як збільшити член реально форум

Розмір пеніса – це актуальна тема для сильної статі. Згідно зі статистичною інформацією, багато чоловіків хочуть збільшити довжину або товщину статевого органу. Деякі чоловіки обмежуються тільки бажанням, а інші шукають способи, що допомагають збільшити фалос.

Перед тренуванням треба прискорити кровотік в пенісі. Підвищення кровообіг забезпечує теплий компрес або ванночка з гарячою водою. Вправа виконується на сухому члені, мастило/креми не потрібні.

Коли пеніс німіє, відчувається поколювання, роблять невелику перерву. Після знову повертаються до вихідного положення. Відгуки чоловіків відзначають, що з часом вдається звикнути до дискомфорту, і можна в положенні на боці навіть спати, причому з затиснутим статевим членом.

Методика має на увазі пережатие підстави статевого органу під час ерекції. Для цього використовують слюсарні хомути або кабельні затискачі. Простий спосіб – пережиму пеніса на певний час, ускладнений варіант – перетискають фалос, після виконують розтягуючі вправи.

Починати треба поступово. У перший час достатньо п’яти підходів по 15 секунд. На 2-3 тижні збільшують кількість на 3-4. З плином часу ще більше повторень.

Інші реальні методи не є настільки ефективними, як хірургічний шлях. Хоча операція показана при строго певних діагнозах . Наприклад, синдром микропениса.

Розберемося, чи реально збільшити розміри статевого органу-діаметр і довжину в домашніх умовах? Розглянемо найбільш популярні та ефективні методи, що мають багато позитивних відгуків.

Метод не для новачків, оскільки загрожує різними ускладненнями. Статевий орган збільшується в товщину і довжину, нівелюється кривизна. Тому спосіб підходить для чоловіків, які хочуть, щоб фалос стояв прямо, а не «дивився» в бік. Ефект помітний як в стані спокою, так і під час ерекції.

Зміст

Збільшення члена за допомогою операції.

Чи Реально збільшити розмір статевого органу в домашніх умовах?

Чоловік лягає на бік, ноги притискає максимально близько до грудей. Далі треба підняти ногу, яка знаходиться зверху (вона протилежна тій, на якій чоловік лежить). Потім одну руку (та, яка зверху) заводять назад до сідниць, захоплюють статевий член, після витягають за головку у напрямку до сідниць. Далі опускається піднята нога, внаслідок чого пеніс затиснутий між ніг.

Техніка джелинга являє собою банальне розтягування органу. За допомогою деяких технік також можна збільшити головку члена. Як ставляться лікарі до цього методу? Переважно вони проти. Тому що на пенісі з’являються мікропошкодження. Тому уважно вивчіть техніку виконання, щоб уникнути травм.

Як реально збільшити член? Видимий результат гарантує оперативне втручання. Але процедура має свої особливості. Причому не кожен чоловік готовий ризикнути, оскільки це пов’язано з ускладненнями після операції не виключаються проблеми з еректильною функцією.

Якщо відмовитися від носіння екстендера в відновлювальний період, то хірургічне лікування виявиться безглуздим.

Проаналізувавши відгуки, можна укласти, що Клэмпинг підходить тим чоловікам, які вже давно практикують збільшення фалоса – не менше півроку, при цьому мають мету – збільшення товщини. Довжина збільшується, але зовсім незначно.

Під час оперативного втручання розсікається (не видаляється) підтримуюча зв’язка, що дозволяє вивільнити частину статевого органу; вживлюється Під шкіру биополимерная матриця – воно сприяє активному росту сполучної тканини.

Оперативне втручання для збільшення члена – це досить дорого. Процедура здійснюється не тільки за медичними показаннями, але і за бажанням чоловіка. До плюсів маніпуляції відносять збільшення довжини статевого члена, поліпшення психоемоційного стану пацієнта, довічний результат, що дозволяє підвищити якість інтимного життя.

Незважаючи на те, що психологи говорять як чоловікам, так і жінкам, що розмір члена не так важливий для отримання задоволення в сексі, але все одно майже кожен другий чоловік комплексує через занадто маленького, на його думку, чоловічого статевого органу, а багато жінок говорять, що незадоволені розмірами члена у своїх партнерів. Не всі, звичайно, але незадоволених більшість.

Дуже важливо не перестаратися, особливо в перший місяць. В ідеалі, краще виконувати вправи раз на два дні. Тому що м’язам, в тому числі і м’язам пеніса, потрібен відпочинок.

Тому питання, чи можна збільшити цей орган і як це зробити, актуальне як ніколи. Правда, в наш час є дуже багато рецептів, і питання не стільки в їх ефективності, скільки в безпеці. Нижче будуть представлена перша десятка кращих засобів для цієї мети.

Згадаємо деякі правила фізики, щоб зрозуміти, як працює такий вид розтягування для збільшення чоловічої гідності. Важіль – просте механічне пристосування, являє собою тверде тіло, яке обертається навколо точки опори. Якщо об’єднати натуральне збільшення пеніса і фізику, то отримаємо спосіб, який забезпечує справжній результат.

Як реально збільшити член різними способами?

Ефект від сидіння на пенісі – це подовження репродуктивного органу в стані спокою. Він спостерігається через 3-4 місяці тренувань. Через 6-9 місяців занять можна побачити, що збільшився член при ерекції, оскільки вправа орієнтована на розтягнення верхніх зв’язок чоловічої гідності. Товщина члена не збільшується, залишається колишньою.

В якості підкладки допускається використовувати пластикову трубку довжиною 15-20 сантиметрів. В останньому випадку рівень ерекції знижують до 70-80%.

Член можна збільшити в домашніх умовах. Для цього використовують спеціалізовані мазі і креми, пристосування – вакуумна помпа (насоси бувають водні і повітряні), екстендер, вправи на розтягування, і навіть народні засоби, наприклад, харчову соду.

Збільшення члена відбувається внаслідок маніпуляцій доктора:

Все про те, як реально збільшити член: опис кращих способів.

Мазі і гелі. Ефект їх досягається за рахунок збільшення кровообігу в області чоловічого статевого органу. Він стає більше в розмірах і його чутливість підвищується. Від цього статевий акт стає просто феєричним. У всякому разі, судячи з відгуків. Головне-просто підібрати саме той гель або ту мазь, яка найкраще підходить саме тій людині, яка хоче збільшити член таким чином. Помпа. Цей метод ще називають вакуумним збільшенням. Який принцип закладений в нього? Наступний: за допомогою вакууму створюється область низького тиску. Тобто, якщо потрібно сказати простіше, кров насильно женеться до цього органу. В результаті цього процесу він набухає і твердне. Цікаво, що за допомогою цього методу можна підтримувати статевий орган в порушенні досить довго. Від півгодини до години. Экстендеры. У них дуже багато переваг. Найголовніше з них – універсальність. Єдиний серйозний недолік-вельми висока ціна. Але при бажанні, можна знайти цей товар за невисокою ціною, просто це не так просто. Вправи для збільшення члена. За логікою, вправи для статевих органів повинні діяти також, як і на м’язи. Найпопулярніші з цих вправ називаються «джелинг» або «джелкінг». В техніку з такою назвою входять вправи для того, щоб збільшити пеніс, завдяки своєрідному розтягування.

Основною труднощами у виконанні є мошонка. Вона заважає виконувати вправу правильно. Але з часом чоловік пристосовується. Тому, якщо перші кілька тренувань нічого не виходить, не треба впадати у відчай. Тренуватися треба протягом дня – в будь-який зручний час.

Позитивно впливає на твердість стояка, що підвищує якість сексу. Збільшує тривалість статевого акту.

Ідеально буде, якщо буде використаний лубрикант. Але на крайній випадок підійде будь-яке масло або молочко. Переходимо безпосередньо до техніки масажу: потрібно з’єднати великий і вказівний палець в коло (немов показуючи знак «ОК»), потім потрібно обхопити цим «кругом» підстава органу, а потім повільно рухатися вгору.

Якщо під час тренування пеніс на дотик холодний, шкіра стала синього, чорного або багряного кольору, з’явилися відчуття оніміння або поколювання – хомут негайно зняти.

Для цього знадобиться важіль – перекладина і точка опори. У методі поперечиною виступає пеніс в стані 90-100% ерекції. Точкою опори є великий палець руки. Зазначимо, що вправа не рекомендується новачкам, оскільки спостерігається сильний вплив на зв’язки пеніса.

Потрібно порушити пеніс до ерегованого стану і розподілити мастило по всій довжині органу. Можна замість мастила використовувати екстракти рослин. Наприклад, імбиру або евкаліпта. Вони і деякі інші рослини мають тонізуючі властивості і підсилюють приплив крові в статевий орган. У чому принадність масажу для збільшення члена ? В першу чергу, потрібно виміряти член в розслабленому стані. Це як би дозволить «вести щоденник вимірювань». Пам’ятайте, що під час самомасажу обов’язково потрібно використовувати мастило.

Після того як освоїш ці вправи, можеш порівняти результати збільшення наших читачів зі своїми і помірятися гідністю!

При відсутності чутливості статевого органу треба зробити інтенсивний масаж пеніса, щоб нормалізувати кровообіг.

У маніпуляції є зворотна сторона. Це хворобливі відчуття в реабілітаційний період, обов’язкове використання екстендера після операції – необхідно для закріплення досягнутого результату, можливі негативні наслідки, незадоволення досягнутим результатом.

Важільні розтягування статевого органу.

Переваги методу лікування травами.

Сидіння на пенісі.

Чи Реально збільшити розмір статевого органу в домашніх умовах? Відгуки чоловіків відзначають, що сприяє зростанню техніка Клэмпинг. Ця маніпуляція має на увазі «замикання» крові в статевому члені, що дозволяє створити певний тиск. Воно розтягує білкову оболонку і кавернозні тіла, що забезпечує зростання члена.

Через певний період часу зв’язка обростає ущільнювальної тканиною, що дозволяє зафіксувати пеніс назавжди.

Відео — як збільшити член реально форум (відео)

Щоб збільшити амплітуду, можна скористатися підкладкою, яка розташована між пенісом і великим пальцем.

Техніка Клэмпинга крім зростання пеніса, забезпечує наступні ефекти:

Тепер вам в загальних рисах відомо, як реально збільшити член. Рекомендуємо також з’ясувати який найпростіший спосіб збільшити пеніс.

Порядок в даному випадку-це не місце в даному своєрідному рейтингу. Тому що кожен чоловік вибирає для себе той засіб, який йому допомагає. І для різних чоловіків допомагають різні способи самостійного збільшення члена. Яке з них найкраще, вирішувати кожному самому.

Існує кілька варіацій тренувань, які допомагають збільшити розмір члена. Але принцип дії не відрізняється. У положенні сидячи треба трохи підвестися, однією рукою витягнути статевий орган за основу головки, за допомогою другої руки заводять член між ніг, щоб головка розташовувалася між сідниць. Після необхідно сісти.

Трави найчастіше не складе складності відшукати , вони продаються майже в будь-якій аптеці. А тим, хто живе в селі, ще простіше. Вони можуть взагалі безкоштовно зібрати потрібні трави на будь-якому лузі або в полі. Ті, хто всерйоз захоплюється народною медициною, вважають лікування травами нешкідливим. Фітотерапія-найбезпечніший спосіб збільшити чоловічий дітородний орган. Швидке збільшення статевого органу тим, хто п’є трав’яні настої, не вийде. Але зате ви отримаєте довговічний ефект .

Подрібнити 100 грам чебрецю, залити його окропом. Отриману настоянку, коли вона вже охолола, потрібно пити перед сніданком і вечерею. На жаль, якщо був пропущений хоч один день, доведеться все починати заново. Взяти 1 чайну ложку насіння полину, її залити холодною водою і прокип’ятити хвилин 10. Після цього напій треба охолодити і пити тричі на день. Сода не є афродизіаклом, але з її допомогою можна спробувати збільшити член. Цей продукт можна використовувати і у вигляді ванночок, і у вигляді компресів, і навіть зробити скраб з медом.

Метод загрожує побічними ефектами. Вони розвиваються в 30% випадків. Найчастіше пов’язані з недосвідченістю чоловіка, неправильними діями і бажанням швидко збільшити репродуктивний орган. При тренуваннях треба точно розраховувати час. Починають з однієї хвилини і поступово збільшують до 40 хвилин. Між 1 і 40 хвилинами може пройти 5-6 місяців.

Відео — як збільшити член реально форум (відео)

Про використання чебрецю та інших ефективних засобів.

Незалежно від способу збільшення фалоса (виняток – операція), результат виявляється далеко не відразу. Займатися доведеться регулярно, прикладаючи певні зусилля, тому треба набратися терпіння. Універсального варіанту не існує, відповідно, треба пробувати різні методи і шукати підходящий.

Техніка клемпінг для збільшення пеніса.

Багато чоловіків вважають, що операція допомагає збільшити статевий член на стільки сантиметрів, скільки хочеться пацієнту. Але це не так. Завдання хірурга – витягнути приховану частину пеніса, внаслідок чого і спостерігається збільшення.

Домогтися гарної ерекції; затиснути підставу статевого органу (хватка кільце – використовують два пальці). Стискають максимально близько до лобкової зони, тиснути на пеніс не треба. Долоня «дивиться» вниз, крайня плоть відтягнута; Потім згинають статевий член вправо, при цьому «кільце» тримає максимально міцно (пальці не повинні рухатися по стовбуру). Згинають щодо великого пальця в горизонтальній площині; Лівою долонею тиснуть на пеніс, щоб він був впритул до правої ноги. У такому положенні фіксуються на чверть хвилини; Повторити маніпуляцію, але затиснути пеніс іншою рукою. Іншими словами, відхилення буде вліво, притискають фалос вже до лівої ноги.

До популярних» дідівським «методам відноситься збільшення чоловічого статевого органу за допомогою «зірочки». Чіткої інструкції з цього приводу немає, відомо тільки, що «зірочку» слід застосовувати в тих же пропорціях, що і харчову соду.

Після того, як головка була досягнута, потрібно повторити все спочатку. Перший тиждень потрібно робити по 100 таких рухів в день. Потім – поступово збільшувати їх кількість, по 20 щотижня. Народні засоби. Є дуже багато народних засобів для цієї мети. Наприклад, за відгуками ефективно використовувати засіб з чебрецю.

Техніка «сидіння на члені» користується популярністю у американських чоловіків. Відгуків багато, в більшості вони позитивні. Сильна стать відзначає інтенсивний і значний приріст в сантиметрах. Назв у методу кілька, його називають «Fowfers» або «Lazy Ass Stretch» (ледаче розтягування за допомогою заду).

3 СПОСОБИ ЗБІЛЬШЕННЯ ЧЛЕНА!

Опції теми.

Його потрібно готувати так:

Головний побічний ефект соди для того, щоб збільшити пеніс, це сухість . Щоб уникнути цього ефекту, необхідно строго слідувати інструкції для вибраного засобу і обов’язково не перевищувати час його впливу, навіть якщо дуже хочеться. Це може принести до тяжких наслідків.

Порадуйте своїх дам прекрасним великим розміром!

Перевірений засіб №1 на ринку – крем Titan gel. Ми багато писали про нього в нашій рубриці, равзод це чи правда і чому Титан гель не продається в аптеках. Також про нього пишуть блогери – тут. Можна навчитися різним вправою – Джелкінг. А якщо його застосовувати з різними кремами – ефект буде в кілька разів краще! Помпа – теж непоганий інструмент.

Ви все ще сумніваєтеся? Звичайно, краще так і сидіти зі своїми стандартними 19 сантиметрами ( якщо у вас менше, то це зовсім сумно ), ніж спробувати. Що ви втрачаєте? Тим більше з нашою знижкою в 50% ще можна і заощадити!

Пошук по темі.

Як це працює? Міф чи реальність?

У чому небезпека застосування соди?

Всі препарати можна умовно розділити на три види:

Без сумніву, якщо соду використовувати акуратно, через кілька прийомів можна досягти неймовірних результатів. Багато відгуків підтверджує це.

На думку лікарів, будь-яке збільшення пеніса, крім хірургічної операції, небезпечно. Тому суто вам вирішувати, який спосіб збільшення статевого органу вибрати.

Є ще й такий варіант. Вам знадобиться:

Фізичні вправи.

креми короткої дії . Потрібно наносити на член за кілька хвилин до статевого акту (при цьому їх дія триває максимум дві години). Якщо ви хвилюєтеся перед сексом – це те, що потрібно: вони не тільки збільшують член, але і зміцнюють ерекцію. Довгострокові гелі, що діють на основі припливу крові . Використовуються разом з вправами і правильним харчуванням. Дія триває довше, результат закріплюється. Чи можна реально збільшити член за допомогою таких кремів? Судячи з реальних відгуків купили-їх дружини задоволені:). Допоміжні креми , ефективні тільки в союзі з іншими методиками. Не збільшують розмір, але підвищують потенцію.

Плюси таблеток – вони не мають протипоказань, їх склад – на сто відсотків натуральний. А в якості бонусу ви отримуєте збільшення чутливості головки і всього члена. Ліки потрібно приймати близько 4 місяців, по одній таблетці два рази на день,

Саме так вважають ті, хто не домігся результатів у цій справі. Саме так кажуть ті, хто: пробував джелкінг (вправи для збільшення члена) – і не зміг збільшити пеніс, мазав різними кремами і бачив лише тимчасовий ефект, застосовував помпу – і тільки розтягував шкіру. Ви хочете бути в списку цих невдах? Тоді далі не читайте .

Завдяки цим діям формується нове положення репродуктивного органу, а матриця закріплює його. Але, після операції необхідно носити екстендер. Це пристосування допомагає підтримувати те положення члена, якого досяг лікар.

Негайно припиніть використання засобу, а при необхідності навіть зверніться за медичною допомогою.

Додаткова інформація по потовщенню статевого члена з використанням гелевих імплантатів. Лигаментотмия і подовження статевого члена за допомогою екстендера.

Замість підсумків.

Клікай і замовляй Титан гель!

Реальний відгук по подовженню статевого члена.

Найефективніший метод збільшення пеніса – це джелкінг + крем Титан гель. Окремо кожен з них не працює (щоб не заявляли виробники крему), але разом вони дають РЕАЛЬНИЙ ЕФЕКТ ДО 5-7 СМ! Так чому ж все в інтернеті пишуть, що користувалися Титан гелем і він їм не допоміг? Відповідь проста. Титан гель сам по собі не збільшить ваш пеніс, тільки разом з вправами. А вправи всі лінувалися робити-тому і не блио результату!

Якщо немає вільних грошей.

сода або «зірочка»; губка (бажано, така м’яка, яку ви зможете знайти); рослинне масло (будь-яке підійде). Прийняти гарячий душ або ванну для того, щоб шкіра розпарити. Потім слід обтертися м’яким рушником. Член по всій довжині потрібно рясно змастити рослинним маслом. Зверху нанести трохи соди (чи «зірочки») Кілька хвилин потрібно масажувати статевий орган круговими рухами, використовуючи губку. Швидше за все, орган навіть збільшитися на деякий час на кілька міліметрів. Цей крок слід робити, якщо виникли в якійсь мірі неприємні відчуття. Наприклад, сухість, стягнутість. Потрібно змастити орган пом’якшувальним кремом. Ефект подовження діє кілька годин, тому буде краще, якщо ви якомога швидше зустрінетеся зі своєю коханою.

Може бути печіння і дуже сильний дискомфорт. А медики попереджають, що є ризик взагалі спалити слизову оболонку.

Збільшення члена-міф!

Є ще кілька методів. Наприклад, коли до органу прив’язують вантаж або збільшення пеніса пилососом, але не радимо їх застосовувати. Краще використовувати менш … екстремальні способи, і обмежитися наведеними в даній статті.​​​​

Як вибрати правильний метод для збільшення пеніса? Насправді їх купа. Найпоширеніші – джелкінг, помпи, крему. Джелкінг сам по собі не дасть результатів. Відчутні результати можна побачити тільки з кремом. Про це трохи пізніше. А ось помпи дають лише тимчасове збільшення, та й сильно травмонебезпечні.

Тема: реальний відгук по подовженню статевого члена.

Дорослі чоловіки часто запитують у нашої редакції в соц. мережах : чи можна збільшити розмір члена, і якщо так, як це можна зробити? Підлітків ж найчастіше цікавить збільшення не розміру, а саме швидкості росту члена. У цій статті ми вирішили зібрати відповіді на всі ваші запитання.

Постійні тренування приведуть до хорошого результату . Для заспокоєння і розслаблення члена можна робити круговий масаж, використовуючи при цьому зволожуючий крем на травах.

Тренування з помпою дозволяють поліпшити кровообіг і еластичність судин, внаслідок чого пеніс збільшується в довжину і товщину. Стандартна помпа складається з пластикової колби з приєднаним до нього насосом і латексним ущільнювачем. Вводячи член всередину колби, щільно приєднуйте її до тіла-тільки тоді ви досягнете потрібного ефекту. При першому використанні не тримайте помпу більше 5 хвилин. Оптимальний час для наступних вправ – 15-20 хвилин. Відкачуючи повітря з помпи, ви формуєте зону зниженого тиску навколо члена, що викликає до нього приплив крові.

Экстендеры.

Для проведення процедури масажу для збільшення члена обов’язково використовуйте змазку. Доведіть член до стану ерекції, візьміть його пальцями біля самої основи стовбура. Здійснюйте зворотно-поступальні рухи до голівки і назад, збільшуючи темп. Завдяки цьому методу кров утримується в товщі члена, а ви розтягуєте його.

Збільшення члена міф чи реальність? Чи можна збільшити член? Розкриваємо всю правду!

Фізична культура не допоможе збільшити пеніс, але зміцнити здоров’я, а значить і потенцію однозначно . Ефект ви відчуєте вже через тиждень. Починаючи з 10 повторень кожного завдання, поступово збільшуйте навантаження. Стандартне вправи для підвищення потенції:

Для отримання медичної консультації з питань збільшення статевого члена ви можете звернутися за WhatsApp або Viber +79257726666 або ВКонтакте, а також надіслати свої фотографії або результати обстеження, щоб визначитися з тактикою в конкретному випадку. Всі консультації безкоштовні.

Чи можна збільшити член?

Помпи і чи можна збільшити пеніс застосовуючи їх?

Добрий день! Мені 27років, я звичайний хлопець з мегаполісу. Закінчив школу з відзнакою, університет, престижна і дуже цікава робота, іномарка…спортивна зовнішність…, начитаний, красиво кажу…дівчата самі звертають увагу…можна не докладати жодних зусиль, але ось є ложка дьогтю в цій бочці меду, яка псує багато — розмір мого статевого члена в стані ерекції близько 10см. Мабуть це мало. У дитинстві була травма цього причинного місця. Потім була проблема в школі із зайвою вагою … за допомогою фізичних навантажень скинув близько 20кг «лишків» і привів себе в хороший стан. А може генетика або все в купе призвело до цих 9см. Сам як лікар зараз розумію, що зайва вага у хлопчиків це велика проблема, якій належний в першу чергу займатися батьки. Сам соромився ходить в громадський душ в залі, коли в першу чергу почав помічати, що є проблеми. По університету на урології торкалися цієї «слизької» проблеми для мене…, закрився ще глибше в себе і зробив вигляд, що цієї проблеми немає. Навчання, робота – ось куди пішов з головою. За цей час пробував зустрічатися з 2-ма дівчатами. З першою дівчиною, коли справа дійшла до найцікавішого … знайшов привід і поїхав додому. У цьому ж році серйозно закохався в молоду дівчину. Ось прям закохався. Я у неї був не перший, відразу виникла боязнь, що все зруйнується коли дійде справа до близькості…їй же є з ким мене порівнювати, а це моє слабке місце. Ці почуття дали поштовх до пошуку вирішення нагальної проблеми. Переглянув теребайти інформації, благо медичне профільне хірургічесоке освіту відразу дозволило помсти всі безглузді «чудо-методи»)) вибір припав на екстендер. По мені ця методика здалася цілком собі працездатною. Екстендерів теж безліч…вирішив взяти вакуумний. Ціна скінчено у цього приладу кусюча, але краса вимагає жертв. Через 4 дні моє замовлення було доставлено на пошту. На посилці немає ніяких позначень, що може бути всередині. А то якось соромився отримувати, раптом зрозуміють. Притопав додому, все прийшло в повному порядку … нікого обману не було. Розібрався досить швидко, все зрозуміло інтуїтивно. Почав носити, на цей момент вже ношу більше 1.5 міс, результат є і мотивація величезна. Буду відписуватися про реальні результати і свої думки, раптом комусь буде корисно )

Чи можна збільшити статевий орган використовуючи помпу? Надовго не вийде, але як один з варіантів збільшення розмірів на короткий термін безпосередньо перед сексом — саме те!

