як збільшити член форум

2. Користувався одночасно як екстендером, так і помпою. Екстендер носив по 5-6 годин на день, після цього, вже вдома, допрацьовував помпою хвилин по 15. Результати збільшення члена є, збільшив член, до і після різниця очевидна, +4,4 сантиметра. Буду продовжувати, так що люди, що збільшили член реально існують. (Ярослав, 30 років, Борисоглібська).

4. Джелкінг. Даний вид вправ найпопулярніший, тому що не вимагає великих фінансових витрат. Все, що Вам знадобиться – це ваша власна рука і засіб-мастило, які удосталь продаються в будь-яких аптеках. Ця техніка допомагає збільшити член як в ширину, так і в довжину. Однак, про перші помітні результати збільшення члена до і після, можна говорити тільки лише через 3-4 місяці.

Почніть рухатися до результату сьогодні!

Перший результат вже через 3 тижні Приріст довжини пеніса до 0.5 см в місяць Збільшення обхвату до 0.5 см в місяць.

Анонімна доставка по всій Росії Оплата при отриманні оригінальні екстендери з гарантією 3 роки професійні консультації знижки та подарунки покупцям.

Принцип дії екстендера.

Натуральні методики не порушують гормональний баланс організму; відповідно, вони є найбільш безпечними і не призводять до серйозних системних порушень організму. Другий позитивний момент — натуральне збільшення статевого члена засноване на можливостях організму кожної людини. Незважаючи на те, що в основі практично всіх натуральних систем лежить робота з м’якими тканинами статевого члена, одна і та ж методика може показати абсолютно різні результати у декількох чоловіків. Разом з тим, кожен чоловік може вибрати систему, яка буде найбільш підходящою і зручною саме для нього.

За допомогою екстендера ви можете збільшити пеніс на 3-5 сантиметрів.

Зміст

Відгуки про збільшення члена в домашніх умовах (негативні)

1. Я, як розумна людина, можу заявити про те, що тканини статевого органу не пристосовані до того, щоб рости, від яких би то не було, вправ. Купівля різних чудодійних засобів з фотографіями збільшення члена до і після з відгуками про те, як збільшити член – це викидання грошей на вітер. Всілякі картинки – це фото члена після операції по збільшенню. Чоловіки, вчіться користуватися тим, що у вас є, адже крім члена є руки і язик! А в крайньому випадку, купіть презерватив з насадками! (Михайло, 37 років, Архангельськ).

Принадність екстендера в тому, що досягнуті результати від збільшення статевого чоловіка залишаться на все життя. Використовую екстендер, немає необхідності лягати на дорогу операцію, процес збільшення происиходт природним, натуральним чином.

Які існують способи збільшити член в домашніх умовах?

Правда, носити екстендер потрібно кожен день по 4-6 годин, це і зупиняє багатьох від його покупки. З іншого боку, йому на сьогоднішній день немає альтернативи: дія приладу підтерждается численними ісландіями, в Данії, Італії і навіть Росії. Прилад ефективний у 97% випадків, це результати незавсимого огляду доктора П. Гонтеро.

Крім того, не останнє місце грає і його якість, так як дешеві прилади недоброякісного виробництва швидко ламаються, а крім того, можуть і пошкодити статевий орган. Рекомендується використовувати разом з зволожуючими кремами, це допоможе уникнути сухості, мікротріщин і лущення.

Даний засіб використовується як мастило під час статевого контакту, просто як звичайний класичний крем, або ж як допоміжний засіб при носінні екстендера або використання вакуумної помпи. Крем є у вільному продажу в магазинах, які торгують інтимними товарами, а також його можна замовити через інтернет.

Відгуки про збільшення члена в домашніх умовах (позитивні)

У вирішенні цього питання важливу роль відіграють відгуки фахівців і простих користувачів, з якими теж буде зовсім не зайвим ознайомитися. Крім того, подивіться картинки в мережі за запитом «збільшення пеніса фото до і після», оцініть результат.

Вправи для збільшення члена.

Користувачі 1 820 повідомлень Стать: Чоловік Місто: Кричів.

Саме тому ми розглянемо методи збільшення пеніса, які не мають на увазі оперативного втручання.

Про метод збільшення члена екстендером знали наші предки. Наприклад, в племені Садху вважали, що Бог виходить від пеніса чоловіка, тому чоловіки племені з ранніх років збільшували свій статевий член за допомогою підвішування вантажів. І треба сказати досить успішно. Розмір їх статевих органів досягав 34 сантиметрів в довжину.

Чи є альтернатива?

3. Мій пеніс на момент початку занять джелкінгом становив 9 сантиметрів в збудженому стані. Цей факт викликав у мене почуття сорому, я не міг ходити в загальні лазні, не мився в загальному душі після роботи, були проблеми з жінками. Відгуки про збільшення статевого члена за допомогою джелкінга більш ніж надихаючі, я вирішив спробувати. Займаюся джелгингом вже рік, є приріст на 1,5 сантиметра, збільшив член, результати є. Для мене навіть ця маленька цифра – вже перемога, тому заняття кидати н е збираюся. (Віталій, 32 роки, Братськ).

Нуп-форум про збільшення члена.

ПЕ-збільшення члена не є єдиною системою; під цією назвою зібрані різні методики натурального збільшення розмірів пеніса. Методики різняться між собою ступенем ефективності, тобто можливими результатами збільшення розмірів пеніса, а також тривалістю застосування – часом, який необхідно затратити на те, щоб отримати перші видимі результати та досягти максимального прогресу. Розрізняються методики також і популярністю серед відвідувачів форуму. Найбільш популярними, як правило, є мануальні вправи і застосування екстендерів, як найбільш прості способи. Підвішування трохи менш популярні; це може бути пов’язано з можливою травмоопасность даного способу. Далі йдуть помпування і застосування персональних програм, як кілька більш затратні або трудомісткі методики. У певної частини відвідувачів форуму користуються популярністю допоміжні методи, застосовувані в комплексі з основною програмою, а також маловідомі і невивчені методики.

Яке з коштів вибрати?

Пам’ятайте, швидких методів збільшення статевого органу чоловіка не існує. Шахраї користуються тим, що статевий член несе особливе значення для чоловіка, так як бере найактивнішу участь в інтимних стосунках чоловіки з жінками.Численні відповіді на форумах показывавают, що розмір статевого члена важливий для жінок. Але якщо слідувати логіці з реклами продаців чудо-мазей, то цими засобами можна мазати будь-яку частину тіла, в тому числі і руку, але хіба вона виростить від цього? Велика кількість брехунів і шахраїв призводить до того, що все частіше користувачі мережі задають питання, чи можна збільшити статевий член безкоштовно? Нижче ми розпишемо докладно методи збільшення статевого члена чоловіка.

Носіння екстендера – найбільш безпечний і зручний спосіб збільшення статевого члена. Застосування даного пристосування виключає екстремальні і травмонебезпечні розтягування, які можуть відбуватися, наприклад, при підвішуванні або необережному джелкінгу. З допомогою екстендера відбувається природне збільшення статевого члена в довжину і в обхваті. Середні цифри складають щомісячне додавання по 0,5 см до обох показників.

Альтернатива медичної операції і джелькінгу є. Для збільшення статевого члена використовується спеціальним медичний прилад екстендер. Головна перевага екстендера його простота — він закріплюється на статевому члені і створює натяг між лобком і головкою, що приводить до утворення нових клітин і зростання пеніса.

2. Екстендер. Такий прилад для осіб чоловічої статі орієнтований лише на коригування довжини статевого органу, не варто розраховувати, що penis буде збільшитися ще і в ширину. Екстендер потрібно носити протягом дня протягом 6-8 годин. Для того, щоб результати були дійсно вартими, прилад доведеться використовувати протягом декількох років.

Інструкції по вправам для збільшення члена змастіть свій пеніс. Сидячи на краю дивана або ліжка, почніть погладжувати його, обхопивши вокругбольшим і вказівним пальцями. При русі руки від основи члена до голівки утримуйте тверде захоплення, намагаючись максимально розтягувати шкіру.

Природно, що кожен чоловік хоче домогтися максимальних результатів в додаванні до довжини і обхвату статевого члена, при цьому піддаючи себе найменшому ризику. Найбільш виправданим є застосування екстендерів як однієї з натуральних методик по збільшенню пеніса. Екстендер можуть використовувати чоловіки абсолютно будь-якого віку. Статистика показує, що відсоток позитивних відгуків про використання екстендерів приблизно однаковий між групами 20-30-річних чоловіків та чоловіків старше 50. Придбання екстендера буде максимально вигідною покупкою, оскільки при такій високій ефективності, дані пристосування коштують значно дешевше помп і інших засобів для збільшення статевого члена.

Вправи для збільшення розмірів статевого члена.

Збільшення члена. Результати до і після. Відкликання.

Багато чоловіків хочуть збільшити член на пару бажаних сантиметрів. Фахівці говорять про те, що при наявності сучасних технологій і технік збільшення пеніса, зробити це цілком реально.

Більшість методик, що розглядаються відвідувачами форуму, мають позитивні відгуки серед чоловіків, які використовували їх. Будь-який користувач інтернету може зареєструватися на НУП-форумі і взяти участь в обговореннях. Читання форуму доступно і без реєстрації. Безперечними плюсами НУП-форуму є його незалежність, тобто відсутність реклами конкретної системи збільшення члена, а також те, що будь-яка людина може ознайомитися з відгуками інших людей, вже скористалися тією чи іншою методикою. На форумі періодично публікуються результати медичних досліджень вчених, присвячені ефективності натуральних методик і їх впливу на організм в цілому.

Потроху збільшуйте швидкість рухів, не послаблюючи при цьому захоплення. Ви повинні відчути збудження. Добийтеся повної ерекції. Досягнувши стовідсоткової ерекції, знову захопіть великим і вказівним пальцями пеніс біля основи і постарайтеся утримати кров в печеристих тканинах члена.

Вакуумна помпа для пеніса.

Відео — як збільшити член форум (відео)

Якщо за допомогою екстендера ви не зможете досягти необхідного результату — ми повернемо його вартість.

3. Вакуумна помпа. Це – порівняно новий винахід, воно допомагає збільшити член практично миттєво, але для того, щоб такий результат зберігався, займатися з помпою теж потрібно протягом декількох років. Результат збільшення статевого члена — 3-4 сантиметри. Основний плюс її полягає в тому, що крім додаткових сантиметрів, помпа допомагає підтримувати ерекцію в нормі.

3. Використовував крем для збільшення члена різних марок, і як людина досвідчена в цій справі, прошу вас, люди, не звертайте увагу на це. В тюбику знаходиться сама звичайна мастило, таку ж можна купити в аптеках в рази дешевше, від неї нічого не росте ні на міліметр, неможливо збільшити статевий член, відгуки про таких кремах – лише рекламний хід. (Аркадій, 29 років, Воронеж).

Методики НУПа.

як збільшити член форум

1. Ще в школі зрозумів, що розміри чоловічої гідності у мене зовсім негідні, 9, максимум 10 сантиметрів. Так як я сам хлопець видний, освічений, начитаний, то увагою дівчат обділений не був. Як тільки справа доходила до інтиму, я завжди знаходив привід практично втекти, так як соромлюся розмірів пеніса. Одного разу я зустрів дівчину і закохався в неї без пам’яті. Саме завдяки їй я вирішив міняти цю ганебну ситуацію. Багато читав інформації в мережі, дивився зр е ня члена фото до і після. Купив екстендер, ношу вже 3 місяці, є результат, +1 сантиметр. Кидати не збираюся. У перший час відчував моторошний дискомфорт, але зараз звик. (Руслан, 25 років, Москва).

1. Використання гелів і мазей. У продажу у великій кількості є різного роду гелі та мазі, вони допомагають збільшити член на бажану кількість сантиметрів. Виробник робить упор на те, що склад препарату абсолютно натуральний, приріст буде максимально природним, якщо чоловік перестає використовувати крем, то пеніс в розмірах не зменшується.

Дійсно, якщо займатися спеціальним масажем для збільшення статевого члена кожен день, то досягти реузльат можна. Однак на це можуть піти роки, та й правильною технікою джелькінга володіють не багато, наприклад, у арабів метод джелька передається від батька до сина.

Екстендер – це спеціальне пристосування, яке розміщується на статевому члені, фіксуючи орган в розтягнутому стані. Цим самим виявляється вплив на тканини печеристого тіла, що наповнюється кров’ю під час ерекції. Взагалі, розміри пеніса залежать від обсягу крові, який може вмістити в себе запалі тіло, або внутрішні м’які тканини статевого члена. Одними з самих дивних можливостей людського організму є пристосованість до зовнішніх умов і здатність регенерувати тканини за рахунок додаткового поділу клітин. Принцип дії екстендера використовує обидві ці можливості – м’які тканини статевого члена, перебуваючи в розтягнутому стані, пристосовуються до нього за рахунок вироблення нових клітин. За рахунок цього печеристе тіло стає здатним вмістити в себе більший обсяг крові під час ерекції.

Крім абсолютної доступності, техніка має ще один істотний плюс. Так як вправи в деякому роді схожі з рухами, які чоловік виконує при мастурбації, техніка дозволяє контролювати оргазм, що є гарним навиком в сексуальному житті.

Повідомлення mybri » 30 лип 2013, 19:34.

Як безкоштовно збільшити статевий член.

Повідомлення mybri » 31 Липень 2013, 04:40.

Інтернет рясніє картинками та фотографіями про збільшення пеніса до і після, це наштовхує на думки про те, що результат збільшення пеніса все-таки є. Само собою зрозуміло, що збільшити член чітко на бажану кількість сантиметрів можна тільки за допомогою пластичної операції, але далеко не кожен чоловік зможе добровільно лягти під ніж пластичного хірурга.

Напевно, кожен, хто займався або займається спортом, хоч раз та замислювався про те,чи можна «накачати» член. Адже член свіду така частина тіла, як біцепс, трицепс і т. д. На самому делеполовой член це не м’яз, тому «накачати» його не вийде. А навіть якби він і був м’язом, уявіть собі якусь вправу, яку можна було б виконувати. Хіба що підняття гантелі. І все таки збільшити розмір пеніса можна і це доведено вже 125 разів (якщо не вірите запитаєте у уролога). Існують всякі препарати і пристрої, але про них розмова зараз не піде. А він піде про природний спосіб збільшення члена, тобто про спеціальні вправи забезпечують ефект зростання.

Інтернет буквально вирує різними способами збільшення статевого члена, недосвідчені користувачі з-за своєї довірливості купують різні мазі, таблетки, а потім розчаровуються.

Таким чином, способів збільшити член є багато, однак, подумайте добре, чи це необхідний крок, перш ніж це робити. Іноді ж відгуки про збільшення члена користувачами говорять про зворотне, хоча іноді це-справа випадку. Тому, перед тим, як збільшити пеніс, відгуки почитати буде не зайвим. Відео онлайн теж корисно подивитися, щоб збільшити член, інформація в них може багато дати.

Плюси НУПа.

Введення в техніку збільшення члена Взагалі існує багато різних технік і комплексів вправ для збільшення члена, в цілому всі вони схожі і обіцяють результат. Не можна сказати, що якась з технік неефективна, головне це регульность занять,тоді і результат буде. Наведена тут техніка ідеально підходить для тих, кому катастрофічно не вистачає часу, щоб присвячувати щодня не менше години регулярних тренувань. Ці вправи заберуть у вас не більше 5 хвилин, але зможуть збільшити ваш статевий член на 3 см за кілька місяців. Ці вправи зручні тим, що ви можете робити їх кілька разів в день. Не соромтеся повторювати їх два-три рази щодня. Метою цієї техніки є створення напруги в печеристій тканині шляхом розтягування шкіри пеніса, що знаходиться в збудженому стані. Це не тільки робить шкіру пеніса більш еластичною, але збільшує обсяг камер пеніса, так званих corpora cavernosa. Збільшення обсягу приливає крові автоматично тягне за собою збільшення загальної маси вашого статевого члена.

Здрастуйте. Основа — це витягнення (відбувається зростання тканин) на екстендері. Все інше це доповнення (гель, операція). Щоб зростання кавернозних тіл відповідав темпам розтягування білкової оболонки, використовується помпа і лікарська підтримка.

Як не стати жертвою шахраїв?

Застосування екстендерів.

Чи потрібно вам це? Добре подумайте перш ніж починати «тренуватися». Вправ для зменшення розмірів немає. Також рекомендуємо проконсультуватися у свого лікаря (зайва обережність не завадить).

Кожен раз, повертаючись до основи пеніса, трохи підсилюйте захоплення, щоб затримати якомога більше крові в пеніс. Потім повторюйте рух від основи до голівки.

Чи можна збільшити пеніс.

Кожне з коштів має свої переваги і недоліки, тому вибирати потрібно виходячи з особистих переваг і фінансового становища чоловіка. Крім того, зовсім не зайвим буде сходити на прийом до лікаря-сексопатолога і поцікавитися у нього про засоби збільшення пеніса, безпечних з медичної точки зору.

Повідомлення mybri » 31 сер 2013, 06:57.

Відповідає Кравцов Юрій Александрович4 серпня 2013 Привіт! Безопераційне лікування можливо, але це буде не лікування, а «мука». Не треба бояться хірургічного втручання, воно зараз виконується легко і безболісно, потім самі будете згадувати, чому ж раніше не зробили. Інша справа, якщо Ви не хочете обрізання — це цілком поправимо, є такі технології. Можна вибрати індивідуальний метод втручання. Що стосується препаратів — вони гормоносодержащие, це треба розуміти.

Чи можна збільшити пеніс без операції.

Після закінчення вправи, послабте захоплення біля основи члена. Ви повинні відчути, як кров почне кидати. У цю мить може статися еякуляція. Запам’ятайте, що рясне мастило і міцне захоплення-це основні запобіжні заходи. Ні в якому разі ваш захоплення не повинен перешкоджати кровообігу. Ця техніка не повинна доставляти вам ніяких хворобливих відчуттів або дискомфорту. Якщо в ході вправ ви відчуєте біль, вам слід перервати заняття, знову уважно прочитати інструкцію.

Завершення вправ наступні поради допоможуть вам правильно завершити ваші тренування. Тепло і масаж поліпшать результати. Ваші яєчка намагаються підтримувати температуру в 34 градуси, щоб забезпечити життєздатність насіння. Прогрівання допоможуть вам відновити будь-які проблеми з нервами і чутливістю, які могли виникнути внаслідок ваших занять по збільшенню. Після тренування акуратно помасажуйте ваш пеніс протягом декількох хвилин. За бажанням, ви можете при цьому використовувати трав’яний зволожуючий крем. Після масажу ви можете ще раз накласти зігріваючий компресили ж опустити свій пеніс у ванночку з теплою водою на кілька хвилин. Ці зігрівальні процедури поліпшать кровообіг і допоможуть вашому пеніса відновитися після вправ. Ретельно витріть пеніс рушником після процедури.

Що потрібно для того, щоб домогтися результатів? Звичайно, потрібно мати в нормальному робочому стані сам орган. Але найголовніше-потрібно розуміти, що для досягнення результату потрібен час і регулярні заняття.

Утримуючи захоплення біля основи члена, іншою рукою захопіть його біля основи головки. Постарайтеся розтягувати член наскільки можливо, не відчуваючи дискомфорту. Розтягніть його направо і затримайте на 10 секунд. Потім прямо, затримка — 10 сек. Тепер наліво, затримка 10 сек. І, нарешті, нахиліть його вниз і знову затримайте на 10 сек. Повторіть всі чотири фази вправи по чотири рази з затримкою на 10 сек. На всю вправу вам знадобиться не більше 5 хвилин.

Повідомлення Doctor » 31 Липень 2013, 19: 04.

— посилити кровообіг в малому тазу, що допоможе сильніше розтягнути кавернозні тіла члена, а також проведе профілактику появи застійних явищ;

Доповнити масаж можна спеціальними косметичними препаратами, які підвищують результати тренувань і позитивно діють на стан здоров’я чоловіка. Так, подібна продукція здатна:

Повідомлення DrRostovtseva » 01 сер 2013, 14: 16.

Такий ось інтимний питаннячко на ніч дивлячись)

У 23 роки ефект від тестостерону є.

2. Для корекції розмірів статевого органа я вибрав вакуумну помпу, бо як відгуки про збільшення пеніса з її допомогою найкращі, буквально гарантують великий член. Слідував чітко за інструкцією, користувався по 15 хвилин в день, проте, вже через пару таких замятий я помітив синці в області пеніса. Від помпи вирішив відмовитися, так як калічити себе нерозумно, тому на сьогоднішній день перебуваю в пошуку більш зручного засобу для збільшення члена. (Дмитро, 21 рік, Сафоново).

Ви купите собі екстендр (в сексшопі або по Інтернету) і поносите кілька разів. Тоді стане ясно, чи комфортно вам їм пользоваьься і не натирається чи крайня плоть фіксатором або виявляється затисненої. Це до питання про обрізанні (після обрізання носити екстендр буде набагато зручніше).

Щоб відправити відповідь, ви повинні увійти або Зареєструватися.

як збільшити член форум

Re: чи Можна збільшити пеніс без операції.

