Поки ваші уста зайняті справою, долоні можуть піти в дослідний тур: обведіть обережно пальцями його яєчка, пройдіться по промежини і обережно простимулює анальну область. Не захоплюйтеся занадто – це був всього лише розігрів. Але і не поспішайте, дайте вашому партнерові відчути всі принади першого етапу.

Головка статевого органу є найбільш чутливою частиною. Спробуйте сконцентруватися на облизуванні головки, використовуючи найменшу силу тиску. Адже це всього лише попередня ласка. Правда у особливо чутливих чоловіків цим часто все і закінчується. Ви можете застосовувати цю техніку для досягнення оргазму.

Не турбуйтеся про розмір його гідності, навіть якщо вам здасться, що ця штуковина просто не зможе поміститися у вас в роті. Скористайтеся спочатку долонею, обхопивши підставу, щоб контролювати глибину проникнення, поки не звикнете.

Коли фалос буде глибоко в горлі, зробіть обертання головою на 90 градусів і витягніть його. Можна повторювати такі рухи кілька разів. Секрет полягає в тому, що спочатку ви перебуваєте під кутом від фалоса, а коли досягаєте повного занурення, повертаєтеся в зручне положення. Як правильно робити горловий мінет?

Досягнувши найглибшого занурення фалоса, дістаньте мову і пройдіться їм по підставі мошонки, шву, що з’єднує яйця. Можна попередньо присунути до себе мошонку рукою. Спочатку вам такий трюк здасться нереально виконати, але насправді, трохи потренувавшись, ви зрозумієте, що природою вам довгий язик був подарований не дарма.

Вам притаманне почуття якоїсь гидливості? Це цілком нормально: спробуйте спочатку прийняти разом душ, до того ж цей процес відмінно заводить. Після того, як насолодитеся попередніми ласками і виберіть зручну для обох учасників позу, приступайте до основної дії. Тут можна показати свою майстерність повною мірою.

Це навчальне відео покаже вам візуально, як навчитися правильно приносити задоволення за допомогою різних технік оральних ласк:

Техніки минета.

Не треба сильно втягувати в себе член, намагаючись звідти що-небудь висмоктати. Міцно обхопіть вустами на відстані 2-3 см від головки, створюючи вакуум, і починайте ніжно смоктати. Повільно рухайте головою вгору і вниз, намагаючись зберегти темп. Триває все 10-20 секунд, можна подумки відраховувати час, інакше здасться, що пройшло кілька хвилин.

Не вчіться мистецтву минета, переглядаючи порно, воно створено для розслаблення і отримання розрядки, а не уроків.

Обхопіть гідність губами і повільно рухайтеся вниз, малюючи подумки вісімку, коли досягнете підстави, повертайтеся тієї ж вісімкою назад.

Смоктати його льодяник.

Божественна вісімка.

Якщо складно освоїти всі прийоми відразу, потренуйтеся на підручних засобах, банані, наприклад, або вібраторі з секс-шопу. Тільки ховайте зуби, особливо, коли перед обличчям виявиться оригінал.

Як навчитися робити мінет?

Відтягніть крайню плоть, пестіть шкіру навколо, а самий центр посмокчіть. Поверніть все в початкове положення і постукайте фалосом по мові. Можна при цьому поводити по всій довжині зімкнутими зубами.

Крило метелика.

Взяти за щоку.

Це не тільки вульгарна назва орального сексу, але і техніка виконання. Обхопіть статевий орган міцно стислою долонею, направте так, щоб він упирався вам в щоку зсередини, і робіть поштовхи.

Кругова пристрасть.

Візьміть його пеніс обома руками і утримуйте перед губами. Вже тільки це видовище і передчуття викликає тремтіння в спині. Доторкніться кінчиком язика до його головки і рухайтеся ніби в танці: то швидко, то повільно.

Обертайте головою по спіралі, поступово наближаючись до пеніса, обхопіть його вустами, не зупиняючись, доходите дощенту і повільно круговими рухами піднімайтеся до голівки. Глибину входження можна регулювати самостійно, намагаючись проштовхнути дітородний орган в горло. Після третього заходу повинно все вийти.

З боків від головки знаходяться щічки, зосередьтеся на стимуляції цієї області, пестіть їх устами, рухаючись вправо-вліво, не забувайте про самому кінчику.

Танець змії.

Обхопіть губами головку і повільними рухами головою вперед-назад, як ніби збираєтеся пірнути в водупродвігайтесь до основи. Повертайтеся назад, виринаючи, і виконайте ті ж рухи вліво і вправо.

Фінальний акорд.

Обхопіть його гідність щільно в кулак, вустами захопіть головку на рівні вінчальної борозенки. Пензлем повільно обертайте по всій довжині, поступово прискорюючись, при цьому синхронно Слідуйте за нею губами пружними рухами.

Холодно-гаряче.

Якщо ви помітили, що він ледве терпить і намагається стримати оргазм, зробите наступний трюк: обхопіть його пеніс щільно вустами, створіть вакуум і різкими поштовхами рухайтеся по довжині всього стовбура, впираючись мовою в самий кінчик і вуздечку, прискорюйте темп, створюйте поштовхи. І він не зможе приборкати себе. Ні в якому разі не починайте з цього методу, якщо тільки не хочете зробити все по-швидкому.

Кращі пози для мінета.

Візьміть статевий член за основу і уявіть, що вам в рот належить покласти запалений сірник. Не торкайтеся до самого кінчика, щоб не обпектися, обхопіть підставу пенісаустамі і рухайтеся повільно вгору, закінчите, зосереджуючись мовою на голівці.

Ні, вам не доведеться шукати в ліжку загублені речі. Просто візьміть з собою чашку гарячого чаю і кілька кубиків льоду. Добре, якщо ваша людина не буде про це знати заздалегідь. Наберіть в рот гарячий чай і захопіть губами статевий орган. Трохи згодом виконайте все те ж саме з кубиком льоду. Контраст температур викличе у нього бурхливу реакцію.

Ледача неділя.

Коли ви дізналися про попередню підготовку і стимуляції області навколо пеніса, настав час знайти зручні положення, в яких вам обом буде комфортно.

Ця поза хороша для початківців, так як ви самі будете контролювати глибину засовується дітородного органу в ваш рот. До того ж Ви отримуєте вільний доступ до пеніса, мошонки, промежини і анусу. Не трясіть занадто головою, пам’ятайте, що за вами спостерігають.

Чоловік лежить на спині, а жінка зверху обличчям біля його фалоса.

Партнер стає на коліна в позу собаки, дівчина прилаштовується ззаду.

Чоловік сидить у кріслі або стоїть, жінка перед ним на колінах.

Таке положення тіл ідеально підходить для анілінгуса. Можна пестити не тільки анальний отвір, але і промежину, мошонку, підходить для попереднього етапу.

Смоктати потрібно з душею. Це найголовніше.

Візьміть його за сідниці, пройдіться по внутрішній стороні стегна, поступово підбираючись до головного місця. У цій позі вам зручно буде контролювати всі дію, підстеліть під коліна подушку, щоб не було занадто жорстко. Контролюйте вираз свого обличчя. Йому зверху видно все, ти так і знай.

Відбійний молоток.

Жінка лежить на спині, чоловік прилаштувався біля обличчя за головою.

Король світу.

Ця позиція дуже зручна для партнерки, шия розслаблена, не напружується спина. У такій позі зручно пальцями стимулювати його стегна і анус, поки ви зайняті основним дійством.

Обидва учасники лежать на боці, її обличчя біля його статевого органу.

Водопровідник.

Залежно від висоти ліжка, хлопець буде стояти на повний зріст або на колінах. Ви знаходитесь в вразливою позі, важко контролювати глибину. Попросіть його не рухатися, поки не освоїтеся. Через кілька хвилин, коли відчуєте себе більш комфортно, можна дозволити йому проникати більше і глибше. У цій позі добре виходить горловий мінет. Рідко кому вдається з першого разу, але можна спробувати. Розслабтеся, наберіть побільше повітря в легені, а в рот слини і приступайте. Головне, не напружувати горло, щоб не спрацював блювотний рефлекс. Використовувати лубрикант з приємним смаком, придбаний в інтим-салоні, для кращого ковзання. При виконанні вправ в цій позі, не впадайте у відчай і не панікуйте. Вдих можна робити в той момент фрикцій, коли він виймає свій інструмент.

Жінка лежить на спині, чоловік, ковзаючи вздовж її тіла, прилаштовується зверху.

Взаємний оральний секс в позиції 69.

Слизький кошеня.

Самий класичний варіант секс-позиції. Хлопець утримує себе силою рук і створює потрібний тиск, вам залишається тільки рухатися в такт з ним. Дайте йому зрозуміти, якщо він заходить занадто глибоко.

Можна це робити на боці або, коли один з партнерів знизу. Необхідно лягти перехресно, щоб особа була навпроти статевих органів один одного. Вам доведеться трохи повозитися, перш ніж почне все виходити. Якщо ви новачок, піднімайтеся краще наверх, так вам буде легше контролювати дію і глибину проникнення.

Кращі поради.

Найголовніше, поспілкуйтеся зі своїм хлопцем. Вам доводиться тільки здогадуватися, що йому дійсно приносить насолоду, поки не поговоріть по душам і не влаштуйте розбір польотів. Просто запитайте його в невимушеній бесіді, як йому більше подобається. Якщо бесіда не внесла ясність, спробуйте розібратися самостійно, що ви робите не так.

Після практичних занять і закріплення пройденого матеріалу, слід зрозуміти, що зроблено неправильно, якщо партнер не отримав задоволення в повній мірі.

Один крок вперед і два кроки назад.

Варіант 69 на дивані.

Хлопець лягає поперек дивана, ноги кладе на спинку, дівчина прилаштовується зверху, сідаючи на його обличчя, потім нахиляється до його фалоса. Ця варіація відомої пози відкриває нові можливості, в неї простіше входити і зручніше займатися ласками.

Очі в очі: все про контакт очей.

Не зосереджуйтеся тільки на техніці. Це прекрасний час для творчості, ви отримаєте можливість більш тісно познайомитися з анатомією вашого людини. Ваша мета-доставити і отримати задоволення, а не виконати якісно відповідальне завдання. Встановіть зоровий контакт, видавайте звуки насолоди, показуйте свого хвилювання і пристрасть, пестіть його волоссям, дійте в унісон.

Включіть в роботу свої руки. Багато настільки захоплюються роботою вустами, що повністю забувають про стимуляцію руками. Чим буде більше контакту, тим вище насолода. Рухаючи долонею вгору і вниз по стовбуру, ви підвищуєте задоволення, особливо в тандемі з губами. До того ж руки допомагають зробити невеликий перепочинок і набрати побільше повітря. Руками можна також пестити інші частини тіла свої або партнера поки працюєте ротом.

Не переходьте різко від однієї техніки до іншої. Намагайтеся робити плавні переливи, поєднуючи між собою різні методики виконання. Не намагайтеся показати відразу все, чому змогли навчитися, дайте відчути красу кожного способу. Краще скомбінувати для себе подумки кілька технік і виконувати кожну приблизно по 10 секунд.

Дай йому сили.

Грати в м’яч.

Дивовижний соус.

Отсоситесь.

Уникайте підвищеної сухості. Постарайтеся виробити більше слин або тримайте поблизу якісний лубрикант. Ви сам відчуєте, наскільки легше проходить процес, коли застосовується достатня кількість мастила.

Слідкуйте за його тілом, як воно реагує на певні дотику, і будете знати, що робите правильно.

Просто порада.

Не чекайте, поки він скінчить. Не обов’язково чекати кожен раз завершення оргазмом, ваш партнер може так збудитися, що ви встигнете вибитися з сил, доки настане пік. Оральні ласки можуть бути тільки прелюдією до коїтусу. Якщо процес триває більше 5 хвилин, поступово знижуйте темп і переходите до інших пестощів.

Лижи, лижи, лижи.

Ковтати чи ні?

Багатьох дівчат цікавить питання, що робити з кінцевим продуктом, вінцем досягнення екстазу. Насправді, якщо ви не є злісною противницею, то можна проковтнути сперму, шкоди організму вона точно не принесе, зайва порція білка вам не завадить. Причому сперма – це такий продукт, що смак її розкривається з часом, якщо в перший раз вам страшенно не сподобалося, то в подальшому ви, цілком імовірно, втянетесь і будете чекати кульмінаційного моменту як десерту.

Не варто себе пересилювати, якщо вам не подобається смак сперми. Тримайте поруч з собою серветку і непомітно сплюньте туди, коли він скінчив. Використовуйте ароматизовану мастило з інтим-салону, якщо хочете домогтися більш приємного смаку. За вашим уподобанням можна підібрати: фруктовий, шоколадний або ванільне морозиво. Якщо використовується презерватив, то ваш хлопець може кінчити куди завгодно, ви не відчуєте ніякого смаку.

Не додавайте до роботи зуби. Якщо тільки ваш хлопець не любитель екстремального сексу. Більшість представників сильної статі починають напружуватися, коли до їх найдорожчого місця підбираються зубами. До того ж це буває просто боляче і неприємно. З цієї ж причини не стискайте стовбур і яйця залізною хваткою, як ніби намагаєтеся розчавити.

Смак насінної рідини варіюється в широких межах від приємною солодкуватою, до огидною. Перевищення лужного середовища дає гіркуватий присмак. Підвищений вміст глюкози викликає солодкість (в цьому випадку партнеру не завадить здати аналіз на виявлення діабету). Деякі люди стверджують, що сперма солона або з металевими нотками. Контролювати присмак еякуляту можна дотриманням дієти.

Не тримайте його фалос глибоко в роті протягом усього процесу. Використовуйте свої уста не тільки для попередніх ласк, цілуйте, лижіть, посмоктуйте самий кінчик, вуздечку, щічки. Від поєднань цих дій з глибоким проникненням він дійсно обезумеет.

Еякулят в основному складається з води, містить амінокислоти, протеїни, фруктозу, глюкозу, цинк, кальцій, вітамін С та інші поживні речовини. Сперма їстівна, потрапивши в організм орально, вона буде подорожувати вниз по стравоходу в шлунок, де перетравиться точно так само, як звичайна їжа. У 100 грамах сперми міститься не більше 50 кілокалорій і 0% жирів, так що ожиріння вам не загрожує, тим більше, що під час самого процесу, ви спалите безліч енергії.

Якщо ви раніше ніколи цим не займалися, спробуйте, хоча б разок, щоб скласти свою думку про процесі. Цілком ймовірно, що вам сподобається не тільки факт доставлення задоволення, але і саме дійство захопить всю вашу сутність.

Укладення.

Поговоріть зі своїм хлопцем і розкажіть, що вам не подобається. Оральний секс – це задоволення для обох, тому треба шукати компроміси. Нехай краще ваш хлопець знає, що ви не любите, ніж побачить бридливу зморщену від огиди фізіономію. Перед настанням кульмінаційного моменту хлопець може витягнути фалос і кінчити вам на груди або обличчя. Кажуть, що це найкращий засіб проти зморшок.

Поліпшуючи свої навички в оральному сексі, ви зможете мати велику владу над вашим хлопцем і прив’язати його до себе так, що він стане від вас сексуально залежати. Будьте обережні, жінки, добре роблять мінет – богині!

Кожному пенісу є що запропонувати. Ось 6 порад, як доставити оральне задоволення партнеру, у кого гідність менше, ніж зазвичай.

Приділіть увагу мошонці.

Зменшіть обороти. Не кидайтеся з розбігу, як на підкорення Евересту. Представники сильної статі хочуть насолодитися процесом. Вчіться контролювати себе, починайте рухатися повільно, поступово нарощуйте темп. Він сам подасть вам знаки для прискорення або уповільнення стогонами і рухом свого тіла.

Міняйте техніки.

Використовуйте руки.

Це хороший рада для орального сексу на будь-якому пенісі: не нехтуйте яєчками. Не дуже захоплюйтеся «традиційним» оральним сексом, сфокусувавшись тільки на члені, не забувайте, що практично всім чоловікам подобається, коли їх мошонку ніжно посасывают, лижуть і гладять.

Хоча вам буде простіше «ковтати» його пеніс, не зосереджуйтеся тільки на цьому. Щоб варіювати відчуття, відкривайте рот то ширше, то вужче, доходите до основи члена, а іноді фокусуєтеся тільки на його голівці. Він оцінить різноманітність, а ви зможете робити невеликі перерви.

Як робити мінет, якщо у партнера маленький пеніс.

Не перебільшуйте його гідність.

Якщо у вашого молодого чоловіка не роздуте его, він в курсі своїх анатомічних особливостей, тому не варто їх підбадьорливо «роздувати». Ви не зобов’язані змушувати їх відчувати себе гігантами під час орального сексу. Він вважатиме це нещирістю і це вб’є його еротичний настрій, тому просто зосередьтеся на тому, що дійсно важливо: переконайтеся, що ваш партнер і ви задоволені.

… і не применшуйте його.

Робіть перерви, коли це необхідно.

Не кидайтеся в протилежну крайність і не згадуйте про маленькому розмірі його причандалів. Будь-яке зневажливе зауваження про це — небажано. Кращий спосіб змусити його відчувати себе сексуальним — це показати і розповісти їм, що ви порушені. Ваш ентузіазм заразливий.

Як думає більшість, це типовий рада для орального сексу з пенісом побільше, коли ви не можете вмістити його в рот повністю і повинні використовувати свої руки для додаткової стимуляції. Але цей спосіб підходить для пенісів будь-якого розміру, щоб чергувати способи задоволення партнера. Так що вам давно пора взяти все в свої руки.

Якщо ви відчуваєте, що прелюдія рухається занадто швидко, не бійтеся зробити перерву і зосередитися на чомусь іншому: нехай він зробить вам кунілінгус або просто говорить брудні слівця. Навіть якщо ви не плануєте переходити на проникаючий секс, поекспериментуйте з наближенням партнера до краю оргазму, зробіть паузу, а потім знову нарощуйте рівень задоволення.

Молода дружина смокче член чоловіка в домашньому порно.

Дівчина-студентка знімає квартиру на пару з одним і часто робить мінет.

Російська члено — і оскароносець чпокает просту дівчину, яка виявляється колегою по ремеслу.

Російська красуня Анна Кузнєцова спокушає студента на оральний секс під час приватних занять.

Секрет шикарного минета від красивої очаровашки.

Телиця з руками в наручниках смокче член товаришеві по біді в поліцейській машині.

Саня Корвус по можливості трахає чарівну Кармен в рот і вузьку манду.

Молода жіночка в черговий раз виконує шикарний мінет коханому чоловікові.

Стефанія Віксен з насолодою шпиль з новим татуйованим бойфрендом.

Мужик наймає Аліну Лопез нянечкою за своїм членом.

Хлопець знімає гаряче домашнє порно з молодою дружиною в очікуванні майбутнього.

Грудаста подруга трахає хлопцю з Майамі мізки, а потім той їй ротик.

Подруга вафліт чоловічий член перед відеокамерою і насолоджується свіжою кінчею.

Чорний хлопець заманив дівчину в гості подарунком і показав майстерність володіння великим членом.

Допоміг зрілої подрузі зі куховарством, трахкаючи в рот і зад.

Відмовилася сношаться наодинці, але трахнулася в груповуха.

Заглянув до сусідки перехопити грошей, а заодно віддер милфушку в рот.

11:48 1,278,334 52.

Красива телиця з Денвера заліково робить мінет коханому хлопцеві.

Замість анального сексу молода подружка смокче член і навіть робить мінет.

Молода студентка з Далласа вчиться груповому сексу генг-бенг зі знайомими мужиками.

Московський дружок Поре красиву подругу в рот і жопу.

Чоловік замість анала заганяє член за щоку коханій дружині.

Красива блондинка вафліт співмешканцю член в надії на новорічні чоботи.

Куні-мен з Міста Ангелів на ділі виявився звичайним жополизом.

Російська Телиця помила машину і перепихнулася з її власником під душем.

Дві чарівні телиці з Чикаго зайнялися груповим анальним сексом з преподом в коледжі.

Молода москвичка Олена Рейф відвідала зведеного брата за бугром і потрапила на його міцний член для сексу.

Близнючки йдуть на побачення і трахаються на пару в груповуха з новим другом.

Подруга юнги в матроській формі робить хлопцеві Мінет з кільцем в носі.

Стажерка дрючіл з Міком Блу не заради кар’єри, а по любові.

Молода негритянка дає лизати і трахати чорну піськи квартирному господареві з Далласа.

Після мораторію на кошлату хлопець побудував басейн і трахнув молоду дружину на радощах.

Дві блондинки замість лесбійських забав запросили в гості мужичка в костюмі для веселої груповухи.

Аліна Лопез відсмоктує здоровенний член негра за обіцянку не дерти її жопу.

Неголений молодик підігнав подрузі намиста і трахнув по повній програмі.

Чикса від нудьги розважається домашнім порно з одним з найсмачнішим членом На районі.

Саша Фокс закохана в член бофренд, але смокче його строго по дієті.

Мужик дрючит улюблену подругу під голографічну світломузику.

Леха завдає членом безжальний удар по сучасному мистецтву.

Французький мужик вчить москвичку-студентку музиці і жаркому сексу.

Соковита блондинка на пару з мачухою шпиль з молодих залицяльником в груповому сексі.

Лисий сусід дав двом телиць член на відсмоктування і груповий трах.

Вчить англійську мову і поре з російським другом в акробатичних позах.

Вбралася в костюм зайця і трахнулася з одним в зад в рольовій грі.

Банан мінет і сперма на обличчі дівчини.

Прийшов до доньки чорнявої мілфи, але шарахнув її матусю.

Заходячи на цей сайт ви підтверджуєте, що є повнолітнім і що відвідування цього веб-сайту не є порушенням законодавства. Всі ролики на сайті — постановочні, всім моделям більше 18 років, всі відео взяті з відкритих інтернет-джерел.

Оральний секс (фелляция — оральні ласки чоловічого статевого органу, а кунілінгус — жіночого) — стимуляція геніталій партнера за допомогою губ і мови.

Оральний секс, який не так давно вважався мало не збоченням, зараз практикує більшість пар.

Мітка: як навчитися робити глибокий мінет.

Як навчитися робити мінет.

Давайте разом розберемося як же навчитися робити мінет .

Якщо ви ще не радували улюбленого оральним сексом або робите це постійно, наш сайт для вас, тому що ніколи не пізно освоїти або поліпшити техніку.

У цій статті ми розповімо про те, як навчитися робити мінет. Хороший оральний секс — не тільки спосіб принести задоволення, але і можливість сильно прив’язати до себе людину.

Спостерігати за жінкою, яка пестить член-справжнє блаженство для будь-якого чоловіка. Спостерігати за жінкою, що злизує з члена варення, мед або йогурт — блаженство, що межує з нірваною .

Розмазуйте, капайте зверху і злизуйте. Їжа, в деякому сенсі, є однією з кращих іграшок для сексуальних забав з безмежними фантазіями.

Пам’ятайте! Якщо ви охороняєтеся за допомогою презервативів, будьте обережні з жирною їжею-масло і жир розчиняють латекс і презерватив може порватися.

Пікантна обстановка…

Типова фантазія хлопчика-підлітка: він їде на шикарному авто на великій швидкості, а в цей час шикарна блондинка робить йому мінет.

Гра з їжею…

Але ось розстебнути ширінку і пограти з членом рукою в той час, коли ваш чоловік за кермом, не так небезпечно.

Є безліч інших місць, придатних для незабутнього орального сексу : ванна кімната в гостях, на балконі (коли оточуючі можуть бачити його торс, а вас не видно), в літаку, поїзді…Та навіть у ліфті…

Пропонуємо вам 10 кращих прийомів , як навчитися робити хороший мінет , завдяки яким ваш чоловік не забуде вас ніколи.

Ця лінія веде свій початок з нижньої сторони мошонки — і саме звідти потрібно починати рух мовою, продовжуючи дуже повільно рухатися у напрямку головки.

Підніміть член вгору, відкривши яєчка. Потім знайдіть лінію, яка проходить між ними — зазвичай вона має більш темний колір.

Чи Любите ви милі дами робити мінет ? Ні? Та ви просто не вмієте це робити!

Уявіть, що у вас в руках великий льодяник на паличці. Повторіть це повільне облизування кілька разів і потім перейдіть до іншого способу.

На його роботі, коли він сидить за столом…

Ця техніка найбільш часто використовується, оскільки дозволяє вашому хлопцю спостерігати за процесом.

Облизуйте, як цукерку…

Заглатывайте цілком…

Ця техніка полягає в тому, щоб, прикривши зуби губами, швидким рухом «заковтнути» член якомога глибше.

Звичайно, в реальному житті це небезпечно для життя (((:

Багато жінок починають з полизування головки, занурюючи член в рот все глибше і глибше. Це розслаблює чоловіка і він не очікує швидкого заковтування — саме тому ця техніка його вразить і порушить ще більше.

До речі, якщо вам цікаво((((: «горловий мінет» — це занурення члена на повну довжину всередину горла з подоланням блювотного рефлексу, останнє передбачає спеціальну тренування.