Екстендер-ортопедичний інструмент з металу, пластику та силікону. Метод збільшення члена полягає в розтягуванні. Протягом одного тижня – звикання, потрібно надягати пристосування при вкручених штангах на 30 хвилин. Поступово штанги викручуються, наприклад: через 20 хвилин викручуйте на сантиметр, через наступні 20 хвилин – ще на один. Сенс тренувань полягає в поступовому збільшенні навантаження.

Багато чоловіків впевнені, що збільшення члена-це міф. Воно й зрозуміло. Рекламні банери, вискакують незрозуміло звідки, нав’язливі пропозицію купити «чудодійний крем», віруси, якими напхані подібні сайти – все це викликає тільки недовіру. Проте, відповідь на питання » чи можна збільшити розмір статевий орган — — так, та й тільки так! Це абсолютно реальна процедура. Для цього існує маса дієвих методик, ефективність яких ми обговорили в цій статті.

Якщо ви користуєтеся мазями або кремами, відбувається збільшення потоку крові і насичення клітин необхідними вітамінами. Якщо ваш спосіб – розтягування за допомогою фізичних вправ або пристосувань, тканини члена адаптуються під задані параметри і поступово нарощують тканинну структуру. Деякі чоловіки цілком успішно використовують хірургічний метод.

Народні методи.

Наприклад, дуже непогано зарекомендували себе Перуанська Мака і краплі Молот Тора. ДО ІНШИХ не менш ефективних засобів можна віднести:

Чи Реально збільшити член застосовуючи креми і гелі?

3 КРАЩИХ СПОСОБИ ЗБІЛЬШИТИ ПЕНІС!

Чи можливо збільшити розмір статевого органу за допомогою екстендера? Так, використання інструменту дозволяє збільшити довжину члена на 2-4 см.

Джелкингом називається розтягування члена для його подальшого збільшення. Плюси методики – простота, швидкий ефект, ніяких матеріальних вкладень.

На кінцевих етапах рекомендується носити екстендер близько 4-6 годин на добу, або по 2-3 години кілька разів на день.

Чи можливо збільшити розмір статевого члена цим способом ? Російські компанії пропонують чоловікам скористатися таблетками і біодобавками. Виробники обіцяють підвищення сексуальних можливостей, тривалу ерекцію і контроль за еякуляцією, посилення оргазму і впевненість у власній силі, а також позитивні зміни в обхваті члена.

Джелкингом можна збільшити пеніс приблизно на 2 — 2,5 см.

Чи Реально збільшити розмір члена джелкінгом?

Перед вправами потрібно прогріти ваше інтимне місце. Прийміть душ, зробіть компрес з теплою водою і приступайте до занять. Міцно, але обережно стисніть головку і максимально потягніть член в сторону від себе. Після 5 хвилин відпочиньте, відновити кровообіг невеликим масажем, повторіть вправу 4 рази, потягуючи член в різних напрямках. Не забувайте відпочивати!

гучний Тонгкат Алі Платинум; не потребують реклами капсули Ловелас Форте; знаменитий спрей М-16; а також набирають популярність Эроган і Сила Марала.

Багатьох представників сильної статі особливо хвилює, як виглядає їх чоловіче достоїнство. Переглядаючи порнографію, читаючи численні інтимні історії, тематичні форуми і чати, ми розуміємо одне – хто б що ні говорив, а розмір має значення.

Харчування і чи можна збільшити статевий член правильно їдять?

Безліч інтимних магазинів пропонує широкий вибір насадок будь-якого розміру, кольору і форми. Це-найоптимальніше рішення для чоловіків, які хочуть збільшити пеніс на час інтимної близькості без будь-яких витрат. Насадка гарантовано додасть члену кілька сантиметрів, посилить ерекцію, а також продовжить статевий акт. Матеріал, з якого зроблено пристосування, повинен бути м’яким і еластичним – використовуйте силікон або латекс. Збільшення члена за допомогою насадки – тимчасовий, але дуже цікавий спосіб.

Одним з варіантів домашнього збільшення пеніса є чудотворний медовий бальзам . Склад, приготований за старовинним рецептом, допоможе вирішити всі проблеми з потенцією. Його легко зробити вдома: вам знадобиться півкілограма меду, стільки ж подрібнених листків алое, 500 г сухого вина.

Я вирішив, що пора з цим кінчати і почав вивчати тонни літератури по збільшенню пеніса. Дивився іноземні відео, перекладав англійську літературу в пошуках комплексу заходів, який може мені допомогти. Почав пробувати джелкінг, різні народні методи, креми і гелі, помпи і все таке інше.

Всі інгредієнти змішайте разом і залиште в прохолодному місці на 5 днів, після чого процідіть. Приймайте по одній маленькій ложці кожен раз перед їжею. Якщо у вас є можливість знайти пастернак – щодня з’їдайте його по 2-3 ст. ложки (можна подавати як гарнір або салату) або випивайте половину склянки настою з насіння цієї рослини.

Чи можливо збільшити розмір члена народними методами, різними травами і відварами? Ні, звичайно. Але підтягнути потенцію можна дуже непогано .

Користуйтеся цією методикою і задовольняйте своїх жінок в ліжку! Замовляйте Пріап гель і починайте застосовувати джелкінг. Удачі вам!

Психолог-сексолог Валентин Денисов-Мельников.

Увага: ваш питання ви можете задати через кнопку «Запропонувати новину» в моїх група Вконтакте — (Постав питання психологу-сексолога) і в моїй сексологічній групі — Питання буде опубліковано анонімно.

Лигаментотомия – збільшення пеніса хірургічним шляхом, при якому використовується загальний наркоз. Тривалість операції – приблизно 20 хвилин. Хірург робить маленький розріз в мошонці, відкриває спеціальні волокна підтримує зв’язки, розрізає їх скальпелем. Закрита частина члена витягується, фіксується, а рана зашивається. Операція створює умови для збільшення статевого органу.

Позитивний вплив на здоров’я чоловіків надає часник – потрібно з’їдати пару зубчиків кожен день. Налягайте на гарбузове насіння і мед – ще на Русі їх використовували як афродизіаки. Пийте сік моркви з медом і імбиром, їжте горіхи за деякий час до їди. Також на підвищення потенції добре впливають морепродукти. Не забувайте про рибу, курячі та перепелині яйця, а також фрукти та овочі.

Найефективніший і перевірений — крем Titan gel. Наш огляд можна прочитати тут, а практичним досвідом застосування крему блогер Сергій Корабльов поділився з нами за цим посиланням. Клікайте! Можна скористатися різними вправами для збільшення члена. Ну і, звичайно, хірургічний шлях — найбільш небезпечний.

Загалом, влітку минулого року я вперше опинився в обіймах жінки — просто кажучи, позбувся невинності. На той момент мій член становив близько 16.5 см в довжину і 13.5 см в обхваті біля основи, при моєму зростанні 186 см, зігнутий легкою дугою вгору. Зізнаюся як на духу, я мріяв про калібр покрупней. ну скажемо 20 х 16-мені здавалося, що подібна махина буде виглядати мужньо і буде добре гармоніювати з моїм ростом і статурою.

Великих розмірів вам друзі!

Якщо ви дуже довго практикуєте джелкінг або масаж , ваш член може потемніти, а вени збільшитися і стати помітніше. Іноді можна помітити появу невеликих, схожих на укол плям на голівці. При цьому більшість симптомом не становлять небезпеки для здоров’я і проходять самостійно за пару днів.

ТІЛЬКИ СЬОГОДНІ! Ціна на Пріап гель-147 рублів! – товар обмежений! Замовляйте!

Як я збільшив пеніс на 3,5 см за 14 днів?

Збільшення розміру члена – не міф, придуманий рекламними компаніями в пошуках наживи. Такі кошти дійсно існують, а який метод збільшення вибрати, вирішувати виключно вам. Остерігайтеся прострочених і підроблених товарів, не нехтуйте рекомендаціями лікарів і будьте щасливі в своєму сексуальному житті!

У деяких будова пеніса відрізняється-тому деяким так складно його збільшити з допомогу Пріап гелю. Але вихід є! Генетику і будова пеніса не виправити, але можна застосовувати різні вправи і методики масажу члена (джелкінг) і разом з Пріап гелем ця методика дає РЕАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ! Після декількох років пошуків і величезної кількості методів які я випробував я нарешті знайшов свій метод, який працює: PRIAP ГЕЛЬ + ДЖЕЛКІНГ зміг збільшити мій член на 3,5 см за 14 днів , а через кілька місяців тренувань ще на 1,5.

Лежачи на спині, розслабте руки і покладіть їх уздовж тулуба, зігніть ноги так, щоб ступні впиралися в підлогу. Зробіть кілька рухів тазом вгору і вниз. Стоячи з випрямленою спиною, опустіть вниз руки. Імітуйте ходьбу, високо піднімаючи коліна і притискаючи їх до живота. У положенні стоячи трохи зігніть коліна. Присідайте, згинаючи і розгинаючи їх, напружуючи при цьому м’язи сідниць.

Високий ризик виникнення наслідків пов’язаний з хірургічним втручанням. Після операції по збільшенню члена може спостерігатися невеликий підйом температури. У перший час після операції може відкритися кровотеча, з’явитися гематома, інфекція або тривалий набряк. Чутливість головки члена може збільшуватися і зменшуватися, під час ерекції можуть виникати болі. Іноді у пацієнта змінюється кут ерекції (статевий член дивиться не вгору, а вниз або вперед).

Привіт всім. Мене звуть Сергій, мені 20 років, і я хочу поділитися з вами позитивною історією, яка, сподіваюся, до того ж виявиться корисною і послужить комусь хорошою мотивацією.

Збільшити член описаними способами навряд чи вийде, але проблем з ерекцією і тривалістю статевого акту у вас точно не буде. Харчуйтеся помірно-пам’ятайте, що зайва вага не сприяє гарної потенції і міцної ерекції.

Широке розмаїття методів збільшення Вашого (або будь-якого іншого) пеніса представлено в цьому розділі.

Все б нічого, але через два місяці ми розійшлися по дурному збігом обставин, і зникли з поля зору один одного на невизначений час. Тоді-то я і вирішив зайнятися джелкингом. На той момент я вже не хотів збільшувати довжину, так як мій свіжоспечений досвід і одкровення колишньої пасії переконали мене в тому, що надмірно довгих членах немає нічого хорошого — при мінет глибоко не заковтнути, у піхву до упору не прийняти — цистит і зміщення шийки матки забезпечені, так і просто боляче.

Коли у тебе маленький – твоя дівчина, звичайно, намагається заспокоїти, сказати, що головне не секс, а душа і все таке інше. Але я молодий і здоровий мужик, мені було 25-і я вірив у ці бредні. До того моменту, поки мені не надіслали відео, де її прут два здорових мужика. Ось тобі і «секс не головне».

Група: Головні адміністратори Повідомлень: 58637 Реєстрація: — З: Санкт-Петербург Користувач №: 4.

Привіт друзі! Мене звуть Микита Корабльов , я популярний блогер і до недавнього часу володар пеніса в 13см! Так, так – саме в 13см! Але я вирішив змінити свій член і у мене вийшло! Про це я і хотів розповісти.

Не хочу сказати, що всім цим я зобов’язаний лише приросту в товщині. За той час, поки я займався джелкінгом, я встиг підкачатися, що відбилося на моїй витривалості і відчутті власного тіла. Я змінився як особистість, освоїв кілька нових сексуальних технік. Секс займає більше 3/4 нашого з нею спільного проведення часу. І часом вона зізнається, що якщо я раптом задумаю її кинути, вона відкусить мою гідність і замочить його у формаліні, щоб воно належало тільки їй.

Чи є способи збільшити пеніс реальні?

Але я не спец в цьому, просто думка.

Варіанти заспокойся і т. п тільки прошу не в цій темі, ненадо самостверджуватися зарахунок інших. Тут тільки обговорення реальних способів.

Відповідь: Завжди, коли людина звертається з питанням, чи можна збільшити розмір статевого органу, потрібно з’ясовувати, а що є в наявності і які причини такого бажання. Тому що якщо статевий член не екстремально малих розмірів, а цілком середній, то проблем в сексі у Вас не повинно виникати. Збільшувати член для того, щоб похвалитися перед друзями — ідея спірна.

Про мене: Валентин Денисов-Мельников, живу і працюю в Москві і в Пітері. Ведучий жіночих тренінгів, масажист творець цього сайту (зараз Красотуля.ру один з найбільших жіночих сайтів) і ще декількох цікавих сайтів (по схудненню, психології і боротьбі з целюлітом). Почесний Член Російської Ліги масажистів і автор декількох книг (докладніше про це читайте тут>>>>). Ще більше про мене читайте тут АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ Масаж Краси в Петербурзі Про те, як записатися до мене на Масаж Петербургу >>>> *** Про те, як записатися на антицелюлітний масаж до Юлії Пономарьової >>>> АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ Масаж Краси в МОСКВІ Записатися до мене МАСАЖ В МОСКВІ >>>>

Ось кілька нюансів по моєму сухому джелку:

Репутація: 11 голосів.

Додавайтеся Вконтакте — звертайтеся до мене за психологічними і сексологічними консультаціями. Буду радий бути вам корисним. Детальніше про консультації тут: http://psy-nlp.ru/sexolog.html.

Але ось над товщиною дуже хотілося попрацювати. Я раптом зрозумів, що завжди хотів зовсім не довгий член, а дуже навіть товстий! Такий, як балончик з лаком для волосся або з освіжувачем повітря, наприклад. І я взяв собі за мету дожити до того дня, коли я зможу поставити цей балончик поруч зі своїм ерегованим членом і не побачити жодної різниці в обхваті.

Які можуть бути наслідки?

Профіль Група: Members Звідки: Повідомлень: 40 Карма: 0.

Якщо б мені запропонували повернути нормальний емоційний стан в обмін на пеніс, я б, не роздумуючи, погодився. Навіщо мені ці проблеми.

Питання: «Здрастуйте,підкажіть чи можна збільшити розміри статевого члена без операції і на довго?якщо так,то підкажіть як?»

У будь-якому випадку, для з’ясування цих питань потрібно звертатися до висококваліфікованих фахівців . Інших розумних і безпечних шляхів немає.

Якщо він в нормі, то методи ти перерахував. Петрович вважає що найефективніше це операція + екстендер, окремо не так ефективно.

У підсумку, через майже рік досить рідкісних і несистематичних тренувань я домігся помітних успіхів. Всю осінь і зиму я робив мокрий джелк на товщину при ерекції 50-80%, а цієї весни впритул приступив до сухого екстремального джелку з ерекцією >90%, що виявилося для мене найбільш плідним періодом. Тепер мій член становить 17 см в довжину і 15 см в обхваті, має дуже виражену голівку, покритий великими вінками і виглядає чимось на зразок ось цього (але тільки трохи зігнутий вгору):

Гроза апельсинових кірок :-)) та й просто I am brilliant :-))

okoko0 11 бер 2017.

Які способи працюють по збільшенню розмірів включаючи не перераховані і не небезпечні з медичній точки зору? Хоча б зайвий сантиметр два, якийсь спосіб здатний забезпечити.

Я, звичайно, перепрошую, але якось у вас все запущено. Дуже. Жіночі форуми — це, звичайно, добре. Проте. Ера інтернету породила купу міфів і нав’язала тонну стереотипів, а також підготувала благодатний грунт для порожніх розмов. Плюс споживче ставлення до всього, до чого можна і не можна. А споживацтво вимагає все більшого і більшого, і немає цієї розумної межі.

Але повернемося до початку. З невинністю мене «распрощала» дуже досвідчена дівчина, піхву якої ніяк не можна було назвати вузьким. То кістка у неї була широка, то кількість минулих партнерів позначалося, але факт в тому, що я недостатньо добре її відчував. Чесності заради, мушу зауважити, що в підсумку це все ж зробило позитивний вплив на наш секс, тому що заради додаткової гостроти відчуттів мені доводилося напружувати член (як при вправи кегеля) і проникати в неї глибоко й агресивно, що зустрічалося з великим захопленням з її боку.

В інтернеті багато інформації про экстендеры, джелкінг, гидропомпа, підвішування, хірургічна операція і багато ще чого придумали в тому числі і ймовірно даремні мазі і т. п способи тільки для заробляння грошей але не ефективні.

Повідомлення відредагував Rush85: 11 Березень 2017 — 06:52.

— хороший прогрів подушечкою з сухого рису в зав’язаному шкарпетці, розігріту у мікрохвильовці — порушення себе без участі рук: так член сильніше наповнюється кров’ю, принаймні у мене — екстремально щільний обхват двома пальцями у вигляді «ОК» у самого заснування, друга рука допомагає посилювати обхват — повільний прохід вздовж стовбура до самої головки, займає близько 10 секунд — спочатку розминка на 80% ерекції, потім основна вправа на 100% — багато проходів не вимагається: я обмежувався кількома десятками в день, в рамках однієї сесії — 1-3 рази в тиждень.

Наскільки я знаю, може допомогти тільки хірургічна операція.

Під час реабілітаційного періоду потрібно приймати антибіотики, ретельно дотримуватися гігієни, а також проходити періодичний огляд у лікаря. Після операції рекомендується утриматися від статевих актів на три тижні.

З травм — була пара-трійка лопнули капілярів під шкірою стовбура за весь час, кілька разів біль у печеристих тілах і голівці від перетренованості.

Форум Нейролептик.ру-консультації психіатра онлайн, відгуки про препарати.

Виходить, що чоловік сидить на власному фалосі. У такому положенні треба перебувати мінімум 10 хвилин. Нупери відзначають, що дискомфорт, легкі хворобливі відчуття – це варіант норми, потрібно терпіти. Другий спосіб виконання відрізняється положенням-його виконують лежачи. Дії наступні:

Повідомлення відредагував Rush85: 11 Березень 2017 — 12:41.

Коли Вам буде за 50 або десь так, тоді ви собі скажете: «який же я був ідіот, що витратив всю молодість на пошуки і вирішення проблем з пенісом».

13 см — це норма. Ні про яку «брак розміру» і мови бути не може. Всі жінка отримує при 13 см. якщо не отримує-у неї проблеми.

Або ж, якщо якісь здатні потенційно і можуть злегка збільшити розмір (мова, швидше, про милииметрах або сантиметрі максимум), то вони можуть бути небезпечні. У підсумку можна взагалі залишитися ні з чим», тобто пошкодити секс.функція.

Шановний Rush85, дав абсолютно вичерпну і повну відповідь. Додати нічого.

Ім’я: Sofist Стать: М.

член розміром 10 см якщо це правда, зводить інтимне життя до нуля. З усіма витікаючими. Розмір близько 13 сантиметрів вкрай негативно позначається на сексуальному житті і відповідно на життя взагалі. Ну і на емоційному стані. Якщо думка тих хто вникав не підходить, на жіночих форумах все є.

Тобі спочатку треба виключити андрогенну недостатність, це першорядне. Вимірював тестостерон?

Методами і способами — можна довести ж. до оргазму, але вона не буде отримувати його природним чином.

Інші способи не працюють.

Коли в голові порожньо, дівчина йде на жіночий форум і скаржиться «подругам по нещастю», що у її хлопця якісь «жалюгідні» 13 см. Ой, прям трагедія вселенського масштабу.

А вооще, ви потрапили за адресою, це питання «психіатричний» або «психологічний». Самотність і комплекси, великим пенісом не компенсуєш.

А як це в підсумку змінило автора і його сексуальне життя, запитаєте ви? Що ж, велика іронія, але цього літа, майже через рік, доля знову звела мене з колишньою (і на даний момент поки єдиною). Здається, наші почуття отримали друге дихання, і ми, самі того не усвідомлюючи, так жахливо скучили одне за одним, що не забули опинитися в одному ліжку в перший же вечір.

Rush85 11 Бер 2017.

Legogo 11 Бер 2017.

А за сам процес. Наскільки я читав це саме збільшення майже неможливо без операції. Там ессно нарощують товщину за рахунок тканин знятих з інших частин організму. а за довжину не впевнений. Помпи лише розтягують зв’язки кріплять орган до тазу, але розмір кавернозних їв не збільшується. Найпростіше так це наїстися таблеток збільшують приплив крові. і звісно це тимчасово і як у випадку віагри — небезпечно для хворих з проблемами ССС.

Я все-таки схиляюся до того, що у кого все нормально за цими параметрами, — просто не треба втручатися і висловлювати свою думку. А у кого «не нормально» — задавати питання там де люди далекі від цього.

Автор, вся вичерпна інформація є на форумах НУПеров і на андро-форумі д-ра Петровича. Сенс питати в психіатричному форумі?

Якщо дівчина / жінка не отримує задоволення від 13 см, то проблема не в розмірі, а в її вміннях і / або вміннях її партнера. Також проблема може бути у фригідності або порожній голові. Умовно «більш інтелектуальні» люди здатні отримувати більше задоволення в ситуаціях, при тих же самих умовах, що й умовно «менш інтелектуальні» і небажаючі цей інтелект пошліфувати злегка.

Я добре пам’ятаю її реакцію — коли вона вперше взяла в руку мій новий потовщав член. «Ого!»- ось що вона сказала. Уявляєте? Почути вигук подиву від дівчини з її досвідом? Але це ще не все. Наш секс вийшов на зовсім інший рівень! Я відчуваю її чудово. Якщо раніше вона приходила до піку раз, максимум два, якщо пощастить, то тепер її оргазми стали просто клацати один за іншим, настільки люто, що іноді я навіть не встигаю прийти до фінішу, так як її просто всю колотить з боку в бік, і вона відчайдушно просить перепочинку. Більш того, тепер її від минета за вуха не відтягнути.

Як би це те що я чув і читав. Що звідки брав вже не пам’ятаю.

При нестачі розміру жінка просто не отримує оргазм. Ніякі способи, методи і техніки тут не допоможуть. Обсягу все одно буде не вистачати.

nevvermind 11 бер 2017.

nevvermind , заради справедливості — справа в мізках, точніше, в недостатності оних. (префронтальна кора, лобові частки лівої півкулі).

Джелкінги і подібне теж хвалять але цим треба займатися а не питання на форумі задавати.

Про стереотипи в суспільстві Rush85 вже сказав.

От цікаво запитати у форумчан чоловічої статі — хто небудь користувався такими послугами і які результати? У чому суть методики? Реально це або як завжди розлучення лохів? Якщо у кого дійсно збільшився, то бажано фото до і після, причому таке, щоб було видно, що це один і той ж людина, а не підстава.

Нагороди: 1 Подарунки: 0.

Повідомлення 21 гру 2014 15: 47.

Що б отримати оргазм (кліторний), більшості нормальних дівчат досить буде і 8 см, але дискутувати на цю тему я не збираюся.

Перейти на сторінку:

заради справедливості я б сказав, що справа в товщині а не в довжині.

У свою чергу, повинен здивуватися Вашої «занедбаннності» в даному питанні. Мене просто вражає що про такий абсолютно ясний і простий предмет стільки безглуздих суперечок.

Як відомо, попит народжує пропозицію. Будь мужик, навіть володіє значним членом, схильний думати «ех, був би він ще більше».

#133 повідомлення qwert » 06 жов 2010, 15: 45.

Форум користувачів дженериків для лікування імпотенції Віагра, Сіаліс, Левітра.

Чоловічий Форум : Лікування імпотенції, застосування та відгуки про дженериках віагри, сиаліса, левітри.

При недостатності/недорозвиненості цій галузі (що є більшість), працює більш давній відділ мозку «підкірка», а її цікавить тільки розмноження і відчуття оргазму. і там же, знаходиться уява про довжину і товщину.

Думається мені що більшість нашого брата не зовсім задоволені своїми розмірами, але не говорять про це і це вірно. Такого роду питання над вирішувати, раз вже з’явилося бажання) Тільки і міра потрібна, а то наслухався «плачів», що від споглядання розмірів дівчата починали кричати і швидко-швидко тікати)

Група: Новачки Повідомлень: 25 Реєстрація: 28.09.2011 Користувач №: 47363.

Група: Members Повідомлень: 93 реєстрація: 15.9.2008 Користувач№: 48521 спасибі сказали: 7.

І так як у мужиків часто пунктик в цьому питанні, то бобла ці фірми напевно косять неміряно.

Реальні способи збільшення члена.

Повідомлення відредагував Sofist — 29.09.2011 — 19:39.

Якщо маленький член, то тобі потрібні ласкаві руки і мистецтво масажу.

Зараз на який сайт не зайди — купа реклами від різних фірм (ПП і різних супер-докторів), що пропонують за чималі бабки збільшити член. Причому є вже такі, де за пропонують тиждень стабільно збільшити на 6 см!

Повідомлення 21 гру 2014 14: 32.

У мене всього кілька питань.

Ви порушили правила на форумі Форуми SC2TV.RU.

Причиною порушення стало: відповідь Без тексту.

Застосування консервативних методів дає ефект при тривалих тренуваннях і регулярному використанні пристроїв. Однак розраховувати на те, що пеніс збільшиться на 8-10 см, неможливо, на подібні чудеса не здатна навіть хірургія.