Повідомлення mybri » 01 сер 2013, 11: 23.

1 Тема від Anita Malikova 2015-07-03 17:18:17.

Ви можете залишити свої контакти (ПІБ,телефон, еmail), наш фахівець зв’яжеться з Вами і зможе більш детально відповісти на всі питання. Залиште дані у відповідному повідомленні, воно не буде схвалено і не потрапить в загальний доступ.

Використання таких косметичних продуктів не просто допустимо, але і вкрай бажано, оскільки вони допомагають швидше досягти бажаних результатів, і роблять тренування більш приємними і безпечними.

Костянтин Валерійович Головченко уролог, андролог, венеролог, дерматолог, Гарантія збільшення статевого члена при використанні такої методики (комбінації тракционого і вакуумного методів) — до 3 див. Ліки при такій методиці ніякі не застосовують. Якщо зручно приїхати в Москву, звертайтеся. «

Чоловік цікавиться, як збільшити член?

Повідомлення mybri » 03 сер 2013, 07: 03.

А що, дівки накачують собі сиськи, і ніхто нічого не має проти. Чоловікам теж хочеться! І для чоловіка це важливо! Та й для мене теж, чого приховувати. Так що всіх психологів прошу тримати свою думку при собі, а знають дуже попрошу порадити, як збільшити член, бажано без всяких хірургічних втручань. Все-таки без операцій хотілося б обійтися.

Залишив свої контактні дані, на жаль і аз — ніхто не передзвонив. але тим не менш. проконсультувався з іншими фахівцями в столиці нашого краю-Владивостоці, а також по інтеренету з фахівцями з Москви. Ось їх відгуки і моє питання до них. Прокоментуйте будь ласка.

Едуард Іванович Софронов Уролог-андролог-венеролог. Це досить тривала і малоефективна методика. «

Тобто в пишуть, що Або це не ефективно, або ж що не потрібен ніякий Активний тестостерон. Допоможи розібратися. В інтернеті по темі безопераційного збільшення члена за допомогою активного тестостерону немає ні відгуків, ні результатів, ні опису, ні більш-менш медичного обгрунтування що це дійсно методика, а не просто казки.

Anita Malikova Новий учасник Неактивний Зареєстрований: 2015-07-03 Повідомлень: 2 Репутація : [ 0 | 0 ]

Адже відомо, що в члені немає кісток, він складається з м’язів і так званих пористих тканин, як губка. Якщо не жрогированный член витягнути на всю можливу довжину — то він буде дорівнює макс. довжині в ерагованому стані. У мене принаймні саме так: довжина гранично витягнутого члена рукою в спокійному стані дорівнює довжині члена в ерагованому стані. Тобто теоретично, якщо шляхом розтягування члена в неэрогированном змозі домогтися того, щоб він був розтягнутий (через місяці регулярних занять) на 1-2 см більше звичайного — і коли під час порушення ето’о розтягнутий член наповнить кров — він вже буде дорівнює довжині розтягнутого млявого члена — тобто на 1-2 см більше.

1. У нашій клініці збільшення члена без операції коштує близько 20тисяч рублів, точна вартість визначається на консультації 2. Хто займається такою проблемою в інших регіонах і чи займається, на жаль, підказати не можу. Це специфічна і, як правило, чисто косметична проблема, тому більшість урологів збільшенням члена не займаються. Легко потрапити на некваліфікованого в даному питанні фахівця.З тих хто займається, не всі мають досвід застосування активних форм тестостерону. Це відносно новий для нашої країни, метод.

Як збільшити член?

У мене суто конкретне питання:

Методи збільшення пеніса.

В процесі тренувань відбуваються розтягування кавернозних тіл статевого члена, внаслідок чого при ерекції вони сильніше наповнюються кров’ю, що і надає додатковий обсяг органу. Регулярні тренування легко додадуть кілька сантиметрів в об’ємі, а поєднанні з регулярним статевим життям зміни в розмірах не змусять себе довго чекати.

— застосування косметичних засобів.

Модератор: dvd-rw.

Розмірами свого чоловічого достоїнства стурбований практично кожен представник сильної статі. Як кожна жінка не відмовилася б додати обсягів своєму головному прикрасі-грудей, так і кожен чоловік хоч раз в житті замислювався над питанням, як збільшити член? Сьогодні для цього існує безліч методик – від самомасажу до послуг пластичних хірургів. Який метод вибрати, і чи варто взагалі змінювати те, що дала природа?

Повідомлення DrRostovtseva » 03 сер 2013, 11: 58.

Розміри пеніса деяких представників сильної статі дійсно далекі від середньостатистичних. Такі патології зазвичай вроджені, спадкові, і вимагають хірургічного лікування. Але у більшості наших співвітчизників обсяг і довжина статевого члена мають цілком здорові параметри, а тому в офіційних медичних установах такі пацієнти отримають відмову. Впадати у відчай не варто, є й інші методи збільшення чоловічої гідності. Це:

Я у когось на нашому форумі давно читав, що в договорі дрібним шрифтом написано, що клієнт зобов’язаний після операції півроку носити екстендер, в іншому випадку результат від операції не гарантований.

# 4 повідомлення Porto888 » Сб гру 02, 2017 12: 44 am.

Всі ці методики мають один істотний недолік: займатися з їх допомогою доведеться регулярно, а перші результати з’являться не раніше, ніж через три місяці після регулярних тренувань. Але досягнення, отримані при подібних заняттях, досить істотні: в залежності від вихідних обсягів, член можна збільшити на 3-7 сантиметрів.

Тема: Як збільшити член?

Особливості масажу.

як збільшити член форум

#132 повідомлення igo » 05 жов 2010, 21: 42.

Мій член 13 см, але товстий, 4,7 см. і красивий. Тому проблем з дівчатами не дивлячись на таку скромну довжину — не було, залишалися задоволені.

— полегшити ковзання руки по пеніса, що знижує ризик отримання травми в процесі занять;

Креми, гелі, масла.

— використання спеціалізованих пристосувань;

# 135 повідомлення qwert » 08 жов 2010, 21: 02.

Вакуумні помпи і екстендери також позитивно зарекомендували себе в процесі збільшення пеніса. Придбати їх можна в спеціалізованих магазинах, а заняття з ними не вимагають спеціальних зусиль з боку споживача. Результати тренувань зазвичай помітні раніше, ніж при самостійному масажі, особливо якщо тренування доповнені застосуванням косметичних продуктів.

Сумбурно написав, але сподіваюся хід моїх думок ясний. Прошу відгукнутися чоловічу половину форуму особливо, КОНКРЕТНО з даного питання і даними моїм думкам. Хочеться обговорити саме технічних аспект і наскільки це реально здійснити. Адже чому то і ноги подовжують і м’язи ніг розтягують, люди сідають на шпагат, а розтягнути член, в якому немає навіть кісток, на якихось 1-3 см нелья, в це важко повірити! Чому то впевнений, що можна!

Група: Новачки Повідомлень: 25 Реєстрація: 28.09.2011 Користувач №: 47363.

Допоможіть порадою! Давно зустрічаюся з чоловіком, він високий, красивий, з відмінним характером про дуже мені подобатися! У нас рік поки ми зустрічалися не було інтимних відносин, я і натякала, і сама легенько приставала, а він залишався непохитним і сам ніяких спроб не робив. А нещодавно у нас все таки стався секс(вірніше він був у нього, а я просто брала участь). Тут я і зрозуміла в чому проблема, чому він сам до мене не приставав раніше. Виявилося що у нього дуже маленький член, що м’яко кажучи, мене, та й будь-яку іншу, не влаштовує. Я його люблю, змінювати не можу, але і від сексу не можу назовсім відмовитися. Це все одно що жити з імпотентом, він то може кінчити, але мені від того «ні холодно, ні жарко», взагалі ніяких відчуттів. Чи є якісь дієві варіанти як збільшити член?

Найдоступніший і безпечний метод збільшення пеніса-спеціальний масаж. В його основі лежить методика доїння, тобто рухи схожі з тими, що виконуються при доїнні корови або кози. Масаж проводять п’ять – шість разів на тиждень, тривалість його не менше 15-20 хвилин. Перші заняття бажано проводити перед дзеркалом, щоб мати можливість контролювати техніку виконання вправ.

# 6 повідомлення SslavaLapovsk » Вт гру 05, 2017 11: 21 am.

Найрадикальнішим методом збільшення є хірургічна операція. Але послуги пластичних хірургів дорогі, тому дозволити собі операцію може не кожен чоловік. Також до недоліків такої терапії можна віднести ризики для здоров’я, тривалий відновлювальний, хворобливий реабілітаційний період. Тому перш ніж звертатися до лікарів слід спробувати методи, більш безпечні і доступні.

# 1 Повідомлення Porto888 » Чт жов 26, 2017 2: 02 pm.

А сама операція — повне фуфло.

Як би це те що я чув і читав. Що звідки брав вже не пам’ятаю.

А за сам процес. Наскільки я читав це саме збільшення майже неможливо без операції. Там ессно нарощують товщину за рахунок тканин знятих з інших частин організму. а за довжину не впевнений. Помпи лише розтягують зв’язки кріплять орган до тазу, але розмір кавернозних їв не збільшується. Найпростіше так це наїстися таблеток збільшують приплив крові. і звісно це тимчасово і як у випадку віагри — небезпечно для хворих з проблемами ССС.

У мене немає ніякого комплексу і будь ласка не переконуйте мене, що збільшувати не варто, ну хочеться мені більш великий і все тут!

Опції теми.

Чоловічий Форум : Лікування імпотенції, застосування та відгуки про дженериках віагри, сиаліса, левітри.

#131 повідомлення qwert » 02 жов 2010, 15: 14.

Тема: чи Можна РЕАЛЬНО збільшити член без операції?

#134 повідомлення igo » 06 жов 2010, 22: 40.

#3 Повідомлення Stoyanov » Ср ноя 29, 2017 10:07 am.

як збільшити член форум

— підвищити ерекцію і потенцію пацієнта.

Збільшення статевого члена.

Сам чоловік свою проблему теж усвідомлює. Ще з юності комплексував (тому, до речі, і навчився, так здорово з ним звертатися). Хтось може сказати, що всі проблеми в голові, і потрібно просто змінити своє ставлення до них, і бла-бла-бла. Але тільки нам це не потрібно. В голові у нас все відмінно, в сексі теж, але хочемо наблизитися до ідеалу)

За фактом все збільшення виходить тільки від екстендера і тільки в обсязі персональних фізіологічних особливостей будови ПЧ. У кого-то його можна витягнути на 5 см, у кого-то на 0,5 см.

Stoyanov писав(а): Я у когось на нашому форумі давно читав, що в договорі дрібним шрифтом написано, що клієнт зобов’язаний після операції півроку носити екстендер, в іншому випадку результат від операції не гарантований.

Ми з чоловіком вже, здається, сто років одружені, знаємо все один про одного, всі інтимні проблеми, звичайно, теж. В принципі в сексі мене все влаштовує, але дійсно, у мого благовірного дуже маленький член. Звертається він з ним просто божественно! Та й допомагає руками, язичком, ну дівчатка мене зрозуміють обов’язкові але хочеться щоб у нього, звичайно, був побільше.

# 5 повідомлення Porto888 » Сб гру 02, 2017 12: 47 am.

Перестати лякатися. 15 — цілком нормальний розмір, не маленький.

Окремо товщину збільшити дуже важко. Бувають випадки ,коли від екстендера зростає більше товщина, ніж довжина, але як буде в твоєму випадку — не вгадаєш. Ін’єкції і навіть операція дають тимчасовий результат, поступово введені під шкіру гель або жирова тканина розсмоктується, причому розсмоктування йде нерівномірно, краще без крайньої необхідності цим не займатися, можеш зробити гірше, ніж було. Операція по потовщення становить небезпеку сама по собі, це крім того, що результат від неї естетичний може бути сумнівним. Це досить складне втручання, на відміну від операції по подовженню члена. Можна просто почати займатися з тим же екстендером, подивитися як піде.

Щодо просідання — якщо носити більше 4-5 місяців після припинення занять сильного просідання результату зазвичай не буває, це звичайно якщо людина позаймався місяць, а потім кинув, то результат, отриманий в основному із-за розтягування члена може просісти — наприклад, отримав результат 1.5 см. за 2 місяці — якщо припинити заняття, то просядешь міліметрів на 5-10.

# 7 повідомлення Porto888 » Вт гру 05, 2017 10: 04 pm.

Чим ще можна збільшити пеніс?

Форум користувачів дженериків для лікування імпотенції Віагра, Сіаліс, Левітра.

Перейти на сторінку:

рук; механічних пристроїв (наприклад, вакуумних помп); вантажів.

За механізмами впливу можна виділити збільшення статевого члена за допомогою:

Збільшення розмірів !

Повідомлень 5.

А ПРАВДА, ЩО З 20 РОКІВ З ДОПОМОГОЮ ЕКСТЕНДАРА ЧЛЕН НЕ ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ?

#133 повідомлення qwert » 06 жов 2010, 15: 45.

# 137 повідомлення Владислав3 » 15 гру 2010, 23: 19.

#136 Повідомлення Vladimir13 » 14 гру 2010, 15:01.

Якщо є бажання щось в собі змінити-починай займатися, з тим же екстендером, про який тут стільки говорили. А соромитися члена нормального розміру не варто, нормальна дівчина ніколи не засміється і втече» при першому сексі, у нормальної дівчини і думки такої не виникне ніколи, це дурниці.

За способом впливу збільшення чоловічого пеніса можна розділити на:

Всім доброго часу доби. Я Влад. Мені 15=) (16 буде — 22 лютого)

Обробивши пеніс кремом або мастилом необхідно шляхом поступальних вертикальних рухів і поступового збільшення швидкості двома пальцями привести його в стан ерекції, перед настанням якої потрібно пережимати на хвилину основу статевого члена.

Кожна вправа має свій рівень інтенсивності і навантаження, що необхідно обов’язково враховувати. Перехід на більш складний рівень повинен відбуватися поступово і плавно.

Думається мені що більшість нашого брата не зовсім задоволені своїми розмірами, але не говорять про це і це вірно. Такого роду питання над вирішувати, раз вже з’явилося бажання) Тільки і міра потрібна, а то наслухався «плачів», що від споглядання розмірів дівчата починали кричати і швидко-швидко тікати)

Активне відтягування статевого члена в неэрегированном і ерегованому стані відбувається завдяки притискання і розтягування головки. Максимально витягнутий пеніс потрібно утримувати до 15 секунд. Відпустивши, повторити вправу. Кількість таких «доїнь» за п’ять хвилин має досягати 100 разів.

Вже писав вище і раніше (навесні). Хлопців, молоді люди особливо, почніть тоді, коли ще есетственний зростання вам допоможе активніше, точніше ресурс зростання організму допомагає активніше, тобто якомога раніше. Чим раніше почнете там ефект крутіше. Я питав про усадку і естетику, так ось вакуумний пенісмастер про-унікальний. Поясню, по-перше реально зручніше, автентичніше скажімо так, ергономічніше якщо хочете, більш того утримання головки в капсулі дуже непогане. Був в Шерегеше, катаюся на борді, чекав рік))) і ось — носив добу, з ранку головка була в капсулі повністю, до вечора наполовину вийшла, АЛЕ так і не отстрелилась повністю) І ТО, не тому що тримає погано, а тому що швидше природна змазка допомогла, так от, різниця між подіями майже добу. так, в туалет не ходив тому, що терпів і чергу на бугель була величезна, час було шкода)за 3 роки довгоочікувані спуски з гори. у нас сніг вже якщо що, Шерегеш поруч, було добу тому. Не суть. Суть в тому, що шкодую що в свої 18 років у нас не було подібних технологій. це були лихі 90-е. тому хлопці, молоді, пробуйте! Зрозумійте, що це реальний спосіб! Особливо всім невпевненим в собі! Хлопці розмір має значення, не величезний точно, але він має значення. Тому пеніс майстер про, рекомендую. Не реклама, я анонімус Еслів що))

Кожна вправа повинна починатися розминкою і розігрівом, а закінчуватися масажем, покликаним розслабити статевий член і відновити діяльність судин. Необхідно дотримувати техніку безпеки, і при найменшому відчутті болю краще відразу закінчити вправу, щоб уникнути травм і тривалих навантажень. Після тренування обов’язково потрібно давати статевого члена відпочивати і відновитися.

Також збільшити статевий член можна за допомогою спеціального обтяжуючого пристосування, яке необхідно носити до восьми годин на добу. Однак такі способи більш болючі і дискомфортні.

«Джелкінг» (тягнуть рухи і їх різновиди)

Вправи для збільшення статевого члена слід робити 15-30 хвилин кожен день. Кращий час для проведення методик – ранкове і вечірнє. Важливо також перед початком занять на збільшення пеніса пройти обстеження і отримати консультацію у лікаря.

Просто хотів сказати спасибі вашому сайту за те, що, не важливо рекламуєте ви екстендер або викладайте в мережу просто зібрану інформацію на пуританських почав, але не пишіть «Нормальний член повинен бути 24 см, тому терміново купуйте і займайтеся».

Для чоловіка важливу роль в сексуальному житті грають два показники: потенція і величина пеніса. Якщо для збільшення першого можна застосовувати спеціальні таблетки, то примножити зростання другого за допомогою ліків не бачиться можливим. Тому завдяки спостереженням та дослідам протягом багатьох десятиліть були розроблені спеціальні вправи для збільшення статевого члена, які ефективно справляються зі своїм завданням.

Ідеальним засобом збільшення чоловічого статевого органу вважаються мануальний метод (за допомогою пальців рук; до трьох сантиметрів в довжину).

За часом носіння — від 6 годин до 8. Більше рідко хто носить, часу немає. Але 6-8 годин-гарний час, думаю більше не треба, і від меншого часу може бути результат непоганий. Тільки не захоплюйся великою тягою відразу — зараз модні всякі силові програми, але на практиці завжди краще носити великий час на невеликий тязі, від великої тяги і коротких сетів результату швидше завжди не буде взагалі.

Проблема в тому, що Фалосан — стретчер з малою тягою, і повідомлень про зростання за допомогою фалосана — немає. Стретчери взагалі не ефективні окремо, тільки в комплексі з екстендером. Ще одна проблема з Фалосаном-це те, що 90% того, що продається під виглядом Phallosan-це китайські підробки.

Проте апофеозом оспівування переконливого розміру можна вважати маловідомий еротичний трилер 1970-х років «Сексуальний злодій» режисера Мартіна Кемпбелла, який знімав ще й фільми про Джеймса Бонда. Там є показовий епізод: на ліжку лежить оголена жінка, а біля вікна стоїть сексуальний злодій, який вдирається в будинку самотніх дамочок не тільки за матеріальними цінностями. Варто в трусах. Жінка прокидається. Камера показує її спотворене від жаху обличчя. Злодій в трусах наближається. «Ні! Ні!»- скрикує жінка. Злодій, обличчя якого закрито маскою, стягує труси. «О! Так!» — шепоче жертва. І позбавляється почуттів від подиву.

чистота пеніса і збільшують пристосувань; зручна поза; дотримання часового відрізка; час доби; наявність мастила або лубриканта; попереднє прогрівання; відсутність болю; обережність.

Відповіді 82.

Потовщення пеніса досягається за рахунок довготривалого утримання штучної ерекції. Подовження статевого члена відбувається за допомогою механічного витягування.

Повідомлення відредагував Sofist — 29.09.2011 — 19:39.

Пенімастер-це екстендер з металевими штангами, які дають потужну тягу. Стретчер в деяких комплектах Penimaster Pro теж є, але він там виконує функцію додаткового растяжителя, або для використання після операції. У Пенімастері до того ж інша система кріплення, яка може утримувати головку на потужній тязі.

Спробуйте хоча б заради сміху набрати в якомусь інтернет-пошуковику ключові слова «збільшення статевого члена». Отримайте добру сотню сайтів, що пропонують купити велике чоловіче щастя. У кожному обов’язково роз’яснять, навіщо, власне, воно необхідне, підтвердивши гірші підозри:

Нагороди: 1 Подарунки: 0.

Стоячи з прямою спиною необхідно по черзі високо піднімати коліна до живота.

розтягуючі; судинні; допоміжні.

— Смішний епізод, — погоджується Максим Андрійович. — Але він прекрасно ілюструє головну чоловічу оману: незалежно від того, що говорять нам жінки з приводу нашого чоловічого достоїнства, вони брешуть. Причому брешуть свідомо. І скільки б вони твердили, що розмір для них не має значення, ми знаємо істину: розмір важливий.

Що, до речі, старанно культивується де тільки можна.

Головні показники хорошого результату проведення процедур залежать від таких моментів:

Дотримання вищевказаних характеристик дозволить з успіхом домогтися бажаної мрії збільшити статевий член.

Вправи для підняття потенції.

Вправи для збільшення статевого члена.

Здуття вен і варикоз з’являються від технік, які збільшують член, розтягуючи його тиском крові зсередини, тобто — Джелк, Помпи. Від носіння екстендера з механічним кріпленням вени теж трохи роздуває, я і в цьому випадку рекомендую вакуумник. Немає обмеження кровообігу => не роздуває судини, немає варикозу і т. д. А так від носіння екстендера негативних ефектів не зазначив, по виду члена.

