як зробити член великим і товстим

Після процедури член потовщується на 0,5-1,5 см, а в неэрегированном стані подовжується приблизно на 2 см . Але всупереч обіцянкам деяких клінік результат залишається аж ніяк не на все життя. Введений жир поступово розсмоктується (протягом 1-3 років), причому витончення прошарку відбувається нерівномірно – під шкірою пеніса відчуваються грудочки.

Вазелін, силіконовий гель, ботокс, парафін-чужі організму речовини, які при введенні в статевий член досить часто відторгаються, приводячи до великих нагноєнь, часом незворотно деформуючи орган.

Трансплантація шкірно-жирових фрагментів.

Лікарі попереджають чоловіків про необхідність відповідального підходу до вибору клініки. Сама процедура проста, але важливу роль відіграє вводиться речовина. Деякі вводять гель, застосовуваний для контурної пластики сідниць. Він не призначений для областей, що піддаються динамічним навантаженням, для введення в статевий член не підходить. Секс призведе до міграції гелю під шкірою і деформації органу.

Через недовговічність результату методика ліпофілінга була модернізована: для потовщення в член імплантуються не окремі клітини, а шкірно-жирові клапті, що витягуються з пахових або сідничних складок . Тканини з сідничної області підходять більше, оскільки вони щільніше, стійкіше до навантажень, містять достатню кількість сполучнотканинних перегородок. Рубці після паркану практично непомітні. Довжина такого клаптя становить від 12 до 15 см, ширина від 5 до 12 см.

Процедура ліпофілінга передбачає підшкірне введення в член аутожира пацієнта (ліпоцитів), який береться з живота, сідниць або стегон, але частіше донорською зоною є надлобкова область. Для забору жирової тканини використовується канюля з округленим кінцем – щоб не пошкодити великі судини і нерви. Потім з отриманої суспензії фільтрується кров, анальгетики, сукровиця, стабілізується її структура. Готову субстанцію вводять під шкіру члена в заздалегідь відмічені точки за допомогою шприца і мікро-канюлі. Жир укладається по всій поверхні стовбура тонкими шарами.

Усереднений показник довжини члена в ерегованому стані – 12-13 см . Вимірюється від кореня (від лобка) до кінця головки. Для характеристики товщини використовується 2 параметра: обхват і діаметр. Окружність вимірюється в самому товстому місці ерегованого члена . Для цього найпростіше обернути його сантиметровою стрічкою, але можна використовувати і звичайну нитку, довжину якої потім вимірюється лінійкою. Нормальна товщина члена: обхват-10-11 см, діаметр-3-4 см. останній показник обчислюється поділом розміру кола на число Пі (3,14). За статистикою середня товщина статевого члена в обхваті становить 9 см.

Даний тип втручання складно назвати хірургічним, швидше воно носить косметичний характер. Гель за допомогою спеціальної канюлі вводиться через прокол у кореня члена і розподіляється по стовбуру. По закінченні процедури проколи заклеюються пластиром. Вступати в інтимні стосунки можна через 2 тижні.

В ході операції робиться 2 глибоких надрізу уздовж стовбура члена. Верхня частина пенільної тканини піднімається, під нею розправляються шкірно-жирові смужки, потім надрізи вшиваються. Таке втручання вимагає від лікаря набагато більшої кваліфікації, ніж для виконання липофилинга. Процедура триває 2-3 години, а якщо одночасно проводиться лигаментотомия, то процес затягнеться на 3-4 години.

Не всі лікарі схвалюють ліпофілінг як метод потовщення члена . Підсаджена жирова тканина не відторгається організмом, але і не проростає судинами, через що великий ризик розвитку нагноєння. З негативних наслідків також можливий фіброз, набряк члена, спочатку нерівномірний розподіл аутожира.

Більшість жінок сходяться на думці, що товщина статевого члена – більш важливий з точки зору сексуального задоволення параметр, ніж його довжина. Пояснюється це просто: основна маса нервових закінчень зосереджена в першій третині піхви, і чим інтенсивніше буде їх стимуляція, тим яскравіше відчуття. Не у всіх чоловіків статевий орган відповідає стандарту. Самостійно домогтися збільшення його обхвату нелегко, тому багато хто вдається до допомоги пластичної генітальної хірургії.

8 робочих способів, як збільшити товщину члена.

Зміст

Ліпофілінг.

Поняття стандартного розміру.

Існує кілька способів, як зробити член товщі: самостійно в домашніх умовах, уколами і хірургічним шляхом . У першому випадку доведеться витратити багато сил і часу на виконання спеціальних вправ. Значущого і швидкого додавання в обхваті члена можна досягти тільки підшкірним введенням філерів або імплантатів.

Гіалуронова кислота споріднена людському організму, тому не відторгається. Однак речовина має властивість розпадатися на вуглекислий газ і воду. Ефект потовщення члена (приблизно на 1-1,5 см) триватиме від 6 місяців до 2-х років – залежить від особливостей організму .

Методи збільшення товщини.

Розмір і форма головки не менш важливі, ніж діаметр стовбура. Обсяг члена може бути менше середнього, але якщо при цьому головка досить велика і виділяється, то проблем із задоволенням жінок у чоловіка не буде.

Зазвичай ліпофілінг проводиться одночасно з лигаментотомией (подовження члена шляхом підрізання передньої зв’язки), але може проводитися і автономно. Процедура триває годину . По завершенні проколи вшиваються, заклеюються хірургічним пластиром. Пацієнта залишають під наглядом на добу. Відновлювальний період займає близько 5 тижнів. Такий термін обумовлений легкою пошкоджуваністю вживлених жирових клітин, що знаходяться у фазі росту .

Гіалуронова кислота знайома всім – саме з її допомогою жінки «накачують» собі губи, роблячи їх більш пружними. Той же самий ефект потовщення досягається при введенні кислоти в член (докладніше про збільшення члена гіалуронової кислотою). Маніпуляція проводиться під місцевим наркозом, триває близько півгодини . Пацієнт в той же день залишає медзаклад.

Більш довговічний результат досягається при аутотрансплантації фасціально-жирових, а також фасціально-м’язових клаптів . Такі тканини мають живить судинну ніжку, що дає гарантію їх приживлення і нормального функціонування в тілі члена. В якості аутотрансплантата використовується частина найширшого м’яза спини. Усунення дефіциту кровопостачання (реваскуляризація) виділеного фрагмента забезпечується судинними анастомозами (сполуками). Дана методика потовщення члена підходить далеко не всім пацієнтам і в більшості клінік недоступна.

Аутотрансплантація м’язової тканини.

У другому випадку розріз для забору донорського клаптя проводиться по середній лінії живота. Клапоть виділяється зверху вниз, але не до кінця-у кореня члена його розгортають і направляють на стовбур (ротований м’язовий фрагмент), закріплюючи у вінцевої борозни. Ризик тромбозу при даному методі відсутній, але послаблюється черевна стінка, що загрожує розвитком гриж. Протягом півроку доведеться відмовитися від серйозних фізичних навантажень.

Основні переваги:

Найбільш перспективною є техніка підсадки в член м’язового аутотрансплантата зі збереженим кровотоком . В якості потовщуючого матеріалу в даному випадку використовується клапоть з живильним посудиною (ніжкою). Береться він з передньої зубчастої або прямого м’яза живота. У першому випадку матеріал витягується крізь надріз в бічній частині грудної клітини. Шкіра члена розсікається навколо вінцевої борозни, клапоть розправляється і фіксується, потім його судини з’єднуються з судинами черевної стінки. Основний мінус методу: імовірний тромбоз новоствореного кровоносного русла.

Член стає довшим і об’ємнішим навіть в спокійному стані. Не відбувається скорочення органу при зміні зовнішньої температури або при стресі. Результат постійний.

Трансплантація в член м’язової тканини є досить травмонебезпечної операцією, тому застосовується при наявності протипоказань до більш щадним методам.

Потовщення члена біодеградуючої матрицею.

Основні переваги способу:

Найбільш результативною хірургічною методикою потовщення члена є підсадка біодеградуючої матриці . Спосіб розроблений професорами Perovic Sava і Kim Jin-Hong. Під час операції під шкіру члена впроваджується биоструктура, що складається з колагену, а також заздалегідь виділених з крові клітин-фибропластов. Для їх підготовки потрібно всього 50 мл сироватки пацієнта, яка забирається в день операції і не підлягає інкубації.

Імплантація матриці проводиться одночасно з лігаментотомією, тому після імплантації в члені немає відчуття стороннього тіла. Цей своєрідний біокаркас встановлюється через циркулярний розріз нижче головки. Шкірні клапті відводяться в сторони, потім натягуються і вшиваються. Матриця служить основою, яка поступово проростає сполучною тканиною (фибропластами), а сама приблизно через рік розсмоктується.

Потовщення члена відбувається рівномірно: без «сходинок», горбів і хвиль; Не порушується живлення тканин; Ефект зберігається назавжди; Не вимагає забору донорських біоматеріалів.

Приріст діаметра члена в довгостроковій перспективі становить близько 8 мм. Пацієнт залишається на стаціонарі 2 доби, потім необхідно 2 місяці суворого утримання від інтимного життя, мастурбації, перегрівання.

Результат хірургічних операцій по потовщення члена вважається задовільним, якщо приріст склав 1 см і більше. Вживлений матеріал повинен розподілитися рівномірно без вибухнув і деформацій стовбура.

Мануальні та апаратні техніки.

Потовщення статевого члена також можливо за допомогою поздовжньої корпоротомии. Суть процедури: на білкових оболонках, що оточують кавернозні тіла, виробляються симетричні надрізи. Дефекти, що утворюються в результаті пошкоджень, заміщають шматочками вен пацієнта або іншими матеріалами.

Імплантація кульок.

Кульки під шкірою статевого члена за відгуками більшості жінок − явище незвичне і неприродне, особливого задоволення під час сексу їх присутність не доставляє . Однак деякі чоловіки вдаються до цього методу, щоб частково збільшити обсяг статевого органу, причому нерідко роблять це в домашніх умовах на свій страх і ризик.

Послуга установки кліторальних кульок (названі так за спроможність додатково стимулювати основну ерогенну зону) активно пропонується клініками, де є напрямок генітальної хірургії. Імплантація проводиться під місцевою анестезією через невеликі надрізи (не більше 5 мм) на шкірі члена. Повне загоєння відбувається через 10 днів. При бажанні кульки легко видаляються – також під анестезією за 15-20 хвилин.

Багато чоловіків недооцінюють мануальні техніки як спосіб потовщення пеніса , однак їх ефективність доведена не одним поколінням займаються . Істотний мінус в порівнянні з хірургічними методами – тривалість . Потрібно не менше півроку майже щоденних занять для досягнення видимого результату.

Збільшити товщину члена від 5 до 15 мм можливо і в домашніх умовах − за допомогою регулярного самомасажу в сукупності зі спеціальними приладами.

Складність потовщення члена за допомогою вправ полягає в тугорастяжимости білкової оболонки (туніки). Якщо пеніс не росте в ширину, значить туніка занадто щільна, або додається недостатньо зусиль для її розтягування . Для даної мети підходять наступні вправи:

Юлі – поетапне здавлювання полуэрегированного члена ОК-захопленням з метою розтягування його тканин за рахунок тиску крові: просунути пальці на 1/3 довжини члена і зафіксувати хват на 15 секунд, потім зрушити ще на стільки ж і знову зупинитися. Джелкінг – базова техніка, рекомендована для новачків і для нормалізації кровотоку в члені між вправами. Кров нагнітається шляхом пересування ОК-захоплення (кільце з вказівного і великого пальців) від кореня пеніса до головки. Рух здійснюється обома руками поперемінно з відчутним натиском на стовбур члена.

Клемпінг-підтримання тиску в члені за допомогою передавлювання його стовбура хомутом. Розтягування – витягування туніки шляхом згинання ерегованого і полуэрегированного члена, ручного витягування. Також є методика сидіння на пенісі.

Збільшити ефективність вправ для потовщення члена можна за допомогою ерекціонной помпи і екстендера. Помпа – пристрій, у якому статевий орган піддається впливу вакууму, за рахунок чого відбувається розтягнення судинних стінок і туніки. Є спеціальні моделі з позначкою Mushroom, призначені для потовщення головки члена .

Екстендер – медичний прилад для збільшення довжини пеніса, але під час його носіння ефективно тягнеться і туніка, що при виконанні судинних вправ призведе до потовщення обхвату.

Засоби зовнішнього застосування.

Перед початком вправ необхідний розігрів протягом мінімум 5 хвилин: легкий масаж, обгортання члена рушником, змоченим у теплій воді.

Індустрія інтим-товарів активно пропонує креми і гелі, що обіцяють збільшення довжини і товщини члена аж до 5-7 см в місяць. Нічого подібного не відбудеться, оскільки для стимуляції росту тканини необхідні або постійні мікропошкодження (як при накачуванні скелетної мускулатури), або підсадка ростових клітин. Жодна мазь не дасть такого ефекту, можливий лише легкий тимчасовий набряк.

Однак дані кошти можуть бути корисні при виконанні мануальних вправ:

Чого не слід робити для потовщення пеніса:

Занадто інтенсивні тренування приведуть не до потовщення пеніса, а до втрати ерекції. Можливий, некроз тканин члена, великі гематоми. Будь-які травмують втручання (в тому числі уколи) повинен виконувати фахівець в умовах стаціонару − найчастішою причиною нагноєнь (аж до деформації члена) є інфекції . Складні операції вимагають не тільки фінансових витрат, але і віднімають багато ресурсів у організму, тому вдаватися до них без особливої потреби не потрібно.

Стимулюють кровотік в тканинах члена; змащують шкіру, знижують травмонебезпечність; покращують еластичність судин члена.

Бади (наприклад, «Вімакс»), також не додадуть пеніса обсягу. Єдиний толк від них – поліпшення стану судин, активізація кровотоку. Ефект незначного приросту обхвату члена в ерегованому стані може проявитися лише на тлі судинної еректильної дисфункції, причому тільки після кількох тижнів регулярного прийому.

Під час вправ чоловіки застосовують такі засоби, як «Перський шах», «Titan Gel». Деякі довіряють тільки аптечним бальзамам.

Вибір способу.

При виборі способу потовщення пеніса слід орієнтуватися на ряд показників: вихідні параметри органу, власний вік, наявність вільного часу і фінансів. Молоді чоловіки швидше і простіше нарощують розміри за допомогою вправ і апаратів, ніж в зрілому віці (тканини з часом втрачають еластичність). Ефект від недорогих хірургічних операцій зберігається 1-1,5 років, а ймовірність ускладнень є завжди. Гарантію збереження досягнутого потовщення пеніса дають тільки високотехнологічні втручання, доступні далеко не всім. Компромісним варіантом можуть бути спеціальні насадки на член, які коштують відносно недорого, не шкодять здоров’ю і продаються в широкому асортименті.

Лікарі з метою підвищення ефективності занять рекомендують гель «Андрактим». Гормональні таблетки і креми, що містять тестостерон, для потовщення члена марні.

Вибір способу потовщення члена не завжди визначається бажанням чоловіка. Особливо це стосується хірургічних методів . Протипоказанням можуть бути не тільки патології, але і анатомічні особливості будови члена і оточуючих його тканин. Зазвичай лікар вже на первинній консультації при огляді органу змальовує пацієнтові можливості і перспективи його збільшення.

Хороший фахівець може порадити певну техніку і допоміжні пристосування для самостійної роботи.

Інфекція. Дефекти кавернозних тел. Погана згортання крові. Проблеми з судинами пахової області.

sexpreparat.ru.

Виконувати важкі вправи без адаптаційного періоду, терпіти біль під час тренувань, допускати посиніння і почорніння тканин члена; В домашніх умовах вводити під шкіру пеніса вазелін та інші речовини (в тому числі гормональні уколи), а також кульки; Наполягати на хірургічному втручанні без показань.

Приступати до самостійних вправ для потовщення пеніса без консультації андролога також не рекомендується . При здачі аналізів можуть бути виявлені протипоказання, наприклад:

Біля теми члена..

Збільшення пеніса Джелкінг Продукція Близько теми члена.. Азбука сексу.

Ще розділи :

Перевір себе !

Товстий статевий член впливає на всі рефлексогенні зони, завдяки чому запускається потужна ерогенна імпульсація, покликана подарувати жінці вищу насолоду. Великий розмір статевого члена забезпечує глибоке проникнення в будь-якій позі і….

Товстий або довгий.

Що позитивно впливає на потенцію ?

Товстий або довгий ?

Більшість жінок вважає: товстий член — це приємно. Але це ще й корисно, так як при хорошому розтягуванні піхви і достатньому тиску на рефлексогенні зони створюються ідеальні умови для досягнення вагінального оргазму, так необхідного для жіночого здоров’я!

Секрети фалоса: чому пеніс має таку форму?

Стовбур статевого члена, як правило, циліндричний, але у деяких чоловіків він розширюється до основи, так що діаметр кореня іноді не менше діаметра головки, а часом і перевершує його.

Товстий статевий член впливає на всі рефлексогенні зони, завдяки чому запускається потужна ерогенна імпульсація, покликана подарувати жінці вищу насолоду. Великий розмір статевого члена забезпечує глибоке проникнення в будь-якій позі і вплив на шийку матки, яка є ерогенною зоною. Якщо у власника такого фалоса ще й товста велика головка у вигляді гриба, можливі додаткові відчуття за рахунок стимуляції точки G.

У той же час, відомі випадки, коли власник великого пеніса під час сексу завдавав травму непідготовленою родили дівчині своїм статевим органом. Нерідко дами скаржаться на неприємні відчуття під час сексу з таким «гігантом».

Часто статевий акт з таким чоловіком буває нетривалим через біль і призводить до розривів входу в піхву. І, звичайно, не позаздриш любителькам анального сексу – опинившись наодинці з володарем мегапениса.

Але товщина пеніса не має ніякого відношення до можливості задовольнити жінку, більше значення мають тривалість фрикцій (рухів) та місце, на яке припадає удар пеніса. Занадто товстий статевий член може викликати у жінки почуття розпирання в піхву і навіть болю при фрикціях. Звичайно, у жінок, що народжували розміри піхви більше, ніж у родили, але є певні межі норми. Самий товстий пеніс мав біля основи діаметр 6,5 див. Чоловік розповів, що у його дружини бували неодноразові пошкодження піхви на початку спільного життя, але тепер все в порядку, оскільки вона вже народила 6 дітей і «там» все розтягнулося. Насправді, середньостатистичний Діаметр головки пеніса 3,5 см.

Буває чоловіки роблять імплантацію (введення) під шкіру члена різних предметів: зірок, кульок, кілець, ребер жорсткості і т. д. Це створює незвичайний зовнішній вигляд статевого органу. Серед чоловіків побутує думка, що такий перетворений член справить на жінку сильне враження і доставить їй більшу насолоду.Але нерідко у партнерки можуть виникати неприємні відчуття під час фрикцій, особливо при наявності великих імплантів.

По-перше, виявляється, людський пеніс-найдовший і великий за розміром (принаймні відносному) і складний за конструкцією, якщо порівнювати з іншими тваринами.

Бувають чоловіки з величезним статевим органом, не здатні проте задовольнити жінку. І навпаки, зустрічаються чоловіки з невеликим членом, партнерки яких відчувають величезне блаженство. Немає ніякого зв’язку між величиною статевого члена і потенцією, хоча багато закомплексовані чоловіки свято в цю зв’язок вірять.

По-третє, коли ми маємо в наявності якийсь результат (наприклад, червону кров), це не обов’язково означає, що червона кров краще жовтої. Червоний колір-побічний продукт іншого процесу — щоб в кров переносила кисень. Ті штуки, які це роблять добре, дають червоний колір.

Немає ніякої залежності між розмірами члена і силою статевого потягу, активністю сексуального життя чоловіка. Сексуальна активність обумовлена складною взаємодією багатьох факторів: спадковості, рівня гормонів, загального стану здоров’я — фізичного і психічного, а також дитячими враженнями.

По-друге, пеніси раніше ніхто не вивчав, і вже точно ніхто не робив «реверс-інженірінг» — це коли, маючи в наявності результат (в даному випадку розмір і форму органу), намагаються побудувати процес і мета еволюції цього органу.

Це теорія, але її перевірили і в експериментах, правда, не з людьми, а з моделями пенісів і вагін. Як виявилося, пеніс, максимально наближений до реального, витісняє більше 90% чужої сперми.

Ну, а найцікавіше там в самому кінці. Виявляється, цілком можна завагітніти від чоловіка, з яким ніколи не було сексу. Носієм його сперми може бути власний партнер-чоловік, якщо він перед цим мав статевий контакт з іншою жінкою, яка перед цим мала статевий контакт з іншим чоловіком. Сперму цього іншого чоловіка ваш чоловік може принести на своєму пенісі додому. Імовірність такого сценарію вище для необрізаних чоловіків.

Що стосується пеніса, то ці дослідники вважають, що його форма і розмір — аж ніяк не побічний продукт, а прямий результат еволюції.

Так ось довгий і товстий пеніс в поєднанні з відомою формою, з одного боку, впорскує сперму глибше, а з іншого — витіснять сперму «суперника».

Вихідна точка їх міркування — факт, що жінка (партнерка, дружина, жертва зґвалтування тощо) може вступити в статевий контакт не тільки з носієм даного пеніса. А раз так, то всередині її тіла йде боротьба між двома або більше спермами.

Коментар.

Як потовщити пеніс самостійно?

Я був одружений вже близько року, сімейне життя протікало весело і романтично, пристрасно і ненудно. Дружина молодша за мене на 11 років. Я — художник, працюю вдома, і наші відпущені на волю еротичні фантазії дихали чистим повітрям свободи і розквітали буйним пахучим цвітом. У нашому будинку панувала атмосфера дружньої теплоти і взаєморозуміння, завжди було багато гостей. Дружину Ірину я привіз з сусіднього міста, дві її сестри і мати часто приїжджали до нас в гості. Сестри були зовсім молоденькі захоплені забавницы. Теща Валентина Олексіївна — досить молода жінка, витончена і легка, ще зовсім недавно займалася бальними танцями. Відносини мої з нею були рівні і делікатні.

відповісти#14696 Николай Січ 07, 2018 неділя.

Мій секс з тещею.

Розмір пеніса – це актуальна тема в усі часи. І найчастіше чоловіки незадоволені товщиною органу, а не його довжиною. Саме тому виникає питання, як потовщити член? Найпростіший спосіб – це вправи на потовщення органу. Їх виконують в домашніх умовах, вони не вимагають вкладення фінансових коштів.

Довгий, але тонкий пеніс – це серйозна проблема. Як показують численні опитування, жінок більше хвилює обхват органу, ніж довжина. Адже при статевому контакті товстий фалос забезпечує необхідне відчуття наповненості, відповідно, задоволення.

Можна використовувати вакуумну помпу. Пристосування продається в Інтернеті. Пристрій працює за принципом ручних розтягувань, але все робить апарат. До переваг відносять безпеку, рівномірне навантаження на статевий орган. Ціна варіюється в широкому діапазоні – від 2000 до 10000 рублів.

Сісти на стілець, ноги розставлені; Звичними рухами довести себе до ерекції – приблизно на 80-85%; двома руками Обхопити стовбур органу так, щоб великі пальці були зверху, а інші пальці знизу стовбура; Починаючи від самого заснування треба продавлювати пеніс. Рухаються повільно, намагаючись опрацювати не тільки шкірний покрив, але і «всередині» фалоса; Навантаження підбирається індивідуально, але від легких погладжувань ефекту не буде; «Пройтись» по члену треба 20 разів, після роблять масаж статевого органу, повторюють – ще 20 підходів; Після тренування обернути пеніс гарячим рушником.

В домашніх умовах можна вдатися до спеціальних вправ. Перед тренуванням член прогрівають-це дозволяє посилити кровотік, надати еластичності м’яким тканинам. Щоб потовщити пеніс чоловіка рекомендують ударяти їм об внутрішню поверхню стегон. Процес виконання: чоловік сідає на стілець, ноги розставлені в сторони. Однією рукою взятися за основу пеніса і короткими помахами ударяти по стегну – досить 15-20 разів.

Збільшити обхват чоловічої гідності можна хірургічним шляхом. Маніпуляція називається ліпофілінг. Під час процедури в пеніс вводять гель або власний жир пацієнта, що дозволяє досягти необхідної товщини органу.

Програма тренувань виглядає так: перші два тижні займатися через день, подальший час-кожен день.

Тренування для збільшення товщини члена.

Після треба змінити руку, повторити. Шльопанці по стегнах повинні бути відчутними, присутність дискомфорту – нормально. Якщо боляче, то треба намагатися ударяти тихіше. Виконують 2 рази на день по 15-20 підходів. Ця вправа доповнює будь-які інші методи збільшення. В якості єдиного тренування не допомагає.

Методика потовщення статевого органу.

Отже, як потовщити статевий член? Спосіб, який гарантує 100% результат – це оперативне втручання. В процесі маніпуляції доктор вводить власний жир або спеціалізовану речовину в тканини члена, внаслідок чого він набуває більший обхват. До переваги способу відносять стрімкий ефект.

Але втручання має певні мінуси, які перекривають плюси. Не виключається розвиток ускладнень – збільшується член нерівномірно, наприклад, біля основи набагато товщі, ніж у головки. Крім цього, результат не стійкий – за відгуками чоловіків, вистачає на 12 місяців, після жир розсмоктується, товщина повертається до колишнього розміру.

Отже, як потовщувати член в домашніх умовах? НУПеры рекомендують здійснювати продавлювання органу:

Якщо на наступну добу після заняття пеніс болить, то роблять перерву або знижують навантаження при виконанні вправи.

На питання, як потовщувати пеніс, існує багато відповідей. Чоловіки, які займаються збільшенням члена, на власному досвіді переконалися, що збільшення ширини – більш важке завдання, оскільки подовжити фалос простіше. Це вірне твердження, тому для досягнення потрібного ефекту доведеться докласти масу зусиль.

Скручують до тих пір, поки чоловік не відчує біль. При вираженому дискомфорті треба зупинитися, зафіксуватися в такому положенні на 1-2 хвилини. Виконувати вправу кожен день протягом 3-5 місяців. Потім можна переходити до модернізованої тренуванні. Вона виконується на пенісі при ерекції 60-85%.

Добре допомагає така вправа як мотузка. Суть його проста: новачок займає зручне положення, після однією рукою охоплює підставу пеніса, а другою рукою береться за головку фалоса. Міцно тримаючи підставу треба починати «крутити» головку за принципом мотузки. Цей рух виконується на пенісі в спокійному стані.

Особливості виконання заняття:

Взяти правою рукою прогрітий орган, другою рукою захопити головку чоловічої гідності. Починають обертати проти годинникової стрілки. При появі хворобливих відчуттів – зупинитися. Потім в цьому положенні зафіксуватися. Далі треба опрацьовувати запалі тіла. Для цього кулаком правої руки обхоплюють скручений пеніс і починають його накачувати – як грушу. Повторити 20-25 разів. При правильному виконанні головка органу почне наливатися кров’ю.

Цю вправу можна доповнити витягуванням пеніса-треба рукою, яка тримає головку, смикати вгору. Даний рух дозволяє розтягнути підтримують зв’язки, внаслідок чого збільшується довжина.

Переваги помпирования: збільшення товщини члена, простота використання, миттєвий ефект, але тимчасовий – буквально на кілька годин. Також використовують вакуумний прилад для лікування еректильної дисфункції. Апарат дозволяє домогтися швидкої і якісної ерекції у чоловіків. У комплекті йде эректильное кільце, яке надягають після застосування. Воно дозволяє замкнути кров в члені, що підтримує довгий стояк.

Тренування травмонебезпечне. Недостатній прогрів члена або неправильні руху здатні привести до розриву вуздечки, сильного болю (зберігається протягом 2-4 днів), запалення уретри, мікротріщин на крайньої плоті і голівці.

Потовщення пеніса вакуумної помпою.