Ні, вам не потрібно думати як навчитися робити глибокий мінет — під назвою «горловий мінет». Сенс в тому, що партнер повинен бачити, як його член швидко зникає в глибині вашого рота…

Найкраще виконувати її, стоячи на колінах.

Утримуючи член біля основи, наповніть рот слиною — це зробить ковзання м’яким і легким. Кулаком вільної руки ковзаєте по члену вгору і вниз, стискаючи долоню у головки. Потім підключіть рот до рухів рукою — в цей момент рука стає ніби продовженням вашого рота.

Створіть ротом відчуття приємного вакууму , але не всмоктуйте занадто сильно, а то зробите зі члена – сливу (((:, ковзаючи вгору і вниз, безперервно слідуючи рукою за ротом.

Батогом і пряником…

Якщо у вас проблеми з координацією, просто утримуйте руку біля основи члена і робіть руху тільки ротом.

Факт: чоловіки дуже люблять дивитися порно .

Молода дружина наважує хлопця від дрочкі в домашньому порно з мінетом і сексом догги-стайл.

Допоможіть собі рукою…

Причина в тому, що вони люблять очима, а в порнофільмах присутня детальна демонстрація статевого акту. Додайте присмак порно в своє сексуальне життя: почніть з поцілунків стоячи, а потім різко опустіться на коліна. Однією рукою помістіть чоловічий член в свій рот, потім, дивлячись йому в очі, пестіть руками живіт, соски.

Фантастичний феєрверк почуттів у чоловіків викликає поєднання жорсткого стиснення рукою і ніжного погладжування мовою. Коли ви досягаєте рукою головки, мастурбируя член партнер а, стискайте сильніше кулак. Одночасно обводите мовою навколо головки, імітуючи воронку. Це простий і дуже ефективний рух.

Станьте порнозіркою…

Вниз головою…

Ляжте на ліжко головою в ту сторону, де зазвичай лежать ваші ноги. Відповідно, ноги виявляються осторонь подушок.

Основна фішка цього прийому — продемонструвати чоловікові, що ви утримуєте член в роті без допомоги рук, як соску . Це шалено заводить.

Виходить, що ви робите мінет , перебуваючи вниз головою. Він повністю контролює процес, але у вас є можливість направляти його член, використовуючи руки, щоб прискорити або уповільнити дію.

Пограйте з вуздечкою — смужкою шкіри, що з’єднує головку з крайньою плоттю: ви можеш постукувати по ній напруженим язиком або зробити «метелика» — рух, при якому мова імітує тріпотіння крила метелика по вуздечці.

Коли він підійде до ліжка, опустіть голову так, щоб вона повисла в повітрі, обхопіть партнера руками за сідниці і візьміть член в рот . Якщо постіль занадто низька, підкладіть під плечі подушку.

Полизування і поштовхи мовою всередині анального отвору доставляють велике задоволення (до речі, для обох статей!), тому що це дуже чутлива область з безліччю нервових закінчень.

Ануслинг – ласки ануса…

Гра в м’ячики…

Ця техніка не тільки виглядає сексуально з боку, але і дає вам можливість захопити пеніс, як можна глибше, уникнувши блювотного рефлексу.

Великий член як зробити мінет.

Наближаючи партнера до оргазму, перейдіть до стимуляції мошонки мовою, одночасно мастурбуючи член .

Чоловікам дуже подобається, коли йому пестять мовою область між анусом і яєчками — для багатьох чоловіків це сильна ерогенна зона.

Якщо ви розкуті і сміливі і в вас відсутня гидливість по відношенню до коханої людини, то можете використовувати ануслінг. Це анальна стимуляція мовою .

Якщо ж ви боїтеся отримати хвороботворні мікроби, інфекції через такий контакт або ви просто бридливі, встановіть бар’єр між собою і анусом партнера – надіньте на мову полураскрытый презерватив.

Багато чоловіків дуже люблять ануслінг, але соромляться про це сказати. Тому дерзайте, якщо ви не боїтеся настільки сміливих експериментів.

Як правильно робити мінет. 10 способів.

Урок 1 найчутливішим місцем є його головка, тому зазвичай саме тут слід зосередити основну увагу при занятті оральним сексом. Ви легко можете довести партнера до оргазму, лише м’якими дотиками мови до цієї частини статевого члена. Стовбур пеніса не володіє достатньою чутливістю, тому ні оральна, ні ручна стимуляція цієї зони не можуть доставити значного задоволення чоловікові. Широко поширена помилка серед жінок, ніби чоловік отримує максимум насолоди, якщо партнерка глибоко і міцно захоплює його пеніс ротом і стимулює потужними рухами вгору-вниз. Безумовно, зовні така форма орального сексу виглядає дуже збудливо, але, на жаль, стимуляція головки члена при цьому не достатня, так як основний вплив виявляється на малочутливий стовбур пеніса. Тестис (мошонка, яєчка, називайте, як вам зручніше) дуже чутливі до болю і зазвичай не розглядаються як об’єкт еротичної стимуляції, що по суті помилково. Ви можете додати чимало приємного в своїх еротичних іграх, якщо зверніть більше уваги на тестис. Але про це пізніше. Існують і інші області чоловічого тіла, чутливі до оральної стимуляції. Багато чоловіків чутливі в районі грудей і сосків, в промежині і т. д.

Урок 8 Тим більше не секрет, що при глибокому проникненні виникає відома фізична реакція. Щоб уникнути цих неприємностей, потрібно всього лише розслабити гортань і не намагатися її напружувати під час глибокого проникнення. Крім того, ви можете управляти глибиною, тимчасово щільно захопивши губами пеніс в зручному для вас положенні і стимулюючи його виключно мовою, щоб в цей час самій трохи віддихатися. Мить оргазму це єдиний момент протягом всієї оральної гри, коли активність партнера може переважати над вашою. Він сам починає імітувати рухи, характерні для звичайного статевого акту, занурюючи пеніс з кожним разом все глибше. Це дуже сильне сексуальне переживання, особливо для новачків. Ще одне попередження. Не залишайте свого партнера відразу після сім’явиверження. Це зіб’є його задоволення. Тому, якщо для вас психологічно неприємно просто проковтнути вирвалося на свободу насіння, просто сплюньте його в заздалегідь приготований хустку або в рушник, але не тікайте у ванну. Але не варто забувати і той факт, що сперма є ідеальним косметичним засобом для очищення шкіри. При належній увазі до один одного ви з вашим партнером незабаром навчитеся уникати можливих неприємностей і доставляти один одному максимальне взаємне задоволення від орального сексу.

Урок 4 Стоячи на колінах перед партнером, підніміть його вже затверділий пеніс так, щоб ви могли дістатися ротом до яєчок. Повільними сильними рухами мови помасажуйте промежину під мошонкою, самі яєчка, обережно і м’яко зісковзніть по ним мовою і оближіть весь пеніс до самого верху. Можна трохи допомагати руками. Техніка по суті нагадує облизування ескімо. Мало знайдеться чоловіків, здатних витримати таку тривалу стимуляцію і не дійти до потужного оргазму. Як варіант можна комбінувати прямолінійні рухи язика з виписуванням великої вісімки.

Урок 3 Візьміть затверділий пеніс партнера ротом, але не стискайте губи навколо його стовбура. Почніть обертають руху головою. Пеніс буде здійснювати вільні кругові рухи, поперемінно торкаючись різних внутрішніх поверхонь вашого рота. Вийміть його, трохи пригальмовуючи зубами. Це вправа зручніше робити, стоячи на колінах перед партнером, або коли він лежить, а ваша голова знаходиться точно над його членом. Обертальні рухи слід робити то за годинниковою стрілкою, то проти. Така гра приносить величезне задоволення чоловікові і може тривати тривалий час.

Урок 2 Гірко спостерігати, як багато жінок не знають, як правильно порушити пеніс, привести його в належну боєготовність. Найтиповішим помилкою є впевненість, ніби жорсткий захоплення статевого члена і енергійне його масування вгору-вниз роблять вас фахівцем в області орального сексу. Це не так. Необхідно попередньо обережними, ніжними дотиками губ і мови досліджувати поверхню вашого пеніса партнера і по його реакції визначити найбільш чутливі точки. Спробуйте наступне: візьміть пеніс однією рукою і ніжно оближіть всю нижню частину по довжині знизу вгору. Коли ви досягнете головки члена, м’яко і ніжно обхопіть її ротом. За порушення органу Ви побачите, яка його частина найбільш чутлива і приносить найбільше задоволення вашому коханому. Після того, як ви відкриєте ці зони, зверніть увагу на те, за якими ознаками ви зможете в майбутньому визначити, наскільки ваш партнер близький до оргазму. Це важливо хоча б для того, щоб ви могли управляти тривалістю любовних ігор і не викликати передчасне сім’явипорскування. Ось звичайні симптоми близькості оргазму: головка члена дещо збільшується, напружуються стегна, на верхівці пеніса проступають краплі напівпрозорої рідини. Якщо це відбувається, значить найкраще може статися в будь-яку секунду. Позиція, в якій оптимальніше займатися оральним сексом (перебуваючи внизу між ніг, лежачи збоку або в позі 69) залежить від особливостей чутливості члена партнера, а також від структури і пластичності ваших губ, мови, форми зубів. Випробуйте всі види техніки, щоб визначити найбільш підходящі варіанти для вашої пари.

Коли у вашого партнера значний пеніс, то задовольнити його запити не так легко. Що слід робити дівчині, якій складно перебороти блювотний рефлекс. Ця техніці минета підходить для коханок, які тільки почали вивчати мінет. Новачкам буває важко впоратися з пенісом. Потрібна практика.

Урок 9 Тепер знову звернемо увагу на яєчка партнера. Враховуючи їх високу больову чутливість, потрібні особливі довірчі відносини між партнерами, щоб залучити їх в активну сексуальну гру. Почнемо з ніжного облизування мошонки. Коли партнер збудиться, можна пограти з сосками на його грудях, стимулюючи пеніс внизу підстави ближче до яєчок. Спробуйте також обережно закатати яєчка партнера вглиб промежини, багатьом чоловікам це подобається. При повній довірі партнера ви зможете взяти обидва яєчка ротом, попередньо облизавши мошонку вологою мовою, так як потрібно змочити волосяний покрив мошонки. Злиплі волосся не стануть заважати вашій мові грати яєчками. Придатки яєчок вашого партнера в ряді випадків можуть служити детектором на приховані інфекції типу хламідіозу. Якщо вони нехарактерно збільшені і болючі при зіткненні, це тривожний сигнал і саме недвозначне нагадування про необхідність скористатися гумкою.

Урок 7 Тим, хто тільки починає практикувати оральний секс, потрібно враховувати деякі моменти. У момент оргазму чоловіки часто намагаються занурити пеніс якомога глибше. Однак середня глибина рота всього лише 7,5-9 см, а середньоєвропейська довжина пеніса від 10 до 14 см. Проблему ускладнює і той факт, що кут захоплення пеніса при оральному сексі по відношенню до горла і дихальних шляхів становить 90 градусів. Тому безпосередньо перед оргазмом партнера слід трохи відхилити голову в бік, що дозволить його пеніса увійти цілком, не створюючи небезпеки для ваших дихальних шляхів.

Урок 10 Це дуже проста техніка любовної гри, і, якщо ви вже освоїлися з анатомією пеніса, то легко її засвоїте. Зволожте губи, складіть їх навколо головки пеніса і починайте тихенько його покручивать по лінії вуздечки з боку в бік. Це не зажадає ніякого спеціального вміння і особливих талантів, так як це саме чутлива область статевого члена. Її стимуляція може викликати швидкий і сильний оргазм. Зазвичай вона рекомендується для термінового відновлення боєздатності партнера після вже відбулася статевої близькості.

Великий пеніс: інструкція по мінету.

Урок 5 Найбільш поширена техніка: візьміть пеніс партнера ротом, але не глибоко. Пізніше ми зупинимося і на глибокому захопленні. Визначте мовою місце розташування головки члена. Один раз оближіть область вуздечки (там, де закінчується крайня плоть і починається шкіра) під головкою. Звільніть член і повторіть все з початку, обхопивши стовбур пеніса рукою. Цю гру можна урізноманітнити, наприклад, роблячи звиваються рухи головою вліво-вправо в той час, коли ваші вологі губи змикаються навколо вуздечки. Додаткові приємні відчуття може додати ніжна стимуляція пеніса рукою вгору-вниз. Кілька м’яких неглибоких захоплень пеніса ротом можна перемежовувати з рідкісним, але сильним і глибоким захопленням до самої основи, або стандартним вакуумним захопленням.

Накажіть чоловікові лягти на спину, бажано на підлогу. Можете постелити м’яку ковдру або матрац. Його долоні кладемо під голову. Чоловік повинен розташуватися біля ліжка. Приступаємо!

Отже, дівчина лягати на ліжко, а голова її звисає до чоловічого пенісу. У цій позі буде дуже легко контролювати весь процес. І вона зможе звикнути до великих розмірів партнера. Коханка зможе контролювати рухи і ритм під час мінет.

Як правильно робити мінет, техніки минета, відео уроки.

У цій статті ми поговоримо про оральні ласки жінкою статевого члена чоловіка — минете. Мине — це не просто вплив на геніталії чоловіка губами, це, в першу чергу, можливість відчувати і контролювати емоційний і фізичний стан коханої людини.

Горло більш розкрито в цій позі і буде легше заковтувати член. Тому Глибокий мінет чоловікові забезпечений. Після таких оральних ласк він буде в захваті. А ви в його очах наберете як мінімум балів 80!

Урок 6 на додаток до попередньої існує техніка, що підсилює оргазм. Якщо ви блокуєте пальцем в основу пеніса канал, по якому відбувається викид сперми, і, масажуючи його губами і рукою по всьому стовбуру, будете імітувати спазми, характерні при сім’явиверганні, ви зможете тривалий час доводити свого партнера до солодкої знемоги. Коли ж ви дозволите спермі вирватися назовні, виверження буде незвично довго і інтенсивно. Неймовірно, як така проста техніка багаторазово збільшує задоволення для чоловіка.

Дві дівчини з Нью-Йорка поспішають побачити Париж і зайнятися там груповухою.

Багато жінок не використовують мінет через страх задихнутися при занадто глибокому проникненні члена. Коли чоловік подається стегнами вперед, його пеніс може проникнути глибоко в рот партнерки. У той момент, коли головка пеніса занадто глибоко проникає в ротову порожнину, жінка, швидше за все, не зможе стримати блювотного позиву. Уникнути неприємної ситуації можна, якщо жінка не буде повністю брати в рот член, а лише злегка стисне його губами, полижет і посмокче. Лизати статевий член потрібно за тим же принципом, за яким ви лижете ескімо на паличці.

Підгинайте губи, щоб не зачепити член зубами. Пестячи член губами, повертайте голову, це підвищить ступінь стимуляції. Особливу увагу приділяйте верхній частині пеніса.

Використовуйте під час минета Лубриканти з різними смаками. Так буде приємніше заковтувати член. Спробуйте цю позу, чоловікові сподобається.

Можна тримати пеніс рукою. Тоді жінка зможе сама регулювати глибину проникнення пеніса в рот. Для зняття блювотного рефлексу партнерка кожен раз повільно і все глибше повинна вводити член в рот. Щоб блювотний рефлекс звести до мінімуму, тренуйтеся регулярно. Якщо дуже хочеться освоїти техніку минета швидше, то можна навчатися їй, використовуючи фалоімітатор.

У хлопця великі габарити? Тут перед нами постає наступне питання: як же зробити мінет і при цьому не облажаться? Може, ви зараз посмієтеся, але ж під час минета можна і вдавитися. А адже хочеться порадувати чоловіка якісним і потужним мінетом.

Щоб підібрати оптимальну техніку минета, потрібно спробувати кілька різних видів подібної техніки, при цьому змінюючи положення своїх тіл.

Головка члена дуже чутлива до будь-яких дотиків, тому при її стимуляції необхідно прикривати зуби губами. На перших порах краще уникати сім’явиверження в ротову порожнину, і партнеру витягувати член до еякуляції.

Можна почати мінет з покусування нижній частині живота коханого. Через деякий час спускайтеся до його паху і пеніса. Приносячи задоволення чоловікові, жінка може цілувати, смоктати і лизати його член і мошонку. У підставі мошонки розташована область залози везикули. Там же знаходиться простата. Це місце надзвичайно чутливо, і його стимуляція зробить зайвим глибоке проникнення члена в рот жінки. Таким чином, роблячи мінет, найкраще поряд з погладжуванням головки статевого члена масажувати пальцями підставу пеніса і погладжувати мошонку.

Захопити ротом неабияку частину пеніса і щільно обхопити губами стрижень. Всмоктати повітря, що опинилося в роті. Рухайте головою вгору, створюючи ефект вакууму.

Розслабте мову і всією його поверхнею ніжно і неспішно лижіть пеніс, досліджуючи, таким чином, його весь. Можете уявити, ніби ви лиже льодяник. Якщо ви бачите, що цього недостатньо, переходите до більш енергійної стимуляції. Для цього напружте мову так, щоб він став вузьким і твердим. Натискайте мовою на головку і вени уздовж пеніса.

Зімкніть губи на члені і ведіть їх вгору. Прикладіть мову до гребінця (він утворює кільце навколо головки пеніса). Повертаючи голову по типу спіралі, торкніться мовою Вуздечки, І нехай кінчик язика пройдеться по гребінцю. Змоченим слиною мовою лизніть шов на пенісі, починаючи від яєчок і до головки пеніса. Проникніть мовою всередину шкірної складки пеніса і зробіть всередині по голівці кругові рухи мовою.

Бажано, щоб вищеописані рухи відбувалися в різних напрямках, то за годинниковою стрілкою, то проти неї.

Нижньою стороною мови проведіть по яєчках. Можете взяти їх в рот. Яєчко можна затиснути губами. Головне, не поспішайте, щоб не заподіяти партнеру біль. Лижіть і цілуйте мошонку (шкіру, якою покриті яєчка), адже вона має високу чутливість.

Коли пеніс знаходиться у вас в роті, пестіть вільною рукою яєчка. Дуже подобається чоловікам, коли кінчиками пальців їм масажують нижню частину пеніса, що знаходиться за яєчками.

М’якому або опалому члену підійдуть енергійні, щільні, короткі Облизування мовою. Буває, що пеніс залишається м’яким і після тривалих зусиль. Такі чоловіки здатні відчувати оргазм і з м’яким пенісом. Хоча, звичайно, для жінки є важливим почуття, коли вона відчуває, що завдяки її діям розміри члена збільшуються прямо у неї в роті.

Ще один варіант. Захопивши статевий член партнера ротом, жінка кілька разів облизує область вуздечки, потім витягує пеніс з рота і повторює дію, обхопивши стовбур рукою.

Коли ви відчуєте, що чоловік кінчає, натисніть пальцем йому на промежину. Це загострить його чуттєвість.

Якщо жінка не великий знавець орального сексу, то їй рекомендується обхопити член рукою так, щоб мізинець упирався в лобок чоловіки. Є варіант обхопити пальцями стрижень пеніса і пересувати ними під час акту крайню плоть. Ви можете стиснути великий і вказівний пальці навколо мошонки там, де вона примикає до паху. Лежать на вашій долоні яєчка трохи відтягніть вниз.

Не обов’язково тримати член весь час у роті. Дійшовши до головки губами, можна акуратно випустити його, а потім знову взяти губами. Багатьох чоловіків дуже збуджує, коли вони бачать, як їх член вислизає з рота і знову в ньому зникає.

Найпростішим способом минета є наступний. Чоловік стоїть, сидить або лежить на спині, а жінка, розташувавшись перед ним на колінах, бере його статевий член ротом, намагаючись сильно не стискати губи навколо стовбура пеніса, і здійснює обертальні рухи головою.

Ознайомтеся ще з деякими варіантами мінета.

Різноманітність в цей спосіб минета може внести Стимуляція пеніса рукою вгору-вниз. Крім того, м’які, неглибокі захоплення статевого члена ротом жінка може чергувати з сильними захопленнями пеніса до самого його заснування. Якщо друге викликає у жінки неприємні відчуття, то вона може регулювати глибину проникнення статевого члена, злегка стискаючи його губами в прийнятній для неї положенні. У цей момент вона може стимулювати пеніс партнера мовою. Посилити оргастические відчуття у чоловіка дозволяє наступна техніка минета. Стимулюючи статевий член вищеописаним способом, жінці треба притиснути пальці до основи пеніса, до каналу, по якому у чоловіка відбувається викид еякулята.

Стимулюючи статевий член мовою, масажуючи його губами і рукою по всьому стовбуру, жінці слід імітувати своїми діями спазми, характерні для сім’явипорскування. Подібна техніка дозволяє досить тривалий час доводити чоловіка до межі оргазму. Припинивши тиск пальцями на точку, що знаходиться в основі пеніса, а потім, збільшивши ритм рухів, жінка доб’ється того, що її партнер відчує надзвичайно потужний оргазм.

Початківцям будуть корисні спеціальні оральні мастила, що мають приємний смак і запах.

Коли жінка бере, пеніс в рот, нехай вона починає здійснювати головою повільні рухи вгору-вниз. Відчувши, що партнер близький до оргазму, темп потрібно прискорити.

Особливе задоволення чоловік отримує, коли жінка рукою погладжує його яєчка або водить нігтиками по волосяного покриву мошонки. При стимулюванні промежини подушечками пальців його збудження стає максимальним.

Під час орального сексу жінка може провести кінчиком мови по вінця головки пеніса і посмоктати його, увібравши в рот одне яєчко, а також комбінувати стимуляцію статевих органів руками і язиком.

«Поцілунок метелика». Якщо чоловік стоїть або сидить, жінка опускається перед ним на коліна, якщо лежить — нахиляється вперед або лягає поруч. Акуратно притримуючи руками підставу статевого члена, що знаходиться в стані ерекції, жінка повільно зрушує рухливий шар шкіри до мошонки і обережно стосується губами головки пеніса. Жінка може покрити головку пеніса легкими поцілунками, злегка втягнути її верхню частину в рот і випустити назад.

Пози для минета.

На піку сексуальної активності чоловік швидко досягає оргазму. Якщо жінка не хоче, щоб еякуляція настала у неї в роті, вона може в самий напружений момент відсунути пеніс в бік.

«Танець змії». Жінка в основному користується руками, лише зрідка торкаючись до пеніса мовою або втягуючи головку в рот. Посиливши натиск на поверхню головки і різко стиснувши стовбур пеніса долонею, жінка підсилює вплив на пеніс. Цим можна в лічені хвилини підвести мужнину до оргазму або тримати на піку сексуального збудження, не даючи йому отримати повного задоволення.

«Вир. » Попестивши пеніс мовою і губами, жінка щільно охоплює, головку пеніса губами. Необхідною умовою для реалізації прийому «вир» є повна відсутність повітря в ротовій порожнині. Коли поверхня язика і губи утворюють навколо верхньої частини статевого члена м’який кокон, жінка починає рух. Відводячи голову назад, вона змушує пеніс вислизати назовні, а потім як би всмоктує його назад. Головка статевого члена наливається кров’ю і починає частіше пульсувати.

Якщо ви дозволили кінчити чоловікові вам в рот, то підготуйтеся до цього. Можна уповільнити руху або залишити на час, а можна здійснювати енергійні рухи в повну силу. Все залежить від переваги вашого партнера.

«Жало. » Руху жіночого мови повинні бути легкими, як дотик крил комахи, і жалити чоловіка, подібно бджолі. Жінка охоплює губами головку пеніса і намагається несподівано торкатися до неї мовою. Регулюючи силу впливу, жінка може також сковзнути кінчиком мови по обідку головки або торкнутися тонкої перемички, що з’єднує стовбур статевого члена з головкою, — вуздечки. Залишивши на час головку, жінка пестить губами і мовою яєчка чоловіка.

Йому слід, розташовуючись над жінкою рачки, розставити ноги. Вводити пеніс в рот треба акуратно, легкими рухами. Жінці необхідно розслабитися і підкласти під голову подушку.

Ще кілька слів про можливі пози для минета. Крім класичної, коли жінка розташовується між ніг партнера, існує такі варіанти. Жінка може сидіти на грудях чоловіка обличчям до його ніг. Недолік цієї пози в тому, що мова спрямований на задню частину пеніса, яка не настільки чутлива, як передня. Працювати пенісом може сам чоловік, якщо жінка буде лежати з нерухомою головою і відкритим ротом.

Розташуйтеся «валетом», щоб обличчя жінки розміщувалося на рівні пеніса, а обличчя чоловіка на рівні лобка. Партнер може просувати пеніс в рот жінки, рухаючи стегнами, а партнерка робити рухи головою вперед і назад. Стимулюйте геніталії один одного по черзі. Чоловік лягає на спину, витягує ноги і охоплює руками сідниці партнерки, яка стоїть над його обличчям рачки. Їй зручно спертися на лікті і підняти зад. Рот її повинен знаходитися на рівні його члена. Грудьми вона може тертися об стегна і живіт партнера.