Сайти відрізняються лише асортиментом. І розміром обіцянок: максимальний приріст — 10 см, мінімальний — 5.

Одні продають доступ до комплексу якихось вправ. Інші — механічні пристосування. Треті — препарати. Четверті — насоси. Продавців, відповідно, можна поділити на фізкультурників, слюсарів, агрономів-аптекарів і гідравліка.

Далі вам розтлумачать головне. Те, що відростити побільше, — дріб’язкова справа. Мовляв, наукою доведено. Треба лише знати як. І ось ми і тільки ми знаємо. І вам розповімо. Але вже, вибачте, не безкоштовно.

«Кегель» (примусова ерекція)

#2 Повідомлення Ko4er » Ср ноя 29, 2017 9:54 am.

Всі групи вправ можна розділити на:

Головка сама собою не збільшиться, в фалосані вона постійно обтиснута ковпаком, якихось особливих умов для її зростання в Фалосані немає. При зростанні члена (від будь-якого екстендера) головка збільшиться, пропорційно загальному зростанню члена.

Відповіді — «Перестати лякатися. 15 — цілком нормальний розмір, не маленький» — підбадьорюють 🙂 але екстендер все ж замовлю.

стиснення; Джелкінг; Улі і його різновиди; Джелкінг-Улі; вигини; цикли.

«Всякий раз, входячи в чоловічу роздягальню, — цитую один з сайтів,-ви будете випромінювати успіх, і інші чоловіки будуть по-справжньому заздрити вам. Але найкраще-коли ви постанете у всій красі вашій жінці. Коли вона побачить Вашу мужність і силу, вона дасть Вам все, що Ви коли-небудь мріяли».

Потрібно повільно розтягувати неерегований і розслаблений статевий член протягом 15 секунд 10 разів. Таку «розтяжку» необхідно робити в різних положеннях: до сідниць, до лобка, з поворотами на 360, маятник, внутрішня розтяжка, подвійна розтяжка, V-розтяжка, А-розтяжка і т. п.

Вік: 28 Зареєстрований: 28.12.2005 Повідомлення: 4027.

— Чоловіки, — стверджує андролог Максим ШИПІВ, — дійсно страждають патологічною заздрістю до чужих пенісів. Хто у важкій формі, хто-в легкій. Але байдужих майже немає. Стоячи біля пісуара громадського туалету або в душовій спортзалу, вони кидають погляди на сусідів. Немов би визначають своє місце в рейтингу. І пов’язують його з потенційним успіхом у протилежної статі. Мовляв, «представницьких» щасливчиків, звичайно ж, обожнюють жінки — так і злітаються. І захоплюються, захоплюються.

Виконуючи такі нескладні вправи кожен день, можна домогтися приголомшливого результату: збільшення розміру статевого члена, виправлення видимих дефектів на ньому, поліпшення потенції і мн.ін. крім усього вищевказаного, необхідно вести здоровий спосіб життя. Це означає: відмовитися від шкідливих звичок, повноцінно харчуватися, не переохолоджуватися, займатися достатньої фізичної навантаженням, звести до мінімуму випробування для імунітету у вигляді хвороб. Все це стане ще одним показником гарного настрою і впевненості в собі.

У більш просунутої конструкції замість Гірек передбачені важелі. Вони кріпляться до хомутика, що охоплює головку » під шийкою», і закінчуються колечком. Щось на зразок апарату Ілізарова. Він створює розтягуюче зусилля, спрямоване від низу живота до колін. А важелі можна подовжувати в міру досягнутого відростання. Носити знову ж треба в штанині. Але обов’язково демонтувати, як рекомендовано в інструкції, сідаючи на унітаз.

Сильна стать просто одержима манією генітальної величі. Вона настільки поширилася, що породила потужну індустрію послуг. Принаймні Інтернет переповнений привабливими пропозиціями збільшити розміри як мінімум п’ятьма різними способами.

Вправи, які покликані потовщувати статевий член, також мають кілька рівнів тяжкості і діляться на наступні типи:

Тягнуть-потягнуть, витягнути не можуть.

Різновиди захоплень, від яких залежить тип вправ:

як збільшити член форум

— Які б ілюзії не мав сильну стать, але розумна жінка ніколи не скаже чоловікові, особливо Близькому, що їй потрібен пеніс побільше, — упевнений Максим ЩИПОВ. — Тому що подібне висловлювання означатиме: у неї самої не все в порядку з розмірами. А їх розподіл таке ж, як і у чоловіків: частки великих і маленьких геніталій приблизно однакові — десь по 5 відсотків тих і інших. І вся справа у відповідному поєднанні.

Фізкультурники, Слюсарі, агрономи-аптекарі та механізатори на чому світло клянуть один одного. Називаючи будь-яких конкурентів шарлатанами, а їх споживачів недоумкуватими. Всі чомусь сходяться лише в дружної ненависті до продавців насосів: це такі пластикові колби, з яких, надівши на, власне, предмет майбутньої гордості, потрібно відкачати повітря. Нібито тканини в розрядженому середовищі лунають і підростуть.

Ми знаємо, що вони брешуть.

І лише творці одного сайту, мабуть, усвідомивши згубність будь-якої критики, просувають комплексний підхід. Тобто пропонують купувати пігулки, одночасно начепити розтяжувач або підвісити грузик. А у вільний час розумно, мовляв, було б поперемінно займатися то пеніс-фітнесом, то відкачуванням повітря. І не забувати при цьому мазати розм’якшуючими сумішами.

Вправи для збільшення довжини статевого члена.

— Згадайте, — продовжує вчений, — хоча б фільм зі Стівеном Сігалом. Його герой-поліцейський Сторм-сьомий рік лежить в комі. За пацієнтом доглядає миловидна медсестра. Піднімає ковдру. І, дивлячись під нього, мрійливо вигукує: «Швидше б цей хлопець прокинувся!»

Репутація: 112.2 голосів: 29.

Вправи для збільшення товщини статевого члена.

На розмір є попит. Найчастіше — фанатичний. Стало бути, не могло не з’явитися і пропозиція.

По сантиметру в місяць.

«Ще в 1902 році, — підводять фізкультурники теоретичну базу, — доктора Уайт і Мартін в своєму медичному підручнику відзначали, що члени величезних розмірів дуже часто зустрічаються серед недоумкуватих людей, які постійно займаються онанізмом. Це, судячи з усього, зайвий раз доводить, що навмисні, постійно повторювані маніпуляції, що проводяться протягом певного відрізку часу, сприяють збільшенню розмірів статевих органів. »

Ім’я: Sofist Стать: М.

«Ну збрешіть чоловікові і скажіть, що у нього самий великий член, який ви коли-небудь бачили. І якщо він подумає, що ви перебільшуєте, все одно він буде задоволений, і ваші слова зроблять його щасливим».

— Тканини цього органу, на жаль, не схильні до розростання ні при якому впливі. А сподіватися на таблетки взагалі наївно. Результат дає лише один метод — хірургічний. Саме тому пластичні хірурги працюють відкрито, а не віртуально.

Деякі продавці вправ підключають ще і алхімію — пропонують купити набір з 9 порошків, які треба перемішати у вазеліні і натерти ними тренуємий орган. Нібито від цього він «придбає підвищену пластичність». Мовляв, відтягувати і розминати стане зручніше. І, напевно, цікавіше.

Кінців не знайдеш.

Автор Гері Гріффін.

Фізкультурники — найскромніші. Просять всього 8,5 долара за диво, яке можна буде відчути приблизно через півроку щоденних тренувань по 10 — 15 хвилин кожна. І обіцяють навчити всім тонкощам пеніс-фітнесу. Його «секретна» суть — в ритмічних посмикування, потягування, потирання, здавлювання, закручування і постукування по столу. Я не жартую. Саме по столу, оскільки його поверхня ідеально підходить для вправи — по висоті. І якщо дивитися з боку, то відрізнити подібні заняття від онанізму буде практично неможливо. Та й не потрібно.

З гирями в штанині.

Збільшення члена. Це реально? Вся правда.

Новачок Sanya8758 Sanya8758 0 залишив 1 повідомлень з 15 кві 2016 ФР: 82 15 квітня 2016 о 07: 16.

Нещодавно слюсарі обдарували фанатів новим винаходом — подовжують трусами. У них — ті ж хомутики і важелі, але гнучкі і пластикові. І принципова модернізація: розтягуюче зусилля направлено вгору під кутом в 45 градусів — до особливого паску на талії. Що дозволяє приховано носити агрегат притиснутим до живота в звичайних сімейних трусах.

«Пігулки зроблені з трав’яних компонентів вищої якості, ретельно перевірених командою вчених, щоб принести Вам саме ефективне і найбезпечніше рішення, доступне на ринку сьогодні!» — обнадіюють агрономи-аптекарі.

Зараз цей форум переглядають: немає зареєстрованих користувачів і гості: 1.

Зрозуміло, що мова йде про банальні біодобавки з числа тих, якими забиті всі аптеки. Але цинічніше цих я, мабуть, не зустрічав. Хіба що останнє нововведення переплюне? Воно прийшло мені по електронній пошті у вигляді спаму. Пропонували купити пластир, який буде насичувати кров речовинами, потребами для зростання. Це замість пігулок. Ідея така: раптом хто з близьких, наприклад, дружина або кохана дівчина знайде баночку-сміятися стане. А пластир можна наклеїти приховано, не афішуючи свою манію.

У «повний зріст» працюють лише пластичні хірурги. Але операція у них коштує від 5 до 10 тисяч доларів. Бажаючим зріжуть зв’язку біля кореня пеніса, від чого він провисне трохи нижче і як би подовжиться сантиметра на 2 — 3. Можна ще підшити по колу жирову тканину-це для потовщення. Багато хто йде і на таке, незважаючи на ризик ускладнень. Питається, навіщо, якщо є способи простіше.

Для ледачих є зовсім вже чудодійний засіб-пігулки в баночці. Ковтаєш їх, а пеніс росте. Як баклажан на грядці. Тільки трохи повільніше — по сантиметру в місяць. Про що ще можна мріяти? Для жаданого приросту в 10 сантиметрів потрібно 10 баночок по 120 доларів кожна.

Хто зараз на форумі.

Модератор: Mistful.

Підозра в тому, що нашого брата все-таки дурять, посилює повна анонімність всіх без винятку продавців великого чоловічого щастя — жодної адреси. Назв медичних або наукових установ теж немає. Де, хто і коли проводив досліди, що дали настільки приголомшливі результати, не відомо. Поговорити з фахівцем так, щоб в очі поглянути або хоча б по телефону, неможливо. Замовлення пігулок і агрегатів — по електронній пошті. Не виросте-скаржитися нікому. Вибачте вже за каламбур, кінців не знайдеш.

У більшості ж жінок Розмір середній. І «попит» у них відповідний — цілком скромний. Про це свідчить хоча б непристойна статистика. Проведене в США опитування менеджерів секс-шопів показало: найкраще продаються штучні фалоси довжиною 13 сантиметрів. Може бути, це заспокоїть маніяків?

Скромний fleuris fleuris -1 Залишив 146 повідомлень з 05 лют 2012 ФР: 12375 13 січня 2012 в 14:31.

Ціна розтяжувача — від 400 до 1200 доларів, в залежності від моделі.

Рік написання 1998.

як збільшити член форум

Слюсарі міркують так: якщо до мочці вуха підвісити грузик, то її можна відтягнути хоч до плеча. А чому пеніс повинен чинити опір? Тягніть, мовляв, і відтягніть. Для цієї мети користувачам пропонують особливий хомутик з тросом і гирками. Насолоджуватися ними можна хоч цілий день, опустивши в штанину.

Народ, правда, цікавиться: чи не витягнеться захомутаний орган в довгу і тонку макаронину? Ні, обіцяють Слюсарі, автоматично приросте і діаметр. Хоча звідки він візьметься, не пояснюють. Кажуть так: «Яка вам різниця, ЯК це працює? Важливий результат. І можете не сумніватися».

— Треба, — відповідають творці. — І в аеропорту треба — перед проходженням спецконтролю.

Повірте на слово: чоловіче достоїнство казкового Емелі було набагато довше середньостатистичних 12,5 сантиметра (в стані ерекції). Інакше він насамперед попросив би у спійманої щуки добавки. А не самохідну піч. І точно так само, на думку психологів, надійшли б десятки мільйонів інших середньостатистичних чоловіків. Адже вони вважають себе обділеними. Тому що впевнені: комусь напевно природа дала побільше.

зи. Сподіваюся коментарі будуть тільки по темі.

ЗБІЛЬШЕННЯ СТАТЕВОГО ОРГАНУ.

У кількох американських штатах чоловіки подали позови на виробників пігулок, збільшують пеніс, повідомляє агентство Reuters. Мовляв, вони абсолютно не допомагають. Як заявив один з позивачів, Майкл Колуззи, він витратив купу грошей, але «не відчув ніякого збільшення розміру». А коли спробував повернути кровні, то отримав відмову.

Опубліковано: 08-05-2006 18:36 Зверніться до професійного сексолога Удачі!

Слід пам’ятати, що існують безопераційні методи збільшення статевого члена.

Валерій ЄВДОКИМОВ, доктор медичних наук, провідний співробітник Інституту урології:

Ах, обдурити мене неважко.

Жанр посібник, медицина.

Видавництво «Крон-Прес», Москва.

Опубліковано: 10-05-2006 14:49 заебали посилання ліві кидати блять! * соррі за грубість* ненавиджу рекламу просто.

Операція лігаментотомія (перетин зв’язкового апарату пеніса, що утримує його в промежинної частини).

Тема: реальний відгук по подовженню статевого члена.

Гроші на вітер.

Всі види урологічного обстеження і лікування в будь-якій клініці Росії, України, Білорусії.

Питання РЕБРОМ: виросте чи ні?

Опис Книга Гері Гріффіна пропонує зняти гриф » скоєно таємно «з цієї» забороненої » теми. В ній ви знайдете відповіді на багато що цікавлять вас питання: чи дійсно можна збільшити свій статевий член, як зробити це безпечним способом, що насправді думають жінки про розмір пеніса, чи є залежність між рисами обличчя і розміром статевого члена?

Ви можете скористатися консультативним урологічним сервером — 03.uroweb.ru . На цьому сайті Ви зможете завести свій особистий аккаунт і в приватній частині (доступною тільки для наших консультантів) розмістити свої медичні дані і отримати грамотну консультацію провідних урологів Росії, України, Білорусії.

Як кажуть адвокати постраждалих, вони фактично представляють інтереси 1 мільйона американських чоловіків, які спокусилися на рекламу і не отримали результату.

Реальний відгук по подовженню статевого члена.

Хто може переконати чоловіка? Вселити не бути ідіотом? І якщо не вилікувати від манії, то хоча б притупити її? Тільки джерело помилок. Тобто жінки. Ось, наприклад, порада дамам від однієї відомої американської секс-дослідниці:

Вірніше не так. Однозначна думка вкрай негативне і по екстендерам, і по джелкінгу(так пишеться, на кшталт). Але, пошепки, визнають, що певний прогрес іноді може бути. А може і не бути. Але а) скромний і тільки в довжину. б) пов’язаний з ризиком серйозної травми. Як я зрозумів — в разі НУП і джелкінга відбувається точно те ж, що при операції по подовженню. Тільки — повільніше і не факт.

Опубліковано: 11-05-2006 18: 26 млинець, які вони козли, ці мужики. думають що важливий розмір. вміння господа, тільки вміння. можна і без члена творити чудеса.

Добрий день! Мені 27років, я звичайний хлопець з мегаполісу. Закінчив школу з відзнакою, університет, престижна і дуже цікава робота, іномарка…спортивна зовнішність…, начитаний, красиво кажу…дівчата самі звертають увагу…можна не докладати жодних зусиль, але ось є ложка дьогтю в цій бочці меду, яка псує багато — розмір мого статевого члена в стані ерекції близько 10см. Мабуть це мало. У дитинстві була травма цього причинного місця. Потім була проблема в школі із зайвою вагою … за допомогою фізичних навантажень скинув близько 20кг «лишків» і привів себе в хороший стан. А може генетика або все в купе призвело до цих 9см. Сам як лікар зараз розумію, що зайва вага у хлопчиків це велика проблема, якій належний в першу чергу займатися батьки. Сам соромився ходить в громадський душ в залі, коли в першу чергу почав помічати, що є проблеми. По університету на урології торкалися цієї «слизької» проблеми для мене…, закрився ще глибше в себе і зробив вигляд, що цієї проблеми немає. Навчання, робота – ось куди пішов з головою. За цей час пробував зустрічатися з 2-ма дівчатами. З першою дівчиною, коли справа дійшла до найцікавішого … знайшов привід і поїхав додому. У цьому ж році серйозно закохався в молоду дівчину. Ось прям закохався. Я у неї був не перший, відразу виникла боязнь, що все зруйнується коли дійде справа до близькості…їй же є з ким мене порівнювати, а це моє слабке місце. Ці почуття дали поштовх до пошуку вирішення нагальної проблеми. Переглянув теребайти інформації, благо медичне профільне хірургічесоке освіту відразу дозволило помсти всі безглузді «чудо-методи»)) вибір припав на екстендер. По мені ця методика здалася цілком собі працездатною. Екстендерів теж безліч…вирішив взяти вакуумний. Ціна скінчено у цього приладу кусюча, але краса вимагає жертв. Через 4 дні моє замовлення було доставлено на пошту. На посилці немає ніяких позначень, що може бути всередині. А то якось соромився отримувати, раптом зрозуміють. Притопав додому, все прийшло в повному порядку … нікого обману не було. Розібрався досить швидко, все зрозуміло інтуїтивно. Почав носити, на цей момент вже ношу більше 1.5 міс, результат є і мотивація величезна. Буду відписуватися про реальні результати і свої думки, раптом комусь буде корисно )

Деякі діячі від продавцям екстендерів, правда, заявляють, що їх агрегати дозволяють не тільки розтягувати зв’язки, але і наносити мікротравми тканин писюна, за рахунок чого вони починають ділиться і трохи змінювати загальну структуру(цей ефект науково доведений і спостерігається, наприклад, у фанатів ударних БІ на таких речах, як набивання ударної поверхні). Але ось нюанс — за моїми даними основним складом» члена є не м’язові тканини або кістки(кісток у Хомо сапієнс в члені взагалі немає), які реально здатні на цей ефект, а — печеристе тіло. Яке, взагалі-то, до будь-яких, навіть мікро, травм відноситься негативно.

— А от чи треба знімати апарат перед статевим актом? — цікавляться допитливі отроки на форумі.

Якщо буде необхідність, то наші фахівці зможуть Вам рекоммендовать додаткове обстеження і лікування у кращих урологів у Вашому регіоні.

Як збільшити пеніс Допоможіть.

Вітаю господа пікапери, нещодавно натрапив співтовариство якихось Нуперів, які за допомогою якихось методик нібито збільшують собі члени. Після знаходження даного форуму: з’явилося закономірне питання: чи реально? Знайомий медик каже, що все це повна хуйня і реальність операція і +1-1,5 см в кращому випадку. На перший погляд форум практично повністю складається з тролів і служить рекламної майданчиком для екстендерів, помп, кремів та іншої хуеты, що частково підтверджується практично повною відсутністю фоток в більшій частині звітів і відкритою рекламою в профілях деяких користувачів. Власне питання: реально чи ні?

З повагою, Костянтин В. Головченко.

Вартість зазвичай від 50 — 70 тисяч рублів.

Додаткова інформація по потовщенню статевого члена з використанням гелевих імплантатів. Лигаментотмия і подовження статевого члена за допомогою екстендера.

НУП і збільшення члена.

Доцент 29 Жов 2017.

як збільшити член форум

Опубліковано: 11-05-2006 10:35 Наскільки я обізнана в цій справі, то збільшити розмір пеніса неможливо. Просто ці тканини до цього не пристосовані. А всілякі крему, гирька, і вакуумні примочки, це все фігня, і купують її люди викидають гроші. Так що я вважаю що Necromicon прав. навчися користуватися тим що у тебе є. І тим паче маленький лучьше ніж оченьбольшой. Існує безліч дівчат, наприклад я, у яких піхву не глибоке, і такий розмір їм оптимально підходить. А якщо жінку не задовольняє то можна купити презерватив з насадками тощо. Але найважливіше, це те що у тебе є пальці язик, а ще сила-силенна частин тіла. користуватися.

Опубліковано: 09-12-2008 17:12 дівчата вам легко сказати а якщо у мене 9см в стоячому положенні а в лежачому його взагалі ледь видно я навіть після тренувань не можу в душ ходити доводиться мытся будинки бо соромно.

Ранг: Старожил Ф. В. О.: 1 Професія: супермен Спеціальність: рятувати всіх Адреса: Москва Всього повідомлень: 422.

[ Це повідомлення було відредаговано 19-06-2012 11:12 користувачем/модератором dok34ru ]

Власне питання: реально чи ні?

