як збільшити товщину члена масажем

Збільшення товщини члена в домашніх умовах, така ж реальність, як і збільшення будь-якого іншого органу за допомогою механічних пристроїв або певних мануальних вправ без хірургічного втручання. Придумано безліч апаратів для збільшення різних частин тіла (рук, ніг, грудей і т. д) і немає причин для заперечення можливості збільшення статевого органу аналогічним способом. Ефективність цих пристроїв давно доведена на практиці, але різні методи мають різний результат. І наполягати на певному методі просто немає сенсу. Для посилення ефекту можна застосовувати всі методи одночасно.

Як використовувати екстендер.

Вакуумна помпа є досить ефективним методом збільшення товщини статевого члена. Вона застосовується і при імпотенції, і проблеми еректильної дисфункції, коли природні методи досягнення пружності не допомагають. Зовні апарат являє собою посудину, виконаний у вигляді циліндра. У нього поміщається пеніс. Поступово з судини відкачується повітря. В результаті відбувається швидке збільшення товщини та довжини статевого члена за рахунок того, що він виявляється в зоні зниженого тиску і до нього надходить велика кількість крові. Перед використанням пристрою на пеніс необхідно нанести мастило. Використання пристрою слід починати з 5 хвилин, поступово збільшуючи сеанс до максимальної межі в 10 хвилин. Занадто низький тиск може викликати надмірне навантаження на пеніс, що призведе до травм, крововиливів, порушень циркуляції крові і посиніння органу.

Заганяючи кров з допомогою рук у верхню частину члена, ви отримуєте великий приплив крові, клітини починають розширюватися і член починає рости. Кожну вправу необхідно починати з розминки і розігрівання, а закінчуватися масажем, який повинен розслабити пеніс і відновити кровообіг і діяльність судин. При відчутті дискомфорту краще відразу перервати вправу. При систематичному підході цей метод дійсно дає високі результати. Але так як він виконується вручну, це може відняти багато сил і часу. Тому краще використовувати спеціалізовані інструменти.

Е стественный метод (мануальний) – заснований на стародавніх практиках збільшення товщини пеніса, в основі яких лежать масажі та інші мануальні впливи. Поряд з простотою, цей спосіб не дає побічних ефектів, сприяє зміцненню чоловічого здоров’я і витривалості сечостатевої системи. Вакуумні помпи – розраховані на створення навколо статевого органу області низького тиску і стимуляції кров’яного потоку до статевих органів. Збільшення товщини відбувається за рахунок розтягування печеристих тіл і деякої набряклості пеніса. Після відмови від регулярного використання пристрою, член швидко повертається у вихідний розмір. Екстендери-має на увазі використання спеціалізованого пристрою, який протягом декількох місяців надає витягує вплив на статевий член. Апарат потрібно застосовувати кілька годин щодня. За півроку член збільшується в довжину до 3 см, приріст товщини становить близько 1 див. Гормональна терапія – заснована на застосуванні фармацевтичних гормональних препаратів. Ефективна лише в юнацькому віці, може стати причиною генетичних відхилень у потомства.

Збільшення товщини члена за допомогою вакуумної помпи.

Близько 30% чоловіків незадоволені товщиною свого пеніса. Невеликий по товщині або довжині член може стати причиною частих проблем в подружньому і повсякденному житті. Невпевненість у своїх силах, дратівливість, агресивність – наслідок незадовільного розміру статевого члена. Сучасна медицина і перевірені народні засоби надають різні техніки збільшення товщини члена в домашніх умовах. Що вибрати – кожен вирішує сам.

Зміст

Як збільшити товщину члена не виходячи з дому.

Найефективнішими є вправи в ерегованому стані. Проте в цьому випадку збільшується ймовірність травм, так що ставитеся до цих вправ з обережністю. Оптимальний період проведення методики – ранковий або вечірній час. Перед початком занять важливо пройти обстеження і порадитися з лікарем. Кожна вправа має певний рівень інтенсивності і навантаження, тому перехід на новий рівень повинен відбуватися плавно без перевантажень. Основними показниками хорошого результату є дотримання часового відрізка, наявність мастила або лубриканта, завзятість і обережність.

1) Почніть вправи з розігріву тканин-це додасть шкірному покриву велику еластичність і зробить його менш схильним до травм. Найпростіший спосіб-розігрів за допомогою теплої води і мочалки. 2) Змастіть пеніс. Починаючи з м’яких погладжувань, виконуйте дії подібні мастурбації, щоб домогтися стану ерекції. 3) поступово підсилюйте захоплення біля основи органу і продовжуйте руху. За допомогою стискань Ви збільшите надходження крові і досягнете тонкої чутливості і значного збільшення головки. 4) при досягненні максимальної ерекції однією рукою стисніть підставу члена, інший тягніть за головку. Постарайтеся утримати таку позицію 1 хвилину, потім послабте захоплення. 5) Обхопіть головку пеніса і по черзі притискайте і розтягуйте член до виникнення незначного болю. Відчувши максимальний натяг, затримайте член в такому положенні на 10-15 секунд.

Переваги вакуумних помп:

Метод збільшення члена в обсязі за допомогою екстендера клінічно протестований і схвалений лікарями. Для використання екстендера не потрібно призначення фахівця, тому пристрій можна застосовувати в домашніх умовах. Прилад комплектується докладною покроковою інструкцією — в застосуванні немає нічого складного. Зміни видно вже через місяць. Протипоказанням використання апарату є різні патології сечостатевої системи. Носити екстендер можна в будь-якому віці. Мінімальна довжина органу, на який можна надіти екстендер, становить 5 сантиметрів.

Переваги екстендера:

Як збільшити товщину члена: огляд методик.

Зафіксуйте пеніс в пристрої. Використовуючи гвинтовий механізм, витягніть пеніс. Сила натягу регулюється пружинним механізмом – починати потрібно з мінімальної величини, поступово збільшуючи раз в тиждень. Якщо сили натягу недостатньо, можна використовувати додаткові подовжують штанги, які входять в комплект. За рахунок механічного натягу в кавернозному тілі, відбувається поступове поділ клітин і приріст загальної маси пеніса, при цьому ідентичність самої тканини не змінюється. Оскільки принцип роботи приладу заснований не на розтягуванні клітин, а на збільшенні загального їх числа, ефект від носіння екстендера залишиться назавжди.

Безболісність і максимальний комфорт силу натягу можна контролювати, режим використання є індивідуальним; Швидкий результат – візуальні зміни у вигляді збільшення пеніса на 0,5 см з’являються вже через місяць; Абсолютна безпека і відсутність побічних ефектів – пристрій має медичний сертифікат; Відсутність рубців та інших слідів застосування пристрою для збільшення товщини пеніса; Висока ефективність – збільшення товщини і довжини пеніса, виправлення кривизни і поліпшення ерекції; Лікування хвороби Пейроні.

Як збільшити товщину члена за допомогою екстендера.

Вправи для статевого члена діляться на дві категорії: збільшення в довжину і в товщину. Техніка збільшення довжини засновані на розтяжці тканин, в той час як вправи, спрямовані на збільшення пеніса в обхваті, пов’язані з розширенням тканин. Потовщення чоловічого органу відбувається завдяки створенню штучної ерекції і підтримці її протягом певного часу.

Почніть рухатися до результату сьогодні!

За допомогою екстендера ви можете збільшити пеніс на 3-5 сантиметрів.

Швидке збільшення товщини пеніса (видимий результат за 15 хвилин); Простота у використанні; При дотриманні всіх інструкції – абсолютно безпечно; Не вимагається виконання спеціальних вправ; Можна використовувати в душі; Екологічна чистота пристрою, не викликає роздратування, виконане з високоякісного карбону ; Ефективно у випадках еректильної дисфункції ; Служить в якості профілактики чоловічого здоров’я ; Допомагає підсилити чутливість статевих органів під час сексу ; Доступна вартість.

Перший результат вже через 3 тижні Приріст довжини пеніса до 0.5 см в місяць Збільшення обхвату до 0.5 см в місяць.

Анонімна доставка по всій Росії Оплата при отриманні оригінальні екстендери з гарантією 3 роки професійні консультації знижки та подарунки покупцям.

Якщо за допомогою екстендера ви не зможете досягти необхідного результату — ми повернемо його вартість.

Дана вправа має цілий ряд переваг. По-перше, на всі маніпуляції йде не більше п’яти хвилин. По-друге, робити його можна по кілька разів в день. По-третє, воно одне з найефективніших. І все б добре, але не у всіх чоловіків виходить виконати даний масаж для збільшення члена правильно.

Блог про здоров’я, здоровий і тверезий спосіб життя. Новини медицини та здоров’я.

Масаж для збільшення члена-шлях до чоловічого здоров’я.

Сьогодні у багатьох чоловіків з невеликим членом може розвинутися певний комплекс неповноцінності. Особливо, якщо вони починають проводити порівняння зі статевими органами інших представників сильної статі.

Перед тим, як виконувати будь-які маніпуляції, статевий орган необхідно добре підготувати до майбутньої навантаження, адже збільшення пеніса в домашніх умовах — це досить відповідальна справа. Перше, що необхідно зробити, це знайти чисту, м’яку ганчірку, намочити її в теплій чистій воді, злегка віджати і прикласти до члена, незалежно від того, в якому стані він знаходиться. Масаж для збільшення члена можна починати тільки через дві хвилини подібного прогрівання. Перед початком маніпуляцій орган необхідно витерти насухо.

Тверезість і Здоров’я.

Так, остаточно закрити питання з маленьким розміром допоможе звичайний масаж для збільшення члена. При цьому існує цілий ряд ефективних вправ, які в найкоротші терміни дозволять не тільки збільшити пеніс у розмірах, але і поліпшити кровообіг в органі, підвищити потенцію і вирішити безліч інших пов’язаних з цим питанням проблем.

Врахуйте, що даний орган дуже ранимо. Складається він з губчастого тіла, яке при ерекції наповнюється кров’ю – з’являється збудження, змінюється форма. Відразу варто відзначити, що масаж для збільшення члена не принесе миттєвих результатів. Необхідно працювати не менше шести-восьми місяців, щоб домогтися реального збільшення пеніса. Більш того, потрібно чітко дотримуватися рекомендацій, які наведені в даній статті. Масаж члена. Підготовка.

При такій підготовці масаж пеніса буде абсолютно безболісним для чоловіка і більш ефективним. Першочергове завдання в цьому випадку – поліпшення кровообігу і розм’якшення тканин перед початком процедур по стисненню і розтягуванню. Детальніше можна почитати на сайті penisguide.ru.

Відео — як збільшити товщину члена масажем (відео)

Отже, для початку потрібно зручно сісти, добре змастити свій орган, взяти його між двома пальцями і робити рухи вниз і вгору. При цьому захоплення потрібно робити таким чином, щоб сильно не пережимає кровоносні судини. У процесі виконання вправи неприпустимо сильно розтягувати шкіру краще більше уваги приділяти твердості захоплення. По поверненню до основи захоплення повинен злегка посилюватися.

Так званий «комплекс роздягальні» є досить поширеним явищем. І тут є два варіанти – або змиритися, або ж взяти ситуацію в свої руки (в прямому і переносному сенсі).

Дана техніка є дуже простою. Виконувати вправу можна як сидячи, так і стоячи. Необхідно правою рукою щільно обхопити орган і починати його розтягувати. Вправи виконуються протягом 10-15 секунд, кількість повторень – не менше десяти. Аналогічні дії повинні бути виконані вліво і право (кількість повторень і час залишаються тими ж).

Масаж пеніса. Вправа №1.

Такий масаж для збільшення члена обов’язково призведе до ерекції. Після цього можна буде захопити двома пальцями підставу органу і, не розтискаючи пальців, потягувати його вперед на 3-5 див. Тут кількість повторень аналогічне – десять разів.

Масаж члена. Вправа №2.

По завершенні вправи охоплення можна послабити (при цьому кров відхлине від органу). Якщо відбудеться еякуляція, то нічого страшного.

Якщо вищеописані способи не принесли належного результату, тоді можна випробувати інші методи або ж віддати їм перевагу з самого початку. Наприклад, свою ефективність показав тренінг «пенісбілдінг» (penisbuilding), який заслужено відносять до одного з найбільш надійних, безпечних і ефективних методів збільшення члена.

Масаж пеніса. Вправа №3.

Третя вправа можна робити сидячи або стоячи. Потрібно взяти головку члена і наскільки це можливо потягнути її від себе до появи першого дискомфорту або болю. В такому стані потрібно утримувати член протягом трьох-п’яти хвилин. Після цього охоплення можна послабити і зробити легкий масаж члена протягом 20-30 секунд. Така перерва дозволяє відновити кровообіг. Після хвилини відпочинку можна починати розтягування в різні боки.

Одним з найбільш доступних методів збільшення члена є самомасаж, який рекомендується проводити щодня і який займає всього кілька хвилин вашого дорогоцінного часу.

Також можливо, що ваш комп’ютер заражений вірусною програмою, що використовує його для збору інформації. Може бути, вам варто перевірити систему на наявність вірусів.

Як збільшити товщину члена масажем.

Щоб продовжити пошук, будь ласка, введіть символи з картинки в поле введення і натисніть «Відправити».

Чому так сталося?

Не секрет, що розмір «чоловічої гідності» все ж має значення, тому більшість чоловіків вже з раннього віку спантеличено цим питанням не на жарт. І не дивно, адже кожен поважаючий себе чоловік хоче виглядати гідно в очах своєї супутниці, в тому числі й у сексуальному плані. Але як же бути, якщо природа не нагородила вас «значними розмірами» статевого члена? Хіба можна виправити цю прикру несправедливість без хірургічного втручання? На всі ці та багато інших питань, пов’язані зі збільшенням чоловічого статевого органу, ми і поговоримо в нашій сьогоднішній публікації.

міцно візьміть розслаблений член правою рукою, стиснувши головку, після чого відтягніть статевий орган в сторону «від себе». Продовжуйте тягнути член протягом декількох хвилин, збільшуючи потихеньку «натяг». Відпочиньте хвильку і переходьте до наступної техніці масажу; стисніть член в кулаці і зробите масажують кругові рухи 20 разів; повторіть попередню вправу, але тепер направляйте член вправо, вліво і вниз; після невеликого відпочинку пам’ятайте член по всій довжині не менше 10 разів.

Якщо у вас виникли проблеми або ви хочете задати питання нашій службі підтримки, будь ласка, скористайтеся формою зворотного зв’язку.

Почнемо з того, що більшості чоловіків, які зіткнулися з проблемою невеликого розміру члена, знайомі новомодні «методи» боротьби з цією проблемою рекламних банерів в інтернеті. Чого тільки нам не пропонують: чарівна мазь, диво-помпа та інші нісенітниці. Ми ж пропонуємо вам не вірити рекламній акції, а звернутися за допомогою до перевірених методів, які дозволять вам збільшити статевий орган без шкоди для здоров’я, і що важливо – для сімейного бюджету в тому числі. Ну що, поговоримо?

Отже, для початку змочіть невеликий клаптик м’якої тканини в теплій воді і оберніть нею свій статевий орган, залишивши на 2-3 хвилини. Це забезпечить приплив крові до статевого органу і прискорить кровообіг в організмі в цілому. До речі, цю дію можна повторити кілька разів. Після цього насухо витрете член — і переходимо до масажу:

Така вправа дозволить утримати в органі більше крові. Як тільки ерекція буде досягнута, необхідно охопити пеніс біля основи і не дати крові піти. Утримувати захоплення потрібно якомога довше. В цей час пальцями іншої руки потрібно обхопити головку члена і розтягувати орган (до появи легкого болю). На кожному етапі повинна бути затримка близько 10 секунд.

Ця техніка дозволяє вам не тільки відчувати багаторазові оргазми, але і посилити ерекцію. Арнольд Кегель, який відкрив особливий мускул РС, розробив унікальну техніку по збільшенню члена, яка відрізняється своєю простотою і високою ефективністю. Однак для початку необхідно знайти свій РС мускул. Для цього необхідно в процесі сечовипускання спробувати зупинити процес на середині і відчути цей самий м’яз РС. До речі, навик із зупинкою сечовипускання допоможе вам контролювати процес еякуляції. Ну, а техніка Кегеля для збільшення члена за допомогою м’яза РС виглядає наступним чином:

Якщо ви будете робити масаж щодня, то вже через місяць зможете домогтися істотних результатів у збільшенні статевого члена.

протягом декількох секунд швидко стискайте і розслабляйте мускул, з кожним днем збільшуючи тривалість скорочень, при цьому постарайтеся практикувати тривалі стиснення (ті, які займають не менше 30 секунд); напружуйте мускул РС каскадно – з поступово наростаючою навантаженням. Стиснули з певною силою на пару секунд – розслабилися на такий же час. Наступне скорочення м’язи повинно бути сильніше; постарайтеся стискати РС мускул так повільно, як тільки зможете. Після того, як ви дійшли до максимальної напруги, розслабтеся. Це дозволить вам відчути вібрацію м’язи. Дихайте глибоко.

Великий пеніс – один з предметів для гордості кожного чоловіка, а тих, кого природа не побалувала великим розміром, потай мріють збільшити свою гідність. Масаж для збільшення члена – це один з найбільш безпечних методів, що від давніх арабів отримало назву джелкінг. Далі ми розглянемо особливості його проведення і різні різновиди.

Ось такі прості техніки і методи збільшення члена допомогли вже багатьом чоловікам, які повірили в себе. А це означає, що при великому бажанні ви зможете домогтися таких же результатів!

Ця техніка корекції розмірів статевого органу була розроблена з метою збільшення головки члена. Суть методики полягає в одному-єдиному вправі, яке виконується по такій техніці: розташуйте пальці біля основи члена і пальцями женіть кров до голівці статевого органу, сильно стискаючи її. Однак врахуйте, то це треба робити дуже повільно, а по наближенню пальців до голівки члена зафіксувати їх положення на кілька секунд. Виконуйте цю вправу протягом 10 хвилин.

Збільшення члена.

Масаж для збільшення члена з використанням масла.

Якщо чоловік хоче отримати хороший і швидкий результат, то такий масаж для збільшення пеніса проводять по 5 разів на тиждень. У багатьох джерелах говориться, що за 3 місяці регулярного виконання самомасажу статевий член може збільшитися до 7 сантиметрів. Процедуру слід проводити в такій послідовності:

на статевий член нанести спеціальне косметичне масло; викликати ерекцію, для чого обхопивши пеніс в кільце долонею і великим пальцем здійснювати рухи вгору і вниз; після того як вдасться досягти хорошої ерекції слід обхопити член біля кореня вказівним і великим пальцем; цією рукою слід ковзати по пенісу вниз, відтягуючи його, при цьому слід докладати помірну силу. Руху слід здійснювати по всій довжині пеніса, не торкаючись головки.

Сухий масаж для збільшення члена.

Коментар.

Igor Faber.

Нам дуже шкода, але запити, що надійшли з вашого IP-адреси, схожі на автоматичні. З цієї причини ми змушені тимчасово заблокувати доступ до пошуку.

Такий масаж слід виконувати не менше 5 разів на тиждень по 10 хвилин. Дуже важливо, що ерекція повинна бути не повною, при настанні повної ерекції слід на час припинити масажні рухи.

Третій метод масажу для збільшення члена — Дао.

При використанні цієї методики відбувається збільшення головки пеніса При ній всі рухи слід робити дуже повільно. До голівки пеніса акуратно пальцями слід посилити приплив крові, після чого зафіксувати шкіру біля головки. Слід підкреслити, що не повинно бути сильної ерекції, а якщо вона настає, то слід на час припинити масаж. Цю вправу слід робити 5-7 хвилин в день.

Таким чином, не дивлячись на те, що вищеописані вправи досить прості, але досить ефективні і дозволяють домогтися збільшення чоловічої гідності на кілька сантиметрів. А ще отримати нові приємні відчуття від сексу і здивувати свою партнерку.

Цей спосіб схожий на попередній, тільки мастило при цьому не використовують, а шкіру пеніса відтягують на суху, без використання мастил. Під час такого самомасажу слід акуратно тягнути шкіру, а не ковзати по пеніса. Цей вид масажу краще проводити вранці, коли рівень чоловічих статевих гормонів найбільш високий.

Ебанутий йди спортом займися думки очисти.

Jaidar Tleyjanov.

Тентек бала.

never mind.

Як збільшити товщину пеніса: моє особливе вправу Улі.

Вправи для збільшення товщини пеніса (мануальний спосіб).

არასტანდარტული აზერი თბილისიდან.

Щоб збільшити член в довжину або ширину-не потрібно придумувати складні завдання. Є велика кількість способів для додання бажаного розміру цієї частини тіла. Присвятивши собі всього кілька хвилин в день можна назавжди позбутися комплексів і почуття неповноцінності. А ще бонусом буде і захоплена сексуальна партнерка.

Тентек бала pòrno.

Нах це треба, просто треба дрочити, елдак росте і потовщується перевірено! Справа в тому, що елдак, якщо його не теребонькать то до нього не надходить достатньо крові, яка дозволяє елдаку подовжаться і розширюватися. Йому треба давати волю, так би мовити живити його кров’ю, тоді він росте. Коротше, дрочите на здоров’я! Мастило до речі відмінний рада, допомагає уникнути багатьох травм. Я раніше, коли дрочив на суху то член хворів, але після того, як став використовувати змазку Maxi vagina gel» то член став рости як на дріжджах!

ВАЖЛИВО ЗНАТИ! Лікарі ошелешені! ПРОСТАТИТ йде назавжди! Потрібно всього лише кожен день . Читати далі >>

Перевірені способи збільшення статевого члена в довжину і в ширину в домашніх умовах.

Природно, практично миттєвий результат зможе принести тільки хірургічне втручання. Але якщо хочеться обійтися без операції – часу буде потрібно трохи більше, але і ризиків не буде практично ніяких.

Але в стані ерекції нормальний розмір буває від 8 сантиметрів.

Дуже часто чоловіки не задоволені розміром свого статевого члена, що змушує їх задуматися – а чи можна збільшити член в домашніх умовах і без операції? До цього, як правило, чоловік приходить сам або ж його на цю думку наштовхує партнерка.

Той член, який не дотягує до цієї довжини, можна вважати маленьким. Але не варто повністю покладатися на ці дані. В першу чергу чоловік вирішує, влаштовує його такий пеніс або ж ні.

Якщо рішення збільшити дітородний орган прийнято остаточно, то потрібно вибрати відповідний метод. Способів збільшення статевого члена досить-таки велика кількість, і ось деякі з них:

Середньостатистичний розмір пеніса коливається від 12 до 16 сантиметрів (серед європейського типажу чоловіків). Діаметр їх достоїнств близько чотирьох сантиметрів. Як говорить медицина, з віком до статевого органу все менше приливає кров, навіть під час ерекції, і член втрачає міліметри як в довжину, так і в ширину.

Джелкінг; Вакуум; Важки; Лікарські оральні препарати; Лікарські препарати у вигляді гелів, мазей і кремів; Хірургічне втручання; Масаж; Екстендер; Насадка для члена.

Способів цієї техніки є кілька. Єдине правило – пеніс не повинен бути в 100% збудженому стані. Ерекція може бути, але досить слабка. Якщо ж член буде в повній бойовій готовності – є ймовірність його пошкодити.

Збільшення статевого члена за допомогою масажу – досить ефективний метод. За допомогою тактильного впливу можливо не тільки збільшити обсяг, але і підвищити потенцію.

Так в чому ж ефект? Відповідь проста. Коли відбувається стимуляція статевого органу, кров приливає до нього. А так як цей орган складається в основному з печеристих тіл, вони наливаються кров’ю і збільшуються. Одноразово утворюються нові тіла. Саме тому і відбувається збільшення довжини і товщини органу.

Техніка збільшення статевого члена під назвою «Джелкінг» гідна звання найдавнішої. Їй користувалися представники Африки, Індії та Близького Сходу. Протягом багатьох століть ця техніка допомагала чоловікам повірити в себе. Джелкінг – значить «доїти». За допомогою неї можна збільшити член як в довжину, так і в ширину. Ця техніка дає, як би каламбурно це не звучало, вражаючі результати.

Реально збільшує метод, хоча багато чоловіків його уникають. Але для того щоб домогтися бажаної довжини члена, варто його спробувати. Єдиний недолік цього методу – збільшення товщини не домогтися.

1. Перед початком першої вправи пеніс потрібно розігріти, щоб запалі тіла були більш податливими. Розігріти можна за допомогою теплої (не гарячої!) грілки або ж за допомогою мішечка з теплою сіллю або крупою. Легким прикладанням без натискання потрібно прогріти гідність і можна переходити до масажу. Потрібно довести член до легкої ерекції і рясно змастити його мастилом для статевого контакту. Обхоплюємо член вказівним і великим пальцем, щільно роблячи з них кільце. Відтягуємо руку до голівки, і на підході до неї зупиняємося. Фіксуємо пеніс в натягнутому стані і затримуємося так на 7-10 секунд. Прибираємо руку. Таким чином потрібно зробити 20 повторів. Якщо ерекція увійшла в силу, можна перервати вправу. Як тільки вона послабиться – продовжити. 2. Наступна вправа для збільшення члена потрібно робити за допомогою долоні. Їй потрібно міцно обхопити член біля основи і стиснути досить сильно на 10 секунд. Якщо долоню не повністю закриває пеніс — виступаючу довжину обхоплюємо другою рукою. Під час стиснення потрібно відтягувати член вгору-вниз і вліво — вправо. Стискати потрібно так, щоб відчуття були на межі болю. Повторювати вправу слід не більше 10 разів.

Якщо щодня робити таку гімнастику, то навіть без операції можна домогтися збільшення довжини члена на 2 см всього за місяць.

Як завжди, перед процедурою член потрібно розігріти одним з вищевикладених способів. Перед головкою потрібно приклеїти лейкопластир, за який в подальшому буде фіксуватися шнурок. На шнурку повинен знаходиться вантаж. Для цього можна використовувати що завгодно:

Книгу; овочі або фрукти; пляшечку з водою; важку кухоль та ін.

Під час масажу руху повинні повторювати ті, які використовуються при мастурбації. Єдине-член потрібно витягати кожен раз, коли рука прямує до голівки.

Багато людей задаються питанням, як збільшити товщину статевого члена за допомогою вправ по техніці «Джелкінг»? Це зробити більш, ніж просто. Далі описані дві вправи, за допомогою яких можна домогтися гарного результату.

Ретельно прогріваємо пеніс перед масажем. Найкраще це робити за допомогою теплого компресу з рушника, змоченого в теплій воді. Масаж можна робити в будь-якому стані – в розслабленому або ерегованому. Чіткого правила масажу немає – але частота рухів ні в якому разі не повинна збільшуватися, і вони повинні бути плавними, з міцним захопленням.

Тривалість процедури повинна спочатку складати близько 15 хвилин, поступово потрібно збільшувати час до 45-50 хвилин. Також з часом потрібно збільшувати і вагу вантажу. Обов’язково стежити за відчуттями – якщо з’являється дискомфорт або біль – вантаж потрібно зменшити.

Якщо предмет не можна підвісити – його потрібно покласти в пакет і сам пакет прикріпити до шнурка.

Також помпа-це кращий помічник для тих чоловіків, у яких член під час ерекції досить-таки м’який. За допомогою створеного вакууму навколо пеніса посилюється кровотік, і пеніс набирає силу.

Також потрібно стежити за кольором члена: якщо він почервонів, процедуру потрібно зупинити. Також вимагає зупинки і оніміння головки пеніса.

Можна зробити збільшення члена в домашніх умовах і за допомогою цього пристрій. Екстендер може бути декількох типів:

Поясні; Ваккумные; Петельні.

Інтернет рясніє інформацією про те, як збільшити статевий член за допомогою вакуумної помпи в домашніх умовах. І цей метод має величезну кількість позитивних відгуків. Помпа сприяє не тільки збільшенню пеніса, але і підвищує потенцію.

Екстендери зможуть зробити не тільки збільшення члена в довжину і ширину, але і виправити наявну кривизну. Є у цього способу є один мінус – так як прилад працює «акуратно» його використання може доходити до декількох годин в день. Але результат вартий того, так як ефект дуже довгостроковий.

Але якщо процедуру проводити безпосередньо перед статевим актом, партнерка, та й сам володар потужного члена будуть здивовані. Помпу можна придбати в спеціалізованих магазинах або у великих аптечних пунктах.

Застосовувати помпу досить легко. Перед використанням пеніс потрібно вимити і насухо протерти. Потім член потрібно ввести в циліндр, який є на помпі. Тиск, з яким буде працювати пристрій, можна регулювати за допомогою манометра.

Рекламні відео і картинки гарантують «шокуючий» результат після застосування таких засобів. На жаль, це зовсім не так. Тим більше потрібно підібрати склад під свої потреби. Потрібен короткостроковий ефект або тривалий. Якщо цьому не приділяти увагу, можна отримати зовсім не те, чого очікуєш.

Мінімальний спосіб збільшити дітородний орган – придбати в спеціалізованому магазині насадку. Насадка – самий маловитратний у фінансовому сенсі спосіб збільшення члена. За допомогою насадки можна не тільки збільшити довжину, але і товщину дітородного органу. Пристрій краще купувати те, що виготовлено з силікону або латексу, ці матеріали самі м’які і еластичні. Такі пристрої зможуть подовжити член до 10 см – партнерка буде в захваті.

Недолік такого способу збільшення члена – тимчасовий ефект.

Якщо розглядати крем з короткостроковим ефектом – будь-який препарат хороший, так як в його складі міститься компонент, який викликає збільшення члена і головки. Якщо ж вибирається мазь для довгострокового ефекту, потрібно проконсультуватися з фахівцем. Він скаже, який склад підходить саме вам.

Максимальне – це операція. Не кожен представник чоловічої статі зважиться на таку процедуру. І тут справа зовсім не в страху, в деяких клініках операція коштує великих грошей. Але і ефект від цього досить-таки непоганий – збільшення довжини пеніса може досягати 5 см, а товщина – 2 див. Такі операції проводять лише під місцевим наркозом, так що повністю уникнути неприємних відчуттів не вдасться.

Природно, ніхто не може дати точну інформацію, все залежить від типу статури і ваги.

Як видно, збільшити член не таке складне завдання. Головне, орієнтуватися на бажання і фінансові можливості. Не варто братися за перший-ліпший метод – потрібно зважити всі за і проти, при необхідності порадившись з партнеркою.

Розмір має значення.

Статевий член розтягнути в прямому сенсі неможливо. Мета вправ-надання органу еластичності і збільшення обсягу крові, яка приливає в момент ерекції і визначає масу органу.

Для досягнення бажаного результату необхідно тренуватися регулярно і протягом тривалого часу.

Адже деякі чоловіки здатні себе недооцінювати, в той час коли партнерку все влаштовує. Для з’ясування всіх непорозумінь зможе допомогти відверта розмова. Головне, бути впевненим у собі і не зациклюватися на розмірі.

Така вправа сприяє розтягуванню кавернозних тіл в товщі пеніса і збільшення його довжини. Під час цих маніпуляцій член повинен знаходитися в м’якому розслабленому стані. Для захоплення головки потрібно крайню плоть відтягнути до основи до кінця. Проробляти можна сидячи на краю дивана.

Вправи для збільшення статевого члена в домашніх умовах.

Перед початком занять необхідно «розігріти» член. Для цього до живота прикладають компрес, змочений в гарячій воді, а потім обертають пеніс і тримають так 3-5 хвилин.

Вправи для збільшення члена – це силове навантаження. Прогрівання необхідно для підготовки члена і збільшення припливу крові.

Витягування силове.

Після кожного другого повороту потрібно трохи потрясти пеніс і помасажувати для нормалізації кровотоку. Ця вправа розтягує хрящові відростки в підставі члена і збільшує його довжину.

Вправа.

Утримуючи член за головку, потягнути його в напрямку від себе і зафіксувати в витягнутому стані на 5 секунд. Потім потягнути його вправо протягом п’яти секунд. Витягати до появи легкої хворобливості. При цьому дискомфорту виникати не повинно.Потім виконати те ж саме в ліву сторону, вниз і вгору.

Розтягування кругове.

Член за головку витягають вперед і утримують так 5 секунд, потім витягають вгору. Продовжуючи витягування, повільно повертають його проти годинникової стрілки до прийняття вихідного положення. Коло має завершуватися за 5 секунд.Повтор вправи 25 разів.

Проводиться при 30-40% ерекції. Член відтягують в сторону сідниць і повільно сідають на нього. Таким способом збільшують тиск на кавернозні тіла зсередини. Домогтися можна збільшення не тільки довжини, але і товщини органу.

Важливо, щоб захоплення головки був щільним, тільки тоді ефект буде максимальним. Якщо під час вправи з’явиться біль, потрібно стиснути головку, виштовхуючи з неї кров. Після цього вправу продовжити.

V-розтягування.

Головне — не перестаратися.

Розтягування сидячи.

Техніка Кегеля.

Розрізняють класичну методику і джелк з утриманням.

Для вправи використовувати лубрикант. Пеніс в стані легкої ерекції захопити пальцями біля основи. Здійснювати рухи до голівки і назад, поступово збільшуючи швидкість. Після виникнення повної ерекції, обхопити член однією рукою у головки, а іншою рукою біля основи.

Утримуючи таким чином кров в товщі пеніса, кілька разів розтягнути його, затримуючи в максимально витягнутому стані по 10 секунд. Важливо не перестаратися і не розтягнути шкіру або зв’язки.

Джелкінг (від араб. «доїння»)

Такі вправи для збільшення члена мають свої наслідки. Більшість з них проходять самостійно за кілька днів.

Такі переривання виконувати по п’ять разів при кожному поході в туалет. Цей навик визначається як «напруга ануса» і згодом допомагає контролювати еякуляцію і продовжувати ерекцію.

У стані 100% ерекції встати, широко розсунувши ноги. Робити махи пенісом у вертикальному і горизонтальному напрямку, напружуючи при цьому м’язи промежини.