Запальні патології, що вражають голівку і/або крайню плоть; Ниркова/печінкова недостатність; Проблеми зі згортанням крові; Цукровий діабет; Порушення цілісності шкірного покриву пеніса.

Вакуумні помпи бувають водні і повітряні. Перший варіант – більш дорогі моделі, їх використовують у ванній кімнаті, тиск на член здійснюється рідиною. Повітряні помпи складаються з колби і насоса. У процес експлуатації треба нагнітати повітря, внаслідок чого спостерігається приплив крові в пеніс.

Вакуумна помпа працює за таким же принципом, що і вправи для статевого члена. Але відгуки відзначають, що вона діє ефективніше. Справа в тому, що руками не завжди вдається створити необхідну навантаження, яка буде рівномірна під час всього тренування.

Після сьомого тижня можна скласти свій індивідуальний графік. Деякі чоловіки вважають за краще тренуватися один раз, але 20-25 хвилин, інші розбивають час заняття на короткі сети – два рази по 10 хвилин або 4 рази по 5 хвилин.

Помпу не можна використовувати в наступних ситуаціях:

Якби існував універсальний і не представляє небезпеки для здоров’я спосіб збільшення товщини члена, це питання б давно канув в Лету. Однак, є перевірені методи, слідуючи яким можна домогтися реального потовщення статевого органу.

Варто відзначити, що між розміром пеніса і задоволенням від сексу немає прямої залежності, але великі розміри допоможуть чоловікові стати впевненіше, тому утолщить член – цілком нормальне бажання. Розповімо далі, як зробити член товщі і довше.

Не тільки кровотоком і поживними речовинами забезпечується зростання тканин. Сигналом до анаболізму служить гормон тестостерон, відповідальний первинні ознаки чоловіка і за габарити його гідності. Але потрібно пам’ятати, що у зростання (в довжину, ширину або товщину) завжди є природні межі.

Чи Реально можна зробити товщі і довше свій член?

Одноразове застосування помпи допомагає збільшити пеніс, але незабаром розмір члена повернеться до початкових параметрів. Для досягнення стійкого результату треба тренуватися мінімум три місяці. Програма тренувань складається індивідуально. Приблизна програма для чоловіків:

Неправильне використання призводить до негативних наслідків – оніміння статевого органу, формування «кільця» (припухлості) навколо головки, гематоми, почервоніння. При наявності цих явищ потрібно зробити перерву, поки вони не пройдуть. Зробити член товщі складно, але можливо. Доведеться докласти масу зусиль, займатися протягом довгого часу. Щоб отримати більш швидкий результат, радиться комбінувати кілька вправ.

Зростання всіх тканин людського організму забезпечується за рахунок посилення кровотоку, що сприяє поділу клітин.

Перший тиждень. Щоденні заняття по 5-7 хвилин протягом 5 днів, 2 дні відпочинок. Другий тиждень. Щоденні тренування по 10 хвилин, 1 день відпочинку. Третій тиждень. Використовують помпу два рази в день по 10 хвилин, відпочинок – 2 дні. Четвертий тиждень. Помпування за 5 хвилин три рази на добу, день відпочинку. П’ятий тиждень. Займатися по 10 хвилин 3 рази на день протягом усього тижня. Шостий тиждень. Тренуватися по 15 хвилин 3 рази на день, день відпочинку. Сьомий тиждень. Займатися протягом шести днів по 20 хвилин два рази на день, добу відпочинку.

Як відомо, немає чітких рамок для розміру чоловічого статевого органу. У більшості випадків чоловік сам вирішує, які підходять у нього габарити чи ні. Найголовнішим фактором, що впливає на таке рішення є переваги статевої партнерки.

Цінні поради: як зробити член товщі і довше, щоб влаштувати свято коханій жінці?

Для виявлення більш вигідного і зручного для чоловіка способу потрібно розглянути кожен з перерахованих вище.

Так, наприклад, вживлення під шкіру маленьких кульок з металу може послужити причиною гнійних утворень і інфекційних захворювань. А розтягуючі статевий орган товари можуть привести до розриву капілярів і зв’язок.

Ефективність існуючих методів.

Для збільшення показника товщини чоловічої гідності часто використовуються спеціальні насадки. Цим пристроєм не можна досягти сильного ефекту, та й застосовується воно виключно під час статевого акту, але на увазі своєї простоти дозволяє домогтися задовільної товщини пеніса .

Ті рекомендації, про які піде мова в статті, допоможуть зробити ваш член товстим. На відміну від рад і методів, пропонованих всякими «знавцями», ці рекомендації абсолютно безпечні для здоров’я.

Як збільшити статевий орган в діаметрі?

Перерахованими способами реально збільшити в обсязі ваш пеніс. Особливості кожного методу розглянемо нижче докладніше.

Способів потовщення члена в домашніх умовах, збільшення його обсягу, існує кілька, але основними з них є:

Використання вакуумної помпи допоможе в досягненні бажаних розмірів пеніса без додатка серйозних зусиль і витрати великої суми коштів. Її суть полягає в стимулюванні кровообігу шляхом створення вакуумного простору , в наслідок чого кров заповнює печеристі тіла, тим самим розширюючи їх. Результат – збільшення діаметра статевого органу. Однією з переваг експлуатації цього пристрою для потовщення пеніса є простота у використанні. Статевий член поміщається в спеціальну витягнуту форму, після чого за допомогою насоса досягається негативний тиск (вакуумний простір). Тривалість процесу за один раз повинна тривати від двадцяти до сорока п’яти хвилин.

3 СПОСОБИ ЗБІЛЬШЕННЯ ЧЛЕНА!

Порадуйте своїх дам прекрасним великим розміром!

Про застосування її на практиці можна сказати небагато, так як суть механізму досить проста. Перед сексом в неї поміщають член, а після акту сім’явиверження його звідти видаляють.

Перевірений засіб №1 на ринку – крем Titan gel. Ми багато писали про нього в нашій рубриці, равзод це чи правда і чому Титан гель не продається в аптеках. Також про нього пишуть блогери – тут. Можна навчитися різним вправою – Джелкінг. А якщо його застосовувати з різними кремами – ефект буде в кілька разів краще! Помпа – теж непоганий інструмент.

Хірургічне втручання.

Як говорилося раніше, імплантація кульок одна з найбільш ризикованих і небезпечних операцій. Але суть її проста: вибирають спеціальні кульки, виготовлені з гіпоалергенного матеріалу і зашивають їх під шкірою.

При ліпофілінга з проблемних ділянок тіла пересаджують волокна в пеніс шляхом ін’єкції, що в результаті дає потовщення чоловічої гідності.

Важливо знати, що існує кілька видів операцій:

Трансплантація м’язової тканини. Процедура, що виконується по техніці «Перовик». Вшиття підшкірних кульок в статевий орган. Ліпофілінг. Лигаментотомия.

Незважаючи на плюралізм думок серед чоловічої половини населення планети, потовщення пеніса шляхом операції є найбільш ефективним способом. Головною перевагою його використання є швидкість в досягненні бажаного результату.

Серед вправ особливу увагу потрібно приділити так званим джелкингу , так як його виконання досить просте, а результат – ефективний. Спочатку потрібно добитися повної ерекції, після чого взяти пеніс між вказівним і великим пальців у самого заснування. Натискаючи і в нешвидкому темпі вести у напрямку до голівки, а потім поміняти руки. Щоб уникнути травм краще використовувати гелі або мастила. Підійде і слина.

Трансплантація, що стоїть першою в списку, потрібна при бажанні потовщити член в межах трьох сантиметрів. В процесі операції тканини забирають з гладких м’язів Преса, яким далі обертають запалі тіла.

«Перовик» одна з найбільш складних операцій , при якій роз’єднують тканини статевого органу і вставляють між ними хрящову тканину.

Результат буде вірним, але потрібно набратися терпіння, так як період відновлення може тривати до одного року.

Досить дорогий спосіб потовстити статевий орган.

Гелі та мазі.

Укладення.

І на останок рекомендуємо ознайомитися з вправами Кемера і Кегеля.

При гострих больових відчуттях вправу потрібно негайно припинити і не повторювати до їх повного припинення.

Підводячи підсумок, можна заявити, що відповідь на питання про можливе потовщення чоловічої гідності носить позитивне забарвлення. Найголовніше для бажає перетворити частину свого тіла – правильно вибрати найбільш безпечний і комфортний в ціновому плані варіант.

Цей спосіб навіть в порівнянні з помпами або насадками простий у використанні .

Досить просто втирати гель в пеніс. Детальніша інформація додається в інструкції: доза, кількість застосувань, частота втирання і т. п. Завдяки використанню спеціальних препаратів ви без праці збільшите член в обхваті.

Збільшення члена-міф!

Саме так вважають ті, хто не домігся результатів у цій справі. Саме так кажуть ті, хто: пробував джелкінг (вправи для збільшення члена) – і не зміг збільшити пеніс, мазав різними кремами і бачив лише тимчасовий ефект, застосовував помпу – і тільки розтягував шкіру. Ви хочете бути в списку цих невдах? Тоді далі не читайте .

Найефективніший метод збільшення пеніса – це джелкінг + крем Титан гель. Окремо кожен з них не працює (щоб не заявляли виробники крему), але разом вони дають РЕАЛЬНИЙ ЕФЕКТ ДО 5-7 СМ! Так чому ж все в інтернеті пишуть, що користувалися Титан гелем і він їм не допоміг? Відповідь проста. Титан гель сам по собі не збільшить ваш пеніс, тільки разом з вправами. А вправи всі лінувалися робити-тому і не блио результату!

Як вибрати правильний метод для збільшення пеніса? Насправді їх купа. Найпоширеніші – джелкінг, помпи, крему. Джелкінг сам по собі не дасть результатів. Відчутні результати можна побачити тільки з кремом. Про це трохи пізніше. А ось помпи дають лише тимчасове збільшення, та й сильно травмонебезпечні.

Але на превеликий жаль чоловіки забувають, що статевий член – не тільки предмет для враження жінки, а перш за все частина організму. Тому бажання його потовщити не завжди обходиться без негативних наслідків. Тепер ви знаєте, як зробити ваш пеніс великим.

Збільшення обсягу члена є одним з найбільш складних, але затребуваних аспектів у зміні розмірів чоловічої гідності. Це не дивно, адже довгий, але тонкий, пеніс не дає відчуття наповненості жінці.

Клікай і замовляй Титан гель!

Ви все ще сумніваєтеся? Звичайно, краще так і сидіти зі своїми стандартними 19 сантиметрами ( якщо у вас менше, то це зовсім сумно ), ніж спробувати. Що ви втрачаєте? Тим більше з нашою знижкою в 50% ще можна і заощадити!

Збільшення товщини пеніса проводиться декількома методиками. Воно показано тим чоловікам, які володіють невеликими розмірами чоловічої гідності і хочуть зрозуміти, як збільшити товщину пеніса. Адже відомо, що при тривалому самозадоволенні з використанням маленьких діаметрів можна зробити обсяг члена менше.

Як збільшити в обсязі, товщині і діаметрі? Потовщення члена.

Збільшення товщини члена допомагає також і чоловікові отримати більш яскраві відчуття й уникнути ефекту «олівця в склянці». Потовщення пеніса вважається куди більш затребуваною процедурою, ніж збільшення довжини, хоча і проводиться більш складним шляхом.

Потовщення пеніса зазвичай проводиться більш складно, ніж зміна довжини хірургічним шляхом. Але на даний момент є кілька різних методик, збільшення діаметра статевого члена. Їх застосування допоможе провести збільшення обсягу статевого члена, як в домашніх умовах, так і під наглядом фахівців.

Існує стандарт розміру, який прийнято вважати нормою. Нормальний пеніс має близько 16 сантиметрів в довжину і 8 – в обхваті. Допускається похибка як в більшу, так і в меншу сторону. Мікропенісом вважається показник в 8 см довжини і менше в ерегованому стані. Такий розмір чоловічої гідності вже вимагає втручання і виправлення.

Існує кілька найпопулярніших методів збільшення ширини пеніса. Деякі з них вимагають лікарського нагляду, а інші, навпаки, проводяться самостійно в домашніх умовах.

Рано чи пізно кожен чоловік задається питанням про те, як збільшити товщину статевого члена. Але дійсно така процедура потрібно досить невеликому відсотку представників чоловічої статі. В інших випадках потовщення статевого члена – це виключно бажання самого чоловіка.

А це означає, що існують способи, збільшення товщини члена.

Показання до проведення процедури.

Способи зміни товщини.

Використовуючи ці техніки, можна підібрати оптимальний спосіб і збільшити член в обсязі, а також підвищити його чутливість.

Хірургічні способи.

Також існує кілька способів збільшення пеніса в діаметрі, не вдаючись при цьому до операції:

ліпофілінг; трансплантація м’язової тканини; операція «Перовик»; вживлення кульок.

Хірургічна операція на пенісі.

При оперативному втручанні є кілька основних процедур, за результатами яких вдається значно збільшити обхват члена:

масаж; розтягування пеніса з допомогою екстендера; застосування вакуумної помпи; використання таблеток; застосування різного роду мазей і гелів.

Розповімо докладніше про те як збільшити член в ширину хірургічним шляхом. Вони відрізняються за використовуваним матеріалом, техніці виконання і тривалості відновного періоду. Проведення таких процедур часто висвітлено у відео клінік пластичної хірургії.

Виконання збільшення члена в ширину за допомогою хірургічних методик – один з найбільш ризикованих, але дієвих способів. З їх допомогою можна збільшити товщину члена і закріпити отриманий ефект.

Основні недоліки способів збільшення члена в діаметрі хірургічним чином:

Трансплантація м’язової тканини.

Операція по потовщенню члена за допомогою ліпофілінга має і свої недоліки. Підшкірний жир має властивість мимовільно розсмоктуватися з часом. Результатом стає поява горбків і нерівностей під шкірою статевого органу. До того ж, член після потовщення деякий час знаходиться в стані набряку і тому варто утриматися від статевих зв’язків.

Таке втручання забезпечує мінімум рубців і шрамів, а тому з точки зору естетичності є найбільш прийнятним. Лікарі вважають за краще показувати результат потовщення члена на фото – по фотографії помітно, що розміри можуть збільшуватися до 1,5 сантиметрів завширшки.

довгий відновлювальний період; високий ризик виникнення побічних ефектів; велику кількість аналізів перед виконанням; відносно велика складність проведення.

Збільшення товщини пеніса за допомогою липофилинга.

Техніка «Перовик»

Спосіб збільшення товщини статевого члена, який заснований на пересадці власної жирової тканини. Забір тканини проводиться з проблемних ділянок і ін’єкційно розподіляться під шкірою пеніса. Цей метод зручний тим, що використовується резерв власного організму, а тому ймовірність відторгнення при такому втручанні мінімальна.

Збільшення і потовщення члена за допомогою техніки » Перовик – — найскладніша операція по виконанню. Вона має на увазі поділ всіх тканин пеніса і вживлення між ними ділянок хрящової тканини. Такий метод потовщення і подовження статевого члена допомагає скорегувати його форму, додати обсяг.

Така операція по потовщенню статевого члена має на увазі забір смуги м’язової тканини і обертання її під шкірою навколо тіла пеніса. Ефект від такого втручання зберігається на все життя, чим воно вигідно відрізняється від ліпофілінга. У той же час варто звернути увагу, що підготовка до цієї операції і період повного відновлення займає до одного року.

Також одним з недоліків можна назвати довгий відновлювальний період, який може тривати до 12 місяців. При правильному виконанні операції та дотримання всіх рекомендацій лікаря таке збільшення статевого члена в діаметрі дає стійкий результат, який зберігається на все життя.

Ця методика допомагає збільшити ширину статевого члена до 3 сантиметрів. Вона відрізняється від ліпофілінга тим, що має довгий відновлювальний період і протягом 6-8 місяців після виконання залишається шрам в місці забору трансплантованого матеріалу.

Основна незручність заподіює шрам в місці забору м’язи у пацієнта-він зберігається до півроку, після чого стає непомітним. Відео з подібної операції виглядає досить моторошно, а тому його не варто дивитися особливо вразливим людям.

Основним недоліком застосування даної техніки є її складність виконання, яка в разі ускладнення може привести до таких змін:

Забір тканини проводиться з гладкого м’яза преса або використовуються волокна пахвової фасції. Збільшення члена в діаметрі досягається за допомогою «обмотування» цих волокон навколо кавернозних тел. Така операція має довгий період відновлення – до 9 місяців.

Один з методів збільшення діаметра пеніса, який набирає все більше популярності. Суть методу полягає у імплантації під шкіру чоловічого статевого органу спеціальних кульок з гіпоалергенного матеріалу. Таку процедуру виконує не тільки хірург, але і фахівець з боді-модифікації.

втрата чутливості; відсутність ерекції; запалення; відторгнення тканини; гангрена; неправильне зрощення тканин; формування рубців.

Імплантація кульок в статевий член.

Безопераційні методи.

Збільшення обсягу пеніса безопераційними методами допомагає змінити розміри чоловічої гідності без шкоди для здоров’я. Застосування цих методів дає можливість самостійно користуватися засобами в домашніх умовах, без лікарського контролю і прив’язки до певного місця.

Згодом, якщо поглянути на фото рубці абсолютно непомітні. Відео потовщення члена за допомогою цієї техніки краще не дивитися громадянам з нестійкою психікою.

Екстендер.

Варто зазначити, що при даному методі можна займатися сексом тільки в певних позах. Надмірно тривалі статеві контакти можуть стати причиною натирання і травмування тканин члена.

Використання спеціальних кульок допомагає зробити по ширині член більше на деяких ділянках. Це дає можливість забезпечити додаткову стимуляцію для партнерки за рахунок ущільнення.

Екстендер для збільшення пеніса.

Масаж і вправи.

Вакуумна помпа.

Виконання масажу допомагає в збільшенні обхвату члена за рахунок стимуляції припливу крові до пеніса. Результатом такого масажу стає зміцнення ерекції і розтягування печеристих тел. При збільшенні розмірів печеристих тіл об’єм крові, яка наповнює при ерекції пеніс, збільшується, що і стає причиною зміни розміру.

Незручність масажу і вправ полягає в тому, що можна легко травмувати орган. Виконувати масаж необхідно щодня протягом певного часу. Такі вправи для збільшення товщини члена допомагають домогтися стійких результатів з мінімальною шкодою для здоров’я.

Носіння екстендера допомагає збільшити коло пеніса на довгий термін і без будь-якого втручання в нормальне функціонування органу. Серед недоліків такого методу виділяють довгий застосування перед появою будь-якого результату.

Носіння екстендера допомагає здійснити збільшення пеніса в ширину і домогтися подовження. Ефект досягається в результаті постійного розтягування тканин пеніса, що призводить до їх розростання і, як результат, зміни обсягу.

недостатньо яскраві відчуття під час сексу; слабка ерекція; застій крові в області геніталій і тазу.

Помпу для збільшення пеніса призначають в таких ситуаціях:

Вакуумна помпа – це ще одна методика стимуляції росту статевого члена і його подовження, яка використовує принцип чергування тиску. При приміщенні пеніса в колбу, в ній створюється негативний тиск. Це призводить до стимуляції припливу крові в пеніс. Через стимуляцію циркуляції поліпшується кровообіг в області органів тазу, що сприяє запобіганню формування застійних явищ.

Крем для збільшення пеніса XXL Power Life.

Мазі і креми.

При регулярному використанні вакуумної помпи можна домогтися гарних результатів. Особливо виражений ефект досягається при поєднанні помпи з дією мазей і гелів.

Мазі для потовщення члена допомагають посилити кровопостачання в області нанесення. Вони чинять місцевоподразнювальну дію і ефект від їх застосування помітний вже відразу після використання. Застосування мазей і гелів для збільшення члена допомагає домогтися більш яскравих відчуттів від статевого акту і зробити ерекцію більш міцною.

Мазі і креми можуть містити гормональну складову, а тому перед їх використанням бажано проконсультуватися з лікарем. Також варто звернути увагу, що покупці подібних засобів можуть ставати жертвами підробок. Тому при покупці важливо перевіряти цілісність упаковки і правильність написання назв.

Вибір методу збільшення обсягу чоловічого статевого органу – заняття непросте. Кожен чоловік може підібрати засіб за своїм бажанням і можливостям. Застосування таких засобів дає шанс пишатися розмірами свого члена.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ! Секрет великого члена! Всього 10-15 хвилин в день і + 5-7 см до розміру. Поєднуєш вправи з цим кремом. Читати далі >>

Гормональні таблетки.

Збільшити товщину фалоса допомагає техніка джелкінг. Регулярне виконання цих вправ дозволить не тільки зробити статевий член товщі, але і нормалізувати кровообіг, тим самим поліпшивши якість ерекції.

Як можна зробити статевий член товщі в домашніх умовах.

Гормональні препарати містять велику кількість тестостерону, який стимулює зростання пеніса. Але його застосування має бути під постійним наглядом, щоб уникнути прояву побічних ефектів.

Але необхідно враховувати, що подібні заходи не завжди дають результат. Попередньо слід проконсультуватися з фахівцем щодо їх застосування і дотримуватися його рекомендацій. Тільки комплексний вплив дозволить досягти бажаного.

Деякі чоловіки, незадоволені розмірами своїх геніталій, хочуть збільшити діаметр статевого органу. Такі способи існують, більшість з них можна застосовувати в домашніх умовах.

Потрібно пам’ятати про те, що у цього способу є протипоказання:

Повторювати вправу щодня близько 15 хвилин.

Вправу слід виконувати щодня по 10-20 хвилин.

анатомічні дефекти і викривлення фалоса, як вроджені, так і придбані; фімоз; баланопостит; різні роздратування на шкірі статевого члена.

Потрібно виконувати наступні вправи.

При регулярному і правильному використанні джелкінга можна домогтися збільшення товщини статевого члена на 1-3 см в обхваті. Перші результати будуть помітні вже через 2 тижні занять.

1. Довести статевий член до половинної ерекції, не забувши змастити його для хорошого ковзання (вазеліном, кремом). 2. З’єднати великий і вказівний пальці в кільце і злегка стиснути їх біля основи органу. 3. Повільно і плавно потягнути стислі пальці уздовж тіла статевого члена до його голівці.

Спочатку необхідно домогтися напівзбудження статевого члена. Цього разу знадобляться обидві руки:

Після серії повторень необхідно під час розтягування фалоса плавно відвести її вправо, потім вліво. Після цього виконується вправи з джелкінга із застосуванням двох рук. Тренуватися необхідно по 20 хвилин кожен день.

1. Правою рукою зі з’єднаними в кільце великим і вказівним пальцем обхопити і стиснути підставу фалоса, а лівою — область у головки. 2. Рухати руки назустріч один одному, поки вони не зійдуться.

1. Обхопити його великим і вказівним пальцем біля основи головки і повільно відтягувати протягом 30-40 секунд. 2. Відпустивши.

Результат таких вправ помітний через місяць занять і дозволить пеніса стати не тільки товщі, але і довше.

Почати необхідно з масажу неэрегированного пеніса. Великим і вказівним пальцем розтирати його до тих пір, поки він не досягне стану половинної ерекції. Потім потрібно:

Справа в тому, що статевий член не є м’язом. Складається він з особливих печеристих тіл, які при припливі крові збільшують свій об’єм. Так і відбувається ерекція. Незважаючи на те що ріст фалоса можливий до певного віку, його можна збільшити, покращити кровообіг і стимулювавши поділ клітин печеристих тканини. Крем нормалізує кровотік, збагачує клітини поживними речовинами, допомагає підвищити довжину і ширину пеніса, еластичність шкіри.

Подібними способами збільшують розмір статевих органів арабські чоловіки. Багато в чому метод схожий з джелкінгом і включає в себе послідовність вправ, що вимагають регулярного виконання.

Ще один спосіб зробити чоловічі геніталії великими самому – це спеціалізовані креми. Далеко не всі медики вважають даний метод ефективним. Однак деякі представники чоловічої статі стверджують, що крем їм допомагає.

Перед тим як купувати засіб, бажано проконсультуватися з лікарем. Необхідно, щоб крем містив такі рослинні компоненти, як корінь імбиру, шовковиця, японська айва, кипрей вузьколистий. З популярних засобів можна відзначити Penilux Gel, TitanGel, XXL Power Life та інші.

Ще один спосіб зробити пеніс більше – вакуумна помпа. Її можна купити в інтим-магазині або замовити через інтернет. Вона може бути корисна і тим, що покращує ерекцію.

Важливо, щоб в складі не було речовин, які здатні викликати не тільки роздратування і висип, але і алергічну реакцію. Також варто пам’ятати, що для досягнення помітного результату буде потрібно дуже тривалий час.

Застосовувати помпу потрібно наступним чином:

Тривалість процедури становить 1,5 хвилини. Повторювати її необхідно щодня до 2 разів. Перший ефект буде помітний не раніше, ніж через 2-3 місяці регулярного використання.

Операцію потрібно робити в стаціонарі, після ретельного обстеження і проходження всіх необхідних діагностичних заходів. Показанням до хірургічного втручання в першу чергу є:

З інших технічних засобів збільшення фалоса можна назвати екстендер, або стретчер. Це апарат для розтягування пеніса, який допомагає досягти непоганих результатів без хірургічного втручання.

Щоб зробити статевий член товщі, застосовуються також насадки. Спосіб підійде для тих випадків, коли немає часу і можливостей для використання кремів, помп і вправ, а результат потрібен терміново. Насадки продаються в інтим-магазинах. Ці вироби дозволяють збільшити довжину і товщину пеніса, значно уповільнити процес еякуляції, додатково стимулювати піхву жінки і отримати більш яскравий оргазм.

Вищевказані методи застосовуються і для збільшення розмірів пеніса пацієнта. Необхідно пам’ятати, що після проведення операції можливий тривалий період реабілітації з регулярними відвідинами лікаря, перев’язками і носінням спеціального бандажа. Також всі зазначені хірургічні методи вважаються дорогими, а результат може виявитися нижче очікуваного.

Інструкція по збільшенню члена харчовою содою.

Головним недоліком є тривалість носіння-до 8 годин на день протягом як мінімум 4 місяців. Результатом цієї процедури стане збільшення довжини і товщини в середньому на 2 см.екстендери бувають механічними і вакуумними.

1. Помити пристрій водою. 2. Вимити і насухо витерти пеніс. 3. Змастити статевий орган і торець помпи будь-яким лубрикантом. 4. Надіти колбу на пеніс і притиснути її. 5. Випускати з неї повітря за допомогою груші або поршня.

Принцип дії дуже простий: при тривалому впливі екстендера тканини статевого члена починають активно рости, щоб відповідати заданій формі і розміру. Основне правило – регулярність використання.

Якщо вищевказані способи не підходять з тієї чи іншої причини, збільшити товщину пеніса можна за допомогою операції. На сьогоднішній день існує кілька популярних технік, успішно застосовуються хірургами, серед яких варто відзначити лигометомию, ліпофіллінг і фаллопротезірування. Кожен їх цих методів має переваги і недоліки, а також протипоказання.

Середньостатистичні розміри.

Спосіб дуже простий і практично безпечний. До того ж насадки недорогі, доступні чоловікам різного віку і не мають негативного впливу на відчуття від статевого акту.

Науково доведено, що розмір члена чоловіка безпосередньо впливає на психічний стан представника сильної статі і його самооцінку. Олена Малишева в одній із своїх передач вказувала, що чоловіки, у яких маленьке гідність, ведуть себе дуже агресивно, часто їх неодмінним атрибутом стають дуже великі автомобілі або великі бійцівські собаки. Така собі своєрідна компенсація.

Так вже вийшло, що більшість чоловіків незадоволено розмірами свого статевого члена. Скільки разів, дивлячись на свій пеніс, у вас виникало бажання, щоб він був хоча б на пару сантиметрів довше? В інтернеті можна до безкінечності дивитися різні відео, в яких розповідається, що збільшити статевий орган нібито можна, використовуючи різні спеціальні мазі, гелі і креми. Однак подібні засоби рідко допомагають насправді, і коштують вони зовсім недешево. Тому все більше чоловіків звертаються до такого старовинного народного способу, як збільшення члена содою.