Не пишіть хуйню, якщо не знаєте. Все працює, років 6 в темі, з невеликими перервами, але помпа зазвичай завжди включена. І ег і бпел (товщина / довжина) — все зростає. Тільки потрібно не кидати тренування. Зараз в спокусі, практично як на початку тренувань в стояку. + Регулярне помпірованіе дає вуп (тимчасове збільшення).

Додатково Хлопчики, налетайте! Тут — вирішення всіх ваших проблем! Дівчатка, самі не читайте! Не турбуйтеся за ваших мужчинок! Але книжечку їм все-таки підсуньте непомітно!

Пікап Форум.

Все інше — загалом-то приблизно однаково.

Опубліковано: 09-12-2008 17:14 мати маленький член це повна жопа.

Для отримання медичної консультації з питань збільшення статевого члена ви можете звернутися за WhatsApp або Viber +79257726666 або ВКонтакте, а також надіслати свої фотографії або результати обстеження, щоб визначитися з тактикою в конкретному випадку. Всі консультації безкоштовні.

ну так воть..че там про расмер. а у тя че. зовсім зовсім маленький. просче памоему научицца сваим пользовацца. чим розтягувати та інше. воть.

Наркоз зазвичай загальний (ендотрахеальний).

Опубліковано: 11-05-2006 14:20 дійсно, не потрібно нічого збільшувати, у вас все в порядку, просто, якщо ви будете більше уваги приділяти ласкм, то жодна жінка ніколи не дорікне вас в маленькому розмірі, вона цього просто не помітить, можна мовою або руками довести жінку до такого стану, що вона отримає незабутнє задоволення. простов ам потрібно вловити момент, коли вона вже майже майже на хмарах і тоді входити в неї, повірте, такого блаженства вона не забуде ніколи.

Ні, це не працює, інакше б на цьому хто-небудь давно б підняв мільярди. Ще раз будуть ліві посилання і відправлю в бан.

п. с. коли бачите в порнушке таку частину, де червона шкіра, то це збільшена частина. зазвичай там 2-5 см такого. а тут просто хлопець тільки почав займатися.

Повідомлення відредагував 0.anzhelika.0: 28 Жовтень 2017 — 20:28.

Повідомлення відредагував John Lock: 28 Жовтень 2017 — 21:17.

tarker 28 Жов 2017.

все відмінно працює. 1-2 см як нехуя робити. більше вже за бажанням. я додав 2 див. далі лінь. цим треба займатися. як займатися в залі, з залізом.

Тому, особисто я, завжди раджу не трахати роками мозок, а дійти до лікаря. Якщо довжина потрібна. Дальній приятель таке робив. Операція не складна, реабілітація — пів-року. Ефект є. Вартість — копійки.

Пошук по темі.

John Lock 28 Жов 2017.

Це думка урологів. Без операції набагато вище ймовірність отримати травму, ніж щось реально збільшити. З операцією теж все мутно. У довжину збільшують. У товщину — оч. загінний. Немає тлумачних методів.

0.anzhelika.0 28 Жов 2017.

Опубліковано: 08-05-2006 16:40 У мене проблема з розміром пеніса. Мені вже 38 років, збудженим стану доходити до 12 см а не кажучи вже сплячому стану (окло 4,5 см) я соромно ходити навіть баню. Чи можна збільшити хоча б на 2-3 см. Чи є які ті креми для збільшення члена. Або наші уми працює тільки над збільшенням грудей.

По потовщенню-всі безопераційні методи вважаються лютою небезпечною нісенітницею. Операційні, поки, не дають необхідного результату і пов’язані з гемороєм.

_BH_ 29 Жов 2017.

Знову не знаєте, а пишіть. До обхвату додайте 2 см, це величезна різниця, як зовні, так і по реакції ожп.

Однозначної думки у урологів на цей рахунок немає. Принаймні в Рзн.

Мені просто для загального розвитку: фізіологічні основи цього явища в чому? Збільшується чому?

Тому, особливого сенсу в таких методиках безумовно ні. Був би результат — його б можна було б давно зафіксувати.

Повідомлення відредагував Доцент: 29 Жовтень 2017 — 15:53.

чо-то так працює, я наприклад зробив член товщі і довше на 1 см. тепер ступор нічого не росте. всякі прилади не купував, сам вішалку зробив.

Існує 2 шляхи: 1) Хірургічна операція 2) НУП (Натуральне Збільшення Пеніса) (кажуть, ще можна збільшити член з допомогою свідомості, самогіпнозу, візуалізації; але цієї теми я торкатися не буду, так як мало що про це знаю.)

1) Хірургічна операція. Наш член зверху утримують так звані «верхні підв’язки пеніса».

не пиши в темі, де ти ЗА ВИЗНАЧЕННЯМ не можеш нічого (толком) знати.

як збільшити член форум

GONCHER 23 січ 2018.

Я так зрозумів, особливого сенсу смикати піпірку і купувати екстендери всякі немає?

kailstarski 04 лют 2018.

John Lock 05 Лют 2018.

Досвід говорить про те, що біда з розміром є лише в одному випадку: все зовсім сумно. До такої печалі додай 1-2см — толку не буде.

Крім Вупів (тимчасове збільшення ПЧ) нічого не збільшив.

особистий досвід. мокрий джелк. по суті як дрочка.

я не теоретик (ахаха). я прочитав як робити, робив місяць, збільшив, зрозумів що працює.

Доцент 04 Лют 2018.

Тому думка така: член-не сиськи. Якщо не три сантиметри і то всередину-не лізь.

Підвішування підвішування вантажів також працює. Однак, неправильне підвішування може призвести до травм. Необхідно мати гарну вішалку, правильно обмотувати пеніс перед сеансом підвішування і починати потрібно з невеликих вантажів, поступово нарощуючи вагу.

Хомут (пристосування) Хомут використовується для збільшення обхвату, ширини пеніса. Це дуже небезпечний метод! Пеніс повинен бути готовий до цього методу. Приступати до нього можна тільки через кілька місяців регулярного Джелк. Основа підлоги ерегованого пеніса обмотується якою-небудь тканиною (еластичний бинт, носок тощо), після чого на пеніс надівається хомут, ярмо затягується у підстави пеніса, тканина служить прокладкою між пенісом і хомутом. Потім, член доводиться до 90-100% рівня ерекції і залишається в такому стані 5-10 хвилин; при цьому пеніс сильно роздувається, що і є метою цього методу.

Розтягування Другим поширеним вправою є Розтягування розслабленого пеніса. Розтягування має безліч варіацій: спрямоване в різні боки, кругові, пульсуючі рухи і т. д. Розтягування спрямовано на збільшення довжини пеніса.

У нупе був рівно 1 рік, розміри у мене середні, робив заради інтересу.

Єдине, за що вдячний НУпу, це за вправи кегель — дуже хороша річ.

Давно зафіксовані вже результати, просто ви не в темі, навіть зібрана звітність по величезній кількості Нуперів.

Повідомлення відредагував GONCHER: 23 Січень 2018 — 18:12.

Доцент 25 Січ 2018.

Valeriann 03 Лют 2018.

Мрії деяких про те, що, якщо тобі потрібні презервативи ХЛ, то ти вічно потужно щільно вставляєш і всякий раз впираєшся членом — залишаються мріями.

диванний-теоретик 24 січ 2018.

Дата: 04/04/2004 BPEL-15,5 см. EG – 11,7 см. (без змін)

Профіль Група: Модератор Звідки: Казахстан Повідомлень: 1481 Карма: 1.

Як збільшити член форум.

Дата: 03/05/2004 BPEL-15.75 см. EG-12 см.

як збільшити член форум

диванний-теоретик 25 січ 2018.

Повідомлення відредагував Доцент: 04 Лютий 2018 — 12:32.

Репутація: 83 голосів.

, тобто, обхват підстави менше обхвату верхньої частини пеніса. Але з цим ефектом можна боротися, застосовуючи спеціальні методи. Наприклад, в результаті, підвішування спрямованого вниз, навпаки, збільшується підстава пеніса.

З И хоча тут, вона, вище шановні писали, що і по НУПу з джелкінгами все реально.

Член зростає у кожного по-різному: хтось виростає на 1-2 см за місяць (в основному, новачки «приріст новачка»), а хтось чекає свій перший приріст протягом довгих місяців. Потрібно, просто, присвятити цьому частину свого часу і працювати.

2. Йдемо далі. Деякий опис можна знайти в книзі пана Гріффіна. Взагалі, для виконавчого директора Американської асоціації фаллопластических хірургів» і уролога з 20-річним стажем, як він себе назвав, книга, м’яко кажучи, вкрай поверхнева, носить здебільшого художній характер і містить дуже мало технічних подробиць. Особливо кумедно, коли в електронних варіантах цієї книги, розташованих на шарлатанських сайтах, час від часу містяться ось такі вставки: «однак, набагато швидше і надійніше можна збільшити член, замовивши у нас сьогодні за подібною ціною спеціальні пігулки MegaPenis 3000» або що-небудь в цьому роді. Виклад нагадує замітки мандрівника, який об’їздив світ у пошуках якогось надбудова або «філософського каменю», так і не зіткнувшись з ним, а лише з його проявами. Неабияк напустивши туман, Гріффін дає висновок, що «при певних умовах і використання певних технік деякі люди здатні збільшити свої геніталії на 2.5 — 5 см (1-2 дюйма) або в деяких випадках ще більше». За технічними подробицями довелося лізти в пірінгові мережі (спочатку скачується peer-to-peer клієнт (я рекомендую eMulePlus), далі перед дозвоном в інет вимикаються файрволи (в т. ч. вбудовані в Вінду), ad-ware та інші монітори, в запущеному клієнті в пошуку вводяться, наприклад, «penis enlargement» або що-небудь в цьому дусі і викачуються файли, є навіть відеодемонстрації). Цей же матеріал продається на буржуйських сайтах за 30-40. Особливо рекомендую звернути увагу на тексти «The Ultimate Guide to Personal Enhancement V8.0» і «Penis of Steel V1.2». Всі інші є скороченими, урізаними, забезпеченими нікчемними або сфальсифікованими фотоілюстраціями із гігантськими органами, або «адаптованими», щоб між справою впарити який-небудь supplement, який по чистій випадковості продається у них на сайті.

3. Описувати тут всі вправи немає можливості, в двох вищеназваних текстах це розглядається докладним чином.

Без цих підв’язок пеніс легше розтягувався б. Цю особливість людського пеніса хірурги і використовують. Підрізають верхні підв’язки пеніса, після чого пацієнт носить який-небудь екстендер або підвішує вантажі протягом декількох місяців. По ідеї, член повинен розтягнутися, а значить збільшитися в довжині. Але чи буде він після цього стояти, задравшись догори – це ще під питанням. Для збільшення обхвату, товщини пеніса, хірург вживляє в пеніс клапоть власної тканини пацієнта, або вводить в нього жир, гель, силікон і т. п. Кажуть, це може вплинути на чутливість пеніса. Жир або гель може нерівномірно розподілиться під шкірою пеніса. І якщо ви вирішите, згодом, видалить цей гель, то процес буде довгим і болісним.

— «ботів», які поширюють нікчемні добавки, колеса, мазі і блукають по форумах відповідної тематики і під личинами простих обивателів розповідають про феноменальних, грандіозних і тріумфальних результати в 5-10-20-35 см після намазування перчика»,

Це ти про ту операцію, де підрізають зв’язки і потім рекомендують ще з екстендером півроку ходити?

Розклад: 2 дні працювати/тренуватися – 1 день відпочивати.

— жінок, що діляться досвідом (вони, загалом-те, як завжди, ні в чому не винні) і.

Джелк основною вправою є Джелк (Jelq, доїння). Джелк спрямований на збільшення довжини і ширини пеніса. Ця вправа також покращує твердість ерекції.

2) Натуральне збільшення пеніса. Існують спеціальні вправи, за допомогою яких можна не тільки збільшити, але і поліпшити здоров’я пеніса.

——————————————————————————————————————- Терміни: NPE – n a t u r a l penis enlargement (НУП – натуральне збільшення пеніса.) BPEL – bone pressed erect length (Довжина, в стані ерекції, лінійка втиснула в лобок) EG – erect girth (Окружність пеніса по середині в стані ерекції)

Є такі базові вправи:

13,25-5 см BPEL – 16 см. EG – 11,75 см.

Mannn 24 Січ 2018.

Як ви, напевно, знаєте, сам член не містить м’язів (але містить навколишнє внутрішню частину стовбура ЛК-м’яз), отже, його не можна «накачати». Але зате можна розтягнути і за допомогою джелькінга змусити його прийняти більше крові. При регулярному пророблення цих процедур член збільшується міліметр за міліметром. Не ігноруйте попередній розігріваючий компрес (Warm-up, hot cloth warm-up). У статтях рекомендують накладати гарячі ганчірки на 5-10 хвилин, періодично їх змінюючи. Я після ранкового і вечірнього душу кілька хвилин тримаю його під струменем гарячої води. Підійде будь-який метод, головне-щоб член прогрівся перед вправами, трохи набух, і тканини стали більш пластичними. Вкрай не рекомендую ігнорувати цей крок — буде неприємно, боляче і нерезультативно.

Якщо ви вирішили зайнятися НУПом, то в першу чергу ви повинні як слід заміряти свій пеніс (можна зробити фото). Заміряти часто не потрібно, найкраще 1-2 рази на місяць. Заведіть собі щоденник для результатів вимірювань і програми. Після чого розробіть свою НУП програму, вона може виглядати приблизно так:

— напіверегований (коли він повністю набух, але ще не випростався). Такий буває секунд через 20 після виверження. При стисненні пальцями швидше м’який, ніж твердий.

— самооправдивающіхся «філософів» зі стручками,

Є і ще багато різних вправ заснованих, в основному, на розтягуванні і джелке.

Багато тут знають, що я займаюся НУП-му. Ну так ось, Леді і Джентльмени! Мені нарешті вдалося збільшити член ще на 0,25 см. Я цьому дуже радий, мені нарешті вдалося переламати цей 4-х місячний період стагнації. Адже 4 місяці я не ріс. Я вже був готовий, зробити перерву на місяць. Якщо у вас період застою затягнувся надовго 3-6 місяців, тобто як би два ради, або взяти відпочинок на, приблизно, місяць, або шокова терапія. Я вибрав шокову терапію, і як з’ясувалося, я зробив правильний вибір. Я включив в програму таку сильну вправу як» Squeeze » (стиснення). Ця вправа не для новачків! Якщо ви новачок, то вам потрібно починати потихеньку, а інакше ви вб’єте свій член! Ну так ось, це спрацювало! Вже після трьох тижнів шокової терапії я помітив, що довжина розслабленого пеніса збільшилася, але я не став вимірювати відразу, а з нетерпінням чекав закінчення Четвертого тижня. Всі вимірювання BPEL, Я не дуже довіряю традиційному виміру довжини, трохи рушиш лінійку вперед, трохи назад, і вже не точно. Якщо хочете дізнатися більше, заходьте на мою сторінку , посилання на яку ви знайдете у співаємо профілі .

. вирішив поділитися своєю думкою з цього приводу і з суміжних питань, тим більше що ділитися є чим. Текст призначається для останньої групи, з іншими автор поки не збирається вступати в дискусію.

Помпа (помпірованіе ) Помпа для пеніса. Помпування, це найбільш неоднозначний метод збільшення пеніса. Хтось юзає помпу протягом 5-ти років і не бачить результатів, а хтось бачить їх майже відразу. Все залежить від особливостей фізіології, і від програми помпирования. Найкраще помпування комбінувати з іншими НУП методами. У використанні помпи є свої нюанси; досвідчені помпери витягують максимум користі з цього приладу. Помпа, також покращує твердість ерекції.

Питання треба ставити трохи інакше. Взяти двох абсолютно однакових чоловіків, але один з маленьким членом (15), а інший — з великим (18). Неклінічні жінки (в описаному вище сенсі), природно, виберуть другого. Інша справа, що, як правильно помітила жінка в форумі, не потрібно вважати, що одного 20-сантиметрового «болта» за очі вистачить для задоволення. З великим членом зручніше трахатись, більше вибір поз. В позах, при яких коротшає піхву жінки (наприклад, на спині і з колінами, піднятими до плечей), член можна одягнути спеціальні «бублики» або кільця з щіточками для додаткової стимуляції клітора. Великий член приємніше тримати в руках. Він є найсильнішим збудливим фактором для розігрітої жінки. У зовсім молоденьких дівчаток при першому погляді на нього червоніють вуха, з’являється рум’янець, і починає виділятися змазка. Іноді бояться. Прикольно виглядає, коли дівчинка руками тримає член, який товщі її зап’ястя, і при цьому ляскає віями. Його власник пишається своїм «гідністю» так само, як бодібілдер пишається своїми м’язами, боксер — гарматним ударом або навіть жінки — красивою грудьми, красивими рисами обличчя і фігурою. Такий чоловік має можливість зробити з себе коханця екстра-класу. Ще питання є.

— розтяжка (stretch, Xtender);

Згинання Згинання Ерегованого пеніса. Ерегований пеніс повільно згинається в різні боки. Згинання, небезпечне вправу починати треба з легких згинань, потім з часом, тиждень за тижнем, або місяць за місяцем, посилювати час і силу впливу.

1. «Для жінок не важливий розмір члена, головне — це вміння». Я б навіть сказав веселіше — жінкам взагалі не потрібен чоловічий член, більшості з них цілком вистачає кліторального оргазму (ніжного порхающего куні з пальчиком (або двома), «яскравих» рухом стимулюючого горезвісну G-зону (3-7 см від входу в зоні 11-13 годин на циферблаті на передній стінці піхви)), зрозуміло, з варіаціями. Деякі жінки взагалі вкрай негативно ставляться до чоловіків та їх членам, іншим це абсолютно побоку — лише б гроші додому тягав і не виникало (раз-два в тиждень по 3-5 хвилин полежати з закритими очима, «поки він там робить свою справу» (с)), треті мають гінекологічні захворювання і не-дуже-маленький член доставляє їм біль. Більшість нормальних здорових сексуально активних жінок воліє, щоб у їхніх чоловіків був «побільше» (а точніше, товстіший: див, наприклад, статтю «Penis size: Survey of female perceptions of sexual satisfaction» by Russell Eisenman). Є жінки, які щиро і безкорисливо люблять чоловіків, що люблять займатися сексом, вибирають своїх чоловіків самі і вкрай збуджуються від його виду-запаху-смаку. Я називаю таких «істинними дочками Єви» — це єдина категорія жінок, гідних любові в самому ніжному і трепетне сенсі цього слова.

— доїння (jelq, milking);

Існують способи радикального (в кілька разів) збільшення кількості сперми. Наприклад, прийом в якості харчової добавки амінокислоти L-аргинин» (L-arginine). Якщо в двох словах — складова частина гормону росту, активно ведуться дослідження, і їй пророкують мало не «омолоджуючу дію. Почитайте в інтернеті, лінь тут описувати. L-аргінін справив на мене сильне враження (еякуляція збільшилася з 4-7 скорочень до 12 і більше, обсяг збільшився рази в 3, не заміряв). Зараз їм L-arginine фірми IronMan, продається в спортивному магазині. По 2 таблетки в день (вранці натщесерце) і 2 таблетки за годину перед сексом. У статтях розписано, що і по скільки. Ще для простати потрібен цинк. Багато цинку. Я приймаю мультивітаміни Centrum, там є цинк, але хочу знайти його окремо. Чоловікам потрібно підвищене споживання цинку. Ще потрібно дуже добре харчуватися. Я займаюся бодібілдингом і боксом, так що доводиться багато хавати. Ще тривале утримання (2-3 дні) збільшує обсяг. Ще тривале заняття сексом і мультиоргазми дуже СИЛЬНО збільшують обсяг сперми.

У мене склалося враження, що в літературі по сексу (особливо 10-20-річної давності) автори, делікатно і розуміюче переглянувшись, свідомо дещо занизили статистичні розміри членів. Зроблено це, ясна річ, з метою не травмувати чоловіків і надати їм впевненість у собі. Для середніх називаються цифри в 10-12 см, іноді 14. Лише в деяких сучасних статтях, автори яких, напевно, не давали «клятву Гіппократа» не травмувати психіку бідних мелкофаллических чоловіків, згадуються більш правдоподібні цифри в 16-17 див. В сучасних джерелах також вказується, що здорова жінка може безпечно прийняти в себе до 20 см.

Дата: 04/10/2004 BPEL-16,25 см. EG – 12 см.

— Avena Sativa Extract (Wild Oats);

— Kava Kava Extract;

— численні модифікації та комбінації перерахованих вище вправ, особливо 1 і 2 в якості бази.

Дата: 21/11/2002 NBPEL – 12 см BPEL.

як збільшити член форум

1. Прогрівання – 5 хвилин. 2. Розтягування – 5 підходів по 1 хвилині (розтягувати від себе вперед, вниз, вправо, вліво, вгору). 3. Джелк – 10 хвилин. 4. Прогрівання – 5 хвилин 5. Вправа Кегеля. 50 скорочень (кожне скорочення тривалістю в 5 секунд)

— людей, які шукають інформацію.