Вправа популярна, але неефективна. Пеніс-не м’яз, накачати його не вдасться. Підвішування вантажів тільки розтягує шкіру і пошкоджує кровоносні судини. Можливе збільшення довжини відбувається за рахунок зменшення товщини.

Класичний джелкінг проводять при 60-80% ерекції. При 100% ерекції можна травмувати поверхневі судини. Член затиснути біля основи вказівним і великим пальцями і повільно тягнути вперед. Через 3 секунди дійти до головки. Захоплення повинен бути таким, щоб не допускати відтоку крові.

Дійшовши до головки, не зупиняючись, такі ж маніпуляції виконати іншою рукою. Витягування має бути безперервним. Повторювати протягом 5 хвилин. Ступінь стиснення не повинна завдавати дискомфорт. При наближенні еякуляції можна зробити паузу.

Сама по собі ця техніка пеніс не збільшує, але допомагає поліпшити якість сексуального життя. Заснована на розвитку мускула РС (pubococcygeal muscle). Цей мускул контролює сечовипускання і відповідає за отримання оргазму. Для того, щоб знайти його, досить перервати на середині акт сечовипускання.

Джелк з утриманням відрізняється від класичного тим, що при досягненні головки потрібно зупинитися і утримувати член пальцями 10 секунд.

Побічний ефект.

Здивуйте свою дівчину.

Потемніння пеніса.

У деяких місцях на статевому члені з’явилися невеликі потемніння або весь член придбав бронзовий відтінок. Такий побічний ефект може проявитися після місяців тренувань. Інтенсивність його залежить від індивідуальної схильності до появи синців на тілі.

В результаті тренувань кровоносні судини можуть збільшитися і стати більш помітними.

Зазвичай з’являються на голівці. Плями частіше червоного кольору і нагадують слід від уколу. Але в рідкісних випадках вони можуть бути темніше і більше. Це сигнал для зниження інтенсивності тренувань.

Виступаючі вени.

На додаток до вправ рекомендується використовувати препарати допомагають досягти потрібного результату.

Потім накласти теплий компрес або опустити член в ємність з теплою водою на деякий час. Насухо витерти пеніс рушником.

Прогрівання дозволять розслабитися і заспокоїтися після занять. Також необхідно виконати масаж члена круговими рухами. Для цього можна використовувати будь-який зволожуючий трав’яний крем. Масаж відновить кровообіг.

Масаж і тепло допоможуть поліпшити результати тренувань.

Опис: Засоби масової інформації прирівняли розмір статевого члена чоловіка до його фізичної та статевої сили. Більш того, сприйняття володіння великими геніталіями пов’язують з великим почуттям власної гідності. Все це призвело до виникнення ринку послуг по їх збільшенню.

Огляд деяких з них, переваги і недоліки, наводиться на сторінці — Препарати для збільшення члена: вся правда.

На думку ряду лікарів-сексологів, багато чоловіки перебільшують важливість глибокого вагінального проникнення для стимуляції жінки до оргазму. При відповідному статевому збудженні піхву розтягується і стискається для того, щоб відповідати будь-якого розміру статевого члена, будь він невеликий або великий. Це означає, що статеві члени різних розмірів і форми, з природним вигином або кривизною нормальні і функціональні.

Чоловіки можуть недооцінювати розмір своїх статевих органів у порівнянні з органами інших через ракурсу, одержуваного при погляді вниз, а також з-за накопичення жиру біля основи статевого члена. Крім того, не всі вміють правильно його вимірювати. Для того, щоб провести точне вимірювання, статевий член повинен бути в змозі повної ерекції. Довжину вимірюють в положенні стоячи, по верхній поверхні статевого члена від лобкової кістки (а не від шкіри лобка) до його кінця.

У зв’язку з цим багато представників сильної статі задаються питанням: як збільшити товщину члена? Фахівці в області андрології стверджують, що збільшити довжину статевого органу значно простіше, ніж його обхват. Для подовження фалоса розроблені спеціальні ортопедичні прилади (екстендери, стретчери) і мануальні техніки, націлені на розтягування тканин.

У свою чергу потовщення пеніса може відбуватися тільки за рахунок нарощування тканин або збільшення обсягу пористих структур в кавернозних тілах. З сьогоднішньої публікації ви дізнаєтеся про найефективніших масажних техніках, операціях і тренажерах, що допомагають збільшити дітородний орган в обсязі.

Способи потовщення члена.

Про анатомію.

Перед тим як збільшити товщину статевого члена, варто розібратися в механізмах, які сприяють збільшенню обсягу тканин в статевому органі. Якщо не вдаватися до хірургічних операцій, вплинути на параметри пеніса можна буде тільки за допомогою штучного утримування великого об’єму крові в тканинах, здатних до кровонаповненню. До їх числа відносяться так звані запалі тіла, які розташовані уздовж стовбура статевого органу.

Посприяти потовщення статевого органу можна тільки за рахунок збільшення обсягу мікрокамер, якими пронизана вся еректильна тканина. Зробити це можна тільки в разі штучного підтримки ерекції протягом тривалого періоду. Якщо здійснювати процедуру щодня, згодом це призведе до розтягування білкової оболонки (туніка), в якій знаходяться здатні до кровонаповненню валики. Внаслідок вивільнення додаткового об’єму всередині туніки поступово відбуватиметься розростання печеристих тіл.

Запалі (кавернозні) тіла є структурними одиницями еректильної тканини. Саме вони забезпечують максимальне кровонаповнення пеніса в процесі сексуального збудження. Під час ерекції кавернозні тіла набувають вигляду пружних циліндрів, які промацуються з боків дітородного органу. За рахунок їх розбухання спостерігається природне збільшення товщини члена.

джелкінг; техніку Юлі; клэмпинг; помпування; малоінвазивні операції (ліпофіллінг); трансплантацію м’язових тканин.

Методи збільшення товщини члена.

ЯК ЗБІЛЬШИТИ РОЗМІР СТАТЕВОГО ЧЛЕНА БЕЗ ЛІКІВ І ОПЕРАЦІЙ.

Збільшення товщини статевого члена – тривалий процес, який вимагає від чоловіка регулярного проведення фізіотерапевтичних процедур і застосування масажних технік. Щоб збільшити окружність стовбура пеніса, можна використовувати спеціальні вправи, механічні пристрої (тренажери) або вдатися до пластичної операції. До найбільш поширених способів корекції розмірів члена можна віднести:

Перед тим як збільшити діаметр стовбура статевого органу, рекомендується проконсультуватися з лікарем. Слід розуміти, що неправильне застосування тренажерів і масажних технік може призвести до негативних наслідків, аж до порушення еректильної функції.

Джелкингом називається комплекс витягають вправ, призначений для збільшення обхвату і довжини члена. Одна з найдавніших методик корекції розмірів статевого члена рекомендується до використання початківцями нуперами, тобто чоловіками, які застосовують тільки натуральні способи збільшення пеніса. Джелкирование – найпростіший метод відновлення нормальної мікроциркуляції крові в тканинах статевого органу. Як правило, техніку» доїння » використовують на етапі підготовки до більш складних мануальних вправ.

Техніка Юлі – судинний комплекс вправ, призначений для розтягування печеристих тіл в статевому органі. Перед тим як збільшити член з допомогою екстремальних вправ, рекомендується протягом 2-3 місяців займатися виключно джелкированием. Дуже часто початківці нупери, що ігнорують запобіжні заходи, отримують травми через неправильне виконання техніки Юлі.

Важливо! Під час виконання вправи ерекція не повинна перевищувати 60-70%.

Щоб член дійсно став збільшуватися, виконувати вправи потрібно відповідно до певних правил:

Техніка Дао.

Щоб збільшити обсяг дітородного органу, під час самомасажу потрібно виконувати наступну вправу:

Важливо! Не можна затягувати хомут дуже сильно, так як це може привести до пошкодження судин і м’яких тканин.

змастіть стовбур пеніса масажним маслом або лубрикантом; обхопіть статевий орган у підстави великим і вказівним пальцем (ОК-хватка); поступово збільшуючи силу хвата, переміщайте кільце з пальців від підстави до голівки прутня; коли член досягне полуэрегированного стану, починайте проштовхувати кров від підстави пеніса до його кінця; за одну процедуру потрібно зробити не менше 100 «проходів», тривалість яких не повинна перевищувати 2-3 секунд.

Слід розуміти, що обсяг статевого органу буде збільшуватися за рахунок розтягування мікроскопічних комірок в еректильної тканини. Щоб напевно збільшити стовбур в розмірі і закріпити отриманий результат, виконувати вправи потрібно буде протягом 2 місяців не менше 5 разів на тиждень згідно з наступною технікою:

Не можна розтягувати член при 100% ерекції, так як під час проштовхування крові по стовбуру статевого органу може статися розрив поверхневих капілярів через створення надлишкового тиску в тканинах.

Техніка Юлі.

джелкированием доведіть пеніс до полуэрегированного стану; ОК-хваткою спробуйте «загнати» в запалі тіла пеніса якомога більше крові; коли член повністю заповниться кров’ю, спробуйте проштовхнути її вгору по стовбуру до голівці; посиливши хват на середині стовбура, зупиніться на 20-30 секунд; простягніть кільце з пальців ще на 1-2 см і знову затримайтеся в такому положенні на півхвилини; дійшовши до самої голівки прутня, ослабте захоплення і зробите кілька розслаблюючих джелков.

Слово «clamping» в перекладі з англійської мови означає фіксування або затиск. Неважко здогадатися, що суть техніки клэмпинга полягає в утримуванні крові всередині стовбура пеніса протягом тривалого періоду. Якщо проводити мануальну терапію не рідше 4-5 разів на тиждень, збільшити діаметр члена вдасться мінімум на 1.5 см всього за пару-трійку місяців.

Якщо робити вправу щодня протягом 10-15 хвилин, протягом 3 місяців вдасться збільшити член в обхваті мінімум на 1-1.5 див. Виконувати вправи через біль не рекомендується, так як поява дискомфорту найчастіше сигналізує про пошкодження тканин або розрив поверхневих капілярів.

джелкированием доведіть фалос до максимальної ерекції і закріпіть біля його основи еластичний бинт; прихопіть бинт еластичним шнурком або канцелярською гумкою, щоб він не разматывался; закріпіть біля самої основи статевого органу металевий хомут (краще придбати хомут з пластиковим баранчиком для зручного закручування); після здавлювання тканин пеніса включіть секундомір і рівно через 1 хвилину ослабте хомут, щоб відновити нормальний кровообіг в пенісі.

Щоб збільшити член в товщину, виконуйте не менше 3-4 підходів за одну процедуру. Через 10-14 днів рекомендується збільшити тривалість одного підходу до 2 хвилин. Збільшення обсягу фалоса стане очевидним вже через кілька занять. Проте фахівці не радять збільшувати тривалість підходу більш ніж на 5 хвилин. Порушення кровообігу в статевому органі може привести до некрозу тканин і розвитку еректильної дисфункції.

Вакуумна помпа – збільшує вакуум-констрикторное пристрій, з допомогою якого можна безболісно і швидко збільшити фалос в діаметрі. Тренажер складається з пластикової колби циліндричної форми і вакуумного насоса. Під час занять колба надівається на статевий член і щільно притискається до лобка. Після цього з неї за допомогою насоса відкачується повітря.

Вакуумні помпи дуже часто застосовують для перманентної корекції розмірів статевого органу безпосередньо перед сексуальним контактом. Щоб домогтися стійкого збільшення фалоса, використовувати тренажер потрібно регулярно протягом півроку.

Збільшення члена відбувається за рахунок посилення припливу крові до пеніса через створення навколо нього області з низьким атмосферним тиском. Підвищення кров’яного тиску в тканинах призводить до розтягування мікрокамер в кавернозних тілах, внаслідок чого член збільшується в ширину мінімум на 1.5-2 см.

Небажано використовувати вакуумну помпу людям, що страждають серцево-судинними захворюваннями.

Найбільш ефективним вважається мікрохірургічне потовщення фалоса, під час якого хірург переносить частину м’язових тканин з іншої частини тіла (литковий, сідничний м’яз) в пеніс. Слід розуміти, що оперативне втручання не гарантує 100% досягнення бажаного ефекту. Тому перш ніж зважитися на фаллопластику, рекомендується випробувати більш щадні способи потовщення члена.

Вправа проводиться з м’яким членом. Головку захопити в кільце » з великого і вказівного пальців. Максимально розтягнути від себе і утримувати 5-7 секунд. Одночасно натиснути на підставу члена великим пальцем другої руки і провести їм до головки і назад. Повторити 10 разів.

введіть неэрегированный фалос в отвір циліндра; щільно притисніть помпу до лобка; з допомогою механічної груші або електронасоса відкачайте з пристрою повітря; після виникнення ерекції опустіть колбу вниз; через 15-20 хвилин поверніть поворотний клапан, щоб впустити повітря в циліндр і зняти помпу.

Сфера інтимних відносин завжди була і буде однією з актуальних чоловічих тем. Статевий член здавна зводився в культ багатьма народами. Згадайте численні зображення фалоса на стінах збережених споруд Єгипту. Фалос завжди асоціювався з чоловічою силою і хоробрістю. Кожен чоловік хоче мати пеніс розміром більше середньостатистичного. Вперше масаж для збільшення члена описаний в арабських літописах. Вважається, що Арабські хлопчики з юнацтва користувалися різними методиками по збільшенню пеніса, що було частиною статевого виховання. У цій статті ми поговоримо про те, як збільшити пеніс легко за допомогою вправ і масажу в домашніх умовах. Визначимо найбільш простий і поширений спосіб, а також розкриємо секрети забутих методик.

Техніка застосування вакуум-констрікторних пристрої:

Якщо ви розтягуєте член з метою збільшення його розмірів, пам’ятайте, що тривалість однієї процедури не повинна перевищувати 20 хвилин. Застій крові в м’яких тканинах може привести до потемніння статевого органу і утворення на його поверхні ущільнень з лімфатичної рідини.

Введення під шкіру синтетичних матеріалів в 5% випадків призводить до ускладнень, аж до порушення еректильної функції і некрозу шкіри пеніса.

Чи можна його накачати?

Хірургічна операція – один з найшвидших способів збільшення діаметра статевого органу. З метою потовщення стовбура фалоса можуть застосовуватися малоінвазивні операції, такі як ін’єкція гіалуроновою кислотою або ліпофілінг. Під час процедури в підшкірні шари дітородного органу вводиться або спеціальний гель, або ліпідна тканина самого пацієнта. Мінус таких операцій полягає в нетривалості ефекту. Як показує практика, гіалуронова кислота і ліпідна тканина розсмоктуються протягом року, внаслідок чого зменшується і обхват статевого органу.

Фалос – це не м’яз! Логічно поміркувавши, можна зрозуміти, що накачати статевий член в спортзалі неможливо. Привести в тонус і зміцнити можна лише м’язи тазового дна, які відіграють важливу роль у ерекції, але у формуванні розмірів вони не беруть участь. Тіло статевого члена утворено двома печеристими тілами і одним губчастим, яке і переходить в головку пеніса, а запалі тіла знаходяться з боків. Для більшого розуміння можна порівняти пеніс з сосискою в тесті, де сосиска – губчасте тіло, а тісто – запалі. Печеристі тіла так називаються тому, що містять лакуни або «печери», куди при ерекції надходить кров. Працює це так: кров надходить в лакуни, заповнює їх, в цей час м’язи тазового дна як би перекривають відтік крові від пеніса – надходить більше, ніж йде. Так настає ерекція. При розслабленні м’язів венозна кров йде, лакуни звільняються. В результаті великий фалос поступово знову приймає звичайні розміри. Все худо-бідно діючі методики грунтуються на збільшенні кількості і розмірів лакун в тілі статевого члена, а також на розтягуванні шкіри пеніса і травматизації печеристих і губчастого тіл з метою додання їм імпульсу до зростання. Все це призводить до збільшення довжини і товщини органу. Таким чином, масаж – те, на що варто звернути увагу при бажанні збільшити свою чоловічу гідність.

Як збільшити статевий член за допомогою вправ і масажу.

Класифікація методик.

Масаж для збільшення пеніса (на статевому члені в спокої і на ерегованому члені). Вправи:»Джелкінг». «Улі». «Подвійний Улі». «Зворотний Улі-Джелкінг і Джелкінг-Улі». «Джелкінг з підтримкою головки пеніса».

Ручні способи.

Часто для збільшення фалоса люди застосовують різні види екстендерів. Але вони дорогі, можуть привести до пошкодження статевого члена. І адже це чужорідне тіло, яке потрібно не менше 6 годин в день носити на пенісі. Це ряд недоліків методики. Для тих, хто не має можливості придбати екстендер або просто не хоче, існує багато видів масажу і вправ, за допомогою яких можна ефективно збільшити розміри статевого члена в домашніх умовах. Багато хто вважає ці методики більш фізіологічними і менш травматичними.

Як допомагає улі з джелкингом.

Перед проведенням будь-якого масажу і вправ для збільшення статевого члена необхідно обмотати на 10 хвилин пеніс рушником, змоченим теплою водою. Робиться це з метою зменшення травматизації статевого члена. Обов’язково треба рясно змастити пеніс лубрикантом або вазеліном (в окремих методиках процедура проводиться «на суху», про це буде згадано). Необхідно чітко дотримуватися рівень рекомендованої ерекції для виконання вправ, інакше можна пошкодити пеніс.

Техніка виконання масажу: треба стиснути пеніс біля основи першим і другим пальцями правої руки і повільно протягнути до головки. Не відпускаючи праву руку, стиснути пеніс біля основи першим і другим пальцями лівої руки і знову протягнути. Потім знову правою рукою, всього близько тридцяти разів. Ерекція повинна бути на 50-75 %.

Необхідно ретельно вивчити техніку виконання. Результат варіюється і дуже індивідуальний. Можна травмувати статевий член.

Опишемо докладно найпоширеніші вправи.

Плюси вправ і масажу:

Найпоширеніше і відоме вправу для збільшення члена « «Джелкінг».

Ви можете займатися цим вдома в будь-який зручний час в домашніх умовах. Не займає багато часу (за винятком деяких методик). Не потрібна попередня консультація лікаря.

Розберемо докладно техніку виконання масажів, вони ж вправи для збільшення статевого члена. Займаючись регулярно, ви зможете збільшити не тільки довжину фалоса, але і товщину. Також помітите, що ерекція стане більш тривалою, а відчуття під час статевого акту – яскравіше.

Це також дуже поширене і нескладне вправу для збільшення товщини пеніса.

Техніка масажу: треба обхопити статевий член, потім стиснути на 40 сек. і відпустити. Кількість повторень залежить від ступеня натренованості, в середньому 3-5 разів. У момент виконання повинна бути повна эреция.

Техніка виконання схожа на вправу для збільшення статевого члена «Улі».

Техніка виконання: лівою рукою необхідно обхопити пеніс біля основи і утримувати протягом усього вправи. Правою рукою обхопити головку, трохи стиснути і протягнути дощенту так само, як під час виконання джелкінга. Так зробити близько 30 разів при ерекції в 90-95 %.

Метод з підтриманням головки статевого члена.

Для виконання необхідно однією рукою вхопитися за статевий член у головки і натягнути пеніс як струну. Пальці другої руки покласти під пеніс і зігнути його вниз. Так необхідно згинати статевий член по 6 разів в різні боки, змінюючи положення і кількість. З появою вправності для вигину можна використовувати вже не 1-2, а 4 пальця. Так буде ефективніше.

Методика виконання: однією рукою необхідно взяти пеніс біля основи, а інший – в області голівки. Далі ритмічно стискати пеніс одночасно двома руками по 40-50 сек. Кількість повторень також залежить від ступеня натренованості і бажаного результату.

Техніка масажу: однією рукою обхопити статевий член біля основи і стиснути. Іншою рукою почати виконувати вправу для збільшення статевого члена «Джелкінг». Необхідно по черзі міняти руки. Виконується вправа не більше 10 разів при ерекції в 90-95 %.

Виконується ця вправа при ерекції в 90-95% не більше одного разу. Для посилення ефекту від вправи рекомендується робити вправу Кегеля для тренування м’язів промежини і посилення припливу крові. Отже, повернемося до техніки. Правою рукою необхідно обхопити статевий член біля основи, зробити «Джелкінг», зупинитися на голівці і утримувати там руку протягом усього вправи. У цей час лівою рукою почати виконувати «Джелкінг» від основи до головки.

Робити його легко – просто спробуйте зупинити струмінь сечі при сечовипусканні і ви відразу відчуєте напругу між мошонкою і анусом, саме тут і розташовуються важливі для ерекції м’язи. Імітувати призупинення струменя сечі – і є вправа. Тренувати м’язи промежини таким чином можна де завгодно і непомітно для оточуючих.

Виконується на практично не ерегованому пенісі без використання мастила, максимальний рівень ерекції 25%. Техніка спрямована на збільшення товщини статевого члена.

Наостанок опишемо методику вправи «Кегель», яке легко можна виконувати в домашніх умовах.

З практики: для більшої результативності поряд з виконанням масажу для збільшення статевого члена можна використовувати різні мазі, муси і креми для зміни розмірів фалоса.

Немає нічого в житті неможливого! Все залежить від мотивації і кількості докладених зусиль. Вправи для збільшення статевого органу підтверджують свою ефективність протягом багатьох років, але для досягнення результату потрібні не тижні тренувань. Пробуйте! Адже так приємно відчути себе мачо!

Варто сказати, що напевно, вже давно ні для кого не є секретом той факт, що чоловіки думають про свою фігуру, ні як не менше, ніж чоловіки, а часом, швидше за все, навіть більше, саме тому і виникають такі запити в мережі інтернет, як масаж для збільшення статевого члена.

Також, в цій ситуації, твердження, що насправді головним є не розмір статевого органу, а якісне вміння ним користуватися, найчастіше, взагалі не має ніякого сенсу. Адже, якщо чоловік вирішив зробити своє чоловіче господарство крупніше, значить на те, що існують досить вагомі причини, і навряд чи він від них відступиться.

Тільки при цьому, багато хто забуває, що це досить великий статевий орган іноді стає причиною дискомфорту і досить неприємних відчуттів, тоді як середній і навіть маленький розмір, більш приємний дівчатам, природно при невеликому умови, якщо вміло ним користуватися, а не лежати, як колода, в надії, що жінка згорить від задоволення.

Але насправді всі ці доводи, так і не можуть переконати чоловіка в тому, що середній і малий розмір, є актуальним, і тому, з-за великої кількості фільмів і реклами, де активно показується великий чоловічий розмір, змушують чоловіка відчувати досить невпевнено і навіть дуже добре з-за чого і необхідний масаж для збільшення статевого члена .

Наші читачі рекомендують.

Крім цього необхідно також додати, що велика кількість чоловіків, насправді хочуть збільшити свій статевий орган, навіть в тому випадку, коли він і так є насправді досить нормальним, а в деяких випадках, навіть більше середнього.

Варто відзначити, що в сучасному світі, можна абсолютно спокійно вирішити цю проблему, за допомогою масаж для збільшення статевого члена .

І з-за цього, абсолютно природним способом, є і погіршена психоемоційний стан, при якому, відповідно починає погіршуватися і якість інтимного життя чоловіка.

Причому, дана проблема, насправді вирішується не тільки хірургічним шляхом, але існують методи, при яких, можна все виправити і різними консервативними методами, за допомогою медикаментів. Але, варто зазначити, що консервативним методом, є можливість збільшити член і виправити проблему, тільки при несуттєвих змінах пеніса.

Вирішення проблеми.

Змінити параметри пеніса можна і без радикальних заходів, наприклад, роблячи масаж протягом місяця. У тому випадку, якщо масажні дії буде проводити партнерка, то ймовірність досягти успіху зводиться до максимуму. Член відрізняється особливою чутливістю, тому рухи повинні бути легкими і плавними. Якщо чоловік сумнівається в тому, чи зможе самостійно зробити масаж, то необхідно довірити це професіоналам.

Чоловік, який незадоволений своїм сексуальним життям, часто прагне змінити розмір пеніса. Деякі хочуть збільшити саме товщину члена. Товщина допомагає отримати більш яскраві відчуття під час сексу. Крім того, довжина і обсяг члена надають чоловікові впевненість у своїх силах і здатність отримувати задоволення від сексуальної близькості.

Що стосується більш серйозних проблем, то ці питання, вирішують вже хірурги-урологи. Але, в цей же час, що стосується консервативного методу, до цих пір, це є найякіснішим методом з точки зору безпеки. Якщо при оперативному втручанні існує велика кількість можливих проблем, то при домашньому збільшення, таких проблем можна уникнуть, але тим часом, і збільшення буде відбуватися набагато довше.

Конкретно, якщо говорити, за річний проміжок, то можна збільшити довжину свого статевого органу приблизно на 2 сантиметри, а окружність на 1 сантиметр. При цьому, якщо брати до уваги хірургічний метод, який може виконати дане збільшення за одну операцію, і вже після одного місяця пацієнт може назад повернутися до свого звичайного життя, то цей метод має тільки одну негативну рису, що полягає в небезпеці операції. Ця операція, як і будь-яке інше втручання має свої ризики.

Для того щоб виконувати збільшення пеніса, в домашніх умовах, необхідно заготовити мастило, тепле рушник, пару годин вільного часу і зошит, в яку будуть відбуватися запису і зробити масаж для збільшення статевого члена . Зошит необхідна для того, щоб спочатку зробити виміри свого статевого члена, і записати у зошит, а після цього при виконанні особливого ряду вправ, необхідно проводити постійні записи, наприклад, щотижня, щоб слідкувати за своїм прогресом.

Існує також особлива техніка масажу, яка, насправді відома ще з давніх часів. Ця техніка заснована на принципі доїння, і називається Джелкінг. При цій техніці, варто відзначити, що прогрес буде досить повільним, але в той же час безпечним і стабільним.

Наш постійний читач позбувся проблем з потенцією дієвим методом. Він перевірив його на собі — результат 100% — повне позбавлення від проблем. Це натуральний засіб на основі трав. Ми перевірили метод і вирішили порадити його Вам. Результат швидкий.ДІЄВИЙ МЕТОД.

Домашнє збільшення.

Для проведення процедури потрібно дотримуватися наступних кроків:

Лікарі стверджують, що при регулярних заняттях спеціальними вправами можна досягти позитивного результату в зміні розміру гідності. Змінити діаметр члена можливо, завдяки посиленню циркуляції крові в органах малого таза. У разі нормалізації кровотоку, внутрішні органи отримують необхідне харчування і кисень, починають нормально функціонувати. Клітини тканин активно діляться і призводять до збільшення члена в розмірі.

Взяти за корінь статевого члена, потім обережно і повільно провести рукою до головки пеніса. Під час проведення маніпуляції чоловік повинен намагатися розтягнути тканини члена якомога сильніше. Вказівним і великим пальцем необхідно провести від основи пеніса до кінчика і трохи розтягнути тканину. Такі дії призведуть до потовщення статевого органу, що є метою проведення маніпуляцій. Як тільки член стане твердіше, його необхідно розтягувати в сторони, потім повернути у вихідне положення, залишити на 10 секунд і знову повторити.

Для того щоб збільшити пеніс і досягти підвищеної ерекції, необхідно нормалізувати гормональний фон. Чоловік повинен стежити за тим, щоб рівень тестостерону в крові був в нормі. Він грає важливу роль в статевого життя. При зниженні рівня статевого гормону, жодна з методик не зможе дати позитивного результату.

Щоб не пошкодити м’які тканини члена, масаж необхідно здійснювати обережно, а при появі дискомфорту і болю слід припинити процедуру. Навіть при незначному дискомфорті слід звернутися до лікаря, який встановить причину появи болів і замінить масаж іншою процедурою.

Способи потовщення пеніса.

Цей спосіб користується популярністю у чоловіків через відсутність ризику появи ускладнень. Крім того, процедуру легко виконати в домашніх умовах, якщо знати техніку виконання. Мануальна методика передбачає виконання різних вправ. Даний спосіб дасть хороший результат, якщо вправи будуть виконані при стані ерекції. Для початку навантаження на пеніс повинна бути мінімальною, але через деякий час можна підвищити інтенсивність і складність вправ.

Кожен з цих методик має переваги і недоліки. Яку процедуру вибрати скаже лікар після обстеження пацієнта. Якщо чоловік хоче збільшити статевий орган, то він повинен здати необхідні аналізи, порадитися з лікарем і ознайомитися з протипоказаннями. Процедура вибирається виходячи з індивідуальних особливостей організму. Наприклад, одному пацієнту може підійти одна методика, іншому-завдати шкоди. Таким чином, перед тим як почати, лікар зважує всі можливі ризики і тільки після цього приступає до процедури.

Поширеними процедурами є:

Крім цього, необхідно стежити за харчуванням — виключити жирну і шкідливу їжу, займатися спортом і включити в свій раціон продукти, багаті вітамінами, мінералами і амінокислотами. Жирна їжа призводить до виникнення холестеринових бляшок в судинах, перешкоджаючи нормальній циркуляції крові. Необхідно знати, які продукти допомагають вивести поганий холестерин, щоб включити їх в раціон харчування. Повне виключення жирної їжі також загрожує негативними наслідками, тому краще звернутися до фахівця, який підбере оптимальний варіант харчування виходячи з особливостей організму. Вживання корисних продуктів підвищує захисні функції організму і здатність боротися із зовнішніми і внутрішніми подразниками, які чинять негативний вплив на потенцію. На чоловічу сексуальну силу впливають і шкідливі звички-куріння і вживання алкогольних напоїв. Спиртне знижує імунну систему людини, в результаті чого віруси і хвороботворні мікроби стають причиною виникнення проблем у функціонуванні статевих органів. Також алкоголь негативно впливає на печінку, в організмі утворюються токсини і шлаки, які не виводяться і стають головним чинником порушення роботи внутрішніх органів. Регулярне використання ефективних методів боротьби з еректильною дисфункцією і дотримання здорового способу життя можуть привести до позитивного результату.

Проводити розтягування можна протягом місяця, однак, ефект буде помітний через 2 тижні. Незважаючи на те, що цей метод не користується особливою популярністю, він все ж має переваги перед іншими способами збільшення чоловічого статевого органу. Перевага методу полягає в тому, що результат зберігається протягом усього життя. Статевий член змінюється в довжині і в обхваті, що дуже важливо для якісного сексуального життя. Якщо дотримуватися рекомендацій і правильно використовувати прилад, то можна отримати помітний результат. Продається екстендер в спеціалізованих магазинах, також його можна придбати на офіційних сайтах. Вартість цього приладу складає в середньому 1500 рублів, а на сайтах ціна може бути значно нижче. Не варто турбуватися про безпеку застосування цього приладу, так як екстендер схвалений урологами і андрологами.

Мануальна методика.

Для збільшення головки статевого члена, необхідно розігріти тканини і тільки після цього почати робити вправи. Для швидкого розігріву беруть мочалку, попередньо змочену в гарячій воді, і починають масажувати член. Після того як пеніс розігріється, його необхідно змастити лубрикантом, щоб зменшити ризик виникнення пошкоджень на шкірному покриві. При мануальної методики необхідно дотримуватися наступних дій:

Для збільшення товщини члена використовують вакуумну помпу, яку можна придбати в спеціалізованому магазині, в секс-шопі. Механізм дії цього приладу полягає в тому, що статевий член наповнюється кров’ю і збільшується в довжину. Цей метод, незважаючи на легкість, не є поширеним. Це обумовлено тим, що вакуумна помпа дає тимчасовий результат. Однак якщо застосовувати прилад протягом тривалого часу, можна домогтися посилення чоловічої сексуальної сили, а також збільшення розміру статевого члена.

Статевий орган починають акуратно гладити. Після цього, необхідно натискати на член до тих пір, поки не з’явиться ерекція. Рукою обхопити підставу пеніса, потім акуратно потягнути головку члена. Тримають в такому положенні приблизно хвилину, потім відпускають. Головку повільно потягнути, робити до тих пір, поки не відчується слабка біль, тримати в такому стані півхвилини, потім повернути у вихідне положення і через 10 секунд повторити.

Після проведених маніпуляцій можна зробити легкий масаж пеніса, це допоможе нормалізувати кровообіг.

В даний час існують прилади, які допомагають збільшити член в обсязі. Як зазначають виробники, вони не завдають шкоди статевого органу і роблять позитивний вплив на пеніс, при правильному використанні. Один з таких приладів називається екстендер. Щоб домогтися результату, необхідно дотримуватися керівництва по використанню:

Щоб скористатися цим приладом, не потрібно мати певних знань, так як вакуумна помпа легка у використанні. Коли чоловік помічає погіршення в статевого життя, він може придбати цей прилад. Якщо еректильна функція не пов’язана з проблемами органів малого таза, то позитивний результат можна побачити за короткий проміжок часу. Таким чином, при виявленні перших симптомів погіршення роботи передміхурової залози, необхідно звернутися до уролога, який призначить відповідне лікування.

Зафіксувати пеніс в экстендере. За допомогою спеціального механізму натягнути статевий член. Залишити член в такому положенні на деякий час для розтягування тканин. Така процедура дозволить зробити чоловічий член довше і об’ємніше. Повторювати процедуру бажано кілька разів на тиждень і з часом збільшувати навантаження.

Хірургічна операція.

В даний час існує багато способів потовщення пеніса. Для отримання бажаного результату необхідно дотримуватися курсу і рекомендацій лікаря. Ефект буде помітний в тому випадку, якщо виконувати процедуру регулярно під наглядом медичного працівника.

У вас серйозні проблеми з потенцією?

Хірургічне втручання, спрямоване на зміну ширини і довжини статевого органу, є складним видом операції. До цього методу не всі готові вдатися, так як є ризики виникнення ускладнень. Лікар під час операції бере жирову тканину з живота і трансплантує в статевий член. В ході проведеної операції, пеніс стає довшим на пару сантиметрів. Успішність такого втручання залежить і від чоловічого організму, іноді з’являються і негативні наслідки, до яких відносять:

У вас проблеми з ерекцією? Вже багато коштів перепробовано і нічого не допомагало?