Тема: Реальні способи збільшення члена.

ПС: Звичайно, це потрібно не мені, а моєму другові, але він зараз без інету.

Замість того, щоб нити на форумах, краще б що-небудь по сексології шанували або камасутру (я не читав, тому, чесно кажучи, не знаю, наскільки велика цінність даного твору і адекватність тамтешніх рекомендацій; все-таки старий «трактат»). Інтимним відносинам потрібно вчитися. Мало хто про це замислюється. І вже, в крайньому випадку, якщо не влаштовує щось в інтимному житті, так нехай шукає іншого партнера, навіщо нити на форумах?

Щоб ця гілка не перетворилася в рекламу, пропоную жодному разі не писати ніяких адрес, назв фірм та іншої їх контактної інформації. А модератору видаляти цю інфу і відразу банити порушника. Рекламодавцям прохання не писати зовсім!

1. За посилання мене вже забанили ніби за рекламу. 2. Не скажу, а то теж собі натрете.

Збільшення розмірів !

Пристрої для зовнішнього розтягування тканин пеніса, або экстендеры, являють собою особливі конструкції, які при регулярних багатомісячних тренувань можуть призвести до поступового розтягування тканин пеніса і збільшення його довжини на 1,5-3 см. Але самі лікарі вказують на те, що набагато ефективніше буде застосування екстендерів після хірургічної корекції розмірів.

Подовжувати свій дітородний орган чоловіка намагалися з давнини, адже великий пеніс асоціюється з сильним і плідним чоловіком.

1. У кого досвід був відпишіть — чи не кидалово це? 2. Якщо не кидалово, то чи є які побічні ефекти? 3. Що робити, якщо написано +10 см, а по-справжньому натреш тільки на 5 см? Чи діє в даному випадку ЗоЗПП? 4. Постійно треба натирати або натирати тільки перед тим, як показувати збираєшся?

Всім доброго часу доби. Я Влад. Мені 15=) (16 буде — 22 лютого)

#131 повідомлення qwert » 02 жов 2010, 15: 14.

Як збільшити статевий член: хірургічні методики і збільшення без операцій.

Як збільшити статевий член хірургічним шляхом.

#136 Повідомлення Vladimir13 » 14 гру 2010, 15:01.

Сьогодні показанням до операції може стати одне тільки бажання чоловіка зробити свій пеніс більше. Особливо це важливо, враховуючи, що до хірургів в основному звертаються вже склалися, зрілі чоловіки, у яких є цілий набір комплексів з-за дискомфорту в інтимній сфері.

Сьогодні медицина зробила крок далеко вперед і може запропонувати чоловікам з невеликим пенісом безліч способів впоратися з проблемою. Це як консервативні способи подовження і потовщення пеніса, так і хірургічні, більш радикальні.

А, тут же троль треба, це ж російський форум.

скоріше друге, бо ми всі знаємо, що дівчата не грають в ск2.

Як збільшити статевий член без операції.

Операція корпоротомии – це імплантування особливих протезів свідомо більшої довжини з перетином при цьому білкової оболонки пеніса поперечними розрізами. Це дає розтягнення пеніса на кілька сантиметрів.

Насправді, цілком реально існують андрологічні клініки, які цілком успішно збільшують пч. Раніше, як правило, це вироблялося оперативним методом, зараз — зазвичай неінвазивним шляхом.

#134 повідомлення igo » 06 жов 2010, 22: 40.

З естетичною метою операції по подовженню і потовщенню пеніса проводяться не так давно, хоча збільшити статевий член під час операції з приводу різних проблем статевої сфери у чоловіка хірурги могли і раніше.

Кількість балів за порушення: 7:40. Залежно від кількості балів визначається тривалість блокування доступу на форум. При серйозних порушеннях блокування не буде знята ніколи.

Існують і інші модифікації операцій, але найбільшою складністю при їх проведенні є збереження нормальної еректильної функції. Складні операції небезпечні тим, що можуть призводити до порушення чутливості нервів і проблем з кровообігом, а в підсумку до порушення потенції, сечовипускання і дітородної функції.

До нехірургічним відносять вакуумні і тракційні (розтягуючі) методики збільшення пеніса, по суті – це тривалі тренування статевого органу на розтяг.

Адже відомо, що в члені немає кісток, він складається з м’язів і так званих пористих тканин, як губка. Якщо не жрогированный член витягнути на всю можливу довжину — то він буде дорівнює макс. довжині в ерагованому стані. У мене принаймні саме так: довжина гранично витягнутого члена рукою в спокійному стані дорівнює довжині члена в ерагованому стані. Тобто теоретично, якщо шляхом розтягування члена в неэрогированном змозі домогтися того, щоб він був розтягнутий (через місяці регулярних занять) на 1-2 см більше звичайного — і коли під час порушення ето’о розтягнутий член наповнить кров — він вже буде дорівнює довжині розтягнутого млявого члена — тобто на 1-2 см більше.

У мене суто конкретне питання:

До статевого члена підвішували вантажі починаючи з підліткового віку, щоб до зрілості пеніс став більше. Ефект був не сильно вираженим, і самі такі методи були вкрай незручними і травмуючими.

#132 повідомлення igo » 05 жов 2010, 21: 42.

Основний вид операції, яку проводять з метою подовження статевого члена, — операція Лонг, або лигаментотомия. При цьому лікарі перетинають особливу ланку, яка підтримує пеніс на рівні входження в кавернозні тіла глибоких артерій. Після перетину цієї зв’язки пеніс фіксують в новому для нього положенні, що дозволяє домогтися подовження до 4-5 див. Сьогодні розроблено багато варіантів доступу при цій операції, і точний план операції розробляється разом з пацієнтом у кожному випадку окремо.

Сумбурно написав, але сподіваюся хід моїх думок ясний. Прошу відгукнутися чоловічу половину форуму особливо, КОНКРЕТНО з даного питання і даними моїм думкам. Хочеться обговорити саме технічних аспект і наскільки це реально здійснити. Адже чому то і ноги подовжують і м’язи ніг розтягують, люди сідають на шпагат, а розтягнути член, в якому немає навіть кісток, на якихось 1-3 см нелья, в це важко повірити! Чому то впевнений, що можна!

Є такі базові вправи:

Лікарі при консультуванні пацієнта завжди розповідають про всі способи збільшення статевого члена. При виборі хірургічного методу варто пам’ятати: це повноцінна операція з показаннями і протипоказаннями. За нею слід тривалий відновлювальний період, і не завжди результат операції буде значним. Іноді неможливо домогтися сильно вираженого збільшення навіть хірургічно в силу особливостей анатомії пеніса.

Ъ невже так тонко?)

# 137 повідомлення Владислав3 » 15 гру 2010, 23: 19.

Щоб в питанні збільшення статевого члена були позитивні результати, необхідно спостереження і лікування під керівництвом досвідченого уролога-андролога. Ніяке самолікування або використання різних «саморобних винаходів» в настільки інтимній сфері просто неприпустимо.

У мене немає ніякого комплексу і будь ласка не переконуйте мене, що збільшувати не варто, ну хочеться мені більш великий і все тут!

— доїння (jelq, milking);

Вакуумні пристрої працюють на принципі зміни кровообігу в області тканин пеніса за рахунок створення розрідження. Це перерозподіляє кров всередині пеніса і збільшує його розміри. Метод допомагає в збільшенні його товщини, але в довжину результати не сильно виражені, всього 1-2 см.

При використанні подібних методик мова може йти про 1-3 см в кращому випадку. При цьому необхідно тривалий час, наполегливість і терпіння чоловіка в досягненні цілей.

— самооправдивающіхся «філософів» зі стручками,

1. «Для жінок не важливий розмір члена, головне — це вміння». Я б навіть сказав веселіше — жінкам взагалі не потрібен чоловічий член, більшості з них цілком вистачає кліторального оргазму (ніжного порхающего куні з пальчиком (або двома), «яскравих» рухом стимулюючого горезвісну G-зону (3-7 см від входу в зоні 11-13 годин на циферблаті на передній стінці піхви)), зрозуміло, з варіаціями. Деякі жінки взагалі вкрай негативно ставляться до чоловіків та їх членам, іншим це абсолютно побоку — лише б гроші додому тягав і не виникало (раз-два в тиждень по 3-5 хвилин полежати з закритими очима, «поки він там робить свою справу» (с)), треті мають гінекологічні захворювання і не-дуже-маленький член доставляє їм біль. Більшість нормальних здорових сексуально активних жінок воліє, щоб у їхніх чоловіків був «побільше» (а точніше, товстіший: див, наприклад, статтю «Penis size: Survey of female perceptions of sexual satisfaction» by Russell Eisenman). Є жінки, які щиро і безкорисливо люблять чоловіків, що люблять займатися сексом, вибирають своїх чоловіків самі і вкрай збуджуються від його виду-запаху-смаку. Я називаю таких «істинними дочками Єви» — це єдина категорія жінок, гідних любові в самому ніжному і трепетне сенсі цього слова.

Питання треба ставити трохи інакше. Взяти двох абсолютно однакових чоловіків, але один з маленьким членом (15), а інший — з великим (18). Неклінічні жінки (в описаному вище сенсі), природно, виберуть другого. Інша справа, що, як правильно помітила жінка в форумі, не потрібно вважати, що одного 20-сантиметрового «болта» за очі вистачить для задоволення. З великим членом зручніше трахатись, більше вибір поз. В позах, при яких коротшає піхву жінки (наприклад, на спині і з колінами, піднятими до плечей), член можна одягнути спеціальні «бублики» або кільця з щіточками для додаткової стимуляції клітора. Великий член приємніше тримати в руках. Він є найсильнішим збудливим фактором для розігрітої жінки. У зовсім молоденьких дівчаток при першому погляді на нього червоніють вуха, з’являється рум’янець, і починає виділятися змазка. Іноді бояться. Прикольно виглядає, коли дівчинка руками тримає член, який товщі її зап’ястя, і при цьому ляскає віями. Його власник пишається своїм «гідністю» так само, як бодібілдер пишається своїми м’язами, боксер — гарматним ударом або навіть жінки — красивою грудьми, красивими рисами обличчя і фігурою. Такий чоловік має можливість зробити з себе коханця екстра-класу. Ще питання є.

— численні модифікації та комбінації перерахованих вище вправ, особливо 1 і 2 в якості бази.

— скорочення лонно-куприкового м’яза або т. зв. » вправи Кегела «(PC Blaster, Kegel);

Операція Перовик-роз’єднувальна операція з повним відділенням кавернозних тіл пеніса від головки і імплантацією в простір між головкою і кавернозними тілами особливих хрящових імплантів. При цьому уретра і судинно-нервові пучки розтягуються за рахунок природної еластичності. В середньому дана методика дозволяє додати до 3-5 см довжини пеніса.

Лікарі виділяють як соціально-психологічні (синдром роздягальні, проблеми в сексуальному житті, занижена самооцінка), так і фізіологічні, анатомічні причини корекції (мікропеніс, гіпоспадія, травми пеніса).

Мій член 13 см, але товстий, 4,7 см. і красивий. Тому проблем з дівчатами не дивлячись на таку скромну довжину — не було, залишалися задоволені.

— людей, які шукають інформацію.

Методи корекції пеніса.

Сьогодні можливі варіанти операції з подовженням, потовщенням пеніса, виправлення проблем з ерекцією і поєднання цих видів операцій.

Тонкість полягає в тому, що кожну вправу можна проробляти тільки при певній мірі ерекції. Виділимо умовно 4 ступеня ерекції:

3. Описувати тут всі вправи немає можливості, в двох вищеназваних текстах це розглядається докладним чином.

Сьогодні існує чимало методів збільшення пеніса, але далеко не всі з них ефективні і безпечні для основних функцій цього органу – ерекції, еякуляції та повноцінного насолоди. Так як збільшити статевий член без шкоди для здоров’я?

У мене склалося враження, що в літературі по сексу (особливо 10-20-річної давності) автори, делікатно і розуміюче переглянувшись, свідомо дещо занизили статистичні розміри членів. Зроблено це, ясна річ, з метою не травмувати чоловіків і надати їм впевненість у собі. Для середніх називаються цифри в 10-12 см, іноді 14. Лише в деяких сучасних статтях, автори яких, напевно, не давали «клятву Гіппократа» не травмувати психіку бідних мелкофаллических чоловіків, згадуються більш правдоподібні цифри в 16-17 див. В сучасних джерелах також вказується, що здорова жінка може безпечно прийняти в себе до 20 см.

— розтяжка (stretch, Xtender);

— правильне дихання і візуалізація;

Розтяжку роблять на перших трьох, найефективніша — друга, сама неефективна — третя, неефективна, болюча і небезпечна — четверта.

. вирішив поділитися своєю думкою з цього приводу і з суміжних питань, тим більше що ділитися є чим. Текст призначається для останньої групи, з іншими автор поки не збирається вступати в дискусію.

З товщиною ще простіше (наприклад, народження дитини). Нехай жінки «схоплять мене за руку», якщо що не так.

— жінок, що діляться досвідом (вони, загалом-те, як завжди, ні в чому не винні) і.

Тема: чи Можна РЕАЛЬНО збільшити член без операції?

— напіверегований (коли він повністю набух, але ще не випростався). Такий буває секунд через 20 після виверження. При стисненні пальцями швидше м’який, ніж твердий.

— спеціальні вправи для зміни форми і розміру головки (Power jelq, Jelq&Hold);

— Neffles Leaf Extract;

Доїння на першому і другому етапі неможливо, на четвертому етапі звичайний арабська джелькинг неможливий (в статтях суворо ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ), але застосовується спеціальна модифікація Power jelq або Jelq & Hold однією рукою. Вільною рукою можна «м’яти» головку (ну, приблизно, як ліпити пластиліновий кулю) для створення додаткового тиску в тканинах головки. Скорочення ЛК-м’язи (PC blaster) — це коли ви намагаєтеся видавити з себе останні краплі. У нетренованих людей при цьому одночасно стискається і сфінктер. Взагалі, PC blaster-це фундамент чоловічого мультиоргазму і найулюбленіше вправу Пітера Норта, якщо знаєте такого, але про це пізніше. Джелькінг і Power Jelq pc-скорочення застосовуються для нагнітання крові в член в той момент, коли ви міняєте руки; ефективно при цьому також трохи подаватися тазом вперед. Важливо попутно тренувати дихання, так як, тільки правильно дихаючи, можна відтягувати оргазм і навпаки. Ну і візуалізація. У статтях пропонують робити, припустимо, 10 хвилин одне, потім 15 хвилин інше, тобто по порядку. Я роблю відповідну вправу в залежності від ступеня ерекції (ясна річ, вона буде змінюватися по ходу ваших маніпуляцій).

Існують способи радикального (в кілька разів) збільшення кількості сперми. Наприклад, прийом в якості харчової добавки амінокислоти L-аргинин» (L-arginine). Якщо в двох словах — складова частина гормону росту, активно ведуться дослідження, і їй пророкують мало не «омолоджуючу дію. Почитайте в інтернеті, лінь тут описувати. L-аргінін справив на мене сильне враження (еякуляція збільшилася з 4-7 скорочень до 12 і більше, обсяг збільшився рази в 3, не заміряв). Зараз їм L-arginine фірми IronMan, продається в спортивному магазині. По 2 таблетки в день (вранці натщесерце) і 2 таблетки за годину перед сексом. У статтях розписано, що і по скільки. Ще для простати потрібен цинк. Багато цинку. Я приймаю мультивітаміни Centrum, там є цинк, але хочу знайти його окремо. Чоловікам потрібно підвищене споживання цинку. Ще потрібно дуже добре харчуватися. Я займаюся бодібілдингом і боксом, так що доводиться багато хавати. Ще тривале утримання (2-3 дні) збільшує обсяг. Ще тривале заняття сексом і мультиоргазми дуже СИЛЬНО збільшують обсяг сперми.

— «ботів», які поширюють нікчемні добавки, колеса, мазі і блукають по форумах відповідної тематики і під личинами простих обивателів розповідають про феноменальних, грандіозних і тріумфальних результати в 5-10-20-35 см після намазування перчика»,

— звичайний і розтягуючий протоки масаж яєчок;

Добрий день друзі! На моїй стартовій сторінці і на деяких улюблених сайтах іноді вискакую своєрідні рекламні банери. Ніби як хлопці пропонують до продажу таблетки або крем. Після застосування обіцяють збільшення члена на 10 см. Там ще анімашка цікава така у вигляді напису «+ 10 » і блимає, немов вабить. Коли я переходжу по сслыке там пропонується оплатити перекладом і хлопці мені надсилають засіб. Тут, друзі, потрібні ваші відгуки.

— Avena Sativa Extract (Wild Oats);

5. Всі згадувані вправи я «випробував на своїй шкурі» і практикую в даний час. Мені 24 роки, вага 90 кг Даоської сексуальної йогою займаюся давно, а подовженням — близько 3-х тижнів. Зараз довжина 17.5 см, охоплення біля основи 13 см. була 17.1 см, охоплення 13 см. Хочу довести довжину до 20 см, ну і відповідно збільшити ширину. Збільшилася головка, особливо обідок біля основи головки. Взагалі, вправа по збільшенню головки швидше за все дає віддачу. Перший час на шкірі навколо головки буде висип. Щоб висипки було менше, треба робити гарячий компрес.

Буду вдячний за відповіді. Посилання Не даю на сайти на дві причини:

— максимально ерегований. При стисненні пальцями твердий.

4. Один з найбільш еротичних в плані естетики моментів особисто для мене-це кончанія на обличчя дівчині, а потім вона встає, і ми довго і ніжно цілуємося і обіймаємося. Наприклад, якщо в момент еякуляції перед кожним поштовхом на 1-2 секунди робити сильне блокуючу PC-стиснення, то можна стріляти такими жирними плямами — концентрованими напасами. Коли дівчина сидить попою на п’ятах або на підлозі, трохи закинувши лице з заплющеними очима, один концентрований напас можна направити трохи ліворуч у внутрішній куточок лівого (для нас, правого для дівчини) очі, а другий, відхилившись трохи вправо — у внутрішній куточок правого (лівого, якщо з боку дівчини) очі. Решта — як доведеться. Виходить, що дівчина як би плаче нашими «сльозами». Я називаю цей варіант «сльози Клеопатри». Виглядає класно. Природно, дівчина повинна бути згодна на такий варіант, що трапляється нечасто. Іншого сенсу кінчати під час сексу я не бачу.

2. Йдемо далі. Деякий опис можна знайти в книзі пана Гріффіна. Взагалі, для виконавчого директора Американської асоціації фаллопластических хірургів» і уролога з 20-річним стажем, як він себе назвав, книга, м’яко кажучи, вкрай поверхнева, носить здебільшого художній характер і містить дуже мало технічних подробиць. Особливо кумедно, коли в електронних варіантах цієї книги, розташованих на шарлатанських сайтах, час від часу містяться ось такі вставки: «однак, набагато швидше і надійніше можна збільшити член, замовивши у нас сьогодні за подібною ціною спеціальні пігулки MegaPenis 3000» або що-небудь в цьому роді. Виклад нагадує замітки мандрівника, який об’їздив світ у пошуках якогось надбудова або «філософського каменю», так і не зіткнувшись з ним, а лише з його проявами. Неабияк напустивши туман, Гріффін дає висновок, що «при певних умовах і використання певних технік деякі люди здатні збільшити свої геніталії на 2.5 — 5 см (1-2 дюйма) або в деяких випадках ще більше». За технічними подробицями довелося лізти в пірінгові мережі (спочатку скачується peer-to-peer клієнт (я рекомендую eMulePlus), далі перед дозвоном в інет вимикаються файрволи (в т. ч. вбудовані в Вінду), ad-ware та інші монітори, в запущеному клієнті в пошуку вводяться, наприклад, «penis enlargement» або що-небудь в цьому дусі і викачуються файли, є навіть відеодемонстрації). Цей же матеріал продається на буржуйських сайтах за 30-40. Особливо рекомендую звернути увагу на тексти «The Ultimate Guide to Personal Enhancement V8.0» і «Penis of Steel V1.2». Всі інші є скороченими, урізаними, забезпеченими нікчемними або сфальсифікованими фотоілюстраціями із гігантськими органами, або «адаптованими», щоб між справою впарити який-небудь supplement, який по чистій випадковості продається у них на сайті.

Як ви, напевно, знаєте, сам член не містить м’язів (але містить навколишнє внутрішню частину стовбура ЛК-м’яз), отже, його не можна «накачати». Але зате можна розтягнути і за допомогою джелькінга змусити його прийняти більше крові. При регулярному пророблення цих процедур член збільшується міліметр за міліметром. Не ігноруйте попередній розігріваючий компрес (Warm-up, hot cloth warm-up). У статтях рекомендують накладати гарячі ганчірки на 5-10 хвилин, періодично їх змінюючи. Я після ранкового і вечірнього душу кілька хвилин тримаю його під струменем гарячої води. Підійде будь-який метод, головне-щоб член прогрівся перед вправами, трохи набух, і тканини стали більш пластичними. Вкрай не рекомендую ігнорувати цей крок — буде неприємно, боляче і нерезультативно.

Не буду стверджувати напевно, але мені здається, що крім L-аргініну та L-лізину, всі інші екзотичні трави і коріння (до речі, більшість з них для підвищення лібідо, решта не знаю, треба пошукати в довідниках) просто для відводу очей. L-аргінін має пряме відношення до сперматогенезу, це науково доведено, лікарі рекомендують його чоловікам зі зниженою фертильністю. Решта — просто для стояка і має мало відношення до обсягу сперми. Місячний курс VolumePills — 65 (1700 руб.), місячний курс L-аргініну — 160 руб. + стільки ж за L-лізин, якщо знадобиться (мені не знадобився). У нас, в Росії, природно, VolumePills буде мінімум в 2 рази дорожче, але все одно я поки не бачив у продажу, а замовляти через інет поки не доходили руки.

Гріффін Г. — як збільшити розмір чоловічого статевого члена;

Єдине, що може зупинити чоловіка і зовсім не зупиняє жінку при такому постільному двоборстві — це банальне натирання члена (особливо якщо в презервативі). Маніпуляції по подовженню члена сприяють виробленню витривалості для таких марафонських забігів. Уважно ставтеся до наявності мастила. Може скластися враження, що описані варіанти роблять з чоловіка кролика, трахающегося цілими днями. Це далеко не так! Ви маєте можливість це робити, але ви вирішуєте, що і коли відбувається у вашому житті, розумом, а не, вибачте, геніталіями. Займатися сексом хочеться навіть рідше, ніж зазвичай, але пропадає бажання трахатись «аби з ким». Подальші розклади виходять зі сфери фізіології і техніки сексу в сферу моралі і моральності, тому я тут умиваю руки, щоб нікого не вчити життя.

6. Тексти з докладним описом вправ:

Mantak Chia 1989. Bone Narrow Nei Kung;

— Rice Flour (рисове борошно).

Зупинимося на моментах, які відсутні в статтях або подані невиразно і без акцентів.

— «невелика зацікавленість» — трохи збільшується в розмірах (у мене триває 1-2 секунди, майже відразу переходить в наступну стадію);

Порноактори, в тому числі Peter North і Bruno B, відомі своїми обсягами «крему», рекламують, відпрацьовуючи гроші, спеціальні таблетки VolumePills, MaximumPills та ін. Ну, Bruno B особисто мене не вразив, а от Пітер Норт на прізвисько «cumshot king» — це монстр. Ось склад VolumePills:

Потім трохи відступає, можна продовжувати фрикції, через деякий час знову «напаси» хвилями по зростаючій. Думаю, щось подібне відчувають щасливі жінки, від природи наділені мультиоргазмом. Описати подальші етапи словами не представляється можливим, та й не потрібно. Ви просто провалюєтесь кудись, де дуже приємно, і там літаєте, автоматично на рівні тіла здійснюючи рухи, дихання і стиснення з перерозподілами енергії. Виділилася всередині сперма практично відразу всмоктується і вбирається в тіло назад. Або ви можете ощасливити свою жінку струменем (про це пізніше, див. 4). Енергія розподіляється по тілу, сперма всмоктується назад, ви повні сил і можете хоч знову займатися любов’ю.

Збільшення статевого члена.

— L-Lysine застосовується для стабілізації ефекту від L-аргініну в разі проблем з герпесу, вірус якого може ефективно харчуватися L-аргініном;

Розміри члена — науковий підхід;

— Muira Puama Extract;

# 4 повідомлення Porto888 » Сб гру 02, 2017 12: 44 am.

Юдлав Е. С.-Сто днів для здоров’я і довголіття. Керівництво з даоської йоги і цигун. — К.: Софія, 2002. — 240 с.

— L-Arginine-основна дійова особа (L-означає, що аргінін в кристалічній формі);

Чіа М., Вінн М. — Вдосконалення чоловічої сексуальної енергії;

— Horney Goat Weed Extract;

Stoyanov писав(а): Я у когось на нашому форумі давно читав, що в договорі дрібним шрифтом написано, що клієнт зобов’язаний після операції півроку носити екстендер, в іншому випадку результат від операції не гарантований.