— Muira Puama Extract;

— «невелика зацікавленість» — трохи збільшується в розмірах (у мене триває 1-2 секунди, майже відразу переходить в наступну стадію);

The Ultimate Guide to Personal Enhancement V8.0;

— правильне дихання і візуалізація;

5. Всі згадувані вправи я «випробував на своїй шкурі» і практикую в даний час. Мені 24 роки, вага 90 кг Даоської сексуальної йогою займаюся давно, а подовженням — близько 3-х тижнів. Зараз довжина 17.5 см, охоплення біля основи 13 см. була 17.1 см, охоплення 13 см. Хочу довести довжину до 20 см, ну і відповідно збільшити ширину. Збільшилася головка, особливо обідок біля основи головки. Взагалі, вправа по збільшенню головки швидше за все дає віддачу. Перший час на шкірі навколо головки буде висип. Щоб висипки було менше, треба робити гарячий компрес.

Розтяжку роблять на перших трьох, найефективніша — друга, сама неефективна — третя, неефективна, болюча і небезпечна — четверта.

— L-Lysine застосовується для стабілізації ефекту від L-аргініну в разі проблем з герпесу, вірус якого може ефективно харчуватися L-аргініном;

— спеціальні вправи для зміни форми і розміру головки (Power jelq, Jelq&Hold);

Побічні ефекти НУПа. В основному, через розтягування і Джелк, розтягується шкіра лобка навколо підстави пеніса, що призводить до того, що вона виявляється на нижній частині стовбура пеніса, з усіма витікаючими звідси наслідками, тобто, частина лобкових волосся виявляється на підставі пеніса. В основному, в результаті Джелкінга, у зв’язку з тим, що кров ганяється з підстави до вершини стовбура пеніса, пеніс з часом може отримати, так званий, ефект «Бейсбольної біти»

4. Один з найбільш еротичних в плані естетики моментів особисто для мене-це кончанія на обличчя дівчині, а потім вона встає, і ми довго і ніжно цілуємося і обіймаємося. Наприклад, якщо в момент еякуляції перед кожним поштовхом на 1-2 секунди робити сильне блокуючу PC-стиснення, то можна стріляти такими жирними плямами — концентрованими напасами. Коли дівчина сидить попою на п’ятах або на підлозі, трохи закинувши лице з заплющеними очима, один концентрований напас можна направити трохи ліворуч у внутрішній куточок лівого (для нас, правого для дівчини) очі, а другий, відхилившись трохи вправо — у внутрішній куточок правого (лівого, якщо з боку дівчини) очі. Решта — як доведеться. Виходить, що дівчина як би плаче нашими «сльозами». Я називаю цей варіант «сльози Клеопатри». Виглядає класно. Природно, дівчина повинна бути згодна на такий варіант, що трапляється нечасто. Іншого сенсу кінчати під час сексу я не бачу.

— максимально ерегований. При стисненні пальцями твердий.

Тонкість полягає в тому, що кожну вправу можна проробляти тільки при певній мірі ерекції. Виділимо умовно 4 ступеня ерекції:

Чіа М., Вінн М. — Вдосконалення чоловічої сексуальної енергії;

— скорочення лонно-куприкового м’яза або т. зв. » вправи Кегела «(PC Blaster, Kegel);

— L-Arginine-основна дійова особа (L-означає, що аргінін в кристалічній формі);

Зупинимося на моментах, які відсутні в статтях або подані невиразно і без акцентів.

— Horney Goat Weed Extract;

Повідомлення відредагував John Lock: 05 Лютий 2018 — 07:29.

Не буду стверджувати напевно, але мені здається, що крім L-аргініну та L-лізину, всі інші екзотичні трави і коріння (до речі, більшість з них для підвищення лібідо, решта не знаю, треба пошукати в довідниках) просто для відводу очей. L-аргінін має пряме відношення до сперматогенезу, це науково доведено, лікарі рекомендують його чоловікам зі зниженою фертильністю. Решта — просто для стояка і має мало відношення до обсягу сперми. Місячний курс VolumePills — 65 (1700 руб.), місячний курс L-аргініну — 160 руб. + стільки ж за L-лізин, якщо знадобиться (мені не знадобився). У нас, в Росії, природно, VolumePills буде мінімум в 2 рази дорожче, але все одно я поки не бачив у продажу, а замовляти через інет поки не доходили руки.

— Wild Yam Extract;

Юдлав Е. С.-Дао і Древо Життя. Алхімічні і сексуальні містерії Сходу і Заходу. — К.: Софія, 1997. — 256 с.;

З товщиною ще простіше (наприклад, народження дитини). Нехай жінки «схоплять мене за руку», якщо що не так.

Penis of Steel V1.2.

Єдине, що може зупинити чоловіка і зовсім не зупиняє жінку при такому постільному двоборстві — це банальне натирання члена (особливо якщо в презервативі). Маніпуляції по подовженню члена сприяють виробленню витривалості для таких марафонських забігів. Уважно ставтеся до наявності мастила. Може скластися враження, що описані варіанти роблять з чоловіка кролика, трахающегося цілими днями. Це далеко не так! Ви маєте можливість це робити, але ви вирішуєте, що і коли відбувається у вашому житті, розумом, а не, вибачте, геніталіями. Займатися сексом хочеться навіть рідше, ніж зазвичай, але пропадає бажання трахатись «аби з ким». Подальші розклади виходять зі сфери фізіології і техніки сексу в сферу моралі і моральності, тому я тут умиваю руки, щоб нікого не вчити життя.

— Rice Flour (рисове борошно).

— Neffles Leaf Extract;

Еггетсбергер Г. Х.-сексуальна енергія. Тренінг для підвищення життєвої сили. — СПб.: ВЕСЬ, 2001. — 144 с. (наукове підтвердження даоської йоги; Герхард Эггетсбергер — ортодоксальний вчений з віденського інституту біообратной зв’язку);

Еротичні фільми і журнали не дають уявлення про розміри чоловічих геніталій. Багато чоловіків безпідставно побоюються, що їх член занадто малий, і це впливає на їх самооцінку і сексуальну поведінку.

У даоської сексуальної йоги дихання і візуалізація застосовуються для перерозподілу біоелектрики по тілу, в цьому конкретному випадку — відведення надлишкової сексуальної енергії від статевих органів в мозок, кістки, рівномірний розподіл по всьому тілу. Надлишки відводяться в волосся. Фішка в тому, що без цієї процедури ви в разі багаторазових оргазм без еякуляції викликаєте сильний застій енергії в тазу і статевих органах (як це буває, до речі, у добре розігрітій, але не кончившей жінки), що суб’єктивно відчувається як тяжкість, застій енергії, потім поява злості, незадоволеності і депресії. У разі ж еякуляції чоловік безповоротно втрачає накопичену сексуальну енергію, а заодно і повністю сексуальне бажання. Подальша поведінка чоловіка при цьому залежить від рівня сексуальної культури і може варіюватися від «повернутися задом і захрапеть» до «займатися любов’ю з жінкою іншими способами до «перезарядки». Більш цікавий інший варіант розвитку подій. Правильно дихаючи, чоловік, кілька разів всілякими хитрощами відтягуючи настання оргазму (наприклад, як це описано в журналах для чоловіків у статтях про «мегамультиоргазменный суперсекс»), нарешті підходить до точки виверження, і за кілька секунд до неї зменшує фрикції і дуже сильно стискає натреновану PC-м’яз. Мультиоргазмик відчуває звичайний оргазм, всередині тіла виділяється трохи сперми, відчуваються поштовхи, але вона залишається в тілі і як би «закипає». Всі внутрішні органи починають «паритися» в цьому енергетичному потоці. За допомогою технік даоської йоги цей потік розподіляється по тілу вищеописаним чином. Саме робота з цим потоком, до речі, і називається в йозі фразою «підпорядкування сексуального крилатого дракона», а моральні правила утримання і заборони тут не при чому.

Всі ми хочемо, щоб наше тіло не тільки справно служило нам довгі роки, але було б також красивим і привабливим. Як відомо, про смаки не сперечаються, і канонів краси, загальних для всього людства, не існує. За одним винятком, на думку практично всіх чоловіків, великий статевий член, безсумнівно, прикрашає його власника. Ця думка не безпідставна. У всіх культурах, що існували на Землі, пеніс-це символ мужності і родючості. Про це говорять і назви члена – на всіх мовах світу це щось на зразок нашого «чоловіча гідність», «чоловіча гідність», «добро», «господарство». Висновок, здавалося б, простий – чим більше пеніс, то його володар мужніше і краще його здатність до продовження роду. Розум і життєвий досвід підказують, що це далеко не так. Дослідження Пентагону свідчать про те, що у кращих солдатів члени, як правило, невеликого розміру. Відомо, що Наполеон відрізнявся більш ніж скромними розмірами геніталій.

Порноактори, в тому числі Peter North і Bruno B, відомі своїми обсягами «крему», рекламують, відпрацьовуючи гроші, спеціальні таблетки VolumePills, MaximumPills та ін. Ну, Bruno B особисто мене не вразив, а от Пітер Норт на прізвисько «cumshot king» — це монстр. Ось склад VolumePills:

Протопопов А.-Трактат про любов, як її розуміє моторошний зануда + faq;

НУП-Форум-це інтернет-ресурс, присвячений методикам натурального збільшення пеніса. Що значить «натуральні» методики? Це методики, принцип дії яких заснований на нехірургічних і немедикаментозних впливах. Таким чином, форум є важливим джерелом знань для чоловіків, спантеличених питанням збільшення розмірів статевого члена. Ресурс побудований у вигляді стандартного інтернет-форуму, що підрозділяється на кілька розділів, в кожному з яких відбувається обговорення конкретної методики. Розглядаються мануальні вправи (в тому числі джелк), помпування, підвішування, персональні програми, спеціальні пристосування (экстендеры, стретчеры), а також маловідомі і допоміжні методики збільшення статевого члена без прийому медикаментів і звернення до хірурга.

— звичайний і розтягуючий протоки масаж яєчок;

Багатьох займає питання, Чи не можна за якими-небудь непрямими ознаками скласти уявлення про довжину і форму статевого члена? Стовідсоткової гарантії тут немає. На довгий член можуть вказувати довгий ніс в поєднанні з довгими пальцями або товсті губи. Про товстому члені може свідчити великий кінчик носа або широке вушне отвір над мочкою вуха. Форма великого пальця буває схожа з формою пеніса. Але це вірно в 90 випадках з 100, і як же можна помилитись, зустрівшись з представником нетипової десятки!

Цікава стаття про збільшення статевого члена!! Щоб збільшити статевий член, не потрібно ні дорогих ліків, ні ще більш дорогих хірургічних операцій. Єдине, що потрібно — щодня займатися онанізмом за особливою методикою, розробленою арабами. Араби, які славляться на весь світ своїми гігантськими членами, дрочать з восьми років двома пальцями, від кореня члена до верхівки, плавним рухом при відчутному стисненні. Це веде до поліпшення кровонаповнення члена, розтягування шкіри і печеристих тіл, і в кінцевому рахунку — до його зростання. Ось ця стаття:

Mantak Chia 1989. Bone Narrow Nei Kung;

як збільшити член форум

Доїння на першому і другому етапі неможливо, на четвертому етапі звичайний арабська джелькинг неможливий (в статтях суворо ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ), але застосовується спеціальна модифікація Power jelq або Jelq & Hold однією рукою. Вільною рукою можна «м’яти» головку (ну, приблизно, як ліпити пластиліновий кулю) для створення додаткового тиску в тканинах головки. Скорочення ЛК-м’язи (PC blaster) — це коли ви намагаєтеся видавити з себе останні краплі. У нетренованих людей при цьому одночасно стискається і сфінктер. Взагалі, PC blaster-це фундамент чоловічого мультиоргазму і найулюбленіше вправу Пітера Норта, якщо знаєте такого, але про це пізніше. Джелькінг і Power Jelq pc-скорочення застосовуються для нагнітання крові в член в той момент, коли ви міняєте руки; ефективно при цьому також трохи подаватися тазом вперед. Важливо попутно тренувати дихання, так як, тільки правильно дихаючи, можна відтягувати оргазм і навпаки. Ну і візуалізація. У статтях пропонують робити, припустимо, 10 хвилин одне, потім 15 хвилин інше, тобто по порядку. Я роблю відповідну вправу в залежності від ступеня ерекції (ясна річ, вона буде змінюватися по ходу ваших маніпуляцій).

Даоський метод подовження включає в себе духовну концентрацію і маніпуляції статевими органами. Рецепти включають в себе екзотичні і недоступні компоненти. Наприклад, для подовження члена на три цуня (7-9 см) необхідно взяти три феня (0,7 гр.) цистанхе солончакової (трава) і два феня водорості саргассум, стовкти і просіяти. Порошок з’єднати з витяжкою печінки білого собаки, убитої в першому місяці і намазати на статевий орган три рази, а рано вранці змити свіжою колодязною водою. Але справа навіть не в компонентах, а в тому, що непосвяченому, як би дієвий не був цей метод, безглуздо намагатися опанувати їм без серйозної філософської підготовки і духовної практики.

За даними фірми DUREX, що виробляє презервативи, середній розмір пеніса білого чоловіка складає в довжину 163 плюс\мінус 32 мм і окружність в самому товстому місці 133 плюс\мінус 26 мм. Чоловіки з членами від 10 до 17,5 см в довжину і товщиною від 7,5 до 17,25 см складають близько 60%. Члени довжиною 20 см встречаютмя в 1 – 2 випадках з ста, 22,5 см – менш ніж в 1 випадку зі ста, 25 см – 1 випадку з десяти тисяч. Найбільший член в Америці, офіційно зареєстрований медиками, має в довжину 35 см, в Австралії-29 см. однак ходять легенди про пеніси розміром 40 см і більше. Щодо величини членів у представників інших рас можна сказати, наприклад, що середній розмір презервативів для японців менше, ніж для європейців. Традиційно вважається, що у представників негроїдної раси члени більше. Деякі дослідники стверджують, що це відноситься тільки до їх довжині в спокійному стані, але може бути, тут проявляється звичайна чоловіча заздрість. Не так вже й мало і пенісів коротше 10 см-близько 5% від загальної кількості. У розраду їх власникам можна сказати, що вони принаймні впевнені, що їх член нікуди не дінеться. Але ж буває і гірше.

Потім трохи відступає, можна продовжувати фрикції, через деякий час знову «напаси» хвилями по зростаючій. Думаю, щось подібне відчувають щасливі жінки, від природи наділені мультиоргазмом. Описати подальші етапи словами не представляється можливим, та й не потрібно. Ви просто провалюєтесь кудись, де дуже приємно, і там літаєте, автоматично на рівні тіла здійснюючи рухи, дихання і стиснення з перерозподілами енергії. Виділилася всередині сперма практично відразу всмоктується і вбирається в тіло назад. Або ви можете ощасливити свою жінку струменем (про це пізніше, див. 4). Енергія розподіляється по тілу, сперма всмоктується назад, ви повні сил і можете хоч знову займатися любов’ю.

Чіа М., Арава Д. А. — Даоські секрети любові. Сексуальні секрети, які слід знати кожному чоловікові. — К.: Софія, 2001. — 288 с.;

Розміри члена — науковий підхід;

6. Тексти з докладним описом вправ:

Гріффін Г. — як збільшити розмір чоловічого статевого члена;

Протопопов А. — Фалос як дзеркало ієрархії;

Психолог-сексолог Валентин Денисов-Мельников.

Рада. Збільшення члена.

Mantak Chia 1999. Tao Yin. Exercises for Revitalization, Health and Longevity;

І все ж, незважаючи на всі ці міркування, більшість чоловіків не хочуть задовольнятися тим, що вони мають. Їх мрія – фалос довжиною не менше 23 см і 18 см в окружності. Чи можливе збільшення пеніса до бажаних розмірів? Теоретично – так, але збільшення збільшення ворожнечу. Всі, хто зважуються на будь-які заходи щодо збільшення члена, уявляють, що придбають укрупнений варіант колишнього, а його функція навіть покращиться. Як випливає з подальшого, ці очікування не завжди виправдовуються. Вже дуже складне це диво природи, безперебійна робота якого залежить від багатьох факторів. Тендітна рівновага легко порушити, тому не заважайте працювати здоровому пеніса! Інша справа – забезпечити йому нормальне функціонування. Кожен член організму можна розробити вправами, і статевий член теж (наприклад, потряхіваніе і стиск після сечовипускання – непогана функціональна гімнастика). Він росте все життя, хоча і повільно; значить, процес можна стимулювати. Протягом всієї історії людство експериментувало в цій області з різним ступенем успіху.

Література з даоської сексуальної йоги:

Збільшення члена як спорт;

Увага: ваш питання ви можете задати через кнопку «Запропонувати новину» в моїх група Вконтакте — (Постав питання психологу-сексолога) і в моїй сексологічній групі — Питання буде опубліковано анонімно.

Згадуються або мають відношення до теми джерела (всі доступні у вільному інтернеті):

Реальні способи збільшення члена.

Які ж середні розміри пеніса? Перш за все, цифра залежить від того, як його вимірювати. Загальноприйнятим є такий метод: в збудженому або максимально розтягнутому стані, збоку, від лобкової кістки до верхнього краю головки. 99% чоловіків завищують результат вимірювань, і це теж потрібно враховувати. Довжина члена в спокійному стані не має значення, тому що коефіцієнти подовження і розширення можуть значно відрізнятися у різних людей, зокрема, члени менших розмірів більше збільшуються. Всі наведені цифри відносяться до ерегованому членам.

А, тут же троль треба, це ж російський форум.

Кинесса — Фізіологія статевого життя людини або Шлюб під мікроскопом.

Взагалі, я хочу створити безкоштовний ресурс, цілком присвячений чоловічої сексуальності, де можна було б більш системно і детально описати вправи та техніки, записати і викласти відеоролики з демонстрацією вправ, а також тексти згаданих і багатьох інших книг з цієї тематики. Сподіваюся, що даний текст дозволить вам придбати початкову орієнтування і вибрати те, що вам потрібно.

Відповідь: Завжди, коли людина звертається з питанням, чи можна збільшити розмір статевого органу, потрібно з’ясовувати, а що є в наявності і які причини такого бажання. Тому що якщо статевий член не екстремально малих розмірів, а цілком середній, то проблем в сексі у Вас не повинно виникати. Збільшувати член для того, щоб похвалитися перед друзями — ідея спірна.

Юдлав Е. С.-Сто днів для здоров’я і довголіття. Керівництво з даоської йоги і цигун. — К.: Софія, 2002. — 240 с.

Укладення.

Причиною порушення стало: відповідь Без тексту.

Представники багатьох стародавніх культур подовжували фалоси, підвішуючи до них важки, – такий тренажер. Найбільш досягли успіху в цьому представники племені садху в Індії, члени яких досягають 40-90 див. Їх носять згорнутими в сумках біля пояса або майстерно ховають в настегнові пов’язки. Процедура подовження починається з шестирічного віку і триває до самої смерті. Однак, якби їй піддавалися всі представники племені, вони швидко вимерли б, тому що подібний член, на жаль, має тільки декоративне значення.

Хоча подібні приклади можна продовжувати хоч до нескінченності, підсвідоме переконання про перевагу великих членів над малими дуже сильно. Американський лікар Гері Гріффіт в книзі «Як збільшити розмір чоловічого статевого члена» повідомляє про те, що дві третини чоловіків незадоволені розмірами свого пеніса. З них близько 10% хочуть, щоб він став довшим, близько 90% мріють про більш товстому члені, і ніхто не хоче , щоб він став менше або тонше. Цьому є чисто психологічні причини. Чоловіки за природою схильні до змагання, і мірятися чим завгодно – одне з їхніх улюблених занять (звідси популярність книги рекордів Гіннеса). Зрозуміло кожен бажає бути у всьому, що називається, вище середнього. До речі, під час світової війни, англійці використовували цікавий метод приниження супротивника, розкидаючи над німецькими окопами гігантські презервативи з написом: “Зроблено в Англії. Розмір середній».

Хірургічні методи збільшення члена-процедури не з дешевих (В Америці від $2500-$4000). Вони поки недостатньо надійні. Наприклад, пересадка власної жирової тканини в пеніс методом липотрансфера рідко призводить до гарних результатів, оскільки жирова тканина міцна, приживається на новому місці близько 10% клітин, частина яких може організовувати кісту, а пеніс при цьому буде виглядати нерівним і горбистим.

Повідомлення 11 сер 2003 00: 37.

як збільшити член форум

П. С. Радіація, дає варіант ділиться клітинам. Але збільшувати член радіацією, це стрімкий варіант. Так як високий ризик ураження всього організму, через кров і немає (я не знаю) можливості зупинити поділ в потрібний момент.

Група: Members Повідомлень: 93 реєстрація: 15.9.2008 Користувач№: 48521 спасибі сказали: 7.

Група: Головні адміністратори Повідомлень: 58637 Реєстрація: — З: Санкт-Петербург Користувач №: 4.