мануальна методика; хірургічна операція; вакуумна помпа; екстендер.

деформація члена чоловіка; втрата чутливості; чоловік може не відчувати болю при ерекції, що призведе до втрати потенції; омертвіння трансплантованих тканин.

Наслідки операції бувають важкими, тому перед тим як зважитися на проведення подібної процедури необхідно пройти повне обстеження і здати аналізи. Лікар розрахувати можливі ризики і якщо вони будуть високими, то лікар замінить хірургічне втручання на інший метод.

Чи можна і як збільшити статевий член масажем пеніса і яєчок? Відео, способи і техніка вправ для збільшення.

Ці симптоми знайомі вам не з чуток:

млява ерекція; відсутність бажання; сексуальна дисфункція.

Єдиний шлях операція? Зачекайте, і не дійте радикальними методами. Потенцію підвищити можливо! Перейдіть по посиланню і дізнайтеся, як фахівці рекомендують лікувати.

Одним з найбільш ефективних способів є масаж пеніса для збільшення його довжини і ширини. Поговоримо про те чи можливе збільшення пеніса масажем, відео вправ подивимося.

Чи Реально це допомагає?

Більшість чоловіків стурбовані розміром своєї гідності. Як би не говорили, що важливіше не розмір, а вміння ним користуватися, важливим фактором є саме розмір.

Микита К.: «Мені часто задають це питання, адже багато хто використовує джелкінг (вправи для збільшення пеніса) і чекають швидких результатів. Друзі, їх не буде! Цим потрібно займатися рік-два, щоб з’явилися нові сантиметри! Але прискорити процес можна, якщо використовувати разом з вправами крем . «

Чи можна збільшити член масажем?

Масажі стимулюють шкірні покриви і всі внутрішні тканини пеніса можуть приймати більшу кількість крові.

Так, збільшити дітородний орган за допомогою масажу цілком можливо, але потрібно досить тривалий час.

В результаті чого тканини стають більш еластичними і добре розтягуються, збільшуючи орган.

Підготовка до масажу.

Перед тим, як за допомогою масажу збільшити член прийміть теплий душ . Ретельно розігрійте область паху, мошонку і сам статевий орган, щоб тканини були м’якими, і крові було простіше проникати у клітини.

Далі Ви дізнаєтеся, як правильно масажувати член для збільшення його обсягу і довжини. Представлені нижче способи є найефективнішими.

Як збільшити член масажем?

Так само розігрійте руки – вони повинні бути теплими, щоб дотиками не заморозити статевий орган.

Масаж для збільшення члена робиться 5 разів на тиждень протягом 3 місяців.

Покрокова інструкція , як збільшити член будинку масажем:

Метод перший.

Майже доведіть член до ерекції, щоб розім’яти і підготувати його до масажу. По всій довжині статевого органу нанесіть мастило. Обхопіть пеніс у підстави великим і вказівним пальцями і акуратно, але в той же час сильно потягніть його вниз і від себе. Поміняйте руку і повторіть. Перший тиждень виконуйте вправу протягом 10 хвилин, з кожним наступним тижнем збільшуйте час виконання на 5 хвилин.

Частота вправи: кожен день протягом 3 місяців.

Так само рука повинна ковзати по всій довжині члена, від самої основи до головки, не торкаючись її.

довжина члена збільшується на 7 см в довжину і на 2-3 в товщину (за 3 місяці); навчитеся контролювати ерекцію; статевий акт триватиме кілька годин.

Більш докладно в нашому розділі.

Подібних результатів допомагає також досягти Джелкінг-спеціальна техніка розтягування статевого члена.

Даний масаж для збільшення статевого члена був розроблений мудрецями даосизму.

Ну і звичайно найефективніші методики, а також докладні відео уроки щоб ваш генерал піднявся не тільки в званні, але і в розмірі!

пеніс збільшується на 5-7 см в довжину і 2-3 в товщину (за 3 місяці); збільшується головка.

Метод другий.

Метод третій — очищення енергії.

3 КРАЩИХ СПОСОБИ ЗБІЛЬШИТИ ПЕНІС!

Трохи порушите статевий орган. Обхопіть великим і вказівним пальцями підставу пеніса і повільно проведіть рукою вниз, відтягуючи член вниз і від себе, як у минулому вправі; виконуйте 5 хвилин. Доведіть статевий орган до ерекції і трохи відпочиньте. Знову порушите пеніс. Розподіліть мастило по всій довжині. Обхопіть член пальцями біля основи, стисніть і почекайте кілька секунд. Коли відчуєте перенапруження, послабте охоплення і відтягніть, прямуючи рукою до голівки, пеніс вниз і від себе. У самої головки зафіксуйте кільце з пальців на 10 секунд. Поверніться у вихідне положення і повторюйте вправу протягом 10 хвилин.

Найефективніший і перевірений якщо застосовувати його разом з вправами по збільшенню члена-крем Titan gel. Наш огляд можна прочитати тут, а практичним досвідом застосування крему блогер Микита Корабльов поділився з нами за цим посиланням. Клікайте! Можна скористатися різними вправами для збільшення члена. Ну і, звичайно, хірургічний шлях — найбільш небезпечний.

Великих розмірів вам друзі!

Вони вважали погану жіночу енергію, яка залишалася після статевого акту, головною причиною невеликого чоловічої гідності.

Порушите статевий орган, щоб розігріти. Біля основи з обох сторін двома руками візьміть член: Великі пальці зверху, вказівні знизу. Почніть повільно масажними рухами просуватися до голівки (але не торкайтеся її), розганяючи застиглу кров. Повторіть вправу 10 разів. Затисніть пеніс між вказівним і середніми пальцями в 2-3 см від головки. Трохи нагнувшись вперед, обережно вдарте вуздечкою пеніса про внутрішню сторону стегна. Потім вдарте об іншу ногу.

Частота масажу: кожен день протягом 4 місяців.

збільшення статевого органу на 5 см в довжину і 2 см в товщину (за 3 місяці); передміхурова залоза знаходиться в тонусі; збільшується головка члена; очищення себе від енергії партнерки по сексу.

Візьміть пеніс біля основи і трохи стисніть його. Різким рухом доведіть пальці до головки і Стисніть пальцями підставу головки. Повторюйте вправу протягом 30 хвилин, постійно збільшуючи темп і змащуючи член.

Частота масажу: 3 рази на тиждень протягом 3 місяців.

Метод четвертий.

Частота масажу: кожен день до досягнення бажаного результату.

женьшень; чортополох; лишайник; горянка; мака перуанська; імбир; кінський каштан.

Ні в якому разі не доводьте до ерекції . Якщо відчуваєте, що ось-ось закінчите, дайте собі відпочинок, а потім продовжите. Даний масаж схожа на техніку мастурбації для збільшення члена, яка підходить як новачкам, так і профі.

збільшення члена на 7 см за 4 місяці (для дорослих); збільшення члена до 20-23 см (у підлітків пубертатного віку).

Змивати суміш треба тільки водою без мила або гелю для душу. Після душу ви відчуєте приємне печіння у всьому тілі-не лякайтеся. Стимулюйте пеніс до тих пір, поки не зможете справлятися з бажанням еякулювати. Завершити вправу можна ерекцією.

У півлітрову банку майонезу додайте столову ложку кукурудзяного борошна і ретельно перемішайте. Надіньте на голову шапочку, щоб не пошкодити волосся на голові, йдіть у ванну і нанесіть суміш на все тіло (починаючи з шиї і закінчуючи ступнями). Включіть гарячу воду (нетеплую, а гарячу). Коли вас накриє гаряче хмара, втирайте суміш в тіло. Зробіть воду прохолодніше, більш звичну тілу, сполосніть. Ідіть на диван і починайте стимулювати член.

Ефект : збільшення члена на 7 см в довжину і 3 см в товщину.

Метод шостий — масаж яєць.

Масаж яєчок збільшує пеніс і обов’язковий тим чоловікам, які страждають від безпліддя, імпотенції.

Метод п’ятий.

Покрокова інструкція :

Тривалість кожної вправу: 1-2 хвилини.

Можуть бути неприємні відчуття в перші кілька сеансів. Повторіть з другим яєчком. Підніміть член вгору однією рукою і постукайте пальцем іншої руки по яєчкам. Обхопіть пеніс і тестікули пальцями і трохи потягніть, відводячи таз назад (16 разів). Потягніть яєчка і пеніс вниз, а таз наверх (16 разів).

Підготовка до масажу :

1 раз перед сном раз в 2 дні – при відсутності хвороб статевої системи; 3 рази щодня – якщо є хвороби статевої системи.

Частота масажу :

мошонка повинна розслаблено висіти; відтягніть її трохи вниз руками або на кілька хвилин накладіть теплий компрес з рушники; зігрійте руки.

Обхопіть одне яєчко великим і вказівним пальцями обох рук під пенісом. Почніть потягувати і «вичавлювати» протягом 1-2 хвилин.

гостра стадія захворювань статевої системи; гострий цистит; травми статевої системи; захворювання прямої кишки; епідидиміт; туберкульоз статевих органів.

Ефект :

При таких захворюваннях робити масаж категорично заборонено :

Збільшення обсягу члена є одним з найбільш складних, але затребуваних аспектів у зміні розмірів чоловічої гідності. Це не дивно, адже довгий, але тонкий, пеніс не дає відчуття наповненості жінці.

збільшується кількість і якість сперми; збільшується тривалість ерекції; статевий акт стає більш тривалим; профілактика раку простати; можливе незначне подовження і потовщення пеніса.

І найприємніше! При замовленні сьогодні – спеціальна знижка 50%! Замовляйте!

Метод сьомий – тайський масаж.

Тепер ви знаєте, як збільшити член, відео масажу подивилися. Подивитися інші відео-уроки по збільшенню члена можна тут.

Після правильно виконаного масажу тестікули стануть твердіше і трохи більше, можуть висіти нижче і стати червоними.

Вам нічого не підійшло? Тоді вам сюди.

Джелкінг + Крем = +5 см!

Збільшення товщини члена допомагає також і чоловікові отримати більш яскраві відчуття й уникнути ефекту «олівця в склянці». Потовщення пеніса вважається куди більш затребуваною процедурою, ніж збільшення довжини, хоча і проводиться більш складним шляхом.

У наш час можна збільшити член без препаратів і ліків, але на це потрібно чимало часу і витримки. Якщо ви готові до цього, тоді читайте ще більше інформації в нашій рубриці.

За рахунок чого? За рахунок того, що ця зв’язка дає термоядерний ефект! Адже Титан гель – це: натуральний продукт, є сертифікат автентичності, і анонімна доставка!

Рано чи пізно кожен чоловік задається питанням про те, як збільшити товщину статевого члена. Але дійсно така процедура потрібно досить невеликому відсотку представників чоловічої статі. В інших випадках потовщення статевого члена – це виключно бажання самого чоловіка.

Існує стандарт розміру, який прийнято вважати нормою. Нормальний пеніс має близько 16 сантиметрів в довжину і 8 – в обхваті. Допускається похибка як в більшу, так і в меншу сторону. Мікропенісом вважається показник в 8 см довжини і менше в ерегованому стані. Такий розмір чоловічої гідності вже вимагає втручання і виправлення.

Збільшення товщини пеніса проводиться декількома методиками. Воно показано тим чоловікам, які володіють невеликими розмірами чоловічої гідності і хочуть зрозуміти, як збільшити товщину пеніса. Адже відомо, що при тривалому самозадоволенні з використанням маленьких діаметрів можна зробити обсяг члена менше.

Показання до проведення процедури.

Як збільшити в обсязі, товщині і діаметрі? Потовщення члена.

Що таке джелкінг? Це спеціальні вправи по збільшенню члена. Застосовуючи їх можна домогтися результатів мінімум за пів-року. А скоріше — за рік. Та й то, тільки на один максимум два сантиметри.

Потовщення пеніса зазвичай проводиться більш складно, ніж зміна довжини хірургічним шляхом. Але на даний момент є кілька різних методик, збільшення діаметра статевого члена. Їх застосування допоможе провести збільшення обсягу статевого члена, як в домашніх умовах, так і під наглядом фахівців.

Існує кілька найпопулярніших методів збільшення ширини пеніса. Деякі з них вимагають лікарського нагляду, а інші, навпаки, проводяться самостійно в домашніх умовах.

А це означає, що існують способи, збільшення товщини члена.

ліпофілінг; трансплантація м’язової тканини; операція «Перовик»; вживлення кульок.

При оперативному втручанні є кілька основних процедур, за результатами яких вдається значно збільшити обхват члена:

масаж; розтягування пеніса з допомогою екстендера; застосування вакуумної помпи; використання таблеток; застосування різного роду мазей і гелів.

Хірургічна операція на пенісі.

Спосіб збільшення товщини статевого члена, який заснований на пересадці власної жирової тканини. Забір тканини проводиться з проблемних ділянок і ін’єкційно розподіляться під шкірою пеніса. Цей метод зручний тим, що використовується резерв власного організму, а тому ймовірність відторгнення при такому втручанні мінімальна.

Хірургічні способи.

Також існує кілька способів збільшення пеніса в діаметрі, не вдаючись при цьому до операції:

Способи зміни товщини.

Виконання збільшення члена в ширину за допомогою хірургічних методик – один з найбільш ризикованих, але дієвих способів. З їх допомогою можна збільшити товщину члена і закріпити отриманий ефект.

Ліпофілінг.

Основні недоліки способів збільшення члена в діаметрі хірургічним чином:

Розповімо докладніше про те як збільшити член в ширину хірургічним шляхом. Вони відрізняються за використовуваним матеріалом, техніці виконання і тривалості відновного періоду. Проведення таких процедур часто висвітлено у відео клінік пластичної хірургії.

довгий відновлювальний період; високий ризик виникнення побічних ефектів; велику кількість аналізів перед виконанням; відносно велика складність проведення.

Трансплантація м’язової тканини.

Операція по потовщенню члена за допомогою ліпофілінга має і свої недоліки. Підшкірний жир має властивість мимовільно розсмоктуватися з часом. Результатом стає поява горбків і нерівностей під шкірою статевого органу. До того ж, член після потовщення деякий час знаходиться в стані набряку і тому варто утриматися від статевих зв’язків.

Ця методика допомагає збільшити ширину статевого члена до 3 сантиметрів. Вона відрізняється від ліпофілінга тим, що має довгий відновлювальний період і протягом 6-8 місяців після виконання залишається шрам в місці забору трансплантованого матеріалу.

Використовуючи ці техніки, можна підібрати оптимальний спосіб і збільшити член в обсязі, а також підвищити його чутливість.

Таке втручання забезпечує мінімум рубців і шрамів, а тому з точки зору естетичності є найбільш прийнятним. Лікарі вважають за краще показувати результат потовщення члена на фото – по фотографії помітно, що розміри можуть збільшуватися до 1,5 сантиметрів завширшки.

Збільшення товщини пеніса за допомогою липофилинга.

Забір тканини проводиться з гладкого м’яза преса або використовуються волокна пахвової фасції. Збільшення члена в діаметрі досягається за допомогою «обмотування» цих волокон навколо кавернозних тел. Така операція має довгий період відновлення – до 9 місяців.

Така операція по потовщенню статевого члена має на увазі забір смуги м’язової тканини і обертання її під шкірою навколо тіла пеніса. Ефект від такого втручання зберігається на все життя, чим воно вигідно відрізняється від ліпофілінга. У той же час варто звернути увагу, що підготовка до цієї операції і період повного відновлення займає до одного року.

Основним недоліком застосування даної техніки є її складність виконання, яка в разі ускладнення може привести до таких змін:

Збільшення і потовщення члена за допомогою техніки » Перовик – — найскладніша операція по виконанню. Вона має на увазі поділ всіх тканин пеніса і вживлення між ними ділянок хрящової тканини. Такий метод потовщення і подовження статевого члена допомагає скорегувати його форму, додати обсяг.

Техніка «Перовик»

Основна незручність заподіює шрам в місці забору м’язи у пацієнта-він зберігається до півроку, після чого стає непомітним. Відео з подібної операції виглядає досить моторошно, а тому його не варто дивитися особливо вразливим людям.

втрата чутливості; відсутність ерекції; запалення; відторгнення тканини; гангрена; неправильне зрощення тканин; формування рубців.

Також одним з недоліків можна назвати довгий відновлювальний період, який може тривати до 12 місяців. При правильному виконанні операції та дотримання всіх рекомендацій лікаря таке збільшення статевого члена в діаметрі дає стійкий результат, який зберігається на все життя.

Масаж і вправи.

Імплантація кульок.

Один з методів збільшення діаметра пеніса, який набирає все більше популярності. Суть методу полягає у імплантації під шкіру чоловічого статевого органу спеціальних кульок з гіпоалергенного матеріалу. Таку процедуру виконує не тільки хірург, але і фахівець з боді-модифікації.

Імплантація кульок в статевий член.

Згодом, якщо поглянути на фото рубці абсолютно непомітні. Відео потовщення члена за допомогою цієї техніки краще не дивитися громадянам з нестійкою психікою.

Варто зазначити, що при даному методі можна займатися сексом тільки в певних позах. Надмірно тривалі статеві контакти можуть стати причиною натирання і травмування тканин члена.

Використання спеціальних кульок допомагає зробити по ширині член більше на деяких ділянках. Це дає можливість забезпечити додаткову стимуляцію для партнерки за рахунок ущільнення.

Носіння екстендера допомагає здійснити збільшення пеніса в ширину і домогтися подовження. Ефект досягається в результаті постійного розтягування тканин пеніса, що призводить до їх розростання і, як результат, зміни обсягу.

Збільшення обсягу пеніса безопераційними методами допомагає змінити розміри чоловічої гідності без шкоди для здоров’я. Застосування цих методів дає можливість самостійно користуватися засобами в домашніх умовах, без лікарського контролю і прив’язки до певного місця.

Незручність масажу і вправ полягає в тому, що можна легко травмувати орган. Виконувати масаж необхідно щодня протягом певного часу. Такі вправи для збільшення товщини члена допомагають домогтися стійких результатів з мінімальною шкодою для здоров’я.

Носіння екстендера допомагає збільшити коло пеніса на довгий термін і без будь-якого втручання в нормальне функціонування органу. Серед недоліків такого методу виділяють довгий застосування перед появою будь-якого результату.

Екстендер для збільшення пеніса.

Екстендер.

Виконання масажу допомагає в збільшенні обхвату члена за рахунок стимуляції припливу крові до пеніса. Результатом такого масажу стає зміцнення ерекції і розтягування печеристих тел. При збільшенні розмірів печеристих тіл об’єм крові, яка наповнює при ерекції пеніс, збільшується, що і стає причиною зміни розміру.

Мазі і креми.

Вакуумна помпа.

Вакуумна помпа – це ще одна методика стимуляції росту статевого члена і його подовження, яка використовує принцип чергування тиску. При приміщенні пеніса в колбу, в ній створюється негативний тиск. Це призводить до стимуляції припливу крові в пеніс. Через стимуляцію циркуляції поліпшується кровообіг в області органів тазу, що сприяє запобіганню формування застійних явищ.

Помпу для збільшення пеніса призначають в таких ситуаціях:

Крем для збільшення пеніса XXL Power Life.

недостатньо яскраві відчуття під час сексу; слабка ерекція; застій крові в області геніталій і тазу.

При регулярному використанні вакуумної помпи можна домогтися гарних результатів. Особливо виражений ефект досягається при поєднанні помпи з дією мазей і гелів.

Мазі для потовщення члена допомагають посилити кровопостачання в області нанесення. Вони чинять місцевоподразнювальну дію і ефект від їх застосування помітний вже відразу після використання. Застосування мазей і гелів для збільшення члена допомагає домогтися більш яскравих відчуттів від статевого акту і зробити ерекцію більш міцною.

Безопераційні методи.

Як збільшити член за допомогою масажу-вивчаємо східні практики.

Вибір методу збільшення обсягу чоловічого статевого органу – заняття непросте. Кожен чоловік може підібрати засіб за своїм бажанням і можливостям. Застосування таких засобів дає шанс пишатися розмірами свого члена.

Також, в цій ситуації, твердження, що насправді головним є не розмір статевого органу, а якісне вміння ним користуватися, найчастіше, взагалі не має ніякого сенсу.

Гормональні препарати містять велику кількість тестостерону, який стимулює зростання пеніса. Але його застосування має бути під постійним наглядом, щоб уникнути прояву побічних ефектів.

Мазі і креми можуть містити гормональну складову, а тому перед їх використанням бажано проконсультуватися з лікарем. Також варто звернути увагу, що покупці подібних засобів можуть ставати жертвами підробок. Тому при покупці важливо перевіряти цілісність упаковки і правильність написання назв.

Гормональні таблетки.

Варто відзначити, що в сучасному світі, можна абсолютно спокійно вирішити цю проблему, за допомогою масаж для збільшення статевого члена.

МАСАЖ ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ СТАТЕВОГО ЧЛЕНА.

Виявляється на Сході у чоловіків немає проблеми як збільшити член за допомогою масажу. Чому в такому випадку європейці мало знають про цю таку потрібну і ефективну техніку? У нашій статті ми постаралися виправити прикру помилку і підготували огляд найбільш цікавих матеріалів на дану тему.

Адже, якщо чоловік вирішив зробити своє чоловіче господарство крупніше, значить на те, що існують досить вагомі причини, і навряд чи він від них відступиться.

Причому, дана проблема, насправді вирішується не тільки хірургічним шляхом, але існують методи, при яких, можна все виправити і різними консервативними методами, за допомогою медикаментів.

Але, варто зазначити, що консервативним методом, є можливість збільшити член і виправити проблему, тільки при несуттєвих змінах пеніса.

Що стосується більш серйозних проблем, то ці питання, вирішують вже хірурги-урологи. Але, в цей же час, що стосується консервативного методу, до цих пір, це є найякіснішим методом з точки зору безпеки.

Якщо при оперативному втручанні існує велика кількість можливих проблем, то при домашньому збільшення, таких проблем можна уникнуть, але тим часом, і збільшення буде відбуватися набагато довше.

При цьому, якщо брати до уваги хірургічний метод, який може виконати дане збільшення за одну операцію, і вже після одного місяця пацієнт може назад повернутися до свого звичайного життя, то цей метод має тільки одну негативну рису, що полягає в небезпеці операції. Ця операція, як і будь-яке інше втручання має свої ризики.

Зошит необхідна для того, щоб спочатку зробити виміри свого статевого члена, і записати у зошит, а після цього при виконанні особливого ряду вправ, необхідно проводити постійні записи, наприклад, щотижня, щоб слідкувати за своїм прогресом.

Існує також особлива техніка масажу, яка, насправді відома ще з давніх часів. Ця техніка заснована на принципі доїння, і називається Джелкінг.

Для того щоб виконувати збільшення пеніса, в домашніх умовах, необхідно заготовити мастило, тепле рушник, пару годин вільного часу і зошит, в яку будуть відбуватися запису і зробити масаж для збільшення статевого члена.

При цій техніці, варто відзначити, що прогрес буде досить повільним, але в той же час безпечним і стабільним. Конкретно, якщо говорити, за річний проміжок, то можна збільшити довжину свого статевого органу приблизно на 2 сантиметри, а окружність на 1 сантиметр.

Але насправді всі ці доводи, так і не можуть переконати чоловіка в тому, що середній і малий розмір, є актуальним, і тому, з-за великої кількості фільмів і реклами, де активно показується великий чоловічий розмір, змушують чоловіка відчувати досить невпевнено і навіть дуже добре з-за чого і необхідний масаж для збільшення статевого члена.

Араби здавна відомі численними досягненнями в області збільшення геніталій. З ранніх років хлопчиків навчають спеціальним методам масажу, який дозволяє істотно збільшити чоловічу гідність.

Цей дослідник провів вимірювання, з’ясувавши, що довжина члена в ерегованому стані у середньостатистичного араба дорівнює 17-18 сантиметрів, а діаметр такого члена становить близько 3-4 сантиметрів.

Арабські секрети збільшення чоловічої гідності.

Ще на початку дев’ятнадцятого століття один з відомих дослідників, якого звали сер Річард Бартон, зосередив свої дослідження щодо еротичних аспектів життя чоловіка на жителів країн Близького Сходу.

З одного боку, такого роду прагнення є насправді цілком усвідомленим, адже якщо брати ще доісторичні часи, всі самці, завжди хотіли перевершити своїх суперників, і зробити своїй жінці, як можна приємніше.

Всі свої дослідження він описував в мемуарах. Зокрема, він визначив різницю між африканськими арабами і арабами Близького Сходу. Основні відмінності між ними полягає, безпосередньо, в різних розмірах їх статевих органів.

У тому випадку, якщо дитина живе в заможній сім’ї, то батьки відправляють його в Мехбіл, щось середнє між секцією і спортивним клубом. Спеціальний персонал Мехбила, до всього іншого, займається і масажем статевого члена дитини, використовуючи при цьому певні типи масел.

Тим не менш, в ході досліджень Бартону зустрічалися і чоловіки, довжина члена яких становила близько 20-25 сантиметрів, а діаметр дорівнював 6-7 сантиметрам. Статеві органи таких розмірів найбільше нагадують кілки для тортур.

У чистокровних арабів статевий член має, зазвичай, досить скромні розміри. У африканських ж арабів статевий орган має значні розміри, великий діаметр, і відрізняється в’ялістю.

З самого раннього дитинства і до зрілого віку чоловіки арабських країн використовують всілякі методики для того, щоб збільшити розмір свого члена і його силу. Після досягнення хлопчиком шестирічного віку, батько починає навчати його техніці, яка передається в сім’ї з покоління в покоління. Дитина в цьому віці вчиться масажувати власний статевий член від самої основи і до головки. Цьому ритуалу присвячується не менше 30 хвилин кожен день.

Мета даних дій-навчити дитину повністю розслаблятися, і підготувати її до повноцінного сексуального життя.

Як качають член культуристи.

Копітка робота по збільшенню члена називається Джелкінг.

В 1970 році була опублікована стаття, в якій культурист зізнавався. який випробував шок, помірявшись з іншими спортсменами не м’язами, а параметрами статевого члена. Виявилося, що його м’язи куди більш розвинені і значні, ніж чоловіча гідність.

Це обставина засмутило спортсмена до такої міри, що він почав шукати шляхи вирішення проблеми, і найняв служителя Мехбила. Арабському майстру довелося викручуватись, щоб знайти в Америці замінники чудодійних масел.

Перша техніка являє собою серію простих вправ, які потрібно виконувати п’ять разів на тиждень. Вправи допоможуть чоловікові, довжина ерегированного члена якого, наприклад, становить 15 сантиметрів, додати до цієї довжині приблизно 3-7 сантиметрів.

Як він повідомив, довжина гідності в ерегованому стані досягла 27 сантиметрів, а діаметр збільшився до 8 сантиметрів.

Потім потрібно акуратно помитися без мила, теплою водою.

Культурист працював за цією методикою протягом декількох місяців, п’ять разів на тиждень користуючись приготовленою майстром сумішшю. Результат не змусив себе чекати, і статевий орган спортсмена значно збільшився.

Тепер, спеціально для наших читачів, ми розповімо про інші популярні методики, які допоможуть навіть мінічлен зробити цілком собі відчутною чоловічою гідністю.

Секретні східні техніки.

Відповідно, діаметр статевого органу буде збільшуватися пропорційно збільшенню його довжини. У перший місяць занять ви навряд чи зможете помітити будь-які зміни.

Але це не повинно вас зупиняти, так як зазвичай збільшення члена відбувається на другий або третій місяць наполегливих тренувань.

Вибравши відповідну мастило, нанесіть її на шкірний покрив члена. Не використовуйте мило, так як воно висушує шкіру. І мастило також не варто прибирати, так як вона вам ще не раз знадобиться. Вказівним і великим пальцями руки обхопіть статевий член біля основи. Після цього плавно проведіть рукою уздовж всього стовбура члена, від основи до головки. Продублюйте рух. Тривалість кожного такого руху — 3 секунди. Така стимуляція використовується для досягнення стану ерекції. Враховуйте, що даний пункт не потрібно виконувати в тому випадку, якщо ви вже досягли стану напіверекції. Тобто від першого відразу переходите до третього. Після того, як статевий член в достатній мірі збудився, обхопіть його біля основи складеними в кільце вказівним і великим пальцями. Тепер сильно, але акуратно, починаючи від самого заснування, тягніть свій член вниз і назовні, не забуваючи підтримувати його в полувозбужденном стані. Кожен рух, тобто і перше і наступні, починайте тільки від самої основи члена. Врахуйте, що кров повинна приливати до його голівці. Змініть руку, і продовжуйте робити все те ж саме, тобто розтягувати член від основи до голівки. Руки потрібно міняти ритмічно, копіюючи рухи дояра. Торкатися ви повинні всій поверхні статевого члена, за виключення самого кінчика головки.

У підсумку з відомих продуктів в рецепт увійшли майонез і кукурудзяне борошно. Цим складом потрібно розтирати тіло, починаючи з обличчя і шиї, потім груди, спину, руки, ноги і ступні. Краще робити це в гарячій лазні або ванній, напустивши побільше пара за допомогою гарячої води.

Протягом наступного тижня рівень прикладеної сили не змінюється, так само, як кількість рухів. Але на вправи повинно йти вже по 15 хвилин.

Якщо ви відчуваєте настання ерекції, то вправи потрібно на деякий час перервати. До всього іншого, за рахунок таких вправ у вас виробиться самоконтроль. Не забувайте про тренування і не пропускайте їх.

На повністю розслаблений статевий член, від самого його заснування і до головки, наноситься достатню кількість мастила. Використовуючи великий і вказівний пальці руки, почніть розтягувати член вниз і трохи вбік. Всі рухи потрібно здійснювати гранично акуратно, але твердо. Руки потрібно періодично міняти, приблизно так само, як при доїнні. Продовжуйте діяти дуже м’яко до тих пір, поки не відчуєте збудження. Після цього всі дії потрібно здійснювати з дещо більшим зусиллям. Рухи потрібно повторити 100 разів.

Кровообіг прискорюється від легких шльопанців по пеніса як знизу так і зверху. Кількість шльопанців-від 25 до 30 разів.

Дані вправи можна вважати фундаментом в системі джелкінга. В день потрібно виконувати від 200 до 300 рухів, із середньою силою, протягом одного тижня, приділяючи занять по 10 хвилин.

Весь подальший час робіть від 500 і більше рухів в день, з максимальною силою, і протягом не менше 20 хвилин.

У тому випадку, якщо ви відчуваєте, як під час вправ настає повна ерекція, потрібно посилити захоплення, або ж зробити невелику перерву, протягом якого ви зможете заспокоїтися.

Такі вправи потрібно робити не рідше п’яти разів на тиждень. Постійно пам’ятайте про те, що член повинен бути в полуэрегированном стані.

Система масажу для просунутих адептів.

Друга техніка джелкінга:

Пам’ятайте, що ви не повинні відчувати ніякого дискомфорту. Мастило слід використовувати в дуже великих кількостях, щоб не пошкодити шкіру.

Під час таких тренувань головка статевого члена повинна набухати і червоніти. Така реакція цілком нормальна, адже під час вправ кров посилено надходить в пахову область.

Третя техніка є «сухою».

Вона має схожі риси і з першою, і з другою техніками, але всі дії виконуються без використання мастила. Під час «сухого доїння» ви захоплюєте шкіру і тягнете її. Але при цьому ви не ковзаєте по ній руками.

Перші 10 днів намагайтеся діяти дуже легко. Через деякий час збільште кількість рухів до 200 за один сеанс. Такі вправи можуть виконувати як обрізані, так і необрізані чоловіки.

На статевий член наноситься достатня кількість мастила. Мастило розтирається по всій поверхні члена. Після досягнення стану напіверекції, додайте невелику кількість мастила на долоню. Великий і вказівний пальці складіть в кільце і обхопіть статевий член біля самої основи. Утримуючи таке захоплення, повільно проведіть рукою від самої основи до головки, яка буде поступово збільшуватися. Змініть руку і повторіть всі вищеописані дії. Виконуючи вправу, постійно міняйте руки. Починайте всі свої дії в дуже повільному темпі, поступово переходячи до швидкого.

П’ята техніка відома і як техніка Дао.

Постарайтеся витрачати на ці заняття не менше 20 хвилин щодня. Основний ключ до успіху лежить в напіверекційному стані статевого члена. Відчувши наближення еякуляції, перервіть заняття на той час, який знадобиться вам, щоб заспокоїтися.

Багато чоловіків вважають за краще користуватися такою технікою вранці, коли в організмі зосереджений найбільший рівень тестостерону.

Якщо ви під час занять або після них відчуєте біль, то негайно припиніть їх, і не відновлюйте до наступного дня.

У тому випадку, якщо ваш статевий член занадто великий для того, щоб провести захоплення всього його одним рухом, то спробуйте окремо працювати над його основою і над його серединою.

Протягом першого тижня занять вам потрібно буде виконувати вправи не довше 10 хвилин, за які ви повинні будете зробити від 100 до 200 рухів.

Її використовують ті чоловіки, які хочуть збільшити діаметр головки статевого члена. Ця техніка практично аналогічна першій, але виконується виключно повільно і дуже обережно.

Четверта техніка виконується так:

Для посилення припливу крові можна трохи стиснути стовбур члена біля основи. Відчувши перенапруження, відразу ж послабте захоплення. Ви можете повторювати ці дії скільки завгодно раз, але тривалість подібного вправи не повинна перевищувати 10 хвилин.

Не залишайте тренувань, і результат приємно здивує вас і вашу партнерку.

За рахунок таких вправ головка члена поступово звикне приймати більшу кількість крові, і трохи змінить свою форму, збільшившись в обсязі.

Використовуючи пальці, намагайтеся пригнати кров до голівки члена, створюючи, таким чином, постійний рівень тиску. Положення пальців потрібно фіксувати протягом приблизно 10 секунд.