вроджені аномалії і викривлення статевого органу; мікропеніс; онкологічні захворювання.

Заздалегідь попереджаємо: перед тим як збільшити член содою, підготуйте себе морально до того, що дівчата, як часто виявляється на практиці, зовсім не люблять, коли у хлопців великий статевий член. В ліжку чоловік, у якого величезний статевий орган, швидше завдасть дівчині незручність або навіть біль, не кажучи вже про відсутність задоволення і комфорту.

Медична статистика показує, що звичайний росіянин має чоловічий робочий інструмент довжиною від 12 до 16 см, тобто самим нормальним, нічим не примітним членом тут буде орган довжиною до 14 см і діаметром в 2,5-3 див З допомогою такого пеніса можна добре задовольнити жінку, і зачати дитину. Однак багатьом чоловікам здається, що їх пеніс все-таки замалий, тому їм можна порадити збільшення члена харчовою содою.

Великий пеніс хороший для підняття самооцінки, а також кращий при анальному сексі. Якщо ви все-таки вирішили для себе, що збільшення члена за допомогою соди вам життєво необхідно, нижче ви знайдете інструкцію, як здійснити цей процес в подробицях.

Прийняти теплу ванну, розслабити статевий член, навіть злегка помастурбувати. Взяти одну чайну ложку соди, змішати її з чайною ложкою масла або меду. Отриману масу треба нанести на член і помасажувати його п’ять хвилин. Потім припиніть мазати і масажувати статевий орган, дайте крему просто вбратися і спрямуватися безпосередньо на збільшення. Ретельно змийте водою весь содовий крем з члена і готуйтеся до того, що пеніс почне рости. Також даний спосіб допомагає продовжити час статевого акту на 10-15 хвилин. Якщо вам не дуже підходить схема, згідно з якою треба натерти пеніс содовим кремом, або, можливо, у вас немає для цього умов, то завжди можна зробити по-іншому. Другий спосіб простіше використовувати, ніж перший, і він також дійсно збільшує член. Візьміть соду — столову ложку на склянку води. Її потрібно повністю розчинити у воді. В отриману рідину необхідно опустити чоловічу гідність на 10 хвилин, але не більше, і ви відразу побачите, як сода впливає на розміри статевого члена. Даний спосіб є більш простим і менш витратним за часом.

Існує два поширених варіанти застосування соди, спрямованих на збільшення пеніса. Ви можете спробувати обидва або той спосіб, який вам більше сподобається.

Збільшуємо член правильно.

Можете перевірити обидва способи, так як вони дійсно перевірені десятиліттями. Подивіться, який спосіб підходить вам більше, і переконайтеся в тому, що це правда. Тепер ви знаєте, як можна за допомогою харчової соди збільшити пеніс.

Збільшення статевого члена содою — річ не нова, вона була придумана явно не вчора. Ваш батько і ваш дід, швидше за все, знали про цей секрет, а харчова сода завжди була і є в кожному будинку в кухонному ящику. Зрозуміло, зазвичай її використовують зовсім не для збільшення статевого члена, а для домашніх робіт: чищення посуду, у випічці і т. д.

Особливу увагу приділіть обробці головки статевого члена: у чому саме від неї залежить, наскільки змінюється величина пеніса.

Побічний ефект.

Який би спосіб ви не вибрали, не забувайте про те, що сода дає лише тимчасовий ефект. Рекомендуємо користуватися содою за годину або два перед статевим актом, і тоді пеніс, розпухлий і подовжений, порадує вас і вашу даму. За допомогою соди можна домогтися збільшення в діаметрі в середньому на 1 см, а в довжину ваш орган виросте на 1-2 см.

Кому не можна користуватися содою?

Лікарі рекомендують користуватися даним способом не частіше, ніж раз на півроку, у виняткових випадках — раз на чотири місяці. Багато чоловіків, буквально схиблені на питанні, як збільшити пеніс, роблять содові припарки набагато частіше. Таке зловживання робить їх стабільними пацієнтами уролога, і через нього вони змушені витрачати гроші на дороге лікування.

Будьте уважні і не зловживайте даним способом ні в якому разі! Частий прийом соди призведе до неприємних наслідків, причому, швидше за все, вони будуть дуже обтяжливими.

Навіть незважаючи на можливу шкоду, багато чоловіків зловживають даним способом. Це може привести до наступних негативних явищ:

Діабетик. Сода, навіть в невеликій кількості, небезпечно впливає на цукор в крові. Особам з проблемами простати і з простатитом, тут і так начебто все зрозуміло. Страждаючим уретритом і циститом. Сода — потужний подразник, який на користь точно не піде. Тим, у кого є молочниця або алергічний дерматит. Молочниця взагалі досить проблемна хвороба, а сода тільки погіршить ситуацію.

з’являться ранки і мікротріщини, які будуть хворіти; може розвинутися алергічна реакція; не виключені печіння і свербіж; зловживання може викликати навіть серйозні захворювання зразок раку статевого члена.

Краще відмовитися від застосування даного способу наступним особам:

Існують численні інтернет-відгуки, присвячені даній темі в цілому і конкретно питання, кому краще содою не користуватися. Серед них увагу привертає відгук, розміщений на відомому медичному сайті і названий «Мажем і подивимося». Також там є численні поради, в яких йдеться про те, хто і як використовує соду на член, а також що саме з органом відбувається.

Інші непогані способи.

Дезодорант для пеніса М16. Пеніс буде великим і твердим, як однойменне американське рушницю. Гель Титан. Ніхто і не сумнівався, що у справжнього титану величезна гідність. Розчин Домінатор. Натри їм член і домінуй над дівчатами!

Багато відгуків присвячено ролику, в якому чоловік прямо на камеру намазує на свій член, що знаходиться в збудженому стані, звичайну питну соду, і його дітородний орган збільшується на очах. Швидше за все, він використовує Відеомонтаж, тому що ні від якої соди такий ефект збільшування не може наступити. Член дійсно на якийсь час виросте, якщо помазати його содою, але вже ніяк не на 5 см і більше.

Кожен сам для себе вирішує питання, влаштовують його розміри статевого члена чи ні, а також чи є необхідність приймати якісь заходи для того, щоб збільшити пеніс. Хтось раніше пив кошти для ерекції і збільшення розміру, хто подумує почати приймати препарати зараз, а хто не хоче витрачатися на дорогі ліки і воліє старий добрий рецепт — соду, яка, втім, може і нашкодити. Тепер ви знаєте, як збільшити член і що для цього потрібно зробити. Удачі вам і успіхів у світі сексу!

Для того що б уникнути після всіх вправ і технік неприємних наслідків, які виникнуть під час невірного виконання рекомендуємо детально вивчити всі інструкції:

Отже, такі ефективні препарати, що володіють збудливими засобами, які продаються в інтернет-магазинах, і їх можна придбати за досить помірною ціною. Купуючи їх, ви купуєте собі великий член і якісний секс.

Іноді буває, спиш і бачиш, що невеликий член підріс, і ти удовлетворяешь їм дівчат одну за одною, смажиш їх так, немов ти герой відмінного порнофільму, і тобі все вдається. Потім прокидаєшся і розумієш, що це все не більше ніж вологі сни. Чи можна знайти рецепт, який реально впливає на зростання статевого члена? Якщо ми застосовуємо соду, ми розуміємо, що ефект тимчасовий, та й ненадійний. А ось якщо ви використовуєте інші, більш дієві способи, які не тільки збільшують член, але і продовжують час сексу, можете особливо не переживати.

Для початку вам потрібен шматочок м’якої тканини приблизно сантиметрів на 30, яку ви повинні помістити в теплу води, а потім викрутити її. Обмотайте не туго навколо члена (в якому він стані, абсолютно не має значення) і протримаєте її там близько трьох хвилин. Після цього шматочок тканини знімаєте і знову опускаєте в теплу воду. Такі маніпуляції виконайте рази три.

Підготовка.

Як швидко збільшити розмір члена в домашніх умовах.

Резюмуючи вищесказане.

Якщо ви будете використовувати ці гелі і розчини, автоматично стане неактуальним питання про те, як порушити дівчину перед сексом. Одного погляду на ваше величезне гідність буде достатньо, щоб дівчина прийшла в захват!

Як збільшити член в домашніх умовах.

Техніка розтягування.

Коли закінчили цей етап, витрете його, і почекайте коли член висохне. Така процедура потрібна для того, що б під час використання теплого компресу, з’явиться хороший приплив крові і поліпшувався кровообіг в пенісі, а також шкіра ставала дуже еластична для того що б вчасно вправи стало можливим захопить шкурку на члені.

Найпопулярніша техніка, тому що більшість наших клієнтів вибрало саме її, тому ми її вам рекомендуємо. Під час її виконання ви можете або сидіти або лежати.

Цим методом користуються вже багато років. Всі маніпуляції проводяться як в спокійному стані, так і в ерегованому. Техніка написана точно так, як і була викладена нам. Наберіть повітря через ніс і трохи затримайте і як ніби проковтнете. Ось ви відчуваєте, що повітря дійшов у ваш живіт і потім женіть його в пеніс. Знайдіть там точку Ху-Юнь лівою рукою, яка розташувалася між мошонкою і анусом, завдяки цим маніпуляціям член буде твердим як камінь. Потім відновіть нормальне дихання, але палець не прибирайте.

Коли ви закінчили процедуру прилаживания компресу, то приступайте до розтягуючих технікам, які описані нижче. Для того що б зробити мускулу вашого пеніса сильніше, можна взявши його в руку стискати і розтискати його. Фахівці впевнені, що саме ці маніпуляції значно розтягнутий пеніс і в майбутньому вашу даму чекатиме довга ерекція. Такі вправи можна робити як на члена в стані спокою, так і на ерегованому органі, тому що результат один і той же.

Ваш член в спокійному стані. Візьміть його в праву руку і сильно стискайте головку, але так що б надходила кров. Потім повільно зволікайте його від себе до того моменту поки не почнете відчувати біль. Ось в такому стані потримайте його протягом 5 хвилин, але по пришестя 1 хв збільшите розтягування. І запам’ятайте: всі вправи повинні робитися дуже легко і не в якому разі не приносити вам дискомфорт. Тепер відпочиньте протягом приблизно 1 хвилини. А потім легкими круговими рухами помасажуйте пеніс, нарахувавши 30 разів закінчуйте. Таким чином, ви відновите нормальний кровообіг після виконаних процедур. Поверніться знову до вправи, яке описано в пункті 2 і повторіть його 4 рази, але тепер тягніть його спочатку вгору, потім вниз, а потім в одну сторону, а потім в іншу. По закінченню п’яти хвилин активних вправ поверніться до пункту 3. Нарешті-то ви виконали аж 5 розтяжок в різні боки, тепер вам належить потягнути його в перед, прям перед собою. Тепер тримайте його в руці протягом 1 хвилини. Стисніть 10 разів, але тільки не так що б було боляче.

Коли член в спокійному стані, візьміть однією рукою ніжно за головку і трішечки стисніть. При цьому не забувайте, що всі вправи повинні бути приємними і не в якому разі не повинні порушувати кровообіг. Потягніть трохи вперед, але пам’ятайте напруга не повинно бути болючим. Ось в такому стані протримаєте його протягом від 30 секунд до 60, все залежить від того на скільки комфортно вам його проробляти. Зробіть невеликий перепочинок. Вправи, які описані в пункті два, проробляйте протягом 20 хвилин за один проведений сеанс. Але між ними передихай ті теж 20 хв.

Такі вправи принесуть перші позитивні результати через 2 тижні, але потрібного результату ви досягнете лише через довгих 3-4 місяців.

12 , у головки близько 13-13,5. Че мені з таким робити?

Відео: Як можна збільшити член в домашніх умовах.

Результати виконаних ручних маніпуляцій зовсім не відрізняються від тих, які робляться спеціальними технічними і новаторськими пристосуваннями. Для того що б всі маніпуляції пройшло добре потрібно все робити так, що б не було тиску на спинний нерв, який розташувався на самій верхівки вашого члена. Звичайно ж, не виключений варіант того, що ви самі можете придумати собі правильний спосіб розтягування пеніса тому, що саме вам зрозумілі всі відчуття. Пам’ятайте тільки, що сильне стиснення дітородного органу призведе до порушення кровообігу і в підсумку до імпотенції.

Прога для новачків какраз допоможе вирівняти, а саме: розтягування, Джелк і упр.Кегеля!

У мене теж була така проблема,вона може бути пов’язана: з рівнем ерекції,з мастурбацією,а вось від природи,та хто знає з чим?! Я почав нупити і член став вирівнюватися під один обсяг, по всій довжині!

Поки ліва рука на точці, ви правою тягніть пеніс в зад вперед 36 раз дуже легкими рухами. У цей час великим пальцем гладимо головку, поки член не збудиться. Тримаючи правою рукою, пеніс опустіться на 3 см в низ, що б в нього потрапила енергія повітря. Потім потягніть його направо і почніть обертати рукою вправо і вліво по 36 разів, потім поверніть вліво і повторіть ті ж обертання. Коли ці кругові рухи закінчені, постукайте їм по правому стегну, а потім по лівому.

Вже займаєшся НУПом?! Уже наростив?! Так що ж ти мовчав?! Я думав, що це у тебе з народження така форма пеніса.

Якщо ти ще не займаєшся нупом? то починай!

Vasichka Підвішування вниз може допомогти. Ти не проти, якщо при цьому збільшиться і довжина пеніса?

Але! доведеться попатеть!

А до підвішування потрібно приступати потому, хоча б, місяць легких розтягувань і джелка. Необхідно як би підготувати член.

А наслідків, не хвилюйся, не буде. Все буде краще, ніж було!

І які ж твої цілі? У сенсі скільки см?

Вітаю з результатами!

Звідки дізнався про НУП? І яка у тебе була програма?

Взагалі загальновідомо, що для жінки важлива не тільки довжина, але і товщина члена. Більш товстий член заповнює простір всередині вагіни, забезпечує більш щільний контакт, стимулює більшу кількість нервових закінчень. Тому при збільшенні члена важливо, щоб збільшувалася не тільки його довжина, але і товщина. При цьому не варто забувати про техніку сексу, витривалість, почуття до жінки – без цього вони не можуть отримувати достатньо задоволення. Жіноча думка про розміри члена говорить про це.

Як зробити член товстим.

Чи можливо збільшити товщину члена.

Значить, у тебе тепер, в довжині 16.5 см, це з не втиснутою лінійкою?

Як зробити статевий член товщі?

Відповідь: Якщо хочеш зробити член товщі, при цьому залишити його поточну довжину, то допоможе тільки хірургічна операція. Відносно складна операція з негарантованим результатом у часі. Якщо необхідно збільшити товщину члена і його довжину, то тут вже набагато більше варіантів натурального збільшення члена. Це може бути і джелк, і масаж, і екстендер. Для короткочасного результату підійде вакуумна помпа.

Питання: Які є способи зробити член товщі?

Складно знайти чоловіка, якого б повністю влаштовував розмір його пеніса: хтось вважає орган недостатньо довгим, комусь він здається надто тонким. Однак якщо навіть самі жінки визнають, що довжина чоловічої гідності не важлива, то діаметр його безпосередньо впливає на рівень відчуттів, одержуваний дамами під час сексу. І тому питання, чи можна збільшити товщину статевого члена, настільки актуальний для власників не надто великих пенісів.

Регулярне і послідовне виконання деяких маніпуляцій може сприяти збільшення розмірів члена в діаметрі.

Які є способи зробити пеніс товщі.

Наш постійний читач позбувся проблем з потенцією дієвим методом. Він перевірив його на собі — результат 100% — повне позбавлення від проблем. Це натуральний засіб на основі трав. Ми перевірили метод і вирішили порадити його Вам. Результат швидкий. ДІЄВИЙ МЕТОД.

4 найпоширеніших способу знайти товстий член:

18-19 см в довжині і 15 в товщині але товщина щось пригальмувала, 12 тижні вже по нулях взагалі.

Наші читачі рекомендують.

Майже всі методики засновані на властивості тканин організму рости при посиленні кровотоку. У подібних умовах клітини починають ділитися активніше, і відбувається ріст тканин.

вакуумна помпа; екстендер; мануальна методика; оперативне втручання.

Суть полягає у виконанні різних вправ. Максимальну користь принесуть маніпуляції, що здійснюються в стані ерекції. На початкових етапах навантаження повинна бути невеликий, а з плином часу інтенсивність і складність вправ збільшують.

Однак для того щоб стимулювати збільшення члена, потрібна додаткова допомога, своєрідний каталізатор. У чоловічому тілі цю роль виконує тестостерон – статевий гормон, який крім інших функцій і відповідає за формування і зростання вторинних статевих ознак.

Безпечне збільшення товщини статевого члена може бути виконано кількома методами, але всі вони вимагають терпіння і регулярності.

Перед тим як приступити, пеніс необхідно змастити лубрикантом, щоб знизити ризик пошкоджень тканин.

Як і будь-які тренування, вправи, метою яких є збільшення головки статевого члена і загальної товщини, виконують, попередньо розігрів тканини. Найлегший спосіб зробити це – розтерти орган змоченою в гарячій воді мочалкою.

Відрізняється простотою і відсутністю всяких вкладень спосіб, що допомагає збільшувати пеніс як в довжину, так і в ширину. Популярність його обумовлена також відсутністю ризику завдати органу шкоди.

Мануальна методика.

Максимальну користь принесуть маніпуляції, що здійснюються в стані ерекції.

Подібний прилад можна знайти на прилавках секс-шопів. Після застосування помпи запалі тіла органу наповнюються кров’ю, внаслідок чого і відбувається збільшення головки члена.

В кінці сеансу рекомендується виконати розслабляючий масаж, щоб повернути нормальний кровообіг.

Член в стані спокою фіксують в приладі. Використовуючи спеціальний механізм, натягують орган. Залишають в такому положенні деякий час. Завдяки зовнішньому впливу в тканинах органу активізується зростання нових клітин, відбувається збільшення обсягу і довжини пеніса. Щотижня силу натягу трохи збільшують.

Процедуру починають з погладжувань. За допомогою посилень тиску домагаються максимальної ерекції. Одну руку поміщають в основу члена, другий м’яко тягнуть головку. Ця дія триває протягом 1 хвилини, потім поступово знижують тиск. Обхопивши головку рукою, тягнуть, поки не відчується легкий біль, залишають в такому положенні на 30 секунд, відпускають, і відпочивши 10 секунд, повторюють знову.

Однак постійне використання пристрою веде до посилення і збільшення тривалості ерекції, нормалізації потенції. Якщо застосовувати помпу регулярно, вона здатна збільшити і розмір пеніса.

Порядок використання пристрою:

Екстендер – це прилад, що збільшує член без болю. Такі прилади менш поширені, ніж вакуумні помпи, однак вони досить ефективні і, за словами виробників, не здатні завдати органу шкоди.

Недолік цього методу – недовговічність результату. Через деякий час кровообіг приходить в норму, пеніс знаходить вихідні параметри.

Зважитися на подібну операцію складно: вона відрізняється тривалим відновним періодом і ризиком розвитку ускладнень.

Серед можливих наслідків:

Дізнавшись, як можна збільшити товщину члена, і вибравши відповідний спосіб, можна приступати до вирішення завдання.

Оперативне втручання, спрямоване на те, щоб збільшити пеніс в товщину, відноситься до найсерйозніших і складних методів. Для того щоб домогтися потрібного розміру, використовують жирову тканину або частину м’язів з живота чоловіка. В результаті пеніс стає більше на 1-2 см в об’ємі.

Однак варто пам’ятати, що не останню роль в цьому процесі грає рівень тестостерону в організмі. Низька фізична активність, неправильне харчування і режим дня ведуть до істотного зниження рівня гормону, і домогтися гарних результатів у цьому випадку буде важко.

Безсумнівний плюс подібного способу: досягнутий результат зберігається до кінця життя.

Курс лікування триває від декількох тижнів до місяця, однак перші позитивні зміни можна побачити вже через 14 днів.

Хірургічна операція.

зміна форми органу; поява горбів; втрата чутливості і болю при ерекції; омертвіння пересаджених тканин та інші.

Перед початком курсу вправ або застосуванням спеціальних приладів рекомендується налагодити режим харчування і знайти час на спорт.

Є купа всяких різних способів, що допомагають «накачати» пеніс до потрібних розмірів як в довжину, так і в діаметрі. Однак я хочу вас попередити, що використання спеціальних помп, екстендерів, а також підвішування на пенісі вантажів-гирьок загрожує серйозними наслідками — травмами. Можна довести свій орган до такого стану, що доведеться ампутувати. головку! Так, я не жартую! Справа в тому, що подібні витончені методи провокують передавлювання капілярів і судин на пенісі. Це, в свою чергу, призводить до місцевого недокрів’я (ішемії), від чого відбувається відмирання шкіри на статевому члені.

Вже багато коштів перепробовано і нічого не допомагало? Ці симптоми знайомі вам не з чуток:

У вас серйозні проблеми з потенцією?

Єдиний шлях операція? Зачекайте, і не дійте радикальними методами. Потенцію підвищити можливо! Перейдіть по посиланню і дізнайтеся, як фахівці рекомендують лікувати.

Друзі, ви собі навіть не уявляєте! Я не знаю, звідки взялися такі статистичні дані, але виявляється, що ми — жінки вважаємо тонкий пеніс одним із найбільш непривабливих чоловічих ознак! Ось це так! І що ж робити бідним хлопцям, у яких саме такий статевий член? Напевно, їм потрібно терміново подбати про те, як зробити член товщі!

Збільшення статевого члена в товщину: основні методики.

Сьогодні мікрохірургічні та хірургічні методики з такою метою використовують перенесення тканин з інших частин тіла чоловіка і вживлення їх під шкіру статевого члена. Один з варіантів такої операції — перенесення комплексу підшкірно-жирової тканини з сідничної складки. Таким способом можна збільшити діаметр органу на один, максимум два сантиметри.

Відразу варто відзначити, що будь-якої ідеальної методики по потовщенню члена немає. Способів, звичайно, досить, але у кожного є свої особливості, переваги і мінуси (куди ж без них). Хірурги в свою чергу намагаються знаходити і застосовувати в своїй практиці методи, які б дозволяли зробити ризики для пацієнта мінімальними.

Ця вправа робиться на розслабленому пенісі. Рекомендую скористатися мастилом. Візьміть член в руку і витягніть його, наскільки зможете. Натисніть великим пальцем другої руки вниз і проведіть від основи пеніса до його голівці. Візуально ваш статевий орган повинен нагадувати галочку. Виконуйте цю вправу близько трьох-п’яти хвилин по кілька разів на дню. Перед виконанням наступної вправи будьте обережні. Сильний тиск на пеніс може спровокувати розриви капілярів, що спричинить дрібні синці. Нанесіть мастило на майже ерегований (80-90%) член. Обхопіть його обома руками біля самої основи. Однією рукою затискаємо орган так, щоб він став твердим, як камінь! Другою рукою повільно витягуємо його в сторону головки. Суть в тому, що ми переганяємо кров з підстави статевого органу в його головку. Вправа виконується близько 15 разів.

Практично будь-яка сучасна методика потовщення статевого члена має на увазі введення під шкіру пеніса пацієнта спеціального матеріалу. При цьому кавернозні тіла обертаються по діаметру і надають органу великі розміри. Збільшення члена в ширину найчастіше проводиться за допомогою власної тканини пацієнта. При цьому в якості «джерела» може братися ділянку зубчастої м’язи, частина прямий м’язи на животі, шкірно-жирові «клапті» з сідниць і навіть власний жир, відкачаний з проблемних ділянок. Якщо ж після перерахованих вище методик ви відзначаєте саму ідею хірургічного втручання, то про сучасну мануальної методики, яка не вимагає такого, ви можете прочитати тут.

Бідні хлопці намагаються зрозуміти, як зробити член товщі, шукають можливі варіанти вирішення цієї проблеми. А шахраї не дрімають — наживаються на них. Зараз вигадали якісь таблетки і мазі, нібито подовжують і потовщують чоловічу гідність до немислимих розмірів! Дурниця! Не вірте тому, що пишуть на таких коробочках і бульбашках! Склад цих «чудо-мазей» — вазелін, а таблетки взагалі пустушки (плацебо). Якщо вам пощастить, ви втратите тільки гроші, якщо не пощастить — потенцію.

Хлопці, запам’ятайте, що єдина вірна і в той же час безпечна методика по потовщення пеніса — розтягування його зв’язок. Вона включає в себе спеціальні вправи і масаж. Тут я наведу дві основні вправи, як зробити член товщі.

Збільшення статевого члена проводиться під місцевим наркозом. Тривалість операції – не менше трьох годин. При цьому пацієнту доведеться провести в стаціонарі не менше тижня (але не більше десяти днів). Є певні обмеження до виконання фізичних навантажень і статевого життя.

Найбільш популярною і безпечної є методика, що дозволяє збільшити пеніс в товщину за допомогою впровадження в нього клаптя прямого м’яза живота . Тканина належить пацієнтові, тому розсмоктуванню протягом декількох років вона не піддається. До недоліків такої операції можна віднести наявність досить великого рубця біля стінки очеревини (але видно він буде протягом 3-4 місяців). Через півроку від операції не залишається і сліду (косметичне закриття рани робить свою справу).

Пізніми ускладненнями подібних операцій вважаються вкорочення органу, зміна кута ерекції, нестійкість пеніса під час статевого акту, омертвіння введених тканин (м’язової і підшкірно-жирових). Часто чоловік скаржиться на розлади ерекції, деформацію пеніса.

Що стосується другої методики , то вона також досить популярна серед чоловіків, які хочуть збільшити статевий член. В даному способі в якості матеріалу застосовується власний жир пацієнта , який в процесі операції рівномірно розподіляється під шкірою статевого органу. До переваг такої операції можна віднести відсутність будь-яких ознак хірургічного втручання. Ще одним незаперечним плюсом є низька вартість, що для більшості пацієнтів є чи не найважливішим аспектом. До недоліків способу можна віднести високу ймовірність розсмоктування жиру з часом. Отже, через деякий час може знадобитися повторна операція.

Питання і відповіді про все на світі.

Не можна не згадати і ще один ефективний метод, що дозволяє збільшити пеніс в ширину – введення кліторальних кульок . На такий крок чоловіки вирішуються, щоб доставити своїй партнерці максимальне задоволення під час статевого акту. Найцікавіше, що сильна стать зважується на такий крок саме на прохання своєї другої половинки, якої бракує яскравих відчуттів під час сексуальної близькості. При цьому своїх статевих партнерів, які збільшували член таким способом, жінки запам’ятовують надовго. Скільки буде кульок введено під шкіру, пацієнт вирішує самостійно. При цьому основним завданням лікаря є їх правильно розташування. Тут навіть враховуються пози, які людина віддає перевагу в сексі. Зазвичай встановлюється від трьох до восьми стимуляторів.

Сьогодні багато розмов ведеться з приводу побічних ефектів такої операції. Насправді, даний спосіб збільшення члена є одним з найбільш нешкідливих і безпечних. Більш того, якщо людина захоче видалити імплантанти, то зробити це ще простіше, ніж встановити їх. Ще одне важливе доповнення полягає в тому, що наявність кульок в пенісі жодним чином не впливає на дітородну або сечовидільну функцію.

Розташовуються кульки збоку або на тильній частині статевого органу. Робиться це для того, щоб під час статевого акту стимулювалися бічні стінки піхви і клітора. Даний вид операції проводиться під місцевим наркозом (в загальному необхідності не виникає). На все йде не більше 15 хвилин. При цьому пацієнт може вже через півгодини йти додому. Рубці після операції гояться досить швидко, і через деякий час їх зовсім перестає бути видно. Шви накладаються спеціальними розсмоктуючими нитками, тому знімати нічого після операції не потрібно.

Відповідь тут.

Питання Як через хамачі передати файли?

Питання Що за відеокарти фірми палить?

Питання Що таке трасування променів в іграх?

Питання чи можливо використовувати в SLI-режимі дві різних відеокарти 1070 і 1080?