The Ultimate Guide to Personal Enhancement V8.0;

Протопопов А. — Фалос як дзеркало ієрархії;

Модератор: dvd-rw.

Чіа М., Арава Д. А. — Даоські секрети любові. Сексуальні секрети, які слід знати кожному чоловікові. — К.: Софія, 2001. — 288 с.;

Протопопов А.-Трактат про любов, як її розуміє моторошний зануда + faq;

Penis of Steel V1.2.

Відповіді 82.

Головка сама собою не збільшиться, в фалосані вона постійно обтиснута ковпаком, якихось особливих умов для її зростання в Фалосані немає. При зростанні члена (від будь-якого екстендера) головка збільшиться, пропорційно загальному зростанню члена.

Згадуються або мають відношення до теми джерела (всі доступні у вільному інтернеті):

А ПРАВДА, ЩО З 20 РОКІВ З ДОПОМОГОЮ ЕКСТЕНДАРА ЧЛЕН НЕ ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ?

— Wild Yam Extract;

Проблема в тому, що Фалосан — стретчер з малою тягою, і повідомлень про зростання за допомогою фалосана — немає. Стретчери взагалі не ефективні окремо, тільки в комплексі з екстендером. Ще одна проблема з Фалосаном-це те, що 90% того, що продається під виглядом Phallosan-це китайські підробки.

Еггетсбергер Г. Х.-сексуальна енергія. Тренінг для підвищення життєвої сили. — СПб.: ВЕСЬ, 2001. — 144 с. (наукове підтвердження даоської йоги; Герхард Эггетсбергер — ортодоксальний вчений з віденського інституту біообратной зв’язку);

Mantak Chia 1999. Tao Yin. Exercises for Revitalization, Health and Longevity;

# 5 повідомлення Porto888 » Сб гру 02, 2017 12: 47 am.

# 1 Повідомлення Porto888 » Чт жов 26, 2017 2: 02 pm.

Якщо є бажання щось в собі змінити-починай займатися, з тим же екстендером, про який тут стільки говорили. А соромитися члена нормального розміру не варто, нормальна дівчина ніколи не засміється і втече» при першому сексі, у нормальної дівчини і думки такої не виникне ніколи, це дурниці.

Взагалі, я хочу створити безкоштовний ресурс, цілком присвячений чоловічої сексуальності, де можна було б більш системно і детально описати вправи та техніки, записати і викласти відеоролики з демонстрацією вправ, а також тексти згаданих і багатьох інших книг з цієї тематики. Сподіваюся, що даний текст дозволить вам придбати початкову орієнтування і вибрати те, що вам потрібно.

#3 Повідомлення Stoyanov » Ср ноя 29, 2017 10:07 am.

Кинесса — Фізіологія статевого життя людини або Шлюб під мікроскопом.

Юдлав Е. С.-Дао і Древо Життя. Алхімічні і сексуальні містерії Сходу і Заходу. — К.: Софія, 1997. — 256 с.;

Юдлав Е. С. — Даоська йога і сексуальна енергія. — М.: ФАІР-Прес, 2001. — 368 с.;

#2 Повідомлення Ko4er » Ср ноя 29, 2017 9:54 am.

# 7 повідомлення Porto888 » Вт гру 05, 2017 10: 04 pm.

У даоської сексуальної йоги дихання і візуалізація застосовуються для перерозподілу біоелектрики по тілу, в цьому конкретному випадку — відведення надлишкової сексуальної енергії від статевих органів в мозок, кістки, рівномірний розподіл по всьому тілу. Надлишки відводяться в волосся. Фішка в тому, що без цієї процедури ви в разі багаторазових оргазм без еякуляції викликаєте сильний застій енергії в тазу і статевих органах (як це буває, до речі, у добре розігрітій, але не кончившей жінки), що суб’єктивно відчувається як тяжкість, застій енергії, потім поява злості, незадоволеності і депресії. У разі ж еякуляції чоловік безповоротно втрачає накопичену сексуальну енергію, а заодно і повністю сексуальне бажання. Подальша поведінка чоловіка при цьому залежить від рівня сексуальної культури і може варіюватися від «повернутися задом і захрапеть» до «займатися любов’ю з жінкою іншими способами до «перезарядки». Більш цікавий інший варіант розвитку подій. Правильно дихаючи, чоловік, кілька разів всілякими хитрощами відтягуючи настання оргазму (наприклад, як це описано в журналах для чоловіків у статтях про «мегамультиоргазменный суперсекс»), нарешті підходить до точки виверження, і за кілька секунд до неї зменшує фрикції і дуже сильно стискає натреновану PC-м’яз. Мультиоргазмик відчуває звичайний оргазм, всередині тіла виділяється трохи сперми, відчуваються поштовхи, але вона залишається в тілі і як би «закипає». Всі внутрішні органи починають «паритися» в цьому енергетичному потоці. За допомогою технік даоської йоги цей потік розподіляється по тілу вищеописаним чином. Саме робота з цим потоком, до речі, і називається в йозі фразою «підпорядкування сексуального крилатого дракона», а моральні правила утримання і заборони тут не при чому.

ЧИ РЕАЛЬНО ЗБІЛЬШИТИ ЧЛЕН БЕЗ ОПЕРАЦІЇ І ЯКИМ СПОСОБОМ.

— Kava Kava Extract;

А сама операція — повне фуфло.

Щодо просідання — якщо носити більше 4-5 місяців після припинення занять сильного просідання результату зазвичай не буває, це звичайно якщо людина позаймався місяць, а потім кинув, то результат, отриманий в основному із-за розтягування члена може просісти — наприклад, отримав результат 1.5 см. за 2 місяці — якщо припинити заняття, то просядешь міліметрів на 5-10.

# 6 повідомлення SslavaLapovsk » Вт гру 05, 2017 11: 21 am.

Перестати лякатися. 15 — цілком нормальний розмір, не маленький.

Я у когось на нашому форумі давно читав, що в договорі дрібним шрифтом написано, що клієнт зобов’язаний після операції півроку носити екстендер, в іншому випадку результат від операції не гарантований.

Запис на особистий прийом:

Здуття вен і варикоз з’являються від технік, які збільшують член, розтягуючи його тиском крові зсередини, тобто — Джелк, Помпи. Від носіння екстендера з механічним кріпленням вени теж трохи роздуває, я і в цьому випадку рекомендую вакуумник. Немає обмеження кровообігу => не роздуває судини, немає варикозу і т. д. А так від носіння екстендера негативних ефектів не зазначив, по виду члена.

У Вас нормальна довжина (норма — від 9,5 см).

Просто хотів сказати спасибі вашому сайту за те, що, не важливо рекламуєте ви екстендер або викладайте в мережу просто зібрану інформацію на пуританських почав, але не пишіть «Нормальний член повинен бути 24 см, тому терміново купуйте і займайтеся».

Ще питання, чи зможе андрактим подіяти на вже збільшений статевий член? Давно хочу використовувати Андрактим гель, але Руслан Юрійович говорив, що від цього буває випадання волосся, тому поки ще не використовував.

Якщо ви реєструвалися раніше, то » залогіньтесь «(форма логіна в правій верхній частині сайту). Якщо ви тут вперше, то зареєструйтесь.

Відповіді — «Перестати лякатися. 15 — цілком нормальний розмір, не маленький» — підбадьорюють 🙂 але екстендер все ж замовлю.

Пенімастер-це екстендер з металевими штангами, які дають потужну тягу. Стретчер в деяких комплектах Penimaster Pro теж є, але він там виконує функцію додаткового растяжителя, або для використання після операції. У Пенімастері до того ж інша система кріплення, яка може утримувати головку на потужній тязі.

Окремо товщину збільшити дуже важко. Бувають випадки ,коли від екстендера зростає більше товщина, ніж довжина, але як буде в твоєму випадку — не вгадаєш. Ін’єкції і навіть операція дають тимчасовий результат, поступово введені під шкіру гель або жирова тканина розсмоктується, причому розсмоктування йде нерівномірно, краще без крайньої необхідності цим не займатися, можеш зробити гірше, ніж було. Операція по потовщення становить небезпеку сама по собі, це крім того, що результат від неї естетичний може бути сумнівним. Це досить складне втручання, на відміну від операції по подовженню члена. Можна просто почати займатися з тим же екстендером, подивитися як піде.

Щоб відправити відповідь, ви повинні увійти або Зареєструватися.

Вітаю всіх, друзі! У мене є питання, але спочатку передісторія. Рік тому я був на консультації у Петровича Руслана Юрійовича. Провів у нього в кабінеті близько 30 хв, хоча чекав його близько 5 годин)) Док дуже тепло мене прийняв, все пояснив, розповів і дав дещо яку надію (про це трохи пізніше). Спочатку розповім свою невелику історію. Це не фантастика, а реальне життя реальної людини. Рік тому я мав статевий член 10 см, навіть не доходило трохи до цієї цифри. Реально важко жити з такою проблемою, не піти на пляж, ні в баню, ні кажучи вже про секс, мене зрозуміє тільки той хто має такий же розмір. З такою проблемою життя здається пеклом, по іншому це не назвеш. Якось блукаючи по інету, натрапив на відео Руслана Юрійовича, де він розповідав про патології і недорозвинення статевих органів. Я став вважати що у мене така хвороба. Я зв’язався з шанованим доктором. Він призначив мені аналізи, які я в короткий термін зробив. Він написав що у мене все впорядке. Я був в шоці, як таке може бути?? Я вирішив летіти в Москву до нього на особистий огляд, т до так жити я вже не міг. Нехай і я прочекав його 5 годин, але прийняв він мене добре. На консультації він повторив все, що писав, що я здоровий чоловік і в мене все нормально, а маленький пч це індивідуальна особливість. Сказати, що я засмутився це нічого не сказати. Док запропонував мені операцію лігу, але я відразу відмовився, тк дуже цього боявся. Тоді він запропонував мені потягати екстендер Пені майстер і сказав що якщо постараюся, то зможу зробити статевий член 17 см, це вселило в мене дещо яку надію. Так само порадив андрактим, який може підняти рівень дигідро до 5000 (норм це 900),все це мені розповів Руслан Юрійович. Але у мене нереально впав настрій і я вийшов з кабінету пригніченим. Коли повернувся з Москви, я не міг спати ночами і все думав над пропозицією поносити екстендер. Це здавалося мені єдиним вибором. Через пару днів перебуваючи в пошуках екстендера я випадково натрапив з Нуп форумом ( ). Створив свою тему там, кому цікаво можете глянути ( . t=57447 & s=) там люди діляться своїми успіхами в збільшенні статевого члена. І став займати цим мануальним розтягами, т е руками. Далі хто знає додав джельк. Зараз я маю в стані ерекції 14,5 см, а було 10 см, уявляєте)) Далі ріс все повільніше і повільніше, зростання йде важко. 14 см все одно маленький статевий член, хоча мені гріх скаржитися, але реальність перемагає. Задумався про екстендер ПЕНІ МАЙСТЕР, але не хочеться витрачатися дарма, тк багато говорять, на форумах, так і на сайтах екстендерів, що більше 30-40% збільшити член не можна і я не зможу більше збільшити член, тобто витягнув все що міг. Невже це правда? Навіть з екстендером?

За часом носіння — від 6 годин до 8. Більше рідко хто носить, часу немає. Але 6-8 годин-гарний час, думаю більше не треба, і від меншого часу може бути результат непоганий. Тільки не захоплюйся великою тягою відразу — зараз модні всякі силові програми, але на практиці завжди краще носити великий час на невеликий тязі, від великої тяги і коротких сетів результату швидше завжди не буде взагалі.

Операція по збільшенню пеніса.

Вже писав вище і раніше (навесні). Хлопців, молоді люди особливо, почніть тоді, коли ще есетственний зростання вам допоможе активніше, точніше ресурс зростання організму допомагає активніше, тобто якомога раніше. Чим раніше почнете там ефект крутіше. Я питав про усадку і естетику, так ось вакуумний пенісмастер про-унікальний. Поясню, по-перше реально зручніше, автентичніше скажімо так, ергономічніше якщо хочете, більш того утримання головки в капсулі дуже непогане. Був в Шерегеше, катаюся на борді, чекав рік))) і ось — носив добу, з ранку головка була в капсулі повністю, до вечора наполовину вийшла, АЛЕ так і не отстрелилась повністю) І ТО, не тому що тримає погано, а тому що швидше природна змазка допомогла, так от, різниця між подіями майже добу. так, в туалет не ходив тому, що терпів і чергу на бугель була величезна, час було шкода)за 3 роки довгоочікувані спуски з гори. у нас сніг вже якщо що, Шерегеш поруч, було добу тому. Не суть. Суть в тому, що шкодую що в свої 18 років у нас не було подібних технологій. це були лихі 90-е. тому хлопці, молоді, пробуйте! Зрозумійте, що це реальний спосіб! Особливо всім невпевненим в собі! Хлопці розмір має значення, не величезний точно, але він має значення. Тому пеніс майстер про, рекомендую. Не реклама, я анонімус Еслів що))

Тема: операція по збільшенню пеніса.

Література з даоської сексуальної йоги:

Консультації,аналізи будь-якого ступеня складності,узд-діагностика,лікувальні процедури.

Але Ви — неавторизований користувач.

Крім того, не останнє місце грає і його якість, так як дешеві прилади недоброякісного виробництва швидко ламаються, а крім того, можуть і пошкодити статевий орган. Рекомендується використовувати разом з зволожуючими кремами, це допоможе уникнути сухості, мікротріщин і лущення.

4. Джелкінг. Даний вид вправ найпопулярніший, тому що не вимагає великих фінансових витрат. Все, що Вам знадобиться – це ваша власна рука і засіб-мастило, які удосталь продаються в будь-яких аптеках. Ця техніка допомагає збільшити член як в ширину, так і в довжину. Однак, про перші помітні результати збільшення члена до і після, можна говорити тільки лише через 3-4 місяці.

8(916)1681533. МОСКВА 9.00-22.00 Консультації по телефону-платні.

Чи можна збільшити розмір пеніса за допомогою харчування?

Виконання важільного розтягування здійснюється так:

Як збільшити член реально форум.

FireMan новий учасник неактивний зареєстрований: 2015-07-07 повідомлень: 5 репутація: [ 0 / 0 ]

Якщо Ви зареєструєтесь, то зможете надалі відстежувати відповіді на свої повідомлення, продовжувати діалог в цікавих темах з іншими користувачами і консультантами. Крім цього, реєстрація дозволить вам вести приватне листування з консультантами та іншими користувачами сайту.

Працюю чоловічою моделлю і мене запросили на кастинг для зйомки нижньої білизни. Але кастинг я не пройшов через невеликого розміру пеніса. Через це у мене зірвався солідний контракт, і це вже не вперше. Користувався різними кремами для збільшення пеніса, вони допомагають, але не достатньо. Мені потрібен розмір набагато більше, щоб солідно виглядав. Нещодавно мав позувати для закордонного журналу, але знову все зірвалося через розмір мого пеніса — їм потрібен ідеальний за всіма параметрами хлопець. Вже сил моїх немає, розумію, що з цією «проблемою» ні про яку кар’єру і мріяти не можна, не те що закордоном, а й у нас. Зараз розглядаю останній можливий варіант-операцію по збільшенню пеніса, більше мені вже нічого не може допомогти. Хотілося б знати реальні відгуки, які після неї можуть бути наслідки. Може хтось із вас, або ваших знайомих вже робив таку, надалі ніяких проблем не сталося? У лікарів вже був, вони стверджують що це 100% безпечно і ніяких проблем, але ж це їх хліб, вони по-іншому і не скажуть.

3. Мій пеніс на момент початку занять джелкінгом становив 9 сантиметрів в збудженому стані. Цей факт викликав у мене почуття сорому, я не міг ходити в загальні лазні, не мився в загальному душі після роботи, були проблеми з жінками. Відгуки про збільшення статевого члена за допомогою джелкінга більш ніж надихаючі, я вирішив спробувати. Займаюся джелгингом вже рік, є приріст на 1,5 сантиметра, збільшив член, результати є. Для мене навіть ця маленька цифра – вже перемога, тому заняття кидати н е збираюся. (Віталій, 32 роки, Братськ).

Повідомлень 4.

1. Ще в школі зрозумів, що розміри чоловічої гідності у мене зовсім негідні, 9, максимум 10 сантиметрів. Так як я сам хлопець видний, освічений, начитаний, то увагою дівчат обділений не був. Як тільки справа доходила до інтиму, я завжди знаходив привід практично втекти, так як соромлюся розмірів пеніса. Одного разу я зустрів дівчину і закохався в неї без пам’яті. Саме завдяки їй я вирішив міняти цю ганебну ситуацію. Багато читав інформації в мережі, дивився зр е ня члена фото до і після. Купив екстендер, ношу вже 3 місяці, є результат, +1 сантиметр. Кидати не збираюся. У перший час відчував моторошний дискомфорт, але зараз звик. (Руслан, 25 років, Москва).

Збільшення члена. Результати до і після. Відкликання.

BigSize » Пт лис 20, 2015 10: 55 pm.

Укладення.

1 Тема від FireMan 2015-07-07 11:22:39.

Таким чином, способів збільшити член є багато, однак, подумайте добре, чи це необхідний крок, перш ніж це робити. Іноді ж відгуки про збільшення члена користувачами говорять про зворотне, хоча іноді це-справа випадку. Тому, перед тим, як збільшити пеніс, відгуки почитати буде не зайвим. Відео онлайн теж корисно подивитися, щоб збільшити член, інформація в них може багато дати.

СТВОРИТИ НОВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ.

Повідомлень 9.

2. Екстендер. Такий прилад для осіб чоловічої статі орієнтований лише на коригування довжини статевого органу, не варто розраховувати, що penis буде збільшитися ще і в ширину. Екстендер потрібно носити протягом дня протягом 6-8 годин. Для того, щоб результати були дійсно вартими, прилад доведеться використовувати протягом декількох років.

І найголовніше питання, чи допоможе мені операція лігаментотомія, якщо я вже збільшив на 4 см статевий член?

ad1804 Учасник Неактивний Зареєстрований: 2014-12-26 Повідомлень: 11 Репутація : [ 0 | 0 ]

У вирішенні цього питання важливу роль відіграють відгуки фахівців і простих користувачів, з якими теж буде зовсім не зайвим ознайомитися. Крім того, подивіться картинки в мережі за запитом «збільшення пеніса фото до і після», оцініть результат.

Багато чоловіків хочуть збільшити член на пару бажаних сантиметрів. Фахівці говорять про те, що при наявності сучасних технологій і технік збільшення пеніса, зробити це цілком реально.

Так, екстендери, таблетки, креми і гелі для збільшення члена все це зараз застосовується і рекламується багатьма компаніями виробляють ці препарати, але як бути якщо з фінансами проблема. Не кожен чоловік здатний собі придбати ці препарати для збільшення пеніса . Нещодавно дізнався про хороше стародавньому способі збільшення члена не вдаючись до препаратів і різного роду экстендерам, для цього потрібно робити теплі ванночку своєму члену, а потім використовувати техніку масажу, якщо щодня масажувати свій член і робити теплі компреси перед цим, ваш член не тільки збільшитися в розмірі, але у вас підніметься потенція.

vlad Учасник Неактивний Зареєстрований: 2014-12-27 Повідомлень: 18 Репутація : [ 0 | 0 ]

Відгуки про збільшення члена в домашніх умовах (позитивні)

Відгуки про збільшення члена в домашніх умовах (негативні)

Саме тому ми розглянемо методи збільшення пеніса, які не мають на увазі оперативного втручання.

Вакуумна помпа для пеніса.

1. Я, як розумна людина, можу заявити про те, що тканини статевого органу не пристосовані до того, щоб рости, від яких би то не було, вправ. Купівля різних чудодійних засобів з фотографіями збільшення члена до і після з відгуками про те, як збільшити член – це викидання грошей на вітер. Всілякі картинки – це фото члена після операції по збільшенню. Чоловіки, вчіться користуватися тим, що у вас є, адже крім члена є руки і язик! А в крайньому випадку, купіть презерватив з насадками! (Михайло, 37 років, Архангельськ).

2. Користувався одночасно як екстендером, так і помпою. Екстендер носив по 5-6 годин на день, після цього, вже вдома, допрацьовував помпою хвилин по 15. Результати збільшення члена є, збільшив член, до і після різниця очевидна, +4,4 сантиметра. Буду продовжувати, так що люди, що збільшили член реально існують. (Ярослав, 30 років, Борисоглібська).

Крім абсолютної доступності, техніка має ще один істотний плюс. Так як вправи в деякому роді схожі з рухами, які чоловік виконує при мастурбації, техніка дозволяє контролювати оргазм, що є гарним навиком в сексуальному житті.

На сьогоднішній день ринок пропонує безліч засобів для поліпшення потенції. Частина з них.

Яке з коштів вибрати?

3. Вакуумна помпа. Це – порівняно новий винахід, воно допомагає збільшити член практично миттєво, але для того, щоб такий результат зберігався, займатися з помпою теж потрібно протягом декількох років. Результат збільшення статевого члена — 3-4 сантиметри. Основний плюс її полягає в тому, що крім додаткових сантиметрів, помпа допомагає підтримувати ерекцію в нормі.

Serge Учасник Неактивний Зареєстрований: 2014-12-26 Повідомлень: 47 Репутація: [ 0 / 0 ]

3. Використовував крем для збільшення члена різних марок, і як людина досвідчена в цій справі, прошу вас, люди, не звертайте увагу на це. В тюбику знаходиться сама звичайна мастило, таку ж можна купити в аптеках в рази дешевше, від неї нічого не росте ні на міліметр, неможливо збільшити статевий член, відгуки про таких кремах – лише рекламний хід. (Аркадій, 29 років, Воронеж).

1 Тема від ad1804 2014-12-26 12:47:41 (2014-12-26 12:57:02 відредаговано ad1804)

2. Для корекції розмірів статевого органа я вибрав вакуумну помпу, бо як відгуки про збільшення пеніса з її допомогою найкращі, буквально гарантують великий член. Слідував чітко за інструкцією, користувався по 15 хвилин в день, проте, вже через пару таких замятий я помітив синці в області пеніса. Від помпи вирішив відмовитися, так як калічити себе нерозумно, тому на сьогоднішній день перебуваю в пошуку більш зручного засобу для збільшення члена. (Дмитро, 21 рік, Сафоново).

Сторінки 1.

Можу сказати, що збільшення члена якимось одним способом, будь то таблетки, мазі , які-небудь вправи буде відбуватися дуже повільно. Тут треба застосовувати всі методи в сукупності. Сам пробував різні таблетки і мазі, але вони хоч і підвищують потенцію, але дають лише тимчасовий ефект. Постійного результату від них чекати не доводиться.

# 135 повідомлення qwert » 08 жов 2010, 21: 02.

Які існують способи збільшити член в домашніх умовах?

1. Використання гелів і мазей. У продажу у великій кількості є різного роду гелі та мазі, вони допомагають збільшити член на бажану кількість сантиметрів. Виробник робить упор на те, що склад препарату абсолютно натуральний, приріст буде максимально природним, якщо чоловік перестає використовувати крем, то пеніс в розмірах не зменшується.

Збільшення члена будинку — реально!

А частина так і просто небезпечна: неперевірені і несертифіковані препарати, вживання.

Це унікальний засіб, створений вченими за рецептами могутніх стародавніх вікінгів, яке.

чоловіків силу і впевненість у собі.

Що таке краплі молот тора?

Анатолій Учасник Неактивний Зареєстрований: 2015-07-23 Повідомлень: 22 Репутація: [0 / 0 ]

Вітаю! Я дивлюсь тут не я один був спантеличений споконвічною проблемою маленького члена, внесу і я свою лепту, на мій погляд рішення даної проблеми це застосування екстендера, я як і все не вірив,але зважився спробувати, от 8 тижнів шкарпетки і член збільшився на 1.5 см. Може кому цікаво подробиці шкарпетки і сам товар, можете написати мені в особистому повідомленні. Сам його ношу. Можу сказати що інші методи типу нуп і т. д — шлак. Можна звичайно хірургічним шляхом, але і при такому розкладі потрібно буде його носити. По моїй рекомендації набували знайомі. Практично у всіх значний результат. Так що раджу!

Даний засіб використовується як мастило під час статевого контакту, просто як звичайний класичний крем, або ж як допоміжний засіб при носінні екстендера або використання вакуумної помпи. Крем є у вільному продажу в магазинах, які торгують інтимними товарами, а також його можна замовити через інтернет.

denim0007 новий учасник неактивний зареєстрований: 2016-11-17 Повідомлень: 4 репутація: [ 0 / 0 ]

2 Відповідь від vlad 2014-12-27 08:24:15.

6 Відповідь від konvoz 2017-11-23 02:53:03.