Всупереч розхожій думці, «накачати» статевий член неможливо, а ось забезпечити ефект зростання з допомогою спеціальних вправ – легко. Що потрібно для того, щоб домогтися результатів збільшення члена?

Звичайно, потрібно мати в нормальному робочому стані сам орган. Але найголовніше-потрібно розуміти, що для досягнення результату потрібен час і регулярні заняття. Чи потрібно вам збільшення статевого члена?

Наведена тут техніка ідеально підходить для тих, кому катастрофічно не вистачає часу, щоб присвячувати щодня не менше години регулярних тренувань. Ці вправи заберуть у вас не більше 5 хвилин, але зможуть збільшити ваш член на 3 см за кілька місяців.

Ці вправи зручні тим, що ви можете робити їх кілька разів в день. Не соромтеся повторювати їх два-три рази щодня. Метою цієї техніки є створення напруги в печеристій тканині шляхом розтягування шкіри пеніса, що знаходиться в збудженому стані.

Утримуючи захоплення біля основи члена, іншою рукою захопіть його біля основи головки. Постарайтеся розтягувати член наскільки можливо, не відчуваючи дискомфорту. Розтягніть його направо і затримайте на 10 секунд. Потім прямо, затримка – 10 сек. Тепер наліво, затримка 10 сек.

Змастіть свій пеніс. Сидячи на краю дивана або ліжка, почніть погладжувати його, обхопивши навколо великим і вказівним пальцями. При русі руки від основи члена до голівки утримуйте тверде захоплення, намагаючись максимально розтягувати шкіру.

Кожен раз, повертаючись до основи пеніса, трохи підсилюйте захоплення, щоб затримати якомога більше крові в пеніс. Потім повторюйте рух від основи до голівки. Потроху збільшуйте швидкість рухів, не послаблюючи при цьому захоплення. Ви повинні відчути збудження. Добийтеся повної ерекції. Досягнувши стовідсоткової ерекції, знову захопіть великим і вказівним пальцями пеніс біля основи і постарайтеся утримати кров в печеристих тканинах члена.

І, нарешті, нахиліть статевий член вниз і знову затримайте на 10 сек. Повторіть всі чотири фази вправи по чотири рази з затримкою на 10 сек. На всю вправу вам знадобиться не більше 5 хвилин.

Після закінчення вправи, послабте захоплення біля основи статевого члена. Ви повинні відчути, як кров почне кидати.

У цю мить може статися еякуляція. Запам’ятайте, що рясне мастило і міцне захоплення-це основні запобіжні заходи. Ні в якому разі ваш захоплення не повинен перешкоджати кровообігу. Ця техніка не повинна доставляти вам ніяких хворобливих відчуттів або дискомфорту.

Наступні поради допоможуть вам правильно завершити ваші тренування.

Тепло і масаж поліпшать результати. Ваші яєчка намагаються підтримувати температуру в 34 градуси, щоб забезпечити життєздатність насіння.

Це не тільки робить шкіру пеніса більш еластичною, але збільшує обсяг камер пеніса, так званих corpora cavernosa. Збільшення обсягу приливає крові автоматично тягне за собою збільшення загальної маси вашого пеніса.

Прогрівання допоможуть вам відновити будь-які проблеми з нервами і чутливістю, які могли виникнути внаслідок ваших занять по збільшенню.

Такий достаток можливостей викликає помилкову впевненість в тому, що лікарям під силу трансформувати практично всі органи і частини тіла. На жаль, для чоловічої частини людства, це не так.

Після масажу ви можете ще раз накласти зігріваючий компрес або ж опустити свій пеніс у ванну з теплою водою на кілька хвилин.

Якщо в ході вправ ви відчуєте біль, вам слід перервати заняття, знову уважно прочитати інструкцію.

Після тренування акуратно помасажуйте ваш пеніс протягом декількох хвилин. За бажанням, ви можете при цьому використовувати трав’яний зволожуючий крем.

Жінкам простіше. Маммопластика дарує їм будь-який бажаний розмір бюста. Глютеопластика дозволяє збільшити сідниці, ліпосакція-зменшити. За допомогою вагінопластики можна звузити піхву.

Джелкінг: масаж члена.

Методики збільшення пеніса.

Навряд чи знайдеться багато адептів розтягуючого самомасажу, один з його видів носить назву джелкінг. Але реклами у цієї методики досить і навчальний відеокурс легко знайти в Інтернеті, тому згадати його варто.

Протягом декількох місяців кожен день протягом 30-60 хвилин потрібно витягати пеніс руками, виконуючи різні вправи.

Ідея механічного подовження втілилася в апаратах – экстендерах. Виробники пропонують свою продукцію для подовження, вирівнюючи викривлень і збільшення пеніса, спираючись на те, що зовнішній вплив застосовується в багатьох медичних сферах — ортопедії, ортодонтії, хірургії. Вони обіцяють до 7 см подовження за рік, але практика показує, що максимум, на який можна розраховувати, це 2 див.

Перш ніж розповісти про всі можливі способи збільшення статевого члена, необхідно зізнатися:

Ці зігрівальні процедури поліпшать кровообіг і допоможуть вашому пеніса відновитися після вправ. Ретельно витріть пеніс рушником після процедури.

збільшити член більш,ніж на 2-2, 5 см неможливо. хірургічні операції по збільшенню довжини і обсягу пеніса досі в усьому світі визнані всього лише експериментальними. Якщо 10 см надбавки в довжину і 5 в ширину обіцяють рекламні вкладиші в упаковці екстендера, це не біда. Якщо ж сильно витягнути член пропонує пластичний хірург, його краще обійти стороною.

Принцип роботи апарату полягає в постійному і довгостроковому розтягуванні пеніса, сила коливається від 200 до 1100 грам.

Час масажу члена можна дробити — скажімо, три рази по три години, щоб дати пеніса можливість відпочити і відновити природне кровопостачання. Але за ці три години бажано робити 2-3 п’ятихвилинних перерви.

Передбачається, що екстендер стимулює зростання додаткових клітинних тканин, внаслідок чого збільшення пеніса здійснюється і в довжину, і в ширину.

Далеко не кожен чоловік в змозі звикнути до постійного відчуття того, що його член розтягують.

Екстендери розрізняються способами кріплення головки-це може бути петля, що більш травматично, або м’який силіконовий поясок. Зазвичай апарат являє з себе завзяте кільце анатомічної форми, металеві стрижні та м’які ремені-фіксатори, що забезпечують натяг.

Носити конструкцію потрібно щодня від 3 до 12 годин під час неспання протягом мінімум півроку.

Наростаюче витягування провокує адаптацію тканин, які збільшуються завдяки поділу клітин. Сила витягування створює простір між клітинами статевого члена і активізує ріст клітин печеристих тел.

Чи допоможуть препарати збільшити статевий член?

І бували випадки, коли чоловіки, пройшовши операцію, так і не змогли використати екстендер, навіть маючи таку сильну мотивацію.

Апарати для збільшення статевого члена виготовляються з гіпоалергенних матеріалів, часто використовується пластик нержавіюча сталь. Незважаючи на те, що конструкція легка і непомітна під вільним одягом, підводних каменів немало.

Нерідко апарати перетискають член, натирають шкіру, просто заподіюють біль. Жоден з продавців не попереджає, що апарат не можна носити в аеропорту, тому що він задзвенить в рамці митного контролю.

Мінімальна вартість апарату починається від 5000 рублів. Найчастіше його купують в інтернет-магазинах найбільш шанованих марок — канадських, американських, іспанських і датських.

Апарат, що дозволяє збільшити член, використовується після 19 років.

У набір входить плечовий, стегновий або навіть колінний ремінь для носіння конструкції.

Треба сказати, що і для самої здорової людини використання екстендера аж ніяк не так легко, як розповідають продавці.

Екстендер в окремих випадках все ж може дати результат, нехай і мінімальний. Але довіряти рекламі супутніх товарів – харчових добавок та мазі на основі рослинних компонентів, які часто пропонують в якості супроводу курсу, нерозумно.

А спортсмени, які нарощують м’язову масу за допомогою анаболіків, часто страждають від зменшення статевого члена. Взагалі, якщо в наявності не генітальна дисморфофобія, а дійсне недорозвинення пеніса з-за гормональних порушень, то фахівець може призначити гормональні ін’єкції.

Що ж стосується гормонів росту, то вони застосовуються тільки за приписом лікаря. Їх самостійний прийом призводить не до зростання пеніса, а до функціональних порушень роботи внутрішніх органів.

До того ж необхідність постійно надягати його і знімати, теж своєрідний фактор стресу. Після операції по збільшенню члена носіння екстендера обов’язково, інакше ефект від хірургічного втручання буде дорівнює нулю.

При проблемах з венами в паху, урологічних недугах, слабких сполучних тканинах пеніса, простатиті, венеричних захворювань, онкології в анамнезі екстендер використовувати не можна.

Куди менш небезпечний метод – ін’єкції філерами на основі гіалуронової кислоти, що збільшує головку в середньому на 30%. Вони показані тим, чия головка виглядає непропорційно маленькою, коли член знаходиться в спокійному стані.

Збільшення головки.

Інформації про те, що через філерів знижується чутливість головки, поки немає. Вартість — близько 30 тис.

Один з методів — це ліпофіллінг, тобто введення під шкіру пеніса власних жирових клітин живота пацієнта. Навіть при ретельному дотриманні регламенту ліпосакції, обробки клітин і їх введення, результат буде плачевним.

Після операції по збільшенню статевого члена ефект зберігається близько року, в залежності від адаптивних здібностей організму. Протягом цього часу гель розсмоктується і процедуру можна неодноразово повторювати.

Жоден фахівець не може розрахувати, скільки клітин приживеться, в кращому випадку це буде 30 відсотків. Процес розсмоктування клітин йде нерівномірно, тому деформація члена неминуча.

За ідеєю, матриці повинні стимулювати поділ клітин, в результаті чого пеніс збільшується в об’ємі. Матриці теж розсмоктуються, це відбувається протягом року.

Особливо це має бути актуально для батьків хлопчиків — якщо пеніс дитини очевидно недорозвинений, потрібно показати його лікаря якомога раніше. У 10 років середній розмір дитячого пеніса — 3,5 див. В дитячому віці гормональна корекція для збільшення пеніса досить ефективна.

Збільшення товщини.

Хірургічним шляхом головку краще не збільшувати. Є практика, при якій між головкою і кавернозними тілами розміщують спеціальну матрицю, але вона дуже небезпечна. В процесі хірургічного втручання пошкоджуються живлять кровоносні судини, що може привести до некрозу і втрати головки.

Крім того, після операції по збільшенню члена нерідкі запальні процеси. Є клініки, які допомагають чоловікам позбутися залишків введених жирових клітин і намагаються повернути пеніса належний вигляд.

Інша методика полягає у впровадженні в статевий член органічних матриць з клітинами сполучної тканини пацієнта.

Взагалі, відразу після будь-яких операцій на статевому члені, можливі такі ускладнення, як тривалий набряк, ранова інфекція, зменшення чутливості головки і біль при ерекції.

Теоретично, операцію по збільшенню статевого члена можна повторити, але це дуже дорога історія. До того ж, після такої операції іноді потрібно перебувати в стаціонарі не менше 10 днів.

Деякі клініки пропонують операцію з одночасного подовження члена і збільшення обсягу, але це може привести до деформації пеніса та інших ускладнень.

В цьому випадку видаляють надлишки жирової тканини і розсікають зв’язки. Ціна — від 60 тис. Для досягнення візуального ефекту іноді досить просто зробити ліпосакцію лобкової області. Ціна — від 12000 з анестезією.

Пізніше можуть прийти інші складності — зміна кута ерекції, її розлади, деформація пеніса, вкорочення.

Схожа по суті операція — розміщення під шкірою клаптя, взятого з прямого м’яза живота, який створює додатковий об’єм.

Але основна проблема полягає в тому, що лише 17-35 відсотків чоловіків задоволені остаточними результатами, а більше 50% вимагають повторної операції по збільшенню члена.

Ніж пеніс, довший, тим легше його подовжити хірургічним шляхом з подальшим обов’язковим носінням екстендера. Варто ще раз зазначити, що якщо після операцію по збільшенню статевого члена кілька місяців не носити витягує апарат, результати у проедуры не буде ніяких.

Під час передопераційного обстеження визначається максимальна ерекція – вона показує прихований потенціал подовження пеніса. УЗД виявляє можливі приховані дефекти печеристих тіл, білкової оболонки і кровопостачання. Анестезія зазвичай місцева, перебувати в стаціонарі доведеться не більше доби, якщо все йде нормально.

Але не варто думати, що ліпосакція — легка процедура. Вона вимагає ретельної підготовки і має довгий реабілітаційний період.

Хірург розсікає підтримуючу зв’язку, вивільняючи статевий член. Ця довга зв’язка йде вглиб тазу і прикріплена до кісток. Після її перерізання, прихована частина пеніса витягується за допомогою екстендера.

Прихований статевий член.

Трапляється, що член нормального розміру захований в глибині лобкової жирової подушки з-за короткою поверхневої фасції.

Тому, зважившись на лігаментотомію, треба спочатку купити екстендер і зрозуміти, чи зможете ви його носити. Також на результат операції впливає наявність або відсутність гормональних проблем.

Ця операція проводиться тим, чия еректильна функція порушена внаслідок хірургічних втручань в зону прямої кишки, передміхурової залози і сечового міхура. Найбільш досконалі протези-надувні зі змінною жорсткістю. Для збільшення члена з нормальною ерекцією такі операції не обґрунтовані.

Лигаментотомия.

Розріз проводиться по середній лінії мошонки, через деякий час він стає ледь помітною. Реабілітаційний період — від двох до 5 тижнів. Вартість операції, що дозволяє збільшити статевий член, починається від 60 тисяч рублів, але чаші вона наближена до 150 тис.

Імплантація.

Результати оперативного збільшення пеніса оцінюють за ступенем подовження, рівномірності потовщення і відсутності розладів в сечостатевій сфері.

Заздалегідь прогнозувати, на скільки сантиметрів відбудеться збільшення статевого члена, неможливо. Але 2,5 сантиметра — це вже чудовий, якщо не сказати, максимальний результат.

Як правильно робити масаж для збільшення члена?

І в ув’язненні сумний, але важливий факт: будь-які подібні операції призводять до подовження члена тільки в стані спокою.

Не варто чекати блискавичних результатів, адже навіть застосування екстендерів додає кілька сантиметрів тільки через 5-6 місяців після початку виконання вправ. А звичайний масаж для збільшення члена в домашніх умовах дасть результати не раніше ніж через рік.

Щоб масаж для збільшення пеніса дійсно подіяв, необхідно дотримуватися нескладних правил.

Так само як і більшість жінок бажає змінити об’єм грудей, чоловіки думають над тим, як збільшити член в домашніх умовах. Масаж — не найпопулярніша технологія зміни розміру пеніса, але, проте багато чоловіків вдаються до такої приємної процедури.

Медичні працівники також вважають, що масаж для збільшення члена-один з найбезпечніших методів, серед доступних для застосування в домашніх умовах.

Також дуже важливо підібрати повністю натуральне масло. Використання рідин з синтетичними компонентами в складі може призвести до розвитку алергічних реакцій, хімічних опіків на крайньої плоті, сильного свербіння.

Підготовка пеніса.

По-перше, заборонено проводити будь-які маніпуляції без застосування масла.

Правильний масаж для збільшення члена складається з трьох основних етапів.

По-друге, перед тим як починати робити масаж для збільшення члена, потрібно уважно ознайомитися з рекомендаціями.

Завершальний етап.

Нанести кілька крапель на стовбур пеніса і на долоні. Не використовувати велику кількість масла, припускаючи, що це принесе більш видимі результати. Навпаки, статевий орган буде вислизати з рук, а значить, процедура буде менш ефективною.

Техніка масажу для збільшення члена схожа на звичайну мастурбацію. Необхідно захопити пеніс в імпровізоване кільце » з великого і вказівного пальця.

Починати виконання рухів можна тільки в тому випадку, якщо статевий орган перебуває в розслабленому стані.

Не варто доводити процес до еякуляції, необхідно зупинитися через три хвилини або відразу ж після того як статевий орган стане твердим.

Потім, протягом трьох хвилин рекомендується здійснювати «доїння» пеніса. Для цього потрібно просто проводити кільцем з пальців від самої основи до головки.

Так як робити масаж для збільшення члена насправді досить приємно, то більшість процедур закінчується ерекцією.

Перед тим як виконувати будь-які маніпуляції, необхідно ретельно вимити руки і статевий орган. Потім потрібно обдати теплою водою натуральну серветку і загорнути в неї пеніс хоча б на кілька хвилин. Завдяки такій нескладній процедурі активізується кровотік в тканинах статевого органу.

Не можна допускати переохолоджень хоча б протягом години. В іншому випадку на тканинах органу можуть з’явитися болючі ділянки.

Безпосередньо масаж для збільшення статевого члена.

Серед інтернет-оглядачів найпопулярнішим і дієвим вважається збільшення члена за допомогою масажу і звичайного оливкового масло.

Масаж для збільшення товщини члена виконується за іншою методикою. Необхідно захопити підставу стовбура в кільце з пальців лівої руки, після чого зробити м’яке викручує рух правою рукою. Після кожної маніпуляції переміщатися на 1-2 сантиметри вище. Щоб помітити збільшення пеніса, необхідно вивчити відео масажу, проведеного фахівцем.

У складі натуральної мастила міститься унікальний коктейль з поживних речовин, жирних кислот, мінералів і вітамінів. Оливкова олія не провокує висип навіть у хронічних алергіків, але в той же час активізує кровообіг в тканинах статевого органу.

Відразу після завершення процедури необхідно змити масло теплою водою і надіти вільну білизну.

Так як робити масаж для збільшення пеніса необхідно щодня, то фахівці рекомендують відвести для цього 5-7 хвилин під час вечірнього туалету. У більшості випадків чоловіки після ванної відразу ж лягають в теплу постіль, що виключить переохолодження.

Так як збільшити член масажем можна тільки за умови застосування правильного масла, то максимум уваги варто приділити саме цьому моменту.

Як збільшити член за допомогою масажу і правильно підібраного масла?

Знайти рослинне розмаринове масло досить складно, проте втирати ефірні витяжки в ніжну шкіру пеніса категорично заборонено.

Масло розмарину (не ефірне!) має судинорозширювальні властивості. Завдяки регулярному втирання олії зміниться не тільки довжина, але і товщина статевого органу.

Навіть якщо є сумніви в тому, чи можна масажем збільшити член, регулярні маніпуляції із застосуванням оливкової олії наситять шкіру корисними речовинами. В кінцевому підсумку, пеніс придбає гарний здоровий колір.

Також масло розмарину має протизапальні властивості, тому регулярні втирання приведуть до прискореного загоєння вже існуючих ранок.

Мигдаль також багатий цинком – мікроелементом, який безпосередньо відповідає за якість ерекції.

Доведено, що аромат лаванди інтенсифікує кровообіг, що сприяє поліпшенню ерекції.

Хорошою альтернативою може бути мигдальне масло. Витяжки з мигдалю не тільки покращують якість шкіри, але і запобігають можливі розтяжки (які можуть з’явитися в результаті занадто інтенсивних рухів).

Гирю повісьте і ходіть зНім

Знаючи, як збільшити статевий член масажем, можна додатково зайнятися ароматерапією. Причому мануальні маніпуляції і ароматерапію можна поєднати.

Треба просто запалити спеціальну лампу з крапельками натурального лавандового масла в кімнаті, де буде проводитися процедура.

Аромалампу можна включати і в спальні прямо перед заняттями сексом. Приємний аромат не тільки налаштує на дуже романтичний лад, але і посприяє більш твердої і довгої ерекції.

Диванний аналітик.

Спосіб перший.

Як робити масаж для збільшення пеніса.

Історія питання.

Особливою методикою по збільшенню статевого члена з давніх часів володіють араби. Вже з 6 років в сім’ї батько вчить дитину, як робити масаж для збільшення члена. Якщо сім’я забезпечена, то дитину відправляють у Мехбіл – спеціальний спортклуб, де, крім усього іншого, персонал робить масаж статевого члена хлопчика за допомогою особливих масел. Це допомагає не тільки збільшити розмір чоловічої гідності, але і готує дитину до майбутнього сексуального життя.

Геннадій Кондратьєв.

Робота по збільшенню чоловічого пеніса називається джелкінг. Досвід показує, що відчутних результатів метод дозволяє домогтися за три місяці тренувань. Масаж для збільшення члена можна робити декількома способами.

З-за того, що у мого молодого чоловіка був маленький член ми не могли повністю насолодитися один одним, цей неприємний момент створював нам проблеми в ліжку, не було задоволення, причому як у мене, так і біля нього. Ми вирішили боротися з ситуацією, що склалася і насамперед прийшла думка про збільшення члена за допомогою операції. Ми обійшли майже всіх фахівців в нашому містечку, але на жаль всі як один твердили, що в країнах СНД це дуже рідко практикується, та і якщо чесно, то відгуки в інтернеті по цій операції далеко не втішають, ті хто робив її в основному залишилися незадоволені, одні ускладнення і т. д. Власне із-за цього лягати на операційний стіл мій хлопець не зважився, та й я була проти. І все ж ми не опустили руки і продовжили наші пошуки! Знаходили різні методи і препарати в соц. мережах, але на жаль нічого не допомагало, все без толку, суцільний лохотрон і надувалово. Облазили купу форумів, спілкувалися з онлайн-консультантами, пробували багато народні засоби, але і тут повз. Потому десь пів року ми знайшли одного дуже хорошого уролога, який нарешті нам допоміг. Він дав чіткі вказівки на кожен день, що і як робити. Плюс до всього сказав купити засіб, який називається «MAXI SIZE». За його методикою мій хлопець займався протягом трьох місяців, цю методику входив масаж пеніса гелем протягом 10 хвилин, потім йшла тепла ванна. Після наших довгих пошуків результату ми все-таки досягли НАЙКРАЩОГО ефекту, якщо чесно, то ми з хлопцем дуже задоволені змінами, наша сексуальне життя зажила новими яскравими фарбами. Настільки значне збільшення вийшло, що я от і вирішила поділитися з Вами цією непростою темою, так що друзі, якщо є схожі ситуації у ваших парах або сім’ях, то раджу обов’язково оцінити. Спробуйте на собі цю методику і я впевнена, що вас неймовірно порадує результат. Засіб (MAXI SIZE) про який говорив доктор ми замовили на ось це ось сайті: eldakvshtanah.ru/maxisize4/?l=7d4316d035b1.

Маючи позитивну відповідь на питання «чи можна масажем збільшити пеніс», потрібно придбати всю необхідну косметику і приступити до приємних процедур.

Пальцями старайся пригнати кров до голівки пеніса, стежачи за постійним рівнем тиску. Фіксуй положення пальців секунд на 10. Після старанних вправ головка члена збільшиться в обсязі. Щоб посилити приплив крові, стисни стовбур у підстави. Коли виникне перенапруження, послаб захоплення. Не роби цю вправу більше 10 хвилин в день.

Спосіб третій – Дао.

Дії потрібно робити, не використовуючи мастила. Здійснюючи рухи, як і в першому способі, ти тягнеш шкіру, але не ковзаєш руками по ній. Цією технікою багато хто воліє користуватися вранці, так як рівень тестостерону в цей час максимальний.

Робити ці вправи потрібно 5 разів на тиждень. За три місяці член може збільшитися на 7 сантиметрів.

Спосіб другий – сухий.

Результат від ретельних тренувань приємно здивує і тебе, і твою дівчину.

Ось ще метод, як робити масаж для збільшення члена. Цей спосіб використовують для збільшення головки статевого члена. Ця техніка схожа на перший спосіб, тільки рухи відбуваються дуже повільно.

Читай також: Як збільшити статевий член.

Розмір статевого члена має значення, незважаючи на те, що не існує певних критеріїв, що визначають нормальність довжини і товщини органу. За статистикою більше половини чоловіків хочуть збільшити пеніс на 4-5 сантиметрів.

Способів, які допомагають вирішити проблему, багато. Деякі радикальні варіанти, наприклад, хірургічне втручання, інші ж способи не дають бажаного результату, а застосовувати їх потрібно протягом тривалого періоду часу.

Як робити масаж для збільшення статевого органу у чоловіка?

Масаж для збільшення пеніса – це простий і доступний спосіб, що допомагає не тільки змінити розмір органу в більшу сторону, але і підвищити потенцію. Його виконують в домашніх умовах. Існує кілька ефективних технік.

Масування фалоса здійснюється за допомогою рук, або спеціальним пристосуванням-вакуумної помпою. Розглянемо, в чому переваги таких методів, і чи дійсно вони допомагають збільшити статевий член?

Особливості масажу для збільшення пеніса.

Масування передбачає використання техніки Джелкінг (інші назви – Джельк, Джелкінга). Методика володіє наступними перевагами:

Вправи покращують кровообіг, збільшують тиск всередині печеристих тіл, з-за чого вони стають більш еластичними, швидше розтягуються; Тренування пов’язані з певним навантаженням на статевий орган, яку необхідно підвищувати поступово. При тиску на пеніс спостерігається активне формування нових клітин, що збільшує член в розмірі; Позитивний вплив на еректильну функцію – поліпшується якість стояка, підвищується потенція і лібідо, збільшується тривалість статевого акту.

Суть масажу пеніса для збільшення – це збільшити обсяг і ширину даних порожнин, що призводить до зростання статевого органу під час ерегованого стану.

Масаж члена для збільшення проводиться в домашніх умовах. Його недолік – мала ефективність.

Репродуктивний орган має печеристу і губчасту м’язи. Усередині них знаходиться багато маленьких порожнин-камер. Коли чоловік збуджується, то спостерігається приплив артеріальної крові. Вона заповнює порожнини, внаслідок чого виявляється ерекція – член стає твердим і пружним, а також збільшується в розмірі.

Після розминки нанести на статевий орган змазує речовина, акуратно втерти по всьому стовбуру органу. Кошти не повинно бути багато. Застосувати хватку кільце на підставу члена. Потім повільно тягнути кільце у напрямку до голівки. При правильному виконанні спостерігається переміщення крові безпосередньо в головку, внаслідок чого вона червоніє і набухає. Коли чоловік доходить до головки, треба змінити руку і повторити дію. В цілому потрібно 15-20 підходів для початку. З плином часу кількість оних і силу тиску можна збільшувати, але тільки поступово.

Як за допомогою масажу збільшити член? Необхідно виконати наступні дії:

Щоб розігріти пеніс, чоловік приймає душ або 15-хвилинну ванну. В якості альтернативи: до органу прикладають грілку з теплою водою (тільки до стовбуру члена), або опускають в ємність з теплою рідиною.

Після прогрівання статевого органу здійснюється невелика розминка. Вона включає в себе кілька етапів-розслаблення, розтирання і тряска. На першому етапі орган змащують кремом або лубрикантом, потім протягом 5 хвилин роблять погладжування стовбура.

Самомасаж, що збільшує член.

На другому етапі фалос обхоплюється долонями і злегка покатується в різні боки. Сильно старатися не треба – чоловік орієнтується виключно на свої відчуття, болю бути не повинно. Третій етап – це тряска. Вона має на увазі помахи пенісом в різні боки.

Під час виконання масажу новачкам треба використовувати мастило. Вона полегшує рухи, знижує навантаження на статевий член. Ключовий момент вправи-це особлива хватка-кільце-член охоплюють великим і вказівним пальцем біля самої основи (якомога ближче до лобка). Заняття проводиться на ерегованому пенісі.

Перш ніж масажувати член необхідна підготовка – вона сприяє розслабленню м’яких тканин фалоса, попереджає травмування.

Нанеси на член мастило по всій довжині. Доведи пеніс до стану ерекції, здійснюючи рухи вгору-вниз уздовж пеніса, обхопивши його великим і вказівним пальцем в кільце. Коли статевий орган добре збудиться, обхопи його біля основи великим і вказівним пальцями. Акуратно і сильно тягни пеніс вниз і назовні. Кожен рух здійснюй від самого заснування члена. Зміни руку і роби все те ж саме. Рухи повинні нагадувати роботу дояра. Потрібно торкатися всієї поверхні члена, крім кінчика головки. У день роби від 200 до 300 рухів протягом тижня, кожен день по 10 хвилин. З наступного тижня збільш час вправ до 15 хвилин. З третього тижня Роби в день по 500 вправ з максимальною силою, витрачаючи на цю справу 20 хвилин в день. Під час вправ член повинен бути в полуэрегированном, а не ерегованому стані. Якщо настає повна ерекція, вправа на час варто перервати. Це також навчить самоконтролю.

Регулярні тренування протягом 5-7 місяців допомагають збільшити довжину члена максимум на 2 сантиметри.

Щоб збільшити розмір члена, можна використовувати спеціалізоване пристосування – вакуумна помпа. Це пристрій складається з колби – в неї поміщається статевий орган, і насоса – за допомогою нього нагнітають повітря в циліндр, що дозволяє створити негативний тиск, що впливає на статевий орган.

Надалі можна використовувати дану вправу, але вже без використання мастила або лубриканта.

Сухий метод сприяє більш активному росту, але частіше призводить до ускладнень – гематоми, синці, синці, хворобливі відчуття.

Прилад краще використовувати, коли мета чоловіка – збільшення товщини члена. Апарат на довжину впливає незначно. Після першого застосування можна побачити результат, але він тимчасовий – ерекція спостерігається недовго. Відгуки чоловіків стверджують, що якщо довго тренуватися, то пеніс збільшується в обхваті на 10-15 мм. Крім того, можна використовувати вакуумний прилад для лікування еректильної дисфункції.

Вакуумне потовщення фалоса.

Вправи, що передбачають певний вплив на статевий член, необхідно виконувати протягом тривалого часу, щоб помітити перший результат. У них існує певний мінус – з допомогою рук не завжди вдається створити рівномірний тиск на статевий орган, що значно відтягує отримання результату.

Приблизна схема тренувань з помпою: починають тренуватися з 5-7 хвилин. З другого тижня збільшують до 10 хвилин. На третьому тижні необхідно займатися 12-15 хвилин. Починаючи з четвертого тижня – кілька разів на добу по 5 хвилин. На п’ятому тижні – по два тренування по 10 хвилин кожна. Надалі складається індивідуальний графік. Вихідні бути повинні-день відпочинку кожні 7-10 днів.

У ручного і апаратного масажу є протипоказання. Не можна впливати на пеніс на тлі венеричних та інфекційних хвороб, при паховій грижі, деформації статевого члена, шкірних патологій в області пеніса. Не рекомендується робити масаж після вживання спиртного, оскільки існує високий ризик травмування через зниження больового порогу.

Варіанти використання помпи для збільшення члена:

Помпування забезпечує хороший стояк, оскільки провокує прилив крові в репродуктивний орган. Систематичне застосування підвищує потенцію, збільшує тривалість статевого акту.

Можливо, автоматичні запити належать не вам, а іншому користувачеві, що виходить в мережу з одного з вами IP-адреси. Вам необхідно один раз ввести символи в форму, після чого ми запам’ятаємо Вас і зможемо відрізняти від інших користувачів, що виходять з даного IP. У цьому випадку сторінка з капчею не буде турбувати вас досить довго.

Можливо, у вашому браузері встановлені додатки, які можуть задавати автоматичні запити до пошуку. В цьому випадку рекомендуємо вам відключити їх.

Якщо автоматичні запити дійсно надходять з вашого комп’ютера, і ви про це знаєте (наприклад, за родом діяльності необхідно відправляти Яндексу подібні запити), рекомендуємо скористатися спеціально розробленим для цих цілей сервісом Яндекс.XML.

Які розроблені вправи для збільшення члена будинку і чим допоможе масаж.

У вашому браузері відключені файли cookies . Яндекс не зможе запам’ятати вас і правильно ідентифікувати надалі. Щоб включити cookies, скористайтеся порадами на сторінці нашої допомоги.

Травми, хірургічні втручання, новоутворення. Гнійничкові, інфекційні, венеричні захворювання. Вік до 16 років.

Цей спосіб підійде новачкам. Необхідно помістити пеніс в колбу, створити негативний тиск в ній. Потім надіти на підставу органу еректильне кільце – допомагає підтримувати ерекцію. В такому положенні знаходиться 5-10 хвилин; Другий метод – аналогічний першому, але різниця полягає в тому, що після використання помпи виконують масаж статевого члена руками протягом 10-15 хвилин.

Бажано, щоб під час занять не було ніяких відволікаючих факторів.

Перед вправою потрібно прогріти пеніс.

Звичайно, перед тим як зайнятися вправами з приводу збільшення товщини члена і його довжини в домашніх умовах, варто задуматися, чи не психологічні це комплекси. Нормальні цифри такі: товщина від 3 до 4 см, а довжина в стані ерекції – 12-16 див. Якщо цифри чоловічої гідності збігаються з цими показниками, отже, турбуватися не про що. Якщо проблема існує, варто розглянути безпечні в домашніх умовах масаж, вправи для збільшення товщини або довжини. Потрібно також пам’ятати про фактори, при яких деяким чоловікам не можна проводити масаж і вправи, здатні збільшити пеніс. Це:

Дії, спрямовані на розтягнення м’язів, масаж. Посилення кровонаповнення печеристих тел. Вправи Кегеля. Силові або кругові витягування. Джелкінг.

Важлива умова: вправи на розтяжку проводяться тільки в стані розслабленого пеніса, щоб не отримати травму.