НомеТемы для дорослих Як зробити член товщі?

Питання Чому швидкість інтернету менше заявленої?

Питання Які ігри підтримують RTX?

Для того щоб зробити член товщі є два простих, але ефективних способу.

Питання що за відеокарти EVGA?

Існує кілька способів, як збільшити розмір статевого члена і як зробити його товщі. На сьогоднішній день найдоступнішим способом збільшення статевого члена є масаж. Явна перевага цього способу — це мінімум витрат. Для такого масажу вам знадобиться мастило і всього лише 20-30 хвилин часу в день. Ефект досягнутий масажем буде довгостроковим. «Найдорожчим способом по потовщенню статевого члена є операція. «Під шкіру статевого члена вводять жирові клітини. Завдяки цьому розмір члена може збільшитися на кілька сантиметрів. Недолік цього способу — ця непередбачувана реакція організму. Справа в тому, що організм може перерозподілити жирові клітини по організму. Скільки ефект збільшення буде тривати вам не зможе сказати жоден хірург. «Найшвидший спосіб збільшення статевого члена — це вакуумна помпа. Завдяки насосу ви зможете значно збільшити розмір статевого члена і всього за кілька хвилин. Такий спосіб хороший, якщо застосовувати його безпосередньо перед статевим актом, щоб здивувати партнерку своїми розмірами. Ефект пропаде досить швидко.

Поділитися «Як зробити член товщі?»

Реальні способи, як збільшити пеніс в ширину і зробити статевий член товщі в обсязі назавжди.

Тому бажання до власників таких достоїнств практично не виникає.

Природа дає різні розміри статевих членів, комусь дуже пощастило, і він може похвалитися великим і товстим пенісом, а комусь зовсім не дуже і хоч довжина достатня, а ось товщина бажає кращого.

Питання Якого виробника відеокарт rtx вибрати?

Тобто, неймовірні відчуття для обох партнерів гарантовані. Але, тимчасовий ефект влаштовує не кожного чоловіка, тому виникає питання, як збільшити член в діаметрі назавжди.

За даними статистики, жінки вважають дуже непривабливими тонкі члени.

Як бути з такою проблемою і як зробити член товстим в домашніх умовах?

Обережно – це небезпечно.

І на допомогу цьому більш радикальні методи-розтягування технікою доїння, підвішування тягарців, використовувати екстендери і помпи для зміни розмірів члена. Дія таких методів полягає в тому, щоб шляхом механічного впливу розтягувати тканини, отже, можна, як збільшити товщину статевого члена, так і подовжити.

Ще один плюс таких засобів – відмінна ерекція, тривалий статевий акт і підвищений рівень чутливість.

Микита К.: «Мені часто задають це питання, адже багато хто використовує джелкінг (вправи для збільшення пеніса) і чекають не тільки потовщення пеніса, але і швидких результатів. Друзі, їх не буде! Цим потрібно займатися рік-два, щоб з’явилися нові сантиметри не тільки в довжині, але в обсязі! Але прискорити процес можна і додати в ширині свого члена зайвих пару сантиметрів, якщо використовувати разом з вправами крем . «

Дана група препаратів грунтується на природних компонентах , які стимулюють приплив крові до чоловічих геніталій, таким чином ви можете збільшити діаметр члена, так і його довжину на кілька годин.

Як з’ясувалося, результати від екстендерів та інших приладів не значні. До того ж прийом таблеток і застосування зовнішніх засобів може тільки на час додати по півсантиметра .

Але, як збільшити в обсязі член, невже єдиний вихід – зміна розміру пеніса хірургічним шляхом?

Як зробити товстий пеніс? Відкривши Інтернет можна відшукати безліч способів, які розповідають, як збільшити товщину члена і довжину.

Все б нічого, але при неправильному використанні або перестаратися можна травмувати головку пеніса . І так, кріплення таких способів передбачає перетискання судин на члені, що порушує нормальний кровообіг, і головка страждає від ішемії, а це, як відомо, прямий шлях до відмирання тканин.

Ні , пеніс складається з м’язової маси і зв’язок, тому його тканини можна легко розтягнути і стимулювати приріст тканин.

Існує два основних способи , як зробити пеніс товщі.

Перед початком маніпуляції, як зробити статевий член товстим для кращого впливу на пеніс, його слід розігріти . Для цього взяти м’яку серветку, змочену в теплій воді, і прикласти до члена.

Результативні способи потовщення пеніса.

Статевий орган повинен бути повністю в розслабленому стані.

Для цього потрібно обхопити орган однією рукою біля головки члена, охопивши її в кільце з пальців і витягнути настільки це можливо, а інший потягувати вниз.

Вправа 1.

Для виконання масажу також знадобиться використання розігріваючого лубриканта. Основна суть вправи, як збільшити діаметр пеніса полягає в тому, щоб переганяти кров.

Тепер можна приступати до дії, як збільшити товщину пеніса.

Незвичайні методи потовщення.

Ця вправа, як зробити статевий член товщі виконується вже на ерегованому органі . Зверніть увагу, що ерекція повинна бути на 70-80% .

Після того, як тканини розігріті і підготовлені можна приступати до масажних дій. Перш ніж почати масажувати статевий орган змащується розігріваючим лубрикантом .

І так, потрібно обхопити дуже міцно пеніс біля основи однією рукою, щоб він максимально затвердів, а другий намагатися витягати його в бік головки. Рекомендується проводити не менше п’ятнадцяти вправ, як збільшити діаметр статевого члена на день.

Вправа 2.

Таких рухів в перші рази має бути не менше сорока, але з часом їх необхідно збільшити до двохсот. Повторювати такі дії, рекомендовано два-три рази на день.

Для деяких чоловіків застосування масажних технік, як збільшити член в обхваті – це довго і виснажливо.

3 КРАЩИХ СПОСОБИ ЗРОБИТИ ПЕНІС ТОВЩІ!

Тому вони використовують, на їхню думку, більш дієві методи-насадки і помпи для пеніса з можливістю, як потовстити член, так і подовжити його.

Потовщення за допомогою помпи.

Використовувати прилад необхідно строго по інструкції, що додається, адже в іншому випадку можна травмувати орган.

Противагою хірургічного втручання вважається спеціальний прилад – вакуумна помпа (іноді його ще називають насосом для збільшення пеніса). Вважається одним з найшвидших способів, як збільшити обсяг статевого члена без наслідків.

Найефективніший і перевірений — крем Titan gel. Наш огляд можна прочитати тут, а практичним досвідом застосування крему блогер Микита Корабльов поділився з нами за цим посиланням. Клікайте! Можна скористатися різними вправами для збільшення члена. Ну і, звичайно, хірургічний шлях — найбільш небезпечний.

Знайти насадки для збільшення члена можна в будь-якому спеціалізованому магазині. За збереження чутливості та інші відчуття можна абсолютно не хвилюватися, оскільки насадки виготовляються з силікону або латексу, що для партнерки буде імітувати людську плоть .

Ось тільки і тут є свій мінус-ефект буде тимчасовим . Отже, якщо чоловік бажає здивувати свою партнерку великим пенісом, то використовувати вакуумну помпу краще всього перед безпосереднім статевим зляганням.

Використання насадок, здатних як збільшити статевий член в товщину, так і довжину на відміну від всіх перерахованих методів зовсім не впливає на статевий орган, а просто робить його більше за рахунок матеріалу.

Якщо у партнерів є бажання поекспериментувати, то можна придбати насадки з різними ефектами – вібрація, стимуляція клітора.

Рекомендуємо подивитися відеоролик, як збільшити член в довжину і товщину за допомогою вакуумної помпи.

Бажаючи змінити розмір чоловічої гідності необхідно з обережністю застосовувати той чи інший метод , як зробити щоб член став товщі в діаметрі і довше. Адже при неправильному використанні приладів-збільшувач можна спричинити зовсім незворотні наслідки.

Також існує два типи таких насадок, як зробити член товщі і довше – закриті і відкриті . Для потовщення члена знадобитися саме закритий тип. Ще один плюс використання таких насадок – зниження чутливості у чоловіка, що робить секс більш тривалим.

Що в підсумку?

І найприємніше! При замовленні сьогодні – спеціальна знижка 50%! Замовляйте!

Лікування запальних захворювань органів сечовидільної системи (пієлонефрит, цистит), чоловічих статевих органів (орхіт, епідидиміт, простатит, уретрит), нетримання сечі, захворювань, що передаються статевим шляхом. Хірургічне лікування гострих кондилом, короткої вуздечки статевого члена, фімозу, варикоцеле і ін. захворювань.

З повагою, Костянтин В. Головченко.

гучний Тонгкат Алі Платинум; не потребують реклами капсули Ловелас Форте; знаменитий спрей М-16; а також набирають популярність Эроган і Сила Марала.

Задати додаткові питання і записатися на безкоштовну консультацію Ви можете по телефону в Москві (495) 723-03-85.

Ігор, розміри Вашого статевого нормальні. Медичних показань до подовження немає. Але якщо Ви все ж хочете подовжити статевий член в естетичних цілях, то це можна зробити за допомогою хірургічної операції — лигаментотомии і подальшим носінням спеціального пристрою — екстендера, протягом 3-4 місяців. Це дозволить подовжити статевий член на кілька сантиметрів.

У Вас нормальна довжина статевого члена. Не слід «знущатися» над творінням природи.

Ви можете скористатися консультативним урологічним сервером — 03.uroweb.ru . На цьому сайті Ви зможете завести свій особистий аккаунт і в приватній частині (доступною тільки для наших консультантів) розмістити свої медичні дані і отримати грамотну консультацію провідних урологів Росії, України, Білорусії.

Шановний Ігоре! 16 см — нормальна довжина статевого члена. На 5 см ні подовжить жоден з методів. Вам потрібно знати одне: розміри – це далеко не головне. У Наполеона за даними істориків розмір статевого члена в стані ерекції був близько 7 см, але це не завадило стати йому відомим спокусником. Навчіться користуватися тим, що дала Вам природа, не комплексуйте!

Тому найоптимальнішим варіантом , як зробити член великим і товстим визнаний масаж. А якщо вам потрібна додаткова інформація з питань потовщення пеніса, запрошуємо відвідати наш спеціальний розділ.

До відома: збільшення статевого члена на 5 см може привести до незворотних проблем, таким як, наприклад, порушення ерекції, яке навряд чи можна буде виправити.

Ванян Єгор Ванікович.

ЧЛЕН 16 СМ ЯК ЗРОБИТИ ЙОГО БІЛЬШЕ.

Якщо буде необхідність, то наші фахівці зможуть Вам рекоммендовать додаткове обстеження і лікування у кращих урологів у Вашому регіоні.

Сучасні підходи в лікуванні запальних захворювань сечостатевої системи, безпліддя, передчасної еякуляції, еректильної дисфункції, хронічного простатиту.

Всі види урологічного обстеження і лікування в будь-якій клініці Росії, України, Білорусії.

Американська Урологічна Асоціація і інші провідні професійні асоціації урологів світу вважають операції по збільшенню статевого члена (як збільшення, так і збільшення в ширину) ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИМИ, тобто не мають доведеної ефективності і безпеки. Приймаючи рішення про операцію по збільшенню статевого члена, ви піддаєте себе ризику ускладнень і з дуже великою ймовірністю (більше 50%) результати операції не відповідатимуть Вашим очікуванням.

Урологія Андрологія Сексологія.

А точніше – секс. Я був упевнений в собі. Як же я помилявся. У першу ніч вже було зрозуміло, що вона не отримала задоволення. Поважаю її за те, що вона не стала втілюватися, а чесно сказала, що їй не сподобалося. Виявляється, мій розмір замалий. Як я був розчарований в собі. Мені хотілося займатися з нею сексом щоночі. А вона, мабуть, більше і бачити мене не хотіла.

Зараз розповім про свій відгук, пов’язаний зі збільшенням свого приладу за допомогою спрею Dominator. Відгуки про нього вже є в мережі, але не думаю що мій буде зайвим. Тепер моя дівчина залишається задоволеною щоночі. Раніше я думав, що у мене стандартний розмір члена. Рулеткою, звичайно, не міряв, але і дівчата не говорили зауважень. Поки не зустрів ту саму, в яку закохався. Все було добре між нами до того моменту, поки ми не перейшли на новий рівень відносин.

але взагалі статевий орган должень рости до 21 одного правельно.

я хочу ще пару сантиметрів як можна їх досягати без операції.

Можливо, автоматичні запити належать не вам, а іншому користувачеві, що виходить в мережу з одного з вами IP-адреси. Вам необхідно один раз ввести символи в форму, після чого ми запам’ятаємо Вас і зможемо відрізняти від інших користувачів, що виходять з даного IP. У цьому випадку сторінка з капчею не буде турбувати вас досить довго.

Запис на прийом: 8-926-658-30-18.

Купити СПРЕЙ http://bit.ly/2elBR8y.

Збільшення товщини пеніса хірургічним шляхом — це досить модна нині процедура. Скажемо відразу: ефект вона, звичайно, дає, але повністю передбачити його не можна, хоча здоров’ю особливої шкоди ця хірургічна операція теж не завдає. А полягає вона ось у чому: спочатку методом ліпосакції живота відкачується деяку кількість жиру, яке потім впорскується в основу ерегованого статевого члена (після відповідного промивання, зрозуміло). Більша кількість цього жиру буде засвоєно чоловічим органом (близько 80%). Таку процедуру можна повторити через півроку-рік. Але це в теорії — насправді точна кількість абсорбованого (засвоєного) жиру не візьметься вам передбачити жоден серйозний хірург. Крім того, складаний жир — той, який не засвоїлася і вцілів, цілком може привести до деяких проблем, наприклад, до появи горбків на шкірі пеніса. Крім того, операція нерідко призводить до тимчасової втрати чутливості статевого члена і навіть може спровокувати будь-яку інфекцію. З цієї причини хірурги рекомендують утримуватися від сексу після операції не менше двох місяців. Ну і звичайно, ніхто не дасть вам гарантії, що підшкірний жир, введений в ваш дітородний орган, не зникне безслідно через деякий час, адже організм може перерозподілити його так, як йому заманеться.

Щоб продовжити пошук, будь ласка, введіть символи з картинки в поле введення і натисніть «Відправити».

Якщо у вас виникли проблеми або ви хочете задати питання нашій службі підтримки, будь ласка, скористайтеся формою зворотного зв’язку.

Я замовив шампанське і фрукти. Ми розслабилися, поговорили про те, як провели час протягом дня і вже роздягали один одного очима. У підсумку вона не витримала перша і накинулася на мене. Сексом ми займалися всю ніч. Дівчина була в захваті, напевно, весь готель чув нас. На ранок їй було соромно виходити з номеру. Каже, що член став більше. Запитала, чому минулого разу нічого не вийшло. Я сказав, що просто перенервував. Не буду розповідати їй про спрей Dominator.

Розійшлися на тому, що просто щось пішло не так. Пообіцяв, що в наступну зустріч вона відправитися зі мною в космос. Тепер мені потрібно було терміново знайти спосіб збільшити член. Причому, в короткі терміни. А не через пару років! Насамперед відправився в інтернет. Впевнений, що я не самотній у цій проблемі. Після нетривалих пошуків я натрапив на спрей Dominator. Ось посилання на це диво спрей Коли знову зустрівся зі своєю дівчиною, їй сказав що у мене для неї сюрприз. Вона була в передчутті. Ми вирушили в готель, в один з найшикарніших номерів.

Як зробити член товстим: хірургія.

Экстендеры.

Також існують і різні екстендери-спеціальні пристосування, які дозволяють збільшити як товщину, так і довжину статевого члена до певних розмірів. Детальніше про екстендерів дивіться тут « «екстендери для збільшення члена». Що стосується інших методик, то приводити їх ми тут не будемо, оскільки вони просто небезпечні. Як жарт деякі пропонують засовувати член навіть у вулик (правда, самі напевно не пробували), проте про те, що буде з органом після такої процедури, не хочеться навіть і говорити. Бережіть себе!

На сьогоднішній день існує безліч методик по збільшенню товщини статевого члена, проте повністю безпечних способів, як зробити член товщі, до цих пір вкрай мало. Зрозуміло, я приведу вам доступні варіанти, але все ж без крайньої необхідності не раджу вдаватися до більшості з них. До більшості, тому що більш-менш прийнятні варіанти все ж є, але ефект від них не завжди тривалий і значний. Отже, приступимо.

Крім хірургічного методу існує і таке пристосування, як вакуумна помпа. В даний час це, мабуть, найбільш доступний і популярний метод по збільшенню товщини і довжини статевого члена. Вакуумна помпа хороша тим, що можна дуже швидко збільшити товщину, а також довжину вашого дітородного органу на деяку кількість сантиметрів, однак проблема в тому, що цей результат не триває довго, тому тим чоловікам, які хочуть здивувати свою даму розмірами, краще використовувати помпу прямо перед статевим актом. Проте, не можу не сказати про небезпеку цього методу збільшення товщини пеніса. Якщо ви будете неправильно використовувати помпу, то можна отримати дуже неприємні травми статевого члена. З інших більш-менш безпечних методів виділимо масаж статевого члена. Ефект від масажу в цілому більш тривалий, ніж від більшості інших методів, тільки робити його потрібно правильно. На масаж потрібно витрачати в середньому по 15-20 хвилин в день (до півгодини), а з приводу того, як його можна робити, існує чудова стаття з описом аж п’яти способів, яку ви знайдете ось тут: «Собственноручный масаж члена».

Варіанти зміни без операції.

Існує чимало способів додати до ширини гідності чоловіка пару додаткових сантиметрів в домашніх умовах. Так, наростити його в обсязі можна за допомогою:

Мета занять-збільшення обсягу крові в пенісі, що приливає під час збудження, яка і визначає його ширину. Як відзначають молоді люди, це найбільш легкий спосіб потовщення члена, причому не вимагає ніяких витрат. Після проведення курсу занять «гідність» не тільки подовжується, але і збільшується в обхваті. Перед тренуванням необхідно розігріти тканини за допомогою мочалки і гарячої води. Потім нанести на статевий член мастило, крем або інший засіб, яке може допомогти наростити його в обсязі. «На суху» і без підготовчого розігріву тканин виконувати масаж по збільшенню товщини органу не рекомендується, інакше можна травмувати його тканини.

Розмір члена, безсумнівно, впливає на самооцінку будь-якого чоловіка. У молодих людей, яких природа нагородила значним в обсязі пенісом, — середня або завищена. У інших же, як правило, занижена. Причому в даному випадку значення має як довжина, так і ширина пеніса. Кожен чоловік хоче, щоб оргазм отримував не тільки він, але і його обраниця. Маючи ж член маленького розміру в обхваті, цього домогтися складно. Що ж робити, якщо його діаметр не влаштовує? Як збільшити товщину статевого члена?

Як зробити статевий член товщі.

Масаж. Екстендера. Вакуумної помпи. Эрекционного кільця.

Найлегшим способом збільшення члена є його масаж.

Хоч ефект від них буде видно не відразу, а тільки через 2-3 місяці, але зате додаткові сантиметри до ширини пеніса точно додадуться, і кохана дівчина почне отримувати оргазм під час інтимної близькості.

Отже, як збільшити член, що необхідно зробити:

Правою рукою стисніть корінь пеніса і в повільному темпі просувайтеся в сторону головки. Коли доберетеся до її віночка, стисніть член лівою рукою і повторіть рух. Таким чином ви створите ефект його розтягування. За рахунок цього зміниться в кращу сторону не тільки ширина, але і довжина. Тепер обхопіть його двома пальцями: великим і вказівним — і помасажуйте від основи до голівки. Шкіру при цьому намагайтеся розтягувати якомога сильніше. Коли повернетеся до основи пеніса, ще підсильте захоплення. Потім тими ж пальцями утворіть кільце біля основи члена і зафіксуйте. Така вправа добре посприяє зміні його величини в ширині. Почніть розтягувати його в зафіксованому стані в різні боки по 10 секунд. Робіть між підходами перерви. Вони повинні тривати стільки ж часу, скільки і саме розтягування. В кінці відпустіть захоплення.

Важливо! Необхідно припинити заняття, призначені для збільшення товщини пеніса, якщо під час них з’явилися больові відчуття. Потрібно проконсультуватися з фахівцем, якщо при наступному тренуванні вони виникли знову.

Чи можна збільшити ширину члена, виконуючи вправи? Звичайно! Однак щоб результат з’явився, займатися треба щодня протягом декількох місяців.

Цей прилад збільшує об’єм крові в члені, тим самим стимулюючи кровотік та розвиток печеристих тел. Завдяки цьому і відбувається збільшення діаметру. Мінусом пристосування є те, що ефект від нього носить тимчасовий характер. Після нормалізації кровообігу товщина і довжина пеніса зменшуються, стаючи такими ж, як і були до її використання.

Всі інші представники чоловічої статі можуть сміливо користуватися екстендером для збільшення ширини. Однак не варто чекати швидких результатів від нього. Окружність органу почне збільшуватися тільки через місяць після початку його використання.

Це спеціальний прилад, що збільшує розмір гідності в обхваті. Спочатку він був створений тільки для подовження пеніса. Однак потім фахівці помітили, що при довгому його використанні член збільшується як в довжині, так і в товщині. Завдяки цьому пристосуванню накачуються всі тканини м’язів, тому зростання пеніса відбувається рівномірно. Він під впливом маси екстендера розтягується, внаслідок чого організм формує нові клітини. Зрештою відбувається зміна розміру члена в діаметрі.

Як можна збільшити товщину члена за допомогою цього пристосування? Для зростання в ширину його слід надіти на підставу пеніса, який, в свою чергу, повинен бути в збудженому стані. Дія приладу полягає в прискоренні відтоку крові. Ерекція у чоловіків після його носіння зберігається довше, ніж зазвичай. Оргазм стає яскравішим.

Для досягнення довгого ефекту слід носити помпу регулярно. Крім того, що пеніс збільшиться в об’ємі, за рахунок неї може покращитися ерекція і стабілізуватися потенція у чоловіка.

Увага! Можливе спільне використання двох останніх пристосувань, призначених для зміни розміру члена в обсязі. Завдяки цьому надбавка сантиметрів до діаметру з’явиться швидше.

Користуватися пристроєм можна не всім чоловікам, які бажають зробити більше ширину члена. У екстендера є протипоказання. Так, не можна з його допомогою намагатися додати сантиметри до діаметру пеніса пацієнтам, які мають анатомічні аномалії будови придатків сім’яників, сім’яних канатиків, насінників або самого статевого органу.

Ерекційне кільце.

Що ще необхідно робити.

Для збільшення члена можна використовувати вакуумну помпу.

Відкоригований режим харчування добре впливає на зростання члена.

Нормальний кровообіг і прискорене виробництво тестостерону – ось 2 фактори, від яких залежить зростання члена в обхваті. Щоб ці умови дотримувалися, треба:

Для того щоб член став збільшуватися в діаметрі, потрібно виконувати всі поради.

Як зробити член товстим в домашніх умовах.

Є купа всяких різних способів, що допомагають «накачати» пеніс до потрібних розмірів як в довжину, так і в діаметрі. Однак я хочу вас попередити, що використання спеціальних помп, екстендерів, а також підвішування на пенісі вантажів-гирьок загрожує серйозними наслідками — травмами. Можна довести свій орган до такого стану, що доведеться ампутувати. головку! Так, я не жартую! Справа в тому, що подібні витончені методи провокують передавлювання капілярів і судин на пенісі. Це, в свою чергу, призводить до місцевого недокрів’я (ішемії), від чого відбувається відмирання шкіри на статевому члені.

Перестати вживати фаст-фуд, газовану воду та іншу шкідливу їжу і перейти на здорове харчування. Продукти, якими харчується чоловік, повинні містити в собі риб’ячий жир, магній, цинк, а також вітаміни групи В. Завдяки їм покращиться вироблення тестостерону. Позбутися від шкідливих звичок, таких як куріння і надмірне вживання алкоголю. Як мінімум 8 годин на добу приділяти сну. Більше часу проводити на свіжому повітрі. Це допоможе в цілому оздоровити весь організм. Менше сидіти, більше рухатися. Це дозволить уникнути застою крові в малому тазі. Вести регулярне сексуальне життя, так як утримання може зробити негативний вплив на організм. Наприклад, у молодої людини, у якого довгий час не було інтимної близькості, може розвинутися простатит. Якщо статеве життя буде регулярна, то залози не будуть застоюватися, а виробляти потрібну кількість гормонів. Бігати або займатися силовими тренуваннями. Це також посприяє виробленню тестостерону.

Бідні хлопці намагаються зрозуміти, як зробити член товщі, шукають можливі варіанти вирішення цієї проблеми. А шахраї не дрімають — наживаються на них. Зараз вигадали якісь таблетки і мазі, нібито подовжують і потовщують чоловічу гідність до немислимих розмірів! Дурниця! Не вірте тому, що пишуть на таких коробочках і бульбашках! Склад цих «чудо-мазей» — вазелін, а таблетки взагалі пустушки (плацебо). Якщо вам пощастить, ви втратите тільки гроші, якщо не пощастить — потенцію.

Чоловіки, які хочуть не стільки подовжити пеніс, скільки зробити його більш товстим, можуть вибрати ін’єкції жиру.

Товстий і довгий пеніс – це завжди привід для гордості у молодих людей і захоплення у жінок. Але, на жаль, природа таким членом нагороджує не всіх. У багатьох він невеликий в діаметрі.

Друзі, ви собі навіть не уявляєте! Я не знаю, звідки взялися такі статистичні дані, але виявляється, що ми — жінки вважаємо тонкий пеніс одним із найбільш непривабливих чоловічих ознак! Ось це так! І що ж робити бідним хлопцям, у яких саме такий статевий член? Напевно, їм потрібно терміново подбати про те, як зробити член товщі!

Не варто впадати у відчай хлопцям, у яких товщина статевого органу Нижче середньої. Якщо є бажання, то можна збільшити його ширину в домашніх умовах. Потрібно лише виконувати всі перераховані вище рекомендації, а також робити масаж органу або одягати і носити на ньому якийсь час екстендер, вакуумну помпу або ерекційне кільце. Проте представникам чоловічої статі, які вирішили збільшити обхват пеніса, слід розуміти, що бажаний ефект з’явиться не одразу, а лише через кілька місяців.

Хлопці, запам’ятайте, що єдина вірна і в той же час безпечна методика по потовщення пеніса — розтягування його зв’язок. Вона включає в себе спеціальні вправи і масаж. Тут я наведу дві основні вправи, як зробити член товщі.

Ін’єкції жиру роблять пеніс товщі-поки весь жир не абсорбується, — але розмір головки при цьому не змінюється.

Dr. Dai Davies, Judy Sadgrove.

Близько трьох унцій жиру відкачують методом ліпосакції зі стінок живота, промивають і впорскують в основу пеніса, штучно наведеного в стан ерекції. Приблизно 20% цього жиру має залишитися, а інша кількість абсорбується. Цю операцію можна повторювати кожні півроку.

Як зробити пеніс товщі.

Збільшити пеніс можна за допомогою нескладних фізичних вправ.

Якщо ви вирішите робити щось зі своїм пенісом, вам доведеться відмовитися від сексу на 6 тижнів після операції. Хірургічна операція може призвести до втрати чутливості цього органу, супутня інфекція викликає шкірні проблеми та деформацію, а це, в свою чергу, стає причиною психологічного стресу.

Проблема з ін’єкціями жиру полягає в непередбачуваності результату. Якщо яке-то кількість жиру вціліє і почне згортатися, можлива поява горбків на поверхні пеніса. Тому хірурги все більше схиляються до ідеї шкірно-жирового трансплантата, коли смужку шкіри (з віддаленим верхнім шаром) вводять під шкіру пеніса через надріз і обертають нею пеніс по всій довжині, немов шарфом.

«Як зробити пеніс товщі» — стаття з розділу Косметологія і пластична хірургія.