У маргінальних чоловічих спільнотах, на зразок казарм і в’язниць, популярний (поширюючись всередині замкнутої групи подібно епідемії) метод врізання під шкіру головки члена спеціально випиляних пластикових або металевих кульок. Такий спосіб веде до швидкого збільшення товщини головки члена, але ось що цікаво, повернувши можливості контакту з жінками, чоловіки відразу ж позбавляються від таких пристосувань.

ПС: Звичайно, це потрібно не мені, а моєму другові, але він зараз без інету.

Добрий день друзі! На моїй стартовій сторінці і на деяких улюблених сайтах іноді вискакую своєрідні рекламні банери. Ніби як хлопці пропонують до продажу таблетки або крем. Після застосування обіцяють збільшення члена на 10 см. Там ще анімашка цікава така у вигляді напису «+ 10 » і блимає, немов вабить. Коли я переходжу по сслыке там пропонується оплатити перекладом і хлопці мені надсилають засіб. Тут, друзі, потрібні ваші відгуки.

скоріше друге, бо ми всі знаємо, що дівчата не грають в ск2.

Тема: Реальні способи збільшення члена.

Кількість балів за порушення: 7:40. Залежно від кількості балів визначається тривалість блокування доступу на форум. При серйозних порушеннях блокування не буде знята ніколи.

Англійський учений Роберт Рубін у книзі «Незвичайні розлади в поведінці людини», виданій в Лондоні в 1983 р., описує психічний синдром під назвою «коро» (шук янь). Він виражається в нав’язливому страху чоловіків, що їх статевий орган втягнеться всередину, і вони помруть в жахливих муках. Цей психоз широко поширений у чоловіків південних провінцій Китаю і в країнах Південно-Східної Азії, куди мігрують південні китайці. Очевидно, що синдром коро пов’язаний з давньокитайськими уявленнями про небезпеку надмірної сексуальної активності. Більшість чоловіків, схильних до коро, не відрізняючись високим рівнем освіти і дотримуючись традиційних поглядів, що зв’язують витрата сперми зі зменшенням життєвої активності. Хоча випадки втягування статевого члена описані тільки у стародавніх китайських медичних трактатах і не зареєстровані сучасною медициною, страшилки про шук янь широко поширені в народі досі. Передумовами нападу коро може бути почуття провини після мастурбації, контакту з повіями або навіть з власною дружиною. Недовірливий суб’єкт може прийняти за початок нападу якісь відчуття після травми, укусу комахи, прийому проносного і т. д. Все змішується в його бідній голові: переживання з приводу величини члена, розповіді друзів і рідних про коро, сексуальні страхи. Йому здається, що його член почав зменшуватися; він впадає в паніку і переживає оніміння кінцівок, тремтіння, помутніння в очах, нудоту, втрату свідомості, судоми. Крім того, він сам або його близькі, які теж переконані в реальності коро, можуть завдати серйозних ушкоджень, намагаючись перешкодити уявному втягуванню фізично або за допомогою ліків. Цей психоз досягає іноді масштабів масової істерії. Добре хоча б те, що він не поширений по всьому світу.

Існують і інші способи хірургічного втручання, але при всіх видах вирішальне значення має вибір фахівця. Якщо ви вирішили оперуватися, необхідно знайти колишніх пацієнтів вашого лікаря і переговорити з ними. Подумайте, чи варто ускладнювати своє життя.

Існують сучасні комерційні моделі. Вони бувають декількох типів: або до пеніса щодня підвішується вантаж на якийсь час, або ж член полягає в каркас піддається постійному розтягування. Хоча травм внаслідок цього не було відзначено, такі дії потрібно проводити під наглядом лікаря. Зрозуміло, абсолютно неприпустимо застосування саморобних пристроїв. Лікарі «швидкої допомоги» і так не встигають знімати з розпухлих членів різноманітні гайки, кільця і шарикопідшипники, які насаджують на свої члени російські Кулібіни з найрізноманітнішими намірами.

Гроза апельсинових кірок :-)) та й просто I am brilliant :-))

Методики ручного витягування засновані на стародавньому арабському способі «джельк», завдяки якому суданські араби нарощують собі найбільші в світі пеніси (повіримо на слово). Цим прийомам батько вчить сина, коли йому виповнюється років вісім. Великим і вказівними пальцями (не всією долонею) беруться за основу пеніса і різко проводять до головки, і так по півгодини в день з невеликими перервами, стримуючи оргазм. Вправи робляться на підлозі збудженому органі кожен день. При такому впливі кров нагнітається в печеристе тіло пеніса, а постійне розтягування покращує кровопостачання і сприяє зростанню цих порожнин, так як в пенісі немає хряща, ні кістки (не всі цим задоволені). Джельк особливо ефективний для підлітків, але і дорослі можуть поліпшити форму і збільшити розміри члена. Правда, збільшення сантиметра на два, а довжину і товщину потрібно методично вправлятися, принаймні, рік. Однак для статевого члена такої приріст досить помітний, і на його функції це позначиться вельми сприятливо, якщо не перестаратися і не травмувати пеніс. Такого роду «доїння» члена може поєднуватися з масажем, тепловими компресами, вакуумним розрядженням (під наглядом лікаря).

Розмір статевого члена — варіанти норми Збільшення статевого члена – LongPenis.ru.

Як виміряти статевий член? Статевий член слід вимірювати при кімнатній температурі, користуючись лінійкою. Пеніс вимірюється в стані ерекції по його спинці (дорсальной поверхні) від лобка до кінця головки. Це — найбільш адекватний спосіб вимірювання, оскільки відображає функціональну довжину статевого члена. Такі фактори, як надлишкове відкладення підшкірної жирової клітковини в області лобка і недостатня ерекція можуть впливати на функціональну довжину пеніса, зменшуючи її.

Також спеціальних знань і навичок вимагають методи акупунктури, самонавіювання та ін Крім того, їх результати недостатньо опрацьовані та систематизовані, щоб рекомендувати їх для широкого застосування.

Ъ невже так тонко?)

Діаметр члена важливий не менше, ніж довжина, і навіть не великий член може бути дуже приємний. Адже за численними відгуками, хороша техніка не менш цінна, ніж великий розмір. Адже головне — відповідність між партнерами, а воно найчастіше буває не стільки анатомічним, скільки емоційним.

Можна скористатися древнім, але дієвим способом — підвішуванням вантажу. При цьому, в добу процедуру можна робити не більше 20-30 хвилин. За цим же принципом діють і деякі промислові розтяжувачі фалоса. Замислюючись про те, як збільшити член, потрібно мати на увазі, що даний метод досить болючий. Ефект від його застосування може виявитися також досить відчутним. За півроку вправ член подовжується на 4-5 сантиметрів.

Деякі чоловіки мають проблему, пов’язану з розміром свого члена. Це може негативно вплинути на психіку і загальний фізичний стан. Звичайно, можна звернутися до досвідчених хірургів, які такі операції роблять за велику суму в іноземній валюті. Але варто лягати під ніж, коли є досить добре зарекомендували методи, які дозволяють зробити короткий член на кілька сантиметрів більше.

Питання: «Здрастуйте,підкажіть чи можна збільшити розміри статевого члена без операції і на довго?якщо так,то підкажіть як?»

Розміри ерегованого статевого члена лімітуються білковою оболонкою — структурою, що має в своєму складі міцну сполучну тканину, яка обмежує розтягування статевого члена при ерекції.

Статевий член менше 12 см в ерегованому стані називають малим, а менше 8-10 см — микропенисом.

1. У кого досвід був відпишіть — чи не кидалово це? 2. Якщо не кидалово, то чи є які побічні ефекти? 3. Що робити, якщо написано +10 см, а по-справжньому натреш тільки на 5 см? Чи діє в даному випадку ЗоЗПП? 4. Постійно треба натирати або натирати тільки перед тим, як показувати збираєшся?

Якщо маленький член, то тобі потрібні ласкаві руки і мистецтво масажу.

У більшості секс-шопів можна побачити спеціальний апарат, призначений саме для цього. Називається він екстендер. Призначення його і його робота на кшталт тренувань з еспандером. Тільки еспандер розтягує м’язи, а екстендер — статевий орган. Виготовляється він з пластмаси і має силіконовий джгут, в якому закріплюється головка члена. Екстендер виробляє тривалий розтягує дію, і при цьому член подовжується. Але носити його необхідно по кілька годин кожен день, і це потрібно робити протягом півроку. При цьому член зростає в основному в довжину. За цей час член може збільшитися на 4 див. Існують програми для збільшення члена і товщину, і, гармонійно поєднуючи їх разом з носінням екстендера, можна досягти дуже непоганого результату.

Про мене: Валентин Денисов-Мельников, живу і працюю в Москві і в Пітері. Ведучий жіночих тренінгів, масажист творець цього сайту (зараз Красотуля.ру один з найбільших жіночих сайтів) і ще декількох цікавих сайтів (по схудненню, психології і боротьбі з целюлітом). Почесний Член Російської Ліги масажистів і автор декількох книг (докладніше про це читайте тут>>>>). Ще більше про мене читайте тут АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ Масаж Краси в Петербурзі Про те, як записатися до мене на Масаж Петербургу >>>> *** Про те, як записатися на антицелюлітний масаж до Юлії Пономарьової >>>> АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ Масаж Краси в МОСКВІ Записатися до мене МАСАЖ В МОСКВІ >>>>

3 Відповідь від Serge 2014-12-27 10:21:23.

Ви порушили правила на форумі Форуми SC2TV.RU.

2 Відповідь від vlad 2014-12-27 08:24:15.

Сьогодні все частіше різні закордонні сайти мережі Інтернет пропонують за досить великі гроші всілякі методики збільшення статевого члена. Порившись в архівах гей-інтернету, я знайшов абсолютно безкоштовну статтю «Мій улюблений розмір, або тренажер для члена» Ця стаття (з незначними скороченнями) опублікована нижче. Від себе додам, що єдиний з представлених способів, який, на мою думку, цілком можна випробувати на собі — це спосіб збільшення статевого органу на 2 сантиметри протягом року. Тим більше, що, як стверджують автори, він підвищує потенцію. Однак, давно відомо, що чим довше член, тим швидше він перестає функціонувати (може приплив крові), тому якщо ви володієте «стандартними» 14-16 см, просто прочитайте цю статтю «для загального ознайомлення».

Якщо чоловік підбирає варіанти як збільшити член будинку, то варто задуматися і над іншими способами збільшення розмірів фалоса. Апарат екстендер багатьом здається досить дорогим. Хоча для вирішення цієї проблеми вдома, може бути не варто занадто економити? При цьому, якщо попався в магазині апарат, що має низьку вартість, купувати його не варто. Такі дешеві апарати зазвичай можуть завдавати болю при їх тривалому носінні.

Serge Учасник Неактивний Зареєстрований: 2014-12-26 Повідомлень: 47 Репутація: [ 0 / 0 ]

У мене всього кілька питань.

Здрастуйте. Мене зацікавила тема, збільшення члена. Скажімо так загорівся. І вирішив порадитися. Відразу скажу, відмовляти не потрібно. Говорити, головне вміння, а не розмір, так само. Вирішити. хочу накинути собі пару см., до 19-20 см. так само хотів додати і в ширину. Але зі збільшенням в ширину є проблеми. Дана тема не особливо відкрита. Тому вирішив почитати інфу. Почав з будови члена і статевої системи. Потім методи збільшення. У підсумку, виділив наступні аспекти. Член складається з печериць, які наповнюючись кров’ю збільшують його. Отже завдання, потрібно збільшити або мають, або змусити клітини члена ділиться, тим самим збільшувати член. З методів розглядаю, операцію, екстендер і помпа. Ці методи впливають на член, дозволяючи домогтися успіху, нехай не за день, на я живу і не рік. Питання! Шановні лікарі! Є проблема збільшення в ширину і головки. Подовження проводиться без особливих проблем. Помпа. Збільшує член в цілому. Якщо я буду використовувати екстендер+помпа чи зможу я теоретично збільшити член в загальному розмірі. Т. к. екстендер дає можливість утворитися новим печерцям, а помпа с грає роль розтягування члена. Американський хірург сказав, що член потрібно розтягувати. А помпа, якраз дасть таку можливість. Таким чином на член буде впливати дві сили різними методами, вакууму і екстендера, механіки, розтягування в ширину і в довжину. Теоретично, чи можлива така схема. Хочу випробувати без операції, у випадки мізерної віддачі буду оперуватися. Вважаю, що формула операція+екстендер+помпа зроблять свою справу. А як вважаєте ви?!

Анатолій Учасник Неактивний Зареєстрований: 2015-07-23 Повідомлень: 22 Репутація: [0 / 0 ]

Додавайтеся Вконтакте — звертайтеся до мене за психологічними і сексологічними консультаціями. Буду радий бути вам корисним. Детальніше про консультації тут: http://psy-nlp.ru/sexolog.html.

Буду вдячний за відповіді. Посилання Не даю на сайти на дві причини:

перевірений засіб: краплі для потенції » МОЛОТ ТОРА»

Популярний метод гіперемії (вакуумного розрядження). Коли член поміщають в невелику камеру і викачують з неї повітря, при цьому посилюється приплив крові, і член збільшується. Після сеансу гіперемії пеніс знаходиться в стані збудження близько години. Від постійного припливу крові тканини розробляються, що може викликати збільшення члена. Але і тут, щоб отримати результат, потрібні щоденні зусилля, та ще з великою обережністю: перш за все, необхідно дозувати тиск і час перебування в камері, інакше судини можуть не витримати. Застосували цей метод, свідчать, що пеніс дійсно збільшується при ерекції. Однак, якщо припинити регулярні «підкачки», ефект може зникнути.

ad1804 Учасник Неактивний Зареєстрований: 2014-12-26 Повідомлень: 11 Репутація : [ 0 | 0 ]

Ще одним методом є застосування спеціальних кремів і гелів. Дані препарати повинні застосовуватися в комплексі з іншими методиками, існуючими для збільшення пеніса. Правда, за цим способом впливу на фалос у офіційної медицини думки досить суперечливі, деякі вважають, що ефект від застосування кремів незначний.

Можу сказати, що збільшення члена якимось одним способом, будь то таблетки, мазі , які-небудь вправи буде відбуватися дуже повільно. Тут треба застосовувати всі методи в сукупності. Сам пробував різні таблетки і мазі, але вони хоч і підвищують потенцію, але дають лише тимчасовий ефект. Постійного результату від них чекати не доводиться.

яких може призвести до неабияких проблем зі здоров’ям. Але є і одне надійне,

Збільшення члена будинку — реально!

4 Відповідь від Анатолій 2016-07-31 19:24:37.

Вважається, що нормальні розміри ерегованого статевого члена лежать в діапазоні від 12 до 18 см, а в спокійному стані довжина пеніса становить у середньому 7,5-10,5 див. Товщина нормального статевого члена при ерекції коливається в межах 3,0-3,5 див.

ruliv Новий учасник Неактивний Зареєстрований: 2018-12-05 Повідомлень: 2 Репутація : [ 0 | 0 ]

Як збільшити член.

збільшення члена.

Юдлав Е. С. — Даоська йога і сексуальна енергія. — М.: ФАІР-Прес, 2001. — 368 с.;

В даний час вважається, що рівень гормону тестостерону під час статевого дозрівання грає основну роль в розвитку статевого члена, визначаючи його розміри. При цьому невеликі розміри статевого члена (менше 8-10 см) можуть побічно свідчити про серйозні ендокринних порушеннях, пов’язаних з низькою продукцією чоловічих статевих гормонів. З іншого боку, досить великий розкид показників нормальної довжини статевого члена (12 і 18 см) можна пояснити індивідуальними розходженнями в анатомії пахової області, а саме співвідношенням прихованої та вільної частин кавернозних тіл і навколишнього їх білкової оболонки. Існує думка, що при нормальному рівні статевих гормонів і нормальному розвитку кавернозних тіл у різних чоловіків в силу індивідуальних особливостей по-різному виражена прихована частина кавернозних тіл, відповідальна за приєднання останніх до лобкових кісток і фіксацію статевого члена.

Вітаю! Я дивлюсь тут не я один був спантеличений споконвічною проблемою маленького члена, внесу і я свою лепту, на мій погляд рішення даної проблеми це застосування екстендера, я як і все не вірив,але зважився спробувати, от 8 тижнів шкарпетки і член збільшився на 1.5 см. Може кому цікаво подробиці шкарпетки і сам товар, можете написати мені в особистому повідомленні. Сам його ношу. Можу сказати що інші методи типу нуп і т. д — шлак. Можна звичайно хірургічним шляхом, але і при такому розкладі потрібно буде його носити. По моїй рекомендації набували знайомі. Практично у всіх значний результат. Так що раджу!

Тим не менше, для більшості чоловіків основне значення має їх власне уявлення про нормальних розмірах статевого члена, сформоване на основі особистого сексуального досвіду або прагнення бути кращим, ніж інші», середньостатистичні показники при цьому, як правило, не враховуються.

9 Відповідь від cbb.b13 2019-01-23 04:04:48.

як збільшити член форум

1. За посилання мене вже забанили ніби за рекламу. 2. Не скажу, а то теж собі натрете.

Детонатор добре допомагає збільшиться на кілька См. Купа хороших відгуків, нормальна основа — це на мій погляд самий чесний і робочий крем для збільшення.

vlad Учасник Неактивний Зареєстрований: 2014-12-27 Повідомлень: 18 Репутація : [ 0 | 0 ]

Так, екстендери, таблетки, креми і гелі для збільшення члена все це зараз застосовується і рекламується багатьма компаніями виробляють ці препарати, але як бути якщо з фінансами проблема. Не кожен чоловік здатний собі придбати ці препарати для збільшення пеніса . Нещодавно дізнався про хороше стародавньому способі збільшення члена не вдаючись до препаратів і різного роду экстендерам, для цього потрібно робити теплі ванночку своєму члену, а потім використовувати техніку масажу, якщо щодня масажувати свій член і робити теплі компреси перед цим, ваш член не тільки збільшитися в розмірі, але у вас підніметься потенція.

У стані спокою розмір статевого члена визначається ступенем наповнення кров’ю кавернозних тел. Кавернозні тіла, що представляють собою губчасті утворення, які складаються з безлічі дрібних судин і порожнин, здатні як і інші судини тіла відповідати на дію активних речовин, присутніх в крові, а також на вплив температурних факторів. Так, при зниженні температури повітря відбувається звуження судин статевого члена, що веде до зменшення надходження крові у кавернозні тіла і зменшення статевого члена. При підвищенні температури спостерігається зворотна реакція. Звуження судин і зменшення розмірів статевого члена відбувається також викид в кров адреналіну у відповідь на переляк або іншу стресову ситуацію. Тому трапляється так, що пеніс, який буває великим і «представницьким» під час ерекції багаторазово зменшується і скорочується в спокої.

1 Тема від ad1804 2014-12-26 12:47:41 (2014-12-26 12:57:02 відредаговано ad1804)

Чи варто пробувати ось цей крем для збільшення пеніса?

Схожі теми в цьому форумі.

5 Відповідь від denim0007 2016-12-02 10:37:16 (2016-12-29 08:19:05 відредаговано denim0007)

6 Відповідь від konvoz 2017-11-23 02:53:03.

Дорослі чоловіки часто запитують у нашої редакції в соц. мережах : чи можна збільшити розмір члена, і якщо так, як це можна зробити? Підлітків ж найчастіше цікавить збільшення не розміру, а саме швидкості росту члена. У цій статті ми вирішили зібрати відповіді на всі ваші запитання.

пройшло масу клінічних випробувань і довело свою ефективність, повернувши десяткам тисяч.

Що таке краплі молот тора?

Копіювання статей та іншої інформації з форуму про засоби для потенції дозволяється тільки при установці прямого посилання на форум «Potenciya.org».

Краплі для потенції МОЛОТ ТОРА гарантія Ваших чоловічих перемог.

А частина так і просто небезпечна: неперевірені і несертифіковані препарати, вживання.

konvoz Учасник Неактивний Зареєстрований: 2017-11-22 Повідомлень: 125 Репутація : [ 0 | 0 ]

неефективна, частина дає лише короткочасний ефект, як Віагра і її дешеві похідні.

Повідомлень 9.

креми короткої дії . Потрібно наносити на член за кілька хвилин до статевого акту (при цьому їх дія триває максимум дві години). Якщо ви хвилюєтеся перед сексом – це те, що потрібно: вони не тільки збільшують член, але і зміцнюють ерекцію. Довгострокові гелі, що діють на основі припливу крові . Використовуються разом з вправами і правильним харчуванням. Дія триває довше, результат закріплюється. Чи можна реально збільшити член за допомогою таких кремів? Судячи з реальних відгуків купили-їх дружини задоволені:). Допоміжні креми , ефективні тільки в союзі з іншими методиками. Не збільшують розмір, але підвищують потенцію.

Тема: Збільшення члена будинку — реально!

У нашому інтернет-магазині з засобами для поліпшення ерекції, ви зможете купити справжні, якісні і супер ефективні Дженерики Віагри, Левітра і Сиалиса за найнижчою ціною. Ми також продаємо кращі засоби для потенції оптом і пропонуємо вигідні умови всім оптовикам. На всі таблетки і капсули у нас є необхідні ліцензії та сертифікати. Тому, купувати у нас препарати не тільки вигідно, але і безпечно! Швидка доставка засобів збільшують потенцію, подовжують секс, підсилюють оргазм і т. д. здійснюється нашими кур’єрами по місту Москві і Санкт-Петербургу, а в інші міста Росії ми висилаємо посилки поштою 1-го класу.