Для тренувань потрібно підготувати м’яке махровий рушник, мастило, гарячу воду, вивчити літературу або відеофрагменти про те, як робити вправи для збільшення потужності фалоса. Сантиметрова стрічка, блокнот, олівець потрібні для вимірювання чоловічої гідності і фіксації змін розміру. Щоб збільшити фалос, використовуються:

Розтягнення м’язів направлено на невелике подовження, збільшення члена. Перед початком вправ варто розігріти пеніс за допомогою рушника, змоченого гарячою водою (обережно, щоб не обпекти шкіру). Гарячий компрес слід потримати хвилин 10-15. Одночасно з розігріванням бажано проводити легкий масаж. Після прогрівання слід пальцями захопити основа голівки і дуже обережно потягнути його на 1-1,5 см, утримати пару хвилин, потім акуратно відпустити, знову прогріти, зробити акуратний масаж. Щоб збільшити чоловічий орган, процедуру повторювати до 20 разів, орієнтуючись на відчуття.

Розтягнення м’язів.

Так уже склалося, що головне достоїнство чоловіка – не тільки розум або сила, але і дітородний орган. Деяких чоловіків природа наділила пенісом достатніх розмірів, інші ж страждають із-за низької впевненості у своїх чоловічих силах, вважають свій фалос недостатньо довгим або товстим, цікавляться, як збільшити член, можна зробити його більш потужним в домашніх умовах. Існує безліч методик для вирішення цієї проблеми. Найдоступніші – це масаж, вправи для збільшення статевого члена.

Для припливу крові.

Вправа спрямована на збільшення кровопостачання тканин пеніса. Виконувати вправу бажано при повній ерекції, але дуже обережно, щоб не травмуватися. Для цього необхідно обхопити однією рукою підставу органу, а інший-головку і дуже акуратно робити кругові рухи, подібні вичавлювання, викручування рушники. Повторювати вправу варто не більше п’яти хвилин, два рази на тиждень. При появі найменшого почуття болю тренування проводити забороняється.

При силовому витягуванні члена потрібно користуватися мастилом.

Допомога Кегеля.

Обов’язково слід дотримуватися техніки дихання, вдихати і видихати через ніс під час скорочення і розслаблення м’язи. Для досягнення максимального ефекту гімнастика Кегеля повинна виконуватися в комплексі з масажем та іншими тренуваннями.

Силове витягування.

Вправа Кегеля істотно не збільшить статевий член, але допоможе забезпечити приплив крові до печеристих тіл. Тренування напруги тазових м’язів, з наступним обхватом і розтягуванням головки, збільшує ерекцію і підсилює оргазм у чоловіка. Методика домашніх занять полягає в скороченні і розслабленні лобково-куприкової м’язи. Виконується вправа мінімум два рази на добу, робиться по п’ятнадцять підходів.

Джелкінг-Техніка для збільшення розмірів, обсягу, маси пеніса. Заснована на проштовхуванні крові від лобка до голівки. Перед виконанням джелкінга важливо добре розігріти статевий член. Потім постаратися досягти неповної ерекції, обхопити фалос двома пальцями, трохи здавити, повільно водити рукою вздовж органу. Тиск руки не повинно викликати почуття болю. Періодично, щоб ще більше збільшити статевий член, можна проводити його невеликі, полусекундные посмикування. Така легка розтяжка дозволяє швидше збільшувати його розміри. Щоб збільшити підставу фалоса, можна робити Зворотні джелкі (від головки до лобка).

Фізичні вправи по збільшенню і силовому витягуванню проводяться сидячи. Перед процедурою потрібно розігріти статевий член і скористатися мастилом. Потім захопити пальцями голівку пеніса, відтягнути на себе, повернути орган вліво-вправо, роблячи проміжки між поворотами в кілька секунд. Щоб збільшити статевий член, щодня бажано зробити 5-6 підходів. При проведенні процедури можливий невеликий дискомфорт. Ні в якому разі не можна допускати появи болю. Сильний біль, що охопила статевий член, – негайний привід звернутися до лікаря.

Зробити більш потужним статевий член можна круговим витягуванням, яке схоже на силову вправу. Різниця полягає в тому, що при відтягуванні пеніса руху здійснюються за годинниковою стрілкою. Головна умова при виконанні цієї техніки для збільшення чоловічої гідності – робити не менше 20 обертань за одне заняття. Бажано кругове розтягування поєднувати з іншими видами силових витягувань, масажем. Деякі чоловіки запевняють, що таким чином за місяць домашніх тренувань можна збільшити статевий член на 1-2 см.

Як збільшити діаметр і обсяг члена?

Кругове витягування.

Збільшити чоловічу гідність можна різноманітними вправами. Багато вправи для збільшення члена в домашніх умовах дієві, практично безпечні. Заняття з вантажем або помпою краще не практикувати, так як є ймовірність серйозної травми. Щоб краще освоїти методику тренувань, можна на сайтах лікарів-урологів, сексопатологів переглянути відео про те, як збільшити статевий член. На просторах інтернету можна знайти і прочитати книги, присвячені цій животрепетній темі. Один з чудових авторів-Аарон Кеммер-написав чудовий бестселер про те, які вправи для збільшення пеніса можна використовувати в домашніх умовах. Неможливе – можливо. Чоловік, постійно робить вправи, з часом збільшить свій фалос, підніме самооцінку, подарує своїй половині приємні хвилини сексуального спілкування.

Існують причини, що впливають на величину члена:

Перший час при виконанні джелкінга буде вимагатися мастило (лубрикант), щоб не викликати пошкодження і запалення ніжної шкіри. Щоб збільшити статевий член, бажано проводити джелкінг щодня, не менше 10 хвилин.

Причини, що впливають на діаметр і обсяг члена.

Діаметр і обсяг члена завжди грали ключову роль в інтимному житті. Недостатній розмір часто розвиває різні комплекси і ускладнює побудову відносин з протилежною статтю. Сучасна медицина розробила методики, що дозволяють збільшити член, зберігши його нормальне функціонування і еректильну функцію.

На обсяг і довжину також впливають ендокринні патології і аномалії психічно-фізичного розвитку, при якому спостерігається недорозвинення статевих органів і гормональний дисбаланс.

Якщо розмір члена не впливає на його функціонування і еректильну функцію, то фактором, який змушує задуматися про таку операцію, є психологічні переживання і почуття неповноцінності. Оскільки орган представника сильної статі не відповідає загальноприйнятим критеріям норми, то це викликає глибокі переживання і проблеми в особистому житті.

вроджені аномалії; звуження крайньої плоті (фімоз, парафімоз); викривлення; перенесені урологічні хвороби; травми пахової зони і чужорідні тіла члена.

Збільшення об’єму відбувається за допомогою процедури під назвою «липолифтинг». При цьому за допомогою товстого шприца жирова тканина відкачується з проблемних точок (живіт, стегна) і вводиться в член. Використання власного жиру робить процедуру більш ефективною, так як не відбувається відторгнення жирової тканини. Розподіляючись в міжсудинному і міжм’язовому просторі, тканина надає додатковий обсяг.

Причини збільшення члена.

Коли перераховані вище пункти чоловіка не турбують, у нього немає проблем в особистому житті, він може зважитися збільшити орган для посилення своїх відчуттів і відчуттів партнерки під час статевого акту.

Як збільшити діаметр члена?

Чи можна збільшити чоловічу гідність самому?

Питання, як збільшити член самому, відноситься до одних з найбільш поширених в мережі. Згідно з статистичними даними, далеко не кожен сучасний чоловік задоволений розмірами своєї гідності. Щоб позбутися від комплексів і мати можливість доставити партнерці ще більше задоволення, представники сильної статі починають застосовувати різні методики, які надають можливість збільшити член самому в домашніх умовах.

Як збільшити обсяг члена і його діаметр, є складним питанням для будь-якої людини, який замислюється про подібне втручання.

Техніка операції полягає в розрізанні зв’язки, що підтримує член. В увазі перетину цієї зв’язки, натяг члена стає більш високим, і він з часом «витягується» в довжину на 1-4 див. Щоб посилити витягування, пацієнту рекомендують окремо накладати на член спеціальне пристосування, яке називається екстендер. Воно додатково витягує член ще на 1-2 см. По можливості це пристосування потрібно носити від 2 до 6 годин на добу протягом півроку.

Як збільшити член самостійно.

Здійснити представлені маніпуляції ви зможете в домашніх умовах, в будь-який зручний для вас час. Неважливо, коли ви почнете робити вправи – вони будуть ефективними як перед сном, так і перед походом на роботу. Якщо ви живете не самі, здійснювати їх можна у ванній, потай від усіх.

Якщо вас цікавить, як самому збільшити член будинку, ви можете скористатися їх рекомендаціями. Дізнайтеся, чи можна насправді збільшити член самостійно, з нашої статті далі.

Масаж як найефективніший спосіб збільшити гідність.

1. Безпека для чоловічого організм – при відсутності різких рухів, навряд чи у вас вийде травмувати себе; 2. Відсутність протипоказань до застосування – ви можете виробляти представлені нижче маніпуляції навіть якщо у вас є захворювання, пов’язані з серцево-судинною системою або ви перенесли хірургічне втручання; 3. Відсутність необхідності фінансових витрат – для цього масажу не обов’язково купувати спеціальні препарати, засоби для його здійснення знайдуться в кожному будинку; 4. Безперечна ефективність методу – згідно з відгуками більшості чоловіків, які випробували цей спосіб збільшення гідності на собі, він дійсно допомагає досягти бажаного результату.

1. Підготовка полягає в приготуванні підручних засобів). 2. Безпосередньо сам масаж. Перед тим, як збільшити член простим способом за допомогою масажу, вам потрібно підготувати наступні інструменти: 1. Невеликий відріз м’якої тканини; 2. Тепла вода з-під крана; 3. М’який рушник (можна те, яким ви завжди користуєтеся).

Мільйони чоловіків при опитуванні визнали масаж найефективнішим способом збільшити статевий член. Він стимулює приплив крові до пеніса, що значно прискорює ріст його сполучної тканини. Причому спеціальні вправи, спрямовані на збільшення статевого органу, ніяким чином не впливають на здатність чоловіка до дітородіння і навіть навпаки – сприяють зміцненню чоловічого здоров’я.

Чи Знали ви, що, за статистикою, 87% чоловіків бажають збільшити свій статевий орган, а 90% жінок повідомляють своїм партнерам, що потребують більш глибокому проникненні? В результаті цієї тенденції, представникам сильної статі доводиться або комплексувати, мріючи про великий пеніс, або застосовувати активні дії по його збільшенню. Якщо раніше твердження, що існує найефективніший спосіб збільшити член, сприймалися як з області фантастики, то в наші дні це стало дійсно можливо. На питання, чи можна збільшити член самому, ствердно стверджують мільйони чоловіків, випробували різні практики на власному досвіді і отримали позитивний результат.

Найпростіший спосіб збільшити член, на думку андрологів і користувачів-це спеціальний масаж. Його можна застосовувати самостійно, в домашніх умовах, і без шкоди для дітородної функції. Більш того, в процесі його здійснення, ви можете отримати додаткове задоволення, так що в будь-якому випадку, здійснюючи спеціальні вправи, які допоможуть збільшити статевий орган, ви не пошкодуєте. Головні переваги масажу:

Як робити масаж для збільшення чоловічої гідності?

Після декількох підходів до здійснення цієї вправи, повністю обхопіть гідність долонею, відтягнувши його вперед і тримайте так близько хвилини. Потім, стискайте член 10 разів. Ці маніпуляції являють собою просте домашнє засіб, як збільшити членсамостоятельно, але їх потрібно проводити дуже обережно, не допускаючи різких рухів. Вони здатні пошкодити дорсальний нерв і доставити безліч незручностей. Щоб метод був дійсно ефективний, виконувати все буде потрібно плавними рухами і слідувати інструкції. Видимого результату вийде домогтися вже через 2,5 місяці.

Метод візуалізації — ще один дієвий спосіб збільшення пеніса.

Перед тим, як почати збільшення члена простими вправами, прийміть зручну позу сидячи або стоячи. Потім, щільно обхопіть пальцями головку, починаючи поступово відтягувати в сторону. Намагайтеся не завдавати собі болю і, коли відчуєте дискомфорт, призупините масаж хвилин на п’ять, тримаючи статевий орган в стані натягнутості. Після цього часу, відпустіть головку і помасажуйте дітородний орган плавними рухами, знову стимулюючи приплив крові до нього. Далі, повторіть початкові маніпуляції цього простого способу збільшити статевий член, по черзі міняючи бік натягу пеніса.

Далі, для здійснення самого простого способу збільшити член, змочіть підготовлену матерію в теплій воді і добре її вичавте. Після цього накладіть теплу ганчірочку на статевий орган. Тепло стимулює приплив крові до гідності і зробить масаж ефективніше. Коли відчуєте, що матерія охолола, знову змочіть її в теплій воді. Зробіть цю процедуру кілька разів, після чого насухо витріть статевий орган, після чого приступите до масажу.

В якості тканини можна використовувати бавовняний відріз, атлас або шовк. Намагайтеся використовувати тільки натуральні матеріали, які будуть приємно відчуватися на шкірі і не викличуть алергію. Також подбайте, щоб ганчірочка була чистою, інакше ви можете спровокувати виникнення подразнення.

Сьогодні відомі й інші швидкі способи збільшення члена в домашніх умовах. Наприклад, крім вправ для швидкого збільшення члена, можна використовувати метод візуалізації. Не дарма, адже фахівці стверджують, що наші думки – матеріальні. Представляючи себе володарем великого члена перед сном, ваше гідність дійсно може збільшитися в розмірах само собою. Думки провокують вироблення спеціального гормону, який відповідає за ріст чоловічого органа, в результаті чого він стане більше навіть без будь-яких маніпуляцій і спеціальних засобів.

Представлений масаж умовно поділяють на два етапи:

На думку андрологів, навіть для члена природою виділена спеціальна точка, яка дозволяє збільшити його протягом короткого проміжку часу. Знайти її важко, оскільки для кожної людини вона індивідуальна, але ви можете помасажувати різні точки тіла, щоб отримати реальне відновлення швидке збільшення чоловічої сили члена, ну або, хоча б, вилікувати себе від пари-трійки проблем зі здоров’ям. У будь-якому випадку ви не пошкодуєте.

Ще один найшвидший спосіб збільшення члена-точковий вплив на статевий орган. Його активно застосовують в Азії і відзначають його велику ефективність. Не секрет, що кожна частина людського тіла пов’язана з певною точкою на ступнях ніг, долонях і навіть на вухах.

Точковий масаж для збільшення статевого органу.

• Женьшень; • Трибуллус; • Глід.

Збільшення члена «дідівськими» методами.

Зрештою, ви можете використовувати народні способи збільшити статевий член. Для цих способів використовують спеціальні фіточаї, які виготовляються офіційними фармацевтичними компаніями на основі особливих трав, покликаних справлятися з різними чоловічими проблемами і стимулювати збільшення дітородного органу. Ви можете також самостійно готувати такі чаї або настої, дізнавшись їх склад.

Для того, щоб ваш член став більше, можна заварювати наступні трави:

Ці трави характеризуються великою ефективністю і обов’язково допоможуть для цілей, до яких ви прагнете. Але, перед тим, як збільшити член дідівським способом з використанням представлених рослин, рекомендується звернутися до фахівця, щоб визначити їх індивідуальний дію для вас, а також переконатися, що вони не викликають алергічної реакції або інших негативних наслідків, пов’язаних з особистою непереносимість будь-якого компонента.

Подібними ж властивостями володіють і інші Апарати для збільшення статевого органу чоловіків: вакуумний насос або гідропомпа також прекрасно справляються зі своїми завданнями. Придбати ці пристрої нескладно за доступною вартості в спеціальних магазинах. Використовуйте їх за такою ж схемою, як і екстендер, і насолоджуйтеся швидким результатом.

Гелі для збільшення гідності.

1. Використовувати екстендер не можна більше півроку; 2. Його застосування може завдавати великий дискомфорт; 3. Використовувати представлений апарат не можна, якщо ви страждаєте серцево-судинними захворюваннями, тромбофлебітом, неврозами або недавно перенесли хірургічну операцію на пенісі; 4. Також неприпустимо застосування пристрою при наявності травм на статевому органі.

Якщо не довіряєте масажу, менталістиці і травам, можна використовувати інший ефективний спосіб збільшити член. Наприклад, для цих цілей ви можете використовувати экстрендер. Він являє собою пристрій, який здійснює розтягнення пеніса, в результаті чого відбувається зростання сполучних тканин, і він починає рости. Цей апарат носять безперервно протягом 4-5 годин в день або з перервами надягають двічі в день по 2 години. Кожні 20 хвилин шкарпетки екстендера необхідно збільшувати натяг пеніса на півсантиметра. В результаті регулярного використання представленого пристрою, ви зможете домогтися видимого результату вже через 3 місяці. Але врахуйте, що:

Тому, на питання, чи є спосіб збільшити член, ми відповімо ствердно. Сьогодні існує величезна кількість різних методів стимуляції росту статевого органу, які виявляються дієвими в будь-якому віці. Але врахуйте, що після 30 років на це може знадобитися набагато більше часу, ніж в 20, то результат в будь-якому випадку закріпиться назавжди.

Якщо вас цікавить, яким ще способом можна збільшити член, можна скористатися спеціальними гелями. Одним з таких засобів є Титан Гель, який також отримує кращі відгуки від користувачів. Додатково він вважається лікувальним засобом і відмінною профілактикою проти таких чоловічих проблем, як:

Медикаментозна корекція.

В інших випадках використовувати екстендер можна, дотримуючись обережності при його експлуатації. Пам’ятайте, що ефективним він буде тоді, коли ви будете плавно розподіляти навантаження і не станете робити різких рухів, які можуть травмувати ваш дітородний орган.

Апаратні методи збільшення члена.

1. Статева дисфункція; 2. Безпліддя; 3. Імпотенція.

Його можна використовувати навіть безпосередньо перед статевим органом, щоб доставити жінці задоволення. Для цього просто намажте свій пеніс приблизно за 5 хвилин до статевого акту.

Як збільшити товщину статевого члена.

Ви можете вибрати самостійно, яким способом збільшити свій статевий член і насолоджуватися отриманим ефектом, але пам’ятайте, що в будь-якому випадку консультація фахівця не завадить. А тому, перед тим, як провести вищевказані маніпуляції, краще звернутись до андролога, щоб підібрати найбільш ефективний метод і захистити себе від можливих негативних наслідків в результаті помилки, який може зробити кожен новачок у справі збільшення власного статевого органу.

Сьогодні мікрохірургічні та хірургічні методики з такою метою використовують перенесення тканин з інших частин тіла чоловіка і вживлення їх під шкіру статевого члена. Один з варіантів такої операції — перенесення комплексу підшкірно-жирової тканини з сідничної складки. Таким способом можна збільшити діаметр органу на один, максимум два сантиметри.

Ще одна перевага Титан Гелю є те, що в пошуках, як збільшити член простим способом, ви можете використовувати його разом з іншими засобами (масажем, найкращий екстендерів, травами, ментальним впливом та ін). Наприклад, багато чоловіків вважають за краще його застосовувати під спеціальні насадки для збільшення члена. Таким чином виходить поєднати приємне з корисним – порадувати партнерку новими відчуттями в сексі, а також ефективно збільшити статевий орган, теж отримавши додаткове задоволення.

Тканини хірург поміщає під шкіру пеніса по всій довжині. Виходить своєрідне його обертання. Місця забору шкіри вшиваються так, що вони практично непомітні. Шов накладається внутрішньошкірно. Таким чином, потовщення досягається за рахунок додавання до органу шкіри з іншої частини тіла. Якщо ж пацієнт хоче збільшити товщину пеніса більш, ніж на один сантиметр, хірург використовує інший варіант втручання. Це мікрохірургічне потовщення методом перенесення м’язової тканини. Операція, в порівнянні з попередньою, набагато складніше. Триває вона довго, і відновлювальний період після неї непростий. Але чим складніше завдання, тим важче її досягнення.

Тому, приймаючи рішення про проведення таких операцій, потрібно гарненько подумати, взяти до уваги їх складність, дорожнечу, тривалість відновного періоду. Треба врахувати і ризик можливих ускладнень після втручання. Адже природа не любить подібних вторгнень, та ще й в таку тонку сферу. Часом в результаті подібної корекції пеніса може з’явитися горбистість. Найчастіше ускладнення виникають у вигляді ранової інфекції, кровотечі, тривалого набряку статевого члена. Можливе тимчасове або постійне зниження чутливості головки статевого органу, виникнення болю при ерекції.

Суть роботи екстендера проста. Пеніс витягується завдяки спеціально розробленому механізму. Якщо точно слідувати інструкції, то процедура буде безболісною. Зміни досягаються завдяки природній функції організму збільшувати кількість тих клітин, на які виявляється вплив.

Треба б очистити історію пошуку

Це найдоступніші і безпечні способи досягнення мети.

І найголовніше. У половині випадків чоловіки говорять про те, що результат операції не відповідає їх очікуванням.

Пізніми ускладненнями подібних операцій вважаються вкорочення органу, зміна кута ерекції, нестійкість пеніса під час статевого акту, омертвіння введених тканин (м’язової і підшкірно-жирових ). Часто чоловік скаржиться на розлади ерекції, деформацію пеніса.

Для виконання спеціального вправи обов’язково треба використовувати мастило, щоб не травмувати член. Проводити процедуру слід при неповній ерекції, не допускаючи гострого болю. Треба стиснути лівою рукою підставу пеніса і повільним темпом просуватися вперед, в сторону головки. Коли дійдете до її віночка, візьміть член правою рукою і так само рухайтеся вперед. Тобто руками ви створюєте ефект доїння (відтягування). Треба при цьому сконцентруватися на бажаному результаті.

Однак бажаючі ризикувати їсти. І, незважаючи на попередження хірургів, такі пацієнти вважають, що їх всі ці застереження не торкнуться.

Збільшення товщини пеніса екстендером.

Вправа і масаж.

Цей спосіб більш безпечний. Екстендер — це спеціальне пристосування, що збільшує пеніс. Створений він з урахуванням розробок видатних сексологів, які десятиліттями шукали вирішення вищевказаної проблеми. Спочатку метою створення екстендера було збільшення довжини чоловічої гідності. Але практика показує, що поряд з подовженням збільшується і товщина пеніса. Це відбувається за рахунок накачування тканини м’язів. По суті, збільшення відбувається пропорційно. Неможливо подовжити орган без супутнього збільшення його в діаметрі.

Сподобався матеріал? Будемо вдячні за репости.

Хочете читати все найцікавіше про красу і здоров’я, підпишіться на розсилку!

Масаж — більш проста процедура. Це кругові обертальні рухи від основи до голівки органу. Робити їх потрібно після попереднього змазування органу. Процедура проводиться щодня, систематично. Виконувати її треба два місяці. Рекомендується паралельно приймати біологічно активні добавки для стимуляції обмінних процесів в організмі.

Чи ефективний масаж для збільшення члена?

Масаж для збільшення члена: як робити, ефективність, найпопулярніші техніки, протипоказання.

Серед результатів слід зазначити:

За деякими даними, регулярний масаж для збільшення статевого члена дозволяє скорегувати його розмір на 5-7 см в більшу сторону, а також збільшити обхват на 2-3 см. Але для цього слід щодня практикуватися і досить-таки тривалий час. Перші результати можуть бути помітні вже через місяць при належному завзятості.

Головною перевагою самостійного масажу є те, що чоловікові не доводиться відвідувати спеціалізовані кабінети і оплачувати процедуру. А тому масаж для збільшення члена є однією з найпопулярніших методик.

Щоб розуміти, яким чином масаж впливає на чоловічий член, необхідно знати структуру органу. Виділяють дві основні м’язи, з якими можна працювати: сідничо-печеристих і цибулинна-губчасту. В процесі сексуального збудження до цих тканин надходить кров, за рахунок чого відбувається збільшення статевого органу.

Згідно поширеній думці, масаж для збільшення члена впливає на обсяг його порожнин, до яких прибуває кров, а також стимулює і зміцнює шкірні покриви і нутро органу. Підвищення еластичності тканин, в свою чергу, сприяє тому, що пеніс може збільшуватися в ширину і довжину.

Навіть перед масажем необхідно робити підготовчі процедури, оскільки деякі техніки мають високий рівень інтенсивності, а це може бути травмоопасним для непідготовленого органу.

Особливою методикою по збільшенню статевого члена з давніх часів володіють араби, вже з 6 років в сім’ї батько вчить дитину, як робити масаж для збільшення члена.

поліпшується якість еректильної функції, пеніс стає твердішим; підвищується тривалість статевого акту; приплив крові до члена під час збудження значно збільшується; вирішується проблема передчасної еякуляції; поліпшується контроль над ерекцією.

Важливо досягти повного розслаблення не тільки статевого органу, але і всього тіла. Рекомендується проводити масаж після ранкового і вечірнього душу. В процесі миття необхідно здійснювати легкі погладжування пахової області і мошонки. Перед цим обов’язково треба прогріти руки, не можна починати підготовчий етап холодними руками.

Один з найпростіших способів розігріти пеніс-використовувати рушник, змочений в теплій воді. Його необхідно віджати і обмотати навколо члена, залишити так на 20-30 секунд. Процедуру повторити кілька разів. Потім витерти пах насухо. Приступати до масажу можна через пару хвилин.

Підготовчі процедури перед масажем.

Щоб швидше досягти розслаблення і підготуватися до масажу, можна виконувати спеціальну розминку. Їх існує кілька видів, але нижче представлені найпопулярніші:

В середньому можна додати по 1 см за перші 3 місяці. Але ці значення дуже індивідуальні. Все залежить від правильності виконання масажу і кількості часу, який приділяється цьому на добу. Рекомендована тривалість – 1 година. Також можна комбінувати цю практику з використанням засобів народної медицини або складів на натуральній основі.

Популярні різновиди масажу.

Розтирання. Пеніс м’яко стиснути між долонями і заходиться їм з боку в бік. При цьому потрібно орієнтуватися на власні відчуття – не повинно виникати поколювання чи біль. Розслаблення. Член змастити лубрикантом, а потім робити погладжування великими пальцями рук по бічних осях органу. Напрямок — від основи до головки. Тривалість такого розслаблення повинна становити до 3 хвилин. Тряска. Потрібно робити тазом легкі рухи-помахи з боку в бік. Вважається, що така вправа добре розслабляє область малого тазу і позитивно позначається на нервовій системі.

Виконуючи будь-яке з описаних вправ, потрібно дотримуватися таких рекомендацій:

Мокрий. Виконують безпосередньо під душем, під струменем теплої води. Після легкої розминки або розігріву треба намотати на статевий орган рушник (можна використовувати і губку для миття) і підставити його під воду. З мастилом. Після розігріву необхідно налити в долоню будь змазує засіб, будь то лубрикант або масло для тіла. Розтерти і взяти член біля основи хватом «кільце». Потім потрібно злегка стиснути хват, зробити рухи рукою у напрямку до голівки і відпустити. Повторити 100 разів. Якщо виникає відчуття швидкої еякуляції, необхідно зупинитися і почекати. Сухий. Зробити хват кулаком на розслаблений пеніс, трохи стиснути орган. Далі руху здійснюють, як і в попередньому варіанті. Рекомендується робити джелкінг вранці, коли в організмі збільшується рівень тестостерону.

Така техніка масажу для збільшення члена сприяє сильному припливу крові до пеніса, що і гарантує хороший результат. Принцип процедури джелкінга нагадує доїння. Перший ефект проявляється через 2-3 місяці після початку виконання. Головне тут – самодисципліна і регулярність.

Необхідно знати, як робити масаж для збільшення члена правильно, щоб домогтися максимального результату.

Існує кілька різновидів цієї техніки:

Всі, хто пробував методику на собі і досяг результатів, рекомендують поєднувати такий масаж зі спеціалізованими кремами або мазями. Основним принципом їх дії є розігрівання, посилення струму крові до органів малого тазу, а тому вони незамінні в процесі самостійного проведення масажу. Розрізняють кілька різновидів джелкінга:

Улі-Джелкінг.

Щоб виконати цю техніку масажу, потрібно досягти 100% ерегованого стану статевого органу. Необхідно взяти член якомога ближче до основи хватом «кільце» і сильно стиснути його. Затриматися в такому положенні треба на 30-40 секунд і відпустити. Повторити 5 разів. Вважається, що улі – відмінний масаж для збільшення товщини члена.

Інші техніки самостійного масажу.

Рухи повинні бути безперервними. Слід зупинитися, якщо відчувається швидке настання еякуляції. Щоденний масаж є обов’язковою умовою для досягнення результатів. Захоплення при самомасажі повинен бути досить сильним, щоб кров затримувалася в органі. Але занадто сильне здавлювання може привести до появи гематом. Під час джелкінга пеніс потрібно направляти і вгору, і вниз. Це дозволяє опрацьовувати різні структурні тканини органу.

Існує ще кілька популярних технік для роботи над розмірами пеніса. Деякі з них відрізняються високою інтенсивністю рухів, тому їх слід виконувати з обережністю або зовсім відмовитися, якщо вони доставляють біль:

Техніка I. Масаж для збільшення статевого члена таким способом можна виконувати стоячи або сидячи. Орган повинен бути повністю розслаблений. Однією рукою слід захопити і стиснути головку досить сильно, але при цьому потрібно стежити, щоб кров до неї надходила. Фалос відтягують вперед до виникнення неприємних відчуттів. У такому положенні його потрібно затримати на 1 хвилину, потім відтягнути ще трохи і потримати так 4 хвилини. Потім роблять 30 кругових рухів органом. Повторити вправу потрібно в різних напрямках. Між підходами треба розминати член легкими масажними рухами. Перші результати з’являються через 14 днів. Техніка II. Статевий орган повинен бути в повністю розслабленому стані. Стиснути в кулаці стовбур і головку і відтягнути прямо. При цьому має з’явитися відчуття розтягування. Затриматися в такому положенні на півхвилини або хвилину. Зробити коротку перерву, повторити 4-5 разів. Техніка III:»Дао». Такий масаж для збільшення члена потрібно робити не довше 10 хвилин в день, рухи повинні бути дуже повільними. Пеніс охоплюють пальцями біля основи і поступово переміщаються до голівки, підганяючи кров. Затриматися на 10 секунд. Підстава при цьому має стискатися до відчуття перенапруги.

Процес додавання довжини і обсягу досить тривалий, результати помітні не скоро, а як тільки робота припиняється, член швидко повертається до колишніх розмірів.

Незважаючи на те, що масаж є відносно безпечним методом стимуляції росту чоловічого статевого органу, навіть така процедура має ряд протипоказань. Перш за все, необхідно точно знати стан свого здоров’я. Слід звернутися до лікаря і пройти повне медичне обстеження, щоб знати, що в організмі, а зокрема – в сечостатевій системі, немає ніяких прихованих патологічних процесів. Також з лікарем слід проконсультуватися щодо того, який саме вид впливу допоможе в даному випадку.

Якщо у чоловіка присутні протипоказання, потрібно спочатку звернутися в лікарню і усунути їх, а тільки потім дозволяється проводити масаж.

Протипоказання до виконання масажу пеніса.

Щоб уникнути травмування в процесі масажу, необхідно детально вивчити вибрані техніки. При наявності питань слід звернутися до фахівця, оскільки відеоматеріалів в інтернеті не завжди можна довіряти.

Техніка безпеки.

Протипоказання до проведення масажу наступні:

Подвійний Улі. Ерегований фалос стискають в два кільця: одне біля основи, друге під голівкою. Слід виконувати одночасні стискання і розтискання протягом 50-60 секунд. Тривалість залежить від ступеня підготовки. Зворотний улі-джелкінг. Положення рук, як і в попередньому пункті. Верхнє кільце необхідно протягувати до підстави ерегированного члена, добре стискаючи його при цьому. Щоб масаж був повноцінним, необхідно зробити 30 повторень.

Вправи для збільшення товщини статевого члена.

Щоб не травмувати настільки ніжний орган, необхідно дотримуватися техніки безпеки, яка складається з наступних пунктів:

Збільшити статевий орган в величину і товщину є потаємним бажанням багатьох чоловіків. Причинами виникнення подібного прагнення може стати не тільки сексуальну перевагу, а й інші фактори:

Зміст 1. Навіщо потрібно збільшувати статевий орган 2. Що впливає на зростання статевого члена 3. Сучасні способи збільшення члена 4. Переваги і характеристика вправ 5. Комплекс вправ для збільшення органу.

Навіщо потрібно збільшувати статевий орган.

захворювання прямої кишки; виявлений простатит, цистит або уретрит у стадії загострення; загострені інфекційні хвороби сечостатевої системи; травми геніталій або паховій області; пошкодження шкірного покриву пеніса (ранки, виразки та ін.).

Перед тим як робити масаж для збільшення члена, обов’язково потрібно провести підготовчі процедури: розпарити шкіру, розслабити м’язи всього тіла. В процесі важливо стежити за диханням, не перенапружувати м’язи спини. Не можна приступати до інтенсивних технік масажу відразу після підготовки. Інтенсивність слід нарощувати поступово, як і при заняттях спортом.

додати статевого члена правильну анатомічну форму; підсилити сексуальну витривалість і стимулювати лібідо; домогтися стійкої і тривалої ерекції; збільшити тривалість сексуального акту і домогтися тривалого оргазму; насолоджуватися повноцінним сексуальним життям; забути про вікові зміни і проблеми з потенцією; скоротити час між сексом до мінімуму.

Проблема з статевим членом може стосуватися багатьох представників сильної половини людства. Перевтома, нестача сну і неправильне харчування, часта зміна партнерів, розвиток хвороб і інфекцій може позначитися не тільки на працездатності статевого органу, але і привести до сповільненого росту. В результаті розвиток статевого органу істотно сповільнюється, а в деяких випадках і зовсім зупиняється, що призводить до порушення статевої функції і проблем сексуального характеру. Для того щоб збільшити статевий орган існує безліч ефективних способів. Для цієї мети завжди можна придбати ефективні креми і засоби подібно Титан Гель, однак, не факт, що з їх допомогою ви зможете досягти видимого ефекту, до того ж завжди існує ризик побічних дій. Оптимальним і повністю безпечним способом є вправи для збільшення товщини статевого члена , який поряд з своєю абсолютною нешкідливістю, можуть принести помітний і довговічний результат.

Що впливає на зростання статевого члена.