Джелкінг. Метод «доїння»

Примітка: вправи не рекомендується виконувати під час ерекції, тому що можуть бути пошкоджені судинні вени. Член повинен бути тільки трохи збуджений. Крему або вазеліну повинно бути достатньо, інакше можна отримати потертості і садна. Після виконання вправ навіть в розслабленому стані пеніс стає довшим і товщі, через 2-3 місяці» доїння » збільшення пеніса буде вже задовольняти вас.

Так, дійсно, цей метод перевірений століттями. Перед тим як почати збільшення пеніса, засвойте, що ЦЕ НЕ неприємно і НЕ втомлює. Дійте у ванній перед дзеркалом. Ви повинні бути оголені, принаймні, оголена повинна бути нижня частина тулуба. У приміщенні повинно бути тепло. Для масажу знадобитися трохи жирного крему або вазеліну.

Пеніс – це всього лише м’язи. І якщо збільшення члена досі не хвилювало вас, то, швидше за все, ваш любовний інструмент буде добре реагувати на правильні стимули, як і будь-який інший м’язовий орган. Варто обмовитися, що на швидке збільшення пеніса за допомогою масажних вправ більше всіх можуть розраховувати молоді чоловіки. З віком результатів домагатися складніше, і це зажадає від вас більше часу і наполегливості. Збільшення м’язів не може бути результатом тижневих тренувань, але якщо практикувати вправи 5 днів в тиждень, то за місяць можна збільшити член настільки, що результати сильно надихнуть вас на продовження занять. Фізичні вправи корисні, вони реально покращують чоловіче здоров’я і нарощують обсяг і довжину пеніса.

Протягом багатьох століть чоловіки прагнуть збільшити пеніс різними способами. Це обумовлено тим, що саме з допомогою цього органу чоловік здатний прямо висловити своє емоційно-фізіологічний стан. Цілком виправдане бажання багатьох зробити свій інструмент любові більше і об’ємніше, і, безсумнівно, що збільшення статевого члена дозволяє отримувати більше ласки, емоцій і збільшує чутливість під час статевого акту. Для того, щоб використовувати перевірену методику, чоловік, охочий відчутного збільшення свого пеніса, повинен перестати бути ханжею і ледарем. Тільки тоді особливі вправи гарантують йому більш потужний і великий сексуальний пеніс.

В перші дні «доїння» необхідно виконувати не менше 100 разів. Поступово, до кінця місяця потрібно довести до 200 повторень за 1 раз. Тренувати пеніс потрібно 1 раз в день 5 днів на тиждень. Приблизно через місяць вправи можуть виконуватися більш активно, стовбур стає міцніше і можна з силою відтягувати його (Сполучні м’язи на той час вже будуть натреновані і для них це добре). Головка збільшеного члена набрякне і стане червоною, це нормально, тому що до цієї області просто приливає кров.

Насправді збільшення довжини статевого члена можливо в будь-якому віці. Інша справа, що у 18 чи 20 років це зробити набагато простіше, ніж в 30, але навіть чоловіки, які вирішили збільшити свою гідність після 40, відзначають ефективність застосовуваних методів. Одні з них вимагатимуть деяких вольових і навіть фізичних зусиль, а інші процедури є абсолютно безболісними і цілком можуть здійснюватися в таємниці від усіх. Фахівці рекомендують виконувати спеціальні вправи для збільшення довжини члена, які можна проводити регулярно, двічі на день, щоб досягти видимого результату вже через один місяць. Здійснювати їх потрібно за допомогою теплої води, м’якої ганчірочки, а також махрового рушника. Якщо ви готові приступити до збільшення чоловічої гідності, вам буде потрібно здійснити наступні маніпуляції зі своїм пенісом:

Коли після кількох місяців тренувань пеніс досягне бажаних розмірів, вправи можна виконувати лише час від часу, щоб не втратити форму (не рідше 1 рази в тиждень). Зробіть це своєю звичкою, і ваш збільшений член буде завжди в тонусі, і ви будете себе прекрасно почувати. Багато цікавої інформації про те, як збільшити пеніс, ви можете знайти за цим посиланням.

Збільшення пеніса за допомогою вправ.

Для початку змастіть долоню і зробіть кілька поступальних рухів від тіла до голівки члена. Потім використовуйте тільки великий і вказівний пальці, м’яко, але рішуче тягніть пеніс вниз і злегка розгортайте його назовні, спочатку в одну сторону, потім в іншу поперемінно. Робіть ритмічні рухи, а після виконання вправ, підніміть пеніс двома пальцями і 25-50 разів активно потрясіть його вгору-вниз, злегка б’ючи. Це допоможе розслабити м’язи після «доїння». Після вправ бажано прийняти теплий душ і трохи відпочити. У перші дні ви будете відчувати деяку хворобливість і помітите припухлість члена. Це не є перешкодою для продовження занять, просто дійте обережно. Якщо ж порахуєте, що вам занадто боляче, припиніть заняття до повної відсутності хворобливих проявів.

У цій статті ми розповімо, як збільшити довжину члена без хірургічного втручання і протягом короткого терміну. Всі наші рекомендації засновані на досвіді мільйонів людей і реальних дослідників андрологів, а тому ви можете використовувати їх без страху за власне здоров’я.

Як збільшити довжину і ширину члена.

Що краще – гель або крем для збільшення пеніса?

1. Змочіть ганчірочку в теплій воді; 2. Оберніть нею член; 3. Почніть розтирати член назад-поступальними рухами, поки не відчуєте, що він стане тепліше; 4. Після цього витріть насухо пеніс; 5. Дайте відпочити статевого органу близько 5 хвилин; 6. Відтягніть на голівці шкіру вправо, а потім плавно відтягніть вліво.

Збільшення довжини члена являє собою одну з головних турбот близько 63% чоловіків на землі. Виявляється, далеко не кожен представник сильної статі задоволений розміром своєї гідності. Причиною цього може стати улюблена жінка, яка мріє про більш глибоке проникнення або відчуття власної неповноцінності, яка може виникати протягом життя. Раніше це вважалося справжньою проблемою, оскільки зробити пеніс, довший було чимось з області фантастики, а тепер практики щодо збільшення чоловічого органу стали настільки складними, що дозволяють досягти бажаного результату через короткий проміжок часу.

Згідно відгуками чоловіків, які використовували ці вправи збільшення довжини статевого члена, вже через 3 тижні вони відчули видимий результат, причому пеніс збільшився не тільки в довжину на розмір від 3 до 4 см, але також і в ширину. Головним достоїнством цього методу збільшення гідності є те, що він не має протипоказань і навіть допомагає позбутися від безлічі чоловічих проблем. Наприклад, якщо до цих пір ви страждали від імпотенції, після твору спеціального масажу, ви зможете забути про неї якщо і не назавжди, то дуже надовго.

Якщо ви не вірите у масаж члена для збільшення довжини і ширини, в такому випадку можна використовувати безліч інших методів, які допоможуть досягти мети. Наприклад, величезною популярністю користуються особливі гелі і крему, що дозволяють досягти великих розмірів пеніса всього за 14 днів.

Ще одним не менш дивним методом, як збільшити довжину члена в домашніх умовах є точковий масаж. Заковика полягає в тому, що тіло кожної людини володіє індивідуальними точками, вплив на які благотворно впливає на різні органи в організмі людини. Точки ці розташовані на:

В пошуках, як збільшити довжину статевого члена, багато чоловіків навіть застосовують вольові методи впливу на пеніс і залишають позитивні відгуки про цей метод. Близько 10% чоловіків стверджують, що у них вийшло зробити свій орган більше завдяки щоденній візуалізації себе володарем великого члена. Цікаво, що фахівці також відзначають ефективність цього способу, адже, якщо «налаштуватися на хвилю», можна викликати приплив крові в область паху, ніж спровокувати прискорений поділ стовбурових клітин, завдяки яким член і збільшиться в розмірах.

До таких засобів відносяться Титан Гель і PowerLifexxl. Останній є трохи більш дорогим аналогом Титан гелю, але, на перевірку, обидва препарати виявляються однаково ефективними. Більше того, їх навіть можна використовувати безпосередньо перед статевим актом, в якості мастила, приємною для партнерки і корисною для вас.

Точковий масаж і візуалізація для збільшення статевого органу.

Серед недоліків цього методу виділяють:

• Мочках вух; • Стопах; • Долонях.

Якщо вас цікавить, чи можна збільшити довжину члена за допомогою інших способів, то можете скористатися рекомендаціями андрологів, і використовувати спеціальні пристрої, створені спеціально для цих цілей. Наприклад, у пошуках нового способу, як збільшити член в товщину і довжину, ви можете використовувати вакуумну помпу. Вона являє собою спеціальне пристосування, яке призначене для витягування чоловічого статевого органу, а також забезпечення більшого припливу кров’яних тілець до його з’єднувальним тканин. Таким чином, пеніс дуже швидко починає рости, і помітний результат ви зможете отримати вже в день першого використання вакуумної помпи.

При бажанні, можна закріпити результат, використовуючи вакуумну помпу протягом 3-6 годин щодня, протягом 3-6 місяців. В результаті вийде зробити пеніс більше на 3-5 сантиметрів і товщі на 1,5 сантиметра на все життя.

Апаратні методи збільшення члена в домашніх умовах.

Якщо ж ви не хочете витрачатися на збільшення своєї гідності, то вам буде цікаво дізнатися, чи можна збільшити довжину статевого члена, з допомогою пристрою, створеного своїми руками. Експерти дають ствердну відповідь на це питання і рекомендують використовувати екстендер. Його можна придбати в спеціальних магазинах або, навіть, зробити самостійно, з підручних засобів.

Не факт, що ви, в пошуках простого способу, як збільшити член в довжину і ширину, відразу знайдете потрібну точку, але поправити здоров’я зможете на 100%, а там, можливо, і знайдете особливе місце, регулярне натискання на яке спровокує приплив крові туди, куди вам потрібно і збільшить пеніс до необхідних розмірів.

1. При неакуратному використанні вакуумної помпи можна травмувати шкіру на достоїнстві; 2. Використання помпи пов’язано з випробуванням деякого дискомфорту і навіть больових відчуттів; 3. Після першого використання член повернеться в початковий стан вже через 24 години.

Запам’ятайте: застосування помпи, протипоказано:

Звичайний екстендер складається з:

1. Хворим на серцево-судинні захворювання; 2. При наявності нервозів і психічних розладів; 3. Після перенесення хірургічного втручання на пенісі; 4. Якщо на шкірі чоловічої гідності присутні ранки або інші травми; 5. При наявності тромбофлебіту.

Перед тим, як збільшити довжину члена будинку за допомогою вакуумної помпи або будь-якого іншого пристосування, призначеного для цих цілей, рекомендують відвідати андролога. Фахівець зробить детальну консультацію, визначить наявність протипоказань застосування того чи іншого пристрою і дасть рекомендації по їх правильному застосуванню.

Тепер ви знаєте, як можна збільшити розміри і ширину чоловічої гідності в домашніх умовах і, використовуючи описані методи, досягти своєї мети протягом короткого часу.

1. Двох осей з дроту, твердого пластику (в’язальні спиці вашої бабусі теж підійдуть); 2. Завзяте кільце з пластика і петля; 3. Гнучка планка з пластика з джгутом з м’якого матеріалу.

ВІДЕО: 7 способів, як швидко збільшити статевий член.

Упор екстендера доводиться на підставу пеніса, петлю розташовують на голівці члена, щоб вона відтягувала її. До пластикової планки джгутом буде притискатися головка, яка дозволить уникнути перетискання кровоносних судин в області пеніса. Поєднавши представлені матеріали як на фото, ви отримаєте саморобний екстендер, який буде цілком придатний до експлуатації.

Михайло М., 33 роки (23 см в ерегованому стані).

Багато користувачів вже на своєму досвіді випробували чи можна самодельнимекстендером збільшити довжину члена і переконалися в позитивному результаті. Апарат буде розтягувати пеніс протягом дня, в результаті чого член «запам’ятає» необхідні розміри, які ви поставите йому самостійно, і залишиться великим назавжди. Носити його потрібно стільки ж, скільки і пристрій для вакуумного подовження, і результат використання пристрою виявиться таким же. Протипоказання до використання екстендера також схожі з тими, які існують і для вакуумної помпи. Єдиний нюанс-ступінь натягу гідності вам буде потрібно регулювати самостійно, щотижня збільшуючи його на 0,5 сантиметрів.

Містер BIG: що робити, якщо Він дуже великий.

Підлітком я особливо не замислювався про розмір свого пеніса. Звичайно, я чув про те, як чоловіки в душовій качалки міряються, у кого більше, але я не фанат фітнесу, так що це мене минув. Правда, кілька разів я спеціально ходив в спортзал, щоб крадькома поглянути, як там У інших хлопців. Але побачити їх збуджені пеніси можливості не було, і мені це нічого не дало.

Я поліз в Інтернет, де виявив, що мій розмір зустрічається у 5% чоловіків. Зараз, коли я усвідомлюю це як проблему, мені зрозуміла фраза «важливий не розмір, а вміння». А коли я був молодшим, гордий тим, чим мене нагородила природа, думав, що і моїм партнеркам це має подобатися. На щастя, ілюзії скоро розсіялися. Коли одна за одною подружки на одну ніч кричали від болю, я зрозумів, що мені багато чого треба навчитися. Самі тривалі стосунки у мене були з матір’ю моєї дитини. Коли ми тільки познайомилися, Оля була від усього в захваті. Через кілька місяців, коли вона завагітніла, наше сексуальне життя зіпсувалося. Я був розчарований, але коли я розмовляв про це, вона кидала: «ти думаєш, ти так крутий зі своїм величезним, але ти поняття не маєш, як ним користуватися». Ми розлучилися незабаром після народження сина.

Жіночий погляд.Чим більше гідність, тим рідше оргазми.

Я усвідомив весь «масштаб лиха», тільки втративши цноту. Мені було 16, і я так боявся, що у мене не вставав досить довго. А коли коротка ерекція настала, подруга вигукнула в шоці: «та він величезний!» Тоді-то я все про себе зрозумів. Протягом декількох тижнів моя дівчина намагалася впоратися з Ним, щоб зробити секс приємним. Були моменти, коли вона кричала від задоволення, але частіше – від болю. Через якийсь час ми пристосувалися – більш-менш комфортної для неї виявилася поза наїзниці, що дозволяє їй контролювати глибину проникнення. Це був єдино можливий варіант. Якщо я пробував ззаду, вона починала панікувати і переверталася. Ми розлучилися через вісім місяців, і, думаю, мій пеніс був головною причиною.

Чоловічий погляд. Я позбувся невинності і усвідомив масштаб лиха.

Так, цей «Оскар» дістався мені, але ніхто навіть уявити не міг, як мені було з ним жити: хворобливі відчуття – ніби тебе знову і знову позбавляють невинності, загоюють і регенеруючі мазі після сексу, одні і ті ж «безболісні» пози і, як не дивно, рідкісні оргазми. У багатьох жінок є стереотип: великий пеніс одно множинні оргазми. Але це не зовсім правда. Точка G, яка відповідає за насолоду, знаходиться на передній стінці піхви, на глибині приблизно 5-6 див. Тому зовсім не обов’язково стукати в цю «двері» чимось величезним – великий ризик промахнутися.

Фізична міць в тваринному світі-ознака альфа-самця, а в соціумі дає психологічну перевагу. Якщо у чоловіка великий статевий орган, то він відчуває себе на голову вище інших. Ось чому вони постійно міряються достоїнствами.

Що таке гігантське чоловіче гідність, я дізналася, коли мені ледь виповнилося 19. Як зараз пам’ятаю перше, про що подумала, побачивши 18-сантиметрового кам’яного гостя: «Ммм. А світ мене любить!» Рома був другим чоловіком, з яким мені довелося опинитися в ліжку. Попередньому бойфренду більше подобалося грати в баскетбол, ніж займатися любов’ю, тому в нових відносинах я сподівалася на компенсацію. Розмір мене надихнув – великі члени виглядають монументально і, напевно, тому так часто грають головні ролі в порно. Однак складнощі почалися вже на етапі оральної прелюдії. Відчуття, зізнаюся, не найкомфортніші, схожі на заковтування гастроскопа під час обстеження шлунка. Тільки на цей раз «прилад» був в кілька разів товщі. На наступний день в куточках губ у мене з’явилися тріщини. Роздратування заживало дня чотири, а на питання друзів, що сталося, я безглуздо віджартувалась: мовляв, напередодні занадто широко посміялася. Секс трапився лише з третьої спроби, коли мені під стегна склали всі подушки, що знайшли в будинку. Хворобливі відчуття від проникнення компенсували лубриканти, яких, правда, виявилося недостатньо. Але мені так хотілося відчути цю первісну чоловічу силу, що, здається, я б погодилася використовувати і вершкове масло для змащення – як Марлон Брандо і Марія Шнайдер у фільмі «Останнє танго в Парижі».

Марія Богданчикова, 28 років (сексуальний досвід з володарем розміру 18 см в ерегованому стані).

Якщо для жінок розмір не має принципового значення, то для самих чоловіків все, що вони дбайливо носять в плавках, – це тотем. Наприклад, Ромі здавалося, що якщо у нього величезний, то я повинна отримувати оргазм тільки від виду його ерекції. Цікаво, що після еякуляції він мав член зручніше на правому стегні і відчував дикий захват, коли його оглядав (я навіть трохи ревнувала, адже я теж симпатична!). У підсумку з Ромою ми розлучилися через три місяці, багато в чому тому, що інтим перестав приносити мені задоволення. І справа не тільки у фізичній несумісності. Неважливо, великий ти або маленький-вирішує те, наскільки ти відкритий до експериментів в любові і готовий намагатися в ліжку.

Зрозуміло, у великого розміру є і позитивні сторони. У джинсах він виглядає досить привабливо, а на пляжі, в плавках, – так я взагалі, чесно кажучи, люблю його підкреслювати. І отримую заслужену частку уваги жінок. Загалом, я виявив, що, хоча деякі дівчата люблять побільше, якщо вибирати між довжиною та товщиною, більшість віддадуть перевагу останнім (в окружності у мене здорові 14 см), а багато цілком задоволені і середнім розміром. Без операції – я її не розглядаю – я мало що можу змінити. Зрештою, це не така вже й велика проблема в житті, бувають і серйозніше. Просто не наступайте на ті ж граблі, що і я. І так, не вірте розхожим міфам – взуття я ношу 41 розміру.

Великий брат і його проблеми.

Уникайте Доггі-стайла « «курочки гриль» та інших поз, які спрощують глибоке проникнення. Віддайте перевагу позам зі зведеними або схрещеними ногами і варіацій «жінка зверху», в яких легше регулювати комфортну глибину входу. До речі, якщо, сидячи на чоловікові, відкинутися назад для упору пеніса в точку G, можна отримати незабутні відчуття. Крім того, робіть акцент на приємних коротких фрикції в першій третині піхви – шанс досягти оргазму зросте в рази. Перед сексом з big-Size-партнером скористайтеся Вбиральні (переповнений кишечник тисне на матку, загострюючи хворобливі відчуття). І найголовніше: нікуди не поспішайте – повільно насолоджуйтеся. Травмувати матку складно, але якщо партнер з 20-сантиметровим членом почне вибивати з вас дух, це спровокує спазми.

Катерина Любимова, секс-коуч, засновниця тренінг-центру СЕКС.РФ.

Як визначити сексуальний потенціал за зовнішніми ознаками? Розмір стопи, довжина носа, фаланги пальців – сумнівні прикмети. Дивіться на статуру. Худорляві або, навпаки, огрядні чоловіки з вузькими плечима і грудьми, швидше за все, не здивують розмірами гідності. Нерідко формування таких типів фігур – наслідок гормональних порушень і нестачі тестостерону в період статевого дозрівання. Тоді як кремезний, підтягнутий молодий чоловік, ймовірно, не був обділений чоловічим гормоном в дитинстві, значить, і з пенісом у нього порядок.

Головний принцип «роботи» з великою гідністю – багато змазки (або лубрикант на силіконовій основі), інакше секс загрожує подразненням шкіри і мікротріщинами тканин піхви. До того ж біль від проникнення великого члена без попередньої підготовки блокує ваш оргазм. Тут допоможе перегляд фільмів для дорослих або прелюдія з кунілінгусом. Також можна підготувати себе вібратором-зазвичай досить 3-5 хвилин «розминки», і піхву стає ширше в два рази.

14-16 см-Сербія, Сенегал, Перу, Панама, Норвегія, Марокко, Голландія, Латвія, Угорщина, Німеччина, Грузія, Франція, Чехія, Хорватія, Чилі, Аргентина, Австрія, Бразилія, Австралія.

16-18 см — Камерун, Колумбія, Домініканська республіка, Еквадор, Гамбія, Ямайка, Ліван, Перу, Венесуела.

Ворожіння на пеніси.

Географія задоволень.

18 см — (найбільший) Конго.

12-14 см — Італія, Греція, Румунія, Ірландія, Росія, Саудівська Аравія, Ємен, Оман, Туркменістан, Танзанія, Японія, Україна, Англія, Канада, Бельгія, Єгипет, Естонія, Ізраїль, Іспанія, Туреччина.

Дані в середньому по країні від сервісу TargetMap, 2015 рік (в ерегованому стані):

Це відео недоступне.

10-12 см — Індонезія, Камбоджа, Таїланд, В’єтнам, Китай, Індія, Бангладеш, Південна і Північна Кореї, Іран, Ірак, Пакистан, Шрі-Ланка, Малайзія, Філіппіни.

Поскаржитися.

9 см (найменший) Непал.

YouTube Premium.

Черга перегляду.

Видалити все відключити.

Сподобалося?

Хочете зберегти це відео?

Текст відео.

Як збільшити ЧЛЕН і зробити його товщі самі робочі методи.

Пам’ятайте що: у стані спокою, ваш член може виглядати. дуже підозріло. І жінки все про гуглят. І ще, ваші фотки, вишлють мільйонам «експертам» а ті своїм друзям.

Мабуть, найпоширеніша проблема представників сильної половини суспільства — маленький розмір статевого органу. Друга за поширеністю проблема — потенція. Як ви розумієте, ці дві теми взаємопов’язані. Тому питання в просторах всесвітньої павутини: «Як збільшити пеніс?» зустрічається досить часто. Всім відомий вислів » В СРСР сексу не було» свідчило не про його фактичну відсутність, інакше ми б з вами зараз не було. Швидше за все воно свідчило про неосвіченість суспільства в подібних темах. Донині, якщо в школах і планується ввести уроки зі статевого виховання, то це часто залишається лише в планах. Так як тут же виникає питання, як такий матеріал піднести правильно.

Як збільшити пеніс і чи реально це.

п. с. Я працюю з жінками у величезній кількості, вони мені ще й не таку хрень показують.

Не сподобалося?

Коротше Ваш хер буде гуляти по всіх просторах гуглнета і подружкам вашої подружці.

Так влаштовано, що людину далеко не завжди влаштовує те, що вона має. Дівчина, будучи володаркою пишних форм, постійно намагається схуднути — нескінченні дієти, виснажливі тренування.

Поскаржитися на відео?

В Інтернеті представлено багато інформації, часом не достовірною. Перевірити це не представляється можливим. Тому багато людей до кінця життя продовжують спиратися на спочатку невірну інформацію. І як результат — підлітки вже не просять поради у своїх старших товаришів, вони просто вводять питання в пошуковику, і тут же дізнаються те, про що їх предки свого часу могли лише здогадуватися. І ось тут-то багато і потрапляють в пастку не стільки не правдивої, скільки перебільшеної інформації.

Адаптація закордонної літератури і підручників у нас викликає шок, так як вона надто відверта. Хоча що, власне кажучи, в цьому ганебного або жахливого. Якби ця тема була обов’язковою до вивчення, напевно, мало було б людей, які незадоволені своєю зовнішністю. Чи потрібно говорити, що разом з сучасними технологіями і розвитком Всесвітньої Павутини, людство в прямому сенсі цього слово «перекинуто» в потік інформації. І навіть якщо впевнена в собі людина іноді губиться в достатку матеріалу, то що тоді говорити про тих, хто до таких не належить.

МИ РАДИМО! Слабка потенція, млявий член, відсутність тривалої ерекції — не вирок для статевого життя чоловіки, але сигнал, що організму потрібна допомога і чоловіча сила слабшає. Є велика кількість препаратів, які допомагають знайти чоловікові стійку ерекцію для сексу, але у всіх свої мінуси і протипоказання, особливо, якщо чоловікові вже 30-40 років. Капсули «Пантосаган» для потенції допомагають не просто отримати ерекцію ТУТ І зараз, але виступають в якості профілактики і накопичення чоловічої сили, дозволяючи чоловікові залишатися сексуально активним довгі роки!

Або маючи кучері, вона постійно використовує праску, щоб їх випрямити. Незадоволені своєю зовнішністю не тільки представниці слабкої половини суспільства. Стосується це і чоловіків.

А це, в свою чергу негативно позначається не тільки на сексуальному житті, але і на ставленні до себе. У багатьох, хто надивився відео або начитався не зовсім вірної інформації, розвивається комплекс. Адже те, що показують, часом не сходиться з реальними цифрами. Саме тому чоловіки хочуть знати, як же збільшити пеніс. Багатьом, напевно, ще з уроків з біології відомо, що член — орган, що складається повністю з печеристих волокон. При наповненні кров’ю, відзначається збільшення цих тканин в розмірах.

А як сильно збільшується орган в розмірі, товщині і окружності (в обхваті), це зовсім інше питання. Це вже закладено природою. Тут результат буде різнитися і часом значно. Згідно зі статистикою, більше 70% чоловіків — володарі членів, які збільшуються під час ерекції в довжину, а понад 15% чоловіків — володарі органу, який збільшується в ширину. Передбачити, яким же буде пеніс при порушенні, грунтуючись при цьому на його товщині або довжині в збудженому стані практично неможливо.

Якщо ви належите до числа тих людей, хто не втримався і виміряв свій орган, але в підсумку ви залишилися незадоволені результатом, ось вам ще трохи матеріалу про значних розмірах.

Тепер детальніше про нормальних розмірах пеніса:

Якщо розмір статевого органу в довжину дорівнює восьми сантиметрам — то це так званий «мікропеніс». Згідно зі статистикою, такою гідністю наділений 1% представників сильної половини суспільства. Маленьким членом є орган, що досягає довжиною від 8-12 сантиметрів. Таким органом володіє два відсотки чоловічого населення планети. Нормальним вважається член, довжина якого становить 12 см. Таким розміром наділені 55% чоловіків. Пеніс, розмір якого більше п’ятнадцяти сантиметрів — вище середнього. Представники сильної половини суспільства, чий статевий орган довжиною становить 20 см, є володарями значного пеніса.

Про глибину піхви замислюється далеко не кожен, а скоріше більшість людей не знають про це, і вперше вступаючи в статевий зв’язок, знають лише про одну величину. У середньому глибина піхви складає — 10 див. Це свідчить про те, що для нормального сексу розміру пеніса, становить 15 сантиметрів, цілком достатньо. Тканини піхви еластичні, вони дозволяють підлаштуватися під певну довжину і ширину.

Під час вимірів пеніса важливо враховувати кілька нюансів. Щоб член знаходився в повному порушенні, температура повинна становити приблизно 22 градуси. Довжина заміряється по спинці члена, від лобка до голівки. Між тілом і пенісом повинен зберігатися прямий кут. Обхват заміряють рулеткою. Розмір пеніса-тема досить животрепетна серед чоловіків. За останні кілька сотень років проводили дослідження, метою яких було визначення норми члена. Подібні дослідження проводили в різних країнах. Було виявлено, що довжина і ширина визначається генетичною схильністю.

Вони дозволяють доставити партнерці з кожним разом все більше задоволення. Постійна зміна статевих партнерів не вітається, тому як це позначається на чутливості і не йде на користь представницям слабкої половини суспільства. Безумовно, розмір має значення. І відноситься це не тільки до довжини статевого органу, але і до його товщині. Але ось з точністю сказати, наскільки люди підходять один одному без перевірки на ділі не можна. Крім цього, не варто забувати, що секс — мистецтво взаєморозуміння, а не просто ширина, довжина і глибина.