Плюси таблеток – вони не мають протипоказань, їх склад – на сто відсотків натуральний. А в якості бонусу ви отримуєте збільшення чутливості головки і всього члена. Ліки потрібно приймати близько 4 місяців, по одній таблетці два рази на день,

7 відповідь від Alisa.Donnikova 2018-12-02 10:35:00.

Згідно з літературними даними, довжина найбільшого статевого члена становить 25-30 см, що має 15-18 см в діаметрі. Природно, виникає великий сумнів в можливості використання такого члена за призначенням.

Re: Збільшення члена будинку — реально!

Продаємо кінський збудник. Препарат дуже сильно збуджує як жінок так і чоловіків, починає діяти через 20 хв. Тривалість 4-5 годин. Збудник перевірений не раз вже, діє 100%. Висилаємо поштою, без передоплат. В наявності є майже завжди. Сильніше збудника не існує. Для замовлення заходьте на сайт, пишіть на електронну пошту або телефонуйте на телефон. Працюємо цілодобово. Кінський збудник-з ним всі ваші заповітні бажання будуть реальні, купіть кінський збудник не пошкодуєте. Наш сайт тел. 89245265390 емаил [email protected]

Фізична культура не допоможе збільшити пеніс, але зміцнити здоров’я, а значить і потенцію однозначно . Ефект ви відчуєте вже через тиждень. Починаючи з 10 повторень кожного завдання, поступово збільшуйте навантаження. Стандартне вправи для підвищення потенції:

Potenciya.org/forum -офіційний форум про Віагру, Сіаліс, Левітра та інші засоби в РФ і СНД.

Хто знає, чи буває гімнастика для пеніса, від якої він ставати більше і сильніше? Адже є ж спосіб накачати біцепс в домашніх умовах. Чому не можна накачати і чоловічу гідність, щоб воно було по справжньому гідних розмірів? У кого є подібний досвід? Які вправи рекомендуєте, як часто і з якими навантаженнями.

Alisa.Donnikova Учасник Неактивний Зареєстрований: 2018-10-27 Повідомлень: 20 Репутація: [ 0 / 0 ]

та ну нафіг — не вірю.

На сьогоднішній день ринок пропонує безліч засобів для поліпшення потенції. Частина з них.

Фізичні вправи.

8 Відповідь від ruliv 2018-12-05 22:15:54.

як збільшити член форум

Чи Реально збільшити член застосовуючи креми і гелі?

Для проведення процедури масажу для збільшення члена обов’язково використовуйте змазку. Доведіть член до стану ерекції, візьміть його пальцями біля самої основи стовбура. Здійснюйте зворотно-поступальні рухи до голівки і назад, збільшуючи темп. Завдяки цьому методу кров утримується в товщі члена, а ви розтягуєте його.

Збільшення члена міф чи реальність? Чи можна збільшити член? Розкриваємо всю правду!

Сторінки 1.

Постійні тренування приведуть до хорошого результату . Для заспокоєння і розслаблення члена можна робити круговий масаж, використовуючи при цьому зволожуючий крем на травах.

Реквізити фірми: ТОВ «КРАЩА потенція» 129301, РФ, Москва, вул. Космонавтів, д. 7, стр 2, офіс 14. ІПН 7713723040, КПП 771791081, ОГРН 1127845653290.

Переглядають тему: 1 гість, 0 користувачів.

cbb.b13 новий учасник неактивний зареєстрований: 2019-01-23 Повідомлень: 4 репутація: [ 0 / 0 ]

Багатьох представників сильної статі особливо хвилює, як виглядає їх чоловіче достоїнство. Переглядаючи порнографію, читаючи численні інтимні історії, тематичні форуми і чати, ми розуміємо одне – хто б що ні говорив, а розмір має значення.

На кінцевих етапах рекомендується носити екстендер близько 4-6 годин на добу, або по 2-3 години кілька разів на день.

Як це працює? Міф чи реальність?

Тут ви зможете поговорити про кращих засобах дженериках: Віагра (Viagra), Сиаліс (Cialis), Льовітра (Levitra) для підвищення потенції у чоловіків, а також про препарати: Дапоксетін (Dapoxetine), Спрей Студ 5000 (Stud 5000) для продовження тривалості статевого акту, посилення яскравості оргазму, ВигРХ Плюс (VigRX Plus) для збільшення розміру члена, Волум Пілс (Volume Pills) для підвищення вироблення сперми і про багатьох інших таблетках. Крім того, на цьому форумі про препарати для лікування поганий ерекції, можна прочитати реальні відгуки про засоби для посилення потенції, оргазму і не тільки, а також про те, як швидко підвищити потенцію, лікувати імпотенцію, збудитися, продовжити секс, довго не кінчати, посилити оргазм, підвищити кількість і якість сперми, збільшити розмір пеніса, про народні засоби для підняття потенції, затримки сім’явипорскування, збудження і багато інші цікаві теми про чоловічу силу, секс, інтим, потенцію і все що з цим пов’язано.

Чи можливо збільшити розмір члена народними методами, різними травами і відварами? Ні, звичайно. Але підтягнути потенцію можна дуже непогано .

Безліч інтимних магазинів пропонує широкий вибір насадок будь-якого розміру, кольору і форми. Це-найоптимальніше рішення для чоловіків, які хочуть збільшити пеніс на час інтимної близькості без будь-яких витрат. Насадка гарантовано додасть члену кілька сантиметрів, посилить ерекцію, а також продовжить статевий акт. Матеріал, з якого зроблено пристосування, повинен бути м’яким і еластичним – використовуйте силікон або латекс. Збільшення члена за допомогою насадки – тимчасовий, але дуже цікавий спосіб.

Всі препарати можна умовно розділити на три види:

Чи можна збільшити розмір пеніса за допомогою харчування?

Чи Реально збільшити розмір члена джелкінгом?

чоловіків силу і впевненість у собі.

Всі інгредієнти змішайте разом і залиште в прохолодному місці на 5 днів, після чого процідіть. Приймайте по одній маленькій ложці кожен раз перед їжею. Якщо у вас є можливість знайти пастернак – щодня з’їдайте його по 2-3 ст. ложки (можна подавати як гарнір або салату) або випивайте половину склянки настою з насіння цієї рослини.

Перед вправами потрібно прогріти ваше інтимне місце. Прийміть душ, зробіть компрес з теплою водою і приступайте до занять. Міцно, але обережно стисніть головку і максимально потягніть член в сторону від себе. Після 5 хвилин відпочиньте, відновити кровообіг невеликим масажем, повторіть вправу 4 рази, потягуючи член в різних напрямках. Не забувайте відпочивати!

Джелкингом називається розтягування члена для його подальшого збільшення. Плюси методики – простота, швидкий ефект, ніяких матеріальних вкладень.

Экстендеры.

Джелкингом можна збільшити пеніс приблизно на 2 — 2,5 см.

Тренування з помпою дозволяють поліпшити кровообіг і еластичність судин, внаслідок чого пеніс збільшується в довжину і товщину. Стандартна помпа складається з пластикової колби з приєднаним до нього насосом і латексним ущільнювачем. Вводячи член всередину колби, щільно приєднуйте її до тіла-тільки тоді ви досягнете потрібного ефекту. При першому використанні не тримайте помпу більше 5 хвилин. Оптимальний час для наступних вправ – 15-20 хвилин. Відкачуючи повітря з помпи, ви формуєте зону зниженого тиску навколо члена, що викликає до нього приплив крові.

Народні методи.

Лежачи на спині, розслабте руки і покладіть їх уздовж тулуба, зігніть ноги так, щоб ступні впиралися в підлогу. Зробіть кілька рухів тазом вгору і вниз. Стоячи з випрямленою спиною, опустіть вниз руки. Імітуйте ходьбу, високо піднімаючи коліна і притискаючи їх до живота. У положенні стоячи трохи зігніть коліна. Присідайте, згинаючи і розгинаючи їх, напружуючи при цьому м’язи сідниць.

Як я збільшив пеніс на 3,5 см за 14 днів?

Це унікальний засіб, створений вченими за рецептами могутніх стародавніх вікінгів, яке.

Під час реабілітаційного періоду потрібно приймати антибіотики, ретельно дотримуватися гігієни, а також проходити періодичний огляд у лікаря. Після операції рекомендується утриматися від статевих актів на три тижні.

Екстендер протягом декількох місяців надає розтягуюче дію на тканини пеніса, в результаті чого відбувається поступове поділ клітин і приріст загальної маси пеніса. Питання: пеніс складається не з м’язової тканини, а з печеристого тіла, клітини якого не діляться у результаті розриву як м’язові, тоді за рахунок чого відбувається приріст?

Чи можливо збільшити розмір статевого члена цим способом ? Російські компанії пропонують чоловікам скористатися таблетками і біодобавками. Виробники обіцяють підвищення сексуальних можливостей, тривалу ерекцію і контроль за еякуляцією, посилення оргазму і впевненість у власній силі, а також позитивні зміни в обхваті члена.

Багато чоловіків впевнені, що збільшення члена-це міф. Воно й зрозуміло. Рекламні банери, вискакують незрозуміло звідки, нав’язливі пропозицію купити «чудодійний крем», віруси, якими напхані подібні сайти – все це викликає тільки недовіру. Проте, відповідь на питання » чи можна збільшити розмір статевий орган — — так, та й тільки так! Це абсолютно реальна процедура. Для цього існує маса дієвих методик, ефективність яких ми обговорили в цій статті.

Збільшити член описаними способами навряд чи вийде, але проблем з ерекцією і тривалістю статевого акту у вас точно не буде. Харчуйтеся помірно-пам’ятайте, що зайва вага не сприяє гарної потенції і міцної ерекції.

Чи можна збільшити член?

Користуйтеся цією методикою і задовольняйте своїх жінок в ліжку! Замовляйте Пріап гель і починайте застосовувати джелкінг. Удачі вам!

Я придбав крем на домашній аптеці, хоч він мені і допоміг, але я не дуже задоволений результатом, тому що в рекламному слогані вони обіцяють збільшення аж на 4 див., а в реалі вийшло всього близько 2 див., хоча для тих, у кого наприклад 8 см, йому і +2 буде за щастя — нікого не агітую, вирішувати вам особисто Не знаю, скільки він зараз коштує, я брав близько 1500, за ці гроші в принципі піде.

Чи можна збільшити статевий орган використовуючи помпу? Надовго не вийде, але як один з варіантів збільшення розмірів на короткий термін безпосередньо перед сексом — саме те!

Екстендер-ортопедичний інструмент з металу, пластику та силікону. Метод збільшення члена полягає в розтягуванні. Протягом одного тижня – звикання, потрібно надягати пристосування при вкручених штангах на 30 хвилин. Поступово штанги викручуються, наприклад: через 20 хвилин викручуйте на сантиметр, через наступні 20 хвилин – ще на один. Сенс тренувань полягає в поступовому збільшенні навантаження.

Дослідження застосування екстендера PeniMaster Pro під загальним керівництвом доктора В. Монкада показало значну перевагу PeniMaster в ефективності перед іншими конструкціями екстендерів. Результати при використанні протягом 12 тижнів показали збільшення довжини в середньому на 1.8 см, збільшення обсягу та виправлення кривизни на 40%. Особливо відзначено, що у більшості пацієнтів носіння переносилося легко, без особливих проблем. У більш ранніх тестах від носіння петльових моделей екстендерів відмовлялася більшість пацієнтів. Текст дослідження і більш докладно про нього можна прочитати тут.

Відповіді 53.

як збільшити член форум

Харчування і чи можна збільшити статевий член правильно їдять?

Якщо ви користуєтеся мазями або кремами, відбувається збільшення потоку крові і насичення клітин необхідними вітамінами. Якщо ваш спосіб – розтягування за допомогою фізичних вправ або пристосувань, тканини члена адаптуються під задані параметри і поступово нарощують тканинну структуру. Деякі чоловіки цілком успішно використовують хірургічний метод.

Наприклад, дуже непогано зарекомендували себе Перуанська Мака і краплі Молот Тора. ДО ІНШИХ не менш ефективних засобів можна віднести:

Позитивний вплив на здоров’я чоловіків надає часник – потрібно з’їдати пару зубчиків кожен день. Налягайте на гарбузове насіння і мед – ще на Русі їх використовували як афродизіаки. Пийте сік моркви з медом і імбиром, їжте горіхи за деякий час до їди. Також на підвищення потенції добре впливають морепродукти. Не забувайте про рибу, курячі та перепелині яйця, а також фрукти та овочі.

Чи можливо збільшити розмір статевого органу за допомогою екстендера? Так, використання інструменту дозволяє збільшити довжину члена на 2-4 см.

Збільшення розміру члена – не міф, придуманий рекламними компаніями в пошуках наживи. Такі кошти дійсно існують, а який метод збільшення вибрати, вирішувати виключно вам. Остерігайтеся прострочених і підроблених товарів, не нехтуйте рекомендаціями лікарів і будьте щасливі в своєму сексуальному житті!

Високий ризик виникнення наслідків пов’язаний з хірургічним втручанням. Після операції по збільшенню члена може спостерігатися невеликий підйом температури. У перший час після операції може відкритися кровотеча, з’явитися гематома, інфекція або тривалий набряк. Чутливість головки члена може збільшуватися і зменшуватися, під час ерекції можуть виникати болі. Іноді у пацієнта змінюється кут ерекції (статевий член дивиться не вгору, а вниз або вперед).

Ну а 1.5 см бонус, теж приємно.

Якщо ви дуже довго практикуєте джелкінг або масаж , ваш член може потемніти, а вени збільшитися і стати помітніше. Іноді можна помітити появу невеликих, схожих на укол плям на голівці. При цьому більшість симптомом не становлять небезпеки для здоров’я і проходять самостійно за пару днів.

На сьогоднішній день немає ніяких причин вважати, що ерекція від екстендера стає гірше. Навпаки, зазвичай тканини пеніса реагують підвищеним тонусом на навантаження, і ерекція з лібідо збільшуються. В клінічних умовах, під час досліджень, зниження ерекції не спостерігалося: http://feedback.extender24.ru/forums/7-baza-znanij/topics/14940-issledovaniya-po-ekstenderam-uvelicheniyu-penisa-i-bolezni-pejroni/.

Зараз у мене спортивний інтерес.

Одним з варіантів домашнього збільшення пеніса є чудотворний медовий бальзам . Склад, приготований за старовинним рецептом, допоможе вирішити всі проблеми з потенцією. Його легко зробити вдома: вам знадобиться півкілограма меду, стільки ж подрібнених листків алое, 500 г сухого вина.

ТІЛЬКИ СЬОГОДНІ! Ціна на Пріап гель-147 рублів! – товар обмежений! Замовляйте!

Офіційний форум магазину засобів для потенції — Potenciya.org.

Часто стали попадатися в інтернеті висловлювання організованої групи людей з 2 або 3 осіб (під різними ніками, але стиль написання один) що від екстендера пропадає або погіршується ерекція . У нас інші дані. Можливо вони зацікавлені в цьому твердженні або як варіант використовували конструкції екстендерів застарілі, або займалися за «супер секретним» програмами тренувань, які не прийнятні. Дмитра попрошу прокоментувати про екстендер і ерекцію.

3 КРАЩИХ СПОСОБИ ЗБІЛЬШИТИ ПЕНІС!

Які можуть бути наслідки?

Привіт друзі! Мене звуть Микита Корабльов , я популярний блогер і до недавнього часу володар пеніса в 13см! Так, так – саме в 13см! Але я вирішив змінити свій член і у мене вийшло! Про це я і хотів розповісти.

Великих розмірів вам друзі!

Помпи і чи можна збільшити пеніс застосовуючи їх?

Коли у тебе маленький – твоя дівчина, звичайно, намагається заспокоїти, сказати, що головне не секс, а душа і все таке інше. Але я молодий і здоровий мужик, мені було 25-і я вірив у ці бредні. До того моменту, поки мені не надіслали відео, де її прут два здорових мужика. Ось тобі і «секс не головне».

denim0007 новий учасник неактивний зареєстрований: 2016-11-17 Повідомлень: 4 репутація: [ 0 / 0 ]

У деяких будова пеніса відрізняється-тому деяким так складно його збільшити з допомогу Пріап гелю. Але вихід є! Генетику і будова пеніса не виправити, але можна застосовувати різні вправи і методики масажу члена (джелкінг) і разом з Пріап гелем ця методика дає РЕАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ! Після декількох років пошуків і величезної кількості методів які я випробував я нарешті знайшов свій метод, який працює: PRIAP ГЕЛЬ + ДЖЕЛКІНГ зміг збільшити мій член на 3,5 см за 14 днів , а через кілька місяців тренувань ще на 1,5.

Найефективніший і перевірений — крем Titan gel. Наш огляд можна прочитати тут, а практичним досвідом застосування крему блогер Сергій Корабльов поділився з нами за цим посиланням. Клікайте! Можна скористатися різними вправами для збільшення члена. Ну і, звичайно, хірургічний шлях — найбільш небезпечний.

*** Ніхто не замислювався тоді придумувати прилад для збільшення члена,

Виходячи з досвіду застосування апарату для росту кістки при переломі ноги, щоб подовжити ногу,або ноги, добре розглянути цю операцію з точки зору того що, все тягнеться по різному, шкіра росте один термін, нерви інший, уретра свій термін, вени і судини теж ростуть різний термін. За два дні нічого не зросте. Роки три 5 тоді буде результат.

Добрий день, чи проводилися клінічно дослідження носіння екстендера, якщо так чи можна отримати назви робіт або повний текст публікації?

Якщо ви зібралися використовувати екстендер , то поставтеся до цього з великою відповідальністю, як бодібілдер готується до змагань, адже ці люди знають що без самодисципліни і без контролю над режимом, харчуванням і відпочинком їх результати будуть досить незначними або взагалі будуть відсутні. Екстендер — може дати точок для зростання пеніса, але дозволить ваш організм йому вирости залежить тільки від вашого способу життя. Якщо ви не готові до режиму, правильному харчуванню, і поетапним тренувань від малого до більшого даючи організму звикати поступово протягом місяців, то не купуйте цю приблуду, інакше це буде дорога і марна річ у вашому будинку.

Широке розмаїття методів збільшення Вашого (або будь-якого іншого) пеніса представлено в цьому розділі.

Лигаментотомия – збільшення пеніса хірургічним шляхом, при якому використовується загальний наркоз. Тривалість операції – приблизно 20 хвилин. Хірург робить маленький розріз в мошонці, відкриває спеціальні волокна підтримує зв’язки, розрізає їх скальпелем. Закрита частина члена витягується, фіксується, а рана зашивається. Операція створює умови для збільшення статевого органу.

Я вирішив, що пора з цим кінчати і почав вивчати тонни літератури по збільшенню пеніса. Дивився іноземні відео, перекладав англійську літературу в пошуках комплексу заходів, який може мені допомогти. Почав пробувати джелкінг, різні народні методи, креми і гелі, помпи і все таке інше.

Контрольоване клінічне дослідження в Британському журналі урології про застосування PeniMaster Pro:

Дякую за відгуки, але краще їх залишати в топіку відгуки за экстендеру (звертаю увагу, що є акція безкоштовна доставка аксесуарів за відгук. І вам приємно і іншим корисно почитати відгуки). Будь ласка задавайте тут питання за вашими сумнівами в роботі екстендера.

Наддовгі сети на великому натягу можуть призводити до травм шкіри, також виникає дискомфорт при такому тривалому носінні. В принципі мало у кого є можливість носити по 5 годин поспіль.

На цьому сайті ви рекомендуєте для максимального результату придбати вакуумно-адгезійний екстендер. Однак в інтернеті мені траплялася інформація, згідно з якою після використання даного типу екстендерів на голівці члена з’являються якісь «пупиришки», сама головка набуває неприродно-синюшний колір і т. д. Мабуть, кожен тип екстендерів володіє своїми негативними побічними ефектами. Однак не хотілося б зіткнутися з серйозними проблемами зі здоров’ям, купивши найбільш дорогий апарат.

Не зовсім так, але це близька аналогія.

Набуває, тільки від петльових екстендерів, так як там силіконовий джгут або ремінець сильно обмежують кровообіг в голівці, це друга за частотою скарга (після гострого болю) від власників «механіки». У PeniMaster Pro такого ефекту немає. Щодо «пухирців» не зустрічав такого, швидше за все це ЗПСШ, а не екстендер. Можуть бути при неправильному застосуванні травми шкіри голівки, але нічого фатального або перманентного бути не може, потрібно уважно ознайомитися з інструкціями і звертатися в наш Центр підтримки у разі труднощів.

Також, якщо вже є проблеми з ерекцією, то краще відмовитися від покупки екстендера, так як теоретично екстендер може їх загострити. Краще звернути увагу на апарати для відновлення ерекції Viberect. Відгуки по них хороші.

До речі, носити почав через викривлення, тепер все нормально!