Також для навчання мінету рекомендую ознайомитися з цими відео уроками:

Жінка розташовується на ліжку, лежачи на спині. Вона звішує голову з краю ліжка і відкриває рот, розслабляючи небо. Чоловік стає біля краю ліжка, можливо на колінах. Жінка повинна створити зручний довгий прохід для його члена.

Хочеш щоб твій чоловік ніколи тобі не зраджував ? Навчися фантастично смоктати член! В приголомшливому мінет немає нічого складного, головне проявляти ентузіазм і бажання. Майстерно сисні член жінки, завжди улюблені і бажані, таким жінкам не змінюють…

Ви можете додати статтю в соціальні закладки.

Мистецтво смоктати член чоловіки / сисні член.

Як фантастично смоктати член чоловіка.

Мистецтво смоктати член чоловіка. Жінки прекрасно сисні член чоловіки безцінні! Хочеш стати для чоловіка єдиною і неповторною, вчися фантастично смоктати член.

«Гроза. » Жінка, добре відчуває стан партнера, в той момент, коли він наближається до оргазму, злегка стосується кінчиками передніх зубів головки пеніса. У більшості випадків чоловіки виявляються не готові до подібного і швидко втрачають над собою контроль. Без сумніву, зуби — це грізна зброя і в той же час джерело найбільшої насолоди.

2) Сосі член граючи . Хочеш щоб чоловік був від тебе без розуму, сосі член граючи! Умій фліртувати з чоловіком і його членом, це робить сексуальні відносини більш насиченими, цікавими і барвистими.

Задумайтеся над питанням, чому чоловіки ходять наліво ? Тому щоб отримати те, що їм не можуть дати їх жінки! Вони не вміють нормально смоктати член, або не смокчуть зовсім… От чоловікам і доводиться шукати альтернативні варіанти, щоб відчути на своєму члені вологі губки, і обволікаючий жар ротика жінки.

Візьміть одне або обидва яєчка в рот, смокчіть, облизуйте і покусуйте їх. До речі, якщо не хочете, щоб він скінчив вам в рот, ця техніка — ваш порятунок !

1) Мистецтво смоктати член красиво . Як відомо, чоловік любить очима! І немає нічого більш красивого, спостерігати коли кохана жінка робить мінет люблячи і з задоволенням. Це так збуджує, бачачи що мінет приносить вам задоволення!

3) Розумниці смокчуть член різноманітно . Щоб чоловікові подобався Мінет в твоєму виконанні, старайся смоктати член різноманітно! Знаючи 3 – 4 техніки мінету і змінюючи їх з кожним новим мінетом, чоловік ніколи не подумає, що оральні ласки занадто одноманітні і передбачувані!

5) Дай трахнути себе в ротик . Це не тільки виглядає дуже сексуально, але і доставляє чоловікові приголомшливі відчуття! Чоловік сам може наплавляти член в глотку, де відбувається найтісніше і приємне тертя члена. Тільки практикуйте такий мінет з чоловіком кому довіряєте, щоб при першому ж дискомфорті змогли зупинити чоловіка.

4) приголомшливо сисні член Жінки, дозволяють іноді домінувати собою . Це своєрідна рольова гра, дати чоловікові відчути владу над собою! Деяким це дає можливість уявити себе героєм якогось еротичного фільму, а іншим підвищити власну самооцінку, у кожного чоловіка свій інтерес, але однозначно, це шалено збуджує! Хоча звичайно жінкам дуже не подобатися, коли чоловік втручається в процес, і намагається засунути член глибоко в глотку.

7) швидкий відсмоктування . Досить часто у чоловіка спалахує сексуальне бажання і спонтанна ерекція, але на жаль у жінок бажання та готовність до статевого акту не завжди збігається з чоловічим. І що робити чоловікові в такій ситуації, згоряти від бажання, або йти розрядитися у ванну самому ? Не відмовляй чоловікові, швидкий відсмоктувач допоможе уникнути мук і образ коханого чоловіка, і наступного разу він не відмовить тобі і зробить куні коли у тебе бажання спалахне, а він буде занадто втомлений для сексу!

8) Сисні член незвично неповторні коханки . Нам чоловікам іноді хочеться і чого небудь незвичайного! Жінки, здатні зробити чоловікові незвичайний мінет захоплюють, розбурхують уяву, заворожують своєю непередбачуваністю в сексі, для такої жінки хочеться виконати всі її забаганки і побажання!

9) Смоктати член ніжно . Ми обожнюємо коли жінка вміє смоктати член ніжно і довго, коли насолоджуєшся кожним рухом мови, кожним зануренням члена в рот, тоді настає не швидкий звичайний оргазм, а поступово накатывающий, потужний і тривалий оргазм.

P. S. Мистецтво смоктати член у чоловіка, це особливість люблячої жінки! Тільки любляча жінка може відсмоктати так, що просто зриває дах від насолоди. І не важливо які вирази ми використовуємо в оральному сексі, відсмоктати у чоловіка, або вилизати жінку, у кожної пари існує свій сексуальний сленг, але краще, звичайно, використовувати в ліжку з коханою жінкою більш м’які вираження, а то можна ненароком образити кохану!

10) Дозволяй чоловікові дивитися як ти смокчеш . Не роби Мінет в темряві, сосі при світлі! Дай можливість чоловікові дивитися і милуватися як ти смокчеш його член, і роби мінет демонстративно, облизуючи головку, заковтуючи член глибоко, проводь мовою по всьому члену від яєчок до голівки, це шалено збуджує!

«Поцілунок діви»

Відео уроки мінету, кращий спосіб запозичення досвіду великих майстринь орального сексу, відеоуроки допоможуть більшості жінок зробити своєму партнеру незабутньо приємно. Ви дізнаєтеся, як правильно робити мінет з відео і фото з докладним поясненням. У відео уроках минета зібрані основні і найприємніші для чоловіків і жінок вправи орального сексу. Ми впевнені, що наші відео уроки минета доставлять вам масу задоволення.

Приголомшливо сисні член жінки це рідкість, не всім вдається освоїти техніки мінету досконало, так що цінуйте своїх жінок, а вони будуть дарувати нам неземне блаженство у вигляді класного відсмоктування!

Прийоми орального сексу.

Найчастіше жінками застосовуються різні плодові тренажери, щоб навчитися минету. Вони, звичайно, широко поширені. Однак, краще тренуватися на штучному члені, який максимально наближений до живого.

6) відсмоктування у нього глибоко . Мінет «Глибока глотка» захоплює чоловіка, і якщо ти отсосешь у нього глибоко, він буде в захваті. Повір, не кожна жінка може побалувати свого чоловіка таким складним мінетом, а ти можеш!

На головку члена ставиться кінчик язика. Сам пеніс щільно обіймається губами. Починаються порційні руху головою і потім вгору з виштовхуванням з рота пеніса. Мова при цьому лежить на голівці і кожен раз, піднімаючи голову вгору, силою він виштовхує пеніс.

В такому випадку тренування проходить на всіх ерогенних точках і зонах, відсутніх у фруктів. До того ж, справжній чоловічий член зафіксований на одному місці, і ви ніяк не можете поставити його в зручне для вас положення.

Роблять його зазвичай на пенісі, не ерегованому, не обрізаному. Крайня плоть натягується на головку. Одночасно в сечовипускальний канал відбувається вгвинчування мови. Не цілком, звичайно. Далі він обертається по спіралі від краю плоті. Далі тривають кругові рухи мовою, з одночасними ласками самої головки члена і краю плоті.

«Лапки восьминога»

Як правильно робити мінет (відео)

Техніка минета прийоми орального сексу.

Вправа «Поцілунок діви» і «Лапки восьминога» ви можете подивитися у відео уроках мінету нижче.

Вправа для мінета » поворотна спіраль»

З попередніх уроків масажу, ви вже знаєте, що при такому прийомі рука повинна рухатися по спіралі вниз та підніматися вгору. У наступному «відеоуроці минета» відбувається те ж саме, тільки за допомогою голови.

А ви замислювалися, чи багато дівчат вміють робити мінет? Роблять багато, а правильно роблять одиниці! Подивіться відео курси з навчання мінету, і ви навчитеся за кілька годин!

Розкрити щелепу на максимум. З губ утворити свисток, як це ще називається «бантиком». Зубами чіплятися ви не будете, тому що щелепа розкривається максимально широко і губи стискаються дуже щільно. Так робити мінет у вас вийде набагато довше і з найменшими зусиллями. Якщо ж ви порушите це правило, то дуже швидко у вас почнуть боліти губи, тому що ви їх зітрете своїми ж власними зубами.

Вивчіть всі відео уроки минета у нас на сайті, і ви зможете доставляти неймовірне задоволення своєму чоловікові, і він завжди буде вдячний вам за це.

Ні в якому випадку не варто закривати свої зуби губами, тому що це дуже огидно виглядає і часто чоловік не може через це благополучно і своєчасно кінчити.

Вона нахиляється до правого плеча, здійснюються тягнуті рухи вниз, з поворотом до лівого плеча. А при русі вгору вона розгортається назад вправо. Пеніс зазвичай заходить десь на 2/3. Хоча це залежить від класифікації члена.

«Лапки восьминога по спіралі»

Це звичайні лапки восьминога, але з поворотом, використовуючи поворотну спіраль. Важливо, щоб мова завжди залишався на голівці, члена, не зісковзуючи нікуди. Помилка, яку роблять багато жінок, — догляд мови вниз до основи. Такого бути не повинно! Мова завжди лежить на голівці. Як тільки голова почне підняття вгору, він з силою почне виштовхувати з рота пеніс.

Техніка минета » віночок»

Робиться він також, як і при масажі чоловічого члена: оперативними рухами по ребру головки. Губи ставляться на ребро головки і відбуваються рухи почерговості вгору-вниз, з поворотами голови з одного боку в іншу.

Відео уроки минета.

Використовувати цей прийом можна разом з вакуумним. Для цього пеніс злегка втягується всередину в рот і робляться розтягують руху. Будьте тільки особливо акуратні і ніжні, застосовуючи вакуумку, так як, якщо у члена дуже чутлива голівка, а ви його надто сильно затягніть, на ній може утворитися синячок. Виглядає він пупырчато. На ранок ваш чоловік може подумати, що ви його чимось заразили. І втече.

Член береться губами посередині і йдуть рухи вгору. Одночасно рука спускається вниз. У вправі допустимо застосування мастил. Зверніть увагу: голова і руки повинні рухатися строго синхронно і зустрічатися завжди лише на середині.

Описувані прийоми минета, складаються з декількох вправ, в одному відео уроці може міститися відразу кілька вправ. Тому радимо оглядати відео до кінця. І хочемо Вам нагадати, що без закріплення техніки мінету на практиці, просте заучування вправ марно 😉

«Розтягнення класичне»

Спочатку необхідно спробувати наступне: обійняти член губами і різко підняти вгору голову з утворенням характерного звуку «чмок». Потім продовжуєте швидко рухатися з поворотами голови. Рекомендується при цьому додати ще й руку. Це додасть особливого, ще більшого ефекту. Рука повинна рухатися синхронно з головою.

Відео урок » розтягнення класичне по спіралі»

Член береться посередині. В одну сторону по спіралі йде голова, а в іншу також по спіралі — рука. У такому способі теж можна застосовувати прийом вакуумки. Детально про «розтягнення класичне по спіралі» у відеоуроках орального сексу.

Член береться в кулачок біля основи і починаються рухи, схожі на ті, що і під час масажу чоловічого пеніса: пальцями перебираетесь наверх, як тільки стискаєте мізинець, безіменний, середній та вказівний – голова піднімається вгору і спускається вниз. Методику вакууму тут можна застосовувати, а можна обійтися і без нього.

Відео уроки орального сексу допоможуть краще зрозуміти всі розглянуті прийоми, їх тонкощі і нюанси.

Прийом » Метелик»

Прийом «Чмок-чмок»

Губи будуть рухатися по бічній поверхні чоловічого члена. Мова повинна щільно притискатися до пеніса. Губи теж щільно обіймають сам член.

Вправа найбільш складне, тому найкраще подивитися наочно, відео Як правильно робити мінет. Виконуючи цю вправу важливо дотримуватися деяких канонів. За пару годин до того, як ви збираєтеся зробити мінет краще, нічого не їсти і постаратися не вживати алкогольних напоїв. Навіть, якщо ви вже неодноразово робили Мінет, і він у вас прекрасно виходить, краще обійтися без жирного харчування і спиртного, оскільки це може значно посилити рефлекс блювоти.

Відео уроки глибокого минета-професійний мінет.

Маленький секрет: абсолютно позбутися цього рефлексу ніколи не вийде. Немає і гарантій того, що ви завжди будете задовольнятися таким способом минета.

Краще застосовувати всім відому «69». Пам’ятайте, що «Глибоке горло» не вийти на маленькому пенісі ніколи. Він просто не дістане до горла, і ви не зможете отримати задоволення від цієї техніки.

Блювотний рефлекс настає тоді, коли пеніс торкається до кореня язика. Тому постарайтеся так, щоб член уникав попадання на нього. Мова повинна бути розслаблений, опущений вниз, притиснутий до передніх зубів і не намагатися закрити вхід в горло.

Спочатку освоїти дану методику краще зі штучним членом і не пробувати з цим. В першу чергу голова відкидається якомога більше назад, роблячи горло абсолютно рівним. Це дозволить уникнути загинання члена всередині по ходу горла. Далі з плином часу ви будете доставляти це задоволення з легкістю вже в будь-яких положеннях.

Часто в літературі говориться, що жінці краще прилягти вгору обличчям на ліжко, перекинувши голову назад вниз. Завданням чоловіка стає вхід ззаду і самостійне вставляння члена. Загальноприйнято, що саме в такому положенні простіше вчитися. Однак, це не зовсім вірно. Оскільки для жінки – це абсолютно некомфортна позиція. Не маючи можливості повного контролю всього процесу, найімовірніше, викличеться рефлекс блювання.

Оральні ласки — це особливе мистецтво, є безліч варіантів для навчання орального сексу. Відповідно, є і різні форми виконання самої техніки мінета. Далі мова піде про найбільш легкою – для новачків.

Намагайтеся пеніс вести по верхньому небу і розслабити гортань. Гортань легко розслабляється за допомогою позіхання. Якщо він не виходить, просто глибоко подихайте животом. Коли гортань розслабилася, можна приступати безпосередньо до техніки.

Дана стаття присвячена відео урокам минета . У ній зібрані основні прийоми, вправи і уроки орального сексу. Завдяки інформації у даній статті ви навчитеся правильно робити мінет, зробите свій перший СУПЕР мінет і доведете хлопця (чоловіка) до незабутнього оргазму.

Отже, притримуючи член біля основи, голова приймає назад і робиться так, щоб траєкторія руху була абсолютно пряма. Тепер можна починати!

Рада порно зірок : ніколи не робити «Глибоке горло» при фрикційному русі. Це дуже важко. Не варто відразу привчати до цього чоловіка. Краще робити два фрикційних руху вниз неглибоких і одне – глибоке. Тоді буде легше налаштуватися і відновиться. Виконуючи техніку глибокого минета, очі краще закрити.

Як займатися оральним сексом?

Фото минета.

Найчастіше саме цей спосіб стимулює член до підняття. Як тільки він встав, можна сміливо переходити до наступних вправ.

Глибокий мінет.

Здивуй свого коханого. Чоловіки просто обожнюють миньет, не соромтеся, пробуйте-експериментуйте.

Вивчіть статті на нашому сайті, не просто прочитайте, а саме вивчіть! Сорому відкладіть в сторону – пробуйте і експериментуйте з партнером. ГОТОВО! Тепер ви вскружите чоловікові голову і він для Вас буде готовий на все.

Як правильно зробити мінет?

Техніка миньета-орального сексу! Контакт.

До речі, якщо ви під час практики орального сексу з цих способів, випадково винайдете ще один… або навіть більше, то обов’язково поділіться нею з нами. Кожен, який заслуговує на увагу, буде опублікований тут або ж в новій статті про оральний секс і при бажанні навіть буде вказано Ваше авторство.

Він же горловий мінет, такий вид сексу орального передбачає входження фалоса в саме горло.

2. За допомогою однієї руки.

Здавалося б, про мінете і інших оральних ласках, які може зробити жінка чоловікові, ми знаємо все. Багато хто впевнений, що мінет має далеко не перше значення в сексі і є куди більш важливі прийоми в ліжку. Однак, багато з вас можуть змінити свою думку, після прочитання цієї статті, де зібрано відразу 20 абсолютно різних способів і технік задоволення чоловіка орально. Навряд чи навіть найдосвідченіша повія знайома з усіма цими прийомами. А це означає, що тепер у вас з’явився шанс, при відвідуванні дівчата підказати їй парочку вподобаних вам прийомів, за умови, що вона не прочитає цю статтю раніше вас.

20 технік минета.

1. Класичний мінет.

Спочатку необхідно добре зволожити долоню «робочої» руки і член партнера. Потім, обхопивши головку губами, ніжно взявши член зволоженою рукою, починаємо водити нею по ньому від яєчок до головки і назад. При цьому саму головку не забуваємо пестити ротом.

Найголовніше в цій техніці, зуміти робити так, щоб у партнера створювалося враження, що рука нібито є продовженням рота. Це досягається за рахунок того, що рука точно слід за губами. Коли відриваєшся від головки, йди рукою за ротом.

А тепер перейдемо безпосередньо до способів оральних ласк:

За рахунок того, що під час мінета не задіяні руки, а тільки рот, для чоловіка створюються абсолютно інші відчуття, ніж під час попереднього способу.

3. Мінет виключно ротом.

Тут головне заховати свої зубки, так щоб вони не торкалися члена, а потім, обхопивши його губами, рухати голівку, то вниз, то вгору, періодично стимулюючи пеніс рукою, яка повинна бути вологою – можна використовувати спеціальну змазку, крем або ж в «польових умовах» — просто слину.

6. Ніжні поцілунки члена.

5. Ласки мовою.

4. Вичавити сперму.

До речі, щодо пестити мовою. Цей метод не такий примітивний, адже навіть тут існує відразу кілька видів рухів. Пестити мовою головку члена можна-полизуючи її, злегка доторкаючись, як-би пурхаючи по ній, обертати мовою навколо головки, засовуючи мову легенько в отвір на голівці. А також можна просто поекспериментувати і подивитися, що найбільше подобається партнеру.

Дуже важливо дотримуватися ритму в рухах, при цьому, не забуваючи про важливе правило мінету – починати варто з повільних рухів, поступово нарощуючи темп.

Спосіб дуже простий. Дівчині потрібно діяти так, ніби вона хоче вичавити з члена сперму. Тобто необхідно здавлювати член рукою по всій довжині під час руху їй по ньому, при цьому біля самої головки слід натискати сильніше. Ну і, звичайно ж, оскільки це оральний секс, то саму головку не забуваємо пестити язичком.

Найкраще цей спосіб використовувати під час попередніх оральних ласк, коли необхідно швидко порушити чоловіка.

Жінці потрібно уявити, що статевий орган партнера – це губи. Тобто потрібно цілувати член по всій довжині, при цьому можна доторкатися до нього мовою і навіть трохи всмоктувати шкіру в рот. Ще хороший прийом – обхоплювати член губами, то сильніше, то слабше.

Спочатку необхідно якомога більше висунути мову і приступити до Облизування пеніса, починаючи з підстави і закінчуючи головкою, а потім навпаки. Не варто забувати про різноманітність в рухах – можна також вилизувати член з одного боку у напрямку до іншої, періодично повністю захоплюючи член в рот.

Для того щоб успішно освоїти цей вид орального сексу, дівчині потрібно уявити, що член це морозиво, яке швидко тане і його треба рятувати.

8. Смачний член.

7. Вилизування члена.

Ви почали цікавитися питанням як робити мінет? Уроками орального сексу для Вас! У любові немає сорому!

Подібний ефект створюється і за допомогою м’яти – дівчина жує жуйку або бризкає м’ятний освіжувач дихання. Це створює відчуття холодку і дуже подобається багатьом хлопцям.

10. Ласки для яєчок.

9. Зміна позицій.

Все, що необхідно зробити – це пестити член губами і мовою, при цьому, не торкаючись до нього руками. Для кращої стимуляції не завадять кругові рухи – це можуть бути як рухи голови дівчини, так і руху з боку чоловіка. Але в будь-якому з двох варіантів, партнерці доведеться тримати член глибше в роті, щоб він під час таких рухів не вивалився.

Для цього способу знадобиться, якась смакота-це може бути морозиво, мед або вершки. Дівчина обмазує цієї смакотою член і починає відсмоктування.

Ще один відмінний спосіб набрати в рот газований напій, і почати облизувати пеніс – завдяки бульбашок, які потрапляють на дуже чутливу голівку, чоловік відчуває зовсім інші відчуття, ніж під час звичайного мінету.

Багато чоловіків люблять робити кунілінгус. Знаючи про це, дівчина під час минета повинна скористатися перевагами свого партнера. Злегка попестивши член ротом, дівчина відразу змінює позицію і сідає своєю вагіною хлопцеві на обличчя, і злегка поводивши своєю кицькою по його роті, знову приступає до відсмоктування.

Сюди ж можна віднести одночасні оральні ласки двох партнерів. Це коли дівчина робить мінет і при цьому знаходиться в такому положенні, що хлопець їй може одночасно робити Куні.

Досить складна техніка орального сексу, яка вимагає тренування. Складність полягає в тому, що член необхідно засунути в рот якомога глибше по саму горлянку і навіть заковтнути його (спосіб також називають «глибока глотка»). Оскільки техніка цього минета не з простих, то перш ніж приступити до її використання, рекомендуємо прочитати окрему статтю про цей вид минета, в якому, до речі, існує багато прийомів.

11. Глибокий мінет.

Під час минета, дівчина не повинна забувати про яєчка. Не відриваючись від члена рукою, вона може одночасно облизувати яєчка і брати кожне із них в рот, а також засмоктувати і смоктати їх. Дивимося ілюстрацію.

12. Обертання головою.

Голова повинна працювати також як і стегна під час класичної пози, коли дівчина сидить зверху на партнері. Глибше обхопивши член ротом, партнерка починає кругові і будь-які інші обертання головою – зверху вниз і по колу в різних напрямках, а також можна спробувати виписувати головою якісь символи – наприклад, цифри або букви з алфавіту.

13. Пестимо оголену головку.

Один з найшвидших способів довести чоловіка до оргазму орально. Потрібно лише створювати для члена в роті вакуум. Для цього дівчина повинна обхопити член ротом і вдихнути все повітря, що залишився у неї в роті. І так робити раз за разом – це повинно дуже швидко привезти до закінчення чоловіка в рот!

Партнерка оголює головку члена, ніжно відтягнувши з неї шкіру, і пестить її мовою. Робити все потрібно дуже трепетно і обережно-головка дуже чутлива, і відтягнувши шкіру більше ніж потрібно, можна заподіяти чоловікові біль! Але зате, коли вона виявляється відкритою, то чутливість до пестощів збільшується в рази.

14. Висмоктування члена.

15. Висмоктування і ковзання.

У цьому способі можливі два види виконання. Дівчина просто висмоктує член, сильно обхопивши його губами, або ж рухаючись по ньому губами від кореня до головки, відпускає і знову охоплює. Також можна чергувати обидві техніки виконання.

Спосіб на любителя. Перш ніж приступити до цього методу орального сексу, дівчина повинна з’ясувати у свого партнера, чи підходить йому це.

Урізноманітнити мінет можна декількома способами. Ось лише деякі з них:

Техніка полягає в легкому пожуванні чоловічої гідності, але використовуються в першу чергу не зуби, а губи.

18. Стимуляція простати.

Вже давно не секрет, що у чоловіка, окрім члена існує така ерогенна зона, як простата – вона розташована між яєчками і анальним отвором. Якщо під час мінету пальцями руки здійснювати рухи в цьому місці, а також періодично працювати там мовою, то це може у багато разів збільшити ефект від орального сексу для партнера.

-Візьміть шовкову тканину, а також нехай дівчина одягне на руки шовкові рукавички. З допомогою ласк члена ротом через шовк, можна домогтися для чоловіка зовсім іншого відчуття. Дотик до члену руками дівчини в шовкових рукавичках, збуджує набагато більше і дарує її партнеру нові відчуття. Зав’язуйте один одному по черзі очі. Це створить враження, що ви займаєтеся сексом з іншим партнером – дівчині буде здаватися, що вона смокче член іншого чоловіка, а чоловікові, що йому робить мінет інша дівчина. Це внесе помітне розмаїття в сексуальне життя партнерів, причому не тільки під час орального сексу.

Багатьом чоловікам подобається, коли їм пестять анальний отвір. Жінці необхідно розуміти, що не кожен партнер може отримувати від цього задоволення. Також чоловік повинен знати, що далеко не кожна жінка готова піти на це в силу зрозумілих причин.

19. Стимуляція анального отвору.

Який розмір члена краще для минета?

Якщо у дівчини довге волосся, то вона може спробувати обкручувати ними член. Волосся будуть ще більше стимулювати член у його заснування, в процесі, коли дівчина відсмоктує його.

(Wheelchair @ 08.06.2016 — час: 15:23) знайти 12 см не проблема.