Збільшити чоловічу гідність можна. Хоча на досягнення позитивних результатів часом йдуть роки. Збільшення пеніса-процес трудомісткий і копіткий, але цілком реальний. Сьогодні існує величезна кількість способом і методик, що дозволяють збільшити пеніс. Одні з них більш ефективні, інші менш. У будь-якому випадку, вибір методики залишається за вами. Головне ознайомитися з усіма деталями обраного методу.

Чим більшим є розмір пеніса, тим більшим має бути кількість крові, яке до нього доливається. Тільки так можна довести орган до необхідного стану. Будь-який, навіть незначний відтік, може негативно впливати на ерекцію і, отже, на якість сексу. Формування органу закінчується приблизно в 18 років. Після цього, будь-які зміни в його ширині або довжині — не більше ніж зоровий обман. Зменшення члена може бути обумовлено зайвою вагою. В середньому кожні п’ять зайвих кіло «крадуть» сантиметр пеніса. Знову-таки всі зміни Візуальні, насправді орган залишається незмінним. Зменшитися пеніс по-справжньому (не візуальний ефект). І обумовлюється це, як правило, зниженням рівня андрогенів. Так, наприклад, бодібілдери, що вживають препарати, що провокують порушення гормонального балансу, частіше за всіх стикаються з такою проблемою, як зменшення пеніса, в загальному і при ерекції. Також зменшення статевого органу може бути обумовлено неправильними і невдалими операціями по його подовженню. Виною всьому може бути або низький професіоналізм хірурга, або фізіологічні особливості.

Збільшити статевий орган можна як за допомогою хірургічного втручання, так і народних засобів і спеціальних пристроїв.

Способів і методик, що сприяють збільшенню статевого члена, існує предостатньо. Багато з них можна запросто застосувати в домашніх умовах. Зовсім не обов’язково вдаватися до медичної допомоги, зокрема допомоги пластичного хірурга.

Зростання клітин — процес повністю натуральний і природний. Методика лише допомагає в його запуску і стимулюванні. До того ж джелкінг сприяє значному підвищенню сексуальної активності і витривалості. Існують різні техніки джелкінга. Вони різні лише в деталях. Принцип один — «доїння». Основним рухом є щільний обхват пальцями члена біля основи і рух руки вперед до голівки. Член, витягаючись, наповнюється кров’ю.

Збільшення статевого члена в домашніх умовах: популярні методи.

Подовжити орган можна за допомогою розтягування, обважнювачів, гідронасоса, спеціальних вправ, медикаментозних препаратів і домашніх засобів, зокрема соди. Допоможуть у вирішенні проблеми і косметичні засоби, в тому числі креми. Головне, перш ніж застосувати ту чи іншу методику, ознайомитися з її технікою. Потрібно це для того, щоб запобігти механічні травми і розвиток ускладнень.

До того ж збільшення статевого члена в домашніх умовах буде коштувати рівно стільки, скільки коштує пристосування, за допомогою якого вибудете проводити процедуру. Вартість же хірургічних способів дуже висока. Одна з найпоширеніших методик по подовженню пеніса — Джелкінг. Відгуки про неї виключно позитивні. Багатьом, хто застосовував цей спосіб, вдалося досягти бажаного. Щоб було зрозуміліше, під джелкінгом мається на увазі комплекс вправ, виконання яких сприятливо впливає на пеніс. Спеціальні вправи сприяють вираженому збільшенню статевого члена і збільшення головки. Ця методика ввібрала в себе навички мануального подовження статевого органу, які люди накопичували протягом декількох тисячоліть.

Застосування джелкінга сприяє:

Це перший етап — підготовка. Якщо ви в ній не потребуєте, можете приступати до наступного етапу — проведення вправи.

стимулюванню циркуляції крові; підвищенню тиску всередині органу; зростанню печеристих волокон; формуванню нових клітин в обсязі.

Не варто також замінювати спеціально призначені засоби милом, шампунем або іншими складами. Це загрожує появою дискомфортних відчуттів і травмувань. Збільшення статевого члена за допомогою даної методики можливо тільки у разі знаходження органу в підлозі збудженому стані. Проведення вправу при повному порушенні загрожує пошкодження судин і тканини органу.

Техніка 1. Після нанесення мастила обхопіть член рукою і проведіть по стовбуру пару раз, при цьому пару секунд утримуйте стислу руку у головки.

Техніка 3. В даному випадку виконувати вправи з першої і другої техніки без змащення.

З метою успішного виконання вправ потрібно придбати крем або спрей. Він допоможе в прискоренні досягнення результатів. Для проведення певних технік мастило не потрібна. Звертайте на це увагу при виборі методики. Не економте на мастилі, в іншому випадку ви натрете статевий орган. Крім цього, така економія загрожує розривами тканин і неможливістю займатися джелкінгом в найближчі півмісяця.

Як збільшити член в діаметрі (товщину): перевірені способи.

Всі вправи за способом дії поділяються на подовження і потовщення. Проводяться вони або за допомогою рук, або механічних пристосувань або вантажів.

Техніка 2. Змастивши орган, обхопіть його рукою біля основи і потягніть вниз і направо. Потім виконайте вправу в іншу сторону. Спочатку виконуйте вправу повільно. На добу робіть 50 рухів вправо і стільки ж вліво. З кожним днем збільшуйте кількість вправ — до 200.

Техніка 4. По суті є технікою 1, але виконується вправа дуже повільно. Після нанесення мастила, обхопіть пеніс пальцями біля основи і повільно починайте робити вправи до голівці. Головка набрякне і наллється кров’ю. Зафіксуйте положення на десять секунд. Тривалість вправи — десять хвилин.

Обхопіть пеніс біля основи великим вказівним пальцями. Обережно потягніть орган вниз. Виконайте так двісті разів. Звичайно, спочатку буде складно, тому при перезбудженні краще перервати виконання вправи. Як тільки пеніс прийме необхідну ступінь збудження можете продовжувати. Повний курс — три місяці. Протягом першого тижня робіть щодня протягом десяти хвилин (це, як правило, десять хвилин), протягом другого-300 (15 хвилин). Вправа робіть протягом двадцяти хвилин.

Вправи бувають розтягуючими, судинними і допоміжними:

Перш ніж розповісти як збільшити свій член за допомогою масажу, хотілося б розповісти про основні правила його проведення:

Як збільшити свій член за допомогою екстендера, за допомогою вантажів, масажу і помпи.

Техніка 3. Обхопіть пеніс вказівним і великим пальцем. Стисніть орган і здійснюйте рухи від його заснування до головки. Час від часу зупиняйтеся.

Як збільшити член за допомогою вантажів.

Підвищуємо потенцію Станьте прямо, випрямити спину. Піднімайте коліна по черзі до живота. Розслабляйте і напружуйте м’язи сідниць і промежини (при цьому потрібно стояти на напівзігнутих ногах). Приляжте на підлогу. Піднімайте таз. Збільшуємо довжину пеніса Примусова ерекція або «Кегель». Змастіть статевий орган кремом. Обхопіть пеніс пальцями і здійснюйте поступальні вертикальні рухи. Розтягування. Дуже повільно розтягуйте розслаблений член (протягом п’ятнадцяти секунд). Виконайте вправу десять разів. Збільшуємо ширину пеніса. Сюди входять вправи з методики джелкінга, а також вправу на стиск і вигини.

Збільшити член, його діаметр, товщину, довжину можна не тільки за допомогою різних пристосувань, але і за допомогою масажу. Самостійна мануальна методика сприяє не тільки подовженню органу, але і підвищенню сексуальної активності і витривалості. Крім цього масаж робить благотворний вплив на ерекцію, а також її тривалість.

Не допускайте застою крові в голові. Час від часу знімайте вантаж і фіксуючий пристрій і робіть масаж. Екстендер, стретчер, еспандер, растяжітель — всі ці пристрої відносяться до одного сімейства пристосувань, що сприяють збільшенню органу в довжину і ширину, а також виправленню викривлень стовбура пеніса.

Перед масажем проводите підготовку. З цією метою радять використовувати теплі компреси. Змочіть невеликий рушник в теплій воді, відіжміть його і обмотайте навколо органу. Компреси міняйте через кожні три хвилини (три рази). Масаж повинен проводитися щодня. Комбінуйте Масаж з вживанням таблеток (БАДів або гомеопатичних засобів, що сприяють збільшенню члена). Не проводьте масаж, якщо ви перебуваєте в стані алкогольного сп’яніння.

Принцип дії такого засобу полягає у створення вакуумного середовища в помпі, куди власне, і міститься чоловічий статевий орган, завдяки чому до нього посилюється кровоприток і він збільшується в розмірах. Однак, судячи з відгуків чоловіків, які зазнали на собі подібний метод, можна зробити висновок, що помпування дійсно надає позитивний ефект, проте він не настільки значний і носить тимчасовий характер.

Перш ніж приступити до процедури, зробіть масаж або застосуйте компрес. Потім за головкою встановіть систему фіксації для вантажу і встановіть сам вантаж. Починайте з маленького ваги. Відсутність підготовки загрожує травмуванням. Навантаження повинна збільшуватися поступово. Проводити підвішування обважнювача можна в будь-якій позі.

Вантаж повинен бути зручним у використанні і невеликим в розмірах. Важливо також, щоб обважнювачів було якомога більше. В такому випадку з’явиться можливість розрахувати навантаження і з часом збільшувати її.

Ця методика старовинна, але ефективна. Її використовували і донині використовують в деяких племенах Африки. Суть методики — підвішування і закріплення вантажу на пенісі. Тривалий розтягуюче вплив сприяє збільшенню члена як в довжину, так і в ширину.

Техніка 1. Обхопивши головку органу рукою, стисніть її. Стиснення не повинно порушувати циркуляцію дах. Відтягуйте головку до підлоги. Через хвилину можете збільшити силу розтягування.

Техніка 2. Стисніть головку спочатку двома пальцями, а потім всією рукою. Робіть все акуратно, не поспішайте. Зволікайте член у напрямку до підлоги протягом хвилини. Далі відпочиньте, відпустіть пеніс. Потім повторіть. Виконайте вправу двадцять разів.

Конструкції пристроїв дещо різні, але суть механізму є однаковою — член фіксують за допомогою затискачів, які забезпечують натяг плоті. Ще один спосіб вплинути на розмір чоловічої гідності — вакуумна помпа.

Принцип дії всіх подібних пристосувань однаковий і полягає в щоденному (як мінімум п’ятигодинному), тривалого (не менше трьох місяців), невеликому (500-200 грамів) розтягувати впливі на пеніс. У результаті організм реагує на зовні вплив формуванням нових клітин в ділянці навантаження.

Як збільшити статевий орган іншими способами.

Сьогодні на ринку представлено безліч різних препаратів у вигляді кремів, гелів, мазей, спреїв, які розповідають як за допомогою них збільшити статевий орган до не мислимих розмірів. Однак на практиці не все так райдужно, безумовно, серед них зустрічаються такі, які дійсно надають позитивний ефект, але все ж більшу кількість коштів носять сумнівний характер, що може залишити не тільки неприємний осад, у зв’язку з обдуреними надіями, але і вплинути на здоров’я чоловіка.

Крем Mighty Tool — 5 ефірних масел, активні пектини і мікроелементи благотворно впливають на тканини пеніса. що позначається на його розмірі. Ніяких операцій і розтягувань.

Ніяких операцій, помп або екстендерів, список перевірених препаратів, які рекомендують лікарі:

Titan Gel Gold-натуральний гель , в складі якого міститься бурштинова кислота, що сприяє розтягуванню тканин і росту статевого члена. Безболісний і дієвий варіант.

Як бачите, способів і методик, які допомагають і розповідають як збільшити статевий орган, існує дуже багато. Якщо ви всерйоз задумалися над збільшенням гідності, все що вам залишається зробити — вибрати найбільш підходящу для себе методику. До того ж можна застосувати і інші способи, наприклад, насадки-презервативи, уколи препаратів.

Тому, перш ніж вдаватися до подібних методів, слід проконсультуватися з фахівцем в даній області і дізнатися реально, як збільшити статевий орган без яких-небудь небажаних наслідків. Ще один спосіб, як можна збільшити статевий орган — операційне втручання. Сучасна хірургія і мікрохірургія по корекції пеніса грунтується на пересадці тканин з інших частин тіла.

Таким чином, чоловічу гідність можна збільшити в діаметрі на 1-2 см. Якщо ж існує бажання досягти більш значного результату, рекомендується пересадка м’язової тканини, проте даний метод набагато складніше. Час операції і час післяопераційного відновлення триває набагато довше, ніж у першому випадку, це слід врахувати, наважуючись на такий крок.

Як зробити член товщі?

Перший спосіб. Засуньте эригированый член в отвір бджолиного вулика і потримайте його там хвилин десять. Ефект не забариться позначитися.

Перейдіть по посиланню і дізнайтеся, як всього цього можна уникнути і вилікувати простатит не виходячи з дому. Читати докладніше >>

Збільшити пеніс на десять сантиметрів навряд чи вдасться. А ось підняти самооцінку, усунути комплекси вам вдасться. Збільшивши орган, Ви зможете втілювати всі свої сексуальні бажання, доставляти максимальне задоволення жінці. Більш того, масаж і вправи корисні для функціонування члена. Регулярно застосовуючи їх, вам не доведеться користуватися таблетками для підвищення потенції, зокрема Віагрою.

Другий спосіб. Ерігірований член оберніть в кілька шарів поролону, а потім обмотайте ізоляційною стрічкою. При цьому способі збільшення товщини можна регулювати в міру необхідності.

Чи знаєте Ви, як збільшити товщину члена в домашніх умовах? 5 методів зробити пеніс товстим.

Існує кілька способів, як збільшити розмір статевого члена і як зробити його товщі. На сьогоднішній день найдоступнішим способом збільшення статевого члена є масаж. Явна перевага цього способу — це мінімум витрат. Для такого масажу вам знадобиться мастило і всього лише 20-30 хвилин часу в день. Ефект досягнутий масажем буде довгостроковим. Найдорожчим способом по потовщенню статевого члена є операція. Під шкіру статевого члена вводять жирові клітини. Завдяки цьому розмір члена може збільшитися на кілька сантиметрів. Недолік цього способу — ця непередбачувана реакція організму. Справа в тому, що організм може перерозподілити жирові клітини по організму. Скільки ефект збільшення буде тривати вам не зможе сказати жоден хірург. Найшвидший спосіб збільшення статевого члена — це вакуумна помпа. Завдяки насосу ви зможете значно збільшити розмір статевого члена і всього за кілька хвилин. Такий спосіб хороший, якщо застосовувати його безпосередньо перед статевим актом, щоб здивувати партнерку своїми розмірами. Ефект пропаде досить швидко.

Хоча це більше схоже на розраду для власників маленьких розмірів статевого члена. Тому обговоримо, як зробити член товстим в домашніх умовах.

Як вдома збільшити товщину члена? Це питання, що хвилює чоловіків-володарів не дуже товстих членів і жінок, для яких ці члени призначені.

У глибині душі кожен чоловік мріє про значному гідність, незважаючи на існуючу думку, що «головне не розмір, а вміння користуватися».

Таким каталізатором в чоловічому організмі є статевий гормон тестостерон, що відповідає, в тому числі за зростання вторинних статевих ознак чоловіка.

Чи Реально можна потовстити?

Це «спусковий гачок», що дає сигнал до зростання тієї чи іншої тканини організму.

Крім кровотоку і поживних речовин – «цеглинок», що будують наше тіло ще потрібен каталізатор .

Є думка, якби існувала ефективна і безпечна методика, що дозволяє збільшити член в обсязі в домашніх умовах, всі чоловіки хвалилися б «міцними шишками». Проте сприяти зростанню статевого члена і домогтися певних результатів цілком можливо, треба тільки використовувати перевірені методики.

Наприклад, зашити металеві кульки під шкіру, а заодно отримати нагноєння і інфекцію, і продавців різних непотрібних і навіть небезпечних товарів, розтягуючих тіло статевого члена, внаслідок чого іноді відбувається розрив капілярів і зв’язок.

На скільки ефективні методи?

Отже, два ключових фактори , як зробити член товщі в домашніх умовах – це хороший кровообіг і посилене виробництво тестостерону організмом.

Наведені нижче методи і рекомендації дозволять підійти до природного генетичному межі товщини члена і його розмірів в цілому. Вони є безпечними, на відміну від рекомендацій всіляких «гуру», що дають шкідливі поради.

Вести здоровий спосіб життя і дотримуватися режиму дня . Відмовитися від шкідливих звичок, прогулюватися на свіжому повітрі, спати не менше 8 годин в день – це стане основою для здоров’я всього тіла.

Що ж для цього потрібно робити?

5 способів зробити член товстим.

Важливо вживати в їжу продукти і добавки з вмістом цинку, магнію, вітамінів групи B, а також риб’ячий жир.

Якщо цих природних методів, як збільшити товщину члена в домашніх умовах виявляється недостатньо, існують ще два «механічних»: збільшення члена екстендером і за допомогою вакуумної помпи.

Медичний екстендер .

Ці поживні речовини сприяють виробленню головного чоловічого гормону – тестостерону. Вести регулярне статеве життя і мастурбувати . Вченими всього світу доведено, що утримання далеко не корисно і загрожує небезпечними захворюваннями. Наприклад, простатитом. При нормальному статевому житті залози не застоюються і виробляють необхідну кількість гормонів. Займатися спортом . Краще бігати або тягати тяжкості в тренажерному залі. Біг не тільки тренує серцевий м’яз, насичує тканини киснем, але і нормалізує кровообіг, сприяють тонусу судин, а короткочасна робота з важкими вагами є потужним стимулом для вироблення тестостерону. Робити масаж статевого члена . Масаж в цілому надає ряд сприятливих впливів. Це і поліпшення місцевого обміну речовин, поліпшення гладкості, еластичності шкірних покривів, очищення шкіри від рогових лусочок епідермісу. Поліпшується лімфо — і кровообіг, усувається вплив венозного застою.

Вакуумна помпа підсилює приплив крові, завдяки чому збільшується і товщина пеніса. Однак, ефект носить тимчасовий . Коли кровообіг нормалізується, статевий член знову повертається до своїх колишніх розмірів.

Це спеціальний прилад, який під впливом маси в 300-1000 грамів розтягує статевий член.

Тепер ви знаєте, як вдома збільшити товщину члена. Чим він товщі, тим сильніше ерекція, тим інтенсивніше оргазм. Належний розмір пеніса, безумовно, гарантує кращу стимуляцію піхви.

На жаль, більшість чоловіків просто-напросто не враховують, що пеніс — це не окремий орган, він є частиною нашого організму. І якщо ви відчуваєте хронічні стреси, не висипаєтеся, часто вживаєте нездорову їжу і алкоголь, будь потовщення члена в домашніх умовах навряд чи дасть результат .

Курс такого лікування може тривати кілька місяців.

Досить нестандартне питання. Всі хочуть збільшити довжину, а що на рахунок товщини? Тут працюють все ті ж правила, що і для збільшення довжини. Застосовуйте вправи, правильно харчуйтеся, втирайте крем «Титан» і через кілька місяців додасте +5см!

У відповідь на зовнішню силу організм запускає реакцію на утворення нових клітин. Так як у клітин строго певний обсяг, збільшується не тільки довжина, але і товщина статевого члена.

Основні методики.

Всі методи збільшення товщини члена.

Великих розмірів вам друзі!

Хоча можна скористатися нестандартним методом — використовувати насадки для збільшення члена як в обсязі, так і по довжині.

Потовщення чоловічого члена!

На сьогоднішній день існує кілька методик, які допомагають збільшити товщину статевого члена. Безперечною перевагою є те, що всі вони підходять для застосування в домашніх умовах. Отже, серед основних методик важливо згадати наступні:

Можливість збільшення статевого члена завжди хвилювала чоловіків. Дослідження показують, що приблизно 30-40 % чоловіків незадоволені розміром пеніса. Так і штучно створений міф про те, що чим більше розмір статевого члена, тим краще, призводить до того, що таких незадоволених стає все більше. У зв’язку з цим медицина не стоїть на місці і постійно розвивається в напрямку методик і пристроїв для збільшення не тільки довжини, але і товщини пеніса.

Дівчата хочуть не тільки довгою, але і товстий! А допоможе в цьому, крім вправ, Титан гель, адже-це: натуральний продукт, є сертифікат справжності, і анонімна доставка!

Один з найпростіших методів збільшення статевого члена, на думку чоловіків. Найголовніше, що спосіб не володіє побічними ефектами для організму чоловіків і не вимагає фінансових витрат на допоміжні пристосування. Збільшити пеніс можна в довжину і в товщину. Для цього використовують різні вправи.

Мануальний метод. Вакуумна помпа. Екстендер. Медикаментозний метод, заснований на використанні гормональних препаратів. Хірургічне втручання.

Почніть з погладжування. Поступово збільшуйте тиск на пеніс до досягнення максимальної ерекції. Однією рукою притримуйте в області підстави статевого члена, інший акуратно відтягуйте область головки. Продовжуйте відтягувати протягом однієї хвилини, після чого тиск послабляєте, потім повторюєте все заново.

Важливо розуміти, що технічно збільшення в довжину має на увазі розтягнення тканин печеристих тіл, а товщину може забезпечити їх розширення. Якщо викликати мануальним методом розтягнення тканин статевого органу у чоловіків нескладно, то для розширення необхідною умовою є підтримка ерекції протягом певного часу. А це підвищує ризик виникнення травм.

Вправи для збільшення товщини пеніса найбільш ефективні в стані ерекції. Починати тренування слід з навантажень низької інтенсивності, потім поступово можна підвищувати інтенсивність і ускладнювати вправи. Не забувайте, що перед початком тренування необхідний розігрів тканин. Найбільш швидко це можна здійснити за допомогою гарячої води і мочалки. Наступний важливий момент полягає в наявності рясної мастила, можна використовувати будь-гель-лубрикант. При виконанні вправи «на суху» і без попереднього розігріву тканин високий ризик травмування тканин статевого члена. Після підготовки приступайте до виконання вправи:

Розглянемо кожен спосіб докладніше:

Екстендер дозволяє регулювати натяг і розтягнення пеніса. Надалі для досягнення кращого результату можна додатково використовувати спеціальні штанги. Вважається, що результат спостерігається вже через місяць від початку використання. Важливо відзначити, що пристосування не розтягує клітини структурних елементів органу, а сприяє збільшенню їх кількості. Тому отриманий результат зберігається тривалий час.

Це найскладніший і дорогий спосіб збільшення пеніса в товщину. Але і результати від такого втручання, як правило, зберігаються тривалий час. В даний час застосовується метод, який має на увазі введення жирової тканини під шкіру статевого члена. Таким чином збільшується його товщина. Важливо пам’ятати, що з часом ця ділянка жирової тканини буде розсмоктуватися аж до повного зникнення. На сьогоднішній день існують різні варіанти методик збільшення товщини і довжини статевого члена. Кожен з чоловіків може підібрати для себе найбільш підходящий спосіб, починаючи від масажних вправ в домашніх умовах і до хірургічного втручання.

Існує інший варіант вправи для збільшення товщини пеніса в домашніх умовах. Підготовчий етап аналогічний, тобто не забудьте про розігрів і мастилі. Потім обхопіть статевий член в області головки і починайте поступово його розтягувати і стискати. У момент максимальної напруги слід затриматися на кілька секунд.

Як зробити член товщі в домашніх умовах.

Даний метод допомагає не тільки збільшити довжину і товщину статевого члена, але і позбутися від імпотенції. Вакуумна помпа для чоловіків являє собою циліндр з насосом. В дану ємність поміщається пеніс, а насос поступово відкачує з циліндра повітря. В результаті вдається досягти значущого збільшення статевого члена за короткий час.

Після виконання вправи рекомендується зробити розслабляючий масаж, який допомагає відновити кровообіг. Мінусом є тривалість процесу.

Экстендеры менш популярні, ніж вакуумні помпи. Його не рекомендують використовувати у чоловіків з наявністю анатомічних аномалій будови органів сечостатевої системи. Перевагою є безболісність, ефективність і відсутність побічних ефектів.

Кошти, які можуть зробити ваш член дуже товстим, за рейтингом популярності та ефективності:

Даний метод має вузький спектр застосування. Застосовується зазвичай в підлітковому віці, коли статеві органи у чоловіків знаходяться на етапі остаточного формування. Часто приводом до застосування гормональних препаратів є порушення функції залоз внутрішньої секреції або генетичні аномалії розвитку.

Якщо розібратися, то кожен чоловік у своєму житті задавався питанням, а не маленький у нього пеніс. І хоч прийнято говорити, що не в розмірі справа, а в умінні, володарі товстих і довгих відчувають себе більш впевненими.

Ці кошти допомагають зробити бажаний результат за 14-30 днів. Мають протипоказання (незначні) і відсутні побічні ефекти. Продаються в аптеках. Ціна залежить від регіону.

Умій не вмій, а гідні розміри допомагають в деяких справах домогтися успіху. Для тих у кого статевий орган маленький розкриваємо секрети, як зробити член товстим в домашніх умовах.

На ріст впливають поживні каталізатори, спрямовані на будову тіла. Ці цеглинки дають сигнали для росту тканин, хрящів. Для чоловіків, для зростання пеніса важливий гормон тестостерон, що відповідає за первинні і за вторинні ознаки чоловіка.

риоКак зробити член товщі в домашніх умовах, без операції і витягування. Питання, що цікавить не мала кількість людей.

Чи Реально зробити член товстим?

Ще з давніх часів існувала методика зробити член товстим. Ефективний і безпечний спосіб підходить не для всіх.

Важливо знати, що тканини і клітини людського організму ростуть тільки при посиленому кровотоці. Це дозволяє посилити поділ клітин.

Звичайно, існує якийсь природний межа для зростання члена в товщину і в довжину. Розглядати такі методи, як вшивание кульок під шкіру статевого органу, обважнення і витягування, ми не будемо. Оскільки ці варіанти призводять як мінімум до розриву капілярів і зв’язок.

Способи зробити член товщі.

Існують певні фактори щоб зробити член товщі в домашніх умовах.

Подивіться відео передачі, в якій Є. Малишева розповідає про те, чи важливий розмір члена.

Необхідний здоровий спосіб життя. Ніяких шкідливих звичок, відсутність режиму. Хороший сон і прогулянка – основа для здоров’я.

Небезпечні методи зробити член товстим.

Відео, як можна зробити член товщі і чи треба це робити?

Харчування з посиленим вмістом магнію, цинку, риб’ячого жиру.

По-перше треба поліпшити кровообіг. По-друге посилити вироблення тестостерону. Змінити розміри.

Регулярний секс, мастурбація. Медики давно довели, що саме рідкісний інтим загрожує не тільки захворюваннями, але і зменшенням пеніса. Для повноцінного вироблення гормонів потрібна повноцінне статеве життя.

Ми розглянули варіанти небезпечного потовщення члена в домашніх умовах. Однак є ще й препарати нового покоління – капсули для збільшення чоловічої гідності. Як правило вони безпечні і максимум що можуть зробити – виявити алергічну реакцію до одного з компонентів.

Спорт і масаж пеніса: БІГ, тяжкості. Подібні тренінги тонізують судини, покращують приплив крові, а важка вага покращує вироблення чоловічого гормону.

Виробники обіцяють, що запускається реакція створення нових клітин. Для досягнення бажаного результату може піти кілька місяців. Та й ходить з експандером не зручно. Процедура дуже болюча і небезпечна.

Експандер – це спеціальний прилад. Його принцип заснований на розтягуванні. Тому якщо вам обіцяють потовщувати за допомогою цього пристрою – це обман, причому небезпечний. Маса для розтягування від 300 грам до 1 кілограма. Під цим впливом і відбувається витягування.

Крім абсолютно нешкідливих кремів для збільшення члена, існують небезпечні методи, щоб зробити член товстим. До таких відносяться помпи і експандери. Розглянемо кожен окремо.