Незважаючи на характер бажання, чи то бажання стати сексуальним гігантом або просто підтримувати своє чоловіче здоров’я, перед тим як приступити до дій, найкраще пройти консультацію у лікаря, адже використання невідповідних методів і сильнодіючих препаратів може зашкодити роботі статевого органу і стати причиною розвитку серйозних патологій і відхилень.

В даний час існує величезна кількість методів, які допомагають прискорити ріст статевого органу і досягти видимих результатів за досить короткий термін. Всі способи можна розділити на три категорії: прості, домашні і радикальні. До першої категорії варто віднести використання різних лікарських і стимулюючих препаратів, мазей, кремів і таблеток з різним дією. До найбільш яскравих прикладів можна віднести популярний Titan Gel для чоловіків з тривалим і швидким ефектом. Основне завдання зазначених коштів полягає в прискоренню вироблення тестостерону, зміцненню стінок і тканин статевого органу, надання їм еластичності. У цю ж категорію відноситься використання різних помп, тренажерів і пристроїв для збільшення фактичного зростання члена.

Правильне харчування з додаванням максимально корисних інгредієнтів і продуктів для роботи статевого органу, а також комбінування інших ефективних методів може дати позитивні результати і допомогти досить швидко відновити здоровий ріст статевого органу.

Покращуємо гідність.

Перед тим, як приступити до активних заходів, необхідно знати важливі аспекти і звички, які мають безпосередній вплив на зростання довжини і товщини члена і, які також можуть перешкодити вам досягти бажаного результату. Серед таких факторів впливу можна виділити:

До радикальних методів збільшення розміру статевого члена відносяться імплантати і операційне втручання, які, незважаючи на доступність, швидкість і ефект, Який залишиться на все життя, можуть завдати серйозної шкоди чоловічому здоров’ю. Результатом такого втручання може стати імпотенція, інфекційне зараження, безплідність та інші. Найбільш безпечними і досить дієвими є домашні способи збільшення, серед яких особливою увагою користуються комплексны вправ і масаж.

Сучасні способи збільшення члена.

Комплекс вправ для збільшення органу.

Переваги і характеристика вправ.

Комплекс вправ «доїння»

В даний час існує величезна безліч різних вправ для збільшення зростання і розтяжки члена. Більшість їх них відрізняється простотою і легкістю виконання, не вимагаючи особливих зусиль, інші – передбачають використання допоміжних деталей, крему для мастила і т. д.

Наведемо найбільш популярні вправи для збільшення довжини і товщини статевого органу в домашніх умовах:

Опис: у сидячому положенні, розслабитися, узяти статевий орган за головку, повільно відкладаючи в сторону від себе протягом 5-7 секунд, розслабити, а потім потягнути в праву сторону, розслабити, потягнути в ліву сторону, все з інтервалом в 5-6 секунд, затримавшись в положенні витягування.

Вправи і спеціально розроблений масаж статевого члена можуть дозволити розтягнути тканини і тим самим збільшити орган в розмірах. Як правило, подібні комплекси вправ прості у виконанні і не займають багато часу, тому легкістю можуть виконуватися в домашніх умовах. Використання подібних технік в щоденному житті допоможе надати статевого органу потрібної, правильної форми, пружність і рухливість. Іншим характерним перевагою такого способу є повна безпека, чого неможливо гарантувати при прийомі допоміжних таблеток та інших коштів. Існує багато варіацій спеціально розроблених комплексів, щоденне виконання яких дозволить посилити кровоприток до статевого члена, зробити тканини еластичніше, сильніше, міцніше. Таким чином всі комплекси вправ можна умовно розділити на розтягують і зміцнюють. Простота, легкість виконання і всього пару хвилин в день роблять цей спосіб збільшення статевого члена універсальним, до того ж з допомогою спеціально розробленого комплексу можна помітно зміцнити стінки суглобів, а також захистити від розвитку спотворень, захворювань та іншого роду дефектів.

Опис: для виконання стимулюючого масажу потрібно використовувати жирний крем для змащування, необхідно домогтися легкої ерекції статевий орган взяти пальцями, розташувавши їх у підстави, почати легкий рух вперед-назад, при цьому зафіксувати пальці на підставі і на голівці, що сприятиме припливу крові і розтяжці тканин.

Масаж для стимулювання росту.

Вправа на витягування.

Опис: розтягування в положенні сидячи, розслабитися, для виконання вправи необхідно домогтися легкої ерекції, потім статевий орган легким рухом необхідно відтягнути під сідниці, присівши на млості зверху, вправа допоможе збільшити внутрішній тиск каверзного тіла, що буде сприяти збільшенню в розмірах.

куріння – нікотин допомагає впоратися з нервами і депресією, але в той же час негативно позначається на працездатності і активності статевого органу, притуплює лібідо, знижує вироблення тестостерону, а також швидкість збудливості і тривалість ерекції; харчування – неправильне харчування, часте переїдання, мала кількість корисних мінералів і вітамінів призводить до нестачі життєво важливих речовин для роботи статевої системи, в результаті, вироблення чоловічого гормону знижується, природний ріст статевого органу уповільнює або зупиняється, порушується кровопостачання, спостерігається проблема з ерекцією; захворювання – доведено, що при хворобах імунного характеру, ендокринної, сечовий і нервової системи, функції статевого члена порушуються, що позначається не тільки на уповільненому зростанні, але і на сексуальні можливості, здатності до зачаття і якості сперми і можуть призвести до розвитку серйозних захворювань у майбутньому.

Опис: взяти невелике за розмірами махровий рушник, змочити його в гарячій воді, віджати зайву рідину, обернути рушником пеніс по всій довжині, залишивши головку відкритою, прогріти статевий орган протягом 7-10 хвилин, зняти рушник, витерши орган до суха.

Вправа на розтягування.

Вправа з рушником.

Масаж для збільшення члена – техніка виконання.

Опис: проводиться при неповній ерекції, щоб не травмувати поверхню і внутрішні капіляри, взяти статевий орган пальцями, вказівний і великий розташувати з’єднуються в кільці, охоплюючи верхню частину органу, виконується повільний рух на витягування, при якому пальці доходять до самого краю головки, потім рука змінюється і вправа повторюється знову.

За яким принципом діє?

Вправи для збільшення головки.

Багато чоловіків замислюються про те, яким чином можна збільшити статевий член. Є ефективна методика, яка не зажадає матеріальних витрат і багато часу-масаж для збільшення члена. Це простий і ефективний спосіб, завдяки якому в короткі терміни можна домогтися відмінних результатів.

Якщо робити спеціальний масаж, можна домогтися того, що порожнини збільшаться в обсягах, стануть ширше. Тканини розтягнуться, стануть більш еластичними – за рахунок цього член стане товщі і довше.

Пеніс має два м’язи-сіднично-печеристу, а також цибулинно-губчасту. Усередині них є велика кількість порожнин. Якщо чоловік відчуває сексуальне збудження – ці тіла наповнюються кров’ю, за рахунок чого статевий орган стає твердим і збільшується в розмірах.

Опис: для того, щоб зміцнити і збільшити кінчик статевого органу необхідно виконувати мінімум 1-2 рази в день наступне вправу, вихідне положення сидячи, ноги на ширині плечей, перед виконанням необхідно домогтися 80% ерекції, потім обхопити підставу члена, потягнути вгору до голівці органу, зробити 30-50 кругових рухів вправо, потім змінити руку і повторити вправу з рухом в ліву сторону, розслабити м’язи, для виконання вправи використання спеціального крему або мастила не потрібно.

Підготовка.

Член виріс на + 3,5 см. реальний спосіб!

Якщо немає часу приймати водні процедури, в такому випадку можна вчинити наступним чином. Змочити рушник теплою водою. Після цього обмотати його навколо члена, потримати приблизно хвилину. Як тільки тепло почне йти – повторити процедуру ще раз. По закінченню потрібно почекати 2 хвилини, і тоді вже можна приступати до інших маніпуляцій.

Перші 7 днів вправу необхідно виконувати протягом 10 хвилин – цього буде достатньо . Кожну наступну тиждень час процедури потрібно збільшувати на 5 хвилин.

Перед тим, як робити масаж члена, необхідно обов’язково підготувати статевий орган до майбутніх маніпуляцій – в іншому випадку можна нашкодити собі.

Якщо ви хочете домогтися максимально швидких результатів, фахівці рекомендують проводити спеціальну розминку. Розглянемо найпопулярніші варіанти:

Важливо: виконувати масаж слід тільки теплими руками. Перед тим, як здійснювати масаж статевого члена, орган також потрібно розігріти.

Для швидкого збільшення члена наші читачі радять Крем «Stand-Up Gel». Це натуральний засіб, який допомагає збільшити член на 3,5 см всього за 2 тижні! До складу «Stand-Up Гелю» входять тільки натуральні компоненти, що володіють максимальною ефективністю. Завдяки своєму складу, препарат абсолютно безпечний, не має протипоказань і побічних ефектів.

Види масажів пеніса.

Як правильно робити масаж члена для того, щоб він збільшився в розмірах, став більше і твердіше? Ми готові розповісти про основні техніках, які дозволять домогтися відмінних результатів (при регулярному їх виконанні).

Рекомендуємо до прочитання:

Важливий момент: коли ви виконуєте вправу, потрібно стежити за тим, щоб статевий орган знаходився збудженому стані, але при цьому не наступала ерекція. Якщо все ж вона настала – вправу потрібно перервати на деякий час.

Існує кілька різновидів джелкінга, розглянемо їх:

Виконуємо розминку, або доводимо статевий орган до ерекції. Наносимо лубрикант по всій довжині органу. Пеніс потрібно обхопити у підстави (для цього використовуємо великі і вказівні пальці), після чого сильно, але акуратно потягнути на себе. Далі потрібно змінити руку і повторити пункт 3.

В першу чергу потрібно розслабитися. Для цього можна прийняти теплий душ або ванну з додаванням спеціальних масел. Починати треба з легких погладжувань паху, яєчок, потім плавно переходити до пеніса. Завдяки таким діям тканини стануть м’якше, а кров буде приливати інтенсивніше.

Релакс . Орган змащується лубрикантом, після чого потрібно здійснити погладжують руху пеніса великими пальцями рук — з боків органу. Направляти руху потрібно від основи, і до кінця головки. Процедуру виконувати приблизно 3-5 хвилин. Розтирання. Також має на увазі масаж члена руками-необхідно обхопити орган долонями і злегка покатувати з боку в бік. При цьому не потрібно занадто старатися-орієнтуватися необхідно виключно на свої відчуття, хворобливості виникати не повинно. Тряска. При даній вправі пенісом необхідно змахувати по сторонах. Це, до речі, прекрасний спосіб усунути нервову напругу.

Метод Джелкінга.

Як зробити масаж члена, використовуючи дану методику? У перекладі джелкінг – означає «доїння». За рахунок певних маніпуляцій приплив крові до статевого органу посилюється, активуючи приріст тканин. Результати можна буде побачити вже через 2-3 місяці.

Мокрий. Перед тим, як починати вправу, треба добре розім’яти і розігріти орган (всі методики описані вище). Далі потрібно на сухий член нанести лубрикант (або розігріваючий крем – так буде ще ефективніше). З’єднуємо великий і вказівний палець, утворюючи кільце. Обхоплюємо підставу пеніса, починаємо ковзаючі рухи до заснування органу. Як вже було сказано вище, техніка нагадує доїння. Можливо поява ерекції – процедура припиняється до тих пір, поки орган не прийде в збуджений стан. Сухий. Пальці знаходяться в тому ж положенні, але тепер обхват потрібно виконати всією долонею. Руху починати від основи головки, там же рука змінює хватку і поступово веде вниз.

Масаж члена руками можна виконувати і технікою, яка називається подвійний Улі. При цьому одну руку треба тримати біля основи члена, а іншу – навколо головки. Далі потрібно здійснювати стискання-розтискання, час захоплення — не більше 50 секунд.

Техніка Улі.

Масаж для збільшення члена має на увазі вплив безпосередньо на головку статевого органу. З’єднуємо великий і вказівний пальці, утворюючи кільце, обхоплюємо її. Рухи необхідно виконувати повільно. Основна мета методики-пригнати кров до голівки статевого органу, після цього руку на ній потрібно затримати на 10 секунд.

За допомогою даної методики можна збільшити товщину органу. Методика полягає в наступному: потрібно член обхопити долонею, після чого стиснути (не занадто сильно, дискомфорту бути не повинно) на 40 секунд. Виконувати потрібно в стані збудження, кількість повторів – 5 разів.

Масаж яєчок для підвищення потенції.

Сподіваємося, дана публікація допомогла вам зрозуміти, як правильно робити масаж члена для того, щоб швидко досягти видимих результатів. Якщо розраховуєте на довготривалий ефект – вправи потрібно виконувати кожен день, на протязі тривалого часу.

Загальні відомості.

Є ще один варіант масажу. Початкове положення-одна рука все так само охоплює пеніс біля основи, друга знаходиться на голівці члена. Легко стиснути головку, і без зусиль простягати до самої основи. При цьому виді масування статевий орган повинен знаходитися в стані ерекції.

погана якість сперми, безпліддя; недостатня ерекція або її відсутність на тлі задовільного стану здоров’я; занадто швидка еякуляція; схильність до інфекційних захворювань сечостатевої системи; зниження статевої активності.

Ці вправи краще всього виконувати вранці – саме в цей момент у людини в крові знаходиться найбільша кількість тестостерону, а значить, і ефективність буде в рази вище.

Як правильно робити чоловікові масаж яєчок.

Масаж яєчок-унікальна техніка, що прийшла до нас з Піднебесної, є простим у виконанні і доступним засобом для поліпшення потенції. Крім терапевтичного ефекту, мануальний вплив на тестікули здатне доставити партнеру ні з чим не порівнянне задоволення.

Регулярний масаж яєчок для підвищення потенції проводиться з метою запобігання застійних явищ в мошонці. Процедура показана чоловікам при наявності симптомів, що вказують на недостатній кровообіг в органах малого таза:

Східні методики профілактики і лікування еректильної дисфункції набули широкого поширення в сучасному суспільстві.

Вже після кількох сеансів домашнього масажу яєчок для підвищення потенції, чоловіки відзначають появу впевненості в ліжку, збільшення тривалості статевих актів і більш яскраві відчуття в момент кульмінації.

Поширеною причиною зниження потенції є низький рівень тестостерону. Правильний масаж чоловічих яєць стимулює вироблення статевих гормонів.

Важливо знати! Масаж пеніса і яєчок відіграє важливу роль в ранньому діагностуванні онкологічних і доброякісних новоутворень.

Ретельна пальпація статевих органів під час процедури дозволяє визначити навіть незначні пухлини.

Позитивний ефект від процедури досягається за рахунок поліпшення капілярного кровопостачання. Приплив крові до органів малого таза нормалізує сперматогенез, попереджає розвиток запальних процесів.

Статеві залози починають виробляти більшу кількість насінної рідини, підвищується життєздатність і концентрація сперматозоїдів.

Застійні явища і неправильне функціонування чоловічих статевих залоз може з’явитися внаслідок сидячого способу життя, неправильного харчування, зловживання алкоголем, куріння. При наявності факторів, що призводять до імпотенції, рекомендується масажувати тестикули в профілактичних цілях.

Ефективність процедури.

Проста і ефективна методика. Підходить для самомасажу або може використовуватися в якості сексуальної прелюдії.

Для освоєння простих технік мануальної стимуляції чоловічих статевих органів не потрібно спеціальних навичок і значних тимчасових витрат. Проводити маніпуляції можна самостійно або із залученням партнерки.

Ефективність лікування чоловічого безпліддя із застосуванням масування мошонки обумовлена посиленням мікроциркуляції кровотоку в паховій області.

Сімейним парам, практикуючим масаж яєчок для чоловіків, регулярні процедури допомагають не тільки уникнути проблем з зачаттям, але і істотно урізноманітнити інтимне життя.

Корисне відео: про масаж яєчок.

Універсальна техніка.

Техніки масажу яєчок і мошонки.

Техніка самомасажу.

При виникненні болю в паховій області, краще перервати масаж яєчок, і продовжувати лікування лише після схвалення лікаря.

Обхопити мошонку біля основи, склавши пальці таким чином, щоб вийшло кільце. Акуратними рухами рухати пальцями, спускаючись від основи вниз. Злегка відтягувати шкіру мошонки, попередньо обхопивши її великими пальцями. Діяти слід обережно, не завдаючи дискомфорту. Якщо техніка виконується відповідно до вказівок, чоловік відчує сексуальне збудження вже на етапі відтягування шкіри. Зафіксувати мошонку між долонями і плавно переходити до обертальним рухам. Завершити процедуру легкими погладжуваннями зверху вниз.

Притримуючи статевий член однією рукою, відвівши Його в сторону, обхопити підставу мошонки пальцями вільної руки, злегка відтягувати шкірний мішечок, акуратно розминаючи яйця. Для стимуляції кровообігу, легкими постукуваннями подушечок пальців пройтися по поверхні мошонки від основи вниз. Розминати кожну тестикулу по черзі, контролюючи інтенсивність натиску. Не можна обертати яєчка всередині мошонки, подібні дії приведуть до перекручування насіннєвих канатиків.

Самостійно масажувати яєчка рекомендується щодня після прийняття розслаблюючій ванни. Після підготовчих заходів можна приступати безпосередньо до масажу яєчок:

Техніка складається з набору нескладних маніпуляцій:

Загальні рекомендації, протипоказання.

Незалежно від обраної техніки, масаж чоловічих яєчок повинен проводитися відповідно до загальних правил:

Збільшувати ступінь натискання і інтенсивність розминань потрібно поступово з кожним наступним сеансом і тільки, якщо маніпуляції не викликають хворобливих відчуттів.

Важливо уважно стежити за реакцією чоловіка. Якщо маніпуляції з мошонкою викликають у партнера неприємні відчуття, варто знизити інтенсивність масажу або зовсім припинити процедуру.

Починати слід з легких погладжувань мошонки, направляючи руху пальців зверху вниз одночасно зі стимуляцією пеніса. Збудження чоловіки посилюється, коли жінка масажує яєчка і пестить ротом головку статевого члена, допомагаючи собі мовою. Масаж мошонки триває ніжними круговими рухами долоні і акуратним відтягуванням шкіри органу донизу.

Існують більш складні техніки: японська, даоська, тайська. Кожна методика має свої характерні особливості і переваги, але для поліпшення потенції в домашніх умовах досить керуватися загальними принципами масажу чоловічих геніталій.

На підготовчому етапі необхідно злегка розпарити мошонку. Для цього підійде гаряча ванна, душ або махровий рушник, просочений гарячою водою. Перед тим, як почати масажувати яєчка, слід гарненько розігріти долоні. Всі маніпуляції виробляються чистими теплими руками. Не варто перевищувати рекомендований час мануального впливу. На кожну тестикулу відводитися приблизно по 2 хвилини. Загальна тривалість маніпуляцій становить 5-6 хвилин. Для досягнення стійкого результату процедура проводиться регулярно в один і той же час. Згідно відгуками чоловіків, вечірній масаж комфортніше переноситься, ніж ранковий. При здійсненні будь-яких масажних технік потрібно уникати різких рухів і надмірного натиску. Недотримання запобіжних заходів може призвести до небажаних травм і перекрученню сім’яних канатиків. Масаж сприяє зміцненню довірчих стосунків у подружніх парах, але якщо партнерка масажує геніталії чоловіка, їй варто уважно прислухатися до його відчуттів і діяти делікатно. Відчуття тяжкості в мошонці, незначне набухання і опущення яєчок після сеансу – показники ефективності лікування. Помірні ознаки дискомфорту під час перших сеансів є нормою. При виникненні різких болів необхідна кваліфікована медична допомога.

Корисне відео: даоський масаж яєчок.

Масаж за допомогою партнерки.

Набагато приємніше, коли лікувальні заходи по відновленню потенції є невід’ємною частиною попередніх ласк. Еротичний масаж члена і яєчок пробуджує бажання обох партнерів, і моменти інтимної близькості наповнюються новими яскравими враженнями.

Щоденний масаж доцільно проводити при лікуванні статевої дисфункції.

В якості профілактичного заходу досить 2-3 сеансів на тиждень.

інфекційні захворювання органів малого тазу у стадії загострення; геморой; запалення простати; гострий цистит; онкологічні захворювання геніталій; варикоцеле 2, 3 ступеня.

Незважаючи на високі показники ефективності, методика має ряд протипоказань, які слід враховувати перед початком терапії:

Масаж яєчок і простати для підвищення потенції у чоловіків: ефективність і техніка виконання.

Пам’ятайте! Хороших результатів вийде домогтися, чітко дотримуючись інструкцій, якщо хаотично «м’яти яйця», можна завдати шкоди здоров’ю.

Масаж, що впливає на точки, що відповідають за потенцію, спрямований на стимулювання кровообігу в статевих органах, він покращує ерекцію, збільшує пеніс у розмірах.

Корисне відео: даоський масаж члена і яєчок. Підвищення потенції і ерекції !

Навіть при відсутності видимих протипоказань, необхідно попередньо проконсультуватися з лікарем. Фахівець підбере оптимальний варіант лікування і дасть рекомендації щодо техніки виконання масажу.

Як впливає масаж на чоловіче лібідо?

При виникненні проблем з потенцією деякі чоловіки вважають за краще вирішити її вживанням препаратів швидкої дії для стимуляції ерекції.

Ефективність масажних процедур для збільшення статевого потягу.

Такий спосіб підходить молодим чоловікам, оскільки пеніс у них еластичний, ризик отримати травму при маніпуляціях мінімальний, швидкість відновлення клітин досить швидка.

Спеціальний масаж, здійснюваний у паховій зоні, нормалізує процеси кровообігу в статевому члені, а це дозволить йому ефективніше функціонувати.

Всі різновиди масажу, спрямовані на підвищення потенції, благотворно позначаються не тільки на інтимній сфері чоловіка, а в цілому на загальному самопочутті. Завдяки активізації імунітету і розслаблюючій дії зміцнюється нервова система. Все це позитивно впливає на чоловіче лібідо.

Перед процедурою пацієнт повинен зробити очисну клізму, прийняти душ. Лікар ретельно миє руки, надягає рукавички, на вказівний палець завдає вазелін. Чоловік укладається на кушетку, згинає ноги в колінах.

Лікар при введенні пальця в анальний отвір намацує залозу. Легкими рухами він погладжує орган в одному напрямку, а в кінці процедури злегка натискає по центральній борозні.

Як правильно робити масаж простати для підвищення потенції у чоловіків?

Регулярне проведення процедури допоможе збільшити розмір органу, причому без хірургічного втручання.

В результаті маніпуляцій усуваються застійні явища в простаті, поліпшується прохідність проток, посилюється кровообіг, нормалізується тонус органу, а також препарати для підвищення потенції швидше впроваджуються в його тканини. Це призводить до нормалізації еректильної функції пацієнта.

Ректальний масаж простати.

Простатит боїться цього засобу, як вогню!

В результаті маніпуляцій виділяється невелика кількість простатичного соку. Триває сеанс близько п’яти хвилин. Якщо немає протипоказань до масажу, больові відчуття повинні бути відсутніми.

Масаж делікатного органу бажано довірити фахівцеві, оскільки неправильні дії можуть пошкодити його, що позначиться на його функціональних можливостях. Процедура має протипоказання, які виявляються в ході діагностики захворювання.

Правильна техніка масування яєчок і пеніса для підняття потенції.

В якості тимчасового заходу цей метод спрацює, але кардинального впливу на статеву сферу не зробить. Комплексний підхід в лікуванні чоловічого безсилля включає в себе не тільки прийом ліків, але і апаратні процедури, спеціальні вправи.

При регулярному проведенні маніпуляцій збільшиться кількість сперми, її якість, що важливо при чоловічому безплідді. Процедура забезпечить приплив крові до органів і поліпшить ерекцію.

Потрібно всього лише застосовувати.

Яєчка – важливий орган репродуктивної системи чоловіка. Масаж дозволить поліпшити їх роботу, спрямовану на виробництво гормону тестостерону.

Техніка масажних рухів для яєчок полягає в наступному:

мошонка чоловіка повинна бути розслабленою. Її необхідно злегка помасажувати теплими руками, трохи відтягнути вниз; масажні рухи виконуються органу за допомогою великих пальців рук. Важливо стежити за силою натискання, щоб не виникло больових відчуттів; далі можна здійснити постукування по яєчкам пальцями.

Щоб правильно знайти області впливу, необхідно:

Негативний вплив і протипоказання.

Оцінити правильність техніки масажу дозволять наступні критерії:

Для підняття потенції жінка може зробити чоловікові масаж статевого члена. Для цього він лягає на живіт, а вона починає погладжувати спину, починаючи від шиї, опускаючись до попереку. Потім партнер перевертається на спину.

Здійснювати маніпуляції можна щодня, перед сном. Саме вночі яєчка виробляють тестостерон. Найголовніше правило при проведенні процедури-дотримання делікатності та обережності.

Жінка масажують живіт, внутрішню сторону стегон, не торкаючись до пеніса, щоб не викликати швидкого збудження у чоловіка. Завершується процедура масажуванням статевого члена. Найчастіше чоловік відчуває сильний приплив бажання і результатом маніпуляцій стає сексуальний контакт.

Масажування активних точок для поліпшення лібідо.

обхопити пальцями лівої руки зап’ясті правої. Місце сплетення пересувається на 1,5 сантиметра вгору; далі долоні кладуть на талію, пальці повинні бути спрямовані на спині; між куприком і попереком розташовується точка для натискання. Здійснюють маніпуляцію три секунди. Кількість рухів – 10.

Як ще можна продовжити ерекцію під час статевого акту?

Після 40 років у переважної більшості чоловіків починаються проблеми з передміхурової залозою. Простатит не просто так найпоширеніша чоловіча проблема. Здавалося б, чоловік в самому розквіті сил, і повинен радіти життю і отримувати максимальну насолоду від сексу, але простатит все змінює! Найпростіший, недорогий і ефективний спосіб позбутися від простатиту.

Протипоказані будь-які техніки масажу при:

яєчка тверднуть, наливаються кров’ю, опускаються нижче звичного положення; больові відчуття відсутні. Їх наявність сигналізує про застійні явища в органі.

гострому циститі; пошкодженнях в зоні геніталій; загостренні геморою, проктиті; інфекційних недугах; новоутвореннях в черевній порожнині і статевих органах.

Масаж в поперековій зоні підвищує кровообіг в органах малого таза. Точковий масаж сприяє підвищенню потенції.

Під час сексуального контакту чоловік може зробити наступні дії:

Ворог потенції-сигарета, що містить величезну кількість шкідливих смол. Нікотин знижує здатність статевих органів наповнюватися кров’ю, що вкрай важливо для нормальної ерекції.

Чоловікові важливо стежити за вагою, щоб не допустити зайвого навантаження на серцево-судинну систему.

Профілактика імпотенції.

Тривале і неправильне виконання маніпуляцій зі статевими органами може привести до порушень вироблення сперми, травм, оскільки шкіра в таких місцях дуже ніжна.

припинити фрикційні рухи перед еякуляцією на кілька секунд. Паузу можна витримати до двох хвилин; вибрати слід позицію з мінімальною стимуляцією пеніса. Якщо жінка знаходиться зверху, вона буде контролювати ситуацію; зміна темпу рухів. Це дозволить відстрочити сім’явиверження.

Різновидів масажу для підвищення потенції існує багато. Це маніпуляції з пенісом, яєчками, передміхуровою залозою. Виконувати їх слід тільки після консультації лікаря.

Відео по темі.

Чоловік не повинен зловживати алкоголем. Йому необхідно збалансувати раціон харчування. Важливо стежити за артеріальним тиском, висипатися, більше перебувати на свіжому повітрі, займатися фізкультурою, уникати стресових ситуацій.

Про активні точки для посилення потенції і збільшення тестостерону в відео:

Усуває причини порушення кровообігу М’яко знімає запалення протягом 10 хвилин після прийому.

Масаж в зоні малого тазу, точкове натискання на певні ділянки тіла сприяють припливу крові до статевих органів, а це є головною умовою для забезпечення нормальної ерекції.

При проведенні процедур слід дотримуватися обережності, уникати сильного натиску. Масаж-додатковий спосіб лікування проблем з потенцією, його при необхідності використовують в комплексі з іншими терапевтичними методами.

Масаж яєчок-користь і шкода для чоловіків, вплив на потенцію.

Популярний спосіб боротьби з імпотенцією – прийом лікарських препаратів. Проте, ще в давнину на Сході були придумані тактильні техніки, що дозволяють чоловікові досягти збудження без застосування медикаментів. Найбільш відомий масаж яєчок – спосіб, що допомагає підвищити сексуальний потяг і надає профілактичну дію на статеву сферу. Правильне виконання маніпуляцій сприяє активізації процесів, необхідних для підтримки чоловічого здоров’я.

Труднощі з еякуляцією; Нестабільна ерекція при акті близькості; Незадовільні показники спермограми; Схильність до розвитку запальних урологічних захворювань.

Масажна процедура рекомендована для досягнення наступних результатів:

Медики радять проводити масажні сеанси з ранку, коли процеси статевої системи знаходяться на піку активності. Однак, з точки зору сексопатологів, для поліпшення еректильної функції маніпуляції слід виконувати перед сном, щоб підвищити синтез тестостерону, вироблення якого відбувається в нічний час.

Якщо виникла необхідність підвищити потенцію терміново, можна за тридцять хвилин до статевого акту прийняти препарат Фужуньбао Супер. У його складі натуральні трави: японська айва, корінь женьшеню, горянка. Підтримувати властивості засіб буде протягом 72 годин. Препарат показаний також при простатиті.

Правильне виконання технік забезпечує:

Також лікувальні масажні сеанси рекомендовані медичними фахівцями для рішення наступних задач:

Як робити масаж яєчок для підвищення потенції?

Завдяки комплексному впливу масаж яєчок для чоловіків важливий не тільки з точки зору потенції. За допомогою техніки прискорюється терапія запалень в області геніталій і підвищується фертильність.

Стабільну і стійку ерекцію; високий рівень сексуального потягу; посилення «переживань» в момент кульмінації.

Після останньої трапези повинен пройти годину; Мошонку необхідно розігріти за допомогою теплого душу, який треба приймати 5 хвилин. Коли вона почне трохи провисати – можна переходити до процедури; Важливо, щоб масажист нагрів руки, потерши долоні один об одного; Найчастіше процедура проводиться, коли чоловік лежить. Потрібно подбати про комфортну температуру повітря.

Загальна техніка проведення в домашніх умовах.

Важливо приділяти увагу підготовчим процедурам, щоб уникнути травмування ніжного органу.

Освоєння методів, за допомогою яких виконується масаж яєчок для потенції – запорука досягнення бажаного ефекту.

Нормалізація еректильної функції; Стимуляція циркуляції крові; Поліпшення виробництва насінної рідини; Активізація метаболізму; Забезпечення необхідного кількість тестостерону в організмі.

Проведення маніпуляції в домашніх умовах складається з декількох етапів, перший з яких підготовка. Цей процес включає наступні умови:

Самостійно.

Існують різноманітні масажні техніки, основні з них виконуються так:

Відвести однією рукою статевий орган вгору, інший-захопити підставу мошонки і потягивающими рухами розминати яєчка. Ці дії підвищують потенцію і активізують потяг до жінки; Підняти вгору або зрушити в бік пеніс однією рукою, а інший – подушечками пальців постукувати по шкірі мошонки. Масаж стимулює мікроциркуляцію крові; Також відвести дітородний орган лівою рукою. Правою розминати кожне яєчко по черзі, ледь натискаючи і уникаючи рухів по колу.

В процесі кожної маніпуляції потрібно враховувати відчуття чоловіка. При виникненні хворобливості слід знизити тиск, але збільшити час впливу. Сильний біль свідчить про серйозні застійні процеси, потрібно проконсультуватися з лікарем і обговорити доцільність проведення масажних процедур.

Кільцем з пальців потрібно обхопити мошоночную сумку під пенісом біля основи. Далі погладжувати шкіру, спускаючись вниз; Слід захопити шкіру великими пальцями і відтягувати. Необхідно стежити, щоб не було дискомфорту і болю. При правильному проведенні маніпуляцій чоловік може відчути збудження; Потрібно обхопити долонями верхню частину мошонки і здійснювати кругові рух. Важливо, щоб вправа проводилося плавно і обережно.

Можливий самостійний масаж чоловічих яєчок, але ефективніше, коли в процесі бере участь сексуальна партнерка. Це сприяють підвищенню довіри і близькості, до того ж коли в процедурі беруть участь двоє, вона може перерости в пристрасну ніч любові.

Перед масажем необхідно прийняти теплу, але не гарячу ванну, після висушити шкіру; Тривалість всього комплексу процедур становить 5-6 хвилин; Слід вибрати один і той же час для масажу – небудь вранці, лідо безпосередньо перед відходом до сну; Поява хворобливих відчуттів свідчить про занадто інтенсивному впливі.

Застосування подібних технік в домашніх умовах вимагає виконання ряду правил:

Для самостійного масажу рекомендуються наступні дії:

Безпосередньо процедура виконується таким чином:

При виконанні цих умов досягається максимальний терапевтичний ефект. Важливо нарощувати ступінь тиску поступово, інакше можна заподіяти шкоду здоров’ю.

Даоський масаж.

Тривалість процедури становить 3-5 хвилин, однак, вона може закінчитися раніше, якщо стимулювати статевий орган не жіночими руками, а ротом. Обидва партнера при цьому отримують нові і різноманітні відчуття і враження.

Обережними і ніжними дотиками слід рухатися вниз по яєчках. Другою рукою слід стимулювати статевий орган; Важливо спостерігати за реакцією партнера; якщо він відчуває неприємні відчуття, необхідно перервати основну процедуру на 30 секунд, продовжуючи пестити пеніс; Наступне рух – кругові погладжування яєчок з одночасним відтягуванням шкіри мошонки вниз.