20. Секс іграшки.

Спосіб передбачає пестжені мовою ануса чоловіка. Це не тільки урізноманітнює для нього оральний секс, але може принести величезне задоволення. Якщо дівчина дуже хоче спробувати цей спосіб, але їй не дозволяє це зробити гидливість, то вона може спробувати полизати анальний отвір, через якесь проміжне пристосування – наприклад, через презерватив.

проблема що тут більшість хочуть смоктати чийсь член, а не свій давати смоктати )

17. Різноманітність орального сексу.

А наостанок, можна використовувати різноманітні сексуальні іграшки і спеціальні пристосування для орального сексу. Благо, зараз зовсім не складно відшукати їх в будь-якому секс-шопі-причому зробити це можна не виходячи з дому.

16. Пожевывание члена.

знайти 12 см не проблема.

Якщо член занадто великий жінка мимоволі подряпає ***(видалено) зубами, потім хворіти довго буде. Вони просто фізично не можуть весь час утримувати рот так широко відкритим, щоб ковзати тільки губами. Вона ніби як і губами ковзає, і в той же час зубами виходить, та прям по ***(видалено) . Для мінета занадто великий член не дуже добре.

проблема що тут більшість хочуть смоктати чийсь член, а не свій давати смоктати ) Мда уж. не знав що так тяжько знайти того, хто дасть в рот:-)

Спочатку дівчина смокче член, за методом “Висмоктування члена!», після чого створює враження завершення процесу ковзанням своїми руками по члену. Як і попередній спосіб, тут також варто очікувати швидкого оргазму у чоловіка.

На щастя для всіх нас, Каплан погодилася поділитися деякими секретами, які не тільки дозволять посилити відчуття чоловіка під час мінету, але і скоротити середній час оральних ласк приблизно наполовину. Як обіцяє експерт, партнер зможе досягти оргазму всього за п’ять хвилин.

Підказка від Каплан: якщо притиснути їх щільніше до його тіла, це може прискорити процес!

Не поспішай відразу спускатися нижче пояса, витрать час на попередні ласки, щоб порушити партнера. «Якщо він не досяг повної ерекції, тобі доведеться витратити якийсь час просто на те, щоб привести його у повну бойову готовність, — каже Саша. — Попести його руками, потри про нього стегнами — коротше, роби що завгодно, лише б досягти заповітного ефекту».

Це повідомлення відредагував [email protected] — 07-12-2016 — 22:05.

Цією частиною геніталій нерідко нехтують в процесі оральних ласк — і дуже даремно. «Його мошонка дуже чутлива, але їй рідко дістається достатньо уваги, — говорить Каплан. — Багато жінок не підозрюють, що ласки в цій області можуть багаторазово посилити збудження і як наслідок скоротити загальний час минета до пари хвилин». Крім того, розмір мошонки менше в порівнянні з розмірами пеніса і її зручніше пестити ротом.

Не маємо нічого проти орального сексу, але іноді на нього йде дуже багато часу. « Буквально дві-три хвилини активних ласк — і ось у тебе вже зводить щелепу і затікає шия , — розповідає Саша Каплан, засновник центру Blow by Blow, де проводяться семінари з навчання орального сексу в Сан-Дієго і Лос-Анджелесі. — Тому іноді процес хочеться прискорити».

Попрацюй над його збудженням.

↑ Одна літня жінка з маленьким ротом мені ***(видалено) до крові стесала зубами, хоч і намагалася не чіпляти. ***(видалено) потім 2 тижні хворів. Я великий, вона дрібна. З тих пір я побоююся давати в рот тим у кого рот маленький.

Приділи увагу яєчкам.

Не забувай про мастило.

Щоб посилити приємні відчуття, мастила має бути багато. «Неприємні відчуття від тертя можуть сильно відстрочити його оргазм. При минете потрібно імітувати вологу ніжність статевого акту». Твоєї слини буде цілком достатньо. А щоб уникнути сухості в роті, напередодні випий склянку води.

Налаштуйся на потрібний лад.

Допоможи собі рукою.

Використовуй руки і язик, потім обережно втягни в рот одне з яєчок і попести його мовою. Спробуй різні рівні інтенсивності, починаючи від середньої, і стеж за реакцією його тіла.

Руки також допомагають підтримувати темп, якщо роті знадобиться невеликий відпочинок. «Збереження правильного темпу дуже важливо, — говорить Каплан. — Перерва всього на одну секунду може збити наближається оргазм».

Якщо оральний секс сам по собі не дуже збуджує, постарайся більше фантазувати або додати змагальну нотку в процес. «Твій партнер зможе сильніше збудитися, бачачи твій ентузіазм», — каже Каплан. Підштовхни його до ліжка сама замість того, щоб чекати, поки він попросить. Якщо це не здається зайвим, можна стогнати або говорити щось збудливе-все це дасть зрозуміти, що тебе теж заводить те, що відбувається.

Також дуже добре для справи, якщо ти відчуєш свою сексуальну владу над ним в такі моменти. Той факт, що ти можеш змусити кохану людину стогнати від задоволення, може завести не гірше ласк. (Втім, якщо тобі здається, що награний ентузіазм — погано, не намагайся над цим працювати, переходь до наступного ради.)

Песть головку і вуздечку.

Дай йому відчути вібрації.

Головка його пеніса — місце зосередження безлічі нервових закінчень. Стимуляція цієї зони багаторазово прискорить процес. «Знизу від кінчика йде вузький шов, який називається вуздечкою, в цьому місці сходиться багато нервових закінчень. Спробуй цілеспрямовано попестити її», — радить Каплан. Це не залишить його байдужим.

Оскільки відчуття від раптового втручання вібратора можуть бути досить сильними, спробуй пестити цю зону рукою, в якій затиснутий працює вібратор. Або спробуй притиснути вібратор до щоки в процесі оральних ласк.Повір, така стимуляція дозволить йому набагато швидше досягти оргазму.

ПолонСил.ру — соціальна мережа здоров’я.

Популярні публікації.

Останні коментарі.

Перш ніж почати розповідати тонкощі хорошого минета – хочеться підкреслити головне.

Як зробити чудовий мінет.

Тому звідси можна вивести нескладне правило:

Роблячи мінет коханого, дівчина сама повинна відчувати приємні відчуття, що хвилюють, якщо таких бажань немає, а робиться все «для галочки», то даний процес перетвориться просто в механіку орального сексу – без чуттєвості, ніжності, ініціативності і повній віддачі себе, а в результаті в порожнє і нудне заняття, яке може розчарувати обох.

Оральний секс – завжди був і залишатиметься тією найвищою точкою насолоди для коханого чоловіка і максимально чуйним і тонким проявом ніжності і любові коханої жінки по відношенню до свого партнера.

Відчувати задоволення можна і потрібно! Ви любите цілуватися? Звичайно ж, — так! Для будь-якої дівчини поцілунки важливі ні трохи не менше, ніж сам процес «статевого акту». А ви знаєте, що головка пеніса-набагато ніжніше і приємніше для губ, ніж що-небудь інше з того, чим може вас порадувати улюблений? Вам відомо, що голівка пеніса містить у собі тисячі нервових закінчень і для Вашого улюбленого чоловіка немає більш чудового і найприємнішого насолоди, ніж ніжні губки коханої, її палаючий вологий рот і пурхаючий, немов метелик язичок, то пестить, то збудливий, то зачіпає самі чуйні і найпотаємніші містечка пеніса, зводять чоловіка з розуму?

1. Жінка сама повинна хотіти цього, інакше задоволення може перетворитися в нудну механіку.

В процесі оральної стимуляції улюбленого необхідно забути про те, як виглядають Ваші нігті, губи, руки, зачіска, волосся і інше і інше і інше, – розслабтеся і налаштуйтеся на приємні відчуття. Забудьте про зовнішність і про те, як ви виглядаєте. Забудьте про сусідку з сусідньої квартири. Забудьте про прання, прибирання і все інше, що може перешкодити Вам розчинитися.

2. Під час мінету можна розслабитися і насолоджуватися, так як це дійсно ПРИЄМНО.

3. Просто забудьте і просто розслабтеся. Пориньте в процес і насолоджуйтеся.

Так ось тепер приступимо:

Роблячи мінет, намагайтеся уникати найголовнішої помилки, глибоко застряглого в жіночій психіці. Більшість жінок впевнені, що чоловік отримує максимум насолоди, якщо партнерка глибоко і міцно стимулює пеніс ротом, здійснюючи при цьому потужні рухи вгору-вниз. Таке видовище скоріше ближче до стилістики порно актрис, але, на жаль, воно націлене саме на «видовищність» для глядачів по той бік екрану, але ніяк не на максимум приємних відчуттів. Справа в тому, що при такій стимуляції партнера – ви, безсумнівно, будете виглядати просто приголомшливо, ось тільки голівці члена може бракувати «уваги» з Вашого боку. Основне ж свій вплив – ви направите на малочутливий стовбур пеніса, який хвилі можна пестити рукою, маючи той же ефект, але приділивши більшу увагу більш чуттєвим зонам члена, наприклад, його голівці.

мине-це одне з найбільш приголомшливих і чудових еротичних задоволень, які дівчина (жінка) може доставити своєму коханому чоловікові. Ви можете навіть не замислюватися про це, адже чоловік може і не просити вас у відкриту, вперто мовчки, як партизан на допиті, соромлячись образити вас своєю нестримною фантазією. Але навіть якщо партнер не розмовляв з вами про оральні пестощі у відкриту і, тим більше, не просив вас про це, ви, не дивлячись ні на що, можете бути стовідсотково впевнені, що ваш партнер у будь-якому випадку мріє про те, щоб Ваші ніжні губки і ласкавий язичок опинилися ТАМ.

Слід враховувати, що чоловічий пеніс має різні по чуйності до стимуляції і пестощів губами і мовою області. Безперечно, – голівка пеніса є найбільш чуттєвим місцем, на якому слід зосереджувати свою увагу, так як лише м’якими дотиками мови до цієї частини тіла – Ви можете довести свого партнера до оргазму.

Позбавтеся так само ще одного міфу, що тестис (мошонка) – не грає ролі при оральних ласках. Якщо Ви так думаєте, то Ви стовідсотково помиляєтеся. Ігри з крашанками, ніжні ласки рукою або мовою – цілком можуть додати багато приємних емоцій, подарувати додаткове збудження і зробити ваші ласки більш незвичайними.

На жаль, дуже багато жінок зовсім не мають правильних знань і поняття про те, що саме потрібно робити, щоб порушити пеніс. Більшість жінок насилу позбавляються від помилки, що якщо міцно вхопитися за член і жорстко і енергійно масажувати його вгору-вниз – можна домогтися найсильнішого оргазму. На жаль, але це не так. Ласки пеніса необхідно починати з ніжних і ласкавих дотиків, після яких губами і мовою слід досліджувати всю територію» чуттєвого органу, що допоможе вам співналаштуватися на партнера і його реакцій знайти всі найчутливіші і збудливі зони і точки.

Є тільки ви і він… І Вам приємно ЦЕ робити…

У даному уроці ми вам порадимо наступне: спробуйте взяти член партнера в руку і почніть облизувати мовою саму нижню його частину, попестити мошонку, потім піднімаючись вгору, оближіть збуджений орган по всій його довжині. Пестячи вже збуджений пеніс, зверніть увагу на реакції свого партнера – це допоможе Вам визначити те, ласки на яких саме дільницях пеніса збуджують його найбільше.

Знання чутливих зон на пеніс партнера і те, які саме ласки йому подобаються більше – допоможуть Вам набути вміння керувати процесом. Можливо, коли-небудь Вам доведеться домогтися дуже швидкого оргазму, а можливо навпаки Ваш партнер мріє про тривалих пестощах і для нього важливий саме сам процес ласк, а не сама мета сім’явипорскування і отримання оргазму.

Далі постарайтеся помітити і звернути увагу на те, які саме Ваші ласки наближають Вашого партнера до оргазму, а які віддаляють. Спробуйте стимулювати партнера рукою, облизуючи язиком голівку пеніса, пестіть мовою не тільки передню частину члена, але і ті містечка і зони, які дивляться на живіт партнера, не застрявати в одному місці, рухайтесь. Ласки пеніса, вироблені рукою – повинні бути ритмічними. Пестячи, визначайте те, як саме партнеру подобається більше: необхідно прискорити свої рухи, або ж навпаки, сповільнити.

Багатьох жінок цікавить – як краще, і в якій позі зручніше займатися оральним сексом. Варіантів – безліч. Пестити партнера – можна на боці (та ж поза 69, тільки при цьому Вам не доведеться бути в напруженому стані). Поза на боці зручна тим, що процес стимуляції партнера може бути довгим і ви маєте можливість розслабитися і отримувати повноцінне задоволення, так як партнер має можливість пестити Вас. Поза 69 сама по собі, коли жінка зверху – припускає більш пристрасний і інтенсивний оральний секс, причому ласки в такій позі, відповідно повинні бути взаємними, інакше просто немає сенсу вдавати з себе пантеру і прогинатися в не зовсім зручному положенні.

Те, яку позу ви виберете – залежить в першу чергу від Ваших власних уподобань і переваг Вашого партнера. Фантазія – повинна бути Вашим кращим другом. А пестити коханого чоловіка можна де завгодно і як завгодно, аби партнерці це подобалося самій, і було бажання імпровізувати. Пробуйте різні варіанти, і, можливо, ви знайдете той самий варіант, який підходить і Вам і йому.

Серед симптомів наближення оргазму ми можемо вказати такі ознаки: збільшення головки члена, твердість і пружність пеніса, напружені стегна, проступають краплі напівпрозорої рідини на голівці пеніса. Якщо Ви помітили дані ознаки, значить щасливий момент досягнення оргазму – вже близький.

Досягнувши головки члена, м’яко і ніжно обхопіть її ротом, пестіть не тільки губами, але й мовою, міняйте руху мови, не робіть ласки одноманітними і нудними.

Подібна стимуляція здатна завести будь-якого партнера і не кожен чоловік здатний встояти перед такими приголомшливими ласками.

Знання ерогенних зон партнера – допоможе Вам набути вміння управляти тривалістю любовної гри і не викликати у партнера передчасного сім’явиверження, що в деяких випадках може стати практично стресом для чоловіка.

Влаштуйтеся на колінах біля партнера і підніміть його збуджений пеніс таким чином, щоб ви могли безперешкодно дістатися до яєчок, потім помасажуйте сильними і впевненими рухами мови область під мошонкою (часто її називають промежной), потім самі яєчка, але обережно і м’яко. Ковзаєте по них язиком, потім пройдіться по довжині всього пеніса від самого низу і до верху так, ніби у вас в руці найсмачніше ескімо на світі.

Облизавши вуздечку – звільніть член, після чого повторіть цю техніку знову. Цю методику ласк можна чергувати з обертанням головою вліво і вправо, змикаючи губи навколо вуздечки. При цьому, якщо Ви вже добре справляєтеся з цією технікою – Ви можете додати ласки рукою, додатково стимулюючи пеніс рухами вгору-вниз. Пестячи член партнера, намагайтеся відчувати його відчуття. Дана техніка дозволяє вільно чергувати м’який неглибокий захоплення і стимуляцію рукою з глибоким і сильним захопленням члена до самого його заснування або вакуумним захопленням, коли стовбур пеніса захоплений губами.

Обхопіть збуджений пеніс партнера ротом, не стискаючи губ навколо стовбура, і почніть обертають руху головою так, щоб пеніс здійснював у вас в роті вільні кругові рухи, торкаючись при цьому різних областей вашого ротика. Потім вийміть його, трохи затискаючи губами. Такі ласки здатні доставити Вашому чоловікові просто чарівне задоволення. Робити таку вправу найлегше, стоячи на колінах, коли партнер знаходиться в розслабленому лежачому стані, так як у такій позі ваш рот буде якраз над пенісом. Намагайтеся міняти напрямок руху члена в роті і обертати його то за годинниковою стрілкою, то проти. Така гра з пенісом дуже сильно збуджує чоловіка і може тривати тривалий час. І, все ж, пам’ятайте – не зациклюйтеся. Ласки треба міняти.

Практично кожен чоловік у момент сім’явивергання прагне увійти в свою партнерку як можна глибше, тому в такий момент (перед оргазмом партнера) – слід трохи відхилити голову вбік, дозволивши члену безперешкодно увійти глибше, але так, щоб пеніс не створював небезпеки для дихальних шляхів. Якщо ж ви не готові до таких досліджень в процесі фелляції (мінету) – то бажано уникнути такої ситуації, щоб ваш партнер не бачив у себе на животі ваш ранковий сніданок, обід і вечерю. Всяко буває, життя – є життя.

Дана методика ласк йде, як доповнення до попередньої. Мета цієї техніки-посилити оргазм улюбленого партнера. Для цього необхідно блокувати великим пальцем канал, по якому відбувається виверження. Затиснувши пальцем підставу пеніса, постарайтеся імітувати своїми рухами спазми, якими супроводжується сім’явиверження. Таким чином, знаючи цю техніку, Ви зможете протягом тривалого часу доводити свого партнера до стану, близького до оргазму і зводить його з розуму.

Середня глибина рота становить усього лише сім-дев’ять сантиметрів, у той час як середня довжина пеніса варіюється від десяти до чотирнадцяти сантиметрів, при цьому захоплення пеніса ротом проводиться під кутом 90 градусів, і, якщо сильно перестаратися в момент сім’явивергання в партнера, то цілком може статися вкрай неприємний казус, який може запам’ятатися вам обом на дуже тривалий час.

Притисни до його промежини вібратор і ніжно помасажуй в процесі оральних ласк. « Тут знаходиться зовнішня сторона передміхурової залози, яку ще називають чоловічою точкою G . Стимуляція цієї зони дозволить йому швидше досягти оргазму», — радить Каплан.

Дівчатам, які тільки починають практикувати оральну стимуляцію партнера, слід враховувати дуже важливі факти:

Ця техніка дуже проста у виконанні, порівняно з попередніми, але ефект, який вона дає в процесі оральної стимуляції, значно підсилює оргазм, роблячи його незвичайним, тривалим і дуже інтенсивним, що приносять чоловікові просто незабутнє задоволення.

Як уникнути «неприємностей»?

Будь в курсі, що при дуже глибокому проникненні – вільно виникає стан нудоти – звичайна фізіологічна, природна для організму реакція.

Дана техніка вважається найбільш поширеною. Тут необхідно обхопити пеніс партнера неглибоким захопленням, після чого визначити в роті мовою місцерозташування його головки і облизати ту область, де кінчається крайня плоть і починається шкіра. Це містечко називається вуздечкою. Вуздечка – є найбільш чутливим місцем на всій поверхні пеніса.

Щоб уникнути таких подій – необхідно всього лише розслабити свою гортань, уникаючи її напруги в процесі проникнення в неї пеніса партнера.

Врахуйте, що в момент оргазму і в пориві пристрасті, як би Ваш чоловік не намагався зберігати самовладання, ви повинні бути готові до того, що його активність в самий особливий момент може перевершити вашу. Наприклад, він може почати імітувати рухи, властиві статевого акту, занурюючись при цьому як можна глибше в порожнину вашого рота і гортані. Справа в тому, що під час фелляції будь-якому чоловікові властиві дуже сильні переживання, особливо, якщо такі ласки чоловік відчуває вперше.

Намагайтеся управляти глибиною проникнення. Це можна робити, якщо ви щільно обхопите член партнера губами, стимулюючи його мовою. В такий момент ви маєте вільну можливість віддихатися і нормалізувати дихання.

Придатки яєчок партнера – служать детектором на приховані інфекції, і, якщо.

Побудьте з партнером, приголубте, порадійте разом з ним, а сперму можна акуратно і нечутно сплюнути у заздалегідь приготовлене рушник чи хустку, другий варіант, якщо вам це приємно – проковтнути її на очах у вашого коханого. Це стане додатковим приємним моментом в завершенні цього чудового акта.

партнер відчуває сильні больові відчуття, а яєчка помітно збільшені і болючі при междуусобном зіткненні – це може служити вам, як нагадування про те, що обов’язково слід скористатися презервативом.

Найпростіший і легкий урок з усіх попередніх. Засвоїти його досить легко. Облизніть губи і обхопіть ними головку пеніса, після чого почніть його дбайливо і акуратно крутити з боку в бік по лінії вуздечки. Ніяких спеціальних навичок Вам не буде потрібно, хоча результат, який дає ця техніка-досить значний. Використовувати цей «урок» ви зможете у будь-який час у процесі ласк, а так само в той момент, коли вам потрібно повторно порушити партнера і довести його до бойової готовності і вкрай збудженого стану після вже сталася близькості.

Якщо між вам і вашим партнером є довірчі відносини, то ви вільно можете облизати його яєчка мовою, після чого захопити їх ротом і пограти з ними. Врахуйте той момент, що яєчка не можна сильно здавлювати, щоб не заподіяти больових відчуттів.

10 кращих технік минета.

Сподобався наш сайт? Приєднуйтесь або підписатися (на пошту будуть приходити повідомлення про нових темах) на наш канал в мир тесен!

Сама думка про мінете вже збуджує чоловіка, але чи знаєш ти, як багато технік придумано для того, щоб вводити в екстаз? Хочеш оволодіти ними? Вивчи 10 добірних різновидів минета і основних правил виконання покроково від секс-шопу»він і вона».

№1 — Волога долоня Максимально зволож долоню слиною, потім обхопи і ніжно води рукою від яєчок до пеніса, паралельно пестячи голівку ротом. Поступово синхронізуй заковтування і руху руки-створи відчуття, що рука – продовження рота. Цього можна досягти, якщо рука досить зволожена і чітко слідує за рухами губ.

№2 — Руки геть Використовуючи тільки рот, ти дозволяєш чоловікові отримати абсолютно нові відчуття. Важливо не доторкатися руками, не використовувати різні пристосування, а ласки, глибоке заковтування і посмоктування супроводжувати круговими рухами, виробляючи вензелі, вісімки, можна писати віртуальні букви і цифри.

Активна сексуальна гра – це не тільки концентрація уваги на члені партнера. У процесі орального сексу ви можете пестити його стегна, груди, яєчка і навіть, якщо це дозволено для вашої коханої людини, пестити його анус.

Не кидайте свого партнера після того, як виверження сталося у вас в роті, і не несітесь у ванну, подібно до дикого коня, щоб швидше виплюнути сперму в унітаз.

№ 3-Ice cream уяви, що член-морозиво, яке потрібно злизувати з самої основи, і воно швидко тане. Добре висунь язик, і розмісти його під яєчками, потім акуратно знизу-вгору лизни член, не відриваючи мови. Потім у зворотному напрямку, намагайся зробити багато таких рухів, але не дуже дави язичком на член.

№4 — Вакуумний мінет Стовідсотковий успіх – створи вакуум у роті, максимально заглотив член і всосав повітря. Щоб все вийшло – обхоплюй член якомога щільніше і дихай через ніс.

Обхопи стовбур його пеніса вказівним, середнім і великим пальцями, ковзаючи вниз синхронно з рухами рота. «Допомагаючи собі рукою, ти пестиш велику площу», — говорить Каплан. До того ж руками можна посилити ступінь його збудження. Трохи покрути пальці навколо стовбура, ніби збільшуєш обороти на мотоциклі, або стисни їх сильніше.

Дуже важливий момент, на який варто звернути увагу. Яєчка партнера – можуть дарувати своєму власникові додаткові приємні відчуття, якщо партнерка вміє їх правильно пестити, стимулюючи при цьому пеніс.

№9 — Довгоочікуваний вибух Перетискаємо великим пальцем канал біля основи члена, через який проходить сперма. Тоді можна трохи затримати сім’явиверження, хоча член буде скорочуватися, як при оргазмі, а коли, нарешті, послабиш хватку, то партнер відчує довгий сильний оргазм з великою кількістю сперми.

Насправді, технік набагато більше. Згодом ми розглянемо кожну з них. А які хитрощі в оральному сексі знаєш ти?

№ 6-скручування тримай голівку в роті, пестячи язиком. Тим часом рука обережно обертає стовбур члена за годинниковою стрілкою і проти. Будь уважна, якщо переборщити з поворотами, то партнеру може бути боляче.

№ 8-газована вода і кава Відпий холодної газованої води, потім оближи голівку, бульбашки з язика будуть приємно поколювати голівку. Потім відпий гарячої кави і продовжи пестити член. Контраст температур принесе масу відчуттів, повір.

№5 — Гайка і гвинт Уяви, що твій рот це гайка, а член – гвинт. Щільно заковтнути член, потім гвинтовими рухами поступово піднімайся до самої головки, і назад.

11 прикольних технік мінета.

№ 10-вібро-мінет надзвичайно приємні вібрації створюються за допомогою дзижчання. Так, так … простий звук «жжж» під час того, як член глибоко в роті, принесе величезне задоволення, а якщо ще й головку до неба притиснути – він цього ніколи не забуде. Хочете більшого-пожужжите з яєчками в роті. Кому смішно, а кому приємно.