піднімаю тему вверхмне 19 років, незайманий (до недавнього часу комплексував через параметрів члена, але почитавши подібні форуми на кшталт заспокоївся) і так, мої параметры17см — довжина 15,5 — обхват (діаметр 5,1 — 5,3 залежно від ступеня порушення) — найширша частина — в центрі, головка масивна але обхват її приблизно 14,5 трохи викривлений влевоя так розумію по товщині це вважається «товстий» або «дуже товстий» ?мені пощастило, чи ні?))) дайте відповідь будь ласка.

У мене 16см в довжину і 16см в обхваті (майже як зап’ясті),»квадрант». Була справа що пісю дівчині пошкодив (розриви). Але більшість партнерок балделі від щастя, хоча деяким не вистачало довжини. Завжди вважав свій розмір скромним, тому що у мого товариша по універу лежачий ***** був трохи менше ніж у мене стоячий (звернув увагу коли пиячили в лазні).

Ось тому. дама повинна попередньо потертися об розмір. якщо сподобалося. вперед на 28 см. а то обломи після. ну просто втомили.

У мене теж товстий агрегат, але по довжині середній, навіть сказав би короткий щодо товщини ( см 15). У діаметрі сантиметрів 6. Бувало, що дівчина на дотик лякалася, і передбачала біль. Він до речі з огляду на короткуватості в активному стані неймовірно твердий (дуже великі піськи в принципі завжди трохи м’якше коротких якщо вірити порно і літіратурі ). Входив майже завжди без особливих зусиль, але там обов’язково супроводжувалося больовими відчуттями, які майже відразу ж проходили. Анальні втіхи правда лякають всіх, так що живу без цього задоволення. Та й взагалі, наскільки мені відомо піхву зменшується в розмірах з плином часу, так що хлопців хто з тонкими — спробуйте почекати щоб там поменше стало, точно краще ніж кликати всяких олегів, щоб трахкали вашу подругу. не будете ж ви все життя за ким то дотрахивать. Так і дітей своїх не зможете зробити, це ж зовсім залу*ень якась. А ще чув жир туди вставляють, в дірочку то, щоб зменшити радіус апарату. Накрайняк краще вже розлучитися, ніж з кимось ділити, як на мене. ..

Помпа продається в інтим магазинах товарів для дорослих. Вакуумний прилад спрямований на посилення припливу крові і природно на збільшення і потовщення члена. Варто розуміти, що ефект виходить тимчасовим, а потім орган стає як і раніше. Виробники стверджують, що регулярне застосування призведе до поліпшення ерекції. На це знайдеться маса протипоказань.

мені 25. зустрічаюся з хлопцем. дуже його люблю, але член у нього не великий 16/4. у мене досвід в сексі близько 10 років, при цьому в деяких періодах був 2-3 рази в день на протязі 3-х місяців. хлопців було не багато але з великими членами а точніше з товстими. члена свого хлопця я в принципі не відчуваю, просто бовтається, піхву у мене широке, деякі хлопці мені говорили що воно растраханное,. ну.. яке є. я не винна що були такі розміри. так от. мій хлопець, бачачи що я його взагалі не відчуваю, дозволив що б раз на тиждень мене трахкав мій колишній. тепер я теж отримую оргазм і кінчаю по 2-3 рази. так що товстий член це тільки в радість.

Поділитися «Як зробити член товщі в домашніх умовах»

Не зустрічав дівчат, яким розмір не був би важливий. Так чи інакше комусь буде потрібен буде побільше, а кому то поменше. Мій агрегат 20 см в довжину і 17 в обхваті. Майже кожен раз під час сексу дами відчувають біль спочатку, але як правило через пару хвилин все як по маслу і в результаті всі задоволені. Але ось недавно була дівчинка з якою взагалі нічого не вийшло. Не зміг пролізти взагалі ніяк)))) посміялися зате. Так про що все індивідуально.

Звикнути звичайно ж можна, але після того, як діаметр піхви збільшиться в розмірі.

Схожі теми.

Судячи зі свого досвіду відносин скажу що якщо дівчині відразу СИЛЬНО боляче, то неприємні відчуття від товстого члена у неї будуть завжди. До того ж з віком втрачається еластичність піхви і пися вже не так добре розтягується. Питання для дівчини серйозний і поради давати безглуздо, потрібно звернутися до лікаря.

Можна звикнути до товстого члена?

Звужувати. Не розповідайте. від еластичності тканин залежить. Я теж переживала, що у хлопця товстий був член і він мені все розтягнув там. А після перерви в сексі знову все там звузилося, як раніше.

По мені так проблема. У нинішню дівчину важко входити, а після того, як все-таки увійшов, абсолютно неможливо увійти на всю довжину. Починає кричати як різана, про позу ‘вона зверху’ вже обидва не практикуємо, як і просто раком, бо не може витримати цього говорить, надто вже там всередині я впираюся в неї.Прикольно звичайно, але різноманітністю не похвалитися тут, та й вічно думка в голові під час справи, як би там її не пошкодити..Так що був би і радий куди меншому розміру.

По мені так проблема. У нинішню дівчину важко входити, а після того, як все-таки увійшов, абсолютно неможливо увійти на всю довжину. Починає кричати як різана, про позу ‘вона зверху’ вже обидва не практикуємо, як і просто раком, бо не може витримати цього говорить, надто вже там всередині я впираюся в неї. Прикольно звичайно, але різноманітністю не похвалитися тут, та й вічно думка в голові під час справи, як би там її не пошкодити.. Так що був би і радий куди меншому розміру.

терміново кидайте його, а то кожен наступний мч буде дорікати вас і говорити що у вас відро ТАМ.

Якщо у дівчини від природи дуже вузьке піхву, то до товстого члена вона не звикне ніколи — будуть розриви. Якщо ж член дістає ще й до матки, то можна нанести надзвичайно хворобливі тоавми. Більшість учасників не в темі.

Да. справи, у скільки фантазій і мрій, особливо про жіноче піхву і його здатності приспасабливаться, залишається тільки запитати, а чого ж Ваші члени не пристосовуються до жіночих розмірів.

Милі дівчата і жінки! Розмір пеніса не є показником сприятливого задоволення. Він може бути яким завгодно товстим довгим коротким і так далі. Збудження і оргазм на 90% залежить від самих партнерів, як вони налаштовані і що від інтиму чекають. Повір’я, якщо не думати про секс як про таке а насолоджуватися ласкою, поцілунками ,збудженням ерогенних зон партнера то навіть займаючись сексом більше 30 років ви будете відчувати так, як нехай не перший але другий раз в житті зайнялися сексом. Часом моя подруга вже насолодилася оргазмом а я тільки хочу в неї увійти. І в цей момент як правило тільки починається найцікавіше)))!

Та ні, це не абсурд. Від товстого рвуться залишки дівочої пліви при вході, тобто вхід розширюється. Саме піхві теж розтягується по ходу «звикання», і назад потім не звузиться.

хочу спробувати товстий член ммм.

у мого чоловіка гідність ще то спочатку було боляче ввести його собі в піхву зараз все ок.

Ой посилання не дам, не пам’ятаю. Пам’ятаю що читала статтю про скульптурах Ін.Риму і там ця тема зачіпалася , як «еталон» уявлення древніх про красу, наводилася статуя Аполлона , Давида і т. д. , у них «це справа» маленьке.

з упевненістю заявляю що до Толстого можна пристосуватися без проблем. Близько двох років зустрічалася саме з таким (товщиною з моє зап’ястя).

цікаво скільки часу тобі знадобилося, щоб пристосуватися. Мені пара місяців пройшло поки все ок стало.

І чтоже робити тоді, якщо у неї вузьке піхву, а вона його любить. А у нього величезний і дуже товстий член, і він її теж любить. Як же їм бути тоді? І чтоже їм тепер робити?

набагато важче потім пристосуватися до тонкого члену. Плавали — знаємо ((

це теж абсолютно вірно. Але що поробиш. Таке життя.

не пам’ятаю точно скільки часу, ну зустрічей 5-6 було, потім все розтягнулося під размерчік)

абсолютно вірно. Потрібно деякий час звичайно. Але зате потім все як по маслу буде. Головне хлопець повинен бути досвідчений і розуміє.

це так і повинно бути.

неконкретно вказувати довжину а питання задавати про товщину.

Сторінка закриється автоматично через 5 секунд.

Форум: любов.

не можна а дуже потрібно, поміняєш на менший, відразу відчуєш різницю.до хорошого звикаеш швидко.

Скарга відправлена модератору.

Зустрічаюся з чоловіком , у нього дуже товстий член, довжина нормальна, близько 17 см. Секс, починається з моїх ой і ай. потім все оболдено.Але після сексу на вході в піхву міні тріщини.Підкажіть, м’язи з часом звикнуть, або трвмы будуть завжди?

тому що так влаштовано.

Модератор, звертаю вашу увагу, що текст містить:

Нове за сьогодні.

Copyright (с) 2016-2019 ТОВ » Херст Шкулев Паблішинг»

Як збільшити діаметр і обсяг члена?

Користувач сайту Woman.ru розуміє і приймає, що він несе повну відповідальність за всі матеріали частково або повністю опубліковані за допомогою сервісу Woman.ru. Користувач сайту Woman.ru гарантує, що розміщення поданих ним матеріалів не порушує права третіх осіб (включаючи, але не обмежуючись авторськими правами), не завдає шкоди їх честі та гідності. Користувач сайту Woman.ru, відправляючи матеріали, тим самим зацікавлений в їх публікації на сайті і висловлює свою згоду на їх подальше використання редакцією сайту Woman.ru.

Розміщення об’єктів інтелектуальної власності (фото, відео, літературні твори, товарні знаки тощо) на сайті woman.ru дозволено тільки особам, які мають всі необхідні права для такого розміщення.

Засновник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ » Херст Шкулев Паблішинг»

Існують причини, що впливають на величину члена:

Мережеве видання «WOMAN.RU » (жінка.РП)

Використання та передрук друкованих матеріалів сайту woman.ru можливо тільки з активним посиланням на ресурс. Використання фотоматеріалів дозволено тільки за письмовою згодою адміністрації сайту.

Популярне за сьогодні.

Свідоцтво про реєстрацію ЗМІ ЕЛ №ФС77-65950, виданий Федеральною службою з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнадзор) 10 червня 2016 року. 16+

Причини, що впливають на діаметр і обсяг члена.

вроджені аномалії; звуження крайньої плоті (фімоз, парафімоз); викривлення; перенесені урологічні хвороби; травми пахової зони і чужорідні тіла члена.

Діаметр і обсяг члена завжди грали ключову роль в інтимному житті. Недостатній розмір часто розвиває різні комплекси і ускладнює побудову відносин з протилежною статтю. Сучасна медицина розробила методики, що дозволяють збільшити член, зберігши його нормальне функціонування і еректильну функцію.

На обсяг і довжину також впливають ендокринні патології і аномалії психічно-фізичного розвитку, при якому спостерігається недорозвинення статевих органів і гормональний дисбаланс.

Якщо розмір члена не впливає на його функціонування і еректильну функцію, то фактором, який змушує задуматися про таку операцію, є психологічні переживання і почуття неповноцінності. Оскільки орган представника сильної статі не відповідає загальноприйнятим критеріям норми, то це викликає глибокі переживання і проблеми в особистому житті.

Причини збільшення члена.

Коли перераховані вище пункти чоловіка не турбують, у нього немає проблем в особистому житті, він може зважитися збільшити орган для посилення своїх відчуттів і відчуттів партнерки під час статевого акту.

Техніка операції полягає в розрізанні зв’язки, що підтримує член. В увазі перетину цієї зв’язки, натяг члена стає більш високим, і він з часом «витягується» в довжину на 1-4 див. Щоб посилити витягування, пацієнту рекомендують окремо накладати на член спеціальне пристосування, яке називається екстендер. Воно додатково витягує член ще на 1-2 см. По можливості це пристосування потрібно носити від 2 до 6 годин на добу протягом півроку.

Збільшення об’єму відбувається за допомогою процедури під назвою «липолифтинг». При цьому за допомогою товстого шприца жирова тканина відкачується з проблемних точок (живіт, стегна) і вводиться в член. Використання власного жиру робить процедуру більш ефективною, так як не відбувається відторгнення жирової тканини. Розподіляючись в міжсудинному і міжм’язовому просторі, тканина надає додатковий обсяг.

Як збільшити пеніс на 3,5 см за 14 днів без операції? Відгуки лікарів.

Як збільшити обсяг члена і його діаметр, є складним питанням для будь-якої людини, який замислюється про подібне втручання.

Що ж говорять лікарі урологи?

Як збільшити діаметр члена?

Башкатов В. А. Уролог, Хірург (досвід роботи: більше 20 років)

До недавнього часу єдиним способом збільшити свою гідність була дорога і вкрай болюча операція. Але в 2013 році Канадська компанія Power Life запатентувала і нарешті випустила на ринок крем XXL Power Life.

Що? Ваш розмір не дотягує і до 18 см? Не турбуйтеся, нас таких багато і для нас є вирішення цієї «маленької» проблеми.

Зізнайтеся, розмір вашого члена більше 20 см? Якщо так, то вітаємо! Ви в числі 0,85% чоловіків, чий пеніс можна вважати великим.

Редакція «Здоровье.info» опитала трьох лікарів урологів-андрологів з багаторічним досвідом роботи. І всі підтвердили ефективність крему XXL Power Life. І навіть поділилися інформацією чому ж він не використовується більшістю лікарів! Ось що вони говорять:

Ємельянов М. Ю. Уролог, Андролог (Досвід роботи: більше 30 років)

У чоловіків старше 33 років зростання буде повільніше, для збільшення на ті ж 4 см потрібно вже 4-5 тижнів.

А так само робить шкіру пеніса більш еластичною, щоб форма члена не деформувалася при його зростанні. Звичайно, на 10 см за тиждень ви пеніс не збільшите, але 7-8 см за 2,5-3 місяці гарантовано додасте.

Найбільший ефект даний крем надає на чоловіків від 18 до 33 років. В середньому за два тижні зростання становить 3,5-4 см.

Препарат стимулює ріст печеристих і губчастих тіл статевого члена.

Але проте препарат ефективний в будь-якому віці. У моїй практиці був пацієнт 57 років, йому знадобилося майже 2 місяці, але бажаний результат був досягнутий.

До речі ефект від крему залежить від особистих особливостей людини, його віку, росту, ваги і т. д. Я розробив методичний тест, який дозволяє визначити на скільки можливо збільшити пеніс у конкретного чоловіка. Користуватися.

Тест доктора Гавриленко.

Гавриленко Е. А. Уролог, Андролог (Досвід роботи: більше 30 років)

Доводиться переконувати, мовляв, операцію завжди встигнемо зробити, спочатку давайте спробуємо обійтися без неї. І врешті-решт всі залишаються задоволені, дякують, що відмовив від операції.

Учасники тестування отримують знижку 50% на першу покупку крему Power Life.

До мене часто звертаються чоловіки незадоволені своїм розміром. І найдивовижніше, що коли замість операції я раджу їм спробувати крем, багато хто ставиться до цього з недовірою.

Залежно від тривалості використання ефект від препарату буде такий:

Чи були у Вас захворювання простати:

Дайте відповідь на 9 питань і дізнайтеся скільки часу знадобиться, щоб збільшити ваш пеніс з кремом Power Life.

Що вам сказати. Якщо в коротко-так, крем дійсно працює. Діюча речовина крему-Буфанолід (видобувається, не лякайтеся, з залоз Малазійської ляжки).

Ваш результат:

21 день (50 мл — 1 тюбик) приріст складе 4,5 см 42 дні (100 мл — 2 тюбика) приріст складе 6,78 см 60 днів (150 мл — 3 тюбика) приріст складе 8,91 див.

Як часто Ви займаєтеся сексом\мастурбацією:

Ваш спосіб життя:

Розмір вашого статевого члена:

Чи були у Вас операції в області паху:

Замовте прямо зараз або Ваша знижка дістанеться наступному учаснику.

Витрати на операції: Подовження статевого члена з пластикою лобка (без вартості протеза) від 150.000 р. Ендоскопічне подовження статевого члена (без вартості протеза) від 150.000 р. Вартість протезу для подовження пеніса — екстендера від 15.000 р. Мікрохірургічне потовщення статевого члена від 120.000 р.

Чому ж не всі лікарі радять крем Power Life?

Як не сумно про це говорити, але причина — гроші. А саме прибули клінік пластичної хірургії. Давайте порахуємо самі:

Один тюбик крему коштує 1000-1400 руб. знадобиться їх, в залежності від побажань 1-4 шт.

Плюс до цього додатково оплачуються консультації лікаря-уролога андролога, мін. 1000р. за консультацію, а знадобиться їх як мінімум 4. Так само додатково оплачуються послуги анестезіолога — від 12.000 р.

А тепер порівняйте: 150 тис. руб. проти 3 тис. руб. Що думаєте Вам порекомендує лікар? Думаю питання ясне.

І чому ж його немає в аптеках?

Витрати на збільшення за допомогою крему:

Разом Хірургія пеніса виллється в 150-200 тис.

Разом збільшення кремом: 1-5 тис.

Оригінальний Канадський крем XXL Power Life.

Єдиний постачальник оригінального крему XXL Power Life — компанія PowerLifes СНД.

Коментарі (47/47)

Автор статті: Доктор Ємельянов.

Коментувати :

У ФДУ НДІ урології РАМН ми провели дослідження властивостей крему XXL Power Life.

Отак. По-цьому перш ніж лягати під ніж, просто спробуйте цей крем. Ви нічого не втратите, відклавши операцію на 15-20 днів, а про вартість і говорити нічого, вона менше ніж 1 прийом лікаря уролога.

В результаті 30-ти денного дослідження групи добровольців з 17 осіб з розмірами пеніса від 6 см до 13 см, були отримані наступні результати:

1. Зафіксовано зростання печерестих тіл статевого члена 2. Відзначено поліпшення еластичності шкіри пеніса на 47-69% 3. Встановлено поліпшення еректоральної функції і збільшення чутливості 4. Відзначено збільшення тривалості статевого акту на 33-51% 5. Завиксировано збільшення статевого члена в цілому на 4,5-9 см в залежності від особливостей пацієнтів.

Вправи для збільшення статевого члена в домашніх умовах.

Для досягнення бажаного результату необхідно тренуватися регулярно і протягом тривалого часу.

Уролог, Андролог Професор Автор понад 80 книг Допоміг тисячам чоловіків.

Статевий член розтягнути в прямому сенсі неможливо. Мета вправ-надання органу еластичності і збільшення обсягу крові, яка приливає в момент ерекції і визначає масу органу.

Ефект: +3,5-4 см за 14-25 днів.

Дослідження було проведено з використанням крему XXL Power Life.

Витягування силове.

Перед початком занять необхідно «розігріти» член. Для цього до живота прикладають компрес, змочений в гарячій воді, а потім обертають пеніс і тримають так 3-5 хвилин.

Експериментально доведено, що крем XXL Power Life показаний до застосування пацієнтам в якості заміни хірургічної операції по збільшенню статевого члена. А так само як заміна пластики пеніса.

Вправи для збільшення члена – це силове навантаження. Прогрівання необхідно для підготовки члена і збільшення припливу крові.

Вправа.

Розмір має значення.

Вправа проводиться з м’яким членом. Головку захопити в кільце » з великого і вказівного пальців. Максимально розтягнути від себе і утримувати 5-7 секунд. Одночасно натиснути на підставу члена великим пальцем другої руки і провести їм до головки і назад. Повторити 10 разів.

V-розтягування.

Головне — не перестаратися.

Така вправа сприяє розтягуванню кавернозних тіл в товщі пеніса і збільшення його довжини. Під час цих маніпуляцій член повинен знаходитися в м’якому розслабленому стані. Для захоплення головки потрібно крайню плоть відтягнути до основи до кінця. Проробляти можна сидячи на краю дивана.

Член за головку витягають вперед і утримують так 5 секунд, потім витягають вгору. Продовжуючи витягування, повільно повертають його проти годинникової стрілки до прийняття вихідного положення. Коло має завершуватися за 5 секунд.Повтор вправи 25 разів.

Для вправи використовувати лубрикант. Пеніс в стані легкої ерекції захопити пальцями біля основи. Здійснювати рухи до голівки і назад, поступово збільшуючи швидкість. Після виникнення повної ерекції, обхопити член однією рукою у головки, а іншою рукою біля основи.

Утримуючи член за головку, потягнути його в напрямку від себе і зафіксувати в витягнутому стані на 5 секунд. Потім потягнути його вправо протягом п’яти секунд. Витягати до появи легкої хворобливості. При цьому дискомфорту виникати не повинно.Потім виконати те ж саме в ліву сторону, вниз і вгору.

Після кожного другого повороту потрібно трохи потрясти пеніс і помасажувати для нормалізації кровотоку. Ця вправа розтягує хрящові відростки в підставі члена і збільшує його довжину.

Проводиться при 30-40% ерекції. Член відтягують в сторону сідниць і повільно сідають на нього. Таким способом збільшують тиск на кавернозні тіла зсередини. Домогтися можна збільшення не тільки довжини, але і товщини органу.

Техніка Кегеля.

У стані 100% ерекції встати, широко розсунувши ноги. Робити махи пенісом у вертикальному і горизонтальному напрямку, напружуючи при цьому м’язи промежини.

Розтягування сидячи.

Важливо, щоб захоплення головки був щільним, тільки тоді ефект буде максимальним. Якщо під час вправи з’явиться біль, потрібно стиснути головку, виштовхуючи з неї кров. Після цього вправу продовжити.

Сама по собі ця техніка пеніс не збільшує, але допомагає поліпшити якість сексуального життя. Заснована на розвитку мускула РС (pubococcygeal muscle). Цей мускул контролює сечовипускання і відповідає за отримання оргазму. Для того, щоб знайти його, досить перервати на середині акт сечовипускання.

Розтягування кругове.

Підвішування вантажів.

Такі переривання виконувати по п’ять разів при кожному поході в туалет. Цей навик визначається як «напруга ануса» і згодом допомагає контролювати еякуляцію і продовжувати ерекцію.

Вправа популярна, але неефективна. Пеніс-не м’яз, накачати його не вдасться. Підвішування вантажів тільки розтягує шкіру і пошкоджує кровоносні судини. Можливе збільшення довжини відбувається за рахунок зменшення товщини.

Утримуючи таким чином кров в товщі пеніса, кілька разів розтягнути його, затримуючи в максимально витягнутому стані по 10 секунд. Важливо не перестаратися і не розтягнути шкіру або зв’язки.

Здивуйте свою дівчину.

Розрізняють класичну методику і джелк з утриманням.

Класичний джелкінг проводять при 60-80% ерекції. При 100% ерекції можна травмувати поверхневі судини. Член затиснути біля основи вказівним і великим пальцями і повільно тягнути вперед. Через 3 секунди дійти до головки. Захоплення повинен бути таким, щоб не допускати відтоку крові.

Такі вправи для збільшення члена мають свої наслідки. Більшість з них проходять самостійно за кілька днів.

Джелкінг (від араб. «доїння»)

Дійшовши до головки, не зупиняючись, такі ж маніпуляції виконати іншою рукою. Витягування має бути безперервним. Повторювати протягом 5 хвилин. Ступінь стиснення не повинна завдавати дискомфорт. При наближенні еякуляції можна зробити паузу.

В результаті тренувань кровоносні судини можуть збільшитися і стати більш помітними.

Джелк з утриманням відрізняється від класичного тим, що при досягненні головки потрібно зупинитися і утримувати член пальцями 10 секунд.

У деяких місцях на статевому члені з’явилися невеликі потемніння або весь член придбав бронзовий відтінок. Такий побічний ефект може проявитися після місяців тренувань. Інтенсивність його залежить від індивідуальної схильності до появи синців на тілі.

Виступаючі вени.

Потемніння пеніса.

Зазвичай з’являються на голівці. Плями частіше червоного кольору і нагадують слід від уколу. Але в рідкісних випадках вони можуть бути темніше і більше. Це сигнал для зниження інтенсивності тренувань.

Завершення вправ.

Прогрівання дозволять розслабитися і заспокоїтися після занять. Також необхідно виконати масаж члена круговими рухами. Для цього можна використовувати будь-який зволожуючий трав’яний крем. Масаж відновить кровообіг.

Масаж і тепло допоможуть поліпшити результати тренувань.

У вашому браузері відключені файли cookies . Яндекс не зможе запам’ятати вас і правильно ідентифікувати надалі. Щоб включити cookies, скористайтеся порадами на сторінці нашої допомоги.

Чому так сталося?

На додаток до вправ рекомендується використовувати препарати допомагають досягти потрібного результату.

Можливо, у вашому браузері встановлені додатки, які можуть задавати автоматичні запити до пошуку. В цьому випадку рекомендуємо вам відключити їх.

Потім накласти теплий компрес або опустити член в ємність з теплою водою на деякий час. Насухо витерти пеніс рушником.

Як зробити член великим і товстим.

Також можливо, що ваш комп’ютер заражений вірусною програмою, що використовує його для збору інформації. Може бути, вам варто перевірити систему на наявність вірусів.

Огляд деяких з них, переваги і недоліки, наводиться на сторінці — Препарати для збільшення члена: вся правда.

Відразу зауважимо, що це не просте завдання. Вона складніше, ніж подовження пеніса. Ті, хто випробував на собі дію різноманітних швидких засобів для потовщення статевого члена — гелів, паст, масел, стикаються з важкими наслідками. Це може бути навіть втрата здатності до ерекції. Але все ж бажаючих поліпшити стан свого чоловічого достоїнства багато. Отже, варто озброїтися корисною інформацією про те, якими способами більш безпечно збільшити товщину пеніса.

Нам дуже шкода, але запити, що надійшли з вашого IP-адреси, схожі на автоматичні. З цієї причини ми змушені тимчасово заблокувати доступ до пошуку.

Як збільшити товщину статевого члена.

Якщо автоматичні запити дійсно надходять з вашого комп’ютера, і ви про це знаєте (наприклад, за родом діяльності необхідно відправляти Яндексу подібні запити), рекомендуємо скористатися спеціально розробленим для цих цілей сервісом Яндекс.XML.

Тому, приймаючи рішення про проведення таких операцій, потрібно гарненько подумати, взяти до уваги їх складність, дорожнечу, тривалість відновного періоду. Треба врахувати і ризик можливих ускладнень після втручання. Адже природа не любить подібних вторгнень, та ще й в таку тонку сферу. Часом в результаті подібної корекції пеніса може з’явитися горбистість. Найчастіше ускладнення виникають у вигляді ранової інфекції, кровотечі, тривалого набряку статевого члена. Можливе тимчасове або постійне зниження чутливості головки статевого органу, виникнення болю при ерекції.

Тканини хірург поміщає під шкіру пеніса по всій довжині. Виходить своєрідне його обертання. Місця забору шкіри вшиваються так, що вони практично непомітні. Шов накладається внутрішньошкірно. Таким чином, потовщення досягається за рахунок додавання до органу шкіри з іншої частини тіла. Якщо ж пацієнт хоче збільшити товщину пеніса більш, ніж на один сантиметр, хірург використовує інший варіант втручання. Це мікрохірургічне потовщення методом перенесення м’язової тканини. Операція, в порівнянні з попередньою, набагато складніше. Триває вона довго, і відновлювальний період після неї непростий. Але чим складніше завдання, тим важче її досягнення.

Медикаментозна корекція.

Якість статевого життя залежить не тільки від розмірів пеніса, але і від твердості ерекції. Чоловіки різного віку можуть зіткнутися з такою проблемою, що член став м’яким, і цьому можна знайти різні пояснення.

А що, якщо у них нічого не вийде? Все? Психологічна травма на все життя? Мабуть, таким хлопцям залишиться лише вражати своїх партнерок розумом і кмітливістю, а ще іскрометним почуттям гумору! Ну гаразд, це все лірика. У цій статті я наведу два ефективних способи, як зробити статевий член товстим. Хлопці, читайте, це для вас! Як зробити член товщі в домашніх умовах.