Інтернет рясніє картинками та фотографіями про збільшення пеніса до і після, це наштовхує на думки про те, що результат збільшення пеніса все-таки є. Само собою зрозуміло, що збільшити член чітко на бажану кількість сантиметрів можна тільки за допомогою пластичної операції, але далеко не кожен чоловік зможе добровільно лягти під ніж пластичного хірурга.

Реквізити фірми: ТОВ «КРАЩА потенція» 129301, РФ, Москва, вул. Космонавтів, д. 7, стр 2, офіс 14. ІПН 7713723040, КПП 771791081, ОГРН 1127845653290.

konvoz Учасник Неактивний Зареєстрований: 2017-11-22 Повідомлень: 125 Репутація : [ 0 | 0 ]

Краплі для потенції МОЛОТ ТОРА гарантія Ваших чоловічих перемог.

Продаємо кінський збудник. Препарат дуже сильно збуджує як жінок так і чоловіків, починає діяти через 20 хв. Тривалість 4-5 годин. Збудник перевірений не раз вже, діє 100%. Висилаємо поштою, без передоплат. В наявності є майже завжди. Сильніше збудника не існує. Для замовлення заходьте на сайт, пишіть на електронну пошту або телефонуйте на телефон. Працюємо цілодобово. Кінський збудник-з ним всі ваші заповітні бажання будуть реальні, купіть кінський збудник не пошкодуєте. Наш сайт тел. 89245265390 емаил [email protected]

7 відповідь від Alisa.Donnikova 2018-12-02 10:35:00.

4 Відповідь від Анатолій 2016-07-31 19:24:37.

3 Відповідь від Serge 2014-12-27 10:21:23.

та ну нафіг — не вірю.

Як збільшити член будинку: швидкі способи.

неефективна, частина дає лише короткочасний ефект, як Віагра і її дешеві похідні.

Детонатор добре допомагає збільшиться на кілька См. Купа хороших відгуків, нормальна основа — це на мій погляд самий чесний і робочий крем для збільшення.

Кожен чоловік має чітке уявлення про те, як повинен виглядати ідеальний пеніс. Думки часто розходяться, але великий розмір чоловічої гідності завжди залишається в пріоритеті.

Я придбав крем на домашній аптеці, хоч він мені і допоміг, але я не дуже задоволений результатом, тому що в рекламному слогані вони обіцяють збільшення аж на 4 див., а в реалі вийшло всього близько 2 див., хоча для тих, у кого наприклад 8 см, йому і +2 буде за щастя — нікого не агітую, вирішувати вам особисто Не знаю, скільки він зараз коштує, я брав близько 1500, за ці гроші в принципі піде.

Хто знає, чи буває гімнастика для пеніса, від якої він ставати більше і сильніше? Адже є ж спосіб накачати біцепс в домашніх умовах. Чому не можна накачати і чоловічу гідність, щоб воно було по справжньому гідних розмірів? У кого є подібний досвід? Які вправи рекомендуєте, як часто і з якими навантаженнями.

яких може призвести до неабияких проблем зі здоров’ям. Але є і одне надійне,

Re: Збільшення члена будинку — реально!

Alisa.Donnikova Учасник Неактивний Зареєстрований: 2018-10-27 Повідомлень: 20 Репутація: [ 0 / 0 ]

перевірений засіб: краплі для потенції » МОЛОТ ТОРА»

Чоловічий член-це повноцінний м’яз, з якою можна працювати.

Ймовірність збільшення довжини статевого члена консервативними методами (тракційний і вакуумний) невелика (не більше ніж на 2 — 3 см). У комбінації з оперативним лікуванням можете додати до 5 см.

До збільшення члена в домашніх умовах багато хто ставиться з неабиякою часткою скептицизму. Люди переконані, що зростання статевого органу – складний процес, який здійснить лише кваліфікований фахівець. На щастя, наука не стоїть на місці і постійно винаходить методики, які позитивно впливають на зростання дітородного органу.

ruliv Новий учасник Неактивний Зареєстрований: 2018-12-05 Повідомлень: 2 Репутація : [ 0 | 0 ]

пройшло масу клінічних випробувань і довело свою ефективність, повернувши десяткам тисяч.

Офіційний форум магазину засобів для потенції — Potenciya.org.

5 Відповідь від denim0007 2016-12-02 10:37:16 (2016-12-29 08:19:05 відредаговано denim0007)

Вправи Jelqing.

Тема: Збільшення члена будинку — реально!

Техніку часто називають «доїнням» через характерні рухи рукою. Вправи підвищують кровотік в члені, що призводить до розширення тканин. Завдяки джелкінгу дітородний орган «виростає» на пару сантиметрів на місяць, незалежно від ерекції.

8 Відповідь від ruliv 2018-12-05 22:15:54.

Наукою доведено, що пеніс зменшується всього за два місяці, якщо чоловік задовольняє себе за допомогою занадто вузького отвору. Якщо можливе зменшення чоловічої гідності, то і його збільшення не являє собою проблеми.

Чи варто пробувати ось цей крем для збільшення пеніса?

Щоб домогтися результатів, потрібно систематично виконувати дії, спрямовані на збільшення чоловічого органу. До них відносять тренування, використання медикаментів і кремів, народні способи і т. д. Багато чоловіків домоглися великих успіхів в короткі терміни, використовуючи правильні прийоми.

Вправи; використання лубрикантів, гелів і спреїв; Вакуумні, водяні та гідропомпи для фалоса; хірургічні методи; народні рецепти; Масаж; підвішування вантажів; препарати; екстендери; дієта.

cbb.b13 новий учасник неактивний зареєстрований: 2019-01-23 Повідомлень: 4 репутація: [ 0 / 0 ]

9 Відповідь від cbb.b13 2019-01-23 04:04:48.

Однак якщо чоловік не знає, як правильно виконувати вправи, збільшити член в домашніх умовах буде досить важко. Помилки в техніці можуть спричинити за собою ряд травм:

Potenciya.org/forum -офіційний форум про Віагру, Сіаліс, Левітра та інші засоби в РФ і СНД.

Чи можна збільшити член, не виходячи з дому: правда чи міф.

Вологий джелкінг.

Тут ви зможете поговорити про кращих засобах дженериках: Віагра (Viagra), Сиаліс (Cialis), Льовітра (Levitra) для підвищення потенції у чоловіків, а також про препарати: Дапоксетін (Dapoxetine), Спрей Студ 5000 (Stud 5000) для продовження тривалості статевого акту, посилення яскравості оргазму, ВигРХ Плюс (VigRX Plus) для збільшення розміру члена, Волум Пілс (Volume Pills) для підвищення вироблення сперми і про багатьох інших таблетках. Крім того, на цьому форумі про препарати для лікування поганий ерекції, можна прочитати реальні відгуки про засоби для посилення потенції, оргазму і не тільки, а також про те, як швидко підвищити потенцію, лікувати імпотенцію, збудитися, продовжити секс, довго не кінчати, посилити оргазм, підвищити кількість і якість сперми, збільшити розмір пеніса, про народні засоби для підняття потенції, затримки сім’явипорскування, збудження і багато інші цікаві теми про чоловічу силу, секс, інтим, потенцію і все що з цим пов’язано.

Крім збільшення пеніса, тренування мають інші переваги:

Популярні способи домашнього збільшення.

ЗМІСТ.

Як збільшити член в домашніх умовах, бажають знати багато чоловіків, незадоволені розміром свого пеніса. З-за невеликого розміру статевого органу у сильної половини людства розвиваються непотрібні комплекси і психологічні бар’єри, які створюють проблеми в ліжку. У статті ми поділимося найефективнішими способами прискорення зростання члена в домашніх умовах.

Лубриканти допомагають збільшити член домашнім способом завдяки вмісту в складі натуральних інгредієнтів, які сприяють розширенню тканин пеніса.

У нашому інтернет-магазині з засобами для поліпшення ерекції, ви зможете купити справжні, якісні і супер ефективні Дженерики Віагри, Левітра і Сиалиса за найнижчою ціною. Ми також продаємо кращі засоби для потенції оптом і пропонуємо вигідні умови всім оптовикам. На всі таблетки і капсули у нас є необхідні ліцензії та сертифікати. Тому, купувати у нас препарати не тільки вигідно, але і безпечно! Швидка доставка засобів збільшують потенцію, подовжують секс, підсилюють оргазм і т. д. здійснюється нашими кур’єрами по місту Москві і Санкт-Петербургу, а в інші міста Росії ми висилаємо посилки поштою 1-го класу.

Серед безлічі засобів для удосконалення статевого члена лубриканти у вигляді гелю або спрею є найбільш доступними і зручними у використанні. Як вони працюють?

Чортополох, що забезпечує вільний приплив крові до пеніса, звільняючи його від токсинів; Перуанська мака, один з найсильніших природних афродизіаків; Горянка, позитивно впливає на потенцію і здоров’я чоловіка; сік лишайника, що наповнює запалі тіла кров’ю; гідролізат протеїнів, що відповідає за утворення нових тканин.

Копіювання статей та іншої інформації з форуму про засоби для потенції дозволяється тільки при установці прямого посилання на форум «Potenciya.org».

Схожі теми в цьому форумі.

Сухий метод джелкінга здійснюється без мастила і спрямований на збільшення товщини чоловічої гідності. Так як суху шкіру легше травмувати, перед вправами пеніс потрібно добре прогріти. Рухи виконують не пальцями, а долонями, утримуючи головку рукою.

Кожен спосіб має свої переваги і недоліки, проте всі методи дійсно працюють. Нижче ми докладно опишемо кожну методику, щоб дати повне уявлення про методи збільшення чоловічої гідності будинку. Прийоми засновані на фізіологічних особливостях людського організму, що робить їх безпечними і ефективними. Незважаючи на те, що вправи, лубриканти, масаж і хірургія впливають на статевий орган чоловіка по-різному, результат на виході виявляється однаково успішним.

Помпи для пеніса.

Спрей Домінатор.

Тиск в такій помпі здійснюється за допомогою повітря. Вакуумним насосом може керувати чоловік, проте простіше використовувати автоматичну помпу, робота з якою не вимагає ніяких зусиль. Прилад миттєво збільшує розмір пеніса, приводячи його в стан ерекції. Але при неправильному використанні насоса на фалосі можуть з’явитися гематоми, викликані надмірним тиском.

Чоловік стає витривалішим під час сексу; Підвищення чутливості головки; Поліпшується контроль над еякуляцією; Шкіра фалоса стає пружною.

Помпа являє собою прозору колбу зі шкалою, яка показує довжину органу. Існує кілька різновидів таких приладів.

Цей прийом має на увазі обов’язкове використання мастила і допомагає зробити пеніс довшим. Замість мастила можна використовувати будь-який жирний крем, який довго вбирається. Ритмічні рухи здійснюються за допомогою пальців, при цьому не потрібно стискати крайню плоть занадто сильно.

Лубриканти для збільшення.

Важливо! Володарям великого пеніса в процедурі, швидше за все, відмовлять.

Титан Гель.

Вправа роблять наступним чином: підстава члена обхоплюють великим і вказівним пальцем, після чого плавними рухами направляють кров до голівці пеніса. Руку змінюють після того, як вона втомлюється. Збільшити статевий член в домашніх умовах джелкінгом можна двома способами: сухим і вологим.

Лубриканти – абсолютно безпечний спосіб збільшення дітородного органу, особливо якщо засіб повністю складається з натуральних інгредієнтів. Однак якщо організм страждає від гормональних порушень, від використання гелів краще відмовитися. Нижче ми розповімо про найбільш дієвих лубрикантах для збільшення розміру статевого члена.

Сухий Джелкінг.

Крім трав, в гель входять гормони, проте ці компоненти мають протипоказання. Лубриканти для збільшення пеніса можна розділити на три види:

В результаті регулярного помпирования, член збільшиться в розмірі на кілька сантиметрів. Пристрій також допоможе уникнути проблем з потенцією.

В даний час велику популярність придбали кілька процедур, про які буде розказано нижче.

В ході операції лікар розсікає підвішуючу зв’язку, яка утримує пеніс в черевній порожнині. В результаті цього статевий орган збільшується на кілька сантиметрів в довжину.

Традиційною хірургічною процедурою по збільшенню гідності чоловіка є фаллопротезування. Також прийом використовується у випадках, коли у пацієнта відсутня ерекція. В пеніс імплантуються додаткові хрящові тканини або інші еластичні матеріали. Особливо дорогі імплантати, оснащені надувним механізмом, який дозволяє викликати ерекцію в будь-який момент.

Як стверджують задоволені покупці, з допомогою Домінатор Спрею можна збільшити член в домашніх умовах на 5-7 сантиметрів. Засіб вигідно відрізняється від інших методик доступністю і простотою у використанні.

Швидкодіючі мазі. За допомогою таких засобів можна збільшити член на кілька сантиметрів. Користуватися гелем потрібно безпосередньо перед сексом, так як дія лубриканта проходить через пару годин. Гель для істотного збільшення пеніса. Користуючись препаратом кілька місяців, можна збільшити розмір члена назавжди. Допоміжні мазі. Використання гелю матиме сенс лише в тому випадку, якщо чоловік при цьому робить вправи.

На відміну від вакуумного насоса, водяна помпа наповнена рідиною, яка м’якше впливає на статевий орган. В результаті цього ризик пошкоджень виявляється мінімальний.

Багато хто замислюється про те, чи можна збільшити член в домашніх умовах за допомогою народних засобів. Дійсно, існують простонародні методики, що дозволяють домогтися неймовірних результатів за допомогою підручних засобів.

Операційний метод.

Масажна техніка.

Робота Домінатор Спрею заснована на гормональному впливі. Після використання чудодійного препарату, в організмі підвищується рівень тестостерону, що відповідає за лібідо. Справа в тому, що маленький фалос у чоловіка часто є результатом неправильного гормонального розвитку організму. Домінатор усуває цю проблему, відновлюючи процес росту клітин статевого органу.

Вакуумні помпи.

Не всі чоловіки готові довго чекати результат. Спеціально для них розроблені хірургічні прийоми для збільшення статевого члена. Пластична операція по корекції крайньої плоті збільшує чоловічу гідність швидко і якісно.

Титан гель набуває все більшої популярності серед покупців, збираючи захоплені відгуки. Головною особливістю продукту є виключно натуральний склад, в який входить:

Дія гідропомпи засноване на роботі гідронасоса, що викачує зайву воду з вакуумного простору. Процедуру помпірованія потрібно робити в гарячій воді. Особливо зручно використовувати гідропомпу, приймаючи ванну.

У остиглий розчин імбиру додають ложку меду, вживаючи напій всередину. Перед сном вживають мед, змішаний з волоськими горіхами. Волоський горіх, шипшина, фундук і часник змішують з медом, вживаючи масу кожен день.

Принцип дії помпи досить простий: прилад чинить тиск на пеніс, тим самим наповнюючи запалі тіла тканин статевого органу кров’ю. Член, що знаходиться в помпі, не відрізняється від ерегованого пеніса.

Перевагою стародавніх рецептів є натуральні компоненти, використовувані в процесі росту пеніса. Для цих цілей особливо часто застосовується сода і мед.

Збільшення гіалуроновою кислотою.

Крім доступності, самомасаж пеніса має інші переваги:

Існує безліч дієвих методів, які допоможуть реально примножити розмір статевого органу. Виділяють наступні способи самостійного збільшення:

Класична операція на пеніс.

Джелкингом називають спеціальну методику для збільшення статевого члена чоловіка, розроблену суданськими арабами. За допомогою занять міститься в органі губчаста тканина розширюється, в результаті чого пеніс росте не тільки в довжину, але і в обсязі.

Як саме потрібно застосовувати соду? Щоб збільшити член в домашніх умовах за допомогою харчової соди, можна робити ванночки з цією добавкою. Крім ванночок, з соди роблять скраби, дратівливі тканини крайньої плоті. Побічною дією процедури може бути печіння і почервоніння шкіри.

Синці і мозолі від надлишкового здавлювання; садна викличе натирання без мастила; почервоніння.

Крім збільшення гідності чоловіка, гель підвищує його сексуальну активність. Застосування Титан Гелю зробить пеніс чутливим, підвищивши при цьому контроль над еякуляцією.

Мед є воістину чудодійними продуктом і застосовується в медицині, косметології і т. д. не Дивно, що народ навчився впливати на статевий орган чоловіка цим продуктом. Метод збільшення члена медом рекомендують багато лікарів. Якщо ви хочете дізнатися про те, як збільшити член в домашніх умовах медом, варто прочитати наступні рецепти:

Операція дуже болюча; Довгий період відновлення; Після хірургічного втручання необхідно носити екстендер; Можуть виникнути ускладнення; Товщина члена з часом зменшується.

Перед масажем потрібно провести підготовку фалоса. Прийміть гарячу ванну, щоб шкіра стала податливою. Витерши орган насухо, потрібно почати легкі натягування члена в різні боки. Після звикання до неприємних відчуттів можна приступати до безпосереднього масажу.

Водяні Помпи.

На жаль, масаж не є ефективним прийомом для збільшення пеніса. За допомогою регулярних процедур пеніс збільшується всього лише на пару сантиметрів.

Гидропомпы.

Препарати і таблетки.

Явною перевагою операційних способів збільшення фалоса є швидкий результат, який не зміниться протягом усього життя чоловіки. Однак пластична хірургія статевої системи чоловіка має ряд недоліків:

Збільшення члена медом.

Недоліком гаджета є травми, отримані при сильному здавлюванні підстави пеніса. Найдешевшу насадку можна придбати за 190 рублів.

Екстендер-це пристрій, що розтягують м’які тканини. Прилад розроблений відповідно до рекомендацій медиків, тому в результаті носіння екстендера пеніс збільшується на кілька сантиметрів. У продажу представлені наступні види екстендерів:

Застосування лікарських препаратів найчастіше безпечно і зберігає нормальні пропорції чоловічого члена. Принцип дії таблеток, як і інших препаратів для збільшення пеніса, заснований на посиленні циркуляції крові в печеристих тілах. Однак, на відміну від мазей, таблетки не впливають на член механічно.

Збільшення пеніса харчовою содою.

Подовжують доповнення на член можуть бути відкритими або закритими. Закрита насадка ховає головку члена, роблячи її менш чутливою. При цьому розмір статевого органу збільшується і в ширину і в довжину. Для краще контакту з вагіною прилад змащують лубрикантом.

Бади для збільшення.

Масаж для збільшення члена вважається одним з найдоступніших методів збільшення члена. Дійсно, процедура не вимагає ніяких витрат крім покупки лубриканта. Без змащення член може постраждати від тертя долонь.

Бади самі по собі малоефективні, якщо не займатися вправами. Добавки є допоміжним засобом, який може прискорити процес збільшення члена за допомогою інших методик. Серед них можна виділити найбільш дієві засоби:

Підготувати статевий орган, прогрів за допомогою масажу. Рясно змастити пеніс гелем. Досягти максимальної ерекції. Далі слід перебудуватися. Створивши кільце з двох пальців, потрібно виконувати рухи вгору від основи до голівки. При цьому чоловікові має бути приємно легкий тиск. Закінчують процес еякуляцією.

Технік масажування існує величезна кількість. Це самомасаж, при якому чоловік виконує кругові і стискають руху рукою; сексуальний тайський масаж і багато іншого. Щоб наочно дізнатися, як збільшити член в домашніх умовах за допомогою масажних технік, варто подивитися відео в інтернеті.

Завдяки масажуванню, можна проводити збільшення члена будинку; Процедура робить позитивний вплив на сексуальне здоров’я чоловіка; відсутність протипоказань і побічних ефектів.

Якщо дорогу операцію по збільшенню чоловічої гідності може дозволити собі далеко не кожен, то харчова сода доступна в будь-якому магазині. Думки з приводу ефективності методики розділилися, але деякі чоловіки стверджують, що цей продукт дійсно може збільшити дітородний орган.

Крім підвішування, пеніс також можна розтягувати за допомогою вантажів. Від підвішування процедура відрізняється більшою тривалістю заняття. Перший час вантаж підвішують ненадовго, щоб уникнути пошкоджень ніжного органу. Згодом вага вантажу і тривалість прийомів збільшують.

Всім відомо, що правильне харчування позитивно впливає на здоров’я людини. Для удосконалення члена можна розробити спеціальну дієту, що складається з продуктів, що мають в складі тонізуючі речовини. У раціон варто включити наступні продукти:

Лигаментотомия.

1.Звичайні кільця. Вони не оснащені додатковими пристосуваннями і спрямовані лише на те, щоб збільшити приплив крові до пеніса. 2.Кільця з хомутами. Іграшка перетискає сім’явивідний канал, перешкоджаючи швидкій еякуляції. 3.Кільця з вібратором. Прилад оснащений моторчиком, який приносить задоволення обом партнерам, стимулюючи ерогенні зони.

Результат наповнення члена гіалуроновою кислотою недовговічний, так як речовина розсмоктується протягом року. Однак ця процедура не вимагає анестезії і довгої реабілітації. Речовина вводять під шкіру за допомогою голки. Кислота при цьому повністю сумісна з органічними тканинами.

Народні рецепти.

Переглядають тему: 1 гість, 0 користувачів.

У статті ми розповіли про те, як реально збільшити член в домашніх умовах. Читачеві залишається лише зробити вибір, виходячи з власних індивідуальних особливостей.

Насадки на статевий член.

Окремо потрібно сказати про лубрикантах, використовуваних в процесі мастурбації. Слід використовувати мастила з натуральних компонентів, що поліпшують циркуляцію крові. Для цієї мети відмінно підійде Титан Гель або спрей Домінатор.

Китайські препарати для збільшення члена обов’язково містять в складі женьшень, який широко застосовується в східній медицині. Цей інгредієнт підвищує тонус шкіри і сприяє припливу крові в запалі тканини. Крім женьшеню, китайські таблетки містять інші натуральні компоненти, позитивно впливають на потенцію.

Вправи для збільшення члена.

Щоб збільшити статевий орган миттєво, сексологи рекомендують використовувати іграшки. Для цієї мети виробники інтим-товарів створили спеціальні насадки. Іграшки використовуються в процесі статевого акту і приносять задоволення обом партнерам.

Важливо! Будь-які матимуть ефект лише при використанні хорошого лубриканта.

Що потрібно для того, щоб домогтися результатів? Звичайно, потрібно мати в нормальному робочому стані сам орган. Але найголовніше-потрібно розуміти, що для досягнення результату потрібен час і регулярні заняття.

Для розширення статевого органу часто використовуються ерекційні кільця. Їх, в свою чергу, можна розділити на кілька видів:

Онанізм необхідний для підтримки чоловічого здоров’я. Вчені знайшли продуктивний спосіб збільшення члена за допомогою цього приємного процесу. Як потрібно мастурбувати, щоб збільшити розмір члена в домашніх умовах? Досить виконати наступні кроки:

Китайські таблетки.

Збільшення члена вантажами.

Продукти для підвищення розміру.

Напевно, кожен, хто займався або займається спортом, хоч раз та замислювався про те,чи можна «накачати» член. Адже член свіду така частина тіла, як біцепс, трицепс і т. д. На самому делеполовой член це не м’яз, тому «накачати» його не вийде. А навіть якби він і був м’язом, уявіть собі якусь вправу, яку можна було б виконувати. Хіба що підняття гантелі. І все таки збільшити розмір пеніса можна і це доведено вже 125 разів (якщо не вірите запитаєте у уролога). Існують всякі препарати і пристрої, але про них розмова зараз не піде. А він піде про природний спосіб збільшення члена, тобто про спеціальні вправи забезпечують ефект зростання.

Вітамін Е, який також називають «вітаміном сексу». Покращує загальне здоров’я організму, позитивно діючи на потенцію. Масло зародків пшениці. Допоміжними компонентами часто виступають селен і цинк. Також позитивно впливає на чоловіче статеве здоров’я. Гарбузове насіння, зокрема масло, регулюють репродуктивну функцію.

Інструкції по вправам для збільшення члена змастіть свій пеніс. Сидячи на краю дивана або ліжка, почніть погладжувати його, обхопивши вокругбольшим і вказівним пальцями. При русі руки від основи члена до голівки утримуйте тверде захоплення, намагаючись максимально розтягувати шкіру.

Кавун. Речовини, що містяться в цій ягоді, прискорюють циркуляцію крові по судинах, в тому числі в тканинах члена. Продукти з високим вмістом білка (м’ясо, молоко, яйця). Білок є головним будівельним матеріалом організму, без якого збільшення м’язової тканини неможливо. Морепродукт. Цинк, що міститься в рибі та інших морських дарах, підвищує рівень тестостерону. Горіх. Цей продукт відповідає за природне вироблення чоловічих гормонів. Зелень також підвищує рівень чоловічого гормону.