№7 — Вдих-видих Максимально занур член в рот, широко відкрий рот і втягни повітря в легені, стільки, скільки зможеш. Якщо вийде, паралельно виконуй обертальні рухи від основи до голівки члена. Не закриваючи рота, повільно роби видих ротом і в той же час заковтуй член знову. Таким чином, член спочатку охолоджується при вдиху і нагрівається при видиху.

Періодично потрібно гладити пеніс рукою, обхоплювати мошонку.

Прибираєте зуби, обхватываете член губами, занурюєте його глибше рот, виймаєте, занурюєте-виймаєте.

Перед оргазмом нехай фрикції робить чоловік вам в рот.

Спочатку повільно, потім поступово нарощуючи темп.

Для руки обов’язково багато мастила (можна взяти косметичне масло або використовувати слину).

Важливо, щоб член не вивалювався з рота протягом усього минета і при цьому пестився мовою.

Член потрібно пестити губами і мовою. Можна рухати головою по колу, або нехай рухається чоловік.

Техніка така: рясно змастити робочу руку і член, обхопити губами головку, трохи нижче-член однією рукою. І повільно здійснювати заковтування, продовжуючи рух рукою. Відриваєшся від головки губами – продовжуй рукою.

Представляємо, що член-це швидко тане морозиво. Висовуємо язик лопаткою і облизуємо від яєчок до голівки. Міняємо темп від повільного до швидкого, періодично повністю захоплюючи член в рот.

Обмажте член чимось вологим і смачним — морозивом, медом, вершками, шоколадом, фруктами.

Під час минета працює тільки рот — створюється особливе вологе відчуття, м’яке і пружне. Схоже на піхву.

Член і руку рясно зволожите, рукою рухайте по члену, а яєчка візьміть в рот. Заковтуйте їх цілком, посмоктуйте по одному або разом.

Фішка: створити у чоловіка враження, що рука – це продовження рота.

Після починайте злизувати і смоктати.

Або наберіть в рот шампанське, пепсі-колу і візьміть член в рот. Бульбашки будуть лоскотати головку, газована вода буде виливатися і текти по члену, створюючи відчуття великої вологості.

Зауважте собі і партнеру очі. Тоді може виникнути відчуття, що мінет робить хтось інший: що вона смокче член іншого чоловіка, а чоловікові, що йому робить мінет інша дівчина. Це внесе помітне розмаїття в сексуальне життя партнерів, причому не тільки під час орального сексу.

Або побризкайте на головку м’ятний освіжувач і візьміть член в рот. Холодок викличе легку анестезію, яка буде відпускати поступово, посилюючи відчуття.

Тут заковтує член і злегка пожевываете його губами і мовою. Будьте обережні, ступінь натискання зубів залежить від любові партнера до гострих відчуттів.

Під час минета пестіть анус пальчиком, поступово занурюючи його всередину. Доведіть до піку збудження, потім послабте стимуляцію, потім знову. В цей час кожен раз пальчик занурюйте все глибше і глибше.

Техніка така: потрібно створити відчуття, що ви всмоктуєте член в себе. Рукою або двома видаюєте член від яєчок до голівки, при цьому ротом висмоктуєте сперму.

Коли сфінктер розслабився і ви змогли занурити палець глибоко – стимулюйте простату через пряму кишку партнера.

«Глибока глотка» — техніка заковтування.

Що відчуває при цьому чоловік? Більшість чоловіків кажуть, що коли жінка повністю вводить член в горло, вони відчувають дуже приємну тісноту нижче головки, і відчуття сконцентровано на нижній частині члена (нижче головки — найбільш чутлива зона). Якщо ви все правильно зробите, ваш чоловік випробує найсильніший оргазм від смоктання і лизання цієї зони.

Чи варто це витрачених зусиль-вчитися контролювати блювотний рефлекс? Ще раз повторюю: так ! Коли ви бачите, як ваш чоловік стогне від задоволення, коли ви робите з його членом речі, про які мріяло б більшість чоловіків! Особливо хвилююче це для того, хто цього не очікував. Його очі стануть розміром з срібний долар, коли ви перший раз засунете його член собі на всю довжину.

Питання від читачки: «розкажіть про техніку минета «Глибоке Заковтування»! Завжди цікавилася цією технікою, і ніколи вона у мене не виходила. Можливо, ще одне керівництво піде на користь?»

«Глибока глотка» (далі: заковтування) — це варіант мінету, коли ерегований член вводиться в рот і в горло на всю довжину, не викликаючи блювоту.

Чи може хто-небудь навчитися заковтувати? Ще раз відповідаю: так. Але, однак, є деякі обмеження. Наприклад, коли володарка рота малої ємності (порожнини) намагається вставити великий член в горло. Однак, середня жінка може легко заковтнути член середнього розміру. У будь-якому випадку, надмірно великий член — це рідкість.

Розкажіть мені більше про Лизання мошонки: це вважається просунутою технікою і не рекомендується пробувати, поки ви не будете себе почувати впевнено в заковтуванні.

Попередження: Дівчата! Будьте дуже обережні. Ця техніка може спричинити смерть від задухи! І дивіться, не захлиніться.

Чи можна контролювати блювотний рефлекс? Да. Як можна навчитися вставляти контактні лінзи в око, не моргаючи, ви можете навчитися не нудити, коли член входить в ваше горло.

Чи є переваги у заковтування перед звичайним мінетом? Да. Якщо ви не любите смак сперми, але ваш партнер хоче кінчити вам в рот, при заковтуванні головка члена глибоко за межами смакових сосочків на язиці. Це не знищує повністю смак сперми, але він набагато слабший. Деяких жінок може знудити, коли партнер кінчає їм в рот. Тренування допоможе вам подолати блювотний рефлекс. Почати можна з невеликої кількості сперми в роті, поки не звикнеш до смаку і текстурі. Що приємніше для чоловіка-кінчити в рот або в горло? Кому як. При сім’явипорскуванні в рот ви можете збільшити його задоволення, обертаючи мовою навколо головки члена. Коли він кінчає вам в горло, ви можете лизати його мошонку, що також приємно, хоча інше відчуття.

Для початку найкраще позиція «жінка зверху». Так ви зможете контролювати, наскільки глибоко член входить в ваш рот і горло. (Пізніше ви зможете спробувати позу «чоловік зверху». При цьому потрібно лежати на спині поперек ліжка, щоб ваша голова звисала з краю. Ця поза дозволяє Вашому партнеру засунути член в ваше горло так глибоко, як йому хочеться. Це теж просунута техніка і не допускається, поки ви не станете майстерно робити звичайне заковтування.)

Розкажіть мені більше про ковтальних рухах: При використанні ковтальних м’язів ви створюєте повністю інше відчуття, відмінне від відчуття від самого заковтування. Ви можете м’язами горла масажувати всю довжину члена. Майстерно оволодівши цією технікою, ви можете швидко довести його до оргазму.

Отже, почнемо. З чого почати, щоб навчитися техніці минета «Глибока глотка»? Спочатку вам потрібно якомога більше розслабитися . Прийміть довгу гарячу ванну. Випийте келих вина. Поставте спокійну музику. Або нехай партнер зробить вам хороший масаж з маслом. Робіть все, щоб повністю розслабитися, відчувати себе якомога комфортніше. Перед тим, як почати, скажіть вашому партнеру, щоб він не смикався (він буде дуже збуджений). У перший раз ви, ймовірно, не зможете прийняти член глибоко в горло. Фактично, Ви зможете повністю заковтнути його член без нудоти тільки через пару тижнів тренування . Ключ до привчання вашого горла — це маленькі, поступові кроки (ті з вас, хто носить контактні лінзи, мене зрозуміють). Правильне положення є дуже важливим при ковтанні.

Відпочиньте кілька хвилин , потім повторіть. У перший раз робіть техніку Глибока глотка не більше 10 хвилин поспіль (не забудьте нагадати партнеру, щоб він не смикався). Судіть самі, як буде достатньо. Освоївшись з першим кроком, доведіть член до точки, в якій майже відчуваєте позив на блювоту. Потримайте там член 10 секунд. Якщо відчуєте позив, розширте горло знову, як ніби позіхаєте. Через деякий час м’язи вашого горла стануть легко розширюватися. Вправляючись, ви зможете засовувати член все глибше і глибше. Робіть це плавно, щоб вам було зручно. Тренуйтеся в середньому 4 рази на тиждень (або більше, якщо вам нормально). Поступово збільшуйте час тренування з 10 хвилин до півгодини. Це може зайняти у вас тиждень або десять днів, і навіть більше. Просто запам’ятайте, що треба продовжувати в такому темпі, щоб вам було комфортно і ви могли практикувати це більше з кожним разом.

Коли член зволожений, поверніть голову так, щоб з рота в горло був прямий шлях . Висуньте язик за нижню губу, потім зробіть його кінчик плоским (як у доктора «вухо-горло-ніс»). Потім Підсильте відкриття горла, як ніби позіхаєте. Це допоможе прибрати блювотний рефлекс. Вводьте член уздовж мови якомога більш глибоко, наскільки це можливо без нудоти, потримайте його там 10 секунд, потім витягніть. Тепер, повторіть цю процедуру поки вона не стане комфортною. Для початку я рекомендую мінімум 10 разів.

Думаю, ти погодишся, що секс – це пізнання, задоволення і пристрасть. Адже, недарма, існує вираз «сексуальний апетит». Рот грає в сексі важливу роль, тому ніколи не бійся використовувати його.

Ви повинні повернути голову так, щоб рот і горло були на одній лінії . Спочатку повністю зволожите член. Зволоження — це дуже важливо. Вологий член легше ковзає вздовж вашої мови.

А є ще якісь просунуті технології? Да. Це включає твір ковтальних рухів з повною довжиною члена у вас на мові і в горлі. Це дійсно «просунуто» і не можна, поки ви не освоїтеся з лизанням мошонки, коли член повністю в роті.

З чого ж почати нашу розмову? Давай для початку усвідомлюємо, що отримувати і давати оральні ласки дуже приємно. Якщо ти дозволиш собі оральні вольності в ліжку, це ні в якому разі не зробить тебе повією в його очах. Трохи розпусності ще нікому не нашкодило. Зробивши коханому мінет, він не стане до тебе гірше ставитися або сприймати тебе як порно зірку. Порно фільми дають неправильне уявлення про оральний секс. Тому, якщо ти вчишся по порно фільмам, то швидше за все у тебе виникне неправильне уявлення про секс. Оральний секс у фільмах для дорослих завжди опошляю і жінка, яка робила його, найчастіше виглядає в них низько. В реальності ж, оральний секс може бути різним. Якщо між вами є та сама хімія, то оральний секс принесе вам масу задоволення. Часом, оральні ласки роблять партнерів ближче. Зробити своєму хлопцеві Мінет-це не деградація, але якщо ти при цьому відчуваєш дискомфорт, не потрібно цього робити. Твій партнер обов’язково відчує, що тобі не подобається займатися з ним оральним сексом. Якщо ти будеш це без бажання, Ти просто відштовхнеш себе від нього. Нікому не подобається змушувати партнера робити те, що йому не приносити задоволення і насолоди. Але якщо ти зважилася це зробити і відчуваєш гостре бажання зробити йому мінет, тоді читай далі.

Фінальна думка: деякі люди думають, що від заковтування ваша мова підніметься до неба і член провалиться в горло. Невірно! При правильному ковтанні, ваша мова буде настільки плоским, що член буде вільно ковзати в горлі туди-сюди і повністю зволожити. В будь-якому іншому випадку це не справжнє заковтування.

Зрештою, ви самі не помітите, як заковтнете член вашого чоловіка цілком ! Дозвольте вам сказати, що перший раз, коли ви зможете засунути всю довжину і тримати скільки хочете (не забудьте перериватися, щоб дихати), буде для вас незабутнім моментом ! Тільки коли ви зможете тримати член в роті скільки завгодно (виймаючи його для дихання), можете переходити до просунутих технік. Не забудьте, в просунутих техніках потрібно все робити теж помаленьку і поступово.

Уявляємо, що член і яєчка – це губи. Цілуємо по довжині, головку, яєчка. Не смокчемо, а цілуємо, трохи втягуючи шкіру всередину. Цілувати то сильніше, то слабкіше.

Як правильно робити мінет (5 порад)

Підказка №2.

Відкрий не тільки рот, але і себе. Ти повинна бути з ним відкритою як ментально, так і психічно. Швидше за все, ти читала в одному з журналів, що роблячи це, потрібно уявляти собі, що ти лижешь чупа-чупс, але з якого дива треба уявляти себе 12-ти річною дівчинкою?! Ми говоримо про секс. Ти не підліток легкої поведінки, ти жінка, яка бере в рот збуджений, твердий член!

Ось перелік найбільш чутливих точок, які ти можеш стимулювати мовою:

Перш ніж, зробити нарешті це, зрозумій, що такими речами ханжа не займається. Роблячи партнеру мінет, Ти виглядаєш збудливо в його очах. Це наштовхує на непристойні думки обох. Потрібно не зупинятися і дати волю своїй фантазії. Твій хлопець буде на сьомому небі від щастя, якщо ти зважишся задовольнити його орально, Повір мені! Одягни те, в чому ти відчуваєш себе сексуальною. Створи в кімнаті таку обстановку, щоб ти відчувала себе розкуто і вільно – будь-то запалені свічки або будь-який інший декор. Важливо, щоб обстановка тебе заводила.

Підказка №1.

Перш ніж почати догоджати свого партнера, ти повинна збудитися. Вже давно доведено, що важливо бути на одній хвилі з партнером в сексі. Ти повинна бажати його, тоді у тебе все вийде. Він відчує твоє збудження, і це буде заводити його. Адже набагато приємніше усвідомлювати, що ти не просто хочеш зробити приємне йому, а це тебе збуджує. Ентузіазм і бажання – велика різниця, повір мені! До того часу, як він збудитися, ти будеш просто згоряти від бажання. Не завадять поцілунки, попередні ласки… уяви, як він збуджений зриває з тебе одяг, а ти відштовхуєш його на диван, а сама сідаєш в крісло і починаєш пестити себе. Він буде просто в захваті! Спостерігаючи за тобою з боку, він збудитися ще більше. Можливо, він почне мастурбувати (тобі ж менше роботи залишиться). Просто переконайся, щоб він не дійшов до стадії збудження. Підповз до нього, візьми в руки його збуджений член і почни його пестити ротом, починаючи з живота і спускаючись все нижче. Йому дуже сподобається такий хід подій. Ти, що сидить у нього між ніг у роті з його самим дорогоцінним органом, будеш найбажанішою для нього.

Працюй мовою! Чи Знала ти, що мова-це найсильніший м’яз твого тіла? Витягни з цього користь! Своєю мовою ти можеш доставити своєму партнеру задоволення різними способами, але пам’ятай, коли справа доходить до оральних ласк у кожного свої переваги. Тому стеж за його реакцією. Наприклад, деякі обожнюють, коли повністю заковтують член і яєчка, а деякі дуже чутливі. Їм буде нестерпно терпіти, як інтенсивно смокчуть їх статевий орган. Не потрібно лякатися, якщо він здригнеться. Запам’ятай, на який рух у нього виникла така реакція, а після запитай, що було не так, а що йому сподобалося. Це допоможе тобі більше зрозуміти свого партнера.

Стовбур-лижі його мовою зверху вниз, в різних напрямках і з різною інтенсивністю. Ковзай язиком від основи до голівки. Його відчуття будуть змінюватися. Чим ближче до голівки, тим чутливіше його член. Попестити мовою вуздечку-V-подібна складочка на межі головки і стовбура. Головка – ти можеш лизати її по колу. Це найбільш чутлива точка його члена. Також йому сподобається відчуття твоєї мови на уретрі. Промежину-деякі чоловіки просто обожнюють ласки цього місце. Промежину-це доріжка від його ануса до основи члена. Ковзай по ній мовою. Ти можеш свого чоловіка приємно здивувати. Не забувай про яйця! — Роби це акуратно. Лижи їх, сосі злегка по черзі. Якщо він не реагує на це місце, просто перейди до іншого, більш чутливого.

Підказка №4.

Тепер, коли його член у тебе в роті, ти можеш починати смоктати. Тільки не в прямому сенсі цього слова, інакше йому може бути боляче! Ти звичайно можеш допустити кілька всмоктувань, але краще спочатку обговорити це з партнером. Рухай губами зверху, вниз, помірно натискаючи на член і з достатньою кількістю слини. Якщо ти не знаєш, наскільки міцно йому подобається, наберися сміливості і запитай з сексуальною посмішкою, як сильно він стискає член, коли сам пестить себе. Переконайся, що йому видно, як ти смокчеш його член. Чоловіків дуже заводить ця картинка.

Відкрий ширше рот! Ти можеш почати з ніжних поцілунків його головки, якщо він любитель такого, потім візьми член повністю в рот, як можна глибше. Ти має бути здивована, але твій рот досить великий. Ти можеш повністю взяти член в рот, при цьому ти не розкусиш його зубами.

Навчися контролювати свій блювотний рефлекс. Таким чином ви зможете дозволити собі «глибокий мінет». Чому це так заводить чоловіків? Ніхто, напевно, точно не знає, але мій колишній сказав, що просто балдіє, коли бачить, як його член виявляється повністю в моєму роті. Деяких заводить, коли бачать, що жінка насилу справляється з їх гігантом. Один знайомий розповів мені, що в захваті, коли член впирається в горло в момент оргазму. Загалом, всім мужикам подобається «глибокий мінет». Може, варто спробувати, якщо це доставляє йому стільки задоволення?

Підказка №3.

Підказка №5.

Зараз я не відкрию Америку, але ще раз нагадаю тобі про це. Кожен хлопець хоче, щоб його дівчина знала, що, роблячи мінет, ні в якому разі не кусай його член! Обхвати член щільно губами, якщо тобі захочеться його стиснути міцніше. Тобі б не хотілося, щоб він вкусив тебе за клітор, правда? Так що тримай себе в руках! Ніяких зубів, якщо ти не хочеш вибачатися перед партнером. Якщо ти вкусиш його раз, наступного мінета може не бути!

Ще збуджений член візьми в рот повністю, песть його мовою, сосі, так він встане у тебе прямо в роті.

Як робити мінет правильно?

Тобі не обов’язково повністю заковтувати його член або давитися їм, якщо не можеш його взяти глибоко. Ти можеш сконцентруватися на голівці і верхній частині стовбура. Експериментуй! Спробуй допомагати собі пальцями, роблячи мінет і стискаючи член одночасно. Тримаючи рукою член біля основи, ти страхуєш себе від сильно глибоко проникнення, на випадок, якщо хлопець сильно захопиться.

У цій статті мені хотілося б розповісти всім дівчатам про те як робити мінет правильно. І так, без зайвих передмов приступимо.

А якщо ти хочеш щоб хлопець відповів тебе взаємністю, читай наступну статтю: Що потрібно робити, щоб хлопець приносив тобі оральне задоволення частіше і краще?

Гаразд, дам тобі ще одну пораду, останній на цей раз. Якщо у тебе член в роті, це не означає, що ти не можеш зупинитися в будь-яку хвилину, щоб віддихатися, а тим часом поговорити з ним на брудні теми. Нехай це буде весело! Шепочи йому різні непристойні речі на вушко, дозволь собі трохи більше розпусності. Більше спілкуйся з ним під час сексу. Говори йому, яке задоволення він тобі доставляє. Спілкуватися потрібно не тільки губами, але також очима. Багато чоловіків стверджують, що жінка, яка дивиться в очі їм під час сексу, заводить ще сильніше. Дай йому знати, якщо він робить щось дійсно по-особливому.

Оближи весь член від підстави до голівки, стеж за реакцією свого партнера — так ти визначиш найбільш чутливі точки.

Чутливість пеніса у чоловіків у віці слабшає, і ніжне пурхання метелики, що зводить з розуму двадцятирічного, може залишити байдужим чоловіка після сорока. Тут знадобляться більш жорсткі дотики.

Відкрий ротик і ніжно всоси в себе пеніс. Губами як би вимовляй при цьому звук у. Зараз можеш не поспішати. Ми нікуди не запізнилися. Нехай член полежить мовою. Потім нахиляй голову вгору і вниз, тільки прикрий зуби губами. Повільно і безперервно, як ніби гойдаєшся на гойдалках. Постарайся не зіпсувати задоволення ні йому, ні собі зупинками і несподіваними прискореннями. Одночасно стимулюй підставу пеніса-роби руху рукою синхронно рухам своєї голови, докладніше на картинках дівчата роблять мінет. Спробуй тримати пеніс у роті і пройтися язиком вниз і вгору по ньому, а потім залізти в разрезик на голівці. За бажанням чоловіка можеш робити рухи головою ритмічними або сповільнювати темп. Стовбур пеніса набагато менш чутливий, ніж головка. Можеш натягнути шкіру до основи члена, щоб чоловік краще відчував, як будуть рухатися твої губи. Якщо ти будеш в даний момент пестити його пеніс і головку мовою, це буде просто феєрично.

Потім, коли ж ти дозволиш спермі нарешті то вийти назовні, сім’явиверження буде тривалим і надзвичайно інтенсивним. Неймовірно, чому така найпростіша техніка збільшує насолоду чоловіка багаторазово.

Цілуй заповітні місця.

Візьми член однією рукою. Починай облизувати його колами, рухайся поступово вниз, потім піднімайся наверх. Або просто вилизуй його головку так, як нібито в твоїх руках знаходиться найсмачніше і солодке ескімо в твоєму житті. При цьому можеш періодично посмоктувати член як карамельку. Покажи своєму коханому, з яким задоволенням ти це робиш і він отримає задоволення ще й від того, що буде спостерігати за тим, як ти робиш йому мінет. Вільною рукою зрушуй шкіру члена вгору і вниз в тому ритмі, який подобається партнеру.

Приділяй увагу не тільки пеніса. Це помилка, що при минете все потрібно робити виключно з головкою зі стовбуром найсильніший збудник — лизати анус чоловіка. Можливо, спочатку робити це тобі не захочеться, але пізніше, коли ти вже віртуозно оволодієш мистецтвом мінету, щоб додати гострих відчуттів, згадай цей рада (ну хоча б розраховуючи на взаємність, будь впевнена, тобі така ласка сподобається ще більше, ніж йому). Там не брудно (адже він охайна людина і мився перед тим, як лягти в твою постіль).

Потім блокуй пальцем підставу пеніса — канал, по якому скидається сперма, і стискаючи губами і долонею весь стовбур, імітуй ті спазми, які властиві сім’явиверження. Таким чином ти зможеш довгий час доводити коханого до солодкої знемоги.

Потім оближи мошонку, візьми її в рот повністю, ніжно пососи, Грай мовою з яєчками.

Починаємо з вихідного положення пеніс у роті. Спробуй тепер створити вакуум, із зусиллям всмоктуючи член в себе. Можеш потрясти головою, це створить додаткову вібрацію. Фантазуй, старайся збагатити цю вправу, але не уподібнюйся насосу повністю. Натиск і сила ні до чого в цій ситуації. Тільки ковзання, темп і ніжність, і ніякого напору!

Попестити промежину коханого. Роблячи мінет одночасно і м’яко погладжуй, і масажуй там, докладніше можна подивитися на відео орального сексу. Роби це дуже ніжно, контролюй ситуацію, щоб коханець не досяг оргазму швидше, ніж тобі хотілося б. Дотик до простаті надзвичайно сильно збуджують, але тут потрібні дуже довірчі відносини між партнерами, щоб не заважали комплекси.

Якщо відносини між вами досить довірливі, спробуй при минете ввести змащений мастилом палець в анус і зробити масаж простати. Повільно поводь пальцем по колу і вперед-назад. Палець вводь до кінця, так ти дістанеш до його простати і зможеш зробити масаж простати і мінет одночасно (це незвичайне задоволення).

Зверни особливу увагу на мошонку партнера. Почни з ніжного облизування яєчок. Коли партнер збудиться досить сильно, пограй з сосками у нього на грудях, стимулюючи одночасно пеніс внизу біля основи, ближче до яєчок. Потім можеш взяти всю мошонку в рот. Попередньо оближи мошонку вологим язиком — потрібно змочити волосяний покрив. Злиплі волосся не заважатимуть твоєму язику пестити і грати яєчками. Пограй мовою під мошонкою і в напрямку до ануса.

Для жінки це, звичайно, можна бути не зовсім приємно, коли ти катуєш заковтнути член, а тебе ось-ось знудить на нього. Вихідний результат може бути не зовсім приємний для обох. Але якщо ти готова експериментувати і пробувати нові способи мінету, які доставлять вам ще більше задоволення, тоді можеш скористатися наступними порадами:

Зроби мінет смачним.

Спробуй ускладнити вашу любовну гру, міняй місцями рот і кицьку. Періодично давай йому можливість входити в саму глибину твоєї пристрасті — це заводить і збуджує!

Якщо хочеш доставити коханцеві максимум задоволення, то не стримуй свою фантазію! Наприклад, перед мінетом, а може бути і під час нього, з’їж якісь соковиті ягоди або фрукти. Замість банальної мастила спробуй використовувати вийшов сік – маж і брудни, як в дитинстві це робила. Далі можеш злизувати сік або робити соковитий мінет (це так смачно. ).