Як уже говорилося, проблеми з репродуктивною функцією можуть виникнути в будь-якому віці, і нерідко в цьому винен сам чоловік. У деяких випадках статеве життя погіршується через хвороби, що впливають на силу ерекції. Важливо ознайомитися з усіма можливими причинами, щоб визначити, яка з них можлива в конкретному випадку.

Хлопці, хочете знати, як зробити член товщі? Швидше читайте нашу статтю!

Через що стояк стає м’яким:

Буває досить почати правильно харчуватися і займатися спортом, щоб вирішити питання, як зробити член твердим. Однак може знадобитися вжити й інші заходи, наприклад, робити вправи і масаж для репродуктивного органу.

Як зробити член твердим – мазі, вправи та інші методи.

Якщо у молодого хлопця поганий стояк, тоді, найімовірніше, він веде неправильний спосіб життя. Коли проблеми відчуває чоловік після 40 років, пояснити це можна віковими змінами. В цілому можна порекомендувати використовувати методи, які дозволять поліпшити якість ерекції в домашніх умовах.

Простатит, доброякісна або злоякісна пухлина простати. Пошкодження статевого члена або промежини внаслідок травми. Патології сечостатевої системи, що мають хронічний вигляд. Венеричні захворювання, які людина не почала вчасно лікувати. Проблеми з серцем і судинами. Тривалий прийом лікарських препаратів. Йдеться про транквілізатори, антиандрогени, цукрознижувальні засоби. Дефіцит гормонів. Дана проблема, як правило, виникає у чоловіків в 50-60 років. Неправильне харчування, яке може призвести до ожиріння. Також незбалансований раціон негативно впливає на статеву функцію. Шкідливі звички: статева функція погіршується через куріння, пристрасті до спиртних напоїв і наркотиків. Тривале утримання від статевого акту. Більш того, подібне може привести до різних захворювань, таким як простатит. Адже тільки при регулярному статевому житті залози не застоюються і виробляють належну кількість гормонів.

Загальні поради.

Член виріс на + 3,5 см. реальний спосіб!

Тому як тільки лише робити вправи або застосовувати лікарські препарати недостатньо. Ми підкажемо, що саме потрібно змінити, щоб повернути твердий стояк.

Головне, серйозно підійти до завдання і використовувати відразу кілька способів, щоб вплинути на якість ерекції.

Якщо чоловік хоче дійсно поліпшити статеву функцію, йому буде потрібно переглянути свій спосіб життя.

Зазначимо, що впливають на ерекцію також інфекційні хвороби, венеричні недуги, гормональні збої, цукровий діабет і патології серцево-судинної системи. До тих пір, поки у людини будуть серйозні проблеми зі здоров’ям, поліпшити стояк не вдасться.

Разом з ними можна порекомендувати використовувати методи, що дозволяють зробити член твердим. Можна використовувати відразу кілька способів, якщо хочеться швидко домогтися позитивного результату.

Не варто зловживати алкоголем, курити або приймати наркотики, адже вони шкодять не тільки сексуального життя, але і здоров’ю всього організму в цілому.

Важливо відмовитися від шкідливих звичок або хоча б звести їх до мінімуму .

Тому як дані продукти-прямий шлях до погіршення чоловічих можливостей.

Вправи для зміцнення пеніса.

Також негативно на ерекції позначаються сидяча робота, регулярне перевтома, недолік сну і постійні стреси. Тому слід намагатися більше відпочивати і рухатися, якщо хочеться поліпшити репродуктивну функцію.

Вкрай необхідно переглянути своє харчування, якщо людина собі дозволяє регулярно вживати жирну, солону, гостру і смажену їжу.

Бажано більше вживати свіжі фрукти і овочі, їсти нежирне м’ясо, і намагатися гасити їжу, запікати або готувати на пару. Дані поради допоможуть вирішити проблему, пов’язану з погіршенням статевої функції.

Виконувати вправи для зміцнення статевого члена повинен кожен чоловік, який не хоче проблем з ерекцією.

Для швидкого збільшення члена наші читачі радять Крем «Stand-Up Gel». Це натуральний засіб, який допомагає збільшити член на 3,5 см всього за 2 тижні! До складу «Stand-Up Гелю» входять тільки натуральні компоненти, що володіють максимальною ефективністю. Завдяки своєму складу, препарат абсолютно безпечний, не має протипоказань і побічних ефектів.

Перша вправа потрібно робити наступним чином:

Дане тренування покращує ерекцію і позитивно впливає на потенцію. Звичайно, після першого ж заняття не буде вражаючих результатів. Однак якщо повторювати дії кілька місяців, то тоді можна помітити, що стояк став значно твердіше.

Необхідно це для того, щоб прискорити кровообіг в органах малого таза. Ми можемо порекомендувати використовувати вправи Кегеля, вони не тільки дієві, але і досить прості.

Для початку потрібно знайти м’яз, яку варто тренувати. Для цього слід під час сечовипускання перервати струмінь. Тоді можна буде відчути, який м’яз слід напружувати.

Для початку важливо визначити причину, по якій виникли труднощі в сексуальному житті. Якщо проблема в тому, що людина страждає захворюваннями, наприклад, простатитом, тоді буде потрібно зайнятися лікуванням недуги.

Заняття триває 5 хвилин. Чоловік може зайняти будь-яке положення, яке вважатиме зручним. Буде потрібно напружувати м’яз на 5 секунд, потім на такий же час розслабитися. Повторювати вправу слід протягом 5 хвилин.

Також можна робити наступну вправу:

Більш того, їх можна робити в будь-якому місці, навіть на вулиці, причому тренування займе не більше 5 хвилин.

Масаж з мазями.

Вони теж досить дієві і дозволяють поліпшити чоловічу функцію.

Відзначимо, що також можна спробувати швидко напружувати і розслабляти м’яз стільки, скільки людина зможе повторювати дію. Завдяки цьому вдасться налагодити циркуляцію крові і посилити ерекцію. Головне, щодня повторювати процедури, якщо хочеться дійсно домогтися результату.

Тренування триває 5 хвилин. Потрібно зайняти зручне вправу, після чого почати максимально напружувати м’яз. Далі буде потрібно її розслабити. Повторювати дію необхідно близько 5 хвилин.

Наприклад, можна використовувати крем XXL Power Life, Нитроглицериновую мазь, Титан Гель.

Подібний метод теж дозволяє ефективно зміцнити статевий орган. Важливо робити правильний масаж, щоб посилити ерекцію.

Також корисно буде провести розминку, але не варто плутати її з підготовчими процедурами. Виконати можна наступні дії:

Розтирання. Статевий орган потрібно охопити долонями і трохи заходиться з боку в бік. Відзначимо, що процедура не повинна приносити хворобливі відчуття. Релакс . В цьому випадку пеніс варто змастити лубрикантом, а потім погладжувати пальцями з боків органу. Рухи потрібно направляти від основи члена до головки. Процедура триває до 5 хвилин. Тряска. Необхідно змахувати статевим органом. Це добре дозволяє усунути нервову напругу.

Бажано доповнювати процедуру спеціальними мазями і гелями, щоб швидше досягти результатів.

Починати слід з підготовки, щоб не нашкодити собі. Перш за все, буде потрібно розслабитися, для цього можна прийняти душ або ванну.

Після цього потрібно починати процедуру з легких погладжувань, щоб тканини стали м’якше і кров інтенсивно приливала. Зазначимо, що масаж потрібно виконувати теплими руками, інакше потрібного ефекту не буде.

Перший тиждень потрібно виконувати тренування протягом 10 хвилин. Однак кожні наступні сім днів потрібно збільшувати час на 5 хвилин. Відзначимо, що вкрай важливо, щоб орган знаходився в збудженому стані, поки робиться масаж. Але при цьому не повинна наступити еякуляція. При необхідності варто перервати процедуру на деякий час, а потім продовжити.

Необхідно довести орган до стану ерекції. Крем слід розподілити по всі довжині пеніса. Тепер статевий орган слід обхопити біля основи великим і вказівним пальцями. Потрібно потягнути статевий орган на себе. Потрібно змінити руку і повторити те ж саме.

Тепер можна перейти безпосередньо до масажу, щоб поліпшити функції репродуктивної системи. Ми розглянемо одну з найефективніших і при цьому простих методик. Знову ж таки, необхідно буде регулярно виконувати дії, щоб домогтися ефекту.

Багато чоловіків страждають від такої проблеми, як занадто компактні розміри «дружка». Звичайно ж, найефективнішим і дієвим способом є хірургічне втручання. Завдяки операції розміри збільшуються на кілька сантиметрів. Але далеко не всім по кишені дана процедура, до того ж вона дуже болюча і після її проведення вам доведеться довго відновлюватися. Саме тому чоловіки вдаються до використання народних засобів, нехай навіть і самих незвичайних. Одне з таких засобів – звичайна харчова сода, яка коштує копійки. Але чи так вона ефективна і як її використовувати?

У методики є негативні моменти. Як ми вже сказали, це те, що результат радує недовго і член знову стає колишніх розмірів. Також деякі відзначають, що після застосування спостерігаються почервоніння і навіть деяка болючість. Це залежить від того, наскільки чутлива у вас шкіра.

Чи ефективно це? Одразу хочемо попередити, що колосальних результатів чекати не варто. Деяким сода дійсно допомогла збільшити параметри свого «друга» (як довжину, так і товщину. Але результат радує всього пару годин, до того ж він незначний – всього 3-4 мм, не більше. Тому гарненько подумайте перед тим, як експериментувати і проводити процедуру.

Вправи, масаж, а також правильний спосіб життя допоможуть зміцнити пеніс. Не варто сподіватися, що результати з’являться на наступний день. Може знадобитися кілька тижнів, іноді місяців, щоб помітити, як покращилася ерекція.

Рекомендуємо ознайомитися з нашою статтею Горіхи з медом для чоловічої сили.

Як перевірити чутливість?

Далеко не всі володіють такою сміливістю щоб випробувати цю методику. Незважаючи на її популярність, відгуків про неї дуже мало. Якщо ви зневірилися і готові ризикнути, випробуйте цей простий спосіб.

Як збільшити член харчовою содою: корисна інформація.

Перед тим, як приступати до процедури, обов’язково перевірте ступінь чутливості. Нанесіть на невелику ділянку шкіри на члені пасту з соди. Приготувати пасту легко, потрібно лише додати в соду кілька крапель води, у вас вийде густа суміш. Змастіть нею шкіру і залиште на 20 хвилин, потім змийте теплою водою. Якщо на ній не з’явилися почервоніння або відчуття печіння, можете практикувати методику.

Крім самої соди, вам знадобиться м’яка губка, її можна купити в будь-якому косметичному відділі. Вона ніжно впливає і не дряпає. Також вам потрібно взяти будь-яке рослинне масло, воно запобіжить сухість і дискомфорт. Прийміть гарячий душ або ванну, щоб розпарити шкіру, витріться насухо.

Лікарі рекомендують не експериментувати і не використовувати дану методику, так як вона може пошкодити слизові. До того ж не варто жертвувати своїм здоров’ям заради декількох міліметрів в обсязі і довжині. Використовувати цей спосіб чи ні – тільки ваше рішення. Удачі!

Змастіть член по всій довжині рослинним маслом, потім присипте його невеликою кількістю соди. Почніть м’яко масажувати його за допомогою губки круговими рухами по всій довжині. Продовжуйте робити це 3-4 хвилин, потім залиште соду ще на 2 хвилини, змийте водою.

Зміцнення інтимних м’язів дозволяє поліпшити ерекцію.

Приступаємо до процедури.

Збільшення на кілька міліметрів може супроводжуватися легкою червоністю. Щоб усунути почуття стягнутості і сухості, змастіть член живильним кремом. Проводити процедуру бажано за 1-2 години до побачення, так як ефект буде радувати вас не дуже довго.

Ослаблення ерекції не завжди пов’язане з імпотенцією. Тривалі стреси і хронічна втома призводять до погіршення наповнення статевого органу кров’ю, в результаті він втрачає твердість. Від епізодів ослаблення ерекції не застрахований жоден чоловік, тому кожному потрібно знати, як зробити член твердим.

Проблема слабкої ерекції може бути обумовлена різними причинами – від незбалансованого раціону до особливостей судин статевого органа. Слабка ерекція також виступає першим симптомом розвивається імпотенції, що вимагає уваги лікаря.

Як домогтися відмінної ерекції?

Як зробити член більш твердим: вправи і препарати для міцної ерекції.

Поліпшення кровообігу досягається за рахунок прийому спеціальних препаратів або масажу. Необхідно розслабити гладком’язові структури органу для поліпшення наповнення кавернозних тіл кров’ю.

стимуляція місцевого кровообігу; зміцнення інтимних м’язів; нормалізація гормонального фону.

Перш ніж перейти до практики, слід добре вивчити теорію. В першу чергу чоловікові слід розібратися в причинах слабкої ерекції. Тут важливу роль відіграє вік і спосіб життя.

Нормалізація гормонального фону забезпечує підвищення сексуального бажання за рахунок посилення вироблення тестостерону. В результаті посилюється збудження, стимулюється приплив крові до статевого члена, підвищується його твердість. Посилення вироблення тестостерону забезпечується гормональною терапією, спортом і спеціальним харчуванням.

Щоб зрозуміти, як краще зробити член твердим, слід розібратися в причинах проблеми. Залежно від причин застосовують такі методи боротьби з дисфункцією:

Ефективні способи зміцнення статевого члена.

Попередньо розігріти руки і нанести кілька крапель олії на промежину. Потім пальцями слід здійснювати поплескують і розтирають руху від яєчок до ануса. Такий масаж стимулює кровообіг передміхурової залози і яєчок. Ефективна техніка масажу – це стимуляція кровообігу в попереку. Для цього знадобиться заручитися підтримкою партнера. Чоловік лягає на живіт, партнер розтирає йому поперек, поступово рухаючись до куприка, сідниць і стегон. Обов’язково потрібно використовувати масажне масло. Тривалість такої процедури – не менше 5 хвилин на кожну зону, щоб добре розігріти тіло. Це покращує кровообіг в органах тазу. Масаж статевого члена робиться самостійно, але не має нічого спільного з мастурбацією. Він починається з розігрівання лобка, потім слід розтерти внутрішню сторону стегна, промежини, помасажувати яєчка і перейти до основи статевого члена. Рухи повинні бути м’якими, пальці рухаються по колу.

Вправи Кегеля.

Мета масажу – поліпшити кровопостачання органів тазу, пеніса і передміхурової залози. Зробити це можна декількома способами.

Перше, що допоможе зробити член твердим і пружним, якщо пеніс ослаблений, а також запобігти розвитку різних чоловічих захворювань, – це масаж. Зробити його можна самостійно. Для цього знадобиться масажне масло і 10 хвилин часу щодня.

Якщо з проблемою слабкого наповнення органу кров’ю зіткнувся молодий чоловік, який веде пасивний спосіб життя, слід зайнятися зміцненням інтимних м’язів і стимуляцією місцевого кровообігу. Слабкість ерекції у віці після 50 років обумовлена андропаузою і зниженням вироблення тестостерону, тому без гормональної терапії не обійтися. Точні рекомендації в кожному конкретному випадку зможе дати тільки лікар.

Для вирішення проблеми млявого члена важливо розібратися в її причинах.

Масаж для ерекції.

Масаж потрібно робити щодня. Всього 10-15 хвилин в день масажу подарують міцну ерекцію вже через два тижні.

Ефект від вправ Кегеля помітний через три тижні щоденного виконання. Протипоказання – інфекції сечостатевої системи, аденома простати, рак простати, гострий бактеріальний простатит.

Народна медицина пропонує приймати настої звіробою, пастернаку або шишок хмелю для зміцнення статевого члена. Для приготування настою слід дві великі ложки сушеної рослини помістити в термос і залити 500 мл окропу. Ліки настоюють дві години, а потім приймають по 100 мл щодня. Тривалість курсу – 20 днів.

Народні засоби.

Ерекція зміцнюється гімнастикою. Для посилення наповнення члена кров’ю рекомендовані спеціальні вправи для зміцнення інтимних м’язів. Така гімнастика називається вправами Кегеля. Робити їх дуже просто: досить один раз зупинити струмінь сечі і запам’ятати відчуття напруги інтимних м’язів. Потім в будь-який зручний час слід напружувати і розслабляти цей м’яз по 50 разів. Можна скорочувати м’язи анального сфінктера – це також сприяє зміцненню ерекції.

Продукти для твердості статевого члена.

Відмінним засобом для чоловіка є настоянка женьшеню. Вона стимулює ерекцію і підвищує фізичні показники. Приймати її потрібно по 20 крапель за годину до статевого акту.

томатів; волоських горіхів з медом; насіння гарбуза; масла з гарбузового насіння; жирної морської риби; пісного червоного м’яса; болгарського перцю.

Для зміцнення статевого члена рекомендовано вживання наступних продуктів:

Для отримання тривалого ефекту рекомендовані фітопрепарати для чоловіків – Імпаза, Золотий Коник, Йохімбін. Такі препарати безпечні, але миттєвого ефекту не роблять. Виняток становить Імпаза – ці таблетки можна приймати за дві години до статевого акту для посилення ерекції.

Такі засоби протипоказані при важких порушеннях функцій нирок і непереносимості лікарських трав.

Ці продукти також позитивно впливають на функцію простати, гормональний фон і якість сперми.

Йохімбін рекомендований чоловікам, які займаються спортом, так як це засіб збільшує фізичну витривалість, покращує набір м’язової маси. Крім того, екстракт дерева йохимбе, що входить до складу цього препарату, нормалізує вироблення тестостерону.

Поліпшенню ерекції у чоловіків сприяє регулярна статева активність. Чоловікові старше 30 років секс потрібен не менше трьох разів на тиждень. При відсутності постійної партнерки замінити секс можна мастурбацією, але от захоплюватися нею не варто. Для підтримки пеніса в тонусі досить Мастурбувати 2-3 рази на тиждень.

Препарати для зміцнення члена.

Мастурбація або секс.

Для швидкого поліпшення припливу крові до статевого члена можна приймати таблетки Сіаліс, Віагра, Левітра. Мінус такого методу полягає в тому, що препарати не зміцнюють член, а лише сприяють тимчасовому припливу крові. Дія препарату проходить, і ерекція повертається у початковий стан.

Небажані методи зміцнення члена.

раптове погіршення ерекції; попередні травми статевого члена; дискомфорт при сечовипусканні, біль у яєчках; спазми внизу живота.

Розібравшись, як зробити член твердіше і як отримати жорстку ерекцію, слід знати, які кошти потенційно небезпечні. Лікарі не рекомендують використовувати вакуумні помпи, насоси, экстендеры та інші неперевірені методи з арсеналу прихильників руху НУП (абревіатура «натуральне збільшення пеніса»). Всі ці методи можуть привести до мікротравм судин статевого члена або серйозних пошкоджень органу. Результат буде обернений очікуваному: слабка ерекція аж до імпотенції, замість підвищення наповнення пеніса кров’ю.

Погіршення ерекції при травмі члена – сигнал для термінового звернення до фахівців.

Проблема «млявого» пеніса вимагає комплексного підходу. Точно розібратися в причинах такого явища і підібрати оптимальну схему терапії зможе тільки лікар після обстеження. Тривожні симптоми, які вимагають термінового звернення до фахівця:

Рецепти, народні поради, масажі.

Коли звернутися до лікаря?

На жаль, жодна чудодійна травичка не допоможе знайти відповіді, як відростити член в домашніх умовах. До того ж дієвих методик збільшення статевого органу в природі не існує. Винятками з правил можуть бути пластична хірургія, приховує під собою ризики і загрози здоров’ю, а також самостійні зусилля, наприклад, масаж і інші народні засоби.

Розібратися з проблемами чоловічого здоров’я допоможе уролог або андролог. Саме до цих фахівців чоловік повинен звертатися в першу чергу.

Прийоми і методи як відростити член в домашніх умовах.

Напевно, велика частина чоловіків хоча б раз в житті задавалася питанням, чи можливо відростити Великий член без застосування хірургії. Серед чоловічого населення це одна з найбільш обговорюваних тим для розмов і дебатів, так як від розміру чоловічої гідності багато в чому залежить самооцінка і впевненість в собі. Крім цього додають масло у вогонь нав’язані стереотипи суспільства.

Якщо коротко — так! І ось найпростіше рішення . На сьогоднішній день відгуки чоловіків і досвід, а також рекомендації фахівців говорять про те, що збільшити в розмірах статевий член можна і без застосування пластичної хірургії. Але необхідно розуміти, що отримані результати не будуть істотно відрізнятися від того, чим чоловіка нагородила природа. До нехірургічних методик відносять:

Чи можливо збільшити член без операції?

Виходячи з цього, можна говорити, що безопераційне збільшення гідності чоловіки цілком можливо, причому більшість методик можна застосовувати на практиці в домашніх умовах.

застосування спеціального приладу екстендера; регулярне підвішування до органу вантажу; застосування специфічних препаратів; джелкінг техніка; використання електростимуляторів; спеціальні насадки на член; народні кошти. Екстендер.

гормональна терапія допомагає підвищити кількість статевих гормонів, тим самим збільшуючи лібідо і еректильну функцію, за рахунок чого член завжди знаходиться в 100% готовності у міру потреби; народні засоби зазвичай припускають здатності розслаблення гладкої мускулатури, збільшення припливу крові до члена, за рахунок чого печеристі тіла розтягуються більше звичайного і максимально наливаються кров’ю; механічні способи збільшення члена використовуються для розтягування печеристих і кавернозних тіл, завдяки чому збільшується обсяг приливаемой до них крові і розмірів пеніса відповідно.

ВАЖЛИВО ЗНАТИ! Реальний спосіб збільшити член на +7 сантиметрів! Читати далі > > >

Принципи збільшення чоловічого статевого органу.

Застереження.

Рецепти і народні поради.

В цілому вищевказані способи впливають на систему кровообігу і запалі тіла пеніса, посилюючи ерекцію чоловіка до максимального рівня. Безопераційні методики протягом декількох місяців до півроку обіцяють збільшення 2-4 см до довжини статевого органу, і тільки хірургічна операція може обіцяти 6-8 см.

Для того щоб підібрати найдієвіший і безпечний метод збільшення розмірів чоловічої гідності, потрібно вміти розбиратися в принципах дії і впливу кожного на статеву систему. Тому фахівці дають детальну консультацію з приводу всіх існуючих методик, а також розкривають принципи їх впливу:

Крім цього великою популярністю користується спосіб, як відростити член за допомогою соди. Попередньо перед статевим актом (за годину) необхідно приготувати і прийняти ванночку, в якій розчиняють соду. Важлива умова полягає в тому, що пеніс не повинен бути в стані ерекції. Також соду можна наносити на статевий орган як компрес, а якщо змішати її з медом, можна отримати більш виражений ефект.

Багато з них користуються величезною популярністю і по сей день, наприклад:

Народна медицина володіє величезним запасом рецептів по домашньому збільшенню пеніса щадними способами.

Чебрець. Для приготування настоянки 100 гр. трави потрібно подрібнити ножем, розчинити в 200 мл окропу, після чого настоювати під кришкою до моменту охолодження. Приймати настій потрібно після вживання їжі два рази на день. Часник. Для приготування настоянки часник розчиняють в горілці або спирті, але набагато зручніше придбати готове засіб в аптеці. Двічі на день необхідно приймати по 20 крапель такого засобу. Лікарська медуниця . Корисним буде приймати настій на такому засобі, а також додавати її в овочеві салати. Щоб приготувати настій, 10 гр. трави розчиняють в склянці окропу, проціджують і приймають по 10 гр. 3 рази на добу. Горіхи і мед . Перемішавши два інгредієнта в однакових пропорціях, вживати суміш можна в будь-якій кількості регулярно. Це зміцнить ерекцію і дозволить продовжувати статеві акти.

Більшість препаратів і пристосувань мають ряд протипоказань, які важливо враховувати перед придбанням. До того ж всі вони тягнуть за собою фінансові розтрати, гарантуючи лише тимчасовий ефект. Найбезпечнішими і економічними вважають рецепти народної медицини. Але перед будь-якими починаннями в цій сфері необхідна консультація фахівця.

Як можна зробити член товщі, без всяких цих мазей та іншої нісенітниці. У мене 16 см, це норма. А ось по товщині він не такий як у всіх, він чомусь схудне.

Одним з найбезпечніших і ефективних способів збільшення пеніса вважають масаж. Така методика не тільки економічна, але і корисна для сечостатевої системи і потенції чоловіки. Для цього необхідно слідувати техніці виконання, а також уникати ризиків травм. Перед початком масажу шкіру потрібно злегка розігріти, для цього рушник змочують у теплій воді, після чого в ньому обгортають пеніс.

Для посилення припливу крові пеніс потрібно злегка натискати кінчиками пальців, причому положення рук фіксується кожен раз приблизно на 10 секунд. Далі можна стискати член в самому його підставі, але без надмірного старанності, після відчуття напруги захоплення потрібно послаблювати. Масаж потрібно повторювати не частіше 2 разів на тиждень, його тривалість становить приблизно 5-10 хвилин.

6 коментарів Прийоми і методи як відростити член в домашніх умовах.

Здрастуйте. Статевий член не біцепс. І не збільшується. Носіть сімейні труси. Почитайте статтю про сексуальні комплекси. Якщо хочете бути хорошим коханцем, думайте про те, як вчитися красиво доглядати, а не про статевому члені.

Скажіть, як можна зробити член на маленько толше, без всяких цих мазей та іншої нісенітниці. У мене 16см на скільки знаю що це норма, а от по товщині він не такий як у всіх, він чомусь худіша.

Незважаючи на різноманітність методів домашнього безопераційного збільшення чоловічої гідності, вдаватися до яких-небудь прийомів потрібно тільки в ситуаціях, коли маленький член буквально отруює життя. Жодні стереотипи і нав’язані точки зору не повинні бути приводом щось в собі міняти. Перед цим варто дізнатися норми розмірів чоловічого пеніса і зіставити їх з особистими показниками.

Ну як би так, вони для поїзд були створені якщо що;))

Що краще довгий член або товстий член?

Чисто медична відповідь: у жінок найбільш чутливою є перша третина піхви. Що там далі, вже не так важливо, отже, стимулювати треба її. Логічний висновок — товстий краще.

Зараз би вважати місткість повіт оціночним показником для члена.

Ви говорите так, ніби в 2019 році отримати задоволення можна тільки присунув у вагіну. Як би це напевно не було для вас соромно, є сотня інших способів це зробити.

В ідеалі, звичайно, краще щоб була золота середина. Але якщо вже вибирати з крайнощів, то особисто я за товстий. У моєму житті зустрічалися довгі, і мені було боляче. Таке явище не рідкість, іноді великий член може діставати до матки, що створює вкрай хворобливі відчуття. Товстий ж створює дуже щільне тертя, що зводить з розуму. Ну, і ні для кого не секрет, що горезвісна «точка g» знаходиться зовсім недалеко, так що феєричний оргазм дівчині можна доставити і з не дуже великою гідністю 🙂

А рот був створений, що б є. Але хтось навчився видавати звуки і визначати їх, що дало можливість розмовляти.

Повірте, важливість другої сигнальної системи рота в нашому світі в порівнянні з важливістю члена як інструменту для отримання задоволення вельми меркне.

Вибачте, можна нескромне питання, що ще ви вмієте робити членом, що було б порівнянно з важливістю другої сигнальної системи рота?

А це абсолютно неприємно.

Отримую задоволення і ходжу в туалет.

Відповім старим анекдотом. Двоє друзів засперечалися, що краще, довгий член, але тонкий або товстий але короткий. Вирішили запитати у досвідченої повії. Краще довгий і товстий, відповіла вона.

Ээээ. Саме це я хотіла сказати. Рот — їжа — слова Член — розмноження — задоволення Задоволення побічна функція того ж розмноження для його стимуляції як повторюваного процесу, це ланки одного ланцюга. Слова з їжею такого зв’язку не мають, це паралельні функції. Так що таки да, краще розглядати члени і вагіни в зв’язці, хоча я не закликаю повністю оцінювати якості одного з точки зору придатності для іншого.