Збільшення члена як спорт;

Після закінчення вправи, послабте захоплення біля основи члена. Ви повинні відчути, як кров почне кидати. У цю мить може статися еякуляція. Запам’ятайте, що рясне мастило і міцне захоплення-це основні запобіжні заходи. Ні в якому разі ваш захоплення не повинен перешкоджати кровообігу. Ця техніка не повинна доставляти вам ніяких хворобливих відчуттів або дискомфорту. Якщо в ході вправ ви відчуєте біль, вам слід перервати заняття, знову уважно прочитати інструкцію.

Підвішування вантажів.

Головним недоліком екстендера є його травмонебезпечність. Сильне розтягнення призводить до гематомів і почервоніння. Вартість приладу досить висока і залежить від модифікації пристрою. Найдешевші моделі коштують близько 10000 рублів.

Розтягування пеніса вантажами.

Важливо! Дієта лише допоміжний метод, що вимагає додаткового впливу.

Утримуючи захоплення біля основи члена, іншою рукою захопіть його біля основи головки. Постарайтеся розтягувати член наскільки можливо, не відчуваючи дискомфорту. Розтягніть його направо і затримайте на 10 секунд. Потім прямо, затримка — 10 сек. Тепер наліво, затримка 10 сек. І, нарешті, нахиліть його вниз і знову затримайте на 10 сек. Повторіть всі чотири фази вправи по чотири рази з затримкою на 10 сек. На всю вправу вам знадобиться не більше 5 хвилин.

Дуговий. Прилад містить силіконову дугу, відповідну фізіології члена. Пеніс збільшується на 5 мм в місяць. Ремешковый. Міцний ремінь щільно фіксує член, що дозволяє утримувати його в належному стані. Вакуумний. Такий екстендер оснащений присоскою, що доставляє вкрай неприємні відчуття чоловікові. Комбінований. Цей екстендер обладнаний дугою і ремінцем, що в комплексі надає найкращий ефект.

Чи потрібно вам це? Добре подумайте перш ніж починати «тренуватися». Вправ для зменшення розмірів немає. Також рекомендуємо проконсультуватися у свого лікаря (зайва обережність не завадить).

Методика збільшення члена за допомогою вантажів прийшла до нас з країн Африки. Суть прийому полягає в розтягуванні м’яких тканин за допомогою підвішування не дуже важкого вантажу.

Чи можна збільшити пеніс без операції.

П. С. Радіація, дає варіант ділиться клітинам. Але збільшувати член радіацією, це стрімкий варіант. Так як високий ризик ураження всього організму, через кров і немає (я не знаю) можливості зупинити поділ в потрібний момент.

На чому зупинити свій вибір.

Ви купите собі екстендр (в сексшопі або по Інтернету) і поносите кілька разів. Тоді стане ясно, чи комфортно вам їм пользоваьься і не натирається чи крайня плоть фіксатором або виявляється затисненої. Це до питання про обрізанні (після обрізання носити екстендр буде набагато зручніше).

Якщо фалос потрібно збільшити на короткий час, краще використовувати насадки на член, які до того ж прикрасять секс. Швидко і надовго збільшать розмір чоловічої гідності операції, проте ці процедури не з дешевих. Терплячі, цілеспрямовані чоловіки доб’ються успіхів за допомогою корисних тренувань.

Користувачі 1 820 повідомлень Стать: Чоловік Місто: Кричів.

Кожен раз, повертаючись до основи пеніса, трохи підсилюйте захоплення, щоб затримати якомога більше крові в пеніс. Потім повторюйте рух від основи до голівки.

Повідомлення DrRostovtseva » 03 сер 2013, 11: 58.

Вправи для збільшення розмірів статевого члена.

Правильне харчування і самомасаж не зроблять член величезним, проте в комплексі з іншими процедурами підходящі продукти допоможуть досягти неймовірних результатів. Найголовніше для будь-якого прийому – це регулярність і систематичність дій.

Re: чи Можна збільшити пеніс без операції.

Ефективна мастурбація.

Ви можете залишити свої контакти (ПІБ,телефон, еmail), наш фахівець зв’яжеться з Вами і зможе більш детально відповісти на всі питання. Залиште дані у відповідному повідомленні, воно не буде схвалено і не потрапить в загальний доступ.

Про збільшення члена.

Завершення вправ наступні поради допоможуть вам правильно завершити ваші тренування. Тепло і масаж поліпшать результати. Ваші яєчка намагаються підтримувати температуру в 34 градуси, щоб забезпечити життєздатність насіння. Прогрівання допоможуть вам відновити будь-які проблеми з нервами і чутливістю, які могли виникнути внаслідок ваших занять по збільшенню. Після тренування акуратно помасажуйте ваш пеніс протягом декількох хвилин. За бажанням, ви можете при цьому використовувати трав’яний зволожуючий крем. Після масажу ви можете ще раз накласти зігріваючий компресили ж опустити свій пеніс у ванночку з теплою водою на кілька хвилин. Ці зігрівальні процедури поліпшать кровообіг і допоможуть вашому пеніса відновитися після вправ. Ретельно витріть пеніс рушником після процедури.

Потроху збільшуйте швидкість рухів, не послаблюючи при цьому захоплення. Ви повинні відчути збудження. Добийтеся повної ерекції. Досягнувши стовідсоткової ерекції, знову захопіть великим і вказівним пальцями пеніс біля основи і постарайтеся утримати кров в печеристих тканинах члена.

Тобто в пишуть, що Або це не ефективно, або ж що не потрібен ніякий Активний тестостерон. Допоможи розібратися. В інтернеті по темі безопераційного збільшення члена за допомогою активного тестостерону немає ні відгуків, ні результатів, ні опису, ні більш-менш медичного обгрунтування що це дійсно методика, а не просто казки.

Повідомлення mybri » 31 Липень 2013, 04:40.

Повідомлення DrRostovtseva » 01 сер 2013, 14: 16.

Рада. Збільшення члена.

Процедура підвішування вантажу на крайню плоть досить травмонебезпечна. Перед тим, як почати процес, необхідно підготувати орган за допомогою розігріваючого масажу. Починають підвішування з легких предметів, підвішуючи вантаж максимально зручно. Згодом вага гирек можна збільшувати, проте різкі переходи робити не можна. Важливо знати, що шнурок з вантажем кріпиться не до шкіри, а до еластичному бинту, яким попередньо обмотують член.

Гелі та спреї для мастурбації.

Я пробував. Приріст 1.5 см за майже 4 місяці. Можеш запитати у Alex’a Filippov’a він в темі довше ніж я і виріс пристойніше. А взагалі тема є вже така пошук юзай.

Alex Danteo 15 Чер 2013.

Повідомлення mybri » 03 сер 2013, 07: 03.

Повідомлення mybri » 30 лип 2013, 19:34.

Залишив свої контактні дані, на жаль і аз — ніхто не передзвонив. але тим не менш. проконсультувався з іншими фахівцями в столиці нашого краю-Владивостоці, а також по інтеренету з фахівцями з Москви. Ось їх відгуки і моє питання до них. Прокоментуйте будь ласка.

Введення в техніку збільшення члена Взагалі існує багато різних технік і комплексів вправ для збільшення члена, в цілому всі вони схожі і обіцяють результат. Не можна сказати, що якась з технік неефективна, головне це регульность занять,тоді і результат буде. Наведена тут техніка ідеально підходить для тих, кому катастрофічно не вистачає часу, щоб присвячувати щодня не менше години регулярних тренувань. Ці вправи заберуть у вас не більше 5 хвилин, але зможуть збільшити ваш статевий член на 3 см за кілька місяців. Ці вправи зручні тим, що ви можете робити їх кілька разів в день. Не соромтеся повторювати їх два-три рази щодня. Метою цієї техніки є створення напруги в печеристій тканині шляхом розтягування шкіри пеніса, що знаходиться в збудженому стані. Це не тільки робить шкіру пеніса більш еластичною, але збільшує обсяг камер пеніса, так званих corpora cavernosa. Збільшення обсягу приливає крові автоматично тягне за собою збільшення загальної маси вашого статевого члена.

Костянтин Валерійович Головченко уролог, андролог, венеролог, дерматолог, Гарантія збільшення статевого члена при використанні такої методики (комбінації тракционого і вакуумного методів) — до 3 див. Ліки при такій методиці ніякі не застосовують. Якщо зручно приїхати в Москву, звертайтеся. «

1. У нашій клініці збільшення члена без операції коштує близько 20тисяч рублів, точна вартість визначається на консультації 2. Хто займається такою проблемою в інших регіонах і чи займається, на жаль, підказати не можу. Це специфічна і, як правило, чисто косметична проблема, тому більшість урологів збільшенням члена не займаються. Легко потрапити на некваліфікованого в даному питанні фахівця.З тих хто займається, не всі мають досвід застосування активних форм тестостерону. Це відносно новий для нашої країни, метод.

У 23 роки ефект від тестостерону є.

Я про цю рекламу на всіх популярних сайтах рунета.

Vince Van Cock 10 Гру 2008.

Хочу підтримати тих, хто висловився. Підтверджую, НУП (натуральне збільшення члена ) реально працює, перевірено на собі! Приріст +4см за 9 місяців. Інформацію по вправах брав з вищевказаного форуму, дуже цінний ресурс!

всі вправи є на гратисе, кожен росте по різному, в основному від ADS хоча рутину новачка досі роблю, чол один не давно там створив тему пише що на 2.5 см виріс за 4 місяці від однієї тільки мануалкі(імхо пиздить але хто знає) Повідомлення відредагував Vince Van Cock: 10 Грудень 2008 — 05:01.

s= & act=SF & f=98 і thundersplace.org те ж саме безкоштовно.

Повідомлення mybri » 01 сер 2013, 11: 23.

Едуард Іванович Софронов Уролог-андролог-венеролог. Це досить тривала і малоефективна методика. «

Сотні користувачів профільних форумів з вами не погодяться.

Повідомлення Doctor » 31 Липень 2013, 19: 04.

Здрастуйте. Основа — це витягнення (відбувається зростання тканин) на екстендері. Все інше це доповнення (гель, операція). Щоб зростання кавернозних тіл відповідав темпам розтягування білкової оболонки, використовується помпа і лікарська підтримка.

Здрастуйте. Мене зацікавила тема, збільшення члена. Скажімо так загорівся. І вирішив порадитися. Відразу скажу, відмовляти не потрібно. Говорити, головне вміння, а не розмір, так само. Вирішити. хочу накинути собі пару см., до 19-20 см. так само хотів додати і в ширину. Але зі збільшенням в ширину є проблеми. Дана тема не особливо відкрита. Тому вирішив почитати інфу. Почав з будови члена і статевої системи. Потім методи збільшення. У підсумку, виділив наступні аспекти. Член складається з печериць, які наповнюючись кров’ю збільшують його. Отже завдання, потрібно збільшити або мають, або змусити клітини члена ділиться, тим самим збільшувати член. З методів розглядаю, операцію, екстендер і помпа. Ці методи впливають на член, дозволяючи домогтися успіху, нехай не за день, на я живу і не рік. Питання! Шановні лікарі! Є проблема збільшення в ширину і головки. Подовження проводиться без особливих проблем. Помпа. Збільшує член в цілому. Якщо я буду використовувати екстендер+помпа чи зможу я теоретично збільшити член в загальному розмірі. Т. к. екстендер дає можливість утворитися новим печерцям, а помпа с грає роль розтягування члена. Американський хірург сказав, що член потрібно розтягувати. А помпа, якраз дасть таку можливість. Таким чином на член буде впливати дві сили різними методами, вакууму і екстендера, механіки, розтягування в ширину і в довжину. Теоретично, чи можлива така схема. Хочу випробувати без операції, у випадки мізерної віддачі буду оперуватися. Вважаю, що формула операція+екстендер+помпа зроблять свою справу. А як вважаєте ви?!

Відповідає Кравцов Юрій Александрович4 серпня 2013 Привіт! Безопераційне лікування можливо, але це буде не лікування, а «мука». Не треба бояться хірургічного втручання, воно зараз виконується легко і безболісно, потім самі будете згадувати, чому ж раніше не зробили. Інша справа, якщо Ви не хочете обрізання — це цілком поправимо, є такі технології. Можна вибрати індивідуальний метод втручання. Що стосується препаратів — вони гормоносодержащие, це треба розуміти.

Повідомлення mybri » 31 сер 2013, 06:57.

Розкажіть вашу думку, мож хто спробував?

Пікап Форум.

Нісенітниця. Скільки рекламних тролів понабежало. Член в довжину можна збільшити тільки в неактивному стані за рахунок оперативного втручання і паралельному використанні екстендера. Ну це щоб в лазні демонструвати. У стані ерекції сучасна медицина член не подовжить ніяк. Утолстить може (сітки там і всяке), подовжити на жаль.

Гыыыы, точно. )) От так завжди: після тренування стоїш після сауни в душі, краса. У тілі така бадьорість, все заебись. стоїш, хлюпаєшся. І тут в душ заходить який-нитка мужик з величезним членом! Всі сука, настрій відразу псується! )))

Про 3,5 см за місяць, природний підхід, прості вправи і тд.. На сайті пишуть якийсь чес про неебаться масштабні дослідження і світовий досвід.

Втім про що це я. Пийте урину, лікуєтеся у костоправа, викочуйте карієс і пульпіт нагрітим яйцем. Це нормально (с) Малишева.

Crescent 09 Дек 2008.

Тільки одним екстендером можна збільшити там довжину максимум до 0.5-1 см, але і то знову ж тільки в «висячому» стані. В цьому немає сенсу. Такі суворі реалії. Так сумно. Так «користувачі профільних форумів» ніколи не втрачатимуть надію і щодня бігатимуть до дзеркала рулеткою. Але факти є факти, особливо коли вони підтверджені клінічними дослідженнями. Повідомлення відредагував Tiglio: 21 Серпень 2013 — 10:56.

Kazanovello 20 Сер 2013.

А сотні практикуючих андрологів не погодяться з сотнями дрочеров профільних форумів. Та якби було можливо успішно пересадити людині запалі тіла, на цьому можна було б озолотитися. Зараз на даний момент максимум з щурами і кроликами експерементують.

Тільки одним екстендером можна збільшити там довжину максимум до 0.5-1 см, але і то знову ж тільки в «висячому» стані. В цьому немає сенсу. Такі суворі реалії. Так сумно. Так «користувачі профільних форумів» ніколи не втрачатимуть надію і щодня бігатимуть до дзеркала рулеткою. Але факти є факти, особливо коли вони підтверджені клінічними дослідженнями.

Екстендер протягом декількох місяців надає розтягуюче дію на тканини пеніса, в результаті чого відбувається поступове поділ клітин і приріст загальної маси пеніса. Питання: пеніс складається не з м’язової тканини, а з печеристого тіла, клітини якого не діляться у результаті розриву як м’язові, тоді за рахунок чого відбувається приріст?

Дослідження застосування екстендера PeniMaster Pro під загальним керівництвом доктора В. Монкада показало значну перевагу PeniMaster в ефективності перед іншими конструкціями екстендерів. Результати при використанні протягом 12 тижнів показали збільшення довжини в середньому на 1.8 см, збільшення обсягу та виправлення кривизни на 40%. Особливо відзначено, що у більшості пацієнтів носіння переносилося легко, без особливих проблем. У більш ранніх тестах від носіння петльових моделей екстендерів відмовлялася більшість пацієнтів. Текст дослідження і більш докладно про нього можна прочитати тут.

Єдине масштабне дослідження про яке я знаю було проведено років двадцять тому в англії середній приріст був 2 см за 6 місяців. 3.5 см в місяць це щось з області наукової фантастики.

Дякую за відгуки, але краще їх залишати в топіку відгуки за экстендеру (звертаю увагу, що є акція безкоштовна доставка аксесуарів за відгук. І вам приємно і іншим корисно почитати відгуки). Будь ласка задавайте тут питання за вашими сумнівами в роботі екстендера.

tushkan 21 Сер 2013.

Також, якщо вже є проблеми з ерекцією, то краще відмовитися від покупки екстендера, так як теоретично екстендер може їх загострити. Краще звернути увагу на апарати для відновлення ерекції Viberect. Відгуки по них хороші.

Лікарям дуже примхливі помилки з розряду «мене так вчили, це неможливо». Лікарі виписують окуляри і розводять руками, а деякі покращують зір по Бейтсу. Лікарі пам’ятається при проблемах зі спиною у батька поклали його в лікарню і робили блокаду, крапельниці. Поки йому не стало зовсім погано, він поїхав до костоправа і вилікувався за день. І ви вважаєте що користувачі цих форумів собі масово уявили збільшення члена?) І обговорюють множинні методики і апарати з розваги. Ви хоч форум гратиса почитайте.

Vince Van Cock 09 Дек 2008.

Чотка посилання, спасибі) шукав таке в інеті, але у мене з пошуком хреново. А ти сам які вправи робив?

А сотні практикуючих андрологів не погодяться з сотнями дрочеров профільних форумів.

Часто стали попадатися в інтернеті висловлювання організованої групи людей з 2 або 3 осіб (під різними ніками, але стиль написання один) що від екстендера пропадає або погіршується ерекція . У нас інші дані. Можливо вони зацікавлені в цьому твердженні або як варіант використовували конструкції екстендерів застарілі, або займалися за «супер секретним» програмами тренувань, які не прийнятні. Дмитра попрошу прокоментувати про екстендер і ерекцію.

Dr. Lightman 21 Сер 2013.

В цілому, у здорової людини проблем з ерекцією від носіння екстендера бути не повинно. Головне-не підвищувати надмірно навантаження, правильно пройти період адаптації до навантажень. Також важлива конструкція екстендера, щоб він не травмував шкіру, не було болю в пенісі після носіння, щоб користувач міг вести нормальне сексуальне життя. В цьому плані найкраще зарекомендували себе вакуумно-адгезійні моделі PeniMaster не пошкоджують шкіру голівки і не перетягують стовбур фіксуючими елементами.

Ну це щоб в лазні демонструвати.

Повідомлення відредагував Kazanovello: 20 Серпень 2013 — 16:46.

До речі, носити почав через викривлення, тепер все нормально!

Виходячи з досвіду застосування апарату для росту кістки при переломі ноги, щоб подовжити ногу,або ноги, добре розглянути цю операцію з точки зору того що, все тягнеться по різному, шкіра росте один термін, нерви інший, уретра свій термін, вени і судини теж ростуть різний термін. За два дні нічого не зросте. Роки три 5 тоді буде результат.

Це особистий досвід або безглуздий набір слів в дусі «британські вчені довели»?

Це у вас в районній поліклініці «так вчили». Але не практикуючих хірургів-Андрологів Національного інституту андрології, які роблять операції урологічного характеру щодня щодня пачками і стабільно їздять стажуватися за кордон, вивчати нові технології та методики, і займаються науково-дослідною діяльністю.

На сьогоднішній день немає ніяких причин вважати, що ерекція від екстендера стає гірше. Навпаки, зазвичай тканини пеніса реагують підвищеним тонусом на навантаження, і ерекція з лібідо збільшуються. В клінічних умовах, під час досліджень, зниження ерекції не спостерігалося: http://feedback.extender24.ru/forums/7-baza-znanij/topics/14940-issledovaniya-po-ekstenderam-uvelicheniyu-penisa-i-bolezni-pejroni/.

Nickie 09 Дек 2008.

Добрий день, чи проводилися клінічно дослідження носіння екстендера, якщо так чи можна отримати назви робіт або повний текст публікації?

На сайті йдеться про 3-х годинах. І пояснюється тим, що необхідно відновлювати кровообіг в члені. Але кровообіг порушується в петльових і ремінцевих типах екстендера. Або і в вакуумно-адгезійному також?

Відповіді 53.

Наддовгі сети на великому натягу можуть призводити до травм шкіри, також виникає дискомфорт при такому тривалому носінні. В принципі мало у кого є можливість носити по 5 годин поспіль.

Ношу екстендер майже два роки ,в діаметрі не додав у довжину +1.5 див. Є свої методи і думки з приводу поєднання вправ.

що б не вводити смуту в уми людей треба пояснити для чого взагалі потрібен екстендер. Є таке захворювання як «хвороба Пейроні» — це коли член викривлений в слідстві будь-якої причини (вроджена аномалія, неправильний розвиток члена,. ) і для лікування придумували різні методики в тому числі і розтягування — фіксовані (примітивні пристрої на кшталт екстендер а) і динамічні (що те типу джелкінга). І найефективнішим способом виявився метод статичного розтягування. Ніхто не замислювався тоді придумувати прилад для збільшення члена, але як виявилося побічна дія статичного розтягування пеніса для його випрямлення стало саме подовження. Звичайно сучасні екстендер не зробить ваш член в половину більше, але все ж трохи довше він стане. Вся проблема в користуванні екстендер а — це відсутність дисципліни у тих, хто його купує. Всі бажають знайти результат в короткі терміни не замислюючись про те як працює їх організм. Важливими фактороми при використанні екстендер а є режим, харчування і відпочинок. Якщо ви будете погано харчуватися організм не буде виробляти нові тканини, йому буде простіше позбавиться від пошкоджених (тому у деяких користувачів екстендер а може проявитися навіть зворотний результат), якщо не будете відпочивати як слід організм не буде виробляти нові тканини, він буде втомленим і залікує травму в дусі «а.. і так зійде» , якщо не буде режиму, то організм буде економити свої «відновлювальні заначки» і бажаний результат буде приходити дуже дуже повільно. Так само не потрібно забувати про перетренованість — це може привести до травм які в майбутньому відгукнутися дуже неприємними наслідками.

Не зовсім так, але це близька аналогія.

Якщо ви стали носити екстендер, і спостерігається зниження ерекції, то це пере тренованість тканин, і ерекція стала млявою від занадто великого навантаження. Однак досить перервати заняття і за пару днів ерекція повністю відновлюється.

Продовжу аналогію з тренуваннями в спортзалі. Якщо їх припинити на довгий час, то» накачана » м’язова маса поступово піде. В рекламах екстендерів вказується, що отриманий результат залишиться на все життя. Питання: у чому специфічна відмінність тканин пеніса від м’язових тканин в цьому відношенні? Чи і тут напрацьований результат буде поступово приходити в генетично закладену норму?

На практиці відкат результату є, але дуже невеликий — якась частина результату пов’язана з розтягом пеніса після сетів екстендера. Це приблизно 0.5 см. Для закріплення результату потрібно займатися не менше 6 місяців. Це стосується не тільки самого пеніса, але і, наприклад, його крайньої плоті — у НУПеров, що займаються джелком є поняття «індича шия», так як при джелке сильно тягнеться крайня плоть, і вона відповідно сильно збільшується, потім її доводиться хірургічно обрізати, сама вона нікуди не дівається. Приклад з тунелями у вухах я тут вже наводив, і інші приклади в темі теж є.

Tiglio 21 Сер 2013.

***сама головка набуває неприродно-синюшний колір.

Також за 10 років роботи ми не отримали жодного відгуку, де б ерекція пропала від носіння екстендера.

В іншому згоден на 100%, завзятість і методичність носіння, режим — це найголовніше в носінні екстендера.

Взагалі я проти подібних аналогій, тому що якщо процеси схожі в одному, не означає, що вони ідентичні у всьому. «Накачування» м’язів і зростання тканин від розтягування — різні процеси, і за принципом, і за видами тканин, що беруть участь в зростанні. Тому я вам відразу сказав що це близька аналогія, але все не зовсім так.

Сорі за помилки, не докопуйтеся до слів, читайте між рядків.

Зараз у мене спортивний інтерес.

AdamaS 21 Сер 2013.

Найближчим часом будуть результати по новому дослідженню щодо застосування екстендера при Пейроні.

*** Ніхто не замислювався тоді придумувати прилад для збільшення члена,

Ну а 1.5 см бонус, теж приємно.

Ефект від розтягування, (коли після сету видно, що пеніс витягнуть) проходить протягом години-двох. І то, якщо після сету настає ерекція, то пеніс буде більше, так як запалі тіла Тривимірні, і, якщо їх розтягнути, вони приймуть більше крові і пеніс буде масивніше.

Щоб однозначно відповісти на таке питання, потрібно провести дослідження з контрольною групою і групою, яка отримує додатковий протеїн, таких досліджень немає. Так що залишається тільки покладатися на суб’єктивні враження — було кілька відгуків, де користувачі говорили про поліпшення росту від протеїнових добавок. У теорії, білки-основа не тільки м’язової, але і більшості інших тканин, тому ефект повинен бути. У нас в асортименті є спортивна добавка з L-аргініном, який є будівельним блоком білка і викликає секрецію гормону росту.

Набуває, тільки від петльових екстендерів, так як там силіконовий джгут або ремінець сильно обмежують кровообіг в голівці, це друга за частотою скарга (після гострого болю) від власників «механіки». У PeniMaster Pro такого ефекту немає. Щодо «пухирців» не зустрічав такого, швидше за все це ЗПСШ, а не екстендер. Можуть бути при неправильному застосуванні травми шкіри голівки, але нічого фатального або перманентного бути не може, потрібно уважно ознайомитися з інструкціями і звертатися в наш Центр підтримки у разі труднощів.