Ті сміливці, які спробували останній варіант, кажуть, що отримали таке задоволення, яке ризику замерзнути!

Варіант для злизування чого небудь смачного з пеніса.

Спробуй робити мінет з кавою.

— проковтуєш ковток гарячої кави і береш член в гарячий рот.

— можеш використовувати теплий шоколад, рідкий мед, крій член улюбленого збитими вершками або навіть холодним морозивом.

Він дзвонить по телефону (не надто важлива розмова). Проробляємо все перераховане вище. Цікаво, як довго протримається твій улюблений, намагаючись підтримувати розмову Навіть якщо це дзвонить його мама, це тільки додасть ще адреналіну в ситуацію, яка ти погана дівчинка!

Зволож губи, потім візьми в рот головку і почни потихеньку його вертіти по лінії вуздечки з одного боку в іншу. Тут не потрібно великого вміння або особливих талантів, так як це найчутливіша область члена. Стимуляція цієї області може викликати швидкий оргазм. Тому її рекомендують для відновлення боєздатності партнера, коли статева близькість вже сталася.

Ще варіант – в хід пішов неїстівний реквізит. Використовуй суперм’ятну зубну пасту, від якої вилиці зводить. Почисти зуби перед мінетом і не обполіскуй їх. Цікаво, яке буде від такої пасти пенісу і не дивуйся, коли твій чоловік буде стогнати від задоволення.

За годинниковою стрілкою.

Під час перегляду телевізора (одяг тут не перешкода). Розстібай штани, доберися до пеніса і роби мінет. Сумніваєшся, що не вчасно Ти тільки спробуй!

Або зроби йому мінет до його пробудження. З вечора вимкни будильник, нехай сьогодні він прокинеться від найприємніших відчуттів!

Ефект несподіванки додає гостроти відчуттів. Спробуйте здивувати коханого! Один з варіантів, перерахованих нижче, безсумнівно підійде.

Він приїхав на обід. Згадуємо дитинство і знову залазимо під стіл. Попередньо ліжку на стіл велику скатертину, яка опуститься до самої підлоги. Це так романтично і таємниче. Ну, а якщо ти вважаєш, що твоєму чоловікові таке категорично не сподобається, то можеш проігнорувати цей пункт!

Згадаймо фокус, в якому в горло засовується банан. Технічно це не так вже й складно, як здається на перший погляд, хоча тут буде потрібно тренування. Вона вирішує все. Але не лякайся труднощів – як то кажуть, важко в навчанні-легко в бою! До речі, тут є маленька хитрість — при мінете твої горло і рот повинні складати єдину пряму лінію, для цього потрібно лягти на диван і відкинути голову назад. При цьому ти без хірургічного втручання зможеш збільшити місце для члена коханого. Зроби глибокий вдих (адже член на час перекриє тобі дихання). Дихай в ті моменти, коли член виходить з горла. Не бійся, не подавишся. Якщо підступить спазм, то зроби ковтальний рух, як не це дивно, інстинктивний рух горлом додасть особливий відтінок в і без того наповнену палітру відчуттів чоловіка. При регулярному тренуванні з часом спазми пройдуть зовсім, але твій коханий буде просити тебе повторити ласку горлом знову і знову. Подолання блювотного рефлексу можливі при регулярному тренуванні, Але якщо твій коханий не захоче стати для тебе якимось тренувальним снарядом (або ти сама на ньому тренуватися не захочеш), то не впадай у відчай — пройдися в найближчий секс-шоп, там знайдеш заміну. Головне при виконанні даної вправи — не панікувати. Дихай рівно і спокійно. Тоді у тебе все вийде!

Ви можете доставляти один одному задоволення одночасно. Смокчи член, а йому дай свою вагіну. Твій коханий просто не встоїть. Тепер нехай дасть вихід емоціям і ласкам. Особливо хороший наступний варіант нехай твій рот стане вагіною. Спробуй імітувати її руху — спочатку стиснення, потім виштовхування, і знову всмоктування. Пусти в свою вагіну мову коханого, стисни його там сосі пеніс одночасно. Спробуй робити стискають руху вагіною і ротом синхронно. Тримай ритм і лови це незвичайне відчуття, поки не доведеш коханого до знемоги. Не думай, що це складно і заумно, після тренування м’язів піхви у тебе все відмінно вийде!

Візьми член губами збоку і всмоктуючи пройдися по всьому стовбуру. Потім візьми його пальцями і легко притискай до своїх губ і зубів. Пристрасно цілуй його, як ніби хочеш висмоктати всю сперму. Візьми його член глибше в рот і, затискаючи губами, витягни з рота. Посмокчи його, як ти смоктала б нижню губу, а потім оближи весь пеніс, особливо голівку. Далі візьми половину члена в рот, міцно цілуй його, і одночасно сильно сосі. Потім втягни пеніс якомога глибше, притисни головку до горла і сосі, ніби ви збираєшся його проковтнути. Таке без тренування не вийде, але все в твоїх руках.

Зносини в рот по Камасутрі.

Робимо це на вже отверділому пенісі. Потрібно взяти член в рот, при цьому не стискати губи навколо стовбура, тримаємо його вільно в роті. Починаємо обертають руху головою за годинниковою стрілкою або проти неї. Пеніс робить при цьому вільні кругові рухи, він буде стосуватися різних внутрішніх поверхонь твого рота поперемінно. Приємні і нестандартні дотики. При цьому періодично член можна виймати — роби це обережно, злегка пригальмовуючи губами. Обертальні рухи бажано робити і за годинниковою стрілкою і проти неї, або просто мотай головою з боку в бік. Такий мінет можна робити настільки довго, наскільки вам обом захочеться цього.

— жінка смокче одночасно і плоть, і головку члена;

— жінка бере повністю головку члена в рот і облизує її мовою;

Під час минета ти весь час мовчиш звичайно, твій рот адже зайнятий такою важливою справою! Але це ж не означає, що має бути зовсім тихо. Ти цілком можеш стогнати час від часу Вібрація повітря підсилить задоволення і повідомить твоєму коханому чоловікові, що це все приносить задоволення і тобі. Повір, що навіть усвідомлення цього (що ти також отримуєш задоволення одночасно з ним) додасть приємних відчуттів у цю повну задоволень чашу!

Ночьи він ще солодко спить. Щоб коханий не розсердився, що переривай його сон (тому вибирай ніч, на вихідний).

— жінка тре член губами, взявши його при цьому в рот збоку;

Порада з Кама Сутри.

— ковтальні рухи здійснюємо з членом у роті.

— м’язи стегон напружуються сильніше;

— поєднуємо покусування і смоктання члена;

— жінка цілує головку члена, оголену від крайньої плоті;

— жінка бере член в рот, сховавши зуби за губами, і робить жувальні руху;

Чи є якісь ознаки того, що твої старання були не марні і скоро настане сім’явиверження спочатку, коли ти будеш ще тільки вчитися робити мінет-не захоплюємося самим дійством, а залиш крапельку розумного контролю для спостереження за коханим.

Отже, ознаки початку кінця.

Як передбачити сім’явиверження у коханого.

— головка злегка збільшується;

— ужчина може інстинктивно почати робити фрикції, щоб кінчити.

Навіщо тобі передбачати виверження Щоб відмінно виконаний тобою мінет не закінчився конфузом і душевною травмою для твого коханого.

Якщо це відбувається, якщо твій улюблений намагається занурити свій пеніс якомога глибше в твій рот, потрібно розслабити гортань. Не напружуй її під час занадто глибокого проникнення. Спробуй взяти в цей момент ситуацію під контроль, і керуй глибиною проникнення — тимчасово щільно охопи губами член в зручному положенні і стимулюй його тільки мовою, щоб в цей момент самої трохи віддихатися.

Тепер потрібно вирішити, що робити зі спермою. Плюватися після сім’явиверження і стрімголов кидатися у ванну не годиться. Адже твоєму чоловікові зовсім не все одно, як ти поводишся в такий момент. Це найпотаємніша ласка, який ти можеш побалувати свого коханого. Кожен чоловік відчуває велике задоволення, коли його партнерка ковтає його сперму.

Якщо з головки пеніса випливають краплі прозорої рідини, значить перед самим сім’явипорскуванням проходить своєрідна репетиція.

Як зробити не просто хороший мінет чоловікові, а найкращий.

Що робити зі спермою.

Для того щоб зробити партнеру хороший мінет, слід якомога більше дізнатися про особливості статевого члена. Чоловічий пеніс-це особливий і надчутливий орган. Самою ерогенною областю члена є його головка, вона гладка і помітно виділяється. При правильній дії на цю ділянку статевого органу хлопця можна швидко довести до оргазму.

А якщо хочеш зробити маску з сперми, то дозволь коханому кінчити тобі прямо на обличчя (можеш ловити ротом його сперму, це дуже збуджує видовище). Не залишай свого партнера відразу ж після сім’явиверження. Інакше це зіб’є його задоволення. А якщо тобі неприємно ковтати вирвалося насіння, сплюнь його в підготовлений заздалегідь хусточку, не потрібно тікати стрімголов у ванну. І не забувай, що сперма — це найкращий косметичний засіб для очищення шкіри.

Шановні жінки, наша наступна тема буде цікава кожній з вас, бажаючим подарувати незабутні відчуття своєму коханому. Як відомо, в якісному сексі немає ніяких табу, і зробити чоловікові хороший мінет повинна вміти кожна дівчина , яка вважає себе гідною коханкою.

Яких помилок потрібно уникати, щоб зробити самий хороший мінет.

Ні в якому разі не торкатися до голівки статевого члена зубами – для чоловіків це дуже неприємно. Обережною потрібно бути з частотою, силою ласк, рухами головою – головне не перестаратися. Небажано перетягувати шкіру пеніса або надовго відтягувати її вниз. Такі дії знижують чутливість самої головки і її вуздечки. Будь-який ласкавий дотик хлопець може навіть не відчути. Бажано злегка притримувати пеніс руками.

До того ж, ставлення хлопців до орального сексу однозначно: 99 з 100% статевозрілих самців обожнюють, коли партнерки пестять їх гідність. Але чому ж одних дівчат вони називають справжніми майстринями минета, а інших вважають посередніми виконавицями, мовляв, «нічого особливого…». Напевно, всі ви вже здогадалися, що у оральних ласк є свої особливі секрети, і тільки, дізнавшись про них, можна осягнути вершин мистецтва орального сексу.

Успішність і якісність мінета багато в чому залежить від його початку. Більшість фахівців стверджують, що будь-який секс, в тому числі і оральний, потрібно починати з попередніх ласк. Але, як показує практика та відгуки користувачів на різних форумах, прелюдії більшою мірою необхідні дівчатам, хлопцям вони не потрібні. Чоловіки твердо знають, чого вони хочуть і попередні ласки їм ні до чого.

Всі рухи повинні бути ніжними, акуратними, розміреними і приємними для чоловіка. Обхопивши член ротом, намагайтеся не здавлювати його, адже, як вже говорилося, це знизить чутливість головки. Не забувайте про вологість губ, навряд чи вашому партнерові сподобається сухе тертя. Розмірені рухи ротом уздовж пеніса повинні бути розміреними.

Найкращі оральні ласки для чоловіка: покрокові поради.

Щоб зробити хороший мінет чоловікові, дівчині потрібно щільно обхопити губами головку пеніса. Подальші дії партнерки повинні грунтуватися на наступних принципах:

Щоб мінет вийшов дійсно гарним, жінці слід включати в процес не тільки свої губи, але і мову. При цьому лизати головку як морозиво не потрібно. До речі, багато дівчат думають, що проникаючи кінчиком язика в уретру, доставляють партнеру задоволення. Насправді, вплив на отвір сечівника найчастіше викликає дискомфорт. Ідеальним вважається різноманітність декількох рухів, які можна поєднувати один з одним, а ось стимулювати в одному і тому ж місці, нехай навіть самому чутливому, неправильно.

Багато жінок вважають, що зробити хороший мінет своєму хлопцю можна тільки в тому випадку, якщо член вводити глибоко, прямо в глотку. Тут мова не йде про техніку «глибоке горло», яка має на увазі максимальне проникнення. Найчутливіші зони на пенісі у чоловіка знаходяться під головкою, тому основний вплив потрібно надавати на цю частину члена, а для цього зовсім не обов’язково запихати в себе весь дітородний орган.

Основні поради щодо виконання хорошого мінета для чоловіка.

Чоловіки, яким дружина робить хороший мінет, ніколи не задумаються про секс на стороні. Для багатьох хлопців показником якісного орального сексу є фінал. Більшість представників сильної статі вважають за краще кінчати партнерці в рот.

При цьому жінка не повинна різко вставати і йти з кімнати, щоб виплюнути сім’яну рідину:

Після того, як вдалося зробити чоловікові незабутній мінет, обов’язково побудьте з ним, скажіть про свої почуття. Хороший оральний секс чоловік запам’ятає надовго, тому шукати ласки на стороні він не буде в будь-якому випадку.

починати потрібно як тільки чоловік залишиться без одягу; стимулювати член потрібно тільки губами; на вуздечку впливати потрібно мовою; смоктати і лизати член небажано; правильним місцем для обхвату пеніса рукою є область переходу його стовбура в головку; не можна дратувати мошонку і член чоловіка після сім’явипорскування.

Щоб зробити чоловікові найкращий мінет, слід не забувати і про таких моментах:

До речі, хлопці після мінета нерідко стають чуттєвими і сентиментальними. Будь-які слова, особливо ласкаві і приємні, врізаються в душу і надовго залишаються в пам’яті. При бажанні завоювати серце молодої людини, важливо не тільки подарувати йому найкращий мінет, але і подарувати йому ніжність.

Ще один момент, на який слід звернути увагу – так звана «вісімка». Ця техніка шалено подобається більшості чоловіків, а виконується вона просто. Обіймаючи губами член, потрібно рухатися повільно і поступово вниз. Можливо, для виконання «вісімки» доведеться заздалегідь потренуватися пригнічувати блювотний рефлекс, так як жінці потрібно ввести його якнайдалі, практично в глотку. Упираючись носом в лобок партнера, потрібно спробувати намалювати в тілі вісімку. Те ж саме можна виконати і нагорі, коли губи досягнуть головки.

Важливо продовжити руху головою і ротом, обережно збираючи еякулят в роті. Якщо ж дівчина хоче ковтати сперму (для жіночого організму це безпечно), їй зовсім не потрібно переживати про збір насіння. Як тільки партнер закінчить, слід зупинитися і припинити рухи, але не виймати пеніс з рота в ту ж мить. Почекавши пару секунд, можна випустити статевий орган. Після чоловічого оргазму будь-які торкання до пеніса викличуть у чоловіка дискомфортні відчуття.

Як зробити приголомшливий мінет: 8 порад від експерта.

1. Займіть зручну позу.

Сексолог Ванесса Марін розповідає, як стати майстром оральних ласк і самої отримувати задоволення від процесу.

Додатковий плюс такого положення-хороший огляд для чоловіка. Щоб зробити видовище ще більш пікантним, перемістіться до дзеркала. Дивитися в нього, зрозуміло, можете ви обидва.

У середньому чоловіки досягають оргазму за три-п’ять хвилин, так що занадто турбуватися про комфорт не потрібно. Але знайти позицію, яка подобається вам обом, все-таки варто.

Як правило, жінці легше стояти на колінах (підклавши під них подушку або ковдру, якщо все відбувається на підлозі). Партнер може стояти або сидіти на краю ліжка, щоб можна було розслабитися.

3. Освойте базову техніку.

2. Починайте правильно.

Тепер, коли підготовка закінчена, починайте використовувати руку разом з ротом.

У більшості людей рот не настільки великий, щоб у ньому помістився пеніс середнього розміру, так що рука — ваша головна помічниця.

Якщо чоловік не перебуває в стадії бойової готовності, як тільки ви знімаєте одяг, скористайтеся ситуацією. Візьміть весь його член в рот і пестіть мовою, поки пеніс не збільшиться (можливо, це єдиний момент, коли вам вдасться такий маневр, так що насолоджуйтесь!). Після настання ерекції повільно оближіть пеніс від основи до головки.

Після прелюдії — основна частина? Ні, спочатку треба зробити пеніс вологим. Для цього кілька разів пройдіться ротом вгору-вниз по члену, щільно притискаючи до нього мову. Спробуйте зібрати і використовувати максимальну кількість слини і не турбуйтеся, якщо вона недбало стікає — це навіть на краще. Але стежте за зубами: вони не повинні брати участі в процесі!

Звичайно, ви можете розігріти чоловіка перед мінетом, але робіть це швидко. Спробуйте пестити його мовою або пальцями через труси або чіпайте пеніс, питаючи, чого б хотілося партнеру.

А тепер техніка. Щільно стисніть пеніс в руці, піднесіть губи до голівки і уявіть, що ці дві частини вашого тіла пов’язані. Потім починайте рухатися вгору-вниз по члену протягом декількох хвилин. Це стандартний прийом, до якого ви можете повертатися протягом мінету.

Оптимальний варіант: використовувати руку для стимуляції тіла члена, а рот — для головки. Майте на увазі, що стовбур не настільки чутливий, як інші інтимні чоловічі зони, тому не бійтеся міцно його здавити. Головка, навпаки, дуже чутлива, так що теплий вологий рот для неї — саме те.

Про мошонці часто і незаслужено забувають. Не робіть цю помилку. Після того як ввійдете в ритм з базовою технікою, переходите до наступного кроку.

4. Приділіть увагу яєчкам.

Більшість чоловіків, з якими я спілкувалася, говорили, що не люблять довгих прелюдій. Деякі навіть повідомляли, що їм стає ніяково або лоскотно.

5. Не забудьте про простату.

Потім пестіть цю область ротом, продовжуючи стимулювати член рукою. Оближіть яєчка, візьміть їх в рот, пройдіться мовою між ними, від задньої частини мошонки до передньої.

Очолює рейтинг найбільш часто ігнорованих зон, звичайно, анус і простата. Для багатьох гетеросексуальних чоловіків їх стимуляція жорстко табуйована. І дуже даремно! Але все ж, перш ніж вторгатися в свята святих, отримаєте від партнера явний дозвіл.

Якщо хлопець не згоден на Анальні ласки, спробуйте стимулювати його промежину. Вона найкраще реагує на тиск — для цього можна використовувати кісточки пальців.

6. Досліджуйте інші методи.

Пестіть мовою підставу пеніса, продовжуючи стимулювати рукою стовбур і головку. Приділіть особливу увагу вуздечку-ця область у багатьох чоловіків найбільш чутлива. Пестіть її загостреним мовою вгору-вниз і з боку в бік або спробуйте її посмоктати. Продовжуйте стимулювати член рукою, а головку пестити тільки губами. Додайте до базової техніки кругові рухи рукою. Акуратно поплескайте пенісом по мові. Так можна влаштувати невеликий перепочинок своєї щелепи. Для більш тривалої перерви використовуйте губи, обличчя і груди (можете просто тертися ними об член). Альтернатива — чергувати ручну і оральну стимуляцію.

Ось кілька прикладів:

Якщо ж партнер готовий до анальних ігор, перше, що вам буде потрібно, — силіконовий лубрикант. Змастіть їм вказівний палець і обережно намацайте анальний отвір. Досить легкого натискання, щоб потрапити всередину. Якщо партнер почне підштовхувати стегна до вашої руки, повільно просуньте палець глибше. Вам потрібно проникнути всього на кілька сантиметрів вглиб, а потім акуратно рухати пальцем взад-вперед.

Коли освоїте і цей прийом, спробуйте досягти золотого мінет-стандарту: один палець в анусі, інші пальці цієї руки пестять мошонку, інша рука і рот — пеніс. Миттєвий оргазм гарантований.

Як тільки розберетеся з базовою технікою, приступайте до експериментів. Різним чоловікам подобається Різне-дізнайтеся, що приваблює вашого.

7. Грамотно закінчите.

Не намагайтеся використовувати всі прийоми відразу. Для початку зробіть парочку і запитайте, що сподобалося партнеру, або простежте за його реакцією.

Вічна суперечка: ковтати чи не ковтати? Що тут скажеш? Якщо ви не переносите на дух сперму, тримайте поруч з ліжком серветки, щоб непомітно позбутися від неї. Інший варіант — дозволити спермі витекти на пеніс в момент, коли висовуєте його з рота.

Візьміть яєчка у вільну руку. Пам’ятайте: вони чутливі, тому вам потрібно знайти оптимальну ступінь тиску. Від легкого чоловікові буде лоскотно, а грубе стиснення заподіє біль. Пестіть мошонку пальцями, продовжуючи робити мінет. Великим і вказівним обережно защипніть шкіру між яєчками і спробуйте посувати пальці від основи члена вниз.

Але подумайте ще раз гарненько. Як ви себе відчуєте, якщо партнер відразу після кунілінгуса побіжить чистити зуби?

Звичайно, генітальні рідини не бабусин компот, але мова йде про швидке ковтку пари чайних ложок. Та й взагалі, смаки змінюються…

Зберігайте цей настрій протягом усього процесу. Стогнати. Дивіться йому в очі і посміхайтеся. Вийміть пеніс з рота і пестіть їм своє тіло. Говоріть, як вам добре.

Головна порада, яку треба витягти з цієї статті, — неймовірним мінет робить ентузіазм. Для партнера немає нічого кращого, ніж знати, що ви насолоджуєтеся його членом.

8. Полюбіть мінет.

Відчуття, які партнер отримує під час минета, не тільки приносять задоволення, але і благотворно впливають на його стан. При подразненні точок, які розташовані на вінці головки, в довгастий мозок надходять особливі сигнали, завдяки яким у чоловіків спостерігається сплеск активності.

Відмінний спосіб проявити ентузіазм — це ініціювати мінет. Здивуйте свого чоловіка, коли він тільки прокидається або входить в будинок. Скажіть, що хочете принести йому задоволення, коли дивіться класний серіал або вечеряєте в ресторані.

У статті обговорюємо мінет, його ще називають фелляция. Розповідаємо про його користь для чоловіків і жінок, техніці виконання. Ви дізнаєтеся, як правильно робити оральні ласки, які зведуть будь-якого чоловіка з розуму.

Користь минета для чоловіків.

Правильно зроблений мінет знімає стрес і роздратування, покращує настрій, підвищує працездатність. Крім того, фелляція дуже важлива в психологічному плані. Адже оральні ласки можна назвати найвищим ступенем довіри партнерів.

Ви станете гуру мінета, коли щиро полюбите його. А це, насправді, дуже просто: адже так круто повністю контролювати чиєсь задоволення.

Користь минета для жінок.

Жінка отримує не менше користі від минета, ніж її партнер, а можливо, навіть і більше. Якщо чоловік, в основному, отримує від процесу фелляції задоволення, яке надає благотворний вплив на психіку, то на організм жінки мінет робить оздоровчий і омолоджуючий ефект.

Не всі представниці прекрасної статі люблять смак сперми. Однак щасливиці, які нормально ставляться до насіння чоловіка, здатні не тільки доставити невимовне задоволення партнеру. Адже мало якому чоловікові сподобається спостерігати, як жінка з огидою біжить після минета в туалет, щоб виплюнути сперму. Партнеру приємніше, якщо жінка не гребує його насінням. Та й партнерці сперма принесе чимало користі.

У чоловічій насінної рідини знаходиться безліч корисних мінеральних речовин, що роблять благотворний вплив на організм. Цинк і кальцій, що входить до її складу, відновлює зубну емаль і зміцнює ясна. Ризик виникнення карієсу у жінок, роблять мінет хоча б двічі на тиждень, знижується на 40%.

Благотворно впливає чоловіча сперма навіть на шлунково-кишковий тракт. В ній знаходяться ліпіди, які сприяють загоєнню виразок і виліковують коліти та гастрити.

Крім того, під час минета, розслабляючись і напружуючись, працюють всі м’язи обличчя. Таким чином виходить омолоджуючий ефект. Також при рухах губ в процесі фелляції виробляється окситоцин, гормон, який благотворно впливає на нервову систему, знімає напругу і піднімає настрій. Не дарма його називають «гормоном любові»

Сучасні лікарі з’ясували також, чим корисний мінет для дітонародження. Вони рекомендують протягом декількох тижнів до зачаття практикувати парам оральний секс. Завдяки надходженню в жіночий організм чоловічої сперми партнерка отримує частину його ДНК. Це сприяє тому, що в процесі зачаття плід щільніше зміцниться до матки, а це значно знизить ризик викидня.

Особливо благотворно впливає мінет на жінок, які не бояться ковтати сперму. Але корисний він і для тих, кому смак чоловічого насіння не до душі. За 20 хвилин оральних ласк спалюються калорії від цілої з’їденої піци.

Не варто застосовувати техніку фелляции в невідповідних умовах. Слід створити особливу романтичну атмосферу. В іншому випадку, чоловік не отримає справжнього задоволення, а просто банально скінчить.