Масаж мошонки: різновиди.

Еротичний масаж яєчок рекомендується комбінувати з ласками фалоса. Необхідно прогріти область впливу за допомогою теплого рушника або душа. Масажистці також слід нагріти долоні, інакше замість сексуальних переживань імовірний шкоду і хворобливі відчуття.

Пальці рук, крім великого, помістити під мошонку, а великі покласти на основу. Рух пальців має проходити по венах мошоночной сумки у напрямку до статевого органу і назад. З точки зору даоських ченців, дана маніпуляція балансує потік енергії Ци; Середнім пальцем руки слід водити по мошонці в сторони і до основи статевого члена. Ці дії активізують лімфу і кров в області геніталій, сприяють нормальному функціонуванню вен, артерій і лімфовузлів; Потрібно обхопити мошоночную сумку біля основи і обертати яєчка за годинниковою стрілкою, поки вони не опиняться на дні мошонки. Розтирати їх знизу і з боків долонею. Поміняти руки. Кожен рух має бути ніжним і плавним, даний вид масажу покращує кровообіг в яєчках.

Перед тим, як робити масаж яєчок чоловікові або коханій людині, важливо створити обстановку, що розташовує до інтиму. Тут знадобиться приглушене освітлення, аромат пахощів і ефірних масел, розслаблююча музика.

Подібні процедури корисні, так як стимулюють лібідо, активізують нервові центри, що відповідають за збудження, а також нормалізують кровообіг і гормональний фон.

Краще з точки зору фізіології та психології, коли процедури проводить дружина або постійна сексуальна партнерка. В цьому випадку подібні дії стають не тільки терапією, але і відмінною прелюдією перед актом близькості.

Даоський масаж мошонки – частина тривалого сеансу, який передбачає вплив на весь чоловічий організм. Для стимулювання яєчок необхідно:

Зі Сходу до нас прийшло безліч еротичних технік, що надають стимулюючий вплив на потенцію і загальне оздоровче – на організм в цілому. Найчастіше, філософія східних практик включає масаж мошонки в комплекс маніпуляцій, що зачіпають все тіло.

Японська техніка масажу передбачає стимулювання ерогенних зон і біоточок. Вплив на яєчка відбувається наступним чином:

Японський масаж.

Слід погладжувати спочатку одне, потім друге яєчко великими пальцями, іншими фіксуючи мошонку; Після погладжування перекочувати орган в 4 напрямках; Розтирати яєчка за годинниковою стрілкою, відвівши статевий орган вправо, далі перемістіть його вліво і повторити маніпуляції; Потім слід масажувати сім’явивідні протоки великим і вказівним пальцем. При цьому фалос слід підняти вверх, а мошоночную сумку відтягнути вниз; Натиснути на точку між анусом і мошонкою для посилення збудження; Завершити процедуру масажем пеніса, який проводиться так: великим і вказівним пальцем потрібно водити по лівій, правій та центральної лініях органу, максимально акуратно поплескати по черзі обидва яєчка і закінчити вплив, провівши долонею від підстави фалоса до голівці.

Вплив на рівень тестостерону в крові.

Тайський масаж.

При низькій рухливості чоловіка в органі знижується кровотік, зменшується харчування киснем, що викликає застійні явища. Результат – зниження продукування статевого гормону, що безпосередньо впливає на здатність досягати ерекції і відчувати сексуальне бажання. Додаткові негативні наслідки – неприємні відчуття в області мошонки, які в подальшому стають болючими.

Відгуки чоловіків: ефективність.

Тайський масаж – ціле мистецтво, проте деякий елементи жінка може освоїти самостійно і робити їх чоловікові або коханому. Серед них «Дівочий поцілунок» – масаж ротом всього тіла, включаючи геніталії. В процесі виконання необхідно захоплювати шкіру, допомагаючи собі мовою.

Також у процесі впливу на яєчка і статевий орган слід користуватися волоссям, за умови, що вони довгі. Завершальний етап – масаж пеніса за допомогою грудей. Зазвичай в цей момент процедура переростає в інтимний акт або закінчується чоловічим оргазмом.

Шкода і протипоказання.

Для попередження подібних процесів і рекомендується масажний вплив на яєчка. З його допомогою нормалізується кровотік, що знижує ймовірність поява розладів статевої функції.

Незважаючи на всю цінність і користь медичного та еротичного масажу, важливо знати, що в деяких випадках його робити не можна:

Гострі запальні процеси в сечостатевій системі – активізація циркуляції крові веде до ускладнень; Геморой – посилене кровообіг викликає кровотечу, якщо захворювання знаходиться в стадії загострення; Інфекційні хвороби репродуктивної системи – вплив на яєчка покращує метаболізм, що підвищує ймовірність поширення інфекції; Варикоцеле у 2 або 3 ступеня. Стимуляція яєчок підвищує потік крові, і це може спровокувати розрив судини; травми мошонки. Масаж підсилює набряк і хворобливі відчуття; Злоякісні утворення. Механічний вплив сприяє інтенсивному розвитку пухлини.

Згідно відгукам чоловіків і їх жінок, регулярний масаж яєчок сприяє підвищенню потенції, стабілізує ерекцію, більше подобається представникам сильної статі в порівнянні з масажем простати.

Сеанси проводяться дружиною, мають додатковий бонус – інтимне життя стає насиченою і різноманітною, нормалізується емоційна близькість.

Відгуки чоловіків свідчать про ефективність різних масажних технік.

Масаж яєчок: відео.

Вісім способів збільшити член.

Форму статевого члена можна збільшити за тією ж технологією, як збільшують жіночі груди. Вшивають в член імпланти. Залежно від того подовжують член, або збільшують його товщину, використовують різні імпланти.

Існує кілька способів збільшити розмір статевого члена. Деякі з них відчутної користі не принесуть. А інші є небезпечними і можуть пошкодити дітородний орган.

Опубліковано: 28 вересня 2014 о 17: 42 [67]

Пластична операція.

Докладне відео на тему того, як правильно робити масаж яєчок. Стародавня специфіка, яка обов’язково піде на користь вам або вашому обранцеві в плані поліпшення працездатності еректильної функції.

Найкрутіший Інтернет-секс-шоп. Європейська якість товару, широкий асортимент, швидка доставка. Intimshop.

Що б подовжити член між головкою і основною частиною пеніса вшивається шматочки реберних хрящів пацієнта або синтетичний імплантат.

Непередбачуваність результату — звичайна справа для операцій подібного роду. Важко передбачити, яку форму приймуть імпланти після вживлення і як зростуться операційні шви.

А якщо член роблять товщі, то під шкіру статевого члена вшивають шкірно-жировий клапоть з живота, або обертають член фрагментом найширшого м’яза спини пацієнта. Клапоть приживається і пеніс стає помітно товщі.

Передовим способом пластичного збільшення члена вважається введення в нього синтетичних гідрогелевих імплантів. Синтетика збільшує ризик відторгнення імпланта після операції. Тканини, взяті у самого пацієнта — хрящ, жир, і м’язовий фрагмент, як правило, не відторгаються. А синтетика може викликати відторгнення і запалення. Але зате гідрогелевий імплант дозволяє передбачити результат операції по збільшенню члена.

Надрізання.

Існує технологія введення в член шприцом жиру пацієнта. При цій технології важливо рівномірно розподілити жир по всій довжині члена.

Витягування члена.

«Чарівна мазь»

Ідея така ж, що і в попередньому методі, але без хірургічного втручання. Чоловік поступово тренує і розтягує ту саму зв’язку, що б витягнути член назовні з-під лобка, як шланг з сараю. Але при першій же ерекції член втягнеться назад. Довгострокового приємного результату витягуванням не досягнеш.

Якщо намацати продовження члена, що йде вглиб під лобок, то з’ясується, що в глибині криється ще кілька сантиметрів дітородного органу. Досить надрізати зв’язку, що не пускає член назовні і можна витягнути на волю ще кілька сантиметрів статевого члена. Але подовжений таким чином член добре виглядає у пісуара або в роздягальні а в сексі від додаткових сантиметрів толку буде небагато.

Існують препарати, які інтенсифікують кровообіг в статевому органі. Принцип, як і у випадку з вакуумом. Посилився кровообіг — почали рости тканини статевого члена. Але чудесного і швидкого результату ніякі мазі не принесуть. Бо швидкість до якої ростуть нові тканини дуже повільна. Чарівних препаратів не існує. Подібні мазі можна використовувати в комплексній терапії по збільшенню розмірів статевого члена. І за погодженням з лікарем. Консультація лікаря — обов’язково. Інакше можна намазати ніжний орган незрозуміло чим, і справа закінчиться хімічним опіком.

Важливо дотримуватися правил безпеки при вакуумному збільшенні розмірів члена. По-перше, процедуру не можна робити занадто довго. 20 хвилин в день — максимум. І не можна робити занадто часто. Рекомендований робити через день. Якщо порушити зазначені рекомендації, то поверхня статевого органу може покритися судинними «зірочками» через лопнули капілярів. При появі «зірочок» треба дати члену відпочинок на кілька днів і зменшити інтенсивність тренувань. В гіршому випадку зовні член весь потемніє. Його поверхня перетворитися на справжню гематому.

Зростання тканин статевого члена можна стимулювати. Для цього досить інтенсифікувати кровообіг в цьому органі. Придумали пристосування — вакуумну помпу. Скляна колба-ковпак надівається зверху на член і щільно, бажано герметично фіксується на лобку. З-під колби відсмоктується повітря і навколо члена виникає розрядження (типу, вакууму). І член роздувається під напором природного кровотоку в організмі. Чим сильніше відкачати повітря з-під колби, тим більше і твердіше лунає член. Якщо повторювати подібну процедуру регулярно, то тканини статевого органу «зрозуміють», що вони не справляються з підвищеними навантаженнями і почнуть збільшуватися в розмірах.

Вакуумне збільшення члена — потенційно небезпечна прооцедура. Робити її, бажано після консультації з лікарем-андрологом.

Масаж члена.

По-друге, механічні навантаження на тканини статевого органу стимулює їх зростання, щоб тягар не відірвав пеніс. Ця процедура, подовжує член. Але незначно.

Знову ж таки мова йде про збільшення кровотоку в статевому органі. Член примусово наповнюють кров’ю за допомогою м’яких доять рухів. Попередньо розігрівають його у ванній, або з допомогою розігріваючих мазей для збільшення пеніса і акуратними рухами надоюють член до максимально можливого розміру. Обхоплюють біля основи кільцем з великого і вказівного пальців і женуть кров до голівці. Потім ще раз. Зверніть увагу — це не мастурбація, а, саме, «доїння». Процедуру повторюють регулярно і за пару років член можна подовжити на сантиметр — півтора.

Є гіпотеза, ніби член можна витягнути в довжину, підвішуючи до нього важкі вантажі. По-перше, подовження відбувається за рахунок витягування того самого «шланга з сараю», про який ми вже говорили. І при ерекції «шланг» втягується назад.

Якщо немає регулярної партнерки, то Мастурбація послужить Вам у справі збільшення статевого члена. Як мінімум, не дасть йому передчасно всохнути.

Альтернативою обважнення служить спеціальна розпірка, яка одним кінцем впирається в лобок, а іншим кріпиться до голівки і постійно створює натяг в члені.

Підвішування вантажу.

Регулярний секс-найнадійніший, безпечний і приємний спосіб збільшення члена. По-перше, секс піднімає чоловічу самооцінку. І довжина члена вже здається нормальною.

стать.

Підвішування вантажу дає помітний результат багаторічної тренуванні і в комплексі з іншими процедурами: вакуумне збільшення, масаж.

Але при цьому медики зазначають, що більшість операцій по збільшенню розміру статевого члена замовляють чоловіки з нормальною довжиною цього органу.

По-третє, секс — це і масаж, і розтягнення, і посилений кровообіг в статевому органі.

Але потрібно знати, що для збільшення статевого члена необхідно докласти чимало сил і завзяття, і що сам процес є досить тривалим, але недаремним заняттям.

Думка лікарів.

По-друге, секс стимулює вироблення тестостерону, який, в свою чергу, підтримує боєздатну форму статевого органу і підтримує його зростання.

Довжина середнього статевого члена в стані ерекції укладається в діапазон 9,5-20 сантиметрів. Якщо ваш член укладається в зазначений діапазон, то турбуватися нема про що. Тим більше, що більшість жінок вважає, що 15 сантиметрів для сексу більш, ніж достатньо.

Завдяки різним маніпуяціям довжину статевого члена можна збільшити в межах 2,5 сантиметрів. Максимальне збільшення, на яке можна розраховувати — це 5 сантиметрів.

На сьогоднішній день є маса способів, як перетворити свій пеніс, додавши йому необхідну довжину і об’єм. Але найбезпечнішим і до того, ж дієвим способом є масаж для збільшення статевого члена.

Масаж для збільшення статевого члена.

Підготовчий етап до проведення масажу повинен бути обумовлений:

Про збільшення статевого члена марять практично всі чоловіки, і це незважаючи навіть на нормальні розміри наявного репродуктивного органу, і безхмарну інтимне життя. Адже від добавки зайвих сантиметрів своєму пеніса не відмовиться жоден представник чоловічої статі.

Підготовчий етап.

Масаж простати не можна проводити при:

У перший місяць масажу по збільшенню статевого органу візуальних змін може і не спостерігатися. Але за 2-3 місяці за допомогою масажу можна реально збільшити габарити пеніса на кілька сантиметрів.

Позитивним настроєм, націленим на результат; Виконанням водних процедур, а саме прийняттям гарячої ванни або душу, з подальшим розтиранням пахової області рушником; Комфортною обстановкою, можна її доповнити легкої, розслаблюючій музикою.

Підготовчий етап до проведення масажу повинен бути обумовлений позитивним настроєм, націленим на результат.

Масаж для збільшення члена за даною методикою проводиться 5 разів на тиждень близько 3 місяців.

Методики проведення масажу.

Так дійсно проведення масажу, спрямованому на збільшення члена, може дати хороші результати при виконанні всіх вимог і умов. При проведенні вправ з належною регулярністю, репродуктивний орган чоловіка стане не тільки об’ємніше і довше, але і втратить звичайну чутливість, що допоможе в подальшому контролювати сім’явипорскування і продовжувати акт інтимної близькості.

Методика №1.

Масажі надають стимулюючу дію на шкіру, а також на всі внутрішні тканини статевого члена. Внаслідок, чого вони стають еластичнішими, піддаються розтягуванню, збільшуючи тим самим чоловічий репродуктивний орган.

Техніка описуваної методики збільшення члена полягає в наступному:

І вже після приступати безпосередньо до масажу.

Важливо! В процесі вправ потрібно, щоб чоловічий репродуктивний орган знаходився в збудженому стані, але без настання ерекції. А при настанні такої необхідно на час перервати виконання техніки, до подальшого порушення пеніса. А вже після продовжити заняття.

Необхідно довести пеніс до ерекції, для подальшого його розминання та підготовки до масажу.

Необхідно довести пеніс до ерекції, для подальшого його розминання та підготовки до масажу; Потім всю довжину пеніса потрібно обмазати мастилом; Після необхідно чоловічий репродуктивний орган з деякою акуратністю обхопити біля основи двома пальчиками, і приступити до руху вниз і від себе; Після руку можна змінити і продовжити масаж для збільшення члена іншою кінцівкою; Перші 7 днів необхідно робити масаж для збільшення пеніса близько 10 хвилин, а кожну наступну тиждень збільшувати час виконання описуваної техніки до 5 хвилин.

Методика №2.

Методика №3.

Вправи за цією методикою необхідно повторювати щодня, протягом 90 днів.

Яєчка – залози, завдяки яким відбувається синтез тестостерону. Він потрібен для здатності відчувати збудження, а також відповідає за вираженість вторинних статевих ознак.

Спостережуваний ефект вже через 3 місяці. Збільшення пеніса по довжині на 7 см, а в об’ємі на 2-3 см; Повний контроль над ерекцією; Збільшення тривалості статевого акту.

Результативність від масажу:

За 3 місяці подібний масаж для збільшення статевого органу збільшує чоловічий репродуктивний орган на 5-7 см по довжині і 2-3 см в обсязі; Головка пеніса також збільшується.

Важливо! Подібну методику необхідно проводити не більше 15 хвилин. Збільшення часу не рекомендовано.

В першу чергу необхідно порушити пеніс; Потрібно обхопити пальчиками основа репродуктивного чоловічого органу і не поспішаючи провести по ньому рукою донизу, відтягуючи пеніс вниз і від себе. Виконувати подібне заняття потрібно близько 5 хвилин; Після цього необхідно довести пеніс до ерекції і перепочити; Далі потрібно статевий орган знову порушити; Розподілити мастило з основи статевого органу; Потім потрібно обхопити пеніс пальчиками у підстави, стиснути його і почекати 2-3 секунди; При відчутті перенапруги потрібно послабити стиск руки, відтягнути пеніс, і продовжити рух кінцівки у напрямку до голівці і донизу від неї; У початку головки пеніса необхідно зафіксувати колечко з пальчиків на кілька секунд;

Масаж за так званою методикою даосизму – «очищення енергії» необхідно проводити не більше 3 разів на тиждень протягом 90 днів.

Для розігрівання статевого органу його потрібно порушити; Потім біля основи з двох сторін статевий орган необхідно обхопити руками, та так щоб великі пальці виявилися нагорі, а вказівні на нижній частині пеніса; Неквапливими рухами потрібно почати масажувати пеніс, поступово просуваючись до його голівці, для розгонки крові; Заняття необхідно виконати 10 разів; Потім потрібно затиснути статевий орган проміж двох пальців, в декількох сантиметрах від головки; Нахилившись вперед необхідно вдарити вуздечкою статевого члена, про стегно; Потім провести удар по стегну з іншого боку.

Статевий член збільшиться по довжині на 5 см і в обсязі на 2-3 см за 3 місяці; Відбудеться збільшення головки пеніса; Передміхурова залоза опиниться в тонусі.

Розміри статевого члена.

З народження батьки стежать за ростом «піпіськи» їх дитини. Порівнюють свої досягнення з розмірами статевого члена у однолітків і часто задають собі питання: «А чи все в порядку, не маленький він?»

Щоб відповісти на це питання, спочатку потрібно розібратися, яким повинен бути статевий член в нормі. Для цього проводиться вимір у великого числа суб’єктів, потім отримані дані піддаються обробці спеціальними статистичними методами і відкидаються 3% нижче даних інших значень або перевищують їх. Таким чином, коли ми говорить про норму, це означає, що 94% людей володіють даною ознакою.

Після виконання цих занять необхідно легкими рухами ще раз втерти пеніс, використовуючи для цього будь-які трав’яні креми для зволоження. Це поліпшить кровообіг статевого члена і відновить його після проведення масажних процедур.

Довжина, виміряна під час ерекції, найбільш точно відображає функціональні можливості пеніса. У середньому розміри статевого члена при ерекції збільшуються на 7-8 див. Важливе значення має і діаметр статевого члена.

Статевий член вимірюють в спокої і під час ерекції. Під час спокою розміри статевого члена варіюються, що залежить від навколишньої температури та інших факторів.

Вимірювання розміру статевого члена.

Існує така особливість: чим більше член в спокійному стані, тим на меншу величину він збільшується в стані ерекції. Маленький член здатний подовжитися на 80%, а великий — не більше ніж на 50%.

Середній розмір статевого члена у хлопчиків.

У новонароджених хлопчиків статевий член має в довжину 2-2,5 см.

Ніж статевий член товщі, тим сильніше розтягуються стінки піхви, що посилює стимуляцію зони клітора і точки G (G — точка оргазму, що знаходиться на передній стінці піхви, приблизно в 2 см від входу). Вважається, що дані, отримані при вимірюванні розтягнутого статевого члена, відповідають його розмірам під час природної ерекції. Цей прийом оптимально використовувати при вимірюванні пеніса у дітей.

До 10-річного віку статевий член виростає до 10 див. Бурхливе зростання пеніса відзначається з початком періоду статевого дозрівання — з 11 — 12 років, — і за чотири роки статевий член досягає розміру, притаманного дорослому чоловікові.

Чи існують які-небудь особливості довжини статевого члена у представників різних рас?

Надалі розміри пеніса у дітей варіює в дуже широких межах, і з достовірністю не можна визначити, нормальних чи розмірів буде статевий член до настання періоду статевого дозрівання. Виняток становлять випадки вираженого зменшення статевого члена, коли його розміри не перевищують 2 см.

Після 16 років статевий член практично не росте. Середній член у дорослого чоловіка-8-11см в збудженому стані. У стані ерекції у 90 % чоловіків довжина статевого члена коливається від 9,5 до 20 см.

Для отримання жінкою задоволення величезну роль грає психологічна складова сексу. Секс з коханою людиною, але з невеликим статевим членом жінки оцінюють позитивно; з чоловіком, що володіє солідним чоловічим достоїнством, але не милим, — негативно, а секс з чоловіком, що володіє величезним статевим членом, оцінюється найчастіше як болючий. Звичайно, це не відноситься до істинно маленьким пенісам.

Середня довжина кола эрогированного члена — 11 — 12 див. До старості розміри статевого члена зменшуються. Це пов’язано зі зменшенням еластичних волокон і збільшенням сполучної тканини. Такі зміни можуть впливати на ерекцію, але генетично чоловік запрограмований на статеві стосунки до кінця життя.

Є ще один міф — про відповідність між розмірами статевого члена , ступні, долоні, пальців або навіть мови. Проводилися спеціальні наукові дослідження, які спростували такі легенди. Розміри статевого члена не відповідають і росту людини.

Карлики, у яких нормальний вміст тестостерону, мають нормальними статевими членами. У чоловіка найбільший член серед приматів. Член величезного самця горили, наприклад, не перевищує 8 см в збудженому стані.

Як правильно виміряти статевий член, щоб отримані дані можна було порівняти з наведеними в книзі? У медицині статевий член вимірюють, приклавши лінійку до лобкової кістки у верхній бічній точці члена в збудженому стані до верхівки головки. До цих даних наближається вимір максимально витягнутого, не ерегованого члена, проте одержувані дані дещо занижені. Окружність пеніса вимірюється по вінцевій борозні.

Є кілька міфів про величезні членах представників негроїдної раси і жителів Кавказу. За наведеними в спеціальній літературі даними, можна зробити висновок, що члени чорношкірих жителів Землі в спокійному стані дійсно більше членів європейців приблизно на 3 см, але ця різниця нівелюється під час ерекції, так як член у негроїдів менш здатний до розтягування під час збудження.

Члени кавказців не гірше і не краще членів арійців, а ось у азіатів члени менше. Середня величина пеніса японця під час ерекції — 13 див. Незалежно від фізичних параметрів тіла розміри статевого члена приблизно однакові. Близько 80 % чоловіків мають 13-18-сантиметровий член в стані ерекції, при середньому розмірі 16 див. Таким чином, чоловіків, що володіють маленькими пенісами, у яких статевий член менше 13 см, або статевих гігантів з 18-сантиметровими фалосами у світі не так вже й багато.

Розмір члена для жінок.

А як ставляться жінки до розміру статевого члена?

Чи має це будь-яке для них значення? Піхва жінки так влаштовано, що воно здатне, скорочуючись або розтягуючись, охоплювати статевий член різних розмірів. Тому в анатомічному плані більшість людей відповідають один одному. Жінки не звертаються до лікарів з проханням збільшити розміри статевого члена чоловіка, але часто бажають, щоб його пеніс був жорсткішим або секс частіше.

Вправи для збільшення розмірів члена: плюс 3 см за 3 місяці.

Що потрібно для того, щоб домогтися результатів збільшення члена?

Чи потрібно вам збільшення статевого члена?

Звичайно, потрібно мати в нормальному робочому стані сам орган. Але найголовніше-потрібно розуміти, що для досягнення результату потрібен час і регулярні заняття, пише sexpreparat.ru.

Потроху збільшуйте швидкість рухів, не послаблюючи при цьому захоплення. Ви повинні відчути збудження. Добийтеся повної ерекції. Досягнувши стовідсоткової ерекції, знову захопіть великим і вказівним пальцями пеніс біля основи і постарайтеся утримати кров в печеристих тканинах члена.

Ці вправи зручні тим, що ви можете робити їх кілька разів в день. Не соромтеся повторювати їх два-три рази щодня. Метою цієї техніки є створення напруги в печеристій тканині шляхом розтягування шкіри пеніса, що знаходиться в збудженому стані. Це не тільки робить шкіру пеніса більш еластичною, але збільшує обсяг камер пеніса, так званих corpora cavernosa. Збільшення обсягу приливає крові автоматично тягне за собою збільшення загальної маси вашого пеніса.

Інструкції з вправ.

Введення в техніку збільшення члена.

Всупереч розхожій думці, «накачати» статевий член неможливо, а ось забезпечити ефект зростання з допомогою спеціальних вправ — легко.

Утримуючи захоплення біля основи члена, іншою рукою захопіть його біля основи головки. Постарайтеся розтягувати член наскільки можливо, не відчуваючи дискомфорту. Розтягніть його направо і затримайте на 10 секунд. Потім прямо, затримка — 10 сек. Тепер наліво, затримка 10 сек. І, нарешті, нахиліть статевий член вниз і знову затримайте на 10 сек. Повторіть всі чотири фази вправи по чотири рази з затримкою на 10 сек. На всю вправу вам знадобиться не більше 5 хвилин.

Кожен раз, повертаючись до основи пеніса, трохи підсилюйте захоплення, щоб затримати якомога більше крові в пеніс. Потім повторюйте рух від основи до голівки.

Добре подумайте перш ніж починати «тренуватися». Вправ для зменшення розмірів немає. Також рекомендуємо вам проконсультуватися у свого лікаря (зайва обережність не завадить).

Завершення вправ.

Після закінчення вправи, послабте захоплення біля основи статевого члена. Ви повинні відчути, як кров почне кидати. У цю мить може статися еякуляція. Запам’ятайте, що рясне мастило і міцне захоплення-це основні запобіжні заходи. Ні в якому разі ваш захоплення не повинен перешкоджати кровообігу. Ця техніка не повинна доставляти вам ніяких хворобливих відчуттів або дискомфорту. Якщо в ході вправ ви відчуєте біль, вам слід перервати заняття, знову уважно прочитати інструкцію.

Наступні поради допоможуть вам правильно завершити ваші тренування. Тепло і масаж поліпшать результати. Ваші яєчка намагаються підтримувати температуру в 34 градуси, щоб забезпечити життєздатність насіння. Прогрівання допоможуть вам відновити будь-які проблеми з нервами і чутливістю, які могли виникнути внаслідок ваших занять по збільшенню. Після тренування акуратно помасажуйте ваш пеніс протягом декількох хвилин. За бажанням, ви можете при цьому використовувати трав’яний зволожуючий крем.

Після масажу ви можете ще раз накласти зігріваючий компрес або ж опустити свій пеніс у ванну з теплою водою на кілька хвилин. Ці зігрівальні процедури поліпшать кровообіг і допоможуть вашому пеніса відновитися після вправ. Ретельно витріть пеніс рушником після процедури.

Утримуй захоплення члена біля основи і одночасно другою рукою взявся за головку, вірніше за її шийку. Тепер починай розтягувати член поступово, не допускаючи больових відчуттів. Тепер потягни член вправо і зафіксуй розтяжку на 10 секунд. Тепер потягни член прямо від себе і зафіксуй розтяжку на 10 секунд. Потім потягни статевий член вліво і зафіксуй розтяжку на 10 секунд. Нахили член вниз і зафіксуй розтяжку на 10 секунд, потім підніми член вгору і зафіксуйте розтяжку ще на 10 секунд. Цей цикл (тягнемо вперед 10 секунд, тягнемо вправо 10 секунд, тягнемо вліво 10 секунд, тягнемо вниз 10 секунд, тягнемо вгору 10 секунд) необхідно повторити чотири рази.

Основний сенс це техніки-створення напруги печеристому тілі пеніса за рахунок припливу більшої кількості крові, а так само надання шкірі пеніса додаткової еластичності і обсягу.

Коли все повтори закінчиш, ослав хват біля основи пеніса і ти відчуєш як кров з члена почне відливати. У тебе може статися навіть сім’явиверження – не лякайся-нічого страшного. Наступного разу вже такого не буде – пеніс стане більш тренованим і витривалішим.

Ручний масаж члена: метод 6 «захоплення і розтяжка»

Поступово збільшуй швидкість рухів, при цьому хват не можна послаблювати. Ти відчуєш ерекцію – доведи її до повної. Домігшись повної ерекції, обхвати член біля основи великим і вказівним пальцями і стисни їх так, щоб утримувати кров в печеристому тілі члена.

Проводити масаж статевого члена з використанням цієї техніки необхідно з мастилом або маслом. Сядь на край ліжка, дивана або стільця, нанеси достатню кількість мастила на весь фалос. Обхопи член біля основи великим і вказівним пальцем і починай руху вперед-назад. Утримуй тугий хват і старайся розтягнути шкіру максимально. Кожен раз, коли будеш повертатися до основи статевого члена – підсилюй хват, щоб утримати в фалосі якомога більше крові.

Найпопулярніші народні способи і засоби для збільшення статевого члена.

Ця техніка називається «захоплення і розтяжка» і буде дуже комфортна для тих, у кого зовсім немає часу займатися тривалими вправами і масажем. Один сеанс вправ займає близько 5 хвилин, але повторювати сеанси протягом дня необхідно кілька разів. Це дозволить досягти необхідного результату максимально швидко – за 3-4 місяці зможеш додати 3 см до свого поточного розміру!

Розмір пеніса – актуальна тема для всіх представників чоловічої статі. Багато з них незадоволені природними даними і часто замислюються, як реально збільшити член, щоб підняти самооцінку. До радикальних заходів готові не всі, але народна медицина пропонує найкращі засоби для збільшення чоловічої гідності.

Головним аспектом цієї техніки є рясна мастило статевого члена і міцний захоплення біля основи члена. Після сеансу масажу відновлюй кровообіг в члені. Стеж за своїми відчуттями – не доводь до болю. Якщо боляче – значить ти робиш щось не так: може бути мало мастила, може не зовсім вдалий хват, може ти займаєшся більше 5 хвилин, індивідуальна надчутливість… Якщо позбутися болю не виходить – скористайся іншою технікою масажу.

Найефективніші методи.

Існує п’ять ефективних способів зробити пеніс величезним:

Народні рецепти.

Це найпопулярніші народні засоби, використовувані для збільшення чоловічих геніталіїв. Але можливості фітотерапії практично безмежні, тому можна вибрати більш ефективний відвар з лікарських трав.

Якщо проявити терпіння і докласти деяких зусиль, можна обов’язково домогтися бажаного результату.

Переваги народних рецептів.

Нетрадиційна медицина пропонує кілька ефективних засобів, які можна використовувати вдома:

Перші результати можна спостерігати тільки через кілька місяців, але не всі чоловіки готові чекати. Необхідні компоненти необхідно підготувати: зібрати, обробити, висушити, потім приготувати з них настій. Для цього потрібен час і сили.

Чебрець – подрібнити, заварити, настояти. Готове засіб пити протягом чотирьох місяців вранці і ввечері. Часник дрібно порубати, залити спиртом, ретельно перемішати, залишити на десять днів у сухому місці, після чого пити по двадцять п’ять крапель протягом трьох місяців. Настій, приготований з женьшеню, глоду і листя гінкго – втирати в статевий орган. Насіння полину – залити холодною водою, кип’ятити близько десяти хвилин, потім процідити, остудити і приймати всередину. Вершкове масло, молоко і подрібнену спаржу змішати, додати насіння моркви і ріпи, відправити отриману масу на середній вогонь до загустіння.

Лікарі вважають цей спосіб збільшення пеніса небезпечним з кількох причин:

Вакуумна помпа – на орган надівається спеціальна колба, в якій створюють знижений тиск. Завдяки цьому статевий член збільшується в розмірах. Якщо використовувати цей спосіб кожен день, через рік можна помітити явні результати. Але при цьому страждає якість ерекції. Розтягнення вантажем – його прикріплюють до пеніса, щоб витягнути, залишають так на кілька годин. Довжина пеніса збільшується, але товщина зменшується. Крім того, неправильне підвішування може призвести до деформації, порушення чутливості. Операція – ефективний спосіб наростити член, але тільки за умови її професійного виконання. Після втручання на пенісі залишаються рубці, які виглядають не естетично. А якщо операція зроблена невдало, про ерекції можна забути. Медикаментозні засоби – дають ефект лише на час. Більшість препаратів містять вітамінний комплекс і речовини, що поліпшують кровопостачання. Але подовжити член на довгий час таким способом не вийде. Фізичні вправи спрямовані на поліпшення кровообігу, швидко нормалізують кількість гормонів в крові. Посилений приплив крові до пеніса забезпечує його збільшення.

Збільшення чоловічого органу за допомогою трав має кілька плюсів:

Збільшення народними засобами має кілька мінусів, про які важливо знати:

Трав’яні збори доступні за ціною, продаються в будь-якій аптеці. При бажанні корисні інгредієнти можна зібрати в поле або на лузі. Безпека – фармацевтичні засоби можуть викликати побічні ефекти. Фітотерапія абсолютна нешкідлива для чоловічого здоров’я. Довготривалий ефект – регулярне лікування травами дає стабільний результат. Настає він не відразу, але зберігається на довгий час.

Цей спосіб досить простий, але приносить неприємні відчуття. Член біля основи перетягують, шприцом набирають вазелін, вводять його під шкіру пеніса. Даний метод вимагає ретельної підготовки та обережності, процедура проводиться людиною, що володіє медичним досвідом.

Після процедури шкіру слід обробити розчином марганцівки. Якщо чітко слідувати всім інструкціям, результат приємно здивує. Але дуже важливо все зробити акуратно-нерівномірний розподіл вазеліну викликає важкі травми.

Як вирішити проблему вазеліном.

Такі небезпечні ускладнення – привід задуматися про доцільність застосування описуваного методу.