Контрольоване клінічне дослідження в Британському журналі урології про застосування PeniMaster Pro:

Згоден щодо екстендера. Легко і просто носити, і за півроку мінімум член виростає на 2-3 см. Тільки треба правильно застосовувати!

Екстендер — обман.

Я носити намагаюся як і апарат елізарова, майже цілодобово. Іноді звичайно роблю вихідні. Вообщем все працює, кому цікаво,мій нік Море на форумі Гратіс.

1) так, навантаження повинні збільшуватися поступово, це обов’язкова умова. Без періоду адаптації часто настає перетренованість тканин, і відсутність росту. Детально про адаптаційний період можна прочитати тут.

***Продовжу аналогію з тренуваннями в спортзалі.

Якою може бути максимальна довжина сету в разі використання вакуумно-адгезійного екстендера?

Такі випадки мені не відомі, на форумі Петровича Р. Ю. теж таких випадків не було. На мошонку екстендер не тисне, кільце впирається в основу члена.

Якщо ви зібралися використовувати екстендер , то поставтеся до цього з великою відповідальністю, як бодібілдер готується до змагань, адже ці люди знають що без самодисципліни і без контролю над режимом, харчуванням і відпочинком їх результати будуть досить незначними або взагалі будуть відсутні. Екстендер — може дати точок для зростання пеніса, але дозволить ваш організм йому вирости залежить тільки від вашого способу життя. Якщо ви не готові до режиму, правильному харчуванню, і поетапним тренувань від малого до більшого даючи організму звикати поступово протягом місяців, то не купуйте цю приблуду, інакше це буде дорога і марна річ у вашому будинку.

Навантаження в кілограм не може завдати такі травми, які б викликали фіброз. Якщо взяти величезні навантаження у бодібілдингу для прикладу, то там відбуваються реальні мікронадриви м’язової тканини, і це не призводить до її заміни на сполучну, для цього потрібні дуже серйозні травми. В цілому в пенісі немає тканин з якимись дуже особливими властивостями, тканини пеніса існують за тими ж законами, що й інші. У них також відбувається регенерація, клітини діляться все життя і т. д.

Не зовсім так, екстендер спочатку використовувався для фіксування пеніса в новому положенні після операції по збільшенню пеніса — лігаментотоміі. Це було близько 30 років тому, тоді ж було проведено дослідження в Данії, яке показало успішний результат при окремому застосуванні екстендера. У боротьбі з Пейроні экстендеры стали застосовуватися порівняно недавно, більшість лікарів вважають цю практику експериментальної, найкращі результати виходять при суміщенні екстендера і колагенази, яка розм’якшує білкову бляшку, і дає їй розтягнутися.

***1. Тунелі в мочці вуха — мочка вуха росте протягом усього життя.

*** процес штучного збільшення члена ідентичний процесу зростання м’язової маси.

Справа в тому, що не розтягування призводить до збільшення пеніса в довжину, а його зростання.

На цьому сайті ви рекомендуєте для максимального результату придбати вакуумно-адгезійний екстендер. Однак в інтернеті мені траплялася інформація, згідно з якою після використання даного типу екстендерів на голівці члена з’являються якісь «пупиришки», сама головка набуває неприродно-синюшний колір і т. д. Мабуть, кожен тип екстендерів володіє своїми негативними побічними ефектами. Однак не хотілося б зіткнутися з серйозними проблемами зі здоров’ям, купивши найбільш дорогий апарат.

***Я розумію, що Ви скажете, спробуй! а потім говори, практика вирішує все.Але, а якщо це все ж не так. І в ДІЙСНОСТІ.

***2. «Жирафьи» шиї — результат довгого і наполегливого носіння з самого раннього віку ( з 5 років), коли ще весь організм росте.

Чим раніше починається розтягнення пеніса (в розумних межах), тим звичайно результат краще. Екстендер також потрібно носити довго і методично. Проте є результати і у молодих, і у більш дорослих користувачів, не менш важливим параметром є індивідуальна схильність до зростання.

Це механізм зростання, а ми розглядаємо, як його запустити. У разі екстендера підвищений рівень речовин, що відповідають за ріст, виникає як відповідь на зовнішній вплив — постійне розтягування. Живіт після вагітності не зовсім зникає з простої причини — велика кількість нових тканин не може просто так зникнути.

Чи Правильно я розумію, що процес штучного збільшення члена ідентичний процесу зростання м’язової маси при тренуваннях в спортзалі? І стало бути, для забезпечення найкращого результату необхідне дотримання трьох умов: 1 — поступового збільшення навантажень, 2 — перед тренуванням — «розминка», 3 — правильне (багате білком) харчування. Екстендер відноситься до першого пункту, добавка з L-аргініном — до третього. Чи можна віднести до другого гідропомп? Наскільки вона ефективна?

Зростання м’язової тканини, крім тренувань, сприяє і правильне харчування (з підвищеним вмістом білка). Помічено вплив прийому їжі з підвищеним вмістом протеїну на ріст члена (разом з використанням екстендера)?

3) про харчування вже писав.

Поступово в результаті постійної дії розтягування починається приріст клітин. І клітини знову ж мають тривимірну структуру, тому зростання пеніса в довжину буде викликати зростання і його обсягу. Найчастіше зростання обсягу незначний, але це залежить від індивідуальних особливостей, у деяких навпаки чомусь обсяг наростає активніше.

3. Подвійне підборіддя, зморшки тощо . як раніше згаданий живіт, це все ШКІРА, а шкіра-це орган людини, клітини якого діляться все життя, відбувається їх регенерація. З віком регенерація клітин шкіри зменшується, як зменшення вмісту в ній певних речовин.

2. «Жирафьи» шиї — результат довгого і наполегливого носіння з самого раннього віку ( з 5 років), коли ще весь організм росте.

Тому, хто тут говорить, що, — це обман, якби !- не було проблем з коротким стволом, він би не писав цю статтю.

Після певного віку рецептори втрачають чутливість до тестостерону, невелике збільшення тестостерону в крові ніяк не вплине на розмір.

2) дуже бажано розігріти тканини пеніса перед сетом екстендера. Теплою водою, або грілкою. Можна використовувати гідропомпу (проте спочатку варто розібратися з носінням екстендера — не підключати відразу велике навантаження знову ж таки, якщо екстендер носите без проблем — можна підключати гідропомпу). Особливо ефективний розігрів у разі коли тканини погано тягнуться — тобто після сету пеніс не витягнуть, не відбувається його розтягування під навантаженням.

Частка правди тут є. Дуже високі навантаження можуть спровокувати ущільнення туніки-білкової оболонки пеніса. Хоча ерекція при цьому не порушується, зростання буде відсутнім. Тому ми всіляко намагаємося донести до користувачів, що великі навантаження, особливо на початку застосування, не ведуть до швидкого зростання, а лише підвищують ймовірність травм і можуть призвести до такого ущільнення.

3. Живіт вагітних жінок при вагітності у жінки змінюється гормональний склад, що закладено природою. Змінюється обмін речовин, шкіра в місці живота розтягується напевно за рахунок колагену і еластину, і їх рівень в період вагітності буде підвищений. Наскільки я знаю, не для всіх жінок великий живіт в минулому проходить безслідно в сьогоденні, а саме місця тріщин на шкірі заповнюються сполучною тканиною.

Дійсність перед Вами. Экстендеры не один десяток років використовуються, а передбачуваних Вами випадків немає.

Тут доречна аналогія з апаратом Ілізарова — якщо подовжувати їм ноги наприклад, то вони не стануть тоншими, тіло людини — це не гумка, яка стає тонше при розтягуванні.

Ні у кого, хто реально займався з екстендером, не став менше обсяг, такі «відомості» я читав тільки на сайтах, які продають диво-засоби — «типу ось, від екстендера стає тонше, а у нас приріст 7 см в тиждень і в довжину і в товщину».

Також я читав на відповідних форумах, що з-за екстендерів можливо отримати захворювання яєчок — тому, що кільце екстендера тривалий час робить сильний тиск на мошонку.

Далі по пунктах-повторюся, ви приписуєте білковим оболонкам і кавернозної тканини якісь особливі, незвичайні властивості, які не притаманні не однієї з тканин людини.

Не зовсім зрозумів, які є посилання у вигляді, ні в одній з посилань немає інформації про те, що від розтягування відбувається фіброз тканин. У будь-якому наведеному випадку зростання тканин від розтягування не відбувається заміни тканини фіброзної сполучною тканиною. Наприклад, коли з допомогою підшкірного еспандера вирощується нова шкіра для пересадки, то хірурга потрібна саме шкіра, а не сполучна тканина, і саме шкірна тканина наростає.

За все життя мочка вуха не зросте до такого розміру, на який її можна виростити за пару місяців тунелем.

***А використовуючи екстендер, просто на «суху» без припливу крові в пеніс — це як мертвому припарки. В цьому випадку більш ефективний, але не факт, джелінг, основною умовою техніки якого, є на половину ерегований член. А як приплив крові в пеніс впливає на зростання пеніса?

*** Але я думаю знайдуться бажаючі спробувати за допомогою екстендера збільшить свій член і при цьому ще стати обличчям Вашої компанії. Уявляю: його фотографію і поруч результат: до і після. Ми пропонували це багатьом нашим клієнтам, проте це досить сумнівна слава в Інтернеті. Прославиться в соцмережах, як людина розтягує свій пеніс, всупереч Вашим припущенням, не хоче ніхто.

*** Метаболіз-це той механізм без якого неможливе зростання м’язових волокон в результаті мікротравм, якими є надрив сполучних волокон. Це не зовсім так. Метаболізм — це хімічні реакції, при яких відбувається перетворення речовин і енергії. Тому ваша заява «він застосуємо тільки до м’язових тканин» невірно в корені. Від цього випливають і подальші омани, що «синтез білка відбувається тільки в м’язах , це не так, людське тіло має в основі білкові структури, кожні з яких ростуть і відновлюються самостійно, що було б неможливо без синтезу білка. За синтез білка відповідають ферменти, РНК-полімераза наприклад, яка синтезує РНК, і з участю амінокислот на рибосомах синтезується білок, все це є в кожній живій клітині. Якщо, наприклад, у Вас є дані про відсутність якогось з компонентів саме в клітинах печеристого тіла, мені було б цікаво це прочитати, надішліть мені посилання, якщо не важко.

Error 520 Ray ID: 4b0617096af18b76 • 2019-02-28 21:47:30 UTC.

1. Тунелі в мочці вуха — мочка вуха росте протягом усього життя.

***можливо також вважати, що вони можуть приймати якісь рослини, відомі лише їм, що збільшує рівень тестостерону в крові.

Я розумію, що Ви скажете, спробуй! а потім говори, практика вирішує все.

Cloudflare.

Я звичайно, можу бути не правим, але . іншої інформації з біології у мене немає. Чи так це?

Web server is returning an unknown error.

If you are the owner of this website:

Please try again in a few minutes.

А за рахунок чого відбувається збільшення члена в окружності? адже екстендер розтягує пеніс в довжину. Навпаки, я читав в інтернеті, що використання екстендера призводить до зменшення товщини члена (хоча в довжину, як запевняють, росте).

Збільшення члена. Це реально? Вся правда.

*** Поясніть-зніму тему: «Екстендер-це обман !»Екстендер об’єктивно працює, незалежно від того, знімаєте ви тему чи ні.

5. Плем’я Садху — розтягнення пеніса починає відбуватися з дитячого віку, можливо також вважати, що вони можуть приймати якісь рослини, відомі лише їм, що збільшує рівень тестостерону в крові, що додає їм ще зайві сантиметри. І все це витягнення пеніса відбувається до того, коли пеніс ще росте сам по собі . До речі, також мене збентежив факт — не бачив жодного Сатху, який маючи значний орган в стані ерекції, вони у них висять, як хоботи. стало бути, можливо не працюють органи, через отриманих травм при різних маніпуляцій з ним. А травма — призводить до сполучної тканини.

***3.Живіт вагітних жінок при вагітності у жінки змінюється гормональний склад, що закладено природою. Змінюється обмін речовин, шкіра в місці живота розтягується напевно за рахунок колагену і еластину, і їх рівень в період вагітності буде підвищений.

***А лікарі урологи-андрологи, що рекламують экстендеры, ті ж маркетологи, до яких ці ж клієнти, кому вони рекламують экстендеры, Єдине «але» — клієнти цим лікарям платять за результат, тобто за збільшення або випрямлення пеніса, а не за гарну рекламу екстендера. Ось приклад з клініки, в якій працює Петрович Р. Ю. З ерекцією все в порядку.

***Ще мене, Катерина, вразило: «Цей метод ще досить новий, щоб обрости такими науковими дослідженнями.»Досить новий, існує близько 40 років. Матеріали з медичних журналів у мене є, якщо володієте англійською на достатньому рівні, можу Вам надіслати. На жаль вітчизняна медицина вважає цю тему дурощами і серйозних статей російською немає, навіть згаданий тут доктор Петрович Р. Ю. пише свої статті англійською. Якщо коротко, то описані дослідження, умови терапії та її результати порівняно з контрольними групами.

*** по-переходивши на всі посилання, які були використані як аргументи.

Є й негативні відгуки на нашому сайті, що не дивно. Але з тисяч проданих екстендерів негативних відгуків — одиниці. Загалом, цей форум розглядає проблеми користувачів, ті хто займається успішно, питань зазвичай не ставить. Якщо у вас виникла проблема, не соромтеся звернутися за допомогою, чим раніше ви це зробите, тим краще.

По другій посиланням: Думка «специастов» з Інтернету, які в очі не бачили ні екстендера, ні людей, які з ним займалися, тільки шкодить. Наприклад у нас часті випадки, коли лікар робить лігаментотомію, і при цьому не використовує екстендер, так як «допомогти може тільки хірургія», природно, що результату від такої операції немає ніякого. Якщо лікар стверджує, що екстендер йому не потрібен, його кваліфікація відразу ставиться під питання. Лікар, який дає поради у вашому посиланні — не хірург, а» міжнародний тренер з питань сексуального та репродуктивного здоров’я, планування сім’ї», сексопатолог. Якщо хтось чогось не знає, то це не означає що цього немає. Хірурги-практики наприклад, визнають ефективність екстендера.

— Згадайте, — продовжує вчений, — хоча б фільм зі Стівеном Сігалом. Його герой-поліцейський Сторм-сьомий рік лежить в комі. За пацієнтом доглядає миловидна медсестра. Піднімає ковдру. І, дивлячись під нього, мрійливо вигукує: «Швидше б цей хлопець прокинувся!»

Може я щось не дочитав за Вашими посиланнями, Ви мені тоді процитуйте, той матеріал, який чимось доводить Вашу впевненість.

4. Губи — шкірно-м’язовий орган, коментарі зайві, що таке м’язова тканина зрозуміла всім.

Доповню своїх колег, так як вони не володіють всією повною інформацією. Почнемо з простого:

На розмір є попит. Найчастіше — фанатичний. Стало бути, не могло не з’явитися і пропозиція.

Репутація: 112.2 голосів: 29.

Прочитавши діалог, переходивши на всі посилання, які були використані як аргументи «дійсного збільшення пеніса через розтягнення/поділ клітин», у мене виникли побоювання, що при спроби тривалого розтягування пеніса, буде відбуватися пошкодження клітин печеристих тіл, на місці їх пошкодження будуть утворюватися сполучнотканинні освіти, тобто фактично це поява внутрішніх микрорубцов. Таким чином клітини печеристих тіл будуть згодом частково заміщатися сполучною тканиною.

Cloudflare Ray ID: 4b0617096af18b76 • Your IP : 217.76.200.130 • Performance & security by Cloudflare.

There is an unknown connection issue between Cloudflare and the origin web server. As a result, the web page can not be displayed.

«Всякий раз, входячи в чоловічу роздягальню, — цитую один з сайтів,-ви будете випромінювати успіх, і інші чоловіки будуть по-справжньому заздрити вам. Але найкраще-коли ви постанете у всій красі вашій жінці. Коли вона побачить Вашу мужність і силу, вона дасть Вам все, що Ви коли-небудь мріяли».

If you are a visitor of this website:

***Пацієнту Петровича Р. Ю. швидше за все була зроблена операція лигаментотомия, після якої обов’язково використовується екстендер Збільшення пеніса на новому місці після лигаментотомии відбувається за місяць приблизно, і дає результат близько 1.5 см в довжину. Інший результат отриманий в результаті зростання пеніса, за багато місяців застосування екстендера.

Спробуйте хоча б заради сміху набрати в якомусь інтернет-пошуковику ключові слова «збільшення статевого члена». Отримайте добру сотню сайтів, що пропонують купити велике чоловіче щастя. У кожному обов’язково роз’яснять, навіщо, власне, воно необхідне, підтвердивши гірші підозри:

Сильна стать просто одержима манією генітальної величі. Вона настільки поширилася, що породила потужну індустрію послуг. Принаймні Інтернет переповнений привабливими пропозиціями збільшити розміри як мінімум п’ятьма різними способами.

***Покажіть мені хоч одну людину, у якого поле використання екстендера член збільшився більше ніж на 1 см і при цьому не було ніяких ускладнень з ерекцією. Легко.Ось збільшення на 6.5 см., як видно на фото, проблем з ерекцією ніяких. На цьому форумі десятки щоденників учасників, і сотні займаються, проблем з ерекцією у них немає. Також близько 20 років існує міжнародний ресурс на ньому також сотні учасників, без будь-яких проблем.

— Чоловіки, — стверджує андролог Максим ШИПІВ, — дійсно страждають патологічною заздрістю до чужих пенісів. Хто у важкій формі, хто-в легкій. Але байдужих майже немає. Стоячи біля пісуара громадського туалету або в душовій спортзалу, вони кидають погляди на сусідів. Немов би визначають своє місце в рейтингу. І пов’язують його з потенційним успіхом у протилежної статі. Мовляв, «представницьких» щасливчиків, звичайно ж, обожнюють жінки — так і злітаються. І захоплюються, захоплюються.

З гирями в штанині.

Фізкультурники — найскромніші. Просять всього 8,5 долара за диво, яке можна буде відчути приблизно через півроку щоденних тренувань по 10 — 15 хвилин кожна. І обіцяють навчити всім тонкощам пеніс-фітнесу. Його «секретна» суть — в ритмічних посмикування, потягування, потирання, здавлювання, закручування і постукування по столу. Я не жартую. Саме по столу, оскільки його поверхня ідеально підходить для вправи — по висоті. І якщо дивитися з боку, то відрізнити подібні заняття від онанізму буде практично неможливо. Та й не потрібно.

— Смішний епізод, — погоджується Максим Андрійович. — Але він прекрасно ілюструє головну чоловічу оману: незалежно від того, що говорять нам жінки з приводу нашого чоловічого достоїнства, вони брешуть. Причому брешуть свідомо. І скільки б вони твердили, що розмір для них не має значення, ми знаємо істину: розмір важливий.

Далі вам розтлумачать головне. Те, що відростити побільше, — дріб’язкова справа. Мовляв, наукою доведено. Треба лише знати як. І ось ми і тільки ми знаємо. І вам розповімо. Але вже, вибачте, не безкоштовно.

Слюсарі міркують так: якщо до мочці вуха підвісити грузик, то її можна відтягнути хоч до плеча. А чому пеніс повинен чинити опір? Тягніть, мовляв, і відтягніть. Для цієї мети користувачам пропонують особливий хомутик з тросом і гирками. Насолоджуватися ними можна хоч цілий день, опустивши в штанину.

Деякі продавці вправ підключають ще і алхімію — пропонують купити набір з 9 порошків, які треба перемішати у вазеліні і натерти ними тренуємий орган. Нібито від цього він «придбає підвищену пластичність». Мовляв, відтягувати і розминати стане зручніше. І, напевно, цікавіше.

What can I do?

***по моемому не поганий матеріал,який в чомусь доводить мою впевненість, що екстендер не більше, ніж маркетинг. А Ви посиланням не помилилися? Там матеріал про те, що екстендер ефективний, і відео в якому доктор Бакирханов розповідає про використання екстендера. Сам доктор Бакирханов, до речі працює з нами і методику використовує на своїх пацієнтах.

Повірте на слово: чоловіче достоїнство казкового Емелі було набагато довше середньостатистичних 12,5 сантиметра (в стані ерекції). Інакше він насамперед попросив би у спійманої щуки добавки. А не самохідну піч. І точно так само, на думку психологів, надійшли б десятки мільйонів інших середньостатистичних чоловіків. Адже вони вважають себе обділеними. Тому що впевнені: комусь напевно природа дала побільше.

— Треба, — відповідають творці. — І в аеропорту треба — перед проходженням спецконтролю.

На практиці виходить, що горезвісних проблем з ерекцією ні в кого які займалися немає, незрозумілий сам механізм виникнення цих «проблем», навпаки, майже завжди відзначається посилення лібідо і ерекції, і таких відгуків повно. Відгуків про те, що у когось виникли проблеми — немає, є тільки туманні натяки про якісь проблеми, які неодмінно повинні виникнути, але чомусь не виникають. Покажіть мені цих людей, з проблемами від правильного носіння екстендера.

Проте апофеозом оспівування переконливого розміру можна вважати маловідомий еротичний трилер 1970-х років «Сексуальний злодій» режисера Мартіна Кемпбелла, який знімав ще й фільми про Джеймса Бонда. Там є показовий епізод: на ліжку лежить оголена жінка, а біля вікна стоїть сексуальний злодій, який вдирається в будинку самотніх дамочок не тільки за матеріальними цінностями. Варто в трусах. Жінка прокидається. Камера показує її спотворене від жаху обличчя. Злодій в трусах наближається. «Ні! Ні!»- скрикує жінка. Злодій, обличчя якого закрито маскою, стягує труси. «О! Так!» — шепоче жертва. І позбавляється почуттів від подиву.

Вік: 28 Зареєстрований: 28.12.2005 Повідомлення: 4027.

У результаті вищесказаного мною виходить, що можливо член і буде збільшуватися в розмірах, але за рахунок утворення НЕ нових клітин печеристих тіл , а сполучної тканини . а це тягне за собою ослаблення потенції пеніса.

— А от чи треба знімати апарат перед статевим актом? — цікавляться допитливі отроки на форумі.

Для ледачих є зовсім вже чудодійний засіб-пігулки в баночці. Ковтаєш їх, а пеніс росте. Як баклажан на грядці. Тільки трохи повільніше — по сантиметру в місяць. Про що ще можна мріяти? Для жаданого приросту в 10 сантиметрів потрібно 10 баночок по 120 доларів кожна.

What happened?

Що, до речі, старанно культивується де тільки можна.

Ціна розтяжувача — від 400 до 1200 доларів, в залежності від моделі.

У «повний зріст» працюють лише пластичні хірурги. Але операція у них коштує від 5 до 10 тисяч доларів. Бажаючим зріжуть зв’язку біля кореня пеніса, від чого він провисне трохи нижче і як би подовжиться сантиметра на 2 — 3. Можна ще підшити по колу жирову тканину-це для потовщення. Багато хто йде і на таке, незважаючи на ризик ускладнень. Питається, навіщо, якщо є способи простіше.

«Ще в 1902 році, — підводять фізкультурники теоретичну базу, — доктора Уайт і Мартін в своєму медичному підручнику відзначали, що члени величезних розмірів дуже часто зустрічаються серед недоумкуватих людей, які постійно займаються онанізмом. Це, судячи з усього, зайвий раз доводить, що навмисні, постійно повторювані маніпуляції, що проводяться протягом певного відрізку часу, сприяють збільшенню розмірів статевих органів. »

Фізкультурники, Слюсарі, агрономи-аптекарі та механізатори на чому світло клянуть один одного. Називаючи будь-яких конкурентів шарлатанами, а їх споживачів недоумкуватими. Всі чомусь сходяться лише в дружної ненависті до продавців насосів: це такі пластикові колби, з яких, надівши на, власне, предмет майбутньої гордості, потрібно відкачати повітря. Нібито тканини в розрядженому середовищі лунають і підростуть.

Сайти відрізняються лише асортиментом. І розміром обіцянок: максимальний приріст — 10 см, мінімальний — 5.

— Які б ілюзії не мав сильну стать, але розумна жінка ніколи не скаже чоловікові, особливо Близькому, що їй потрібен пеніс побільше, — упевнений Максим ЩИПОВ. — Тому що подібне висловлювання означатиме: у неї самої не все в порядку з розмірами. А їх розподіл таке ж, як і у чоловіків: частки великих і маленьких геніталій приблизно однакові — десь по 5 відсотків тих і інших. І вся справа у відповідному поєднанні.

У більш просунутої конструкції замість Гірек передбачені важелі. Вони кріпляться до хомутика, що охоплює головку » під шийкою», і закінчуються колечком. Щось на зразок апарату Ілізарова. Він створює розтягуюче зусилля, спрямоване від низу живота до колін. А важелі можна подовжувати в міру досягнутого відростання. Носити знову ж треба в штанині. Але обов’язково демонтувати, як рекомендовано в інструкції, сідаючи на унітаз.