Чоловіки теж здатні отримувати задоволення по-різному. Оргазм від мастурбації механічним шляхом здатний випробувати будь-який чоловік. Однак він не буде настільки яскравим, якщо в досягненні задоволення братиме участь любляча жінка. Дуже важливо, щоб оральні ласки були задоволенням для самої партнерки. Якщо їй з якихось причин неприємно робити мінет, чоловік неодмінно це відчує.

Важко переоцінити важливість оральних ласк для задоволення чоловіка. Крім сексуального задоволення вони дарують повну гармонію партнерам. Потрібно розуміти, що техніка минета багато в чому грунтується на індивідуальних перевагах чоловіка, однак, основні правило присутні навіть в цій делікатній справі.

Якщо ти хочеш розслабити м’язи в області горла, то алкоголь тут не допоможе. Мало того, перебуваючи в алкогольному сп’янінні, блювотний рефлекс посилюється. Крім того, алкоголь може перешкодити контролювати свій порив-ти можеш ненавмисно вкусити його. Якщо хочеш дихати через ніс, запам’ятай: потрібно видихнути, перш, ніж взяти член в рот. Якщо ти це зробиш на вдиху, блювотний рефлекс тільки посилиться. Візьми член в рот повільно. Рухай ротом в зручному для тебе темпі. Якщо він спробує проштовхнути його глибше, тебе може вирвати. А це буде кінець… Гра закінчена! Якщо ти тримаєш член в роті і відчуваєш, що ось-ось – просто розслабся, зменш темп і заковтни його. Не потрібно боятися. Стінки горла міцно прилипнуть до члена і він не буде ковзати глибше потрібного.

Фелляція-це найприємніше в сексі для чоловіка. При вагінальному статевому зносинах не може бути таких відчуттів, як при оральних ласках. Тільки за допомогою губ і язика можливо точково і з різною силою тиску впливати на стовбур і голівку статевого члена.

Такі шкідливі звички, як куріння і вживання спиртними напоями негативно впливають не тільки на смак сперми, але і на її цілющі властивості. Не варто уникати оральних ласк і ігнорувати безперечний факт корисності минета. Не відмовляйтеся від того, що не тільки приємно, але і корисно!

Щоб мінет приносив користь для жінки, партнер зобов’язаний подбати про якість насінної рідини. Воно безпосередньо залежить від харчування чоловіка і його способу життя.

Всі посібники, в яких практично по пунктах розповідається про техніку мінета, марні. Абсолютно неважливо, які рух буде виробляти жінка язиком і губами, якщо вона не буде по-справжньому відчувати свого партнера і отримувати задоволення від своїх дій. Тільки в цьому випадку мінет буде дійсно корисним як для чоловіка, так і для жінки.

Техніка минета.

Оскільки головна ерогенна зона чоловіка сконцентрована на його статевому органі, починати ласки необхідно саме з нього. Насправді, порушити чоловіка-це ціле мистецтво. Недарма, в японських школах гейш цьому приділяється найпильніша увага. Ні одного чоловіка не залишать байдужими ніжні поцілунки, погладжування і мануальні ласки.

Ерогенні зони на пенісі також сконцентровані не рівномірно. У більшості чоловіків найбільш чутливо є головка. Стимулювання цієї зони приводить чоловіка в стан Нірвани, під час якої він готовий на все.

Техніка минета-проникнення.

Прийнято вважати, що для збудження прелюдія необхідна тільки жінкам, чоловік же готовий до сексу завжди. Але, насправді, від ступеня збудження перед інтимною близькістю залежить інтенсивність оргазму.

Як робити мінет, щоб він був корисним.

Як правило, збуджений пеніс набагато перевищує в розмірі рот жінки. Тому повне занурення викликає дискомфорт і, до того ж, заважає інтенсивним рухам, що теж важливо в мінеті.

Безумовно, хороший мінет не можна плутати з поняттям «взяти в рот». Існує думка, що тільки жінки можуть відчувати кілька типів оргазмів. Насправді, це не так.

Якщо ж такі ласки буквально заважають жінці дихати, варто поекспериментувати з положенням пеніса. Наприклад, якщо постаратися відсунути його трохи в сторону, звільняється дихання і додатковий простір для стимуляції.

Під час оральних ласк найбільш складно визначити ступінь проникнення. Чоловікові найприємніше, коли його орган занурений повністю, оскільки тільки в цьому випадку можлива повна Стимуляція.

Для початку, найкраще захоплювати орган не до кінця, коли ж він досягне своїх найбільших розмірів, партнерці краще відкинути голову трохи назад, в цьому випадку, проникнення саме по собі станеться глибше.

Основна техніка мінета грунтується на тому, щоб найбільш оптимально визначитися зі ступенем зануреності.

Збудження чоловіка пропорційно зростає інтенсивності ласк. Мінет може бути повільним тільки на початку, як прелюдія, щоб доставити чоловікові задоволення, швидкість та інтенсивність обов’язкові. Однак багатьох партнерів приводить у захват зміна темпу. Це ніби своєрідні гойдалки, на яких не знаєш, де ти опинись в наступну хвилину-внизу або вгорі.

Техніка минета-інтенсивність.

Звичайно слід враховувати, що техніка минета багато в чому залежить від уподобань партнера. Деякі люблять гарячі ігри, а комусь необхідні плавність і ніжність.

Оскільки шкіра на пенісі дуже ніжна, багато жінок, бажаючи принести задоволення, ненароком доставляють чоловікові біль. У цьому випадку партнер не повинен мовчати, адже самостійно досить складно визначити ту тонку грань між задоволенням і болем.

Під час ласк жінка повинна стежити, щоб зуби не стикалися з шкірою, оскільки її дуже легко поранити. Те ж саме стосується і мануальних ласк, якщо у жінки довгі нігті, потрібно бути дуже обережною.

Секс – це хороший майданчик для експерименту. Для чоловіків одноманітність стає головною ознакою, що вбиває бажання.

Техніка минета-експерименти.

Креативність. У багатьох чоловіків алергія на одноманітність, особливо, якщо справа стосується сексу. Деколи, щоб моментально порушити і задати грайливий настрій чоловікові, досить поміняти звичні пози і обстановку. Прелюдія. Багато жінок помилково вважають, що прелюдія потрібна тільки їм. Насправді кожен чоловік прийде в невимовний захват від ніжних поцілунків, дотиків і дотиків; Зміна темпу. Успіх оральних ласк залежить не тільки від ступеня інтенсивності дій жінки, але і від різноманітності. Чергування швидких і повільних рухів допоможе якомога довше залишатися на піку блаженства.

Цю ж ідею можна знайти в доповненні до ілюстрацій Камасутри. Що стосується минета, то, незалежно від ступеня збудження, чоловік готовий до нього завжди.

Добре, коли сексуальні партнери знають один одного досить давно і можуть коригувати свої дії в залежності від потреби іншого. Однак щоб досягти цього єднання в сексі, необхідна не тільки любов, але і повна довіра і вміння говорити один одному про свої бажання. До речі, вам це точно буде цікаво — що впливає на жіночий оргазм і чому його важко досягти.

Оскільки із-за особливостей фізіології практично всі чоловічі ерогенні точки сконцентровані на його головному органі, то оральні ласки він сприймає більш яскраво, ніж традиційний статевий акт.

Оральні ласки завжди свідчать про глибокий ступінь любові і довіри між партнерами. Від того, як правильно робити мінет, залежить, чи зможе чоловік опинитися на верхній точці блаженства.

Експериментувати можна у всьому, починаючи від місця і закінчуючи позою. До того ж, якщо справа стосується інтимної близькості, дуже збудливо на чоловіків діє жіноча ініціатива. Запропонувавши коханому оральні ласки в якомусь інтимному, але не типовому містечку, можна бути впевненою, що це стане для нього найяскравішим і незабутнім подарунком.

Жоден чоловік ніколи не відмовиться від оральних ласк, особливо, якщо вони приносять задоволення не тільки йому, але і його обраниці. Саме поняття обопільного задоволення лежить в основі будь-яких сексуальних методик. Наприклад, в тантричному сексі заборонено будь-яку дію, якщо до нього не готові двоє.

Крім того, для збудження можна використовувати рольові ігри. Незважаючи на всю серйозність і впевненість чоловіка в житті, у сексі він з радістю прийме на себе роль іграшки в ніжних жіночих руках.

Правила як не зробити боляче чоловікові під час минета.

Про досвід орального сексу письменник Даце Рукшане вперше розповіла в газеті Diena три роки тому, але він досі не втратив своєї актуальності. Нещодавно літератор повернулася до теми в книзі Сто сексуальних субот ( видавництво Diena). Я, на жаль, не змогла зв’язатися з пані Рукшане, але, думається, вона не була б проти популяризації її імені і в російській віртуальному просторі. Адже у сповідальній романі Чому ти плакала ( вид-во Atena) лірична героїня письменниці втрачає цноту саме з російським хлопцем, який теж чомусь воліє латышку своїм, російським дівчатам.

Незважаючи на те, що відповідаючи на питання про те, як правильно робити мінет, необхідно враховувати фізіологічні особливості і переваги кожного чоловіка. Є кілька основних аксіом, що приводять у захват будь-якого представника сильної статі:

Якщо ви будете дотримуватися рекомендацій, які наведені нижче, то зможете уникнути заподіяння болю коханому під час оральних ласк:

Кожен член унікальний і непередбачуваний.

Якось так вийшло, що друг нашої сім’ї познайомився з дівчиною і тут же привів її під нашу дах. Пізніше з’ясувалося, що дівчина, природно, бажаючи самого найкращого, дуже старанно намагалася задовольнити хлопця ротом. Однак, коли вранці вона вже пішла, друг нашого будинку в розпачі попросив льоду, і як можна швидше: «Вона смикала і рвала, як божевільна, мій кран, майже мені його відірвавши. Я взагалі не розумію, чому я досі ще живий. Більше я ніколи не буду з нею зустрічатися!»

«І ти нічого їй не сказав? — обурилася я, коли він трохи очухався. — Адже ця дівчина тепер думає, що відмінно вміє робити мінет! І вона буде його робити таким же чином і своїй наступній жертві! Ти розбив їй життя! Чоловіки будуть її залишати щоразу після першої ж ночі».

Доленосне, нерідко страхітливе питання: що робити з насінням? Звичайно, ми, жінки, чули, що чоловікам дуже важливо, щоб жінка приймала чоловіка всього, в тому числі разом з його спермою. Правда, деякі чоловіки, йдучи на поводі у нас, жінок, заявляють, що їм абсолютно все одно. Однак мені здається, що вони лукавлять. Знаходяться навіть лицеміри, які стверджують, нібито їм не подобається, Якщо жінка проковтує насіння. Втім, переважна більшість чоловіків дуже чутливо сприймає те, що жінка випльовує їх сперму. Жінки, задумаємося! Як би ви себе почували, якби чоловік після того, як поласував вашою білочкою, кинувся б у ванну мити рот або схопив би кут ковдри і витер собі обличчя? Це було б дещо неприємно, хіба ні? А для якоїсь з нас може бути навіть дуже болісно.

Один Бабій мені одного разу зізнався, що тільки дві жінки з багатьох сотень на його віку змогли зробити ідеальний мінет. Чесно кажучи, я була в шоці. «Я навіть попросив їх обох написати про це трактат», — сказав він. Проте ця праця мені так і не вдалося роздобути, тому буду банальна: нам, жінкам і чоловікам, треба не соромитися один з одним бути відвертими.

Будьте ніжні. Статевий член відрізняється дуже чутливою шкірою, яку досить легко поранити. Жінка повинна стежити, щоб під час сексу зуби не стикалися зі шкірою, інакше замість задоволення чоловік відчує гострий біль. Робіть мінет тільки в зручній позі. Щоб повністю розслабитися, слід вибрати для чоловіка найбільш зручну позу. Ні в якому разі під час ласк не можна проявляти свою гидливість і бажання скоріше закінчити процес. Чоловік тільки тоді зможе отримати справжнє задоволення, коли він відчуває любов і довіру своєї обраниці.

Але про мінете. Звичайно, вистачає і таких чоловіків, які кажуть: «жваво, жваво, справляємося з цим — і у справах!»Заради таких, звичайно, немає сенсу опановувати цим найтоншим мистецтвом, коли чим довше збуджуєш чоловіка, тим сильніше його оргазм.

Дуже хочеться знайти відповідь: чому. Читаючи Рукшане, про це починаєш здогадуватися. Якщо б мені довелося боротися з Даце Рукшане за коханого чоловіка, то ця жінка, звичайно, була б серйозною суперницею. Їй і слово. Правда, я наважилася поставити інші, більш відповідні революційному месіджу письменниці заголовки.

Значить, висновок простий. Мине це особливий прояв любові. Ковтати чи не ковтати — питання нашої свідомості. Переважна кількість жінок зізнаються, що їм не подобається насіння навіть тоді, коли вони дуже люблять свого чоловіка і «приймають його таким, який він є». Тільки рідкісної з нас смак сперми приносить насолоду. Або байдужий: зазвичай тоді, коли витримуємо паузу і тримаємо сперму якийсь час у роті.

Маленька, але важлива деталь. Перед оральним сексом не треба чистити зуби. Краще використовуйте жувальну гумку. Зубна щітка дещо ранить ясна, що збільшує для вас шанси заразитися будь-якою хворобою з тих, які переносяться з кров’ю. Це, звичайно, не відноситься до випадків, якщо використовується презерватив, або якщо ви разом з перевіреним партнером.

«Я в захопленні кожен раз, коли моя дружина робить божественну вісімку!»- заявляє мій приятель Вент, облизуючи губи, не вміючи, правда, толком пояснити, що таке витворяє його дружина. Вона більш докладна:

Про техніку минета. Весь останній тиждень я шукала нову інформацію в літературі і в Інтернеті, не забуваючи випробувати її на практиці, а також викликаючи на відверту розмову як жінок, так і чоловіків.

Наші руки не для нудьги! Особливих відчуттів досягнете, обробляючи місце між внутрішньою стороною його члена і початком мошонки. У деяких чоловіків яєчка не дуже ерогенна зона; деяким навіть не подобається, коли їх стимулюють; проте більшість залишаються задоволені вашою увагою до їх яєчках.

Вас нудить при минете? Тоді вам допоможуть спеціальні вправи! Треба потренуватися несексуальним чином, наближаючи два пальці, банан або варену моркву до дна глотки. Перші спроби краще проробляти у ванній, тому що всяке може статися. Хоча спочатку відчуття досить неприємно, вам боязно, обдурити блювотний рефлекс більшості з нас вдається дуже швидко. До того ж винагороду неможливо переоцінити: вам більше ніколи не доведеться з жахом чекати кульмінацію чоловіки. Ви зможете набагато вільніше віддаватися своїм відчуттям і безперечного насолоди, яке доставляє по-справжньому розкутий секс.

Чоловіки визнають, що найбільш часто допустима помилка жінок, це невпинне і одноманітне стимулювання члена ротом: нудне всередину, назовні, всередину, назовні. Подібне одноманітність нітрохи не заводить і жінок. Та й, захопившись механічним, без пристрасті, рухом, ми, самі того не бажаючи, можемо поранити зубами коштовність чоловіки. Жінки! Будемо винахідливі!

«Я ж зараз почну захлинатися і мене вирве!»- схоже, така перша реакція більшості жінок. У тому числі, треба зізнатися, і моя, поки я не навчилася справлятися з блювотним рефлексом.

Так само як і в будь-якій справі, ассами орального сексу не народжуються, ними стають. Спосіб тільки один, вчитися, пізнаючи тонкощі вишуканості з мистецтв на практиці, а не в теорії. Ризикуючи здатися сентиментальною, хочу побажати кожній жінці, щоб свій перший мінет вона зробила чоловікові, в якого вона була б закохана.

Найкраще підходять ніжні і ритмічні натискання пальцем. Паралельно не забуваємо пестити чоловічий член ротом! Ніжно, Ласкаво, пристрасно. Проникнетеся божественністю ситуації і налаштуйтеся на тривалий процес. Або, якщо тільки в самому крайньому випадку, пестимо йому пеніс іншою рукою, що, звичайно, не принесе такого задоволення ні вам, ні йому.

І ще. Жінки і дівчата, я не наполягаю, щоб ви робили мінет. Я тільки хочу сказати, що доставляти насолоду чоловікові за допомогою рота-це прекрасно! Мине це радісно, весело, ніжно, сонячно, захоплююче, зручно, заклично, спокусливо, пристрасно — божественно! Це зближує! Якщо ви не згодні ні з одним з цих тверджень, тоді те, що ви робите, ніяк не можна назвати мінетом. Це щось інше. Тільки не мине. Тоді це те, У чого немає ні найменшого зв’язку ні з любов’ю, ні з почуттями. Не профанируйте мінет! Краще вже ніяк, ніж аби як-небудь.

Читачка Хyz зізнавалася: «Дозволь тебе, Даце, доповнити, що є жінки, які, сося, насолоджуються. і навіть отримують оргазм. «

Творчість Даце Рукшане викликає справжній фурор. Її есе про мінете нікого не залишили байдужим. Серед відгуків в Інтернет-варіанті газети переважали сильні почуття. Окремі чоловіки обурювалися, обзиваючи автора і зневажаючи жінок, що роблять мінет. Але злісні хулители опинилися в меншості. Більше було ділових зауважень.

Дівчина під ніком Bossygirl писала: «До ранку в роті накопичуються бактерії. Вони можуть нашкодити дружочку. Тому дівчині краще попередньо все-таки почистити зуби». Krauja теж заперечувала автору: «моєму чоловікові не спадає на думку, ніби я зобов’язана ковтати його сперму. Навпаки, він мене від цього оберігає більше, ніж я себе сама». Гвинета автором захоплювалася: «Даце, молодець! Ти супер!» – тут же радячи: «Дівчата, щоб поліпшити смак сперми, треба попередньо попити ананасового соку.»

Як навчитися робити мінет глибокий чоловікові?

Переходимо до практики: Жінки, будемо відверті, мінет люблять робити значно менше, ніж чоловіки цього хочуть. Ось 2 основних аргументи в заперечення:

Перше правило, яке повинна знати кожна жінка: для нормального, психічно і фізично чоловіки БАГАТО орального сексу просто не буває. Крім того, вибираючи між вагінальним сексом і мінетом, він в 80% випадках вибере мінет. А все чому? Тому що пеніс-тіло губчасте і запалі – вкрай чутливий. І вологий жіночий язичок, ковзний по ньому – кращий засіб продовжити задоволення (на відміну від часто швидкого вагінального статевого контакту, середньостатистичний мінет триває не менше 20 хвилин ) і отримати яскравий оргазм від мінету.

Як правильно робити мінет?

Техніка глибокого минета.

Опитавши 100 чоловіків у віці від 18 до 55 років різного соціального рівня і статусу, стало зрозуміло, що 100% з них одностайні у своїй любові до мінету – лише би дама не відчула втому. Роби правильні висновки: якщо ти віртуозно володієш губами і язичком, то недоліки фігури, твоє невміння слухати і хворобливе бажання витрачати гроші залишаться непоміченими.

Почнемо по порядку: Давай відразу домовимося, що сьогодні під оральним сексом ми буде мати на увазі тільки мінет чоловікові — принади кунілінгуса залишимо для наступної бесіди.

Губи і язик — під час минета.

Глибоке захоплення і поглинання пеніса під час минета викликає блювотний рефлекс. Так, буває. Звичайно, подібна неприємність моментально псує всю красу сексуального дійства для обох партнерів. Давай потренуємося: кінчиками пальців (в ідеалі – середнім і вказівним) періодично масажуй основу мови (близько гланд). Вправа повторюй 5-7 разів на день. Частіше вдавайся до практичних занять на очищеному банані – це поєднання приємного з корисним. Тиждень тренувань за цією методикою-і ти готова заковтнути найдовший член. Коли під час минета голова більше 5-10 хвилин знаходиться в положенні «нижче тіла» це призводить до запаморочень і мігрені. Проблему треба вирішувати технічно: Ляж на спину (так голова і тіло будуть в одній площині), партнер встає на коліна над тобою і обережно здійснює ті самі зворотно-поступальні рухи. Щоб негативних відчуттів не було, дихай ритмічно рухам члена (вдихнула-увійшов, видихнула-вийшов). . Затікає рот. Так, вилиці часом зводить. Не біда! Щоб прибрати цей симптом, позіхай частіше: 3 хвилини минета – 1 позіхання. Повір мені, твій чоловік навряд чи помітить ці позевиванія – йому не до того.

Як же правильно робити мінет?

Легкі ковзання вгору-вниз стисненими губами по всій довжині члена, наслідуючи його рухам в піхву. Тренуємося на банані – він волокнистий і ніжний. Швидка, часто змінюється по темпу і напрямку вібрація мови під час минета. Приділи особливу увагу вуздечку і голівці — це найчутливіші, багаті нервовими закінченнями «предмети» гідності твого обранця. Навчися розвивати мовою велику швидкість-уповільнити рухи на прохання партнера простіше, ніж «розганятися» з повним ротом. Тут банан тобі не допоможе – практикуємося на «натурі». Повір, від подібної тренування жодна особина чоловічої статі не відмовиться. Чоловіка абсолютно необов’язково інформувати, що процес-Навчальний. Повага-щире і непідробне — не тільки до самого члена, але і «сусідів» — мошонки, яєчок і суперерогенної зоні – проміжку між мошонкою і анусом. Якщо правильно стимулювати – вона сама по собі може обдарувати чоловіка оргазмом. Привчи свого партнера користуватися бритвою — якщо виголити геніталії до синяви, чутливість посилиться. А ти не будеш морщиться при попаданні в рот кучерявого волоса під час минета.

Ніколи не забувай про свої руки і зуби під час глибокого минета. Тільки не переборщи: перша складова – одна з основних частин бажаного успіху, друга застосовується ТІЛЬКИ на прохання чоловіка.

Ну все, ти готова підкорювати світ своїми вміннями-пам’ятай: Хороший глибокий мінет-зарок гідного майбутнього.

Секрети пекучого минета солодкий термін кожного чоловіка-мінет або миньет. Будь-який чоловік може сказати, що серед всіх любовних ігор він віддасть перевагу саме ЙОМУ.

Мудра жінка-спокусниця знає, що вміння робити мінет дає їй величезну владу над своїм обожнювачем. Це, як наркотик, який хочеться приймати постійно. Ми навчимо вас основам минета, а далі має працювати ваша уява.

Помічники для мінета.

Двох чоловіків, яким подобається одна і та ж манера орального сексу, не буває. Як однакових відбитків пальців. Тому мінет – процес творчий, як правило, експромт. Однак оволодіти технікою варто в принципі. Отже, мине це:

Ні для кого не секрет, що пеніс – це гідність чоловіка, володар якого захоплюється ним і пишається. Відповідно, чоловіки цінують таких жінок і дівчат, які звертаються з НИМ також гідно. Якщо дівчина не вміє робити мінет, то чоловік в ній не бачить об’єкт сексуальних домагань.

Для початку придбайте сексуальний наряд. Краще йому і собі. Одягаючи симпатичну білизну і бачачи вас в красивому вбранні, чоловік відразу збудиться. Увімкніть мелодійну музику, зробіть світло тьмяніше, почніть з прелюдія. Поцілунки – ось перша зброя. Ніжні дотики, ласки, погладжування в зоні статевих органів. Не зримому зрозуміло, що ВІН вже готовий і жадає ЦЬОГО! Для початку можна поцілувати не сам пеніс, а його «друзів» — яєчка. Граючись язичком, цілуючи губами-але все ніжно, Ласкаво, без різких рухів. Пам’ятайте, чим ніжніше буде все відбуватися, тим приємніше і гостріше Ваш чоловік все буде відчувати. Потім візьміться за сам пеніс. Спочатку поцілуйте головку, зробіть її вологою, для кращого ковзання. Потім спробуйте виміряти ЙОГО глибину, взявши його повністю в рот. Чим глибше, тим приємніше! При всьому цьому, можна супроводжувати легкі і сексуальні погладжування яєчок, грудей і т. д. В завершенні цього таїнства, важливим елементом є одна мудрість, яку чоловіки дуже цінують – їх солодкий «сік» треба проковтнути. Не лякайтеся! Це не так вже й неприємно, скажу навіть довше-це фантастично!

Деякі дівчата переоцінюють себе, вони вважають, що природа сама все підкаже. Але насправді, мине або як його ще називають оральний секс-справжня наука. Для початку необхідно пройти теоретичний курс, тобто прочитати нашу статтю, а потім приступити до практики. Погодьтеся, не кожен чоловік може віддати свою гідність, немов піддослідного кролика, для практики і напрацюванні досвіду. Милі дівчата, варто пам’ятати одну просту істину, якщо раз зробити чоловікові неприємно чи боляче в області статевого члена і цей чоловік навряд чи погодитися ще раз розділити з вами принади орального сексу.

Задайте собі питання: «Яким бачить мінет сам чоловік?! Як робити мінет, щоб він приніс чоловікові задоволення?»По-перше, кожна дівчина повинна сама для себе зрозуміти-чи потрібно їй це?! По-друге, чи зможете Ви переступити свою гідність, взявши в свій рот пеніс свого коханого чоловіка? По-третє, ви зможете забути про свою огиди? Якщо Ви відповісте на всі ці питання позитивно, тоді ДЕРЗАЙТЕ!