Чужорідне тіло, що потрапило під шкіру, провокує утворення пухлини, видалити яку можна тільки оперативним шляхом. Якщо цього не зробити вчасно, чоловікові загрожує імпотенція або ампутація. Разом з вазеліном в кров можуть потрапити різні інфекції, які також підвищують ризик порушення еректильної функції. Вазелін може викликати сильну алергію, лікувати яку доводиться дорогими препаратами.

Як збільшити пеніс підручними способами.

Дивіться видио по темі.

Народні способи збільшення члена не завжди припускають використовувати цілющих трав і рідких компонентів, іноді досягти мети можна за допомогою інших засобів. У секс-шопі продається спеціальна продукція, що містить особливі речовини. Поступаючи в тканину статевого члена, вони викликають його збільшення. Також можна використовувати недорогі, перевірені часом методи. Один з них – харчова сода.

Прийняти гарячий душ, щоб розпарити шкіру, насухо обтертися рушником. По всій довжині змастити свій пеніс рослинним маслом, зверху нанести невелику кількість соди. Протягом декількох хвилин за допомогою м’якої губки масажувати чоловічий орган.

Процедура виконується наступним способом:

Відразу відзначу кілька важливих! момент:

Перший раз дівчина побачить твій член, зібралися з друзями в баню, знайшов іншу причину-не важливо. Важливо що потрібно швидко отримати стійкий приріст члена в спокійному або ерагованому стані на час. Хто то скаже що це неможливо, але це не так. Реально можна і це працює!

В результаті всіх цих дій пеніс повинен збільшитися на кілька міліметрів. Ефект є, але триває він всього кілька годин. Якщо під час процедури дискомфорт, додатково можна використовувати пом’якшувальний крем.

Багато чоловіків комплексують через розміри свого органу і задаються питанням, як збільшити чоловічу гідність за допомогою народних засобів. Існує досить багато способів, але медики вважають їх небезпечними і рекомендують вибирати хірургічні методи.

Запам’ятав? Не забудь. Це все важливо, потім не говори, що не попередили.

Як швидко збільшити член в домашніх умовах на час.

Суть методу швидкого збільшення члена за годину або в день сексу.

Будь акуратним не пошкодь свій орган намагаючись швидко збільшити член.

Якщо до показового виступу є тиждень інший, то можеш відрепетирувати цей метод. Ефект проходить через день-два. Зате вже буде досвід. Якщо використовуєш вакуумний екстендер — просто збільш час перебування у вакуумі, трохи більше, ніж зазвичай, але не на максимальному вакуумі. Однак якщо занадто довго, то може утворитися кільце навколо головки, яке втім, найчастіше проходить в перші години у тому числі допомагає легкий масаж.

Якщо все вийде, то зможеш показати своїй дівчині значний прилад або здивувати друзів серйозним розміром, отримавши додаткові бонуси поваги.

Пара порад для кращого ефекту і ерекції.

Якщо є пара днів або тиждень для збільшення члена — це швидко, але шансів більше.

Усі чарівні зілля, які показує реклама, в кращому випадку зроблять вас біднішими, в гіршому — зашкодять здоров’ю. Єдиний вірний спосіб збільшити член — зробити операцію, але навряд чи вона коштує жертв.

Не роби нічого, що заподіє біль Не перестарайся. Якщо натреш член буде червоним або в плямах — буде тільки гірше На час член стає менш чутливим.

Як збільшити член за допомогою операцій.

Як збільшити член.

Не реклама. Лайфхакер спробував знайти безпечні та ефективні способи.

Розмір пеніса не впливає на сечовипускання і на ерекцію. Тому зазвичай будь-яка операція по збільшенню члена — це тільки косметологія і її не рекомендують ніде, крім клінік пластичної хірургії. Спочатку такі втручання розроблялися для чоловіків, у яких виникли труднощі з сечовипусканням через травми або вроджених дефектів.

Розмір нормального члена в ерегованому стані — 10-18 см, таких більшість. Середня довжина Penis size-13,12 см. розкид великий, і це ще не враховуючи товщини і форми. Патологічно маленькі органи (менше 7,5 см при ерекції) зустрічаються вкрай рідко. Так що, швидше за все, чоловік, який мріє додати сантиметри, хвилюється даремно.

Не менш ефективний джелкінг, але є небезпека натерти шкіру. Не шкодуй крему. Порада 1: перед початком процедур, добре розігрій гарячою водою (від теплої до більш гарячої) в душі або замочуванням. Порада 2: Півгодинна гаряча ванна добре впливає на ерекцію. Дає +10 балів до стояка на 4-10 годин.

Тому вдаватися до них потрібно в крайньому випадку: не коли хочеться побільше, а коли є медичні проблеми. Існує кілька технік, що змінюють розміри члена.

Який розмір — нормальний.

З 92 осіб, які поскаржилися на маленький член і звернулися в Каїрський університет, володарем по-справжньому короткого органу не залишився ні один Treatment of men complaining of short penis . Тобто 92 абсолютно нормальних хлопця вирішили, що у них маленькі статеві органи, коли це було не так. Чоловіки з дійсно невеликими пенісами існують, просто їх кількість не так вже велика, як це здається самим чоловікам.

Це втручання, при якому розсікають зв’язку між пенісом і кісткою. Статевий орган, не притягнутий до кістки, в ерегованому стані здається довше, тому що його не утримує зв’язка.

З приводу операції не треба плекати ілюзій. Член не стане більше ні в два рази, ні в півтора. Жоден хірург, якщо він сумлінний, не скаже точно, на скільки збільшиться пеніс. Все залежить від анатомічних особливостей кожного пацієнта, але зростання більш ніж на 3 см-це або удача,або міф. Тому результатом такого втручання задоволені лише 35% пацієнтів Penis-Lengthening Surgery Questioned .

Навіть при вдалій операції можуть з’явитися небажані побічні ефекти. Через розсічення зв’язки зміниться кут підйому пеніса при ерекції, а частина лобкової шкіри — разом з волосяним покривом — перетвориться в шкіру підстави члена. Краще не уявляйте, як це виглядає.

Як збільшити член без операції.

Операції по потовщенню члена.

Існує ще безопераційний метод застосування екстендера, скромну ефективність якого підтвердили невеликим дослідженням Penis enlargement . Кілька місяців застосування екстендера можуть збільшити член на 1-3 див. Але ці дослідження дуже малі і не є стовідсотковим підтвердженням ефективності методики. Крім того, самостійне збільшення не рекомендується: це може привести до пошкодження кровоносних судин, звуження сечівника, пріапізму Import Alert 78-01 .

Скільки не повторюють, що розмір — не головне, чоловіки продовжують переживати.

За допомогою уколів пеніс теж роблять товщі. У пацієнта забирають жирову тканину і вводять її в член. В результаті орган роздувається і стає ширше. Але ненадовго: у методу багато неприємних наслідків Penis enlargement . Найпоширеніше — жирова тканина починає нерівномірно зміщуватися під шкірою. У підсумку в якихось місцях утворюються грудки, а в інших — провали. Виправити форму і зовнішній вигляд можна тільки за допомогою хірургічного втручання.

Щоб зробити член товщі, використовують різні імплантати з силікону або з власних тканин пацієнта. Це спірні процедури Penis Enlargement: Does It Work? , у яких також багато протипоказань.

Реальна можливість збільшити пеніс — зменшити те, що навколо нього. Правда, це стосується тільки чоловіків з надмірною масою тіла. Іноді досить схуднути, щоб навколишні тканини перестали приховувати статеві органи. Твердий прес над середнім членом виглядає краще черевця над великим.

Не існує ніяких «домашніх» методів, які допомогли б зробити статевий орган більше і товщі. Все, що обіцяє нескінченне зростання, — це маркетингові виверти або ж прямий обман Penis-enlargement products: Do they work? . Ось що точно не працює:

Таблетка. Пігулки для збільшення пеніса — це харчові добавки з суміші вітамінів, трав, екстрактів рідких інгредієнтів і гормонів. Ніякі подібні засоби не змінюють розмір члена. Крім того, вони не зареєстровані в якості лікарських препаратів, а значить, їх виробництво ніхто не контролює. Тому невідомо, що насправді в таблетці (добре, якщо нічого). Креми, лосьйони . Склад у них той же, що і у добавок, тільки форма подачі інша. З-за місцевого подразнення або набряку, може з’явитися тимчасовий ефект збільшення, але це неприємно і небезпечно: подібні косметичні засоби теж не перевіряють. Пекельні суміші . Реклама заманює на сумнівні сайти і пропонує скласти щось з бальзаму «Зірочка» і харчової соди або з інших не менш дивних інгредієнтів. У яких би пропорціях не пропонували змішувати складові частини, ми не рекомендуємо наносити результат на статевий член, як, втім, і куди-небудь ще. Насос. Механічний вплив на пеніс викликає прилив крові і невеликий набряк, тому на якийсь час член здається більше. Але це швидко проходить, а якщо використовувати насоси часто, то можна пошкодити тканини пеніса, так що він деформується або почнуться проблеми з ерекцією. Вправа. Техніка «Джелкінг» — це такий самомасаж від заснування члена до голівки із затримкою еякуляції. Як і в інших DIY-методів збільшення, у вправ немає доказів роботи, а ускладнення є: біль і деформації.

Коли не виходить не думати про габарити, спробуйте зробити хоча б те, що в ваших силах.

Більш простий спосіб — привести в порядок рослинність, якщо вона занадто буйна. Наприклад, за допомогою тримера.

Що робити, якщо член здається маленьким.

Портал Woman356 склав список з 5 способів, як можна збільшити груди в домашніх умовах.

При цьому багато з них замислюються про те, як же можна збільшити бюст. Звичайно, є спосіб вирішити проблему швидко, раз і назавжди». Але про пластичної хірургії грудей ми чули, як про ускладнення і проблеми, які викликає штучний бюст. Благо, що хірургічне збільшення грудей коштує дорого. І його може дозволити собі далеко не кожна дівчина. Більш розумно скористатися іншими способами.

Найцікавіше, що за результатами опитувань жінкам в 85% випадків подобаються розміри партнера. Чоловіків ж довжина і обхват свого члена влаштовує тільки в 55% випадків Penis size .

Напевно, немає такої жінки, яка не хотіла б мати красиву і велику груди. Статистичні опитування свідчать, що практично 90% жінок незадоволені тим розміром і формою грудей, якими володіють на даний момент.

Як збільшити груди в домашніх умовах: 5 способів.

І пам’ятайте: те, що показують в порно, — результат кастингу і особливостей зйомки. Чим мучитися через часто уявної проблеми, приділіть увагу фізичному здоров’ю, потенції і техніці сексу:

Молоко і молочні продукти, морепродукти, куряче м’ясо — цінні джерела білка.

Головне правило красивих грудей-немає дієт! Будь-яке схуднення починається саме з грудей, звідки йде жирова тканина. Є також ряд продуктів, які можуть вам допомогти.

Гормональні препарати.

Порадьтеся зі своїм гінекологом, як збільшити груди без операції. Лікар проведе кілька досліджень і визначить, який препарат і в якій дозуванні вам допоможе. Особливість даного методу полягає в тому, що фахівець визначає не додатковий обсяг якогось одного гормону, якого вам не вистачає, а можливості для правильного балансу цілих чотирьох гормонів, що відповідають за розмір жіночого бюста (естроген, ксеноэстроген, пролактин і тестостерон).

Продукти з вмістом мононенасичених жирів: лляне насіння, кунжут, авокадо, оливки, жирна риба. Ці жири не відкладаються на талії, а служать джерелом цінних жирних кислот Омега-3, 6 і 12, необхідних для жіночої краси.

Продукти для збільшення грудей.

Шишки хмелю-натуральне джерело естрогену. Їх необхідно заварювати і приймати у вигляді настою протягом 7 днів. Повторювати курс рекомендовано не частіше разу на місяць.

Як збільшити бюст в домашніх умовах за допомогою гормонів, вам може розповісти тільки лікар. Призначення будь-яких гормональних препаратів самій собі неприпустимо. Невірні дози гормонів призводять до вкрай небажаних наслідків: від порушень циклу до розвитку пухлин.

Як збільшити груди за допомогою масажу.

Акуратно розподіліть крем по груди круговими рухами і ніжно погладжуйте груди у напрямку від соска до плечей і пахв. Не тисніть і не тріть сильно, щоб не травмувати молочні залози. Виконуйте масажні рухи протягом 3-5 хвилин для кожної грудей.

Зернові та злаки: овес, бурий рис, просо, ячмінь. Їх можна вживати у вигляді каш і настоїв, рекомендованих для збільшення грудей народними засобами.

Вправи для збільшення грудей.

Футболки та кофти. Вибирайте одяг з V-подібним вирізом або поло. Якщо футболка зшита з стрейчевой тканини, вона повинна сидіти в обтяжку, а виріз може бути досить глибоким. Для одягу з вовни і бавовни допустимо вільний крій.

Нехай щоденний масаж грудей стане для вас корисною і приємною звичкою. Виконувати його можна в душі, масажуючи груди по колу струменем теплої води. А можна і після банних процедур з використанням жирного крему.

Виконуйте хоча б два найефективніших вправи через день.

Блуза. Рюші і жабо — відмінна можливість заховати невеликий бюст. Блузи з таким декором можна легко комбінувати з діловим офісним костюмом, з брюками і спідницею. Колір блузи може бути класичним білим або в смужку. Бажано вибирати однотонні варіанти або з мінімальним колірним контрастом.

Віджимання — від 2 до 20 разів. Віджиматися необхідно з рівною спиною, на носках, дістаючи підборіддям до підлоги,

Цей спосіб «для ледачих» вже багато років виручає панночок, незадоволених розміром грудей. Не знаєте, як вдома збільшити бюст швидко, або просто не в змозі працювати над собою, вибирайте правильне білизну і одяг.

Здавлювання долонь. З’єднайте долоні перед собою, немов моліться. Лікті підніміть до рівня грудей. З максимальною силою тисніть долонями один на одного. Протримаєтеся якомога довше. Повторіть 5 разів.

Фізичні навантаження важливі і для ваших грудей. А правильний комплекс занять допоможе грудним зв’язкам підтягнутися, грудним м’язам придбати виражений рельєф. І в цілому бюст може збільшитися на 2-3 см. Не переживайте, що від надмірного навантаження ви станете схожі на «качка». Зробити щось подібне з грудними м’язами неможливо: вони вкрай складні в зміцненні.

Візуальне збільшення грудей.

Як бачите, збільшити груди в домашніх умовах — справа нескладна і цілком здійсненне. Всього 5 способів, які легко виконувати.

Плаття. Для вечірки або коктейлю ідеальним рішенням стане сукня в стилі ампір. Цей варіант володіє завищеною талією, відкриває шию, спокусливо виділяє область декольте. Якщо підкреслити лінію грудей широким поясом, ваш бюст буде виглядати просто розкішно.

Жилет. Хочете виглядати на всі 100%? Одягайте бюстгальтер push-up, а зверху джинсовий або шкіряний жилет! Цей приголомшливий варіант одягу зробить вас королевою будь-якої вечірки. В повсякденному житті і В офісі жилети теж будуть як не можна до речі. Носіть їх з блузками, сорочками, спідницями і брюками, шортами і брючками-Капрі.

Бюстгальтер. Ваш варіант — бюстгальтер push-up з об’ємними вставками в чашечках. Він здатний надати мінімум один розмір найменшої грудей. Спеціальна форма білизни піднімає бюст і зрушує грудей. Один недолік пуш-апів — їх не можна носити часто. Фахівці рекомендують скоротити носіння такого бюстгальтера до двох разів в місяць. Але думається, що один раз в тиждень на вечірку або побачення, буде в самий раз.

Як збільшити член в домашніх умовах.

Цілком логічним здасться, що збільшити товщину і розмір пеніса можна тільки за допомогою операції, але насправді, на сьогоднішній день існує величезна кількість методик, які допоможуть наростити пару зайвих сантиметрів не виходячи з дому. Найголовніше, це визначити для себе критичність проблеми і вибрати найоптимальніші способи її вирішення.

Спеціальні вправи для збільшення чоловічого органу.

Щоб ефективно збільшити свій статевий орган з таким результатом, який залишиться на довгий час, потрібно розглянути кілька простих технік вправ. Найпопулярніша техніка, яка схвалена лікарями це техніка Джелкінг, яку використовували ще індійці. Принцип виконання вправи нагадує доїння масажними рухами.

Самі великі і значні зміни розміру статевого члена можуть пообіцяти тільки хірургічні втручання. Альтернативні способи не дадуть великого приросту.

Чи можна збільшити член в домашніх умовах?

розтягнення кавернозних тканин фалоса, які відповідають за розмір органу під час ерекції; посилення кровотоку, що гарантує міцну ерекцію; посилення чоловічої потенції і лібідо для підвищення активності чоловіки в цілому.

Перше, що потрібно знати будь-якому чоловікові, це те, що можна збільшити свій член без хірургічного втручання і пластики. Існує величезна кількість альтернативних варіантів, які працюють за таким простим принципом:

Найпростіший і дієвий спосіб по збільшенню довжини і діаметра пеніса-це фізичні вправу, які роблять клітини і тканини вашого організму більш розтяжними. Вправи сприяють поліпшенню кровообіг, що безпосередньо залежить від його розміру під час ерекції.

Методика Jelqing.

Для початку потрібно взяти орган за головку і витягнути його перед собою. Потрібно утримувати член в витягнутому стані близько 15 секунд, після чого послабити хват і дати органу трохи відпочити. Такий же принцип використовується при розтягуванні органу в праву або в ліву сторони, повторюючи вправу по колу. Якщо ви не відчуваєте больових відчуттів, то виконуєте вправу правильно.

При цьому важливо пам’ятати, що розмір статевого члена дуже рідко грає ключову кермо в сексуальному житті чоловіка. Але якщо вам доставляють психологічний дискомфорт розміри органу і викликають комплекси, проблеми очевидно потрібно вирішувати, щоб не довести справу до психогенної імпотенції.

Спочатку вам потрібно трохи розігріти шкіру, щоб орган став еластичним і гнучким. Після чого орган потрібно змастити лубрикантом, і стимулюють до підлоги ерогенного стану. Орган готують за таким же принципом, але використовуючи всю долоню .

Цю вправу потрібно виконувати в підлозі ерегованому стані. Передбачається два можливих варіанти виконання цієї вправи:

Для початку вам буде достатньо 30-40 повторень, але з часом їх кількість можна довести до 200. Дуже важливо дотримуватися регулярність виконання вправи від 1 місяця і довше.

Підвішування вантажів.

Існує ще одна методика. дозволяє збільшити розмір фалоса без препаратів і лікарів, це підвішування вантажів. Потрібно чітко зрозуміти, що цей спосіб є травмонебезпечним і вимагає особливої уважності при виконанні. Суть способу полягає в розтяжці печеристих тіл вашого пеніса за допомогою навантажувального ваги.

Щоб збільшити розмір члена в домашніх умовах, потрібно регулярно виконувати дуже проста вправа, яке має на увазі його розтягнення. Для цього вам потрібно трохи розігріти орган, щоб уникнути травмування клітин і тканини. Дуже важливо розігріти його до такого стану, коли ерекція не заважає розтягуватися печеристих тіл.

Розтягування.

Використання приладів для збільшення члена.

Дуже важливо стежити за тим, щоб під час виконання вправи, головка статевого члена не відчувала біль і оніміння, інакше можна отримати травму. Для початку потрібно вибрати мінімальну вагу вантажу і з часом поступово збільшувати масу і тривалість вправи.

Розігрійте статевий орган з допомогою обережного масажу; біля головки члена прикріпити пластир, на якому кріпиться шнурок; підвісьте до шнурка невеликі важки; в такому положенні вам потрібно витримати мінімум 25 хвилин для початку.

Виконати цю вправу можна наступним способом:

Якщо виконання різних вправ передбачає появу ефекту протягом тривалого часу, то для разового і швидкого результату будь-який чоловік може скористатися спеціальними пристосуваннями та інструментами. Само собою, відростити новий орган неможливо, але відчути нові відчуття за рахунок збільшення параметрів члена цілком можливо.

Результат від дії такої помпи тимчасовий, тому його дуже часто використовують чоловіка з маленьким розміром пеніса в якості допоміжного приладу.

Насади для збільшення члена.

Вакуумну помпу застосовують наступним способом:

Найкраще, якщо така насадка буде виконана з гнучкого матеріалу, силікону або латексу. Максимальний приріст до довжині члена з допомогою такої насадки може становити 10 див. До того ж, така насадка знижує чутливість головки вашого пеніса, що в свою чергу продовжує статевий акт і вирішує проблему передчасного сім’явиверження.

Це пристосування, по суті, звичайний насос. Принцип дії помпи гарантує посилення потенції і поліпшення якості статевого життя. Але головний плюс цього пристрою в тому, що вона допомагає чоловікові досягти ерекції навіть при еректильній дисфункції.

Є велика кількість насадок, які не тільки збільшують загальні розміри статевого члена а ще й допомагають посилити ерекцію. Насадки можуть бути як відкритого, так і закритого типу. Закриті насадки на член використовують для збільшення довжини фалоса.

Екстендер — спеціальна конструкція. яка закріплюється поруч з статевим органом і збільшує його розміри. Принцип дії приладу полягає в натягу тканин статевого органу. Завдяки цьому натягу, тканини печеристих тіл починають ділитися і рости.

Статевий член змащують кремом і вводять в циліндр помпи; з циліндра повністю викачують повітря, що дає тиск на орган; тиск підсилює приплив крові, за рахунок чого збільшується товщина пеніса; вбудований манометр регулює тиск; використовувати помпу потрібно безпосередньо перед статевим актом.

Швидко і ефективно збільшити член можна за допомогою спеціальних засобів місцевого застосування — лубрикантів. Дія лубриканта обумовлена натуральними компонентами в складі, за допомогою яких розширюються тканини пеніса. Крім того, в деяких мастилах є гормони і тому їх найкраще застосовувати за призначенням лікаря.

Розігрійте орган перед процедуру з допомогою теплої тканини або рушники; Прогрійте орган кілька разів поспіль; З допомогою розтягуючих і погладжують рухів масажуйте стовбур статевого члена.

Ще один дієвий і ефективний спосіб для збільшення члена це спеціальний масаж, який гарантує не тільки збільшення розмірів органа але і підвищення статевих функцій чоловіка. Правильно виконувати масаж потрібно наступним чином:

Існують екстендери декількох видів-поясні. вакуумні та петельні. Найефективнішими прийнято вважати поясні і вакуумні пристосування. Їх рекомендують використовувати кожен день по кілька годин і як тільки орган звикає до натягу — докручувати прилад до нового натягу.

Экстендеры.

Існує безліч різних методик про те, як можна виконувати масаж члена, і всі методики можна подивитися в інтернеті. Найголовніше, стежити за тим, щоб процедура була регулярною і не доставляла болю і дискомфорту. Масаж поліпшить місцевий кровотік і попередить застійні процеси в організмі.

Таблетки і БАДИ для збільшення члена.

Масаж для збільшення члена.

Лубриканти існують 3 видів:

Мазь швидкої дії — після застосування пеніс збільшується на пару сантиметрів, але цю мазь можна застосовувати тільки перед статевим актом. Гелі для збільшення фалоса-ці препарати потрібно застосовувати протягом декількох місяців, щоб отримати тривалий накопичувальний ефект. Допоміжні мазі-їх застосовує разом з іншими методиками або вправами.

Лубриканти.

Збільшити член в домашніх умовах можна за допомогою препаратів, які можуть мати або синтетичне або натуральне походження. Принцип дії таких препаратів найчастіше полягає в прискоренні кровообіг і посиленні циркуляції крові в статевому члені.

Застосування таких лубрикантів абсолютно безпечно і є не травматичних способом збільшення члена. Але перед застосуванням дуже важливо ознайомитися з протипоказаннями і побічними ефектами.

Самий популярний препарат для збільшення фалоса на сьогодні це китайський таблетки, в основі яких є натуральний китайськи женьшень. Женьшень посилює витривалість організм, підвищує тонус шкіри і прискорює кровотік. БАДи-це ліки на основі рослинних компонентів, які потрібно застосовувати в комплексі з іншими методиками. В хорошому БАД є наступні компоненти:

Багато чоловіків доводять ефективність застосування звичайної соди для збільшення статевого члена. Головна умова безпечної процедури — правильне застосування соди за народним рецептом. Ви можете використовувати соду для ванночок статевого члена. Подразнення тканин призводить до поділу клітин і розширення статевого органу , але головне це не переборщувати з цією терапією.

Масло зародків пшениці — в цьому продукті є необхідний для організму цинк і селен, які є будівельним елементом для синтезу тестостерону. Вітамін Е — дуже важлива речовина, що відповідає за репродукцію клітин в організмі, а так само за підвищення потенції і лібідо чоловіки. Насіння гарбуза — це незамінний регулятор репродуктивної функції у чоловіків.

Народні засоби для збільшення члена.

За допомогою соди.

В даний час, народна медицина це джерело засобів і рецептів, які доречно застосовувати разом з іншими методиками по збільшенню члена. Себе дуже добре зарекомендували різні трави і продукти бджільництва.

Рецепт з медом.

Epimedium — це корейська горянка, яка допомагає в лікуванні еректильної дисфункції і впливає на розміри дітородного органу чоловіка. Основна речовина в цій траві це ікаріїн, який розширює судини, і підсилює ерекцію. Женьшень-це перевірене средсво, що збільшує приплив крові до пеніса навіть після першого застосування. Эврикома довголиста — це малайзійський женьшень, який так само розширює клітини статевого органу і прискорює місцевий кровотік. Крім того ця рослина збільшує обсяг сперми і рівень лібідо у чоловіка.

Якщо звернути увагу на склад Бадів , то можна дізнатися про тих травах, які дадуть позитивний ефект. Лікарі виділяють наступні рослини для збільшення розмірів статевого члена:

Кавун-компоненти кавуна прискорюють кровотік і кровообіг в пенісі. Білкові продукти — білок відповідає за загальний рівень тестостерону і за зростання м’язової тканини. Горіхи — це джерело вітамінів, а так само речовин, що сприяють збільшенню швидкості синтезу тестостерону. Морепродукти — це природні афродизіаки, а так само відмінні джерела цинку. Зелень — зокрема це шпинат, петрушка, селера, які так само підвищують рівень тестостерону і в цілому зміцнюють здоров’я.

Запорука міцного здоров’я і нормального функціонування статевої системи це правильне харчування. Щоб збільшити член природним шляхом, потрібно додати в свій раціон якомога більше таких продуктів:

Один з популярних способів збільшення члена це застосування меду, причому цей метод отримав схвалення у урологів і андрологів. Його потрібно застосовувати за наступною схемою:

мед і воду змішують і регулярно застосовують всередину; до меду додають волоські горіхи і вживають натщесерце по одній ложці щоранку; до меду додають фундук і плоди шипшина, подрібнюють і збивають масу, вживаючи щодня по 1-2 ложці.

Продукти харчування для збільшення пеніса.

Насправді збільшення розміру статевого члена будинку без операції і лікарів – це не міф, а реальність і наслідок копіткої праці. Чоловікові потрібно підібрати комплекс методик з тих, що були описані вище, після чого регулярно виконувати всі рекомендації, стежити за харчуванням і способом життя. Не варто очікувати швидких і значних результатів, так як приріст більше 3-4 см до наявних параметрів може дати тільки пластика і хірургія, але ніяк не консервативні способи.

Не варто забувати про Мастурбацію.

Мастурбація — це не просто спосіб самостійного отримання задоволення і розрядки, але і специфічне вправу для розтяжки довжини пеніса. Для збільшення пеніса потрібно:

на пеніс наносять крем або масло для змащення; далі за допомогою масажу розігрівають тканини; чоловікові потрібно домогтися максимальної ерекції; з двох пальців потрібно зробити кільце, яким робити рухи знизу вгору з невеликим тиском; процес обов’язково повинен закінчитися сім’явипорскуванням і повноцінної сексуальної розрядкою.

Кеммер Аарон в книзі «вправи для збільшення пеніса» наводить результати експерименту: 1000 реципієнтів при регулярних тренуваннях збільшували розмір на 2-4 см протягом 3-х місяців.

Різноманітність методик збільшення пеніса, дозволяє чоловікові вибирати. Позитивні результати застосування масажу доведені дослідженнями компетентних джерел.

Якщо чоловікові не вдається збудитися, з таким процесом йому може допомогти партнерка або перегляд еротичних картин. Мастурбація повинна бути періодичною, що не замінює повноцінне статеве життя чоловіка. Вона може приносити тільки приємні відчуття, дискомфорт і біль – це привід для припинення дій.

Чи можна збільшити член масажем.

Як правильно робити масаж для збільшення члена: кращі техніки і ефект.

Геррі Гріффін в монографії «Методи збільшення члена» вказує на аналіз вченого Брайана Річардса, який у 1975 році домігся схожих результатів дослідження. Збільшення члена неможливо — міф, який розвіяний в нашому матеріалі.

Як збільшити член масажем.

Масаж впливає на обсяг порожнин. Він розширює їх, звільняючи місце для нової крові. Стимулює приплив клітин в тканину, внутрішність фалоса. Шкіра стає еластичною, розтягується. Пеніс стає довшим і товщим. до змісту ↑

М’язи тіла трансформуються під зовнішнім впливом. Пеніс не виняток. Будова органу показує ефективність масажу «зсередини».

Пеніс складається з двох м’язів: цибулинно-губчастої і сіднично-печеристої. Всередині — запалі порожнини. При сексуальному збудженні кавернозні тіла наповнюються кров’ю, а пеніс збільшується в розмірах, стає твердим.

Ефективність методу.

Регулярне проведення масажу дозволить збільшити розмір фалоса від 5 до 7 см в довжину, і на 2-3 см в об’ємі .

Для цього масаж для збільшення статевого члена виконують щодня , тривалий час. Перші зміни спостерігають мінімум через місяць.

Масажовану область попередньо розминають. Інакше існує ризик нашкодити статевого органу .

Щоденне виконання вправ позитивно впливає на інтимну сферу побуту чоловіки. Навіть якщо приділяти цьому 5 хвилин. Поліпшується кровообіг в органі. Ерекція стає твердіше і краще. Зникає передчасна еякуляція. Чоловік стає витривалішим у сексі. Підвищується потенція. З’являється контроль над ерекцією. до змісту ↑

Зростання члена більшості практикуючих проходить в темпі 3-х см через 3 місяці регулярних тренувань . Значення індивідуальні — від 1,5 до 5 см . Виконання масажу більше 1 години в день покращує підсумковий результат. до змісту ↑

Змащуємо орган лубрикантом і виконуємо погладжують руху великими пальцями рук по бічних поверхнях. Напрямок: від основи до голівки. Час процедури: до трьох хвилин. Розтирання.

Етап підготовки.

Перший етап — розслаблення. Тіло має бути відкрито. Для початку проводять водні процедури приймають теплий душ. Виконують легкі погладжування пеніса, яєчок, паху. Тканини стають м’якше, а кров проникне інтенсивніше. Потім розігрівають руки.

Рушник змочують теплою водою, обмотують навколо пеніса. Цим збільшують приплив крові. До масажу приступають через дві хвилини.

Типи розминок: Розслаблення.

Основні види і техніки.

Фалос обхоплюємо двома долонями і катаємо з боку в бік. Орієнтуємося на власні відчуття. Тряска.

Джелкінг — техніка посилення припливу крові до фалоса. Цим активізують приріст тканин. Ефект констатують через 2 — 3 місяці .

Розрізняють три види джелкінга. Мокрий.

Вправа збільшує товщину. Член обхоплюємо і стискаємо на 40 секунд. Повторюємо 5 разів. Виконуємо в збудженому стані. Подвійний Улі.

Перед початком розминаємо статевий орган. Масаж для росту пеніса виконуємо під струменем гарячої води, використовуючи мочалку або рушник. Обмотуємо орган і приступаємо до витягування пеніса мокрий зі змазкою.

Супутніми засобами застосовують спеціальні креми і мазі. Вони додатково розігрівають орган.

Масаж виконують в положеннях стоячи і сидячи. Розслаблювати. Рукою захоплюють головку і сильно стискають. Пеніс відтягують до виникнення неприємних відчуттів. Після 60 секунд відтягують далі. Чекають ще 4 хвилини. Потім здійснюють 30 кругових рухів рукою навколо пеніса. Після повторюють вправу в чотирьох напрямках з перервами на масаж . Завершують процедуру утриманням члена в прямому положенні 60 секунд і виконують 10 стиснень. Перші результати відчувають через 2 тижні .

Позиція пальців кільцем, але обхват виконуємо п’ятьма пальцями. Сухі тренування — ранкові. В цей час в організмі підвищений тестостерон. Рухи направляємо від основи до голівки. до змісту ↑

Ерекцію контролюють. Вона не перевищує третину від повного стану. При підвищенні чекають повернення в попередній стан. Виконують 100 повторів за 90 секунд . Сухий.

Методика Джелкінга.

Інтимний препарат наноситься на пеніс акуратними рухами . З’єднуємо вказівний і великий пальці кільцем, обхоплюємо основу. Ковзаємо по всій довжині члена, не здавлюючи його. Регулярно збільшуємо число рухів (починаючи з першого дня і до 200 разів).

Виконуємо легкі помахи в сторони. Вправа відмінно знімає нервову напругу. до змісту ↑

Впливаємо на головку пеніса. Член обхоплюємо кільцем з’єднаних вказівного і великого пальців. Рухи в повільному темпі. Мета направляти кров до голівки, де затримуємо руку на 10 секунд. Техніка Улі.

Однією рукою обхоплюємо пеніс біля основи, другий-навколо головки. Витягуємо до підстави. Фалос доводимо до ерегованого стану. Виконуємо 30 повторень. до змісту ↑

Одну руку поміщаємо біля основи, другу навколо головки. Виконуємо одночасні стискання і розтискання по 50 секунд. Зворотний Улі-Джелкінг.