Тягнуть-потягнуть, витягнути не можуть.

Одні продають доступ до комплексу якихось вправ. Інші — механічні пристосування. Треті — препарати. Четверті — насоси. Продавців, відповідно, можна поділити на фізкультурників, слюсарів, агрономів-аптекарів і гідравліка.

— Тканини цього органу, на жаль, не схильні до розростання ні при якому впливі. А сподіватися на таблетки взагалі наївно. Результат дає лише один метод — хірургічний. Саме тому пластичні хірурги працюють відкрито, а не віртуально.

Не секрет, що невеликі розміри пеніса часто є основною причиною проблем у стосунках чоловіка з жінкою. Відсутність розуміння з боку партнерки, розлад сексуальних відносин, невпевненість в собі часто стають причиною розставання.

У кількох американських штатах чоловіки подали позови на виробників пігулок, збільшують пеніс, повідомляє агентство Reuters. Мовляв, вони абсолютно не допомагають. Як заявив один з позивачів, Майкл Колуззи, він витратив купу грошей, але «не відчув ніякого збільшення розміру». А коли спробував повернути кровні, то отримав відмову.

Ах, обдурити мене неважко.

зи. Сподіваюся коментарі будуть тільки по темі.

«Ну збрешіть чоловікові і скажіть, що у нього самий великий член, який ви коли-небудь бачили. І якщо він подумає, що ви перебільшуєте, все одно він буде задоволений, і ваші слова зроблять його щасливим».

There is an issue between Cloudflare’s cache and your origin web server. Cloudflare monitors for these errors and automatically investigates the cause. To help support the investigation, you can pull the corresponding error log from your web server and submit it our support team. Please include the Ray ID (which is at the bottom of this error page). Additional troubleshooting resources.

По сантиметру в місяць.

Нещодавно слюсарі обдарували фанатів новим винаходом — подовжують трусами. У них — ті ж хомутики і важелі, але гнучкі і пластикові. І принципова модернізація: розтягуюче зусилля направлено вгору під кутом в 45 градусів — до особливого паску на талії. Що дозволяє приховано носити агрегат притиснутим до живота в звичайних сімейних трусах.

Багато чоловіків знаходяться в пошуках можливих шляхів збільшення їх статевого органу. Можна збільшити член сучасними методами традиційної та народної медицини, розберемося в цій статті.

Одним із сучасних видів ручного методу збільшення пеніса є екстендер — це пристрій, який витягує сам орган в довжину. Цей пристрій можна носити навіть під час домашніх справ. Регулярне застосування приладу дозволяють подовжити орган чоловіка на 2 — 3 см протягом 6 місяців. Цей метод не має побічних ефектів, протипоказань.

На скільки це реально.

Зрозуміло, що мова йде про банальні біодобавки з числа тих, якими забиті всі аптеки. Але цинічніше цих я, мабуть, не зустрічав. Хіба що останнє нововведення переплюне? Воно прийшло мені по електронній пошті у вигляді спаму. Пропонували купити пластир, який буде насичувати кров речовинами, потребами для зростання. Це замість пігулок. Ідея така: раптом хто з близьких, наприклад, дружина або кохана дівчина знайде баночку-сміятися стане. А пластир можна наклеїти приховано, не афішуючи свою манію.

У більшості ж жінок Розмір середній. І «попит» у них відповідний — цілком скромний. Про це свідчить хоча б непристойна статистика. Проведене в США опитування менеджерів секс-шопів показало: найкраще продаються штучні фалоси довжиною 13 сантиметрів. Може бути, це заспокоїть маніяків?

Такий метод пеніса легко виконується в домашніх умовах з використанням цього пристрою. Екстендер чинить тиск на пеніс, стимулюючи клітинний поділ, який призводить до природного збільшення статевого органу. Використовуючи цей пристрій у встановлений час кожен день, пеніс почне розтягуватися. Тяговий пристрій можна носити від 3 до 8 годин в день, в залежності від потреб.

Ми знаємо, що вони брешуть.

Як кажуть адвокати постраждалих, вони фактично представляють інтереси 1 мільйона американських чоловіків, які спокусилися на рекламу і не отримали результату.

І лише творці одного сайту, мабуть, усвідомивши згубність будь-якої критики, просувають комплексний підхід. Тобто пропонують купувати пігулки, одночасно начепити розтяжувач або підвісити грузик. А у вільний час розумно, мовляв, було б поперемінно займатися то пеніс-фітнесом, то відкачуванням повітря. І не забувати при цьому мазати розм’якшуючими сумішами.

Прилад став кращим рішенням для тих, хто просто хоче збільшити розмір свого члена, не вдаючись до ризикованою, потенційно небезпечної операції. Ці пристрої зручні, легкі в застосуванні. Вони клінічно протестовані, можуть забезпечити не тільки збільшення довжини, але і обсягу. У них можна вибрати величину розтягування пеніса.

«Пігулки зроблені з трав’яних компонентів вищої якості, ретельно перевірених командою вчених, щоб принести Вам саме ефективне і найбезпечніше рішення, доступне на ринку сьогодні!» — обнадіюють агрономи-аптекарі.

Підозра в тому, що нашого брата все-таки дурять, посилює повна анонімність всіх без винятку продавців великого чоловічого щастя — жодної адреси. Назв медичних або наукових установ теж немає. Де, хто і коли проводив досліди, що дали настільки приголомшливі результати, не відомо. Поговорити з фахівцем так, щоб в очі поглянути або хоча б по телефону, неможливо. Замовлення пігулок і агрегатів — по електронній пошті. Не виросте-скаржитися нікому. Вибачте вже за каламбур, кінців не знайдеш.

Хто може переконати чоловіка? Вселити не бути ідіотом? І якщо не вилікувати від манії, то хоча б притупити її? Тільки джерело помилок. Тобто жінки. Ось, наприклад, порада дамам від однієї відомої американської секс-дослідниці:

Ці таблетки зроблені з натуральних трав, які, як відомо, збільшують кровотік. Однак вони дають тільки тимчасовий ефект. Коли їх дія припиняється член повертається в колишній стан.

Почнемо з того, що в сучасній медицині існує безліч можливостей для збільшення пеніса, але ефективність і безпеку кожного методу залежить від різних факторів. Тому, перш ніж зважитися на збільшення пеніса, варто детально вивчити кожен з існуючих методів окремо.

Валерій ЄВДОКИМОВ, доктор медичних наук, провідний співробітник Інституту урології:

ТОП дженериків.

Найбільш безпечні способи збільшення члена — полінезійський, даоський, розтягуючий метод, ефект від якого повністю залежить від терпіння, тому що робота досить копітка, тривала. Для досягнення ефекту потрібно близько року. Заняття треба проводити щодня по 10-15 хвилин.

Таблетки для збільшення члена дуже популярні, так як вони покращують кровотік в цьому органі, завдяки чому він стає більше на кілька сантиметрів. Деякі таблетки не тільки збільшують статевий потяг, але також збільшують обсяг, довжину і силу самої ерекції.

Застосування таблеток для збільшення пеніса має багато переваг, включаючи поліпшення сперми, підвищення сексуальної енергію, витривалості і більш тривалу ерекцію. Проте, не всі трав’яні таблетки однакові.

Питання РЕБРОМ: виросте чи ні?

Чи можна збільшити член: наскільки це реально і як це працює.

Кінців не знайдеш.

Гелі та мазі є відносно новим продуктом, але діють за тим же принципом, що таблетки, покращуючи циркуляцію, збільшуючи приплив крові до пеніса.

Відомо, що Джелкінг — сукупність вправ, розроблених арабами 5000 років тому. Вона перевірена часом, допомагає чоловікам протягом століть. Ця вправа схоже на доїння корови. Чоловік повинен двома руками обхопити член, трохи придавити, розтирати по всій довжині, розтягуючи м’язи. Це допомагає збільшити обсяг м’язів. Цей метод є ризикованим, тому що при тривалому його застосуванні він може створювати проблеми з досягненням ерекції.

Epunedum Sagitum , також званий роговим козячим бур’яном, збільшує кровообіг. Ця трава також володіє цікавими ефектами, такими як збільшення лібідо, витривалості разом з тривалішої ерекції.

Наприклад, XXL Power Life є місцевим засобом для збільшення члена. До його складу входять рослинні компоненти, безпечні для чоловічого організму, такі як витяжка женьшеню, іглиця шипувата, кінський каштан, імбир і гінкго білоба. А також Муіра пуама, що підсилює вироблення тестостерону.

Народ, правда, цікавиться: чи не витягнеться захомутаний орган в довгу і тонку макаронину? Ні, обіцяють Слюсарі, автоматично приросте і діаметр. Хоча звідки він візьметься, не пояснюють. Кажуть так: «Яка вам різниця, ЯК це працює? Важливий результат. І можете не сумніватися».

Гроші на вітер.

З досягненнями в галузі науки і медицини, одним з найпопулярніших, ефективних методів сьогодні є клінічно перевірений екстендер.

Кращі таблетки, які збільшують пеніс, повинні мати будь-які або всі з наступних інгредієнтів:

покращують кровообіг, збільшують приплив крові до статевого члена; стимулюють вироблення в організмі статевих гормонів, таких як тестостерон.

Існують також інші таблетки для пеніса, виготовлені з синтетичних інгредієнтів. Їх можна застосовувати, якщо вони схвалені FDA.

Таблетки містять кілька трав, які мають два основних ефекту:

Гінкго збільшує кількість кисню, кровотоку. Також може допомогти відновити пошкоджені клітинні тканини і стимулювати здоровий ріст клітин.

Титан-гель — інноваційний засіб з натуральних компонентів природного походження без синтетичних і штучних складових. У нього входять перуанська маку, підсилює кровообіг в пенісі, горянка для вироблення тестостерону і чортополох для поліпшення сексуального потягу.

Як збільшити член екстендером.

Операція може бути ризикованою, не завжди можлива для проведення, тому багато хто шукає відповіді, можна збільшити член природними методами, ліками, мазями.

По всьому стовбуру чоловічого члена з’являються безболісні мікророзриви, на місці яких утворюється нова сполучна тканина. В результаті член збільшується в обсязі, довжині.

Epunedum Sagitum. Гінкго. Со Пальметто. Женьшень. Перець червоний гострий.

Гелі та мазі легко наносяться тонким шаром на орган, проникаючи через шкіру безпосередньо в кровотік.

Збільшення члена посредствам лікарських препаратів, гелів і мазей.

Лікарі рекомендують робити масаж для збільшення пеніса. Для досягнення таких цілей ви можете звернутися до професійних масажистів або зробити це самостійно. Якщо ви виберете другий варіант, вам потрібно набратися терпіння. Зрештою, масаж-це поступова процедура, яка проводиться день у день, щоб досягти мети.

Джелкінг: як це працює.

Перше, що потрібно зробити для швидкого і здорового збільшення пеніса під час статевого акту, — це змінити свій спосіб життя. Треба поліпшити якість життя, зменшити стресові ситуації, уникати шкідливих звичок.

Тракція — це нехірургічний метод подовження пеніса шляхом використання пристроїв, які розтягують орган протягом тривалих періодів часу. Такий метод в медицині застосовують для виправлення кривизни і усадки пеніса в результаті хвороби Пейроні.

Таблетки, гелі та мазі продаються онлайн. Багато засобів містять інгредієнти, загальновизнані як безпечні, проте є препарати з сумнівними невивченими складовими.

Дія цих коштів також припиняється, якщо їх не використовувати. Тому рекомендується об’єднати мазі з програмою вправ для досягнення максимально можливих сталих результатів.

Ці препарати є відмінним доповненням для прискорення результатів від застосування інших методів, таких як тягові пристрої або вправи.

ризик зараження; шрами, які залишаються після операції; біль, пов’язана із загоєнням ран.

Технік масажу члена багато. Одним з найпопулярніших і ефективних методів є Мастурбація з застосування спеціального крему для пеніса, який розширює стінки судин, покращує надходження крові в нього. Робити такі процедури треба 2-3 рази на тиждень.

Найважливіша трава для збільшення пеніса — плід кайенны . Він стимулює ріст тканин пеніса і відновлює ті, які сильно пошкоджені.

Хірургічним шляхом утворилося простір кавернозних тіл пеніса заповнюють хрящовою тканиною, збільшуючи орган на 1,5 см.

Женьшень — це, мабуть, найпоширеніший компонент таблеток, які збільшують пеніс. Він також допомагає у виробництві сильних сперматозоїдів і є перевіреним інгредієнтом в лікуванні еректильної дисфункції.

Серед популярних методів можна відзначити подовжувачі, підвіси і вакуумне натяг. Вони практично однаково діють на орган, призначені для поліпшення ерекції, профілактики імпотенції або продовження сексуальної кульмінації.

Опубліковано: 08-05-2006 18:36 Зверніться до професійного сексолога Удачі!

Крім хорошого харчування і спорту, дуже важливо зменшити джерела стресу, які заважають гарній якості життя. Якщо ваш спосіб життя занадто стресовий, навчіться розслаблятися більше, покращуйте якість і час свого сну.

Чи можна збільшити розмір члена масажем і фіточаями.

Опубліковано: 10-05-2006 14:49 заебали посилання ліві кидати блять! * соррі за грубість* ненавиджу рекламу просто.

Опубліковано: 09-12-2008 17:14 мати маленький член це повна жопа.

Також варто поговорити про те, чи можна збільшити розмір члена за допомогою масажу.

Також цей метод показаний при вроджених аномаліях або при порушенні анатомічної структури статевого члена з-за травми.

Ранг: Старожил Ф. В. О.: 1 Професія: супермен Спеціальність: рятувати всіх Адреса: Москва Всього повідомлень: 422.

Прийнято вважати, що чоловіча гідність має бути видатних розмірів. Ну, покладемо, не таких, щоб заправляти в чобіт, але все ж. Багато чоловіків комплексують з-за малого габариту свого головного органу і починають шукати різні способи його збільшення — благо в Інтернеті повно пропозицій. Однак багато з них не допоможуть, а нашкодять.

Фіточаї краще використовувати в якості додаткової стимуляції при більш ефективних методах. Рекомендується пити чаї з женьшенем, чебрецем. Висушені і подрібнені трави заварюють окропом, настоюють і п’ють у вигляді чаю протягом чотирьох місяців.

Опубліковано: 11-05-2006 18: 26 млинець, які вони козли, ці мужики. думають що важливий розмір. вміння господа, тільки вміння. можна і без члена творити чудеса.

Однак в такому методі багато недоліків:

Опубліковано: 09-12-2008 17:12 дівчата вам легко сказати а якщо у мене 9см в стоячому положенні а в лежачому його взагалі ледь видно я навіть після тренувань не можу в душ ходити доводиться мытся будинки бо соромно.

Через великий ризик розвитку ускладнень, лікарі, як правило, скептично ставляться до проведення операції для збільшення члена на пару сантиметрів. Такі операції найчастіше проводять чоловікам з мікропенісом, щоб вивільнити приховані під шкірою 2-3 сантиметри стовбура статевого органу.

Со Palmetto-підсилює сексуальну активність, знижує вміст жирних кислот, холестерину. Це означає, що ви не тільки отримаєте збільшений пеніс, але і витривалість.

Як виміряти статевий член? Статевий член слід вимірювати при кімнатній температурі, користуючись лінійкою. Пеніс вимірюється в стані ерекції по його спинці (дорсальной поверхні) від лобка до кінця головки. Це — найбільш адекватний спосіб вимірювання, оскільки відображає функціональну довжину статевого члена. Такі фактори, як надлишкове відкладення підшкірної жирової клітковини в області лобка і недостатня ерекція можуть впливати на функціональну довжину пеніса, зменшуючи її.

Найчастіше чоловіки з середнім розміром члена недооцінюють його, хочуть зробити його ще більше. На міжнародній консультації з сексуальних порушень зробили висновок, що більшість чоловіків не захочуть приступати до операції, якщо будуть належним чином поінформовані про ймовірний кінець і ризики ускладнень.

Почніть з дієти: вживайте менше жирної їжі. Введіть в раціон продукти для хорошого кровообігу. Віддайте перевагу білків, клітковини і натуральним поживним речовинам, рекомендованим сексологами, для забезпечення швидкого і природного пеніса.

Розмір статевого члена — варіанти норми Збільшення статевого члена – LongPenis.ru.

Вважається, що нормальні розміри ерегованого статевого члена лежать в діапазоні від 12 до 18 см, а в спокійному стані довжина пеніса становить у середньому 7,5-10,5 див. Товщина нормального статевого члена при ерекції коливається в межах 3,0-3,5 див.

З хорошою дієтою і фізичними навантаженнями ви зможете прискорити розширення пеніса.

***адже екстендер розтягує пеніс в довжину. Навпаки, я читав в інтернеті, що використання екстендера призводить до зменшення товщини члена.

Сексологи, відповідаючи на питання, чи можна збільшити розмір члена, пояснюють, що деякі шкідливі звички можуть уповільнити процес збільшення пеніса, тому уникайте надмірного куріння, зменшуйте вживання алкоголю і слідкуйте за збалансованим харчуванням.

[ Це повідомлення було відредаговано 19-06-2012 11:12 користувачем/модератором dok34ru ]

Як збільшити пеніс Допоможіть.

спадковість особливості росту і розвитку гормональний статус порушення внутрішньоутробного розвитку.

В даний час вважається, що рівень гормону тестостерону під час статевого дозрівання грає основну роль в розвитку статевого члена, визначаючи його розміри. При цьому невеликі розміри статевого члена (менше 8-10 см) можуть побічно свідчити про серйозні ендокринних порушеннях, пов’язаних з низькою продукцією чоловічих статевих гормонів. З іншого боку, досить великий розкид показників нормальної довжини статевого члена (12 і 18 см) можна пояснити індивідуальними розходженнями в анатомії пахової області, а саме співвідношенням прихованої та вільної частин кавернозних тіл і навколишнього їх білкової оболонки. Існує думка, що при нормальному рівні статевих гормонів і нормальному розвитку кавернозних тіл у різних чоловіків в силу індивідуальних особливостей по-різному виражена прихована частина кавернозних тіл, відповідальна за приєднання останніх до лобкових кісток і фіксацію статевого члена.

Розміри ерегованого статевого члена лімітуються білковою оболонкою — структурою, що має в своєму складі міцну сполучну тканину, яка обмежує розтягування статевого члена при ерекції.

збільшення члена.

Чи треба розтягувати.

Втирати або не втирати.

ну так воть..че там про расмер. а у тя че. зовсім зовсім маленький. просче памоему научицца сваим пользовацца. чим розтягувати та інше. воть.

Згідно з літературними даними, довжина найбільшого статевого члена становить 25-30 см, що має 15-18 см в діаметрі. Природно, виникає великий сумнів в можливості використання такого члена за призначенням.

А ось вакуумна помпа, яка створює тиск, що нібито призводить до збільшення (ще один поширений метод з Інтернету) може запросто сприяти розриву кровоносних судин. До того ж фахівці визнали метод абсолютно неефективним. Від масажу, які пропонують деякі умільці, або фізичних вправ, теж навряд чи буде толк. Як збільшити пеніс.

Тим не менше, для більшості чоловіків основне значення має їх власне уявлення про нормальних розмірах статевого члена, сформоване на основі особистого сексуального досвіду або прагнення бути кращим, ніж інші», середньостатистичні показники при цьому, як правило, не враховуються.

Ми проаналізували найпопулярніші методики, які пропонують сьогодні для збільшення статевого члена. Щоб відокремити, як то кажуть, зерна від плевел. Дуже заманливо виглядає можливість подовжити статеву гідність за допомогою якогось тренажера під назвою екстендер. Обіцяється, що він механічно розтягує орган на 4-5 см і навіть збільшує його обсяг на 1,5 см. А ще — зменшують його викривлення і підвищують лібідо.

Опубліковано: 11-05-2006 10:35 Наскільки я обізнана в цій справі, то збільшити розмір пеніса неможливо. Просто ці тканини до цього не пристосовані. А всілякі крему, гирька, і вакуумні примочки, це все фігня, і купують її люди викидають гроші. Так що я вважаю що Necromicon прав. навчися користуватися тим що у тебе є. І тим паче маленький лучьше ніж оченьбольшой. Існує безліч дівчат, наприклад я, у яких піхву не глибоке, і такий розмір їм оптимально підходить. А якщо жінку не задовольняє то можна купити презерватив з насадками тощо. Але найважливіше, це те що у тебе є пальці язик, а ще сила-силенна частин тіла. користуватися.

Опубліковано: 08-05-2006 16:40 У мене проблема з розміром пеніса. Мені вже 38 років, збудженим стану доходити до 12 см а не кажучи вже сплячому стану (окло 4,5 см) я соромно ходити навіть баню. Чи можна збільшити хоча б на 2-3 см. Чи є які ті креми для збільшення члена. Або наші уми працює тільки над збільшенням грудей.

Опубліковано: 11-05-2006 14:20 дійсно, не потрібно нічого збільшувати, у вас все в порядку, просто, якщо ви будете більше уваги приділяти ласкм, то жодна жінка ніколи не дорікне вас в маленькому розмірі, вона цього просто не помітить, можна мовою або руками довести жінку до такого стану, що вона отримає незабутнє задоволення. простов ам потрібно вловити момент, коли вона вже майже майже на хмарах і тоді входити в неї, повірте, такого блаженства вона не забуде ніколи.

Статевий член менше 12 см в ерегованому стані називають малим, а менше 8-10 см — микропенисом.

Незважаючи на те, що багато чоловіків говорять про те, що метод їм допомагає (член збільшився за кілька місяців на 1-2 см), всі вони відзначають сильну біль при носінні приладу, який, до речі, одягати потрібно кожен день. Це незручно. Крім того, допомагає екстендер не всім. Якщо знижена еластичність білкової оболонки статевого члена, розтягувати його марно.

Ще більш сумнівний спосіб збільшення члена — втирання в нього чарівних кремів і гелів, які продаються у величезних кількостях. Якщо вірити рекламі, завдяки пектинам і дубильних речовин, всього за тиждень можна довести чоловічий орган до гігантських розмірів. Тим часом, лікарі кажуть, що креми для збільшення пеніса — не більше ніж «лохотрон». Адже якби такі кошти могли проникати глибше епідермісу, їх довелося б реєструвати як ліки, і у вільному продажу їх би не було. У кращому випадку крем не зашкодить. А ось введення під шкіру статевого члена гелів, паст, вазелінового масла загрожує небезпечними наслідками, аж до втрати шкіри пеніса і навіть здатності до ерекції. Таких хворих доводиться оперувати з метою порятунку статевого члена і відновлення його функцій.

Фактори, що впливають на довжину члена:

Чоловік, у якого розміри геніталій істотно менше середніх показників, не вирішить свої проблеми, намазавши геніталії кремом або підвісивши до нього гирку. Він повинен звернутися за медичною допомогою. Сьогодні єдиним дійсно ефективним методом вирішення такої інтимної проблеми лікарі називають хірургічну операцію, яка дійсно допоможе збільшити орган до 5 см. у неї є показання та протипоказання. До того ж далеко не завжди орган потребує збільшення. Розмір середньостатистичного пеніса в стані спокою — приблизно 9 см, ерегованого — близько 15. Це статистика, а не ідеал, до якого потрібно прагнути.

Вся правда про збільшення статевого члена.

У стані спокою розмір статевого члена визначається ступенем наповнення кров’ю кавернозних тел. Кавернозні тіла, що представляють собою губчасті утворення, які складаються з безлічі дрібних судин і порожнин, здатні як і інші судини тіла відповідати на дію активних речовин, присутніх в крові, а також на вплив температурних факторів. Так, при зниженні температури повітря відбувається звуження судин статевого члена, що веде до зменшення надходження крові у кавернозні тіла і зменшення статевого члена. При підвищенні температури спостерігається зворотна реакція. Звуження судин і зменшення розмірів статевого члена відбувається також викид в кров адреналіну у відповідь на переляк або іншу стресову ситуацію. Тому трапляється так, що пеніс, який буває великим і «представницьким» під час ерекції багаторазово зменшується і скорочується в спокої.

Але, а якщо це все ж не так. І в ДІЙСНОСТІ збільшення члена відбувається за рахунок мікро травм і утворення сполучної тканини. Адже тоді ставиться на ваги «збільшення пеніса» і «непрацюючий орган».

За фактом все збільшення виходить тільки від екстендера і тільки в обсязі персональних фізіологічних особливостей будови ПЧ. У кого-то його можна витягнути на 5 см, у кого-то на 0,5 см.

Кожне з коштів має свої переваги і недоліки, тому вибирати потрібно виходячи з особистих переваг і фінансового становища чоловіка. Крім того, зовсім не зайвим буде сходити на прийом до лікаря-сексопатолога і поцікавитися у нього про засоби збільшення пеніса, безпечних з медичної точки зору.