Пропоную вам познайомитися з кращими техніками орального сексу.

Ульотний мінет — кожному мужику . ) Дівчатка, зведемо з розуму чоловіків орально ? ТОП-10 цікавих прийомів.

Привіт, дорогі збоченці !)

Для зовсім новачків, раджу почати знайомство з мінетом у ванній кімнаті або взагалі з фруктів – банан або огірка. І не переставайте експериментувати, запитуючи чи подобається це йому чи ні! Вдалого Вам орального сексу!

В інтимному житті пари забороненим може бути тільки те, що не схвалюють самі партнери. Ось і оральний секс, який не так давно вважався мало не збоченням, зараз практикує більшість пар.

Соромно за довге мовчання.

Шлю полум’яний «Привіт» кожному своєму передплатнику індивідуально !) Вас значно додалося..))) Красива кругла цифра дуже мене порадувала !& # x1F60D; окремо хочу подякувати тим, хто зі мною вже давно, і залишився, незважаючи на моє затишшя.& # x1F618; Ну і наостанок, спасибі за проявлений інтерес, всім, хто поповнив ряди найвідважніших пікабушників, що читають мою писанину.))) & # x1F60E; сподіваюся, не облажаться!)))😉

Це одна з найдавніших форм задоволення партнера, яку, однак, консервативні в сексуальному плані люди часто називають збоченням.

У цій статті я розповім про фелляції. Хороший оральний секс — не тільки спосіб принести задоволення, але і реальна можливість прив’язати до себе людину.

Навіть якщо ви ще не радували улюбленого оральним сексом або робите це постійно, ніколи не пізно освоїти або поліпшити техніку.

Отже, ТОП-10 цікавих прийомів орального сексу, завдяки яким ваш чоловік не забуде вас ніколи.

Спостерігати за жінкою, яка пестить член, — справжнє блаженство майже для будь-якого чоловіка. Спостерігати за жінкою, що злизує з члена морозиво, мед або йогурт, — вище блаженство, що межує з нірваною.

Підключіть фантазію! Це можуть бути збиті вершки, ягідний сироп шоколадний соус. Більшість харчових продуктів, за винятком гострих, безпечні для нанесення на зовнішню сторону геніталій.

Розмазуйте, капайте зверху і злизуйте. Їжа, в деякому сенсі, є однією з кращих іграшок для сексуальних забав з безмежними можливостями використання.

Оральний секс (фелляция — оральні ласки чоловічого статевого органу, а кунілінгус — жіночого) — стимуляція геніталій партнера за допомогою губ і мови.

Сексуальний наряд.

📌1. Грайте з їжею .

📌2. Пікантна обстановка .

Однак якщо ви охороняєтеся за допомогою презервативів, будьте обережні з жирною їжею, оскільки масло і жир розчиняють латекс і презерватив може порватися.

Зараз ви доросла і розумієте, що така ситуація є справжньою загрозою для життя — адже чоловік у момент оргазму просто не здатний зосередитися на водінні.

Особливий вплив чоловіча насіннєва рідина надає на зовнішність жінки. До її складу входять речовини, які сприяють виробленню в жіночому організмі гормонів, здатних збільшити об’єм грудей і стегон. Таким чином, жінка набуває спокусливі округлі форми.

Також будьте уважні з продуктами-алергенами-наприклад, у багатьох людей може спостерігатися алергія на мед.

Типова фантазія хлопчика-підлітка: він їде на червоному авто з відкидним верхом на великій швидкості, в той час як шикарна блондинка робить мінет.

Є безліч інших пікантних місць, придатних для незабутнього орального сексу: ванна кімната в гостях, на балконі (коли оточуючі можуть бачити його торс, а вас не видно).

А можна зловити його (зрозуміло, губами) при виході з дому на роботу.

Зате розстебнути його ширінку і пограти з членом рукою в той час, коли він за кермом, не так небезпечно. Підключіть рот, коли ви прибудете в пункт призначення і водій вимкне мотор.

📌4. Заглатывайте цілком .

Ця техніка найбільш часто використовується в порнофільмах, оскільки дозволяє йому цілком і повністю спостерігати за процесом.

Уявіть, що у вас в руках великий льодяник на паличці. Повторіть це повільне облизування раз 10 і потім перейдіть до іншої техніки.

📌3. Облизуйте, як цукерку.

Найкраще виконувати її, стоячи на колінах і беручи до уваги ваш зріст — можливо, чоловікові краще буде на що-то встати.

Суть в тому, що вам потрібен зручний доступ до його мошонки. Підніміть пеніс вгору, відкривши яєчка. Потім знайдіть лінію, яка проходить між ними — зазвичай вона має більш темний колір.

Ця лінія веде свій початок з нижньої сторони мошонки — і саме звідти потрібно починати рух мовою, продовжуючи дуже повільно рухатися у напрямку головки.

📌6. Батогом і пряником .

Ця техніка полягає в тому, щоб, прикривши зуби губами, швидким рухом «заковтнути» пеніс якомога глибше. Ні, вам не потрібно вивчати досить важку техніку під назвою «глибока глотка». Сенс в тому, що партнер повинен бачити, як його член швидко зникає в глибині вашого рота.

Багато жінок починають з полизування головки, занурюючи член в рот все глибше і глибше. Це розслаблює чоловіка і він зовсім не очікує швидкого заковтування — саме тому ця техніка його вразить і порушить ще більше. До речі, якщо вам цікаво, «глибока глотка» — це спосіб занурення члена на повну довжину всередину горла з подоланням блювотного рефлексу (останнє є особливо важким і передбачає спеціальну тренування).

📌5. Допоможіть собі рукою .

Утримуючи пеніс біля основи, наповніть рот слиною-це дозволить зробити ковзання м’яким, легким і приємним. Кулаком вільної руки ковзаєте по члену вгору і вниз, стискаючи долоню у головки. Потім підключіть рот до рухів рукою — в цей момент рука стає ніби продовженням вашого рота. Створіть ротом відчуття приємного вакууму (але не всмоктуйте занадто сильно), ковзаючи вгору і вниз, безперервно слідуючи рукою за ротом. Якщо у вас проблеми з координацією, просто утримуйте руку біля основи пеніса і робіть руху тільки ротом.

Будь-який спосіб орального сексу можна поліпшити за допомогою техніки стиснення.

Фантастичний феєрверк почуттів у чоловіків викликає поєднання жорсткого стиснення рукою і ніжного погладжування мовою. Коли ви досягаєте рукою головки, мастурбируя член партнера, стискайте сильніше кулак. Одночасно обводите мовою навколо головки, імітуючи воронку. Це простий і дуже ефективний рух.

Коли він підійде до ліжка, опустіть голову так, щоб вона повисла в повітрі, обхопіть партнера руками за сідниці і візьміть пеніс в рот. Якщо постіль занадто низька, підкладіть під плечі подушку. Виходить, що ви доставляєте партнеру оральне задоволення, перебуваючи при цьому вниз головою. Він повністю контролює процес, але у вас є можливість направляти його, використовуючи руки, щоб прискорити або уповільнити дію.

Причина цього така — вони люблять очима, а в порнофільмах присутня детальна демонстрація всіх аспектів статевого акту. Додайте присмак еротики в свій репертуар: почніть з чуттєвих поцілунків стоячи, а потім різко опустіться на коліна. Однією рукою помістіть його пеніс в свій рот, потім, дивлячись очі в очі, пестіть руками живіт, соски (якщо дотягуєтеся).

Можна ненавидіти це чоловіче якість, але факт залишається фактом: чоловіки в більшості своїй люблять дивитися порно.

Основна фішка цього прийому — продемонструвати чоловікові, що ви утримуєте член в роті без допомоги рук, як соску. Це шалено заводить.

Ця техніка підійде, якщо в вас присутня сміливість і відсутня будь-яка гидливість по відношенню до коханої людини. Вона включає в себе анальну стимуляцію мовою.

Поки ваш партнер роздягається, ляжте на ліжко головою в ту сторону, де зазвичай лежать ваші ноги. Відповідно, ноги виявляються осторонь подушок.

Ця техніка не тільки виглядає сексуально з боку, але і дає вам можливість захопити член якомога глибше, уникнувши блювотного рефлексу.

Йому також безсумнівно сподобається, якщо ви будете пестити мовою область між анусом і яєчками — для багатьох чоловіків це сильна ерогенна зона.

Візьміть одне або обидва яєчка в рот, злегка постогнуючи, смокчіть, облизуйте і покусуйте їх. До речі, якщо не хочете, щоб він скінчив вам в рот, ця техніка — ваш порятунок! Наближаючи партнера до оргазму, перейдіть до стимуляції мошонки мовою, одночасно мастурбуючи член.

📌7. Станьте порнозіркою .

Кращий комплімент, який ви можете зробити чоловікові, — це показати йому, як сильно вам хочеться перебувати в області його геніталій.

📌10. Ануслінг не забороняється .

І найкраща можливість це продемонструвати-повністю вивчити об’єкт, зрозуміло-ласками.

Пограйте з вуздечкою — смужкою шкіри, що з’єднує головку з крайньою плоттю: ви можеш постукувати по ній напруженим язиком або зробити «метелика» — рух, при якому мова імітує тріпотіння крила метелика по вуздечці.

Полизування, удари і поштовхи мовою всередині анального отвору доставляють велике задоволення (до речі, це може бути застосовано для обох статей!), тому що це дуже чутлива область, що володіє безліччю нервових закінчень.

32 коментаря.

Кращі зверху Перші зверху Актуальні зверху.

Якщо ж вас турбує тема запобігання і ви боїтеся отримати хвороботворні мікроби, інфекції через такий контакт або ж ви просто бридливі, встановіть бар’єр між собою і анусом партнера — це може бути, наприклад, полураскрытый презерватив.

Супермен: покладіть дівчину на живіт, кінчіть їй на плечі і накрийте простирадлом.сперма засохне,і коли дівчина вранці піде у ванну, буде нагадувати супермена в накидці.

Археолог: майже те ж саме що і в пірата, тільки ведеться прицільний вогонь по двох зіницях одночасно! Після обстрілу партнерка встає на карачки і повзе шукаючи ручками спершу ванну, потім умивальник.

Техніка одноокий пірат: при занятті любов зі своєю дівчиною, коли відчуваєте, що кінчаєте, направте член на обличчя дівчини і прицільно кінчіть їй в око. Тоді вона, розгнівана і збита з пантелику, зіскочить з ліжка на підлогу — вдарте її ногою по щиколотці, і тоді ваша кохана буде стрибати по кімнаті на одній нозі, розтираючи один «заклеєний» очей і голосно матюкаючись, ніж нагадає вам Одноокого, одноногого пірата.

Мінет розгніваний дракон для початку краще утриматися від сім’явиверження хоча б пару днів. Дозвольте вашій дівчині робити вам мінет будь-яким приємним для вас чином.коли ви будете готові ось ось кінчити,міцно візьміть її за потилицю і заштовхайте свій член якомога глибше в горло.не варто побоюватися вкусити в такому стані вона вас не зможе.суть в тому,щоб перекрити доступ повітря,викликавши напад кашлю.великий обсяг вашої сперми неминуче буде викинутий назовні через носоглотку.після цього голову дівчини можна відпустити.з допомогою цієї техніки ви можете насолодитися видовищем двох бовтаються ниток сперми звисаючих з її ніздрів,що дуже схоже на довгі вуса східних драконів.

P. p.s.: Хороших мінетів вам, дорогі чоловіки!)😉

Горила: підготовка: безпосередньо перед процедурою настрегите волосся з лобкової частини і сховайте їх в маленький поліетиленовий пакетик.Процедура: кінчіть дівчині на обличчя.непомітно дістаньте заготовлені волосся,покладіть їх на відкриту долоню і дуньте в обличчя дівчини.результат повинен нагадати вам примата згаданого раніше.

Спайдермен: Скінчіть собі в руку.потім зробіть рух рукою характерне для спайдермена стріляє павутиною в бік дівчини.в ідеалі сперма повинна полетіти їй в обличчя.

Як правильно зробити мінет чоловікові.

Гаряча вечеря: Дівчина робить вам мінет лежачи на спині.в процесі починаєте какати їй на груди.

5) Щоб зробити хороший мінет, член треба злегка притримувати руками. І тільки лише притримувати. Не можна здавлювати, не можна натягувати шкіру, не можна торкатися зубами, не можна робити занадто часті і сильні рухи ротом і головою, не можна занадто часто і сильно дратувати головку члена мовою.

У цій статті буде розглянута суто інтимна тема, що стосується тільки чоловіки і жінки. Про цій темі раніше не прийнято було розмовляти в силу певних причин як соціального, так і особистісного характеру. Ця тема:»Як зробити правильно мінет».

Вуді Вудпекер: Коли дівчина облизує ваші яйця,постукуйте її членом по лобі.

2) починати мінет найкраще відразу. Чому? Деякі сексологи стверджують, що необхідні попередні ласки з боку дівчини. Запам’ятайте: дівчині потрібні попередні ласки з боку чоловіка, а чоловік – ні. Така особливість чоловічої сексуальності, що йому не потрібні попередні перед мінетом ласки.

4) щоб зробити правильний мінет чоловікові, не можна перестаратися в частоті і силі ласк. Ні в якому разі не натягуйте шкіру на статевому члені чоловіка. При натягуванні шкіри відбувається передавлювання нервових закінчень в найбільш чутливій області головки — в області вуздечки. І всі наступні ласки чоловік просто не відчує, такий мінет буде неправильним.

Як глибоко вводити член в рот? Наскільки часто робити рухи головою? Тут однозначної відповіді бути не може. Одним чоловікам подобається щоб було глибоко. Іншим – щоб часто.

7) Обхопіть член хлопця губами, але дуже м’яко, не здавлюючи його. Якщо будете здавлювати, то, знову ж таки, нервові закінчення втратять свою чутливість, і він погано відчує ваші ласки. М’яко, вологими від слини губами, обойміть головку, і робіть розмірені рухи головою вперед-назад, уздовж члена.

Порада: спробуйте різні техніки і поспостерігайте – як хлопець відреагує, як швидко закінчить, наскільки сильніше буде стогнати і т. д.

Вирубати осла: Порем дівчину ззаду,за секунду до того як кінчити різко виймаємо член і вставляємо їй в зад,а потім різко б’ємо її по потилиці.відчуття не передані,але для правильного виконання потрібно вирубати дівчину по справжньому,щоб м’язи сфінктера стиснулися якомога сильніше.

Майже всі хлопці отримують швидкий оргазм від «вісімки» : член обхопити під самий корінь, тобто треба максимально глибоко ввести його в глотку. І починаємо малювати уявну цифру 8 своїм носом. При цьому руху головою вперед-назад робити не треба. Багатьом дівчатам не подобається вводити член глибоко в горло. А у кого-то це навіть викликає хворобливі відчуття. Але справа в тому, що всі дівчата при цьому намагаються ще й рухати головою вперед-назад. А цього робити не треба – досить ввести член глибоко в горло і робити вісімку. І не напружувати горло і шию.

3) отже, дівчина губами охоплює головку статевого члена чоловіка. Ні в якому разі не можна торкатися до неї зубами. Не забувайте, що вона дуже чутлива і найменші грубі дотику зубами можуть бути для чоловіка неприємними.

— починаємо відразу, як тільки чоловік роздягнувся, — працюємо тільки губами, мовою можна впливати тільки на вуздечку, — ні в якому разі не торкаємося зубами, — ні в якому разі не натягувати шкіру на члені, — ні в якому разі не лизати мовою в області отвору сечовипускального каналу (уретри), — найкраще м’яко обхопити губами член в області його переходу в голівку, — робити треба ритмічні рухи головою вперед-назад, — не можна смоктати і лизати, — як тільки чоловік почав кінчати, зменшіть частоту рухів головою, — не дратуйте член після того, як чоловік скінчив.

Якщо хочете зробити чоловікові самий незабутній мінет, після того, як ви його зробили, обов’язково полежіть біля чоловіка, погладьте його волосся своєю рукою і кажіть йому про те, як сильно його любите. Справа в тому, що твердження, що чоловік любить очима, а жінка – вухами – це все усереднено.

9) У момент, коли чоловік на самому верху блаженства, він випускає сперму вам прямо в рот. Правильним з Вашого боку буде продовження мінета. Тобто продовжуйте рухи головою вперед-назад, паралельно збираючи сперму у себе в ротовій порожнині, якщо не хочете її ковтати. Як тільки чоловік випустить всі порції сперми, він закінчує остаточно, в цей момент слід припинити рухи головою та ротом. Замріть на пару секунд, а потім випускайте член з рота. Подальші дотику до нього будуть чоловікові неприємні, і продовжувати робити мінет в цьому випадку буде не правильним.

1) Почнемо з того, що статевий член чоловіка – дуже чутлива область . Але особливо чутливою є головка члена, та сама гладка і блискуча його частина. Вона не тільки дуже чутлива, але і має в собі багато ерогенних зон, вплив на які може швидко довести чоловіка до оргазму (до речі, якщо говорити про жіночий оргазм, то для його досягнення можна спробувати різні пози ).

10) І найголовніше для жінки, але не найголовніше для чоловіка – ковтати сперму чи ні? Це питання турбує багатьох жінок. Запам’ятайте: якщо ви любите чоловіка, а він – вас, ви завжди зможете домовитися з цього приводу. Можете просто зібрати її в рот, потім піти в туалет і виплюнути, а потім прийти і поцілувати чоловіка в живіт (чому не в член? Тому що після того, як чоловік скінчить, продовження минета і навіть дотику до члена будуть тільки неприємні йому).

Багато чоловіків після мінета дуже чутливі і будь-які приємні слова в цей момент врізаються їм у пам’ять, западають в душу і залишаються там надовго.

P. P. S. Для всіх жінок я підготувала ще одну статтю на тему «як принести задоволення чоловікові». Читаємо і застосовуємо на практиці.

Зробити замітку і поділитися.

Так що якщо ви хочете завоювати серце чоловіка, а не просто зробити йому мінет правильно, обов’язково приголубте його і кажіть йому ласкаві і приємні слова.

І найголовніше, напевно.

P. S. Якщо все вийде – залиште коментарі, і навіть якщо нічого не вийде — теж залиште, може разом ми підкажемо вам, як правильно зробити в наступний раз.

Отже, якщо ми хочемо зробити чоловікові правильний мінет, запам’ятаємо основні правила:

8) Щоб зробити незабутній мінет хлопцеві, робіть його не тільки губами, але ще й мовою. Але не лижіть його як морозиво, від цього чоловікові може бути неприємно. І ні в якому разі не лижіть в області уретри (отвори сечівника) — від цього чоловікові також буває неприємно. Просто злегка-злегка натисніть мовою на область, розташовану в області вуздечки головки члена, і повільно то натискайте мовою на цю область, то послабляйте тиску, то натискайте, то ослабляйте. Це сама ерогенна область. Але, ще раз повторюю, занадто сильно і часто лизати тут не треба. Правильними будуть м’які, але досить наполегливі натискання мовою прямо на вуздечку, і на область під головкою поруч з вуздечкою. І взагалі, весь час не можна робити одне і те ж рух. Має бути різноманітність з трьох-чотирьох дій, які ви повинні чергувати.

Мистецтво мінета.

До цієї події мені завжди здавалося, що неможливо зробити поганий мінет, якщо ти дотримуєшся простим принципом: роби його, підкоряючись своїм внутрішнім відчуттям та інтуїції, настільки ж люблячи член свого чоловіка, як і його самого.

І останнє. Мати постійного, в ідеалі — одного партнера, значить убезпечити себе від таких неприємних захворювань, як гострі кондиломи.

Про досвід орального сексу письменник Даце Рукшане вперше розповіла в газеті Diena три роки тому, але він досі не втратив своєї актуальності. Нещодавно літератор повернулася до теми в книзі Сто сексуальних субот (видавництво Diena). Я, на жаль, не змогла зв’язатися з пані Рукшане, але, думається, вона не була б проти популяризації її імені і в російській віртуальному просторі. Адже у сповідальній романі Чому ти плакала (вид-во Atena) лірична героїня письменниці втрачає цноту саме з російським хлопцем, який теж чомусь воліє латышку своїм, російським дівчатам.

Відома письменниця, культова фігура місцевого бомонду і головний редактор латиської версії товстого журналу Lilit Даце Рукшане описала, як треба правильно робити мінет, в скандальній серії докладних есе в газеті Diena.

Як зробити ідеальний мінет: техніка минета.

Але тут я пригадала народження своєї першої дитини, коли мене охопила досконала любов до цього малька, моєї рыбочке, і, в той же самий час, я була в абсолютному незнанні, чого мені з ним робити — як спеленать, як годувати, як взагалі торкатися, щоб не образити, не поранити.

Як зараз пам’ятаю себе в юності. Я вже рік прожила зі своїм хлопцем, як раптом прочитала один невеликий рада, як пестити член коханого. Наступного вечора отримані знання випробувала на практиці. Мій друг був у нестямі від захвату! Величезне значення може бути навіть у самого нікчемного нюансу.

За стаканчиком бренді і між нами, дівчатами, кажучи, не раз доводилося чути абсолютно хибні думки. Наприклад, що ніби найкраща з нас – та, яка може найбільш швидко довести до оргазму чоловіка. Однак це абсолютно не так. Ох вже ці чоловіки: виявляється, вони можуть спускати сперму, навіть не відчуваючи насолоди. Коли я почула про це в перший раз, у мене просто волосся дибки встали! Нічого собі! Чоловіки, так само як і ми, жінки, теж можуть імітувати оргазм!

Як правильно робити мінет.

Ковтати чи не ковтати?

Звичайно, член кожного чоловіка унікальний, і, що добре для одного, може бути абсолютно не так щодо іншого. Навіть жінка, прекрасна спеціалістка орального сексу, в один прекрасний раз може помилитися. Поки ще звикнеш, привчишся, почнеш сприймати необхідні дрібниці.

Уроки як правильно робити мінет.

Як правильно робити мінет (відео):

«Я обіймаю губами його член і повільно, з насолодою рухаюся вниз, поступово, долаючи опір, свою та його сором’язливість. Ось вже мій ніс занурюється в його легкий волосяний покрив на лобку. Пеніс в мені, я його відчуваю мовою, небом і горлом. Тоді на лобку я малюю носом вісімки. Погравши якийсь час, я з почуттям, з толком, з розстановкою рухаюся губами назад вгору, потім знову вниз. При цьому я весь час малюю носом вісімки в повітрі або на лобку. Член, його силу і лють я мало-помалу, але невблаганно то вбираю в себе, то роблю вигляд, що майже відпускаю його на волю, граючи з ним в його нервової і солодкою, але безцільної спробі від мене вирватися».

Страх схибити пригнічує інтуїцію і, замість того, щоб віддатися відчуттям, ми починаємо думати головою, псуючи красивий аспект будь-якої дії – природність.

І ще одна безсумнівна річ-не забувайте, що у вас є ще й руки. Виробляючи дії тільки ротом, упускається безліч інших можливостей збудження!

На закінчення заперечу критикесам минета, що він потрібен тільки чоловікові, але не жінці. О, це зовсім не так! Оральний секс красивий і поетичний для обох закоханих. Ви тільки вдумайтеся. Він тобі довіряє свій теплий, сильний, переповнений бажанням пеніс, а ти — свій ніжний рот. Він-свою безмежну довіру, а ти — свою найніжнішу турботу і ласку.

Ще один важливий момент. Спецлитература стверджує, що стимулювання простати надзвичайно збудливий кайф, і що майже єдиний вид, як його досягти — це ввести палець в анальний отвір. Більшості коханців, проте ж, подібний хід неприйнятний. Тим більше що того ж самого відчуття можна досягти і інакше. А саме, зовнішньо масажуючи точку посередині між анусом і задньою частиною мошонки.

Лінда додавала: «я своєму коханому доставляю насолоду орально. Він в захваті, а мені насолоду, коли я своїм ротом доводжу його до божевілля».

Потрібно бути творчою. Не можна використовувати одну і ту ж техніку, нічого не змінюючи. Хоча і існують чоловіки, які найкраще досягають оргазму від монотонних рухів, проте переважній більшості все ж подобається, якщо способи ласок члена змінюються. Це не означає, що вам потрібно кожні десять-п’ятнадцять секунд ці способи змінювати. Найкраще, якщо перехід ви здійснюєте поступово, без пауз, і кожен новий прийом тривайте принаймні хвилину, якщо не більше.

Є ще просте лизання. Воно ефективно у двох випадках: під час прелюдії, щоб підбадьорити знаряддя милого, а також тоді, коли він вже близький до кульмінації, але ви обидва бажали б продовжити насолоду.

Keta з нею погоджувалася: «Точно так! Я теж люблю робити мінет! Свідомість влади над чоловіком доставляє мені неймовірну насолоду:-)»

P. s.: Всім жаркого сексу і яскравих оргазмів !) 👉👌💦

6) якщо хочете мінет зробити найкраще, робіть так, як якщо хочете, щоб чоловік попестив саме вас – ніжно, акуратно, розмірено, приємно.