Екстендер — обман.

Якщо ви стали носити екстендер, і спостерігається зниження ерекції, то це пере тренованість тканин, і ерекція стала млявою від занадто великого навантаження. Однак досить перервати заняття і за пару днів ерекція повністю відновлюється.

гучний Тонгкат Алі Платинум; не потребують реклами капсули Ловелас Форте; знаменитий спрей М-16; а також набирають популярність Эроган і Сила Марала.

Чи Правильно я розумію, що процес штучного збільшення члена ідентичний процесу зростання м’язової маси при тренуваннях в спортзалі? І стало бути, для забезпечення найкращого результату необхідне дотримання трьох умов: 1 — поступового збільшення навантажень, 2 — перед тренуванням — «розминка», 3 — правильне (багате білком) харчування. Екстендер відноситься до першого пункту, добавка з L-аргініном — до третього. Чи можна віднести до другого гідропомп? Наскільки вона ефективна?

Також за 10 років роботи ми не отримали жодного відгуку, де б ерекція пропала від носіння екстендера.

Ні у кого, хто реально займався з екстендером, не став менше обсяг, такі «відомості» я читав тільки на сайтах, які продають диво-засоби — «типу ось, від екстендера стає тонше, а у нас приріст 7 см в тиждень і в довжину і в товщину».

***сама головка набуває неприродно-синюшний колір.

*** по-переходивши на всі посилання, які були використані як аргументи.

Продовжу аналогію з тренуваннями в спортзалі. Якщо їх припинити на довгий час, то» накачана » м’язова маса поступово піде. В рекламах екстендерів вказується, що отриманий результат залишиться на все життя. Питання: у чому специфічна відмінність тканин пеніса від м’язових тканин в цьому відношенні? Чи і тут напрацьований результат буде поступово приходити в генетично закладену норму?

Сорі за помилки, не докопуйтеся до слів, читайте між рядків.

А за рахунок чого відбувається збільшення члена в окружності? адже екстендер розтягує пеніс в довжину. Навпаки, я читав в інтернеті, що використання екстендера призводить до зменшення товщини члена (хоча в довжину, як запевняють, росте).

***Продовжу аналогію з тренуваннями в спортзалі.

як збільшити член форум

*** процес штучного збільшення члена ідентичний процесу зростання м’язової маси.

В цілому, у здорової людини проблем з ерекцією від носіння екстендера бути не повинно. Головне-не підвищувати надмірно навантаження, правильно пройти період адаптації до навантажень. Також важлива конструкція екстендера, щоб він не травмував шкіру, не було болю в пенісі після носіння, щоб користувач міг вести нормальне сексуальне життя. В цьому плані найкраще зарекомендували себе вакуумно-адгезійні моделі PeniMaster не пошкоджують шкіру голівки і не перетягують стовбур фіксуючими елементами.

В іншому згоден на 100%, завзятість і методичність носіння, режим — це найголовніше в носінні екстендера.

***3.Живіт вагітних жінок при вагітності у жінки змінюється гормональний склад, що закладено природою. Змінюється обмін речовин, шкіра в місці живота розтягується напевно за рахунок колагену і еластину, і їх рівень в період вагітності буде підвищений.

що б не вводити смуту в уми людей треба пояснити для чого взагалі потрібен екстендер. Є таке захворювання як «хвороба Пейроні» — це коли член викривлений в слідстві будь-якої причини (вроджена аномалія, неправильний розвиток члена,. ) і для лікування придумували різні методики в тому числі і розтягування — фіксовані (примітивні пристрої на кшталт екстендер а) і динамічні (що те типу джелкінга). І найефективнішим способом виявився метод статичного розтягування. Ніхто не замислювався тоді придумувати прилад для збільшення члена, але як виявилося побічна дія статичного розтягування пеніса для його випрямлення стало саме подовження. Звичайно сучасні екстендер не зробить ваш член в половину більше, але все ж трохи довше він стане. Вся проблема в користуванні екстендер а — це відсутність дисципліни у тих, хто його купує. Всі бажають знайти результат в короткі терміни не замислюючись про те як працює їх організм. Важливими фактороми при використанні екстендер а є режим, харчування і відпочинок. Якщо ви будете погано харчуватися організм не буде виробляти нові тканини, йому буде простіше позбавиться від пошкоджених (тому у деяких користувачів екстендер а може проявитися навіть зворотний результат), якщо не будете відпочивати як слід організм не буде виробляти нові тканини, він буде втомленим і залікує травму в дусі «а.. і так зійде» , якщо не буде режиму, то організм буде економити свої «відновлювальні заначки» і бажаний результат буде приходити дуже дуже повільно. Так само не потрібно забувати про перетренованість — це може привести до травм які в майбутньому відгукнутися дуже неприємними наслідками.

Чим раніше починається розтягнення пеніса (в розумних межах), тим звичайно результат краще. Екстендер також потрібно носити довго і методично. Проте є результати і у молодих, і у більш дорослих користувачів, не менш важливим параметром є індивідуальна схильність до зростання.

2) дуже бажано розігріти тканини пеніса перед сетом екстендера. Теплою водою, або грілкою. Можна використовувати гідропомпу (проте спочатку варто розібратися з носінням екстендера — не підключати відразу велике навантаження знову ж таки, якщо екстендер носите без проблем — можна підключати гідропомпу). Особливо ефективний розігрів у разі коли тканини погано тягнуться — тобто після сету пеніс не витягнуть, не відбувається його розтягування під навантаженням.

За все життя мочка вуха не зросте до такого розміру, на який її можна виростити за пару місяців тунелем.

Найближчим часом будуть результати по новому дослідженню щодо застосування екстендера при Пейроні.

Ношу екстендер майже два роки ,в діаметрі не додав у довжину +1.5 див. Є свої методи і думки з приводу поєднання вправ.

Я носити намагаюся як і апарат елізарова, майже цілодобово. Іноді звичайно роблю вихідні. Вообщем все працює, кому цікаво,мій нік Море на форумі Гратіс.

На практиці відкат результату є, але дуже невеликий — якась частина результату пов’язана з розтягом пеніса після сетів екстендера. Це приблизно 0.5 см. Для закріплення результату потрібно займатися не менше 6 місяців. Це стосується не тільки самого пеніса, але і, наприклад, його крайньої плоті — у НУПеров, що займаються джелком є поняття «індича шия», так як при джелке сильно тягнеться крайня плоть, і вона відповідно сильно збільшується, потім її доводиться хірургічно обрізати, сама вона нікуди не дівається. Приклад з тунелями у вухах я тут вже наводив, і інші приклади в темі теж є.

Тому, хто тут говорить, що, — це обман, якби !- не було проблем з коротким стволом, він би не писав цю статтю.

***2. «Жирафьи» шиї — результат довгого і наполегливого носіння з самого раннього віку ( з 5 років), коли ще весь організм росте.

Частка правди тут є. Дуже високі навантаження можуть спровокувати ущільнення туніки-білкової оболонки пеніса. Хоча ерекція при цьому не порушується, зростання буде відсутнім. Тому ми всіляко намагаємося донести до користувачів, що великі навантаження, особливо на початку застосування, не ведуть до швидкого зростання, а лише підвищують ймовірність травм і можуть призвести до такого ущільнення.

На сайті йдеться про 3-х годинах. І пояснюється тим, що необхідно відновлювати кровообіг в члені. Але кровообіг порушується в петльових і ремінцевих типах екстендера. Або і в вакуумно-адгезійному також?

Ефект від розтягування, (коли після сету видно, що пеніс витягнуть) проходить протягом години-двох. І то, якщо після сету настає ерекція, то пеніс буде більше, так як запалі тіла Тривимірні, і, якщо їх розтягнути, вони приймуть більше крові і пеніс буде масивніше.

Також я читав на відповідних форумах, що з-за екстендерів можливо отримати захворювання яєчок — тому, що кільце екстендера тривалий час робить сильний тиск на мошонку.

Такі випадки мені не відомі, на форумі Петровича Р. Ю. теж таких випадків не було. На мошонку екстендер не тисне, кільце впирається в основу члена.

Справа в тому, що не розтягування призводить до збільшення пеніса в довжину, а його зростання.

1. Тунелі в мочці вуха — мочка вуха росте протягом усього життя.

Поступово в результаті постійної дії розтягування починається приріст клітин. І клітини знову ж мають тривимірну структуру, тому зростання пеніса в довжину буде викликати зростання і його обсягу. Найчастіше зростання обсягу незначний, але це залежить від індивідуальних особливостей, у деяких навпаки чомусь обсяг наростає активніше.

Не зовсім так, екстендер спочатку використовувався для фіксування пеніса в новому положенні після операції по збільшенню пеніса — лігаментотоміі. Це було близько 30 років тому, тоді ж було проведено дослідження в Данії, яке показало успішний результат при окремому застосуванні екстендера. У боротьбі з Пейроні экстендеры стали застосовуватися порівняно недавно, більшість лікарів вважають цю практику експериментальної, найкращі результати виходять при суміщенні екстендера і колагенази, яка розм’якшує білкову бляшку, і дає їй розтягнутися.

Тут доречна аналогія з апаратом Ілізарова — якщо подовжувати їм ноги наприклад, то вони не стануть тоншими, тіло людини — це не гумка, яка стає тонше при розтягуванні.

Щоб однозначно відповісти на таке питання, потрібно провести дослідження з контрольною групою і групою, яка отримує додатковий протеїн, таких досліджень немає. Так що залишається тільки покладатися на суб’єктивні враження — було кілька відгуків, де користувачі говорили про поліпшення росту від протеїнових добавок. У теорії, білки-основа не тільки м’язової, але і більшості інших тканин, тому ефект повинен бути. У нас в асортименті є спортивна добавка з L-аргініном, який є будівельним блоком білка і викликає секрецію гормону росту.

***1. Тунелі в мочці вуха — мочка вуха росте протягом усього життя.

У результаті вищесказаного мною виходить, що можливо член і буде збільшуватися в розмірах, але за рахунок утворення НЕ нових клітин печеристих тіл , а сполучної тканини . а це тягне за собою ослаблення потенції пеніса.

Але, а якщо це все ж не так. І в ДІЙСНОСТІ збільшення члена відбувається за рахунок мікро травм і утворення сполучної тканини. Адже тоді ставиться на ваги «збільшення пеніса» і «непрацюючий орган».

Згоден щодо екстендера. Легко і просто носити, і за півроку мінімум член виростає на 2-3 см. Тільки треба правильно застосовувати!

Зростання м’язової тканини, крім тренувань, сприяє і правильне харчування (з підвищеним вмістом білка). Помічено вплив прийому їжі з підвищеним вмістом протеїну на ріст члена (разом з використанням екстендера)?

Навантаження в кілограм не може завдати такі травми, які б викликали фіброз. Якщо взяти величезні навантаження у бодібілдингу для прикладу, то там відбуваються реальні мікронадриви м’язової тканини, і це не призводить до її заміни на сполучну, для цього потрібні дуже серйозні травми. В цілому в пенісі немає тканин з якимись дуже особливими властивостями, тканини пеніса існують за тими ж законами, що й інші. У них також відбувається регенерація, клітини діляться все життя і т. д.

1) так, навантаження повинні збільшуватися поступово, це обов’язкова умова. Без періоду адаптації часто настає перетренованість тканин, і відсутність росту. Детально про адаптаційний період можна прочитати тут.

Дійсність перед Вами. Экстендеры не один десяток років використовуються, а передбачуваних Вами випадків немає.

***можливо також вважати, що вони можуть приймати якісь рослини, відомі лише їм, що збільшує рівень тестостерону в крові.

***по моемому не поганий матеріал,який в чомусь доводить мою впевненість, що екстендер не більше, ніж маркетинг. А Ви посиланням не помилилися? Там матеріал про те, що екстендер ефективний, і відео в якому доктор Бакирханов розповідає про використання екстендера. Сам доктор Бакирханов, до речі працює з нами і методику використовує на своїх пацієнтах.

Може я щось не дочитав за Вашими посиланнями, Ви мені тоді процитуйте, той матеріал, який чимось доводить Вашу впевненість.

Це механізм зростання, а ми розглядаємо, як його запустити. У разі екстендера підвищений рівень речовин, що відповідають за ріст, виникає як відповідь на зовнішній вплив — постійне розтягування. Живіт після вагітності не зовсім зникає з простої причини — велика кількість нових тканин не може просто так зникнути.

***адже екстендер розтягує пеніс в довжину. Навпаки, я читав в інтернеті, що використання екстендера призводить до зменшення товщини члена.

Не зовсім зрозумів, які є посилання у вигляді, ні в одній з посилань немає інформації про те, що від розтягування відбувається фіброз тканин. У будь-якому наведеному випадку зростання тканин від розтягування не відбувається заміни тканини фіброзної сполучною тканиною. Наприклад, коли з допомогою підшкірного еспандера вирощується нова шкіра для пересадки, то хірурга потрібна саме шкіра, а не сполучна тканина, і саме шкірна тканина наростає.

5. Плем’я Садху — розтягнення пеніса починає відбуватися з дитячого віку, можливо також вважати, що вони можуть приймати якісь рослини, відомі лише їм, що збільшує рівень тестостерону в крові, що додає їм ще зайві сантиметри. І все це витягнення пеніса відбувається до того, коли пеніс ще росте сам по собі . До речі, також мене збентежив факт — не бачив жодного Сатху, який маючи значний орган в стані ерекції, вони у них висять, як хоботи. стало бути, можливо не працюють органи, через отриманих травм при різних маніпуляцій з ним. А травма — призводить до сполучної тканини.

Я звичайно, можу бути не правим, але . іншої інформації з біології у мене немає. Чи так це?

3. Подвійне підборіддя, зморшки тощо . як раніше згаданий живіт, це все ШКІРА, а шкіра-це орган людини, клітини якого діляться все життя, відбувається їх регенерація. З віком регенерація клітин шкіри зменшується, як зменшення вмісту в ній певних речовин.

***Пацієнту Петровича Р. Ю. швидше за все була зроблена операція лигаментотомия, після якої обов’язково використовується екстендер Збільшення пеніса на новому місці після лигаментотомии відбувається за місяць приблизно, і дає результат близько 1.5 см в довжину. Інший результат отриманий в результаті зростання пеніса, за багато місяців застосування екстендера.

*** Але я думаю знайдуться бажаючі спробувати за допомогою екстендера збільшить свій член і при цьому ще стати обличчям Вашої компанії. Уявляю: його фотографію і поруч результат: до і після. Ми пропонували це багатьом нашим клієнтам, проте це досить сумнівна слава в Інтернеті. Прославиться в соцмережах, як людина розтягує свій пеніс, всупереч Вашим припущенням, не хоче ніхто.

2. «Жирафьи» шиї — результат довгого і наполегливого носіння з самого раннього віку ( з 5 років), коли ще весь організм росте.

3) про харчування вже писав.

Далі по пунктах-повторюся, ви приписуєте білковим оболонкам і кавернозної тканини якісь особливі, незвичайні властивості, які не притаманні не однієї з тканин людини.

3. Живіт вагітних жінок при вагітності у жінки змінюється гормональний склад, що закладено природою. Змінюється обмін речовин, шкіра в місці живота розтягується напевно за рахунок колагену і еластину, і їх рівень в період вагітності буде підвищений. Наскільки я знаю, не для всіх жінок великий живіт в минулому проходить безслідно в сьогоденні, а саме місця тріщин на шкірі заповнюються сполучною тканиною.

Після певного віку рецептори втрачають чутливість до тестостерону, невелике збільшення тестостерону в крові ніяк не вплине на розмір.

***Я розумію, що Ви скажете, спробуй! а потім говори, практика вирішує все.Але, а якщо це все ж не так. І в ДІЙСНОСТІ.

4. Губи — шкірно-м’язовий орган, коментарі зайві, що таке м’язова тканина зрозуміла всім.

Взагалі я проти подібних аналогій, тому що якщо процеси схожі в одному, не означає, що вони ідентичні у всьому. «Накачування» м’язів і зростання тканин від розтягування — різні процеси, і за принципом, і за видами тканин, що беруть участь в зростанні. Тому я вам відразу сказав що це близька аналогія, але все не зовсім так.

Я розумію, що Ви скажете, спробуй! а потім говори, практика вирішує все.

По другій посиланням: Думка «специастов» з Інтернету, які в очі не бачили ні екстендера, ні людей, які з ним займалися, тільки шкодить. Наприклад у нас часті випадки, коли лікар робить лігаментотомію, і при цьому не використовує екстендер, так як «допомогти може тільки хірургія», природно, що результату від такої операції немає ніякого. Якщо лікар стверджує, що екстендер йому не потрібен, його кваліфікація відразу ставиться під питання. Лікар, який дає поради у вашому посиланні — не хірург, а» міжнародний тренер з питань сексуального та репродуктивного здоров’я, планування сім’ї», сексопатолог. Якщо хтось чогось не знає, то це не означає що цього немає. Хірурги-практики наприклад, визнають ефективність екстендера.

*** Поясніть-зніму тему: «Екстендер-це обман !»Екстендер об’єктивно працює, незалежно від того, знімаєте ви тему чи ні.

На практиці виходить, що горезвісних проблем з ерекцією ні в кого які займалися немає, незрозумілий сам механізм виникнення цих «проблем», навпаки, майже завжди відзначається посилення лібідо і ерекції, і таких відгуків повно. Відгуків про те, що у когось виникли проблеми — немає, є тільки туманні натяки про якісь проблеми, які неодмінно повинні виникнути, але чомусь не виникають. Покажіть мені цих людей, з проблемами від правильного носіння екстендера.

Є й негативні відгуки на нашому сайті, що не дивно. Але з тисяч проданих екстендерів негативних відгуків — одиниці. Загалом, цей форум розглядає проблеми користувачів, ті хто займається успішно, питань зазвичай не ставить. Якщо у вас виникла проблема, не соромтеся звернутися за допомогою, чим раніше ви це зробите, тим краще.

***Ще мене, Катерина, вразило: «Цей метод ще досить новий, щоб обрости такими науковими дослідженнями.»Досить новий, існує близько 40 років. Матеріали з медичних журналів у мене є, якщо володієте англійською на достатньому рівні, можу Вам надіслати. На жаль вітчизняна медицина вважає цю тему дурощами і серйозних статей російською немає, навіть згаданий тут доктор Петрович Р. Ю. пише свої статті англійською. Якщо коротко, то описані дослідження, умови терапії та її результати порівняно з контрольними групами.

Доповню своїх колег, так як вони не володіють всією повною інформацією. Почнемо з простого:

***Покажіть мені хоч одну людину, у якого поле використання екстендера член збільшився більше ніж на 1 см і при цьому не було ніяких ускладнень з ерекцією. Легко.Ось збільшення на 6.5 см., як видно на фото, проблем з ерекцією ніяких. На цьому форумі десятки щоденників учасників, і сотні займаються, проблем з ерекцією у них немає. Також близько 20 років існує міжнародний ресурс на ньому також сотні учасників, без будь-яких проблем.

*** Метаболіз-це той механізм без якого неможливе зростання м’язових волокон в результаті мікротравм, якими є надрив сполучних волокон. Це не зовсім так. Метаболізм — це хімічні реакції, при яких відбувається перетворення речовин і енергії. Тому ваша заява «він застосуємо тільки до м’язових тканин» невірно в корені. Від цього випливають і подальші омани, що «синтез білка відбувається тільки в м’язах , це не так, людське тіло має в основі білкові структури, кожні з яких ростуть і відновлюються самостійно, що було б неможливо без синтезу білка. За синтез білка відповідають ферменти, РНК-полімераза наприклад, яка синтезує РНК, і з участю амінокислот на рибосомах синтезується білок, все це є в кожній живій клітині. Якщо, наприклад, у Вас є дані про відсутність якогось з компонентів саме в клітинах печеристого тіла, мені було б цікаво це прочитати, надішліть мені посилання, якщо не важко.

Прочитавши діалог, переходивши на всі посилання, які були використані як аргументи «дійсного збільшення пеніса через розтягнення/поділ клітин», у мене виникли побоювання, що при спроби тривалого розтягування пеніса, буде відбуватися пошкодження клітин печеристих тіл, на місці їх пошкодження будуть утворюватися сполучнотканинні освіти, тобто фактично це поява внутрішніх микрорубцов. Таким чином клітини печеристих тіл будуть згодом частково заміщатися сполучною тканиною.

***А лікарі урологи-андрологи, що рекламують экстендеры, ті ж маркетологи, до яких ці ж клієнти, кому вони рекламують экстендеры, Єдине «але» — клієнти цим лікарям платять за результат, тобто за збільшення або випрямлення пеніса, а не за гарну рекламу екстендера. Ось приклад з клініки, в якій працює Петрович Р. Ю. З ерекцією все в порядку.

***А використовуючи екстендер, просто на «суху» без припливу крові в пеніс — це як мертвому припарки. В цьому випадку більш ефективний, але не факт, джелінг, основною умовою техніки якого, є на половину ерегований член. А як приплив крові в пеніс впливає на зростання пеніса?

Якою може бути максимальна довжина сету в разі використання вакуумно-адгезійного екстендера?